Turske TV sapunice

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Divlja_u_srcu
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18259
Joined: 30 Jul 2014, 10:39
Location: ``Home is where I`m with you``
Mood:
Status: Offline

Re: Turske TV sapunice

Post by Divlja_u_srcu » 25 Nov 2017, 09:01

Veca wrote: 25 Nov 2017, 08:53 ...hvala ti :cvijece ..........ali ja ne znam gdje da nadjem na netu, doduse vec dugo nisam vise ni pokusavala, ako imas neki fin link, poceraj ga! :)

Mislim da imaš na balkanje.com
Ja sam tu odgledala,, :pusa :ljub
❤️ Majka❤️
Jedina osoba koja može svačije mjesto da zamjeni a njeno niko nemože. ❤️

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26348
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14241 times
Been thanked: 3771 times
Status: Offline

Re: Turske TV sapunice

Post by Veca » 25 Nov 2017, 09:02

:ok hvala ti, pokusacu! :ljub
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Divlja_u_srcu
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18259
Joined: 30 Jul 2014, 10:39
Location: ``Home is where I`m with you``
Mood:
Status: Offline

Re: Turske TV sapunice

Post by Divlja_u_srcu » 06 Jan 2018, 20:05

Image

Nova turska serija 'Istanbulska nevjesta' od 8. siječnja na Novoj TV.


Sudbina ih je vodila jedno drugome. Postoji li itko tko ih može razdvojiti?

Nova TV donosi dugoočekivanu seriju 'Istanbulska nevjesta', snimanu prema istinitom događaju u kojoj glavne uloge tumače Özcan Deniz poznat hrvatskoj publici po ulogama u serijama ''Sudbina'' i ''Crna ruža'', te zvijezda serije ''Ponovno rođen'', Asli Enver.

Ovo je priča o jednoj strastvenoj ljubavi i konaku starom 400 godina i s mnoštvom tajni, koji će biti poljuljan nizom događaja koji će uslijediti. Sureja, skromna djevojka iz Istanbula i Faruk Boran, bogati biznismen iz Burse koji osvaja njeno srce u središtu su ove obiteljske drame. Usprkos brojnim iskušenjima sa kojima su se sretali, Sureja i Faruk počeli su zajednički život pod krovom konaka Boranovih. Njihova ljubav, koja prkosi običajima sredina iz kojih potiču, podleći će brojnim iskušenjima.

Najstariji sin Faruk od djetinjstva je bačen u čvrste okove tradicije. Ne znajući da se iza maske čovjeka širokih shvaćanja krije rob običaja, koji se još drži za majčin skut, Sureja pristaje udati se za njega. Kao njegova nevjesta, spakirala je kofere i iz Istanbula se preselila u srce Anadolije, gdje vrijeme kao da je stalo.
Istanbulska mlada prvo se suočava sa sultanijom Esmom, svojom dominantnom svekrvom kojoj su podčinjeni svi ukućani ogromnog imanja. Kći obiteljskih prijatelja, Ipek, mašta o tome da sjedne na sultanijino prijestolje, a tu su i Farukova braća Fikret, Osman i Murat. Dok će se njegova supruga borit za svoje mjesto u vili, Faruk će se morati suočiti s neprijateljem kojeg nije očekivao.

Kako vrijeme bude prolazilo, konak obitelj Boran, koji je gotovo četiri stoljeća prkosno stajalo u srcu tradicionalnog grada, počet će se urušavati pod pritiskom zamršenih obiteljskih odnosa, dok istanbulska nevjesta ne bude potpuno rastrgana između tradicije i modernog svijeta.
❤️ Majka❤️
Jedina osoba koja može svačije mjesto da zamjeni a njeno niko nemože. ❤️

User avatar
Divlja_u_srcu
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18259
Joined: 30 Jul 2014, 10:39
Location: ``Home is where I`m with you``
Mood:
Status: Offline

Re: Turske TV sapunice

Post by Divlja_u_srcu » 06 Jan 2018, 20:12

Ja cu najvise baciti pogled zbog Asli :love glumica mi je jako simpaticna nije los ni Ozcan al uvijek mi ima jednu te istu facu steta jer kad se se nasmije bas je cok guzel :love


Im_ex,,gdje si bona??? :why
Bitajne,,nedostajes :love
❤️ Majka❤️
Jedina osoba koja može svačije mjesto da zamjeni a njeno niko nemože. ❤️

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26348
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14241 times
Been thanked: 3771 times
Status: Offline

Re: Turske TV sapunice

Post by Veca » 06 Jan 2018, 20:14

...dobra je :ok ...stigla sam do 9-te epizode! :)
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7021 times
Been thanked: 11332 times
Status: Offline

Re: Turske TV sapunice

Post by spacebound » 15 Feb 2018, 14:37

Ne da mi se listat 32 stranice da vidim da li je neko vec spominjao seriju "Milost".Super je, pa ko voli turske serije nece se pokajati odvoji li vrijeme za nju.

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Turske TV sapunice

Post by Hannibal » 15 Feb 2018, 15:38

meni nije bilo mrsko. spominjala si ti u avgustu 2016. i ledena 2015. godine
🐽

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7021 times
Been thanked: 11332 times
Status: Offline

Re: Turske TV sapunice

Post by spacebound » 15 Feb 2018, 15:42

Sad si me zadever'o.Vidjeh da sam spiminjala "Kako vrijeme prolazi" a ne mogu uopste da se sjetim serije, niti jednog lika, apsolutno niceg :??

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7021 times
Been thanked: 11332 times
Status: Offline

Re: Turske TV sapunice

Post by spacebound » 15 Feb 2018, 15:43

Sjetila se :lupa

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Turske TV sapunice

Post by Chloe » 15 Feb 2018, 15:45

A ja se nikako ne mogu sjetiti kad sam uopće neku sapunicu pratila ... :misli
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Turske TV sapunice

Post by Hannibal » 15 Feb 2018, 15:47

ja sam plako kad se pobije ali sa sinom na kad lisce pada
🐽

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7021 times
Been thanked: 11332 times
Status: Offline

Re: Turske TV sapunice

Post by spacebound » 15 Feb 2018, 19:41

Chloe wrote: 15 Feb 2018, 15:45 A ja se nikako ne mogu sjetiti kad sam uopće neku sapunicu pratila ... :misli
Moja preporuka ti je serija Kad lisce pada :ok Radjena po knjizi.Divna i tuzna prica o odrastanju djece i rasipanju porodice, razlikama izmedju njih, sukobu genaracija, tradicionalnom ocevom pogledu na svijet, koji je hranitelj i glava porodice i njegovim kcerkama koje ga razocaraju svojim izborima te problemima sa snahom.Serija je stvarno fenomenalna.

User avatar
gaga
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1291
Joined: 07 Jan 2018, 22:02
Status: Offline

Re: Turske TV sapunice

Post by gaga » 15 Feb 2018, 19:52

Zar ima zaista neko da moze gledati sapunice,ne samo turske?
Pametni uce i od budala, budale ni od pametnih

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Turske TV sapunice

Post by Chloe » 15 Feb 2018, 20:02

spacebound wrote: 15 Feb 2018, 19:41
Chloe wrote: 15 Feb 2018, 15:45 A ja se nikako ne mogu sjetiti kad sam uopće neku sapunicu pratila ... :misli
Moja preporuka ti je serija Kad lisce pada :ok Radjena po knjizi.Divna i tuzna prica o odrastanju djece i rasipanju porodice, razlikama izmedju njih, sukobu genaracija, tradicionalnom ocevom pogledu na svijet, koji je hranitelj i glava porodice i njegovim kcerkama koje ga razocaraju svojim izborima te problemima sa snahom.Serija je stvarno fenomenalna.
:hm Mislim da sam te serije nešto malo pogledala na preskoke u vrijeme kad sam bila na trudničkom sa mlađom kćerkom i to pred kraj serije.

Meni je termina preko glave, tako da se ne vežem za termine pred TV-om, jednostavno ne mogu svaki dan biti u određeno vrijeme slobodna da sjedim i gledam, a po netu da ganjam tolike epizode, nema šanse ... :cudi
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
uvijek_kontra
zmajček
zmajček
Posts: 28351
Joined: 01 May 2014, 13:09
Location: kompjutOr
Mood:
Has thanked: 1236 times
Been thanked: 1290 times
Status: Offline

Re: Turske TV sapunice

Post by uvijek_kontra » 15 Feb 2018, 23:16

Jaooo, ovdje svi poludjeli za nekom serijom,
gledaju I stari I mladi.. cak moj ujko gleda,
zbog drage, veli.. :D.

Meni nesto ne mirisu.

User avatar
Divlja_u_srcu
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18259
Joined: 30 Jul 2014, 10:39
Location: ``Home is where I`m with you``
Mood:
Status: Offline

Re: Turske TV sapunice

Post by Divlja_u_srcu » 16 Feb 2018, 08:37

Chloe wrote: 15 Feb 2018, 20:02
spacebound wrote: 15 Feb 2018, 19:41
Chloe wrote: 15 Feb 2018, 15:45 A ja se nikako ne mogu sjetiti kad sam uopće neku sapunicu pratila ... :misli
Moja preporuka ti je serija Kad lisce pada :ok Radjena po knjizi.Divna i tuzna prica o odrastanju djece i rasipanju porodice, razlikama izmedju njih, sukobu genaracija, tradicionalnom ocevom pogledu na svijet, koji je hranitelj i glava porodice i njegovim kcerkama koje ga razocaraju svojim izborima te problemima sa snahom.Serija je stvarno fenomenalna.
:hm Mislim da sam te serije nešto malo pogledala na preskoke u vrijeme kad sam bila na trudničkom sa mlađom kćerkom i to pred kraj serije.

Meni je termina preko glave, tako da se ne vežem za termine pred TV-om, jednostavno ne mogu svaki dan biti u određeno vrijeme slobodna da sjedim i gledam, a po netu da ganjam tolike epizode, nema šanse ... :cudi
Pridruzujem se Space da pogledaš seriju Kad lisce pada. Ja sam je gledala cijelu 2009 kad je išla direkt i opet sada, po drugi put na Prvoj TV. Pola sadržaja sam zaboravila pa ponavljam gradivo. I sto je interesantno je to sto imam drugačija mišljenja i osjećaje za likove nego onda te 2009. Ja imam net TV plus, i imam mogućnost sedam dana vraćanja unazad, tako da nikad ne gledam termine, nego kad ja imam vremena, tad gledam.
Ima na internetu Prva TV stranica, i tu imaš seriju Kad lisce pada, sve epizode. Ako hoces mogu ti proslijediti link? :)
Često poželim da je nikad nisam gledala pa da mi je neko Preporuči. Serija je vrh vrhova.
❤️ Majka❤️
Jedina osoba koja može svačije mjesto da zamjeni a njeno niko nemože. ❤️

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7021 times
Been thanked: 11332 times
Status: Offline

Re: Turske TV sapunice

Post by spacebound » 16 Feb 2018, 08:46

Da, divna prica, ja je ne bih svrstala u sapunice.
Uvijek mi je bilo zao Nedzle i krivo sto su vecinom stali uz Lejlu.
Da, Chloe, i ja sam se sjetila da je pocela sa prikazivanjem kad sam bila trudna.
Imam ja i tu knjigu :ok

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Turske TV sapunice

Post by Chloe » 16 Feb 2018, 08:51

Divlja_u_srcu wrote: 16 Feb 2018, 08:37
Chloe wrote: 15 Feb 2018, 20:02
spacebound wrote: 15 Feb 2018, 19:41
Chloe wrote: 15 Feb 2018, 15:45 A ja se nikako ne mogu sjetiti kad sam uopće neku sapunicu pratila ... :misli
Moja preporuka ti je serija Kad lisce pada :ok Radjena po knjizi.Divna i tuzna prica o odrastanju djece i rasipanju porodice, razlikama izmedju njih, sukobu genaracija, tradicionalnom ocevom pogledu na svijet, koji je hranitelj i glava porodice i njegovim kcerkama koje ga razocaraju svojim izborima te problemima sa snahom.Serija je stvarno fenomenalna.
:hm Mislim da sam te serije nešto malo pogledala na preskoke u vrijeme kad sam bila na trudničkom sa mlađom kćerkom i to pred kraj serije.

Meni je termina preko glave, tako da se ne vežem za termine pred TV-om, jednostavno ne mogu svaki dan biti u određeno vrijeme slobodna da sjedim i gledam, a po netu da ganjam tolike epizode, nema šanse ... :cudi
Pridruzujem se Space da pogledaš seriju Kad lisce pada. Ja sam je gledala cijelu 2009 kad je išla direkt i opet sada, po drugi put na Prvoj TV. Pola sadržaja sam zaboravila pa ponavljam gradivo. I sto je interesantno je to sto imam drugačija mišljenja i osjećaje za likove nego onda te 2009. Ja imam net TV plus, i imam mogućnost sedam dana vraćanja unazad, tako da nikad ne gledam termine, nego kad ja imam vremena, tad gledam.
Ima na internetu Prva TV stranica, i tu imaš seriju Kad lisce pada, sve epizode. Ako hoces mogu ti proslijediti link? :)
Često poželim da je nikad nisam gledala pa da mi je neko Preporuči. Serija je vrh vrhova.
Hvala Divlja ... :pusa ... sjećam se nešto te serije al' nisam zainteresovana za gledanje ... na netu posebno. :cudi
Pokuašala sam nafaljenog Ezela gledati na netu, oni se tamo "kokaju" a ja čitam nešto deseto ... :grana

Svaka vam čast kad vam se mili ... :cvijece
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Divlja_u_srcu
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18259
Joined: 30 Jul 2014, 10:39
Location: ``Home is where I`m with you``
Mood:
Status: Offline

Re: Turske TV sapunice

Post by Divlja_u_srcu » 16 Feb 2018, 08:55

spacebound wrote: 16 Feb 2018, 08:46 Da, divna prica, ja je ne bih svrstala u sapunice.
Uvijek mi je bilo zao Nedzle i krivo sto su vecinom stali uz Lejlu.
Da, Chloe, i ja sam se sjetila da je pocela sa prikazivanjem kad sam bila trudna.
Imam ja i tu knjigu :ok
Ni ja :ok
Meni je sviju zao..šta znam..neko je protiv Nedzle, neko protiv Lejle..ja ne biram strane.
Dok gledam seriju pratim komentare na forum hr, tamo je u dušu znaju..I pisali su da nije skroz po knjizi, jer u knjizi Ali Riza ne umire.. :cudi


@Chloe,, dobro kako hoces..
Ja Ezela nisam gledala niti ću, nije to moj tip serije..
Ja sam gledala ovu, Kako vrijeme prolazi..
Sad gledam Istanbulska nevjesta (serija je beton) i Moja Domovina. Dosta za mene :zubi
❤️ Majka❤️
Jedina osoba koja može svačije mjesto da zamjeni a njeno niko nemože. ❤️

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7021 times
Been thanked: 11332 times
Status: Offline

Re: Turske TV sapunice

Post by spacebound » 16 Feb 2018, 08:56

I ja sam probala tog Ezela, osim zgodnog glavog glumca nista da valja.
Koliko sam se znala isplakat uz Kako vrijeme prolazi :tuzna
I uz Milost.Jesi gledala?

Post Reply

Return to “Serije”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests