Velika Srbija

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Naseef Mushroom » 24 Dec 2020, 16:02

MarlboroGold wrote: 24 Dec 2020, 15:50 Trebaš se nekad zapitati zbog čega vas ta "grupica" FGR-ovaca ne može. Nije samo do njih. Nije nikad ni bilo samo do njih :oo
Mene kada bi brinulo šta 1% o meni misli ne bih nikada naručio ćevape iz straha da me neće onih 1% veganaca u gradu ružno pogledati.

Znam da nije samo do njih, zna se sa kim se najviše slažu i sa kim imaju zajednicki stav oko islamiziranja Armije, selamima i iftarima na javnim mjestima, kako je Alija kriv za mnoga dešavanja u ratu, zašto se treba boriti protiv nacionalizma na relaciji Sarajevo-Zenica-Tuzla, kako gradovi sa bošnjačkom većinom počinju više ličiti na Teheran nego na neki evropski grad, sramota kako nema alkohola kupiti u mnogim gradovima gdje su Bošnjaci ili kako je SDA u rangu ostalih fašističkih stranaka
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43003
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14201 times
Been thanked: 12774 times
Status: Online

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Masamune » 24 Dec 2020, 16:04

Znas ti dobro da je ono gore istina. Dzaba bacas suplje.

Sve diraj ali samo nemoj etno nacionalne matrice. Tad su sva tri naroda slozna. Vece bratstvo i jedinstvo u istom smradu furaju lideri Bosnjaka, Hrvata i Srba nego komunjare. Samo da se ovo odrzi.
Last edited by Masamune on 24 Dec 2020, 16:06, edited 2 times in total.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Naseef Mushroom » 24 Dec 2020, 16:05

MarlboroGold wrote: 24 Dec 2020, 14:43 Mesa nije toliko bio anti Bosnjak koliko je bio anti Osmanlija. Bosnjaci su tu samo bili kolateralna steta kao produkt vladavine osmanlija.
Kao i kod sratka mladića, zna se šta je govorio u onom govoru u Potočarima pa kakva razlika u tome da li mu je govor bio anti-bošnjacki ili anti-osmanlijski?
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84578
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11069 times
Been thanked: 16657 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Fuddo » 24 Dec 2020, 16:08

A sta kaze, reko materi da ga upise u bosance
:D.
Ajebote, sta tome nece naumpasta

A mater mu rekla neessss ti meniii bitiiii ooostaliii
I zajeba ga, upisala ga u bosnjake
Aaaaaajaaaa nepravde braco mila
Tctctc
Dozvolite da se obratimo

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by prog321 » 24 Dec 2020, 16:12

MarlboroGold wrote: 24 Dec 2020, 15:50 Evo kako je popis prošao kod jednog mog jarana...

- De mati kad dođu da popisuju molim te stavi Bosanac umjesto Bošnjak.
- De sine nemoj budalasati pa da te stave u ostale.
- Neka mati samo ti napiši Bosanac jer se tako osjećam.

I mati ipak stavi Bošnjak da ne bi bio u ostalim :oo

Takvih je masa koji su iz straha da ne bi bili "ostali" stavili Bošnjak. Trebali ste stisnuti i imati petlju, staviti Bosanac pored toga pa bi vidjeli koliki bi bio stvarni procenat. Ovako šuplje možete prosipati godinama kad ste uradili sve moguće da ljudima ne date tu opciju ili da ih plašite propagandom, reklamama i slično tipa one "on će meni ja sam bosanac". Djeca su korištena za takvo nešto. Treba vas sve komplet biti sramota.
To je bs i ti to znas.
Nijedna mati koja voli svog sina nece staviti bosanac pored ponosnog naziva bosnjak. :oo

Tvrtko se u grobu okrece. A mehmed fatih pravi ringispil.
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Taare » 24 Dec 2020, 16:23

MarlboroGold wrote: 24 Dec 2020, 15:50 Evo kako je popis prošao kod jednog mog jarana...

- De mati kad dođu da popisuju molim te stavi Bosanac umjesto Bošnjak.
- De sine nemoj budalasati pa da te stave u ostale.
- Neka mati samo ti napiši Bosanac jer se tako osjećam.

I mati ipak stavi Bošnjak da ne bi bio u ostalim :oo

Takvih je masa koji su iz straha da ne bi bili "ostali" stavili Bošnjak. Trebali ste stisnuti i imati petlju, staviti Bosanac pored toga pa bi vidjeli koliki bi bio stvarni procenat. Ovako šuplje možete prosipati godinama kad ste uradili sve moguće da ljudima ne date tu opciju ili da ih plašite propagandom, reklamama i slično tipa one "on će meni ja sam bosanac". Djeca su korištena za takvo nešto. Treba vas sve komplet biti sramota.
Mati pametna, on glup ko penis.
Bosanac nije ustavna kategorija i naravno da bi bio zabilježen ko ostali.
Glupson.
Svi mi se morete obratit

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by MunDzi » 24 Dec 2020, 16:25

Fuddo wrote: 24 Dec 2020, 15:56 Hurija namarala Hasibu
Sta se ovo desaJe
Hasiba sam vice dado nedajme nedajnam otadzbinske
Ma kakvi.
Hurija se koristila rijecnikom SDA.
A znamo kako su oni pismeni.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Naseef Mushroom » 24 Dec 2020, 16:29

MarlboroGold wrote: 24 Dec 2020, 16:04 Znas ti dobro da je ono gore istina. Dzaba bacas suplje.

Sve diraj ali samo nemoj etno nacionalne matrice. Tad su sva tri naroda slozna. Vece bratstvo i jedinstvo u istom smradu furaju lideri Bosnjaka, Hrvata i Srba nego komunjare. Samo da se ovo odrzi.
Jah, sva tri naroda su složna ali samo jedan je u rangu ova tri jer je mati sina kod Popisa zahebala, hajmo se malo smijati tome kako je u BiH Bošnjak postao ravnopravan kao Srbin i Hrvat.
Ovdje mati sinu nož u leđa zabi, tamo suprug suprugi tablete podmetnu i ispuni listić za nju ovamo se dedo obuče u nenu i izjasni se Bošnjakinjom, sve kroz prevaru,
baš nas Meša perfektno opisa zar ne? :aplauzz

Srbin je uvijek Srbin, bio nacionalista ili pacifista, bio on Predrag Kojović, Milorad Dodik, Srdan Mandić ili sratko mladić, bio on u stranci ili slobodna duša, bio on tvoj jaran ili neki drvosječa sa Pala pa nam oni neće ni dati povod za takve priče.
Eto hajmo ismijavati mater čija je dužnost kao starija osoba da da savjet i pomogne svom neinformisanom sinu. Dužnost kao svakoj starijoj osobi Afro-Amerikanki, Jevrejki, Indijanki ili bilo koji drugi narod ili grupa koji su preživjeli patnju u prošlosti da napomenu mlađe.

Čudi me kako onda FGR daje tolike glasove Kojoviću i Mandiću jer po vašoj logici se oni ne osjećaju kao Bosanci ili to za vas važi samo kada se neki Meho ne izjasni Bosancem da se tako ne osjeća?
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by prog321 » 24 Dec 2020, 16:31

Pomogne svom narkomanu sinu :oo

Hteo staviti bosanac.
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Naseef Mushroom » 24 Dec 2020, 16:33

Fuddo wrote: 24 Dec 2020, 16:08 A sta kaze, reko materi da ga upise u bosance
:D.
Ajebote, sta tome nece naumpasta

A mater mu rekla neessss ti meniii bitiiii ooostaliii
I zajeba ga, upisala ga u bosnjake
Aaaaaajaaaa nepravde braco mila
Tctctc
Tako su se i Čika Pedja i njegov tata svađali
Htio se izjasniti Bosancem a tata mu rekao e nećeš u ostale.
Mora to biti, ne vidim drugi razlog zašto je se izjasnio Srbinom.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by MunDzi » 24 Dec 2020, 16:35

Naseef Mushroom wrote: 24 Dec 2020, 15:47
Kao prvo, još nisam dugo na ovom forumu da znam tačno kod svakoga ko je muško a ko žensko, tako da hvala na informaciji.

Kao drugo, nisam ni rekao da te ne smatram facom i da glumiš samo, to je iz mene govorio Meša jer je očigledno da sve ono što sam napisao bio sarkazam jer se on tako obraćao Bošnjacima, zato moj komentar i liči na njegove citate sa postavljene web stranice.
Još sam to i napomenuo i postavio link. Bez brige, drugi put ću koristiti sarkazam i ironiju kod nekoga ko to konta :grana

A kao treće primjetio sam kada god neki Bošnjak pokaže trun dostojanstva i inicijative da se ne zaboravi, da budu bar 1% kao Jevreji koji svaku veliku i malu osobu koja pokaže (ma koliko god mali to bio) znak anti-semitizma stave na stup srama da se spriječe budući genocidi, u nas se odmah stvori armija FGRovaca da to spriječi i uzvikuje "Vi ste SDAovci!"

Na vasu žalost, možda nećemo nikada biti veliki i jedinstveni kao Jevreji ali nas i nema malo kao što je neka grupica koja je na Popisu 2013 završila neslavno sa 1%
Kao prvo, nema na cemu.
Drago mi je kad mogu nekome informativno pomoci.

Kao drugo, odlicno prepoznajem sarkazam.

Kao trece, cemu ta opterecenost sa FGR? To sto ti pricas nema veze sa dostojanstvom. Mene kao Bosnjakinju bi bilo stid da sebi dozvolim da me zastupaju nepismeni ljudi, pogotovo da mi takvi trube o dostojanstvu.

I cetvrto. Ko smo to mi pa kazes na vasu zalost?

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84578
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11069 times
Been thanked: 16657 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Fuddo » 24 Dec 2020, 16:40

MunDzi wrote: 24 Dec 2020, 16:25
Fuddo wrote: 24 Dec 2020, 15:56 Hurija namarala Hasibu
Sta se ovo desaJe
Hasiba sam vice dado nedajme nedajnam otadzbinske
Ma kakvi.
Hurija se koristila rijecnikom SDA.
A znamo kako su oni pismeni.
Znate?
Pa kako si ti pismenija, sta ja znam, recimo,
Od Sebije?
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43003
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14201 times
Been thanked: 12774 times
Status: Online

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Masamune » 24 Dec 2020, 16:47

Naseef Mushroom wrote: 24 Dec 2020, 16:29
MarlboroGold wrote: 24 Dec 2020, 16:04 Znas ti dobro da je ono gore istina. Dzaba bacas suplje.

Sve diraj ali samo nemoj etno nacionalne matrice. Tad su sva tri naroda slozna. Vece bratstvo i jedinstvo u istom smradu furaju lideri Bosnjaka, Hrvata i Srba nego komunjare. Samo da se ovo odrzi.
Jah, sva tri naroda su složna ali samo jedan je u rangu ova tri jer je mati sina kod Popisa zahebala, hajmo se malo smijati tome kako je u BiH Bošnjak postao ravnopravan kao Srbin i Hrvat.
Ovdje mati sinu nož u leđa zabi, tamo suprug suprugi tablete podmetnu i ispuni listić za nju ovamo se dedo obuče u nenu i izjasni se Bošnjakinjom, sve kroz prevaru,
baš nas Meša perfektno opisa zar ne? :aplauzz

Srbin je uvijek Srbin, bio nacionalista ili pacifista, bio on Predrag Kojović, Milorad Dodik, Srdan Mandić ili sratko mladić, bio on u stranci ili slobodna duša, bio on tvoj jaran ili neki drvosječa sa Pala pa nam oni neće ni dati povod za takve priče.
Eto hajmo ismijavati mater čija je dužnost kao starija osoba da da savjet i pomogne svom neinformisanom sinu. Dužnost kao svakoj starijoj osobi Afro-Amerikanki, Jevrejki, Indijanki ili bilo koji drugi narod ili grupa koji su preživjeli patnju u prošlosti da napomenu mlađe.

Čudi me kako onda FGR daje tolike glasove Kojoviću i Mandiću jer po vašoj logici se oni ne osjećaju kao Bosanci ili to za vas važi samo kada se neki Meho ne izjasni Bosancem da se tako ne osjeća?
Čudi tebe što šta (vidim da nisi jedini), ali ne vidiš odgovore na mnoga pitanja koja te muče jer si nesposoban da vlastitu ideologiju staviš u stranu i objektivno sagledaš situaciju.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43003
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14201 times
Been thanked: 12774 times
Status: Online

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Masamune » 24 Dec 2020, 16:51

Naseef Mushroom wrote: 24 Dec 2020, 16:05
MarlboroGold wrote: 24 Dec 2020, 14:43 Mesa nije toliko bio anti Bosnjak koliko je bio anti Osmanlija. Bosnjaci su tu samo bili kolateralna steta kao produkt vladavine osmanlija.
Kao i kod sratka mladića, zna se šta je govorio u onom govoru u Potočarima pa kakva razlika u tome da li mu je govor bio anti-bošnjacki ili anti-osmanlijski?
:grana
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Naseef Mushroom » 24 Dec 2020, 16:52

MunDzi wrote: 24 Dec 2020, 16:25
Fuddo wrote: 24 Dec 2020, 15:56 Hurija namarala Hasibu
Sta se ovo desaJe
Hasiba sam vice dado nedajme nedajnam otadzbinske
Ma kakvi.
Hurija se koristila rijecnikom SDA.
A znamo kako su oni pismeni.
Je li to zoveš ove ljude nepismenima?
Osnivanje stranke je zvanično najavljeno na konferenciji za medije 27. marta 1990. godine, koje je kasnije u javnosti ostalo poznato kao "Saopćenje četrdesetorice". Taj Inicijativni odbor su činili: Alija Izetbegović, dipl. pravnik iz Sarajeva; Muhamed Čengić, dipl. ing. Iz Sarajeva; dr. Maid Hadžiomeragić, stomatolog iz Sarajeva; dr. Muhamed Huković, profesor iz Sarajeva; Edah Bećirbegović, advokat iz Sarajeva; prim. dr. Šaćir Ćerimović, ljekar iz Sarajeva; Salim Šabić, privrednik iz Zagreba; prof. dr. Sulejman Mašović, Defektološki fakultet Zagreb; prof. dr. Fehim Nametak, znanstveni radnik iz Sarajeva; Salih Karavdić, advokat iz Sarajeva; Fahira Fejzić, novinar iz Sarajeva; dr. Šaćir Čengić, ljekar iz Sarajeva; Edhem Traljić, dipl. pravnik iz Sarajeva; Džemaludin Latić, književnik iz Sarajeva; Omer Pobrić, muzičar iz Sarajeva; dr. Sead Šestić, znanstveni radnik iz Sarajeva; prim. dr. Tarik Muftić, ljekar iz Mostara; Safet Isović, estradni umjetnik iz Sarajeva; dr. Šemso Tanković, docent na ekonomskom fakultetu u Zagrebu; Mirsad Veladžić, magistar tehnologije iz Velike Kladuše; prim. dr. Kemal Bičakčić, ljekar iz Sarajeva; Abdulah Skaka, obrtnik iz Sarajeva; Omer Behmen, dipl. ing. građ. iz Sarajeva; Šefko Omerbašić, glavni imam iz Zagreba; dr. Mustafa Cerić, docent Islamskog teološkog fakulteta iz Sarajeva; dr. Sulejman Čamdžić, znanstveni radnik iz Zagraba; prof. dr. Lamija Hadžiosmanović, Filozofski fakultet iz Sarajeva; dr. Halid Čaušević, dipl. pravnik iz Sarajeva; Kemal Nanić, dipl. ing. građevine iz Zagreba; Bakir Sadović, student iz Sarajeva; Faris Nanić, student iz Zagreba; Nordin Smajlović, student iz Zagreba; Husein Huskić, magistar mašinstva iz Zagreba; Mirsad Srebrenković, dipl. pravnik iz Zagreba; Nedžad Džumhur, dipl. tehnolog iz Banja Luke; Fehim Nuhbegović, privrednik iz Zagreba; Đulko Zunić, privrednik iz Zagreba; prof. dr. Almasa Šaćirbegović, Veterinarski fakultet u Sarajevu; prof. dr. Ahmed Bračković, Ekonomski fakultet u Sarajevu.
Je li zoveš našeg velikana rahmetli Safeta Isovića, jednog od SDA osnivača nepismenim?

Je li zoveš pola današnje opozicije nepismenim? Konaković, Hadžibajrić, Muzur...

Jesu li za tebe Čampare, Zvizdić nepismeni?
Je li Šefik Džaferović nepismen? Čovjek u onom sistemu završio pravo. Znaš, onaj sistem sto vam fali jer nije tada mogao svako završiti fakultet. Toliko pljujete pa kontradiktornim stvarima kvarite svaki valjani argument gdje treba pljuvati i kritikovati.

Ja nikada nisam dao glas za SDP ali mi nikada nije palo na pamet da dr. Zlatka Lagumdžiju zovem nepismenim jer čovjek je pametniji od više od pola politicke scene, i tada i sada.
Kada pljujete sa dječjim argumentima školovane ljude onda se nemojte čuditi kada vas niko ne sluša kada kritikujete Radeljaša jer ste uništili svoj kredibilitet sa prijašnjim ad hominem argumentima.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Naseef Mushroom » 24 Dec 2020, 16:54

prog321 wrote: 24 Dec 2020, 16:31 Pomogne svom narkomanu sinu :oo

Hteo staviti bosanac.
Normalno da mu je pomogla (narkoman bar ima izgovor zašto je u tom momentu bio glup za razliku od ovoga)
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43003
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14201 times
Been thanked: 12774 times
Status: Online

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Masamune » 24 Dec 2020, 16:55

Pa ona sebe ne smatra Bošnjakinjom. U tome je štos. Iz straha je to morala izabrati.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Naseef Mushroom » 24 Dec 2020, 16:57

MunDzi wrote: 24 Dec 2020, 16:35
Naseef Mushroom wrote: 24 Dec 2020, 15:47
Kao prvo, još nisam dugo na ovom forumu da znam tačno kod svakoga ko je muško a ko žensko, tako da hvala na informaciji.

Kao drugo, nisam ni rekao da te ne smatram facom i da glumiš samo, to je iz mene govorio Meša jer je očigledno da sve ono što sam napisao bio sarkazam jer se on tako obraćao Bošnjacima, zato moj komentar i liči na njegove citate sa postavljene web stranice.
Još sam to i napomenuo i postavio link. Bez brige, drugi put ću koristiti sarkazam i ironiju kod nekoga ko to konta :grana

A kao treće primjetio sam kada god neki Bošnjak pokaže trun dostojanstva i inicijative da se ne zaboravi, da budu bar 1% kao Jevreji koji svaku veliku i malu osobu koja pokaže (ma koliko god mali to bio) znak anti-semitizma stave na stup srama da se spriječe budući genocidi, u nas se odmah stvori armija FGRovaca da to spriječi i uzvikuje "Vi ste SDAovci!"

Na vasu žalost, možda nećemo nikada biti veliki i jedinstveni kao Jevreji ali nas i nema malo kao što je neka grupica koja je na Popisu 2013 završila neslavno sa 1%
Kao prvo, nema na cemu.
Drago mi je kad mogu nekome informativno pomoci.

Kao drugo, odlicno prepoznajem sarkazam.

Kao trece, cemu ta opterecenost sa FGR? To sto ti pricas nema veze sa dostojanstvom. Mene kao Bosnjakinju bi bilo stid da sebi dozvolim da me zastupaju nepismeni ljudi, pogotovo da mi takvi trube o dostojanstvu.

I cetvrto. Ko smo to mi pa kazes na vasu zalost?
Ako znas prepoznati sarkazam čemu ta reakcija kada se vidi iz aviona da je moje obraćanje tebi bila parodija Mesinog obraćanja Bošnjacima.
Jos sam namjerno stavio link, napomenuo i napisao onako da je lahko prepoznatljivo.
A to "naši vs. vaši" si prva započela tako što si svakog ko se nije slagao sa tobom počela zvati "vi SDAovci"
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by MunDzi » 24 Dec 2020, 16:59

Naseef Mushroom wrote: 24 Dec 2020, 16:52
MunDzi wrote: 24 Dec 2020, 16:25

Ma kakvi.
Hurija se koristila rijecnikom SDA.
A znamo kako su oni pismeni.
Je li to zoveš ove ljude nepismenima?
Osnivanje stranke je zvanično najavljeno na konferenciji za medije 27. marta 1990. godine, koje je kasnije u javnosti ostalo poznato kao "Saopćenje četrdesetorice". Taj Inicijativni odbor su činili: Alija Izetbegović, dipl. pravnik iz Sarajeva; Muhamed Čengić, dipl. ing. Iz Sarajeva; dr. Maid Hadžiomeragić, stomatolog iz Sarajeva; dr. Muhamed Huković, profesor iz Sarajeva; Edah Bećirbegović, advokat iz Sarajeva; prim. dr. Šaćir Ćerimović, ljekar iz Sarajeva; Salim Šabić, privrednik iz Zagreba; prof. dr. Sulejman Mašović, Defektološki fakultet Zagreb; prof. dr. Fehim Nametak, znanstveni radnik iz Sarajeva; Salih Karavdić, advokat iz Sarajeva; Fahira Fejzić, novinar iz Sarajeva; dr. Šaćir Čengić, ljekar iz Sarajeva; Edhem Traljić, dipl. pravnik iz Sarajeva; Džemaludin Latić, književnik iz Sarajeva; Omer Pobrić, muzičar iz Sarajeva; dr. Sead Šestić, znanstveni radnik iz Sarajeva; prim. dr. Tarik Muftić, ljekar iz Mostara; Safet Isović, estradni umjetnik iz Sarajeva; dr. Šemso Tanković, docent na ekonomskom fakultetu u Zagrebu; Mirsad Veladžić, magistar tehnologije iz Velike Kladuše; prim. dr. Kemal Bičakčić, ljekar iz Sarajeva; Abdulah Skaka, obrtnik iz Sarajeva; Omer Behmen, dipl. ing. građ. iz Sarajeva; Šefko Omerbašić, glavni imam iz Zagreba; dr. Mustafa Cerić, docent Islamskog teološkog fakulteta iz Sarajeva; dr. Sulejman Čamdžić, znanstveni radnik iz Zagraba; prof. dr. Lamija Hadžiosmanović, Filozofski fakultet iz Sarajeva; dr. Halid Čaušević, dipl. pravnik iz Sarajeva; Kemal Nanić, dipl. ing. građevine iz Zagreba; Bakir Sadović, student iz Sarajeva; Faris Nanić, student iz Zagreba; Nordin Smajlović, student iz Zagreba; Husein Huskić, magistar mašinstva iz Zagreba; Mirsad Srebrenković, dipl. pravnik iz Zagreba; Nedžad Džumhur, dipl. tehnolog iz Banja Luke; Fehim Nuhbegović, privrednik iz Zagreba; Đulko Zunić, privrednik iz Zagreba; prof. dr. Almasa Šaćirbegović, Veterinarski fakultet u Sarajevu; prof. dr. Ahmed Bračković, Ekonomski fakultet u Sarajevu.
Je li zoveš našeg velikana rahmetli Safeta Isovića, jednog od SDA osnivača nepismenim?

Je li zoveš pola današnje opozicije nepismenim? Konaković, Hadžibajrić, Muzur...

Jesu li za tebe Čampare, Zvizdić nepismeni?
Je li Šefik Džaferović nepismen? Čovjek u onom sistemu završio pravo. Znaš, onaj sistem sto vam fali jer nije tada mogao svako završiti fakultet. Toliko pljujete pa kontradiktornim stvarima kvarite svaki valjani argument gdje treba pljuvati i kritikovati.

Ja nikada nisam dao glas za SDP ali mi nikada nije palo na pamet da dr. Zlatka Lagumdžiju zovem nepismenim jer čovjek je pametniji od više od pola politicke scene, i tada i sada.
Kada pljujete sa dječjim argumentima školovane ljude onda se nemojte čuditi kada vas niko ne sluša kada kritikujete Radeljaša jer ste uništili svoj kredibilitet sa prijašnjim ad hominem argumentima.
:grana
Neka generalizacija mora da postoji, zasnovana na vecini.
To sto slucajni prolaznk nije nepismen, ne znaci da i u SDPu nema nepismenih.
Ali u SDA je difinitivno vise. :mmm

Ti si izuzetak. :hihi

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43003
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14201 times
Been thanked: 12774 times
Status: Online

Re: Udruženja iz RS-a će tražiti izmjenu naziva ulica u FBiH po pripadnicima Armije RBiH

Post by Masamune » 24 Dec 2020, 17:00

Ma i u SDP-u su ostali teški smradovi. Oni su propali kad ikad. Da nema ove koalicije bili bi u rangu DF-a i SBBa
Last edited by Masamune on 24 Dec 2020, 17:00, edited 1 time in total.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 73 guests