Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
fruit
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2008
Joined: 25 Oct 2010, 20:05
Has thanked: 26 times
Been thanked: 141 times
Status: Offline

Re: Srpski Predsjednik Hrvatske: Ako neko iz Hrvatske glasa za sankcije Dodiku, za mene je izdajnik

Post by fruit » 26 Jan 2022, 08:10

Matan wrote: 26 Jan 2022, 00:13 Covjek ili napusen ili poludio..
Ili oboje zajedno.
Lahko je ženu dovest do ludila,hajdi ti nju dovedi do pameti

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Srpski Predsjednik Hrvatske: Ako neko iz Hrvatske glasa za sankcije Dodiku, za mene je izdajnik

Post by The 51st State » 26 Jan 2022, 08:55

ili iskren.

User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3116
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 320 times
Status: Offline

Re: Srpski Predsjednik Hrvatske: Ako neko iz Hrvatske glasa za sankcije Dodiku, za mene je izdajnik

Post by CikCikCikPogodi » 26 Jan 2022, 09:05

Naseef Mushroom wrote: 25 Jan 2022, 21:40
HAVANA wrote: 25 Jan 2022, 17:37

Sta ba nije, koga boli qrac za politikom i njihovim igrama. Jok eto necu ic nigdje i posvadjacu se sa svim dragim ljudima zbog politicara. Obozavam hrvatsku. Citav zivot sam tamo i nikada nisam imao nikakvih problema. Kad bi tako gledao gdje trebam ici, koje je to mjesto?
Jah, nismo u stanju jedan godišnji u našem dugom životu, 2 sedmice da odemo negdje drugo samo da pošaljemo poruku.
Doduše ne možemo mjesec dana biti složni oko bojkota pišljive litre ulja iz Mađarske pa šta onda treba očekivati kod većih stvari?

U Americi su se zbog Donalda Trumpa mnogi Amerikanci odselili u Kanadu, znači njihova zemlja koju obožavaju, njihov čovjek, njihovi ljudi, prijatelji, rodbina, pa su 4 duge godine radi jedne osobe odselili da bi politici SVOJE države pokazali šta misle a mi ne možemo radi jedne druge.

Ali naša snaga je uvijek bila "Tek kada zagužva onda pokažemo da smo zajebani", ne znamo nikada pokazati prije i onda se čudimo zasto nikada nećemo biti kao Albanci, Hrvati, Crnogorci i ostali gdje i kada ih dušman ne voli on ih ipak poštuje.
Posljedica onog sistema gdje se kako izgleda nećemo još brzo oporaviti.
A vise Kanadana u Ameriku. Jesi li ti znao da je to NAFTA sporazum isto kao EU slobodan protok radne snage.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Srpski Predsjednik Hrvatske: Ako neko iz Hrvatske glasa za sankcije Dodiku, za mene je izdajnik

Post by Naseef Mushroom » 26 Jan 2022, 11:07

CikCikCikPogodi wrote: 26 Jan 2022, 09:05
Naseef Mushroom wrote: 25 Jan 2022, 21:40
Jah, nismo u stanju jedan godišnji u našem dugom životu, 2 sedmice da odemo negdje drugo samo da pošaljemo poruku.
Doduše ne možemo mjesec dana biti složni oko bojkota pišljive litre ulja iz Mađarske pa šta onda treba očekivati kod većih stvari?

U Americi su se zbog Donalda Trumpa mnogi Amerikanci odselili u Kanadu, znači njihova zemlja koju obožavaju, njihov čovjek, njihovi ljudi, prijatelji, rodbina, pa su 4 duge godine radi jedne osobe odselili da bi politici SVOJE države pokazali šta misle a mi ne možemo radi jedne druge.

Ali naša snaga je uvijek bila "Tek kada zagužva onda pokažemo da smo zajebani", ne znamo nikada pokazati prije i onda se čudimo zasto nikada nećemo biti kao Albanci, Hrvati, Crnogorci i ostali gdje i kada ih dušman ne voli on ih ipak poštuje.
Posljedica onog sistema gdje se kako izgleda nećemo još brzo oporaviti.
A vise Kanadana u Ameriku. Jesi li ti znao da je to NAFTA sporazum isto kao EU slobodan protok radne snage.
I to im daje luksuz da mogu radi Trumpa napustiti državu i odseliti se a da imaju i dalje financijsku sigurnost.
Isto kao što je olakšano državljanima Bosne i Hercegovine kroz Balkanski zakon da mogu raditi u Njemačkoj pa neko izjavi da inače ne bi nikada napustio državu ali razmišlja da ode zbog političke situacije.

Uostalom čak da je i šuplja od strane Amerikanaca i da napuštaju državu iz drugog razloga, bar su poslali neku poruku da će bojkotovati sopstvenu državu dok ne smjene lidera ili dok lider ne promijeni svoj stav, u nas Bošnjo kraj toliko jeftinih ponuda širom Evrope ne može jedno ljeto napraviti iznimku dok se Bubuljičavi ne smiri.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3116
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 320 times
Status: Offline

Re: Srpski Predsjednik Hrvatske: Ako neko iz Hrvatske glasa za sankcije Dodiku, za mene je izdajnik

Post by CikCikCikPogodi » 26 Jan 2022, 21:06

Naseef Mushroom wrote: 26 Jan 2022, 11:07
CikCikCikPogodi wrote: 26 Jan 2022, 09:05

A vise Kanadana u Ameriku. Jesi li ti znao da je to NAFTA sporazum isto kao EU slobodan protok radne snage.
I to im daje luksuz da mogu radi Trumpa napustiti državu i odseliti se a da imaju i dalje financijsku sigurnost.
Isto kao što je olakšano državljanima Bosne i Hercegovine kroz Balkanski zakon da mogu raditi u Njemačkoj pa neko izjavi da inače ne bi nikada napustio državu ali razmišlja da ode zbog političke situacije.

Uostalom čak da je i šuplja od strane Amerikanaca i da napuštaju državu iz drugog razloga, bar su poslali neku poruku da će bojkotovati sopstvenu državu dok ne smjene lidera ili dok lider ne promijeni svoj stav, u nas Bošnjo kraj toliko jeftinih ponuda širom Evrope ne može jedno ljeto napraviti iznimku dok se Bubuljičavi ne smiri.
Vise mislim da su to sezonski poslovi u rudarenju, vecinom u Sjevernom dijelu Kanade da se ode brzo zaraditi pare, jest lome se leda 6-8 mjeseci ali zato ti kompanije sve obezbijede u tom hladnom sjeveru, a u Ameriku se vrate minimalno sa dobrom sumom novca da se moze i kuca kupiti.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Srpski Predsjednik Hrvatske: Ako neko iz Hrvatske glasa za sankcije Dodiku, za mene je izdajnik

Post by Melek » 26 Jan 2022, 22:53

Jes jadnik prolupo :grana
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Zanki
saudade / forumasica godine
saudade / forumasica godine
Posts: 51931
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 19381 times
Been thanked: 22122 times
Status: Offline

Re: Srpski Predsjednik Hrvatske: Ako neko iz Hrvatske glasa za sankcije Dodiku, za mene je izdajnik

Post by Zanki » 26 Jan 2022, 23:41

Samo nas sramoti
"It takes something more
than intelligence to act
intelligently "

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7929 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Krokodil Behko » 28 Jan 2022, 10:04

Milanović završio na ukrajinskoj crnoj listi, sa koje su neki i smaknuti, u međuvremenu


Image
online

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84505
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11062 times
Been thanked: 16626 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Fuddo » 30 Jan 2022, 17:21

Eno ga reko svom ministru vanjskih poslova da je, mutav. :D.
Aja budale frajera, braco mila.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by insomnia » 30 Jan 2022, 18:26

Kolinda je makar bila okuugodna dobra p....
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37923
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2957 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Pasaga » 30 Jan 2022, 18:28

ihhh..ta nebi i ti ....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Naseef Mushroom » 30 Jan 2022, 22:45

insomnia wrote: 30 Jan 2022, 18:26 Kolinda je makar bila okuugodna dobra p....
I on je, samo nije okuugodan.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53987
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1925 times
Been thanked: 15259 times
Status: Online

Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by HAVANA » 01 Feb 2022, 21:03

Slusaju li ovi u hrvatskoj ovog debila covica? E cuj cuvajte republiku srpsku, tolko je to emotivno bilo, dirnulo ga. :valja Ja ludjaka svakakvih u pm.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Naseef Mushroom » 01 Feb 2022, 22:01

Čuvajte rs kao zjenicu oka svog.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

Ma znas
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1425
Joined: 12 Nov 2021, 20:11
Has thanked: 10 times
Been thanked: 137 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Ma znas » 02 Feb 2022, 21:57

Hercegovci imaju lijep pojam " KENJAC "

:metla

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7929 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Krokodil Behko » 05 Feb 2022, 10:09

Zoran Milanović danas je rekao da je HDZ-ov ministar Gordan Grlić Radman odgojen na komunističkim jaslama. Dodao je da je Radmanov otac bio moćni komunist koji je nakon rata privatizirao uspješnu firmu.

Milanović je dodao da 1989. niko njegov nije bio u Partiji.

HDZ je sad objavio dokument na kojemu je ime Zorana Milanovića. Na dokumentu se vidi da je riječ o pristupnici Savezu komunista, odnosno Partiji. Datum je 1985. godina.


Image
online

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119770
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5686 times
Been thanked: 12240 times
Contact:
Status: Offline

Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Maja » 05 Feb 2022, 10:38

Eto ga ko Covic.

Bgti kad mu istice mandat. Ovo se ne moze vise gledati.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Naseef Mushroom » 05 Feb 2022, 10:43

Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7929 times
Status: Offline

Milanović: To je nikakva država, nikad neće ući u NATO

Post by Krokodil Behko » 18 Feb 2022, 16:59

Image


Hrvatski predsjednik Zoran Milanović je protiv potencijalnog širenja NATO saveza, a poručuje i Bosni i Hercegovini da neće dobiti dozvolu za pristupanje zbog tzv. hrvatskog pitanja.

Takav stav je obrazložio činjenicom da će hrvatski vojnici morati ići u Ukrajinu ukoliko ta zemlja postane članica Alijanse, a za BiH je rekao da nikada neće ući u NATO jer je za to potrebno i odobrenje Hrvatske.

Govoreći o krizi Rusije i Ukrajine, odnosno sukobu NATO-a i Rusije o proširenju Alijanse na nekadašnje članice SSSR-a, Milanović je jasno poručio da se NATO ne bi trebao širiti na Ukrajinu.

"Mislim da onaj ko zagovara da se NATO širi na Ukrajinu ugrožava i hrvatski interes. Jer mi smo u NATO-u, neko sutra može tamo poslati naše ljude. NATO je došao dovoljno na istok Evrope, cijeli život to gledam, cijeli svoj prokleti život, dosta je. Dok god sam predsjednik Hrvatske, ja sam za to da se NATO više ne širi", rekao je on.

Ovakva izjava hrvatskog predsjednika suprotna je politici otvorenih vrata Sjevernoatlantskog saveza, a Milanović je jasno naglasio da je protiv bilo kakvog širenja Alijanse, uključujući i na Bosnu i Hercegovinu.

"U NATO se ulazi po političkim kriterijima. Dosta. Sutra će u NATO ući neka država, recimo Crna Gora. Ja kad nekoga primam u porodicu, želim znati ko je to. BiH u NATO-u? Kako? Tamo satiru Hrvate, država je nikakva, nefunkcionalna i trebali bi ići u NATO? Još im se stvara iluzija da će ući. Kako? Nikada nećete ući jer dozvolu trebaju dati svi. I Hrvatska i Turska", poručio je.

Milanović je također rekao da će raditi na tome da blokira izbore u BiH.

"Ako ne dođe do dogovora, onda se izbori ne bi trebali održati. Dat ću sve od sebe da se izbori ne održe. Diplomatska grana EU zagovara stajalište koje je potpuno oprečno interesima Hrvata u BiH. Sad ja vas pitam gdje smo mi to, ko to nama pomaže i kakva je solidarnost tu na djelu? Neka odu u Livno pogledati kako to izgleda. Kada Hrvatska to kaže to je petljanje u unutarnje interese BiH, a kada kaže neko iz Brisela onda je to zajednička politika", rekao je Milanović.

(klix)
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7929 times
Status: Offline

Re: Milanović: To je nikakva država, nikad neće ući u NATO

Post by Krokodil Behko » 18 Feb 2022, 17:00

Sutra će u NATO ući neka država, recimo Crna Gora.
Neko bi ovom klaunu trebao javiti, CG je več 5 godina u NATO-u
online

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests