Katarza u Srba... Misija nemoguće?

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11828
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2921 times
Been thanked: 2596 times
Status: Online

Re: Katarza u Srba... Misija nemoguće?

Post by Naseef Mushroom » 09 Sep 2021, 10:18

Meni je katarza važna samo na političkoj sceni kod velikih igara, da bi moja domovina imala sigurnost da se ne ponove ikada isti događaji iz 90ih.

A što se tiče mene i Srba iz običnog naroda ja uopšte ne tvrdim da su svi isti jer uopšte više ne kontaktiram sa tim narodom da bi razmišljao o takvim stvarima.
I kada se zadesim u njihovoj sredini npr. kada odem u Doboj oni su za mene nevidljivi.
Kada bi se zadesio u društvu gdje je neka nova osoba i ja saznam kroz priču da je Srbin on ne bi uopšte na meni primjetio da ga ne podnosim niti bi ga provocirao. Sve bi lijepo prošlo ali nas dvojica ne bi više ikada sjeli zajedno.

Da se sutra doseli komšija Srbin u moj komšiluk imao bi najkorektnijeg komšiju. Ne bi mu limenku bacio u njegovo imanje a kamoli da mu šta gore uradim ali nećemo nikada komšijski piti kahve, roštiljati ili gledati utakmice.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Katarza u Srba... Misija nemoguće?

Post by Šabović Adis » 09 Sep 2021, 10:20

Lošo laže ko pas!
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Katarza u Srba... Misija nemoguće?

Post by Šabović Adis » 09 Sep 2021, 10:21

BTW, Prle i Tihi su trebali u Sarajevo doć da ga oslobađaju...oslobodilo bi se petog aprila a ne šestog.
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: Katarza u Srba... Misija nemoguće?

Post by Odraz » 10 Sep 2021, 16:21

Sve sto admiral pakuje srbima, isto moze pakovati i hrvatima. Zapisavanje teritorija, svojatanje bosanske katolicke crkve, prica da je Crna Gora hrvatska, da hrvatska posjeduje cijelu jadransku obalu, isto sr... drugo pakovanje.

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31210
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2653 times
Been thanked: 5010 times
Status: Offline

Re: Katarza u Srba... Misija nemoguće?

Post by Matan » 10 Sep 2021, 16:38

Krokodil Behko wrote: 09 Sep 2021, 09:57 ADMIRAL DAVOR DOMAZET LOŠO O SRBIMA: "Oni su narod mržnje, ponašaju se kao psi" (VIDEO)


Hrvatski admiral Davor Domazet Lošo uporedio je Srbe sa psima komentarišući dešavanja na dan ustoličenja mitropolita Joanikija na Cetinju.

"Srbi mrze sve. Oni su narod mržnje. Nema u njihovoj duhovnosti ono što Hrist uči. Kod njih je to proforma. U najveću svetinju ti dođeš crnogorskog naroda... Ti ne možeš doći na silu tamo. Pas kad zapi*a onda je to njegovo dvorište? To je čist okultizam. Ponašaju se kao psi", rekao je Lošo u jednom podcastu na Youtubeu.



Hrvatski admiral je prokomentarisao i ustoličenje mitropolita Joanikija na Cetinju.

"Zamislite da crkva dolazi helikopterom naoružana! Glumataju i nose zastore protiv metka. Sad se pojavilo da imaju sumnje kako mu je prijetio snajperista. Prave kazalište. Oni će se sada prikazati kao žrtve", rekao je nekadašnji oficir JNA. Njegovu izjavu možete čuti na 13. minutu snimka, prenosi b92.


I on je teska budala, gdje ces jedan narod uporedjivati sa psima..
jedno je pravoslavna crka i njihova inteligencija i obican narod..
nemam ni ja slicnosti sa Covicem ili Tudjmanom..
ili sa Biskupom..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83788
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10909 times
Been thanked: 16210 times
Status: Offline

Re: Katarza u Srba... Misija nemoguće?

Post by Fuddo » 16 Sep 2021, 18:15




Sto kaze frajer, tacno ti ne bude dobro
Matere se on svoje najebo, kako se ovoliko zlo uopste rodi?
Dozvolite da se obratimo

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 26570
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 13847 times
Been thanked: 14111 times
Status: Offline

Re: Katarza u Srba... Misija nemoguće?

Post by ironman » 16 Sep 2021, 18:20

Kako se zove izraelska tajna sluzba?
Mosad?
I oni iz centra Simon Wiesenthal?

Ybg..
dream of spring..
...at dawn look to the east.

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Katarza u Srba... Misija nemoguće?

Post by The 51st State » 16 Sep 2021, 18:21

Ni uhljup od voditelja ne moze da vjerje sta bulazni ovaj. Za mene se su svi isti dok se ne dokaze suprotno

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83788
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10909 times
Been thanked: 16210 times
Status: Offline

Re: Katarza u Srba... Misija nemoguće?

Post by Fuddo » 16 Sep 2021, 18:24

ironman wrote: 16 Sep 2021, 18:20 Kako se zove izraelska tajna sluzba?
Mosad?
I oni iz centra Simon Wiesenthal?

Ybg..
To nam je najveca greska poslije rata.
Kakvi sudovi, kakve pm, i kakvo pozivanje na razum.
Mrkla noc, i svilen gajtan.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26348
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14241 times
Been thanked: 3771 times
Status: Offline

Re: Katarza u Srba... Misija nemoguće?

Post by Veca » 16 Sep 2021, 18:34

...pa ako se katarziraju, koga ce yebavat i gazit! ...joj i vas! :roll
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42147
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13776 times
Been thanked: 12330 times
Status: Offline

Re: Katarza u Srba... Misija nemoguće?

Post by Masamune » 16 Sep 2021, 19:01

Kad jedan Čanak, Čedo i slični počnu biti mainstream tad možemo govoriti u nekoj katarzi. Naravno i korjenita promjena SANU i SPC.
Do tad ništa.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7766 times
Status: Online

Re: Katarza u Srba... Misija nemoguće?

Post by Krokodil Behko » 10 Oct 2021, 18:09

Ono sa Severinom nije ništa.

Ovo je dosad neviđeno ludilo.

Metastaza

Znači, utrčava neko iz publike i Šaćirija ogrće jaknom sa grbom UČK.
On je jaknu odmah skinuo, čim je vidio grb i nastavio s davanjem intervjua, a mediji u Srbiji su to ovako vidjeli

https://www.20min.ch/fr/story/un-inconn ... ium=Clanak





Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
online

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31593
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7129 times
Been thanked: 3865 times
Status: Offline

Re: Katarza u Srba... Misija nemoguće?

Post by Mister No » 10 Oct 2021, 20:24

Njima propaganda ispire mozak od 90-tih, a crkva vec stotinama godina.

Dok to ne rijese ne mozes ocekivati racionalno razmisljanje, ne političara im, nego naroda.
High Hopes...

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11828
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2921 times
Been thanked: 2596 times
Status: Online

Re: Katarza u Srba... Misija nemoguće?

Post by Naseef Mushroom » 10 Oct 2021, 22:03

animals wrote: 10 Sep 2021, 16:38
Krokodil Behko wrote: 09 Sep 2021, 09:57 ADMIRAL DAVOR DOMAZET LOŠO O SRBIMA: "Oni su narod mržnje, ponašaju se kao psi" (VIDEO)


Hrvatski admiral Davor Domazet Lošo uporedio je Srbe sa psima komentarišući dešavanja na dan ustoličenja mitropolita Joanikija na Cetinju.

"Srbi mrze sve. Oni su narod mržnje. Nema u njihovoj duhovnosti ono što Hrist uči. Kod njih je to proforma. U najveću svetinju ti dođeš crnogorskog naroda... Ti ne možeš doći na silu tamo. Pas kad zapi*a onda je to njegovo dvorište? To je čist okultizam. Ponašaju se kao psi", rekao je Lošo u jednom podcastu na Youtubeu.



Hrvatski admiral je prokomentarisao i ustoličenje mitropolita Joanikija na Cetinju.

"Zamislite da crkva dolazi helikopterom naoružana! Glumataju i nose zastore protiv metka. Sad se pojavilo da imaju sumnje kako mu je prijetio snajperista. Prave kazalište. Oni će se sada prikazati kao žrtve", rekao je nekadašnji oficir JNA. Njegovu izjavu možete čuti na 13. minutu snimka, prenosi b92.


I on je teska budala, gdje ces jedan narod uporedjivati sa psima..
jedno je pravoslavna crka i njihova inteligencija i obican narod..
nemam ni ja slicnosti sa Covicem ili Tudjmanom..
ili sa Biskupom..
Sa razlikom što ima Hrvata iz Hrvatske koje zaboli ona stvar za BiH i Bošnjacima, što ima mnogo Hrvata u BiH, Hrvatskoj i dijaspori koje ako ne prate politiku i historiju zaboli ona stvar i za Čovićem i za Komšićem i za trećim entitetom i zato ja mogu vjerovati svakom Hrvatu koji kaže da ga ništa ne veže sa tim ličnostima dok je kod Srba nevažno jesu li u Bijeljini, Nišu ili Chicagu, je li imaju 15 godina ili 75, jesu li stočari sa 2 razreda osnovne ili intelektualci sa dva fakulteta, je li rade za 450km ili 2000€, svi isto razmišljaju i to ne samo prema Bošnjacima već i prema Hrvatima, Albancima, Crnogorcima, Vojvođanima, Amerikancima, Nijemcima, Ukrajincima, Turcima, ukratko svi osim Rusa, Kineza i možda još Grka.

Ve!iš da ne možemo ih zvati psima?
26 godina se MI SVI trudimo da ih ne prikažemo psima.
Od Bakira preko Radončića do Konakovića i Nikšića svi govore da srpske vođe i njihova politika ne predstavljaju čitav narod.
Inzko kaže da je ovaj zakon protiv negiranja genocida dobar da bi se srpski narod distancirao od zločinaca.
Senad Hadžifejzović nema koga iz rs-a nije dočekao u studiu sa pričom da treba odbaciti mržnju i graditi bolju budućnost.
SDP govori skoro 3 decenije da ima poštenih Srba i da sa njima treba graditi državu.
Nema kome se nije pružila ruka da se pokuša ponovo, od Zdravka Krsmanovića preko Draška Stanivukovića do Nebojše Vukanovića.
Sa tim istim Draškom su se sastajali gradonačelnici Sarajeva i Tuzle radi bolje budućnosti.
Pružali smo im pomoć kada su bile poplave, auta im besplatno prali, autobusi su išli u Banjaluku zbog pravde za Davida.

Svi se trude 26 godina da ih brane "Nisu svi isti, nisu svi genocidaši, nisu svi nacionalisti, nisu svi psi" a oni 26 godina na to "Ali mi hoćemo to biti, nećete nam zabraniti"

E onda neka budu psi dok nam ne dokažu drugačije i neka se napuše svi kolektivno.
Proteste protiv nacionaliste Dodika i radi gašenja signala BNTV i medijskog mraka, opozicija, pretvoriše u govoru o Osmanlijama, matici Srbiji i pjevanju Bože pravde, pa to nema nigdje na svijetu, takav mentalitet i atmosfera nema sigurno ni u džehennemu.

A ovom admiralu skidam kapu što ima muda reći otvoreno šta drugi nemaju muda reći, da je bogdom bar 10% još takvih.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7766 times
Status: Online

Re: Katarza u Srba... Misija nemoguće?

Post by Krokodil Behko » 09 Dec 2021, 10:13

Komunalci po nalogu opštine, prekrečili mural. Nije se ni osušilo, a došli su neki militanti i saprali boju, da bi se mural opet vidio


Image
online

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Katarza u Srba... Misija nemoguće?

Post by The 51st State » 09 Dec 2021, 10:22

samo kod fgrovca je negativni odgovor na naslov topika, zato su mi i gori od nekatarziranih.

User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3112
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 319 times
Status: Offline

Zastrašujuća četnička stranica na Facebooku na kojoj stariji muškarac poziva na ubijanje

Post by CikCikCikPogodi » 05 Feb 2023, 21:18

Image

Facebook stranica "Četnički pokret Republika Srpska" za sada ima nešto više od dvadeset pratitelja, a zbog užasnih poruka mržnje i pozivanje na zločine, privukla je pažnju šire javnosti.

Naime, starija muška osoba koja se nalazi na fotografijama koje su postavljene na Facebook stranici, najčešće pozira sa unucima, mecima ili alkoholnim pićima.

Od poruke "živjela Republika Srpska i Srbija" brzo se prelazi na tvrdnju da će vlastite unuke "učiti srpstvu" te da će oni biti "mladi četnici" kada porastu.

To progresira od "oj braćo moja hoćemo li piti turske krvi" pa sve do tvrdnji da je "ubijao i klao za slobodu srpskog naroda i Republiku Srpsku".

Protiv ovakvih poruka mržnje i pozivanja na činjenje nasilja moguće je podnijeti krivičnu prijavu jer se radi o izazivanju i raspirivanju nacionalne, vjerske i rasne mržnje što je regulirano Krivičnim zakonom BiH.

Image

Na žalost, sankcije za ovako gnusne izjave su kazne zatvora od tri mjeseca do tri godine, što je neadekvatno za prostor u kojem živimo zbog krvave historije i agresije na Bosnu i Hercegovinu, a što su najbolje demostrirali pripadnici Ravnogorskog četničkog pokreta koji su otkupili kaznu zatvora od pet mjeseci zbog izazivanja nacionalne, rasne i vjerske mržnje, razdora i netrpeljivosti na području Višegrada i okoline u martu 2019. godine.

Još nije poznato da li je slučaj već prijavljen nadležnim organima i koje će oni poduzeti radnje kako bi ovakve slučajeve procesuirali, a građani su s razlogom uznemireni budući da je u našoj zemlji pod istim i sličnim porukama i pozivima počinjen zločin genocida.

Ono što je jasno, jeste da je u BiH potrebna izmjena krivičnog zakonodavstva koje će adekvatnim kažnjavanjem konačno napraviti primjer od osoba koje javno pozivaju na vršenje krivičnih djela iz mržnje prema članovima neke grupe.

Izvor: Klix

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Zastrašujuća četnička stranica na Facebooku na kojoj stariji muškarac poziva na ubijanje

Post by Mutevelija » 05 Feb 2023, 21:30

Glup je .

Treba ostaviti grupu, sa ih se još pridruži.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Zastrašujuća četnička stranica na Facebooku na kojoj stariji muškarac poziva na ubijanje

Post by Taare » 05 Feb 2023, 22:04

Ima li kakvih reakcija?
Ustvari, šta ove spodobe trebaju da urade pa da se okupi neka ozbiljna masa ljudi koji bi dali adekvatan odgovor?
Hoće li se okupiti ako spodobe poput ove ubiju onog imama?
Hoće li se okupiti ako se obistine prijetnje ovog pseta, tj. ako zakolje neko dijete?
Više me zanimaju odgovori na ova pitanja nego upisi ove džukele.
Svi mi se morete obratit

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7021 times
Been thanked: 11332 times
Status: Offline

Re: Zastrašujuća četnička stranica na Facebooku na kojoj stariji muškarac poziva na ubijanje

Post by spacebound » 06 Feb 2023, 06:21

I sta ce sad bit? Pojeo vuk magarca? Hodza na stub srama, a ova odvratna sbodoba nista? Da se jos malo sagnemo?

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests