Serije

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: REMAKE: Zvijezde “Seks i grada” zbog novih fotografija trpe mnogo uvreda (FOTO)

Post by Calla » 30 Sep 2021, 13:21

:jutarnja Cuuuj trpe, pa nisam sigurna da ih je briga za komentare sto drugi pišu.
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22608
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 12980 times
Been thanked: 12629 times
Status: Offline

Re: REMAKE: Zvijezde “Seks i grada” zbog novih fotografija trpe mnogo uvreda (FOTO)

Post by Dori » 30 Sep 2021, 13:35

Joj gljive i 51...Ocekivano :grana

Kako objasnjavate da je Marvelov Black Widow otisao direktno u streaming, za razliku od ostalih junaka koji su prvo pusteni u kinima?
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
edo_79
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7173
Joined: 30 Aug 2019, 12:13
Mood:
Has thanked: 374 times
Been thanked: 1019 times
Status: Offline

Re: REMAKE: Zvijezde “Seks i grada” zbog novih fotografija trpe mnogo uvreda (FOTO)

Post by edo_79 » 30 Sep 2021, 13:37

Image

Ona je meni bila tako MOĆNA birvaktile .... a sad je gledam propala k'o nanin kauč jbo je botox da je jbo ..... :(
"Znaš li šta je najlepše u životu? Želja, prijatelju."

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: REMAKE: Zvijezde “Seks i grada” zbog novih fotografija trpe mnogo uvreda (FOTO)

Post by Šabović Adis » 30 Sep 2021, 13:50

Jeko to?
Ne mereeee 👉👌

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: REMAKE: Zvijezde “Seks i grada” zbog novih fotografija trpe mnogo uvreda (FOTO)

Post by The 51st State » 30 Sep 2021, 13:55

Dori wrote: 30 Sep 2021, 13:35 Joj gljive i 51...Ocekivano :grana

Kako objasnjavate da je Marvelov Black Widow otisao direktno u streaming, za razliku od ostalih junaka koji su prvo pusteni u kinima?
Sta je ocekivano, neugodno ukazivanje na glorifikaciju prostitucije i promiskuiteta? Pa nemoj to raditi i nemas frke :)

Sta se tu ima objasnjavati?

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: REMAKE: Zvijezde “Seks i grada” zbog novih fotografija trpe mnogo uvreda (FOTO)

Post by Šabović Adis » 30 Sep 2021, 13:56

Mda, al zato robovlasništvo u šesnajs je ok.
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: REMAKE: Zvijezde “Seks i grada” zbog novih fotografija trpe mnogo uvreda (FOTO)

Post by Naseef Mushroom » 30 Sep 2021, 13:56

The 51st State wrote: 30 Sep 2021, 12:39
Naseef Mushroom wrote: 30 Sep 2021, 12:32
Zanimljivo je kako npr. kod novog James Bond filma govore da neće više biti Bond girl već Bond woman i da Bondove djevojke neće više biti privjesak i naivni sex objekti već će biti ravnopravne i opasne kao i glavni lik dok su kod ovakve serije zadržali isti mentalitet kao i prije 15-20 godina (ono doba koje predstavljaju kao strašno barbarsko dok LGBTQ, BLM, Me Too i Woke nisu preuzeli kontrolu) gdje je muškarac i dalje sex igračka.
lol, to ce uvijek biti medju sampinjonima emancipacije samo uz razlicite prodajne tehnike. da nije tragicno bilo bi zabavno to posmatrati.
Ali ovaj video je najbolji :D.



Glumice ženske verzije Ghostbusters filma koje su uništile serijal sa svojim feministickim glupostima, koje su seksizam i misoginizam naveli kao razloge zašto je film neslavno prošao i dobio loše kritike bale u ovoj emisiji kako je njihov kolega sexy i gledaju ga kao sex objekt.

Zamislite da su ovako snimili Ghostbusters sa muškarcima koji ovako bale na slike njihove polugole koleginice dok muškarci u publici viču "Vauuuu, auuu, vooooo!", zbog cancel kulture ne bi glumci u narednih pet godina mogli išta solidno snimiti a tu barbarsku emisiju bi ukinuli ukoliko voditelj ne bi održao srceparajući monolog gdje se izvinjava za incident.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: REMAKE: Zvijezde “Seks i grada” zbog novih fotografija trpe mnogo uvreda (FOTO)

Post by The 51st State » 30 Sep 2021, 13:58

Naseef Mushroom wrote: 30 Sep 2021, 13:56
The 51st State wrote: 30 Sep 2021, 12:39

lol, to ce uvijek biti medju sampinjonima emancipacije samo uz razlicite prodajne tehnike. da nije tragicno bilo bi zabavno to posmatrati.
Ali ovaj video je najbolji :D.



Glumice ženske verzije Ghostbusters filma koje su uništile serijal sa svojim feministickim glupostima, koje su seksizam i misoginizam naveli kao razloge zašto je film neslavno prošao i dobio loše kritike bale u ovoj emisiji kako je njihov kolega sexy i gledaju ga kao sex objekt.

Zamislite da su ovako snimili Ghostbusters sa muškarcima koji ovako bale na slike njihove polugole koleginice dok muškarci u publici viču "Vauuuu, auuu, vooooo!", zbog cancel kulture ne bi glumci u narednih pet godina mogli išta solidno snimiti a tu barbarsku emisiju bi ukinuli ukoliko voditelj ne bi održao srceparajući monolog gdje se izvinjava za incident.
Uspio sam izdrzati 10 sekundi kreveljenja.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: REMAKE: Zvijezde “Seks i grada” zbog novih fotografija trpe mnogo uvreda (FOTO)

Post by Naseef Mushroom » 30 Sep 2021, 14:15

Dori wrote: 30 Sep 2021, 13:35 Joj gljive i 51...Ocekivano :grana

Kako objasnjavate da je Marvelov Black Widow otisao direktno u streaming, za razliku od ostalih junaka koji su prvo pusteni u kinima?
Dobro onda možeš li mi ti i bilo ko drugi objasniti zašto su ovakav humor i ovakva serija gdje se muškarac predstavlja kao sex objekat u doba cancel kulture i dalje prihvatljivi kao i prije 20-25 godina?

Image

Dok se ovakva serija ne bi mogla danas snimati jer joj je humor seksističan?

Image

Image
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
saint_mirad
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1104
Joined: 22 Sep 2020, 20:37
Has thanked: 80 times
Been thanked: 213 times
Status: Offline

Re: REMAKE: Zvijezde “Seks i grada” zbog novih fotografija trpe mnogo uvreda (FOTO)

Post by saint_mirad » 30 Sep 2021, 14:16

propale glumice ko kauč. a nema mi samante u nastavku. nisu trebali ni snimati.

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31584
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2683 times
Been thanked: 5127 times
Status: Online

Re: REMAKE: Zvijezde “Seks i grada” zbog novih fotografija trpe mnogo uvreda (FOTO)

Post by Matan » 30 Sep 2021, 14:27

Dori wrote: 30 Sep 2021, 11:04 A mozda su snimali neku scenu iz buducnosti "kad ostare" pa morale biti sijede... :cudi

Kad je izasao film, krenula ja sa svojim curama u kino. Dosao nam novi sef iz Holandije, ne zna nikog u Sarajevu i nazove me dosadno mu. Kao gdje ces ti, sta radis. Reko idem u kino sa svojim curama. Hoce i on. Ma reko nije film za tebe...Hoce, dzaba. Jos kad je vidio kako se zove, sav sretan. Nikada seriju nije gledao.
Dosli tamo, sve zene u kinu....Ok....Zavrsio film, on sav u cudu. Kaze:"A gdje ovdje sex?" :D.
Jos ga poslije vodile na koktele i utusile zenskim pricama. Prisjelo mu sto je izasao s nama :D.

Sutradan mi na nekom poslovnom rucku, dodjemo na temu kinematografija...Prica on ljudima kako voli vise europski film..Felini i to.
Reko:"Aha...a koji si zadnji film gledao?". Samo me poprijeko pogledao :plavi
Nikad vise nije zvao kad mu je dosadno :plavi
Ne kontas, nije on isao zbog filma , vec zbog tebe..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42833
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14105 times
Been thanked: 12693 times
Status: Offline

Re: REMAKE: Zvijezde “Seks i grada” zbog novih fotografija trpe mnogo uvreda (FOTO)

Post by Masamune » 30 Sep 2021, 14:54

Gdje ce to reci, pa da se Taare naljuti
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22608
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 12980 times
Been thanked: 12629 times
Status: Offline

Re: REMAKE: Zvijezde “Seks i grada” zbog novih fotografija trpe mnogo uvreda (FOTO)

Post by Dori » 30 Sep 2021, 15:13

animals wrote: 30 Sep 2021, 14:27
Dori wrote: 30 Sep 2021, 11:04 A mozda su snimali neku scenu iz buducnosti "kad ostare" pa morale biti sijede... :cudi

Kad je izasao film, krenula ja sa svojim curama u kino. Dosao nam novi sef iz Holandije, ne zna nikog u Sarajevu i nazove me dosadno mu. Kao gdje ces ti, sta radis. Reko idem u kino sa svojim curama. Hoce i on. Ma reko nije film za tebe...Hoce, dzaba. Jos kad je vidio kako se zove, sav sretan. Nikada seriju nije gledao.
Dosli tamo, sve zene u kinu....Ok....Zavrsio film, on sav u cudu. Kaze:"A gdje ovdje sex?" :D.
Jos ga poslije vodile na koktele i utusile zenskim pricama. Prisjelo mu sto je izasao s nama :D.

Sutradan mi na nekom poslovnom rucku, dodjemo na temu kinematografija...Prica on ljudima kako voli vise europski film..Felini i to.
Reko:"Aha...a koji si zadnji film gledao?". Samo me poprijeko pogledao :plavi
Nikad vise nije zvao kad mu je dosadno :plavi
Ne kontas, nije on isao zbog filma , vec zbog tebe..
Ma jok.....Raja 100%...Kasnije doveo i zenu i djecu u Sarajevo. A kontao ostati samo par mjeseci :D.
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22608
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 12980 times
Been thanked: 12629 times
Status: Offline

Re: REMAKE: Zvijezde “Seks i grada” zbog novih fotografija trpe mnogo uvreda (FOTO)

Post by Dori » 30 Sep 2021, 15:17

Naseef Mushroom wrote: 30 Sep 2021, 14:15
Dori wrote: 30 Sep 2021, 13:35 Joj gljive i 51...Ocekivano :grana

Kako objasnjavate da je Marvelov Black Widow otisao direktno u streaming, za razliku od ostalih junaka koji su prvo pusteni u kinima?
Dobro onda možeš li mi ti i bilo ko drugi objasniti zašto su ovakav humor i ovakva serija gdje se muškarac predstavlja kao sex objekat u doba cancel kulture i dalje prihvatljivi kao i prije 20-25 godina?

Image

Dok se ovakva serija ne bi mogla danas snimati jer joj je humor seksističan?

Image

Image
Samo sam cekala koju cete sliku izvuci....Od 1000 muskih filmova, nasli ste kritikovati ovaj....Kao ono feministicko pleme u Africi... :aplauzz :D.

Image
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81304
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10234 times
Been thanked: 7107 times
Status: Offline

Re: REMAKE: Zvijezde “Seks i grada” zbog novih fotografija trpe mnogo uvreda (FOTO)

Post by Julia-Klara » 30 Sep 2021, 15:26

ja ba... nek je John Wick dobar :kafa
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22608
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 12980 times
Been thanked: 12629 times
Status: Offline

Re: REMAKE: Zvijezde “Seks i grada” zbog novih fotografija trpe mnogo uvreda (FOTO)

Post by Dori » 30 Sep 2021, 15:27

The 51st State wrote: 30 Sep 2021, 13:55
Dori wrote: 30 Sep 2021, 13:35 Joj gljive i 51...Ocekivano :grana

Kako objasnjavate da je Marvelov Black Widow otisao direktno u streaming, za razliku od ostalih junaka koji su prvo pusteni u kinima?
Sta je ocekivano, neugodno ukazivanje na glorifikaciju prostitucije i promiskuiteta? Pa nemoj to raditi i nemas frke :)

Sta se tu ima objasnjavati?
Cudi me da ti uopste gledas tu glorifikaciju prostitucije i promiskuiteta :hihi
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81304
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10234 times
Been thanked: 7107 times
Status: Offline

Re: REMAKE: Zvijezde “Seks i grada” zbog novih fotografija trpe mnogo uvreda (FOTO)

Post by Julia-Klara » 30 Sep 2021, 15:30

@Dori - pusti ih, lupetaju bezze

I da, inace sve zene koje su pregledale seriju su automatski postale kao one, pogotovo promiskuitetna kao Samantha. Da se razumijemo, i ona je sama birala moduse operandi, tako da joj niko nema pravo reci kako da se ponasa
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: REMAKE: Zvijezde “Seks i grada” zbog novih fotografija trpe mnogo uvreda (FOTO)

Post by The 51st State » 30 Sep 2021, 15:36

Dori wrote: 30 Sep 2021, 15:27
The 51st State wrote: 30 Sep 2021, 13:55

Sta je ocekivano, neugodno ukazivanje na glorifikaciju prostitucije i promiskuiteta? Pa nemoj to raditi i nemas frke :)

Sta se tu ima objasnjavati?
Cudi me da ti uopste gledas tu glorifikaciju prostitucije i promiskuiteta :hihi
Kad se to sranje od serije pojavilo, cojek se htio ne htio morao ocesati, nije bilo previse izbora, a i hamse se popismanile oko nje, pa da se zrakne.

Umjseto sto prebacujes loptu na moju personu, mozes li osim italica objasniti zasto mislis da nije glorifikacija prostitucije i promiskuiteta. Mislim ocigledno je da jeste ali reko da nisam sta profulo.
Last edited by The 51st State on 30 Sep 2021, 15:37, edited 1 time in total.

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22608
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 12980 times
Been thanked: 12629 times
Status: Offline

Re: REMAKE: Zvijezde “Seks i grada” zbog novih fotografija trpe mnogo uvreda (FOTO)

Post by Dori » 30 Sep 2021, 15:36

Julia-Klara wrote: 30 Sep 2021, 15:30 @Dori - pusti ih, lupetaju bezze

I da, inace sve zene koje su pregledale seriju su automatski postale kao one, pogotovo promiskuitetna kao Samantha. Da se razumijemo, i ona je sama birala moduse operandi, tako da joj niko nema pravo reci kako da se ponasa
Samo se ponasa kao prosjecan muskarac....Ali kad malo okrenes uloge, postane sokantno. :123

Sjecam se jednog filma tipa "Pogodi ko dolazi na veceru", ali kada su zamjenili crnce i bijelce...Pocela gledati film, nesto i cudno, ali ne kontam sta. Ono crnci sjede, bijelici ih posluzuju...Vecina uloga u filmu, crnci...I tek onda skontam sta je :lupa Kako nikada ne predjemo sa druge strane ograde, da vidimo stvari iz drugog ugla. Nekad nas neko treba poslati tamo.
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22608
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 12980 times
Been thanked: 12629 times
Status: Offline

Re: REMAKE: Zvijezde “Seks i grada” zbog novih fotografija trpe mnogo uvreda (FOTO)

Post by Dori » 30 Sep 2021, 15:37

The 51st State wrote: 30 Sep 2021, 15:36
Dori wrote: 30 Sep 2021, 15:27

Cudi me da ti uopste gledas tu glorifikaciju prostitucije i promiskuiteta :hihi
Kad se to sranje od serije pojavilo, cojek se htio ne io morao ocesati, nije bilo previse izbora, a i hamse se popismanile.

Umjseto sto prebacujes loptu na moju personu, mozes li osim italica objasniti zasto mislis da nije glorifikacija prostitucije i promiskuiteta. Mislim ocigledno je da jeste ali reko da nisam sta profulo.
Gdje se tamo spominje prostitucija? Ili sam ja nesto propustila? :hm
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

Post Reply

Return to “Serije”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests