Aleksandar Vučić - SNS

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7767 times
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić - SNS

Post by Krokodil Behko » 28 Jun 2021, 22:58

Ovaj bolesnik više nije pod kontrolom


„Hajde narode, ovo je vaše oružje“, rekao je Vučić. Dodao kako je najsretniji kada vidi „našu djecu i sve naše ljude“ da mogu da uđu u helikopter Mi-35.

On je naveo da Srbija „mnogo toga dobija do januara, februara i marta“ sljedeće godine, čime će Vojska Srbije, kako je naveo, biti „dvostruko snažnija nego danas“.
online

User avatar
amidza idriz
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1851
Joined: 20 Mar 2019, 00:53
Location: komuna
Has thanked: 429 times
Been thanked: 279 times
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić - SNS

Post by amidza idriz » 28 Jun 2021, 23:20

Krokodil Behko wrote: 28 Jun 2021, 22:58 Ovaj bolesnik više nije pod kontrolom


„Hajde narode, ovo je vaše oružje“, rekao je Vučić. Dodao kako je najsretniji kada vidi „našu djecu i sve naše ljude“ da mogu da uđu u helikopter Mi-35.

On je naveo da Srbija „mnogo toga dobija do januara, februara i marta“ sljedeće godine, čime će Vojska Srbije, kako je naveo, biti „dvostruko snažnija nego danas“.
Dva brata iz iste ludnice...
Obilježen Vidovdan, krsna slava Vojske RS: Srbi uvijek na pravoj strani istorije
...i kada genocid pocine.
#Jaki ljudi ne spustaju druge dole, oni ih podizu.#

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7767 times
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić - SNS

Post by Krokodil Behko » 24 Jul 2021, 15:55

Dvjesta godina u prošlosti


Image
online

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37675
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2871 times
Been thanked: 2206 times
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić - SNS

Post by Pasaga » 24 Jul 2021, 19:07

Krokodil Behko wrote: 28 Jun 2021, 22:58 Ovaj bolesnik više nije pod kontrolom


„Hajde narode, ovo je vaše oružje“, rekao je Vučić. Dodao kako je najsretniji kada vidi „našu djecu i sve naše ljude“ da mogu da uđu u helikopter Mi-35.

On je naveo da Srbija „mnogo toga dobija do januara, februara i marta“ sljedeće godine, čime će Vojska Srbije, kako je naveo, biti „dvostruko snažnija nego danas“.
sto god budu navlacili vise te zeljezije,vise ce fasovat po guzi ...
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić - SNS

Post by Melek » 25 Jul 2021, 08:47

Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7767 times
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić - SNS

Post by Krokodil Behko » 26 Jul 2021, 15:53

A jeste li čuli za peticiju za zaštitu lika i djela Predsjednika Vučića :D

Za tri dana, dosad je potpisalo svega nekoliko stotina ljudi.
Unutar tih cca 500 ljudi, neki su se potpisali više puta :haha

Image
Image

Image
Image
pic uploader
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7767 times
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić - SNS

Post by Krokodil Behko » 26 Jul 2021, 19:04

Kahva se dijeli. Po deset deka svakom.


Image
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7767 times
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić - SNS

Post by Krokodil Behko » 28 Jul 2021, 15:08

Tužilaštvo BiH formiralo predmet protiv Aleksandra Vučića


Tužilaštvo Bosne i Hercegovine otvorilo je predmet protiv Aleksandra Vučića, aktuelnog predsjednika Srbije, potvrđeno je za Politicki.ba iz više izvora.

Akt broj T20 O KTA 001948920 zaveden je i prikupljaju se saznanja.

Predmet je formiran po prijavi Sejfudina Tokića.

On je pred kraj prošle godine, kao predsjednik Bošnjačkog pokreta za ravnopravnost naroda, podnio Tužilaštvu Bosne i Hercegovine krivičnu prijavu protiv Vučića.



Tokić smatra da je Vučić, kao predsjednik Kluba poslanika Srpske radikalne stranje, tada najjače partije u Srbiji, u govoru u Skupštini Srbije 20. jula 1995. godine, izjavom: „Pa vi bombardujte, ubijte jednog Srbina, mi ćemo stotinu muslimana. Pa da vidimo sme li tako međunarodna zajednica ili bilo ko drugi da udari na srpske položaje, može li se tako ponašati sa srpskim narodom“, podstrekivao na (daljnje) činjenje ratnih zločina.



Osim ove inkriminacije, u krivičnoj prijavi Tužilaštvu BiH, koju je sačinio advokat Nikica Gržić, navedeni su i drugi dokazi zbog čega se Vučić treba procesuirati.

"Odlučio sam se za ovaj čin, jer smatram da moramo zatvoriti jedno od najkrvavijih poglavlja čovječanstva od stranica najtežih ratnih zločinaca“, rekao je Tokić u oktobru prošle godine na pres-konferenciji gdje je objavio da je podnio prijavu.



Kao dodatni motiv on je naveo stalno negiranje genocida i veličanje ratnih zločinaca, što i Vučić čini, kako bi se zaštitio od krivičnog gonjenja.

"Za mir i stabilnost, prvenstveno u interesu srpskog, ali i svih naroda koji žive u ovoj regiji, važno je da ova prijava dobije adekvatan epilog u pravosuđu“, istaknuo je tad Tokić.

Prema informacijama portala Politicki.ba, Tokićev pravni tim insistira i da Tužilaštvo BiH ispita šta je na početku agresije na Bosnu i Hercegovinu Vučić tačno radio na Jevrejskom groblju.

O tome je posebno detaljno u javnosti govorio njegov tadašnji šef, a aktuelni ideološki guru - Vojislav Šešelj.
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7767 times
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić - SNS

Post by Krokodil Behko » 29 Jul 2021, 10:30

Kako je na RTS-u Aleksandar Vučić postao "član" "Idola"?


Image

Nije bilo baš najjasnije šta se tačno desilo na televiziji RTS kada je dio priloga o surfanju emitovan uz pjesmu "Niko, niko kao ja" Šarla Akrobate i sliku "Idola" na kojoj, umjesto bubnjara Kokana Popovića, "stoji" predsjednik Srbije Aleksandar Vučić, ali je misterija razriješena – novinar RTS-a Stefan Popović objasnio je za "Danas" da je slučajno pogriješio.

– U svim prilozima koje radim, namera mi je isključivo da budem zabavan i duhovit, da se nikada ne rugam i ne vređam. Žao mi je što je nedostatak koncentracije doveo do ove greške i upućujem izvinjenje svima kojima sam izazvao neprijatnost. Žao mi je i što je moja greška iskorišćena za sramnu političku kampanju – kazao je Stefan Popović, novinar sportske rubrike RTS-a, komentarišući svoj prilog o surfanju u emisiji "Olimpijsko popodne", koji je izazvao lavinu komentara na Twitteru.

On je pojasnio da se sve desilo zbog toga što je žurio da završi prilog i pri tome mu je opala koncentracija.

– U procesu pripreme priloga o surfovanju kao novom sportu na Olimpijskim igrama, koji sam priredio za svoj segment u okviru emisije "Olimpijsko popodne", žureći kako bih ispoštovao termin i završio prilog, napravio sam nenamernu grešku u izboru fotografije koja je korišćena da oslika komentar o "novom talasu". Nepažnjom, u uslovima pritiska zbog skorog početka emisije, nisam primetio da slika ne prikazuje originalni sastav grupe "Idoli" te da se radi o fotomontaži – kazao je Popović.



Mnogi su, međutim, bili uvjereni da je riječ o šali na račun naprednjačkog lidera i njegovog egocentričnog ponašanja. Tim prije što je novinar Radio-televizije Srbije dok je približavao gledaocima surfanje, spomenuo novi talas, dodavši: "Ne mislim na ovaj novi talas", da bi se nakon toga na malim ekranima pojavila fotomontaža slike "Idola", s Aleksandrom Vučićem do Nebojše Krstića, a sve ovo pratila je i pjesma "Niko, niko kao ja" u pozadini.

Mnogi su na društvenim mrežama ovo doživjeli kao diverziju, tačnije dah slobode na javnom medijskom servisu Srbije, a ismijavanje predsjednika je naročito pozitivno odjeknulo među članstvom Demokratske stranke. Srđan Milivojević, član Glavnog odbora DS-a, kratko je na svom Twitter nalogu konstatovao: "Pa, on je GOTOV… Bije i RTS!", dok je Dragana Rakić, potpredsjednica DS-a, to ocijenila kao početak ismijavanja predsjednika Srbije na ovoj televiziji.

– Počeli i ovi s RTS_Sport da se zezaju s Vučićem. Usred emisije o Olimpijskim igrama namontirali Vučićevu glavu na telo jednog od članova grupe "Idoli" – navela je Rakić na Twitteru uz tri emotikona "laughing out loud".

Nebojša Krstić, član Upravnog odbora RTS-a i bivši član "Idola", nije želio da komentariše čitav slučaj za "Danas", a Zdenko Kolar, muzičar i bivši "Idol", začudio se što mu se telefon usijao i za "Danas" rekao da njemu to sve djeluje kao dječija igra.



– To nije Vučić nego Kokan Popović umesto čije glave je stavljena nečija druga, ali je to toliko nevešto urađeno da je to meni smešno. Igrala se deca – kazao je Zdenko Kolar za "Danas", dodavši da čitav slučaj može jedino tako da komentariše.

– Šta je pozadina toga – verovatno to da se svi mi ovde nešto, kao, sekiramo. Nemam komentara. Kakve sve to veze ima sa novim talasom ili s "Idolima" – rekao je Kolar, dodavši da ga politika kao takva uopšte ne zanima.

Umjesto kultne fotografije "Idola", koju je uradila Goranka Matić, fotomontaža koja se greškom našla u emisiji "Olimpijsko popodne", pripada Njuz.netu i izašla je u okviru rubrike "Foto Njuz" uz natpis: "Nebojša Krstić objavio na Tviteru staru fotografiju Idola".

Marko Dražić, novinar Njuz.neta, kaže za "Danas" da se već događalo da mediji greškom prenose njihove vijesti kao prave.

– Kad je "Njuz" počinjao s radom pre više od 10 godina, čest je bio slučaj da mediji greškom prenose naše vesti kao prave. U poslednje vreme se to ređe dešava pa smo se malo i odvikli od toga tako da nas je ovaj biser RTS-a vratio u stare dane. Mnogi se u komentarima šale na račun RTS-a, a malo ljudi je pohvalio našeg dizajnera Grafu, koji je uradio toliko dobru montažu da je prevario Javni servis. A opet, možda ni RTS nije toliko kriv. Danas je pored Nebojše Krstića mnogo lakše zamisliti Vučića nego bilo kog člana "Idola" – zaključuje Marko Dražić.
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7767 times
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić - SNS

Post by Krokodil Behko » 31 Jul 2021, 19:33

online

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić - SNS

Post by insomnia » 31 Jul 2021, 19:38

Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
TAFKAP
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10000
Joined: 19 Sep 2019, 21:42
Has thanked: 1541 times
Been thanked: 2647 times
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić - SNS

Post by TAFKAP » 31 Jul 2021, 21:20

Ove nosi Bondu garant

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7767 times
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić - SNS

Post by Krokodil Behko » 04 Aug 2021, 21:10

Bomboni AV :haha


Image
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7767 times
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić - SNS

Post by Krokodil Behko » 04 Aug 2021, 21:12

Uvježbavanje aplauza, pred Vučićev dolazak :grana



online

User avatar
MorningStar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6188
Joined: 08 Nov 2020, 21:29
Mood:
Has thanked: 890 times
Been thanked: 1334 times
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić - SNS

Post by MorningStar » 07 Aug 2021, 19:26

Kae kako piCk*usti pomete cetnici glasaju velika srbija srbuj makar slamu jeo:
"Počev od 2007. godine, Srbija je privukla preko 34 milijarde evra stranih direktnih investicija
https://ras.gov.rs/uspesne-price

Bdp Bih
2007. $15 B
2021. $18 B

Bdp Republike Srbije
2007. $30 B
2021. $60 B

U 15 godina Srbija je povecala razliku u Bdpu sa 2 na 3 puta. Srbija ima vece stope rasta i vecu polaznu tocku pa do 2035. Bdp Srbije ce biti preko 5 puta veci od Bdpa BiH"

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31215
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2654 times
Been thanked: 5012 times
Status: Online

Re: Aleksandar Vučić - SNS

Post by Matan » 07 Aug 2021, 19:33

Kad jednom ode sa vlasti, tek ce onda da se pokaze
sva ludost njegovog lika..
mislim da je opcinjen da bude netko i nesto u Istoriji Srbije..
a ostace upamcen kao najveci ludak sa ovih prostora..
patolosko poremeceni lik..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić - SNS

Post by Taare » 07 Aug 2021, 21:25

animals wrote: 07 Aug 2021, 19:33 Kad jednom ode sa vlasti, tek ce onda da se pokaze
sva ludost njegovog lika..
mislim da je opcinjen da bude netko i nesto u Istoriji Srbije..
a ostace upamcen kao najveci ludak sa ovih prostora..
patolosko poremeceni lik..
Student generacije i čovjek koji je srpski bdp podigao za preko 50% definitivno nije luđak.
Najveći poklon koji mu možeš uručiti jeste taj da ga nazoveš ludim.

Najveća kazna kojom ga možeš kazniti jeste ta da ga nazoveš pravim imenom: četnik.
Četnik koji nikada nije odustao od plana za stvaranje velike srbije, nego sad priča o miru jer zna da trenutno taj plan nije moguće sprovesti.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31215
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2654 times
Been thanked: 5012 times
Status: Online

Re: Aleksandar Vučić - SNS

Post by Matan » 07 Aug 2021, 21:36

Taare wrote: 07 Aug 2021, 21:25
animals wrote: 07 Aug 2021, 19:33 Kad jednom ode sa vlasti, tek ce onda da se pokaze
sva ludost njegovog lika..
mislim da je opcinjen da bude netko i nesto u Istoriji Srbije..
a ostace upamcen kao najveci ludak sa ovih prostora..
patolosko poremeceni lik..
Student generacije i čovjek koji je srpski bdp podigao za preko 50% definitivno nije luđak.
Najveći poklon koji mu možeš uručiti jeste taj da ga nazoveš ludim.

Najveća kazna kojom ga možeš kazniti jeste ta da ga nazoveš pravim imenom: četnik.
Četnik koji nikada nije odustao od plana za stvaranje velike srbije, nego sad priča o miru jer zna da trenutno taj plan nije moguće sprovesti.

Inteligentan, jeste..
ali poremecen..
moze biti i intelingentni ludjak..
to je normala kod takvi tipova..
istorija je zabiljezila toliko njih..
inteligentnih ludjaka..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11828
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2922 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić - SNS

Post by Naseef Mushroom » 07 Aug 2021, 21:39

Krokodil Behko wrote: 04 Aug 2021, 21:12 Uvježbavanje aplauza, pred Vučićev dolazak :grana



Ovo kao pred dolazak doktora Nedeljkovića iz Žikine dinastije.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić - SNS

Post by Taare » 07 Aug 2021, 21:44

animals wrote: 07 Aug 2021, 21:36 Inteligentan, jeste..
ali poremecen..
moze biti i intelingentni ludjak..
to je normala kod takvi tipova..
istorija je zabiljezila toliko njih..
inteligentnih ludjaka..
Da je takav, kad tad bi napravio kardinalnu grešku. On ne pravi. On ima veću moć od bilo kojeg prethodnika.
Ima jaču armiju od bilo kojeg prethodnika.
Ima jaču ekonomiju od bilo kojeg prethodnika.

Al šta znam, bošnjo je poznat po tome što podcjenjuje protivnike, nebitno da li se radilo o sportu, ili o političkoj areni.
Što se mene tiče, vučić je naš najveći neprijatelj.
Njegov politički otac je zlikovac par ekselans, ali i intelekt kojem ćeš teško naći ravnog.
Svi mi se morete obratit

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: edo_79 and 20 guests