Kako doživljavate bosnu danas?

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

dacina_curica
Status: Offline

Re: Kako doživljavate bosnu danas?

Post by dacina_curica » 15 May 2014, 13:44

Oduvijek i zauvijek kao domovinu, jedinu.

Slikovito je dozivljam kao brod koji su oteli pirati u suradnji sa kapetanom pa ga sad razvaljuju dasku po dasku dok ne potone. E hocete :sipak

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Kako doživljavate bosnu danas?

Post by Dzagoda » 15 May 2014, 13:53

drugrankovic wrote: rade da srbije nema to je jasno


nestanak rs što ti priželjkuješ je uvod u krvavi rat. nema nestanka pojedinačnog, u tome nestajete svi....

dejton je potpisan i tu ste profitirali pa srbi sa 71 % teritorije pod kontrolom padoše na 49, nema više američkog kakenja na poptis kao sa kosovom. imaju oni zbog tog kosova i previše problema jer je duh iz boce izašao i sad eto cepa se ukrajina, svako će sutra da traži samostalnost... ja ne podržavam cepanje ukrajine jer bi pljunuo na kosovo i jer nemam dvostruke aršine kao vi američki podanici... za mene je kosovo srpsko a samim tim integritet ukrajine je za mene isto

nema više dvostrukih aršina, a tebi ako se ne svidja dogovoreno i potpisano od sve tri strane šta da ti radim.... svojim jezikom i glavom poput takvih dovešćete do sranja... nemoj posle kukat...
Kako ne kontas da je Srbija jedina koja sama sebi radi o glavi?! Da se nije petljala gdje joj nije mjesto, Kosovo bi i sad mirno sjedilo gdje je i bilo. Koji Srbi u BiH?! E to je catch za sve: Srba nema u BiH. Oni sto su dosli iz Srbije i Hrvatske u toku rata ( i nemoj molim te da kazes da nisu, jer su mene recimo Loznicani i Kninjani tjerali iz kuce:), dakleM, oni sto su dosli, pokusali su da prosire Srbiju. Sto ce reci: Srbija do Tokija. I sta bi?! Dobili sumsku, privremeno, i sad joj je rok istekao. Cisto da im se objasni zasto ne moze. ;)

Ne seirim nad sudbinama naroda, ali mark my words: u roku godine dana citav sustav ce se tu promijeniti.
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Kako doživljavate bosnu danas?

Post by drugrankovic » 15 May 2014, 13:56

Jagoda wrote:
drugrankovic wrote: rade da srbije nema to je jasno


nestanak rs što ti priželjkuješ je uvod u krvavi rat. nema nestanka pojedinačnog, u tome nestajete svi....

dejton je potpisan i tu ste profitirali pa srbi sa 71 % teritorije pod kontrolom padoše na 49, nema više američkog kakenja na poptis kao sa kosovom. imaju oni zbog tog kosova i previše problema jer je duh iz boce izašao i sad eto cepa se ukrajina, svako će sutra da traži samostalnost... ja ne podržavam cepanje ukrajine jer bi pljunuo na kosovo i jer nemam dvostruke aršine kao vi američki podanici... za mene je kosovo srpsko a samim tim integritet ukrajine je za mene isto

nema više dvostrukih aršina, a tebi ako se ne svidja dogovoreno i potpisano od sve tri strane šta da ti radim.... svojim jezikom i glavom poput takvih dovešćete do sranja... nemoj posle kukat...
Kako ne kontas da je Srbija jedina koja sama sebi radi o glavi?! Da se nije petljala gdje joj nije mjesto, Kosovo bi i sad mirno sjedilo gdje je i bilo. Koji Srbi u BiH?! E to je catch za sve: Srba nema u BiH. Oni sto su dosli iz Srbije i Hrvatske u toku rata ( i nemoj molim te da kazes da nisu, jer su mene recimo Loznicani i Kninjani tjerali iz kuce:), dakleM, oni sto su dosli, pokusali su da prosire Srbiju. Sto ce reci: Srbija do Tokija. I sta bi?! Dobili sumsku, privremeno, i sad joj je rok istekao. Cisto da im se objasni zasto ne moze. ;)

Ne seirim nad sudbinama naroda, ali mark my words: u roku godine dana citav sustav ce se tu promijeniti.


srbija do tokija je asocijacija na osvajanje svetske titule u japanu 1991...

ne vredi s tobom, upravo su takvi alarm u bosni i najveca opasnost. rekoh ja u bosni pameti koliko i pingvina
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: Kako doživljavate bosnu danas?

Post by JCR » 15 May 2014, 14:04

Koji si ti serator lik. De napiši jedan post na ovom forumu da ne izražava tvoju zadojenost eto molim te. I onda kad ti neko onako fino verbalno pokaže da nisi upravu ti kazes "ne vredi s tobom" ili "takvi su najveca opasnost" a ne pretstavljate ti ni bilo ko drugi koji dijeli tvoje misljenje opasnost. Nabijem i tebe i onog ko te odgoji takvog zadojena

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Kako doživljavate bosnu danas?

Post by Dzagoda » 15 May 2014, 14:05

drugrankovic wrote:


srbija do tokija je asocijacija na osvajanje svetske titule u japanu 1991...

ne vredi s tobom, upravo su takvi alarm u bosni i najveca opasnost. rekoh ja u bosni pameti koliko i pingvina
Upravo ovakvih se Srbija i boji;)))))) Ne bojimo se stvari nazvati pravim imenom;)))))) I please, titula i Japanu, aha, ko i oni snimci iz Keraterma sto su "prodavani" po Srbiji kao "vidi sta balije rade jadnim Srbina". Come on, znas ti bolje :zubi
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Kako doživljavate bosnu danas?

Post by drugrankovic » 15 May 2014, 14:06

Jagoda wrote:
drugrankovic wrote:


srbija do tokija je asocijacija na osvajanje svetske titule u japanu 1991...

ne vredi s tobom, upravo su takvi alarm u bosni i najveca opasnost. rekoh ja u bosni pameti koliko i pingvina
Upravo ovakvih se Srbija i boji;)))))) Ne bojimo se stvari nazvati pravim imenom;)))))) I please, titula i Japanu, aha, ko i oni snimci iz Keraterma sto su "prodavani" po Srbiji kao "vidi sta balije rade jadnim Srbina". Come on, znas ti bolje :zubi

balije? ne koristim taj termin, kao ni bule, već bosanke, mada jednom im zameram, sve one suknjetine, dok to poskidaš prođe te ćef...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Kako doživljavate bosnu danas?

Post by Dzagoda » 15 May 2014, 14:11

drugrankovic wrote:

balije? ne koristim taj termin, kao ni bule, već bosanke, mada jednom im zameram, sve one suknjetine, dok to poskidaš prođe te ćef...
Jes vala, bolje ko Rajka, haman gola na hastalu, samo pruzi rukicu hahahahahahahahaha

(Opet sam samo upotrijebila tvoj rijecnik;))) Ni u bunilu ne bih generalizirala sve Srpkinje;)))))
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Kako doživljavate bosnu danas?

Post by drugrankovic » 15 May 2014, 14:18

Jagoda wrote:
drugrankovic wrote:

balije? ne koristim taj termin, kao ni bule, već bosanke, mada jednom im zameram, sve one suknjetine, dok to poskidaš prođe te ćef...
Jes vala, bolje ko Rajka, haman gola na hastalu, samo pruzi rukicu hahahahahahahahaha

(Opet sam samo upotrijebila tvoj rijecnik;))) Ni u bunilu ne bih generalizirala sve Srpkinje;)))))
moj rečnik? pokaži mi taj prostakluk...
reagovao sam na reč balije, jer taj žargon ne koristim kao što ni ne nazivam turcima... a usput rekoh da ni bosanke ne nazivam bulama...


gde sam ih vređao? ono za suknje je sprdnja, dok je tebi dovoljno i malo da pokažeš lajavu jezičinu kojoj treba očito kontrola
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Kako doživljavate bosnu danas?

Post by Dzagoda » 15 May 2014, 14:24

drugrankovic wrote:

gde sam ih vređao? ono za suknje je sprdnja, dok je tebi dovoljno i malo da pokažeš lajavu jezičinu kojoj treba očito kontrola
To mi je i Dodo rek'o :plavi :plavi :plavi :plavi :plavi :plavi :zubi

Ne daj bolan da te isprovociram, taman sam pomislila da si worthy protivnik :hihi
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

Ružni
Status: Offline

Re: Kako doživljavate bosnu danas?

Post by Ružni » 15 May 2014, 14:25

Image Image Image Kad se ne udavih smokijem, tuče drug iz svih oružja.

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: Kako doživljavate bosnu danas?

Post by JCR » 15 May 2014, 14:28

Naslovljeno na novog
Image

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Kako doživljavate bosnu danas?

Post by drugrankovic » 15 May 2014, 14:29

Jagoda wrote:
drugrankovic wrote:

gde sam ih vređao? ono za suknje je sprdnja, dok je tebi dovoljno i malo da pokažeš lajavu jezičinu kojoj treba očito kontrola
To mi je i Dodo rek'o :plavi :plavi :plavi :plavi :plavi :plavi :zubi

Ne daj bolan da te isprovociram, taman sam pomislila da si worthy protivnik :hihi
ne provociraš, lažeš sumanuto. nego reko, da ne preteramo i ne umešamo sad žene u ovo, jer bez obzira odakle su o njihovoj časti i poštenju s poštovanjem. a ono za suknjetine, pa jes nezgodno. :p marametine haljinetine... ;) sve su to balkanke, lepotice naspram drugih žena u svetu, toliko o tome, reč je bilo o žargonu koji ne koristim kada spominjem bosance.
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

Spanac_113
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8390
Joined: 09 Oct 2013, 18:58
Location: post iskljucenje
Status: Offline

Re: Kako doživljavate bosnu danas?

Post by Spanac_113 » 15 May 2014, 14:31

ružni wrote:Image Image Image Kad se ne udavih smokijem, tuče drug iz svih oružja.
samo se brani ruzni, mi smo prvi poceli :DD

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Kako doživljavate bosnu danas?

Post by Dzagoda » 15 May 2014, 14:34

drugrankovic wrote:
ne provociraš, lažeš sumanuto. nego reko, da ne preteramo i ne umešamo sad žene u ovo, jer bez obzira odakle su o njihovoj časti i poštenju s poštovanjem. a ono za suknjetine, pa jes nezgodno. :p marametine haljinetine... ;) sve su to balkanke, lepotice naspram drugih žena u svetu, toliko o tome, reč je bilo o žargonu koji ne koristim kada spominjem bosance.
Ah da, lazu i Sarajlije za one pokolje, sami sebi namjestili, je's vidio kakav su narod :grana

Ne zuljaju mene bolan suknje, (moje su tailored;))))) nego dje;s pokazat da te tangira istina?! Pa to je prvi no-no u politici;)

Hajde priznaj koliko si puta samo za ovog razgovora pomslio "bem li joj sunce balijsko" hahahahahahahahahahah E to je oTo, dok se mrzi bro nema hajra ni tebi, a vala ni meni uz tebe; ostaje mi jedino da ti kroz bezuslovnu ljubav osvijetlim put :zubi :hihi
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

Ružni
Status: Offline

Re: Kako doživljavate bosnu danas?

Post by Ružni » 15 May 2014, 14:39

Jesi blentava Image

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Kako doživljavate bosnu danas?

Post by drugrankovic » 15 May 2014, 14:40

Jagoda wrote:
drugrankovic wrote:
ne provociraš, lažeš sumanuto. nego reko, da ne preteramo i ne umešamo sad žene u ovo, jer bez obzira odakle su o njihovoj časti i poštenju s poštovanjem. a ono za suknjetine, pa jes nezgodno. :p marametine haljinetine... ;) sve su to balkanke, lepotice naspram drugih žena u svetu, toliko o tome, reč je bilo o žargonu koji ne koristim kada spominjem bosance.
Ah da, lazu i Sarajlije za one pokolje, sami sebi namjestili, je's vidio kakav su narod :grana

Ne zuljaju mene bolan suknje, (moje su tailored;))))) nego dje;s pokazat da te tangira istina?! Pa to je prvi no-no u politici;)

Hajde priznaj koliko si puta samo za ovog razgovora pomslio "bem li joj sunce balijsko" hahahahahahahahahahah E to je oTo, dok se mrzi bro nema hajra ni tebi, a vala ni meni uz tebe; ostaje mi jedino da ti kroz bezuslovnu ljubav osvijetlim put :zubi :hihi
nisam pomislio to. već sunce joj lažljivo. kakva istina? ti govoriš o istini.... ko da smo sve prespavali... prvi krah juge izazvali srbi a ne pavelić i hrvatsko cveće je li?
i drugi je li?
srbi rodiše i hitlera! normalno svako zlo je odavde...

mrzeo sam kad čujem "da sjebemo turčine!" eno ti turska konju pa idi naplaćuj dugove od 500 godina jahanja... ovo ovde su bosanci...s tim nemam problem, ali sa lažima da
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: Kako doživljavate bosnu danas?

Post by JCR » 15 May 2014, 14:43

Ne vrijedi ljudi, ovolika umna ograničenost je tužna :(

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Kako doživljavate bosnu danas?

Post by Dzagoda » 15 May 2014, 14:45

drugrankovic wrote: ti govoriš o istini.... ko da smo sve prespavali... prvi krah juge izazvali srbi a ne pavelić i hrvatsko cveće je li?
i drugi je li?
Ti onda jesi prespavao. Sve sto kazem je potkovano suhim cinjenicama. Docim ovo sto ti kazes, slabo vode pije no?! Hoces da kazes da je raspad Juge djelo Hrvata?! Dje onaj snimak Milosevica, i cuvenog govora na Kosovu?!

Dopusteno, Hrvati su jedva docekali, ali Srbi su toliko glupavo nasjeli na ideje o prosirenju, da su progutali mamac ko sto ga uvijek progutaju. A da ne pricamo o apetitima za resources Bosne i Hercegovine. Voda procurila niz usta za sumama, rijekama, metalima,,,,i vidi sta bi?! Sad niko nema nista. Pardon, par ratnih profitercica se obogatilo, a ostali, oh well, oni su "nacije" :grana
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Kako doživljavate bosnu danas?

Post by drugrankovic » 15 May 2014, 14:51

Jagoda wrote:
drugrankovic wrote: ti govoriš o istini.... ko da smo sve prespavali... prvi krah juge izazvali srbi a ne pavelić i hrvatsko cveće je li?
i drugi je li?
Ti onda jesi prespavao. Sve sto kazem je potkovano suhim cinjenicama. Docim ovo sto ti kazes, slabo vode pije no?! Hoces da kazes da je raspad Juge djelo Hrvata?! Dje onaj snimak Milosevica, i cuvenog govora na Kosovu?!

Dopusteno, Hrvati su jedva docekali, ali Srbi su toliko glupavo nasjeli na ideje o prosirenju, da su progutali mamac ko sto ga uvijek progutaju. A da ne pricamo o apetitima za resources Bosne i Hercegovine. Voda procurila niz usta za sumama, rijekama, metalima,,,,i vidi sta bi?! Sad niko nema nista. Pardon, par ratnih profitercica se obogatilo, a ostali, oh well, oni su "nacije" :grana


jagoda nauči se da ne ideš od kraja! do tog govora na gazimestanu je tolko toga učinjeno, knjigu u ruke i kreni od hrvatskog proleća, kršenja ustava menjanja, na korist svih a na destrukciju srbije (sve republike dobijaju veća ovlašćenja a srbiji se uvodi jaka autonimja kosovo i vojvodina bez nadležnosti bg). Srpska akademija nauka se pobunila protiv toga i odma je nazvana omraženom desničarskom organizacijom a najstarija akademija nauka na ovim prostorima. šiptari kreću sa divljanjem jer je vlast njihova, počinje egzodus srba i kreće se vraćanje ustava jer je bilo neizdrživo i normalno to ste jedva dočekali: opa evo srba ruše ustav! a šta bi 1974? tad si odobravala prolećare tj ustaše... ajde mani se laži. do tog vašeg KRAJA bio je smrdljivi i podli početak! knjigu u ruke pre nego počneš lupetati...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Kako doživljavate bosnu danas?

Post by Dzagoda » 15 May 2014, 14:56

Rankovicu, nemoj tako :lupa A kad si tenkovima gazio?! :sok :hihi

Koja bolan akademija nauka?! Ona koja je pisala proglase kako i zasto se trbe istrijebiti par naroda?! Ah! I'm touched :D

Koje mijenjanje ustava?! Mislis kako je Beograd mijenjao kako mu je trebalo!?

Objektivnost dragi moj, objektivnost:) To je odlika samo duboko umnih ljudi :zubi I milosrdnih dakako, zato sam ja tu da ti pomognem :plavi :plavi :plavi :plavi :plavi :plavi :plavi
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests