Sramota dana

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Sramota dana

Post by KOMESAR » 06 Feb 2017, 21:27

Čupava wrote::grana :rumenko
:zid
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: Sramota dana

Post by Krokodil Behko » 06 Feb 2017, 22:28

Znači propala prilika, da Sarajevo ima najljepšu gradonačelnicu, možda i na svijetu?

Image

Ono tačno, takav smo mentalitet, uvijek u presudnim trenucima, neko nas od naših gurne u govna.
online

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26291
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14166 times
Been thanked: 3740 times
Status: Online

Re: Sramota dana

Post by Veca » 07 Feb 2017, 10:57

...ja cu svoje misljenje zadrzati za sebe!










...inace bih bila banirana! :123
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Sramota dana

Post by Melek » 07 Feb 2017, 11:10

Danas imam toliko toga da obavim na poslu da sam kidnuo na ovaj forum k'o odbrambeni mehanizam.

Ajoj.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Sramota dana

Post by KOMESAR » 10 Feb 2017, 11:19

"Non grata, persono!


Moramo to naučiti kao narod, kao sudionici u društvenom životu: u normalnim uslovima svi akteri određenog stanja su neutralni ili pozitivni. Međutim, u kriznim situacijama, kada treba jasno reagovati i dati doprinos njenom raspletu, e tada se ukazuje pravo lice, odnosno uloga pomenutih aktera.

Krizna situacija je ova, ovih dana kada se odlučuje o podizanju revizije presude po tužbi BiH protiv Srbije. Jasno se sada vide prijatelji i neprijatelji BiH. U ovom odsudnom trenutku šef Misije OSCE-a u Bosni i Hercegovini Jonathan Moore je protiv revizije presude. Moore je šokirao dio javnosti koja je dočekala kokarde, VBR-ove, masovne grobnice, silovanja, klanja sugerišući da se ne ide u obnovu tužbe protiv Srbije."
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Sramota dana

Post by KOMESAR » 10 Feb 2017, 11:21

Bivši direktor Desete osnovne škole u Osijeku (Ilidža) Sudo Lavić, poznat kao Sudo Lav, nepravomoćno, je osuđen pred Općinskim sudom u Sarajevu na osam godina zatvora zbog krivičnog djela spolnog odnosa sa djetetom.

Pored toga, on je dobio i zabranu od deset godina obavljanja profesionalne djelatnosti nakon izdržane zakonske kazne.

Protiv Lavića je optužnica podignuta 4. septembra 2015., a nakon što je uhapšen zbog sumnje da je u proteklom periodu zlostavljao maloljetnicu radi zadovoljenja svog seksualnog nagona.

Lavića su organima gonjenja prijavile njegove kolege koje su primijetile da u specijalne prostorije škole dolazi jedna učenica. Pratili su ga i ubrzo shvatili šta se dešava, s obzirom na to da je samo direktor imao ključeve spomenute prostorije koja je namještena, te ima neprozirne zavjese.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26291
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14166 times
Been thanked: 3740 times
Status: Online

Re: Sramota dana

Post by Veca » 10 Feb 2017, 12:00

...pedofilcina, treba mu zabraniti uopce, rad sa djecom!!! :sikira
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Sramota dana

Post by Chloe » 10 Feb 2017, 12:04

zabranu od deset godina obavljanja profesionalne djelatnosti nakon izdržane zakonske kazne.
Ne sviđa mi se ograničena zabrana rada u profesiji obzirom da je u pitanju direktni kontakt sa djecom. Ludost.
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 15 times
Status: Offline

Re: Sramota dana

Post by Nice try » 10 Feb 2017, 12:43

Chloe wrote:
zabranu od deset godina obavljanja profesionalne djelatnosti nakon izdržane zakonske kazne.
Ne sviđa mi se ograničena zabrana rada u profesiji obzirom da je u pitanju direktni kontakt sa djecom. Ludost.
Ne ulazeći u ovaj,konkretni slučaj,mislim isto kao i ti.
Ako je već dokazana krivica,kako mogu istoj osobi dopustiti ponovo rad sa djecom?
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Sramota dana

Post by Chloe » 10 Feb 2017, 12:49

Za pedofile bi trebala biti zajdnička baza na nivodu države dostupna svim obrazovnim ustanovama i takvima ograničiti pristup djeci. Kakav rad, gluho bilo. :cudi
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Sramota dana

Post by SPINERKA » 10 Feb 2017, 12:51

PEDOFILIMA-samo dozivotna zabrana rada sa djecom , cak ne smiju ni zivjeti , imati kucu blizu skola , vrtica--kao i javna informacija ko je i gdje trenutno zivi .

To je neizleciva bolest.
Image

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Sramota dana

Post by posmatrac » 10 Feb 2017, 14:59

Osudjujem svaki oblik pedofilije i nasilnickog ponasanja prema djeci sto mislim da treba ostro kazniti, ali bi dobro bilo i da roditelji malo vise obrate paznju o ponasanju svoje djece.

Gledam danima svu tu bahatost i ponasanje nekih "djevojcica"(totalni nedostatak stida i samopostovanja) od 15 do 18 godina u Rajvosa( imam u ulazu nekoliko primjera) pa nije cudo da se dese ovakve stvari.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Sramota dana

Post by KOMESAR » 10 Feb 2017, 15:47

posmatrac wrote:Osudjujem svaki oblik pedofilije i nasilnickog ponasanja prema djeci sto mislim da treba ostro kazniti, ali bi dobro bilo i da roditelji malo vise obrate paznju o ponasanju svoje djece.

Gledam danima svu tu bahatost i ponasanje nekih "djevojcica"(totalni nedostatak stida i samopostovanja) od 15 do 18 godina u Rajvosa( imam u ulazu nekoliko primjera) pa nije cudo da se dese ovakve stvari.
Sudo Lav nije bio nasilan nego, naprotiv, nježan.

p.s.
Slažem se da je ženski svijet izgubio obraz.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Sramota dana

Post by SPINERKA » 10 Feb 2017, 16:15

posmatrac wrote:Osudjujem svaki oblik pedofilije i nasilnickog ponasanja prema djeci sto mislim da treba ostro kazniti, ali bi dobro bilo i da roditelji malo vise obrate paznju o ponasanju svoje djece.

Gledam danima svu tu bahatost i ponasanje nekih "djevojcica"(totalni nedostatak stida i samopostovanja) od 15 do 18 godina u Rajvosa( imam u ulazu nekoliko primjera) pa nije cudo da se dese ovakve stvari.
Pedofili su bojesni i vecinom i sami bili zrtve istih. Nisu njima interesantne djevojke tih godina , radije to rade djeci , nemocnoj za odbranu . Skola , vrtici , kompjuter -kroz igrice se uvuku i pridobiju povjerenje.
Image

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Sramota dana

Post by KOMESAR » 22 Feb 2017, 18:02

Danas je Mladen Ivanić javno izdao Bosnu u Beogradu

Mladen Ivanić je dugo oklijevao da to isto učini. No, nije više mogao izdržati. Danas je u Beogradu prelomio preko koljena. – Bit ćemo u dnevnoj komunikaciji i preduzimati adekvatne političke mjere, kazao je Ivanić nakon današnjeg sastanka u vili “Mir” u Beogradu, gdje su se okupilE srpkske vođe (Nikolić, Vučić, Ivanić i Dodik) kako bi još jednom kolektivno negirali genocid, poricali međunarodno pravo, popljuvali savjest čovječanstva i zastrašili žrtve genacida.

Mladen Ivanić je formalno predsjedavajući Predsjedništva države Bosne i Hercegovine. Položio je zakletvu ovim riječima – “Ovim se zaklinjem da ću savjesno obavljati datu mi dužnost, poštovati Ustav Bosne i Hercegovine, provoditi Opći okvirni sporazum za mir i njegove anekse u cijelosti, štititi i unapređivati ljudska prava i osnovne slobode, te brinuti o interesima i ravnopravnosti svih naroda i građana. “

Ostavljam čitateljima ovoga teksta da sami ocjene koje je od navedenih zakletvi Ivanić pogazio tako što je otišao u drugu-tuđu zemlju-državu da cinkari vlastitu zemlju-državu. Nije zabilježenu u povijesti da je šef jedne zemlje-države javno odavao-prodavao interese vlastite zemlje-države. Danas se, eto, i to dogodilo u Beogradu – predsjedavajući države Bosne i Hercegovine Mladen Ivanić je iznevjerio interese vlastite zemlje-države Bosne i Hercegovine.

Ima li snažnijeg argumenta od ovoga da je Srbija saučesnik u zločinu genocida, koji se dogodio u Bosni nad Bošnjacima?

Ima li snažnijeg razloga od ovoga zbog kojeg treba podignuti reviziju presude protiv Srbije za genocid u Bosni?

Ima li ružnije poruke žrtvama genocida da nemaju pravo na istinu i pravdu?

No, unatoč svemu, Bošnjaci/Bosanci, koji su sačuvali mir i dostojanstvo u najtežim vremenima, koji su preživjeli genocid, treba da budu i ostanu jedinstveni u zahtjevu za istinom i pravdom, kao jedinim putem do istinskog mira i iskrenog pomirenja.

Oni koji vjeruju u istinu i pravdu, vjeruju u mir i pomirenje!

Oni koji su danas objavili u Beogradu: – Ovo je krah pomirenja, ne vjeruju ni u istinu, ni u pravdu!

Oni su na krivom putu!

Cerić Mustafa
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Sramota dana

Post by Hannibal » 22 Feb 2017, 20:32

ide tuzba protiv mileta i ivanica sto posto, imam pouzdane izvore aa
🐽

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Sramota dana

Post by KOMESAR » 20 Apr 2017, 17:16

Narodni izdajnik Fehim Škaljić glasao za povećanje akcize. (Protiv naroda "svog")
Last edited by KOMESAR on 20 Apr 2017, 17:51, edited 1 time in total.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: Sramota dana

Post by Krokodil Behko » 20 Apr 2017, 17:26

A kako ti znaš šta narod misli? Jel bio referendum?
online

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Sramota dana

Post by KOMESAR » 20 Apr 2017, 17:31

Krokodil Behko wrote:A kako ti znaš šta narod misli? Jel bio referendum?
Istina,to je suicidan narod.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Sramota dana

Post by Socrates » 20 Apr 2017, 19:14

Kada bi svi prestali pricati u ime naroda mozda bi narod i dosao malo sebi.
. . . . . . . . .

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests