Velika Srbija

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42155
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13779 times
Been thanked: 12337 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Masamune » 24 Dec 2020, 14:38

Ne moras se ni spustati. Pisanje ti je svakako primitvno. Stavi nekad tacku i zarez jbt

Oci mi ispadose citajuci
Last edited by Masamune on 24 Dec 2020, 14:38, edited 1 time in total.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by MunDzi » 24 Dec 2020, 14:38

Joj HurDizi ti se bas otvaras kao hala.
Bas ruzno pises.
Nekako zvuci ozlojedjeno i desparadorski.

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Hurija » 24 Dec 2020, 14:41

Super ,hala ti je vjerovatno ambijent pa prenosiš iskustvo ,naravno elokvalentna sam i na svome .🌝
Ostalo je cutanje.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42155
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13779 times
Been thanked: 12337 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Masamune » 24 Dec 2020, 14:43

Mesa nije toliko bio anti Bosnjak koliko je bio anti Osmanlija. Bosnjaci su tu samo bili kolateralna steta kao produkt vladavine osmanlija.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by MunDzi » 24 Dec 2020, 14:46

Stidis li se makar malo svog rijecnika, svoje nepismenosti i svoje drskosti specificne za SDA neznalice!

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by dadojović » 24 Dec 2020, 14:46

Hajde, molim vas završite sa svađom.
Hvala.
Zbilja nema potrebe za ružnim riječima.
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Hurija » 24 Dec 2020, 14:50

Vraćamo se na Istorijski Aspekt MG djelom si u pravu da tezom .
Najveće otimanje Muslimanskih dobara i ugnjetavanje je bilo u vremenskim periodu nakon prvog svjetskog rata pa se produžilo kroz drugi svjetski rat i nadalje .

Tačno je Muslimani su bili veleposjednici i raspolagali su sa resursima i dobrima ali je činjenica i da je Selimović bio Titoist i da je više bio naklonjen Srbima nego muslimanima .
Ostalo je cutanje.

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by MunDzi » 24 Dec 2020, 14:52

Mesa bio Titoist. :grana

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Hurija » 24 Dec 2020, 14:53

dadojović wrote: 24 Dec 2020, 14:46 Hajde, molim vas završite sa svađom.
Hvala.
Zbilja nema potrebe za ružnim riječima.


Završiću radi tebe i imam kočnicu Dadojoviću ,opet se kladim na to da MunDzi, nece izdrzati ni do Nove godine i da će biti banovana.🌝


Ona ne zna voditi dijalog ,ne može bez psovanja i vrijeđanja,nema šanse .
Ostalo je cutanje.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11828
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2922 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Naseef Mushroom » 24 Dec 2020, 14:56

MunDzi wrote: 24 Dec 2020, 13:43 Ma ja ba, radio protiv Bosnjaka.
Ozenio anam onu.
Napisao strasna djela u kojima ocigledno radi protiv Bosnjaka.

Bjezi bona, nisi u stanju zarez staviti gdje treba i kako treba, a ti bi kao da nesto pametujes o Mesi.

SDA skola.
De ba MunDži, glumiš ovdje neku facu a čim ti neko pomene banovanje uplašiš se. Primio si bahatost forumskih botova i opuštenost starijih forumaša. Glumiš da te se ništa ne tiče i onda padneš na temu kao padobranac i onda se opet praviš naivan.
Trol, ozbiljan forumaš, spamer, demagog, šaldžija, sve si to ti i između toga.
Zbog tebe se stidim što sam na ovom forumu a u isto vrijeme znam da bi i na drugom forumu naletio na takve poput tebe jer pripadam istom mentalitetu kojeg se stidim.

E sad kada sam ti se nagovorio, da ti samo kažem da ništa nisam mislio od ovoga šta sam napisao i znaš da sam se sa tobom uvijek slagao i poštujem te. Ovo sam samo izmislio jer podsjeća na Selimovićeve citate o Bošnjacima

https://dijak.online/ne-lice-na-junake- ... slimanima/

I onda se čudiš što ga Bošnjaci ne podnose. Kao što rekoh, mali čovjek sa velikim nagradama.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by MunDzi » 24 Dec 2020, 14:57

Koliko vidim, na ovoj temi si upravo ti ta koja vrijedja i nije u stanju imati normalan dijalog.

A Dadi svaka cast kad lajka ovaj tvoj bezobrazan post.

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by dadojović » 24 Dec 2020, 15:00

MunDzi wrote: 24 Dec 2020, 14:57 Koliko vidim, na ovoj temi si upravo ti ta koja vrijedja i nije u stanju imati normalan dijalog.

A Dadi svaka cast kad lajka ovaj tvoj bezobrazan post.
Dado je lajkao to što je napisala da će završiti sa svađom.
Slijedi njen primjer i svi sretni.
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42155
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13779 times
Been thanked: 12337 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Masamune » 24 Dec 2020, 15:00

Hurija wrote: 24 Dec 2020, 14:50 Vraćamo se na Istorijski Aspekt MG djelom si u pravu da tezom .
Najveće otimanje Muslimanskih dobara i ugnjetavanje je bilo u vremenskim periodu nakon prvog svjetskog rata pa se produžilo kroz drugi svjetski rat i nadalje .

Tačno je Muslimani su bili veleposjednici i raspolagali su sa resursima i dobrima ali je činjenica i da je Selimović bio Titoist i da je više bio naklonjen Srbima nego muslimanima .
Ne moras uvijek biti pripadnik jedne ideologije da bi prozivao pripadnike druge. To je moj stav vezano za Mesu. Doprinos knjizevnosti mu se nikad nece moci osporiti.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by MunDzi » 24 Dec 2020, 15:11

Naseef Mushroom wrote: 24 Dec 2020, 14:56
MunDzi wrote: 24 Dec 2020, 13:43 Ma ja ba, radio protiv Bosnjaka.
Ozenio anam onu.
Napisao strasna djela u kojima ocigledno radi protiv Bosnjaka.

Bjezi bona, nisi u stanju zarez staviti gdje treba i kako treba, a ti bi kao da nesto pametujes o Mesi.

SDA skola.
De ba MunDži, glumiš ovdje neku facu a čim ti neko pomene banovanje uplašiš se. Primio si bahatost forumskih botova i opuštenost starijih forumaša. Glumiš da te se ništa ne tiče i onda padneš na temu kao padobranac i onda se opet praviš naivan.
Trol, ozbiljan forumaš, spamer, demagog, šaldžija, sve si to ti i između toga.
Zbog tebe se stidim što sam na ovom forumu a u isto vrijeme znam da bi i na drugom forumu naletio na takve poput tebe jer pripadam istom mentalitetu kojeg se stidim.

E sad kada sam ti se nagovorio, da ti samo kažem da ništa nisam mislio od ovoga šta sam napisao i znaš da sam se sa tobom uvijek slagao i poštujem te. Ovo sam samo izmislio jer podsjeća na Selimovićeve citate o Bošnjacima

https://dijak.online/ne-lice-na-junake- ... slimanima/

I onda se čudiš što ga Bošnjaci ne podnose. Kao što rekoh, mali čovjek sa velikim nagradama.
Ne glumim nikakvu facu, ja jesam faca.

Kao drugo, ja sam ona a ne on.

I kao trece, to kako je Mesa opisao Bosnu i nije tako daleko od istine.
Niti se on izdvaja iz te Bosne, jer njegova je.
Ne bih rekla da je mali covjek.
On je samo bio razocaran covjek.
S razlogom razocaran.
I ne bih rekla da ga Bosnjaci ne podnose.
Samo pripadnici SDA.

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Hurija » 24 Dec 2020, 15:33

Kao prvo to o Meši ne govore iz krugova SDA nego ugledni pisci i akademski profesori .

Drugo u Mešinom razočarenju sam pisala,on nije imao petlje da to javno kaže .


Treće ,ne možeš sve ljude koji su pripadnici SDA ili su njeni simpatizeri nazivati lopovima ,zato možes fasovati tužbu.

Demokratija je mi smo moderno orjentrani i Pro Europski građani,snosimo odgovornost za svoje postupke .

🌝
Ostalo je cutanje.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11828
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2922 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Naseef Mushroom » 24 Dec 2020, 15:47

MunDzi wrote: 24 Dec 2020, 15:11
Naseef Mushroom wrote: 24 Dec 2020, 14:56

De ba MunDži, glumiš ovdje neku facu a čim ti neko pomene banovanje uplašiš se. Primio si bahatost forumskih botova i opuštenost starijih forumaša. Glumiš da te se ništa ne tiče i onda padneš na temu kao padobranac i onda se opet praviš naivan.
Trol, ozbiljan forumaš, spamer, demagog, šaldžija, sve si to ti i između toga.
Zbog tebe se stidim što sam na ovom forumu a u isto vrijeme znam da bi i na drugom forumu naletio na takve poput tebe jer pripadam istom mentalitetu kojeg se stidim.

E sad kada sam ti se nagovorio, da ti samo kažem da ništa nisam mislio od ovoga šta sam napisao i znaš da sam se sa tobom uvijek slagao i poštujem te. Ovo sam samo izmislio jer podsjeća na Selimovićeve citate o Bošnjacima

https://dijak.online/ne-lice-na-junake- ... slimanima/

I onda se čudiš što ga Bošnjaci ne podnose. Kao što rekoh, mali čovjek sa velikim nagradama.
Ne glumim nikakvu facu, ja jesam faca.

Kao drugo, ja sam ona a ne on.

I kao trece, to kako je Mesa opisao Bosnu i nije tako daleko od istine.
Niti se on izdvaja iz te Bosne, jer njegova je.
Ne bih rekla da je mali covjek.
On je samo bio razocaran covjek.
S razlogom razocaran.
I ne bih rekla da ga Bosnjaci ne podnose.
Samo pripadnici SDA.
Kao prvo, još nisam dugo na ovom forumu da znam tačno kod svakoga ko je muško a ko žensko, tako da hvala na informaciji.

Kao drugo, nisam ni rekao da te ne smatram facom i da glumiš samo, to je iz mene govorio Meša jer je očigledno da sve ono što sam napisao bio sarkazam jer se on tako obraćao Bošnjacima, zato moj komentar i liči na njegove citate sa postavljene web stranice.
Još sam to i napomenuo i postavio link. Bez brige, drugi put ću koristiti sarkazam i ironiju kod nekoga ko to konta :grana

A kao treće primjetio sam kada god neki Bošnjak pokaže trun dostojanstva i inicijative da se ne zaboravi, da budu bar 1% kao Jevreji koji svaku veliku i malu osobu koja pokaže (ma koliko god mali to bio) znak anti-semitizma stave na stup srama da se spriječe budući genocidi, u nas se odmah stvori armija FGRovaca da to spriječi i uzvikuje "Vi ste SDAovci!"

Na vasu žalost, možda nećemo nikada biti veliki i jedinstveni kao Jevreji ali nas i nema malo kao što je neka grupica koja je na Popisu 2013 završila neslavno sa 1%
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42155
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13779 times
Been thanked: 12337 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Masamune » 24 Dec 2020, 15:50

Evo kako je popis prošao kod jednog mog jarana...

- De mati kad dođu da popisuju molim te stavi Bosanac umjesto Bošnjak.
- De sine nemoj budalasati pa da te stave u ostale.
- Neka mati samo ti napiši Bosanac jer se tako osjećam.

I mati ipak stavi Bošnjak da ne bi bio u ostalim :oo

Takvih je masa koji su iz straha da ne bi bili "ostali" stavili Bošnjak. Trebali ste stisnuti i imati petlju, staviti Bosanac pored toga pa bi vidjeli koliki bi bio stvarni procenat. Ovako šuplje možete prosipati godinama kad ste uradili sve moguće da ljudima ne date tu opciju ili da ih plašite propagandom, reklamama i slično tipa one "on će meni ja sam bosanac". Djeca su korištena za takvo nešto. Treba vas sve komplet biti sramota.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83788
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10910 times
Been thanked: 16211 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Fuddo » 24 Dec 2020, 15:56

Hurija namarala Hasibu
Sta se ovo desaJe
Hasiba sam vice dado nedajme nedajnam otadzbinske
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Hurija » 24 Dec 2020, 15:58

Fuddo wrote: 24 Dec 2020, 15:56 Hurija namarala Hasibu
Sta se ovo desaJe
Hasiba sam vice dado nedajme nedajnam otadzbinske
Gdje si favoritu moj ,Kondore moj .

Pratiš li glasanje ?.



:srce
Ostalo je cutanje.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83788
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10910 times
Been thanked: 16211 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Fuddo » 24 Dec 2020, 16:01

Hurija wrote: 24 Dec 2020, 15:58
Fuddo wrote: 24 Dec 2020, 15:56 Hurija namarala Hasibu
Sta se ovo desaJe
Hasiba sam vice dado nedajme nedajnam otadzbinske
Gdje si favoritu moj ,Kondore moj .

Pratiš li glasanje ?.





:srce
Pratim
Samo udri ove neosvestene relikte i zaostavstinu vladavine proletirajata, nogom to :oo
Dozvolite da se obratimo

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests