Balkanci

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply
User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Macron o Balkanu: Kriminal je najveći problem

Post by Socrates » 20 Jul 2017, 22:59

Nikad ni Bosna ni Jugoslavija nisu bile nesvrstane, ali, odjednom sada, kao grom iz vedra neba, doci ce I ta prilika da se nesvrstavamo, pa da svojom vojnom silom ulijemo postovanje Rusiji I Americi. I da hrabro krenemo u stvaranje Bosanske Imperije do Kalkute. :aplauzz

Da ne govorim o Evropskoj Uniji. Inace smo prva vojna sila Evrope, a treca u svijetu, iza Bangladesa I Burundija. :jupi :apl
. . . . . . . . .

User avatar
Mirelam
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12356
Joined: 13 Jul 2015, 20:47
Has thanked: 35 times
Been thanked: 337 times
Status: Offline

Re: Macron o Balkanu: Kriminal je najveći problem

Post by Mirelam » 20 Jul 2017, 23:00

Socrates wrote: 20 Jul 2017, 22:51 Miraleme, demokratija je, izmedju ostalog, da se odlucimo da li smo na jednoj ili drugoj strani.

Ako mastas o nesvrstanosti, mozda da se vratis u prosli vijek. :ok Mada je i tada ta navodna nesvrstanost bila ubleha za vas soc-realisticke subjekte. :zao
Ma ti znas da ja tebe volim, ali ...Uvijek ono ali. Za razliku od tebe , masa nas je prozivjela i soc realizam i fasizam i nacionalizam i rani feudalizam i kapitalizam i sada zivi neki neoliberalizam tako da neke stvari mozemo da odvagamo preko svoje koze. Medjutim svi danasnji filozofi, teoreticari, politolozi, qulci-palci, koji eksera nisu zakucali u zivotu, daju odgovore slicne tvojima. :ooo

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Macron o Balkanu: Kriminal je najveći problem

Post by Socrates » 20 Jul 2017, 23:05

Cini se meni da vi niste dobre zakljucke izvukli iz tog soc-realistickog sna. :hm

Jesam ponovio sto puta, ali jos jednom cu. Bio vam je san navodno dobar, dok se nije postavio mali problem Memoranduma SANU i slicnih baljezgarija. Tada se je pokazala sustina tog vaseg sna.

A vi i dalje mastajte da vam je bila dobra. :ok

Sve ostalo su posljedice. Bosna ima veze sa neoliberalizmom koliko i ja sa kvantnom fizikom. :rol
. . . . . . . . .

User avatar
Mirelam
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12356
Joined: 13 Jul 2015, 20:47
Has thanked: 35 times
Been thanked: 337 times
Status: Offline

Re: Macron o Balkanu: Kriminal je najveći problem

Post by Mirelam » 20 Jul 2017, 23:11

Kontekst je bio generalan, ali eto kada se vec dotices tog nekog soc sna, onda su svi trebali da lupe usima i da se povinuju tom jacem koji je to u tom trenutku zaista i bio. Te teroji ne piju vode. Dok je covjeka, bice i zelje za slobodom, pa makar i prividnom.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37668
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2866 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: Macron o Balkanu: Kriminal je najveći problem

Post by Pasaga » 20 Jul 2017, 23:14

Srbija i Hrv. su se prihvatili,jedva docekali... da odrade prljavi dio posla.
No... odosmo u offff ..
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Macron o Balkanu: Kriminal je najveći problem

Post by Socrates » 20 Jul 2017, 23:19

Kome jacem, Mirelame? Nejasan si.

Prvo, Tito je bio zapadni covjek, pa se i povinovao onom koji ce da ga podrzava, dakle jacem. Nije sve to bilo dzaba, dobili ste koliko toliko normalnu drzavu u poredjenju sa nekim drugim socijalistickim zemljama.
. . . . . . . . .

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Macron o Balkanu: Kriminal je najveći problem

Post by Socrates » 20 Jul 2017, 23:22

Pasaga wrote: 20 Jul 2017, 23:14 Srbija i Hrv. su se prihvatili,jedva docekali... da odrade prljavi dio posla.
No... odosmo u offff ..
Za to mozete da zahvalite Savezu Komunista Jugoslavije na celu sa Drugom Titom.

Da je barem pokusao da uredi odnose u drzavi onako kako normalne federalne drzave to rade. :123
. . . . . . . . .

User avatar
Mirelam
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12356
Joined: 13 Jul 2015, 20:47
Has thanked: 35 times
Been thanked: 337 times
Status: Offline

Re: Macron o Balkanu: Kriminal je najveći problem

Post by Mirelam » 20 Jul 2017, 23:27

Socrates wrote: 20 Jul 2017, 23:19 Kome jacem, Mirelame? Nejasan si.

Prvo, Tito je bio zapadni covjek, pa se i povinovao onom koji ce da ga podrzava, dakle jacem. Nije sve to bilo dzaba, dobili ste koliko toliko normalnu drzavu u poredjenju sa nekim drugim socijalistickim zemljama.
Uvukao si SANU u ovu pricu a u tom trenutku Bosna je (kao i danas na zalost) bila pickin dim. Po tvojoj logici trebalo je pristupiti Srbiji, jer su eto ko biva jaci. Jemo dobili po picki, ali makar nismo ispali picke. Ali ode ovo u off , a sutra valja na oranje. :pusa

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Macron o Balkanu: Kriminal je najveći problem

Post by Socrates » 20 Jul 2017, 23:32

Mirelam wrote: 20 Jul 2017, 23:27
Socrates wrote: 20 Jul 2017, 23:19 Kome jacem, Mirelame? Nejasan si.

Prvo, Tito je bio zapadni covjek, pa se i povinovao onom koji ce da ga podrzava, dakle jacem. Nije sve to bilo dzaba, dobili ste koliko toliko normalnu drzavu u poredjenju sa nekim drugim socijalistickim zemljama.
Uvukao si SANU u ovu pricu a u tom trenutku Bosna je (kao i danas na zalost) bila pickin dim. Po tvojoj logici trebalo je pristupiti Srbiji, jer su eto ko biva jaci. Jemo dobili po picki, ali makar nismo ispali picke. Ali ode ovo u off , a sutra valja na oranje. :pusa
A gdje sam ja bogati rekao da je Bosna trebala pristupiti Srbiji? Jel' ti uopste mene citas?

Ne zalim ja za Jugoslavijom nego vi. Citaj malo gore iznad.

Po mojoj logici, sulud je onaj koji kaze da je Jugoslavija bila dobra drzava. Kao sto I rekoh, samim pojavljivanjem Memoranduma, ta drzava nije samo suluda, nego klasican izgovor za stvaranje necije imperije preko tudje grbace.

Dakle, onaj koji tvrdi da je Jugoslavija bila dobra nakon svega sto se desilo mora da posjeti ludnicu sto prije.

Kriviti Zapad za raspad Jugoslavije, a to su neki ucinili ovdje, je tolika budalastina da uopste ne treba da se osvrcem na to.

Prvo, i trebala se raspasti. A drugo, nigdje nikakve veze sa vezom.
. . . . . . . . .

User avatar
Čarobni
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8632
Joined: 12 Jul 2015, 01:03
Been thanked: 13 times
Status: Offline

Re: Macron o Balkanu: Kriminal je najveći problem

Post by Čarobni » 21 Jul 2017, 01:34

... jer kad je puška pod krevetom, zaboli vas za nečiji embargo.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37668
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2866 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: Macron o Balkanu: Kriminal je najveći problem

Post by Pasaga » 21 Jul 2017, 06:56

Socrates wrote: 20 Jul 2017, 23:22
Pasaga wrote: 20 Jul 2017, 23:14 Srbija i Hrv. su se prihvatili,jedva docekali... da odrade prljavi dio posla.
No... odosmo u offff ..
Za to mozete da zahvalite Savezu Komunista Jugoslavije na celu sa Drugom Titom.

Da je barem pokusao da uredi odnose u drzavi onako kako normalne federalne drzave to rade. :123
... i tebi je bio DRUG ... :plavi
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37668
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2866 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: Macron o Balkanu: Kriminal je najveći problem

Post by Pasaga » 21 Jul 2017, 07:04

Čarobni wrote: 21 Jul 2017, 01:34 ... jer kad je puška pod krevetom, zaboli vas za nečiji embargo.
ono bi trebalo biti tako.
A nije .
Mogao sam ih imat stotinu,opet bi izginuo bez zrna baruta.
Kad te tvoj proda,dzaba ti da imas i nato uzase.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Hit na Balkanu: Snežana oklagijom ubija celulite

Post by Krokodil Behko » 21 Jul 2017, 09:30

Nekad se oklagija koristila za pite i kolače a sad za neke ženama bitnije stvari
Image

Snežanu Rulić zovu Sneki ubica celulita. Među ženama je poznata kao da je pjevačica, glumica, model, a ako odete na njen Fejsbuk, sasvim je izvjesno da ćete vidjeti da joj je na listi prijatelja i neka djevojka koju poznajete.

Najnoviji hit trenutno među ženama koje se bore sa celulitom je masaža oklagijama. Snežana Rulić Sneki to radi već nekoliko godina i postiže sjajne rezultate. Kaže, da s mršavijih žena teže se uklanja celulit (treba joj preko 15 tretmana) a sa debeljuca to se rješava mnogo brže njenim oklagijama „mesožderkama“.
Sneki je u ovom trenutku rasprodata za mnaredna tri mjeseca. Isključivo se može ostvariti kontakt porukama preko FB-a.

Ona je masažu oklagijama, stručno nazvanu madero terapija, donijela u Srbiju. Otkrila ju je slučajno, još dok je radila klasične anticelulit masaže. Tvrdi da je ova masaža najefikasnija metoda oblikovanja tijela i uklanjanja celulita.

„Stalno dodajem neke finese i nove oklagije kako bi masaža bila što djelotvornija za što kraći vremenski period – kazala je u intervjuu za RV Mondo Sneki – ubica celulita.
Žene koje su prošle kroz njene ruke i oklagije kažu da je ovo jedini način da celulit nestane jako brzo. Prve promjene na tijelu su vidljive već poslije treće ili četvrte masaže.

„Ipak, moram da istaknem da je sve individualno – nekome je potrebna i cijela serija da bi se uočila razlika, ali ono što je sigurno je da su rezultati zagarantovani. Nikada ne pričam napamet o tome koliko je masaža potrebno. Sve zavisi od klijenta, a ima zaista mnogo faktora – priča Snežana.

Potražnja je tolika da radi i do 20 sati dnevno, 365 dana u godini. Kako kaže, nije istina da masira samo odabrane dame sa javne scene.

Snežana je svoje znanje počela da prenosi i onima koji bi da nauče ovu vještinu. Zato intenzivno radi i obuke, u cijelom balkanskom, regionu, pa čak i u Evropi. Pokrenula je i proces patentiranja njenih oklagija. Njen Instagram prati oko 5.000 ljudi i tu možete pogledati efekte madero terapije.


online

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 15 times
Status: Offline

Re: Hit na Balkanu: Snežana oklagijom ubija celulite

Post by Nice try » 21 Jul 2017, 09:37

A,ima li ikakvog hajra od te masaže?
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Hit na Balkanu: Snežana oklagijom ubija celulite

Post by Krokodil Behko » 21 Jul 2017, 09:44

Ima, ne moraš razvijati pitu.
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Macron o Balkanu: Kriminal je najveći problem

Post by Krokodil Behko » 21 Jul 2017, 09:45

Čarobni wrote: 21 Jul 2017, 01:34 ... jer kad je puška pod krevetom, zaboli vas za nečiji embargo.


Jel to kao onaj američki zakon, građani imaju pravo na oružje, kako bi nekada mogli spriječiti vladu, da se otuđi od ustava i zakona?
online

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7020 times
Been thanked: 11331 times
Status: Online

Re: Hit na Balkanu: Snežana oklagijom ubija celulite

Post by spacebound » 21 Jul 2017, 09:58

E, moj Behko, i ti pribjegao senzacionalizmu :ccc

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Hit na Balkanu: Snežana oklagijom ubija celulite

Post by Krokodil Behko » 21 Jul 2017, 10:05

spacebound wrote: 21 Jul 2017, 09:58 E, moj Behko, i ti pribjegao senzacionalizmu :ccc

A što je senzacionalizam?
Čovjek vam pomogne, da izgledate bolje i sve, a vi po njemu :sok

E to već jeste senzacionalizam :kafa
online

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7020 times
Been thanked: 11331 times
Status: Online

Re: Hit na Balkanu: Snežana oklagijom ubija celulite

Post by spacebound » 21 Jul 2017, 10:09

Krokodil Behko wrote: 21 Jul 2017, 10:05
spacebound wrote: 21 Jul 2017, 09:58 E, moj Behko, i ti pribjegao senzacionalizmu :ccc

A što je senzacionalizam?
Čovjek vam pomogne, da izgledate bolje i sve, a vi po njemu :sok

E to već jeste senzacionalizam :kafa
Po naslovu sam ocekivala nesto smijesno ili video il sta znam...Ono anticelulitna masaza :zzz

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Hit na Balkanu: Snežana oklagijom ubija celulite

Post by posmatrac » 21 Jul 2017, 10:14

PA ubijaju mnoge zene "oklagijom" celulite, ne kontam po cemu je Snezana posebna :lupa

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests