Rusi dolaze

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Nakon Komšića i Džaferović odbio sastanak sa šefom ruske diplomatije Lavrovom

Post by insomnia » 15 Dec 2020, 18:24

Melek wrote: 15 Dec 2020, 17:50 Ljudi su samo odradili svoju obavezu, koju im funkcija nalaže. A i izbjegli su skandal, jer ga je Biserka srela. Pokazali su time čak i obzir prema kretenu koji je prekršio sve norme koje je prekršiti mogao, rus - nerus. Ko ga jebe.
Upravo
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37923
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2957 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: Nakon Komšića i Džaferović odbio sastanak sa šefom ruske diplomatije Lavrovom

Post by Pasaga » 15 Dec 2020, 20:22

no,da se malo fokusiramo
malo procjene,nasta bi ovo moglo izic .... :hm
ocigledno,ubleha im je propala
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56052
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1965 times
Been thanked: 5797 times
Status: Online

Re: Nakon Komšića i Džaferović odbio sastanak sa šefom ruske diplomatije Lavrovom

Post by Duminjo » 15 Dec 2020, 20:34

Pasaga wrote: 15 Dec 2020, 20:22 no,da se malo fokusiramo
malo procjene,nasta bi ovo moglo izic .... :hm
ocigledno,ubleha im je propala
Eno vucic zabrinut za Region :ooo

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37923
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2957 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: Nakon Komšića i Džaferović odbio sastanak sa šefom ruske diplomatije Lavrovom

Post by Pasaga » 15 Dec 2020, 20:37

:grana :grana
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Nakon Komšića i Džaferović odbio sastanak sa šefom ruske diplomatije Lavrovom

Post by Naseef Mushroom » 15 Dec 2020, 22:08

Uh Džaferović gost na FTV Dnevniku, pun elana i samopouzdanja, ljut, bez pardona
"Ne damo se ponižavati ni kada je Rusija u pitanju. Ko želi vidjet će novi talas promjena na medunarodnom planu što se tiče Bosne i Hercegovine". :chloe :tooo
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84505
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11062 times
Been thanked: 16625 times
Status: Offline

Re: Nakon Komšića i Džaferović odbio sastanak sa šefom ruske diplomatije Lavrovom

Post by Fuddo » 15 Dec 2020, 22:14

Ma i onoj najvecoj budali je jasno da politika popustanja radi nekog kofol mira u kuci, ne vodi nicemu.
Drugo bi bilo da se ima posla sa civilizovanim svijetom, da su u pitanju drugaciji pogledi, sta ja znam, na ekonomsko uredjenje, fiskalnu odgovornost, i sl dosadne papazjanije.
Ovdje imas posla sa notornim fasitickim ideologijama, krvi i tla, i svako popustanje samo ti suzava prostor na kojem mozes da dises, a njih ohrabruje u nastojanjima da te za sva vremena bioloski istrijebi, sto im je u biti i konacni cilj.
Dugo se ovo i trpilo.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3116
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 320 times
Status: Offline

Re: Nakon Komšića i Džaferović odbio sastanak sa šefom ruske diplomatije Lavrovom

Post by CikCikCikPogodi » 15 Dec 2020, 22:16

Naseef Mushroom wrote: 15 Dec 2020, 22:08 Uh Džaferović gost na FTV Dnevniku, pun elana i samopouzdanja, ljut, bez pardona
"Ne damo se ponižavati ni kada je Rusija u pitanju. Ko želi vidjet će novi talas promjena na medunarodnom planu što se tiče Bosne i Hercegovine". :chloe :tooo
Ako previse elana dobije slomit ce kuk covjek, mora se on cuvati ipak nam je on mlada nada.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Nakon Komšića i Džaferović odbio sastanak sa šefom ruske diplomatije Lavrovom

Post by Naseef Mushroom » 15 Dec 2020, 23:26

CikCikCikPogodi wrote: 15 Dec 2020, 22:16
Naseef Mushroom wrote: 15 Dec 2020, 22:08 Uh Džaferović gost na FTV Dnevniku, pun elana i samopouzdanja, ljut, bez pardona
"Ne damo se ponižavati ni kada je Rusija u pitanju. Ko želi vidjet će novi talas promjena na medunarodnom planu što se tiče Bosne i Hercegovine". :chloe :tooo
Ako previse elana dobije slomit ce kuk covjek, mora se on cuvati ipak nam je on mlada nada.
Onda nisi gledao intervju, piči Šefik kao da mu je 30 godina :oo

Džaferović je ionako jedan od najpametnijih političara u Bosni i Hercegovini samo ga zeza manjak harizme i godine da ne može krenuti ponovo od početka i neke stvari radi po svom ali ko ga je gledao u diskusijama ili vodio razgovor sa njim zna da čovjek ima pravo u malom prstu i da može u diskusiji se sa svakim nositi.

A godine nemaju nikakve veze, nisu ni Biden i Merkel mladi.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Laser
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15452
Joined: 31 Mar 2016, 16:01
Location: Sa onu stranu rijeke
Mood:
Has thanked: 672 times
Been thanked: 2161 times
Status: Online

Re: Nakon Komšića i Džaferović odbio sastanak sa šefom ruske diplomatije Lavrovom

Post by Laser » 15 Dec 2020, 23:37

A evo nam i našeg dičnog Bakira Hadžiomerovića:

https://raport.ba/politbiro-odjeb-je-la ... kartiran/
Do not disturb! U procesu sam radikalizacije.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56052
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1965 times
Been thanked: 5797 times
Status: Online

Re: Nakon Komšića i Džaferović odbio sastanak sa šefom ruske diplomatije Lavrovom

Post by Duminjo » 15 Dec 2020, 23:53

Pa et.. Fino je sve napiso kako jest 😁

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Nakon Komšića i Džaferović odbio sastanak sa šefom ruske diplomatije Lavrovom

Post by Naseef Mushroom » 16 Dec 2020, 01:53

Laser wrote: 15 Dec 2020, 23:37 A evo nam i našeg dičnog Bakira Hadžiomerovića:

https://raport.ba/politbiro-odjeb-je-la ... kartiran/
Treba biti fer i pohvaliti tekst, tako i treba :cool
Ovo je ono šta sam spominjao, za razliku od ostalih meni nikada antipatija prema određenoj osobi, stranci ili ideologiji neće biti nikad jača od ljubavi prema Bosni i Hercegovini.
Neka se udruženo borimo protiv genocidaša i UZPovaca pa ćemo kad njih odhebemo se opet dijeliti na muslimane, ateiste komunjare, vehabije, ruralce, urbane, lažne vjernike, iskrene nevjernike i optuživati se za privatizaciju, ilegalnu gradnju, mito, korupciju itd.

Ne mogu Hadžiomerovića organski smisliti i napisao sam to već ovdje ali kada napiše jedan ovakav tekst šta mi treba da napisem baš danas "On je ovakav i onakav". Neka se i on i pojedini tako ponašaju kada oni napadaju nekog Bošnjaka baš na dan kada dadnu jednu pozitivnu izjavu.
Imaju vremena da ih pljuju dan prije ili poslije, ne mora biti baš na dan kada se separatistima odgovori.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Nakon Komšića i Džaferović odbio sastanak sa šefom ruske diplomatije Lavrovom

Post by Taare » 16 Dec 2020, 02:00

Nema šta, fino sročeno. :ok
Svi mi se morete obratit

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37923
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2957 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: Nakon Komšića i Džaferović odbio sastanak sa šefom ruske diplomatije Lavrovom

Post by Pasaga » 16 Dec 2020, 04:57

Naseef Mushroom wrote: 15 Dec 2020, 22:08 Uh Džaferović gost na FTV Dnevniku, pun elana i samopouzdanja, ljut, bez pardona
"Ne damo se ponižavati ni kada je Rusija u pitanju. Ko želi vidjet će novi talas promjena na medunarodnom planu što se tiče Bosne i Hercegovine". :chloe :tooo
Bosnjo je najjebeniji igrac kad baci merhametluk ustranu.
Upravo nas je taj merhametluk kostao toliko zivota.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Nakon Komšića i Džaferović odbio sastanak sa šefom ruske diplomatije Lavrovom

Post by insomnia » 16 Dec 2020, 12:29

Image
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37923
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2957 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: Nakon Komšića i Džaferović odbio sastanak sa šefom ruske diplomatije Lavrovom

Post by Pasaga » 16 Dec 2020, 16:49

DODIK OBJASNIO BAJDENU ŠTA JE NEPRIHVATLjIVO ZA SRBE:

Predsedavajući Predsedništva čestitao izabranom predsedniku SAD


:D. :D.

SRPSKI član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik uputio je čestitku izabranom predsedniku SAD Džozefu Bajdenu.
- U kapacitetu predsedavajućeg Predsedništvu BiH, kao i predstavnika srpskog naroda u ovoj instituciji, čestitam na izbornoj pobedi i osvojenom mandatu na jednoj od najvažnijih i najuticajnijih funkcija u svetu - funkciji predsednika Sjedinjenih Američkih Država - istakao je Dodik u čestitki.

On je naglasio da su SAD, sa kojima srpski narod deli prijateljstvo i savezništvo duže od jednog veka, jedan od autora i garanata Dejtonskog mirovnog sporazuma, usaglašenog u Vazduhoplovnoj bazi Rajt-Peterson, u blizini Dejtona, država Ohajo, koji je zaustavio krvoproliće i građanski rat u BiH 1995. godine, i uspostavio ustavno-pravni sistem u BiH baziran na ravnopravnosti dva entiteta i tri konstitutivna naroda.

Dodik je podsetio da se datum usaglašavanja, 21. novembar, slavi kao važan praznik u Republici Srpskoj, saopšteno je iz kabineta predsedavajućeg i srpskog člana Predsedništva BiH.

- Jasno je da je za srpski narod, i mene lično, neprihvatljivo obeležavanje 25. novembra, datuma preuzetog iz prethodnog, komunističkog režima SFRJ, kao i datuma koji je najavio početak građanskog rata u BiH, 1. marta, tim više što BiH nema definisan niti usvojen Zakon o praznicima. Složićete se da je uzajamno poštovanje temelj uspešne i produktivne saradnje, koja je i BiH i regionu u celini, preko potrebna - istakao je srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53987
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1925 times
Been thanked: 15259 times
Status: Online

Re: Nakon Komšića i Džaferović odbio sastanak sa šefom ruske diplomatije Lavrovom

Post by HAVANA » 16 Dec 2020, 16:53

Jebo ih vise lavrov. Sta god upalim, lavrov. Pisaj ga.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53987
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1925 times
Been thanked: 15259 times
Status: Online

Re: Nakon Komšića i Džaferović odbio sastanak sa šefom ruske diplomatije Lavrovom

Post by HAVANA » 16 Dec 2020, 18:12

Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37923
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2957 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: Nakon Komšića i Džaferović odbio sastanak sa šefom ruske diplomatije Lavrovom

Post by Pasaga » 16 Dec 2020, 18:14

HAVANA wrote: 16 Dec 2020, 18:12 Jebo nanu svoju. https://www.klix.ba/biznis/rusija-dvost ... /201216135
ma,smjesno je ovo od njiha
prezivjelo se ratno vrjeme,a ovo ...mala maca
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84505
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11062 times
Been thanked: 16625 times
Status: Offline

Re: Nakon Komšića i Džaferović odbio sastanak sa šefom ruske diplomatije Lavrovom

Post by Fuddo » 16 Dec 2020, 18:17

HAVANA wrote: 16 Dec 2020, 18:12 Jebo nanu svoju. https://www.klix.ba/biznis/rusija-dvost ... /201216135
Sad Komso treba rec, struja u Bosni pojeftinila troduplo, narode pali grijalice.
Svakako pravimo 150 puta struje vise nego sto nam treba.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26735
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14840 times
Been thanked: 3967 times
Status: Offline

Re: Nakon Komšića i Džaferović odbio sastanak sa šefom ruske diplomatije Lavrovom

Post by Veca » 16 Dec 2020, 18:24

.......................................ja, i?
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 37 guests