Hrvatska - aktuelnosti

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35700
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 585 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Venera » 04 Jun 2019, 21:13

Laser wrote: 04 Jun 2019, 21:11 Niko na moru ne ustaje u ta doba.
A da si malo ranije mogla si rani sabah ujagmit, makar Mute crko od muke.
ja ustajem rano , volim jutra, u 8 sam setala vec na rivi, tad nema nikoga :hihi
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Laser
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15140
Joined: 31 Mar 2016, 16:01
Location: Sa onu stranu rijeke
Mood:
Has thanked: 615 times
Been thanked: 2030 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Laser » 04 Jun 2019, 21:15

statebriga wrote: 04 Jun 2019, 21:13
Laser wrote: 04 Jun 2019, 21:11 Niko na moru ne ustaje u ta doba.
A da si malo ranije mogla si rani sabah ujagmit, makar Mute crko od muke.
ja ustajem rano , volim jutra, u 8 sam setala vec na rivi, tad nema nikoga :hihi
Kad nema nikog. :grana

Zato sad kuckaš po forumu umjesto da si van.
Do not disturb! U procesu sam radikalizacije.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37669
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2867 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Pasaga » 04 Jun 2019, 21:16

Laser wrote: 04 Jun 2019, 21:15
statebriga wrote: 04 Jun 2019, 21:13

ja ustajem rano , volim jutra, u 8 sam setala vec na rivi, tad nema nikoga :hihi
Kad nema nikog. :grana

Zato sad kuckaš po forumu umjesto da si van.
... i ludi zivot ...lajfe ..... :plavi
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Laser
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15140
Joined: 31 Mar 2016, 16:01
Location: Sa onu stranu rijeke
Mood:
Has thanked: 615 times
Been thanked: 2030 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Laser » 04 Jun 2019, 21:17

Pasaga wrote: 04 Jun 2019, 21:16
Laser wrote: 04 Jun 2019, 21:15

Kad nema nikog. :grana

Zato sad kuckaš po forumu umjesto da si van.
... i ludi zivot ...lajfe ..... :plavi
Slabo će ona šta ufatit, ko i Mute.
Do not disturb! U procesu sam radikalizacije.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35700
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 585 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Venera » 04 Jun 2019, 21:17

Laser wrote: 04 Jun 2019, 21:15
statebriga wrote: 04 Jun 2019, 21:13

ja ustajem rano , volim jutra, u 8 sam setala vec na rivi, tad nema nikoga :hihi
Kad nema nikog. :grana

Zato sad kuckaš po forumu umjesto da si van.
sad cu uskoro spavanjac , svaki dan negdje hodam po Istri , malal je Istra, sve se moze lako obici :p
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 05 Jun 2019, 06:10

Hrvatska aktualnost... Statebriga u hrvatskoj :ccc

On topic
Živi zid se raspada.. Mohr ne zna kud će, šta će...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15119
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 959 times
Been thanked: 946 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Tokmak » 05 Jun 2019, 08:00

storm wrote: 05 Jun 2019, 06:10 Hrvatska aktualnost... Statebriga u hrvatskoj :ccc

On topic
Živi zid se raspada.. Mohr ne zna kud će, šta će...
Odoše glasovi bivšem sucu Kolakušiću.. :ćitire
sad će Mohr k njemu prijeći... :ooo
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Mutevelija » 05 Jun 2019, 22:28

Laser wrote: 04 Jun 2019, 21:17
Pasaga wrote: 04 Jun 2019, 21:16

... i ludi zivot ...lajfe ..... :plavi
Slabo će ona šta ufatit, ko i Mute.
Da je 100 vagina ja bi ćunu što bi zeničani rekli uhvatio :D.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 11 Jun 2019, 07:16

Znate li kako je biti СРБИН u Hrvatskoj? Slavonski sezonci sad znaju
Vladimir Matijanić

Image

Ilustracija: EPA; Index
ZNATE li kako je biti СРБИН u Hrvatskoj? Tako da ćete dobiti batine govorite li ekavicom, na primjer, u pitomom Supetru na otoku Braču gdje je najveća ratna trauma početkom devedesetih bila raspodjela srpskih vikendica izbjeglicama hrvatske nacionalnosti.

Znate li kako je biti СРБИН u Hrvatskoj? Tako da ćete u pitomom Supetru dobiti po glavi jer ste u sitan sat pričali na javnom mjestu i to točno četiri mjeseca nakon što su igrači Crvene zvezde napadnuti na splitskoj Rivi jer su htjeli popiti kavu.

Znate li kako je biti СРБИН u Hrvatskoj? Tako da će napad na ljude koji su u Supetru govorili ekavicom prešutjeti valjda kompletna hrvatska politička elita zabavljena internim intrigama i trkom za rejtinzima u čemu joj zaštita prava Srba na normalno postojanje može samo zasmetati. Do ovoga časa, a ponedjeljak je popodne, osim nedvosmislene reakcije supetarske gradonačelnice, o divljaštvu u Supetru nitko se nije oglasio. Šuti se stoički, od vrha države naniže.

Znate li kako je biti СРБИН u Hrvatskoj? Tako da vas mrzi dvadesetdvogodišnji kreten, a jedan od napadača na Srbe u Supetru ima 22 godine. Dakle, kreten rođen dvije godine nakon rata, tj. nakon što je broj Srba u Hrvatskoj sveden na matematički zanemarivu manjinu. Tako da ste opkoljeni prezirom i mržnjom koji se uzgajaju vrijedno i brižno. Desetljećima. Po sakristijama, udrugama i kabinetima, na predsjedničkim inauguracijama u društvu filonacista i ratnih zločinaca.

Ako ne znate kako je biti СРБИН u Hrvatskoj, stavite se u kožu mladih sezonskih radnika iz Slavonije izudaranih u Supetru ili vaterpolista napadnutih na Rivi. Ili Splićana, Srba i normalnih pripadnika svih nacija, koji su 10. travnja, na primjer, slušali kako momci u klubu navijača lokalnog prvoligaša slave uspostavu endehazije uz kolektivno pjevanje u slavu Maksovih mesara. Pokušajte zamisliti kako izgleda biti objekt mržnje, a ne biti nikome ni kriv ni dužan zbog bilo kakve traume ili frustracije.

Biti СРБИН u Hrvatskoj 2019. godine, pod vlašću uglađenog europejca Andreja Plenkovića i ambiciozne Kolinde Grabar-Kitarović, izgleda, da se ne zafrkavamo, jezivo. To znači živjeti u državi gdje ti neki kreten uvijek može razbiti glavu zato što ga provocira tvoje ime, prezime, govor, postojanje, a da ni sam kreten, zapravo, nema pojma zašto ga provocira tvoje ime, prezime, govor, postojanje...

Dvadeset i četiri godine nakon rata u ovoj je državi sve manje nade za bilo što, osim za kretene kojima smetaju nečiji govor, ime i prezime te one koji ih podržavaju. Otvoreno ili šutnjom, svejedno.

Eto, tako je biti СРБИН i čovjek u Hrvatskoj.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31593
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7129 times
Been thanked: 3865 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Mister No » 13 Jun 2019, 13:04

High Hopes...

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 13 Jun 2019, 14:01

Oplakah, a nije uopće daleko od stanja stvari na terenu :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31593
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7129 times
Been thanked: 3865 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Mister No » 13 Jun 2019, 14:51

storm wrote: 13 Jun 2019, 14:01 Oplakah, a nije uopće daleko od stanja stvari na terenu :oo
Robi K. i Feral kraljevi novinarstva, odnosno V. Ivancic.
High Hopes...

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Hrvatska druga na svijetu po padu broja stanovnika, BiH bolja od Srbije

Post by Hannibal » 25 Jun 2019, 23:18

joj naslova, bih bolja od srbije 😂
🐽

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15119
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 959 times
Been thanked: 946 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Tokmak » 10 Jul 2019, 10:29

zloćko tokmak wrote: 06 Jan 2018, 14:18
storm wrote: 06 Jan 2018, 14:11

A vidim Karamaz(n)ov je najavio povratak :D.
Tužno je da sa hrvatskim MOSTom ne mogu a sa SDS mogu....
Mislim da sam to vec pisao:
Nije bilo tu nikakve afere Konzultantica (sjeca li se vise itko razloga koji je sadrzaj te afere :hm ) zbog koje je morao otici Karamarko nego je odmah dan nakon sto je spomenuo lustraciju krenula hajka na njega,a raskid sa MOST-om i ubacivanje etnobiznismena Pupavca u Vladu je drugi razlog...
opet sam bio u pravu... :kafa


SLUČAJ "SAVJETNICA"
Ustavni sud RH usvojio žalbu Tomislava Karamarka


Ustavni sud RH je uvažio tužbu Tomislava Karamarka protiv odluke Povjerenstva za odlučivanje o sukobu interesa, javlja N1.

Ta je odluka donesena većinom glasova na sjednici Ustavnog suda koja je održana 2. srpnja, a njome je ukinuta presuda Visokog suda i ona Upravnog suda. Predmet se vraća na Upravni sud, stoji u zapisniku sa sjednice.

Kad je u veljači prošle godine Tomislav Karamarko podizao ustavnu tužbu protiv odluke Povjerenstva o sprečavanju sukoba interesa u slučaju “savjetnica”, malo tko je vjerovao da ima velikih izgleda za uspjeh jer je odluku Povjerenstva prethodno već potvrdio zagrebački Upravni sud, a zatim Visoki upravni sud, odbivši Karamarkove žalbe.

Podsjetimo, Povjerenstvo je u lipnju 2016. donijelo odluku da je tadašnji potpredsjednik Vlade RH i šef HDZ-a Tomislav Karamarko, sudjelujući o raspravama o sudskim sporovima koje je vezano uz Inu Hrvatska vodila s mađarskim MOL-om, bio u potencijalnom sukobu interesa te da je povrijedio načela djelovanja obnašanja dužnosti. Karamarko je, konstatiralo je Povjerenstvo, povrijedio načela poštenog, savjesnog i odgovornog postupanja jer je Vladi, svojoj stranci, koalicijskim partnerima i javnosti prešutio da njegova supruga Ana Karamarko niz godina posluje s Jozom Petrovićem, lobistom MOL-a u Hrvatskoj.

Za povredu načela obnašanja dužnosti definiranih u članku 5. sadašnjeg Zakona o sprečavanju sukoba interesa nije predviđena financijska kazna. Međutim, javna odluka Povjerenstva - da je neki dužnosnik obavljajući svoj posao povrijedio načela poštenog, odgovornog i časnog postupanja i da je povrijedio vlastitu vjerodostojnost i dostojanstvo povjerene mu dužnosti - ima moralnu težinu veću i od financijske kazne. Povjerenstvo je već više od 40 puta posegnulo za izricanjem te mjere, a Karamarko je u lipnju 2016. nakon njezina izricanja podnio ostavku na dužnosti potpredsjednika Vlade i predsjednika HDZ-a.

Dnevnik.ba
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Konsultant » 10 Jul 2019, 16:40

Ustavnog suda koja je održana 2. srpnja, a njome je ukinuta presuda Visokog suda i ona Upravnog suda. Predmet se vraća na Upravni sud, stoji u zapisniku sa sjednice.
Ustavni, Visoki, Upravni. :lupa Imaju ih vise nego u BiH.
Ako dobro skontah, prvo je bio kriv, a sada je ni kriv ni oslobodjen. Ajmo Jovo na novo.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Socrates » 10 Jul 2019, 18:03

Koliko sam ja shvatio tu se i nije odlucivalo o nekoj krivici nego o moralnoj odgovornosti.
. . . . . . . . .

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 10 Jul 2019, 20:57

Socrates wrote: 10 Jul 2019, 18:03 Koliko sam ja shvatio tu se i nije odlucivalo o nekoj krivici nego o moralnoj odgovornosti.
To je sad isto kao da si prosječnom hadezeovcu rekao

吃了很多狗屎

Glede moralne odgovornosti...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 03 Aug 2019, 18:58

:ooo
Screenshot_20190803_185809.jpg
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 12 Aug 2019, 07:39

Piše Matija Babić... Kao i obično... U sridu gadja :cool

Hrvati su, kako da to kažem a ne završim blokiran, narod u kojem bi većini ljudi otpale uši da nema žice koja ih spaja. Činjenica da nauče zavezati cipele već je više nego što je priroda zamislila. Imaju li sreću da su seksualno aktivni, penis pismene osobe za života ostane najpametnija stvar koja izađe iz njihovih usta.

No i drugi narodi su glupi. Gledate li Amerikance na temama o Trumpu ili AOC, čitate li Britance na temama o Brexitu, sjetit ćete se da ste imali hrčke s originalnijim i suvislijim mislima, utoliko i vrijednije zraka kojeg dišu. Zaista, da imam magični gumb kojim bih između nekog čovjeka i hrčka birao tko ostaje u igri, uglavnom bih zaključio da to mora biti hrčak jer više vrijedi.

No da se vratimo na temu. Ako su Hrvati takvi kakvi jesu, a ostali su isto takvi kakvi jesu, a sve je to jako glupo i gotovo bezvrijedno, u čemu je razlika između nas i njih, zašto svima ide bolje nego nama?

Jer su Hrvati jedan od posljednjih naroda koji ne razumiju razliku između javnog i privatnog novca. Zato Thompson može mrtav-hladan izjaviti za novac građana izreketaren pa poklonjen njemu za Kolindinu kampanju da je "to njegov novac". Ili selonačelnici izjavljuju da će "oni otvarati radna mjesta". Hrvati ne razumiju razliku između onih koji lopovima ne žele dati svoj novac (evo ja recimo) i lopova koji tuđi novac ukradu (evo Mamić recimo). Zato Komadina može pričati o ekstraprofitima. Zato možeš graditi fontane po Zagrebu, organizirati za 12 tuđih milijuna kuna na Savu postaviti jednu baraku bez da ti je sutra pred vratima sto tisuća građana, zato možeš graditi rukometne dvorane i organizirati snježne kraljice, zaduživati buduće generacije i hraniti branitelje milijardama u zamjenu za glasove. Dok ne razumiješ da je javni novac tvoj novac, zašto bi te bilo briga za njega? No tu je i jedan gori problem: taj javni novac, tuđi ukradeni novac, hrani većinu.

Hrvatska je naprosto jedna od posljednjih zemalja koje nisu izašle iz socijalzma, a u međuvremenu je upala u još gori nacionalsocijalizam. I tu rulja misli da sve što je vaše pripada njima. A ako je sve svačije, a svačije je ničije, zašto bi se uopće vrijedilo truditi i raditi?

Glupih naroda, dakle, ima koliko hoćeš. Ali kad si istovremeno glup i ne znaš za drugo osim socijalizma i nacionalizma, onda dobiješ ovakvu Hrvatsku.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 15 Aug 2019, 08:53

FB_IMG_1565851789140.jpg
Pala je presuda, prvi puta u državi rh...
Uzvikivanje "za dom spremni" je poticanje, hrabrenje okoline na mržnju i netrpeljivost...
Neki je žnj pjevač izvodio thompsonove cavoglave i popio prijavu i kaznu.
E kako će se to dalje implementirati, ostaje vidjeti... :hm
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests