Sandžak

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Sandžak

Post by KOMESAR » 26 Oct 2014, 09:22

drugrankovic wrote:rekao si borbene...
dakle goloruki će krenu?
:D

aj nemoj se sad praviš debil
Naravno da će golim rukama počupati brade četnicima.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Sandžak

Post by drugrankovic » 26 Oct 2014, 09:22

rekoh ja bi sandžak dao vama... da me više ne tangirate s ovim fićfirićem zukorlićem i ne pravite sranja... inače smazo bi te njegove orangutančiće u sekundi...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Sandžak

Post by drugrankovic » 26 Oct 2014, 09:24

KOMESAR wrote:
drugrankovic wrote:rekao si borbene...
dakle goloruki će krenu?
:D

aj nemoj se sad praviš debil
Naravno da će golim rukama počupati brade četnicima.


te sa slike nek čupaju... ko jebe mater i jednima i drugima, žele sranja pa nek se pobiju...


a što se nas drugih tiču mogu da nas povuku za donju bradu... :ha
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Sandžak

Post by KOMESAR » 26 Oct 2014, 09:28

drugrankovic wrote:
KOMESAR wrote:
drugrankovic wrote:rekao si borbene...
dakle goloruki će krenu?
:D

aj nemoj se sad praviš debil
Naravno da će golim rukama počupati brade četnicima.


te sa slike nek čupaju... ko jebe mater i jednima i drugima, žele sranja pa nek se pobiju...


a što se nas drugih tiču mogu da nas povuku za donju bradu... :ha
Ti stvarno imaš problem? U sebi!
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Sandžak

Post by KOMESAR » 26 Oct 2014, 09:29

drugrankovic wrote:rekoh ja bi sandžak dao vama... da me više ne tangirate s ovim fićfirićem zukorlićem i ne pravite sranja... inače smazo bi te njegove orangutančiće u sekundi...
Allahove ratnike ne može zaustaviti Amerika,a ne Srbi.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

Obrisan profil
Status: Offline

Re: Sandžak

Post by Obrisan profil » 26 Oct 2014, 09:30

Ja sa sandzaklijama samo najbolja iskustva (Nela, zao mi je sta ti se desilo ). Kad je bio rat masovno su dolazili u nemacku (sa lažnim bosanskim papirima da bi se vodili kao izbjeglice). Mnogi su to osudjiwali tada.
Ja imam sandzakliju komisiju koji mi dodje ko brat.

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Sandžak

Post by drugrankovic » 26 Oct 2014, 12:28

KOMESAR wrote:
drugrankovic wrote:rekoh ja bi sandžak dao vama... da me više ne tangirate s ovim fićfirićem zukorlićem i ne pravite sranja... inače smazo bi te njegove orangutančiće u sekundi...
Allahove ratnike ne može zaustaviti Amerika,a ne Srbi.


alahlija dodji do mene da ti dam bonu


bolesni fanatik, šta reći... alahove ratnike? :lud
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: Sandžak

Post by mrki62 » 26 Oct 2014, 12:29

MORENA wrote:Ja sa sandzaklijama samo najbolja iskustva (Nela, zao mi je sta ti se desilo ). Kad je bio rat masovno su dolazili u nemacku (sa lažnim bosanskim papirima da bi se vodili kao izbjeglice). Mnogi su to osudjiwali tada.
Ja imam sandzakliju komisiju koji mi dodje ko brat.
O tome sam već davno pisao al evo da se ponovim - za neupućene.
Oni su na račun rata i žrtava BiH bili prijavljivani širom zapadnih država a samo u Njemačkoj su kao izbjeglice BiH po članu dobivali 500 dojče maraka i tako u Njemačkoj pa pod drugim imenima u Austriji itd.
I sad ti meni o nekom poštenju.
Sandžaklija te nikad neće zayebat - ako ne može a čim mu se ukaže prilika, gotova si.
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

User avatar
harlekin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3089
Joined: 14 Aug 2011, 02:04
Has thanked: 150 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: Sandžak

Post by harlekin » 26 Oct 2014, 12:38

drugrankovic wrote:rekoh ja bi sandžak dao vama... da me više ne tangirate s ovim fićfirićem zukorlićem i ne pravite sranja... inače smazo bi te njegove orangutančiće u sekundi...
ma govno bi smazao
ne prica se tu o starcima i djeci macak pa da takvi mogu silu pokazivat :kafa

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Sandžak

Post by drugrankovic » 26 Oct 2014, 12:44

jes radi se o zukorlicevim ficfiricima...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Sandžak

Post by drugrankovic » 26 Oct 2014, 12:46

mrki62 wrote:
MORENA wrote:Ja sa sandzaklijama samo najbolja iskustva (Nela, zao mi je sta ti se desilo ). Kad je bio rat masovno su dolazili u nemacku (sa lažnim bosanskim papirima da bi se vodili kao izbjeglice). Mnogi su to osudjiwali tada.
Ja imam sandzakliju komisiju koji mi dodje ko brat.
O tome sam već davno pisao al evo da se ponovim - za neupućene.
Oni su na račun rata i žrtava BiH bili prijavljivani širom zapadnih država a samo u Njemačkoj su kao izbjeglice BiH po članu dobivali 500 dojče maraka i tako u Njemačkoj pa pod drugim imenima u Austriji itd.
I sad ti meni o nekom poštenju.
Sandžaklija te nikad neće zayebat - ako ne može a čim mu se ukaže prilika, gotova si.


šiptar te u biznisu neće zajebat što jes jes, mada im je biznis kriminalan, a ova bagra novopazarska? more mater bi zajebali
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Sandžak

Post by Podrinjac » 24 Nov 2014, 17:55

Pošto imam običaj ponekad otići na novinski portal Sandžak Press, preko facebook-a naravno i slučajno pogledam ovu konverzaciju. Znači Sandžosi Bosnu smatraju turskom provincijom, hebo te. :bua Ovaj nik što piše EldinGz nisam ja,majke mi (da znate :D ). Stvarno sam se začudio ovoj vrsti konverzacije jer nisam ništa protiv Sandžaklija imao. Slažem se da su Bosnaci zaostali, al' ni oni nisu nešto napredniji od nas :cudi :cudi
Image
Image

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Sandžak

Post by drugrankovic » 24 Nov 2014, 19:53

šta reći... što bi rekli ispade hrvat veći katolik od pape... tako i ovi u sandzaku... oni nijesu bošnjaci? pa štio su ? turci? a vi nijeste oni tj ne priznajete da ste turci? i nijeste za mene... bosanci ste no su ovi mamlazi seronje obicne koje glume nesto... sad vidite ko stvara probleme i ističe turcizam... na utakmicama, svudje... pozivaju navijace fenerbahcea, i drugih utrskih klubova, da snjima u pazaru pale srpske zastave a i bosanske sam čuo... priča se da vas kukavicama zovu... a ko to? zukorlicevi slepci? koji samo djumle nesto smeju, a kad podju izvan pazara manji od makova zrna... na utakmicama je lako policija ih obezbjedi i onda se kurce... ma i u pazar kado odu grobrari ne mosh im pric od policije... pa su junaci s tribina... fanatici zukorlicevi i vehabisti...evo neki dan odlozi se utakmica vozdovac novi pazar zbog ubistva zvezdinog navijaca i njima kao krivo? kazu so je nama zivot ugrozen tj kakve veze imamo sa klubom s drugog kraja evrope? evo kakve! svudje isticu turcizam, pa su ljudi odlozili utakmicu da ne bi huligani i budaletine u beogradu se izivljavali sad i trazili osvjetu na njima... jer oni nijesu krivi za ubistvo ali budimo realni rizik jeste ovijeh dana na žalost kad u mnogih na ovim prostorima mozak ne radi već odmah krv, osvjeta...


i ne valja? ma trebali su pustit utakmicu pa nek bude sa bude jel? zato ja velim nek kad pretite kako ce sandzak otic, neka ode u tri pm vishe... jedan je deo u nas a drugi u vas treci u cg e za taj ce da se ubrisu jer ce im crnogorci dat po repu ko sto i jesu... a od mene sirok dunav ravan srem... gonte se da vas ne gledam...

na drugu stranu jbg volim ljajića... mnogi ga cjene... oće da pomogne našoj i njegovoj zemlji srbiji... ne stidi se reć da je bošnjačke nacionalnosti ali da srbiju smatra svojom zemljom! i mnogi ga podržali i žele ga u vladi... nije ceo sandzak iskvaren i manit... ovo su fanatici... oni da vredjaju bosnu? od koje su potekli... čuj bosna mala? a oni su njujork?! :D onda ne zamjerite kad srbin odavde muslimane turcinom nazove... evo mu povoda da je opravdano...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: Sandžak

Post by JCR » 24 Nov 2014, 20:33

Podrinjac wrote:Pošto imam običaj ponekad otići na novinski portal Sandžak Press, preko facebook-a naravno i slučajno pogledam ovu konverzaciju. Znači Sandžosi Bosnu smatraju turskom provincijom, hebo te. :bua Ovaj nik što piše EldinGz nisam ja,majke mi (da znate :D ). Stvarno sam se začudio ovoj vrsti konverzacije jer nisam ništa protiv Sandžaklija imao. Slažem se da su Bosnaci zaostali, al' ni oni nisu nešto napredniji od nas :cudi :cudi
Image
Image
Takav mentalitet nemas se sta cuditi imas poturica i ovdje. Razumio bih ja da je to vjersko bratstvo, al oni sebe nazivaju turcima. Ovo za utakmice sto govoris rankovicu je nesto drugo, al nema mnogo veze sa ovom temom, jednostavno ne bi shvatio

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Sandžak

Post by Krokodil Behko » 24 Nov 2014, 20:37

Bravo JCR. Prvo Bosna, pa onda ostale gluposti.
Kome je do džihada, široka mu Sirija, a kome je do turkuluka, avionske karte nisu skupe.
Isto tako, kome je do rastakanja Bosne, ni ukopi ponekad nisu skupi :D
online

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37668
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2866 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: Sandžak

Post by Pasaga » 24 Nov 2014, 20:38

Krokodil Behko wrote:Bravo JCR. Prvo Bosna, pa onda ostale gluposti.
Kome je do džihada, široka mu Sirija, a kome je do turkuluka, avionske karte nisu skupe.
Isto tako, kome je do rastakanja Bosne, ni ukopi ponekad nisu skupi :D

...ima ba bagera.... :ha
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: Sandžak

Post by JCR » 24 Nov 2014, 20:45

Nacionalizam Ivana Jukica :-)

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Sandžak

Post by drugrankovic » 25 Nov 2014, 09:34

JCR wrote:
Podrinjac wrote:Pošto imam običaj ponekad otići na novinski portal Sandžak Press, preko facebook-a naravno i slučajno pogledam ovu konverzaciju. Znači Sandžosi Bosnu smatraju turskom provincijom, hebo te. :bua Ovaj nik što piše EldinGz nisam ja,majke mi (da znate :D ). Stvarno sam se začudio ovoj vrsti konverzacije jer nisam ništa protiv Sandžaklija imao. Slažem se da su Bosnaci zaostali, al' ni oni nisu nešto napredniji od nas :cudi :cudi
Image
Image
Takav mentalitet nemas se sta cuditi imas poturica i ovdje. Razumio bih ja da je to vjersko bratstvo, al oni sebe nazivaju turcima. Ovo za utakmice sto govoris rankovicu je nesto drugo, al nema mnogo veze sa ovom temom, jednostavno ne bi shvatio
kako nema... itamo prste od turcizma i sovinizma... najvise ga tamo prezentuju... turske zastave ali i uvrede o vama..
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: Sandžak

Post by JCR » 25 Nov 2014, 11:53

Kao da ja nisam upoznat sa tom situacijom. Mogu ti sad napisat po podgrupama kakvo im je misljenje o turskoj, a kakvo o Bosni. Za to vrijedjanje Bosnjaka i Bosne na tribini lazes, a zastave su istina. Medjtim zastava ko zastava navijaci nose i jamajkansku zastavu pa sta to znaci da smo sa jamajke :) To je prvenstveno navijacko bratstvo ko sto srbijanske grupe imaju sa grcima. Pa i HZ su u bratstvu sa Dresdenovcima pa to ne znaci da su Svabe :)

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: Sandžak

Post by mrki62 » 25 Nov 2014, 12:56

Nije isto, ne smije se zaboraviti ko je okupirao BiH i ko joj je gaće krojio i to haman 500 godina.
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests