Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović zbog ustaških simbola napustio obilježavanje godišnjice

Post by insomnia » 22 Jan 2021, 13:42

Fuddo wrote: 22 Jan 2021, 10:42 SaFuni, parfemi...
Ono se naslo uvreDzeno, i iznenaDzeno

Puu!
Vlasina. Krivo mu sto su dobili po picki
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović zbog ustaških simbola napustio obilježavanje godišnjice

Post by Melek » 22 Jan 2021, 13:45

Venera wrote: 22 Jan 2021, 10:44
Fuddo wrote: 22 Jan 2021, 10:42 SaFuni, parfemi...
Ono se naslo uvreDzeno, i iznenaDzeno

Puu!
Da li je njegova odluka pogrešna?
Naravno da je pogrešna. Ne možeš biti instant fašista, odnosno glumiti antifašizam tamo gdje je pogodno a provoditi fašizam tamo gdje “treba”.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović zbog ustaških simbola napustio obilježavanje godišnjice

Post by insomnia » 22 Jan 2021, 13:47

Cuj ne mozes. Glaj PC-a
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović zbog ustaških simbola napustio obilježavanje godišnjice

Post by Venera » 22 Jan 2021, 13:50

Melek wrote: 22 Jan 2021, 13:45
Venera wrote: 22 Jan 2021, 10:44

Da li je njegova odluka pogrešna?
Naravno da je pogrešna. Ne možeš biti instant fašista, odnosno glumiti antifašizam tamo gdje je pogodno a provoditi fašizam tamo gdje “treba”.
Zakonom je zabranjena doticna fraza, zato je napustio organizirani skup!
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović zbog ustaških simbola napustio obilježavanje godišnjice

Post by Melek » 22 Jan 2021, 13:55

Venera wrote: 22 Jan 2021, 13:50
Melek wrote: 22 Jan 2021, 13:45

Naravno da je pogrešna. Ne možeš biti instant fašista, odnosno glumiti antifašizam tamo gdje je pogodno a provoditi fašizam tamo gdje “treba”.
Zakonom je zabranjena doticna fraza, zato je napustio organizirani skup!
Pa o tome i govorim. Gleda da bude fašista tamo gdje može i smije, a tamo gdje ne smije, tamo glumi antifašistu. A poruke koje upućuje Bošnjacima na skoro svakodnevnoj osnovi su žestoko fašističke, zar ne znaš za to?
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović zbog ustaških simbola napustio obilježavanje godišnjice

Post by Venera » 22 Jan 2021, 13:56

Melek wrote: 22 Jan 2021, 13:55
Venera wrote: 22 Jan 2021, 13:50

Zakonom je zabranjena doticna fraza, zato je napustio organizirani skup!
Pa o tome i govorim. Gleda da bude fašista tamo gdje može i smije, a tamo gdje ne smije, tamo glumi antifašistu. A poruke koje upućuje Bošnjacima na skoro svakodnevnoj osnovi su žestoko fašističke, zar ne znaš za to?
Postovanje zakona mora postojati, stoga, on nije glumio nesto sto nije, kuzis!

Znam, ali to nije tema!
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
harlekin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3089
Joined: 14 Aug 2011, 02:04
Has thanked: 150 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović zbog ustaških simbola napustio obilježavanje godišnjice

Post by harlekin » 22 Jan 2021, 14:28

Naseef Mushroom wrote: 22 Jan 2021, 13:25
harlekin wrote: 22 Jan 2021, 12:35 Znate da su ustaski,nacisticki i tako ti simboli zabranjeni,jele jesu,eh sade gleaj vamo,coek ako ima nesto protiv tih simbola vama smeta,sto nas dovodi do zakljucka da vi u biti volite te simbole,samo ustasama moze bit krivo jer netko ima nesto protiv njihovi simbola,jer inace bi i vama smetali jel tako,tako je harle sjedi i popi nesto ko coek :kafa
Ne, samo smeta dvoličnost Milanovića

Image
Milanović uručio odlikovanje MUP-u tzv. Hrvatske republike Herceg-Bosne
Pa to je razumno :cudi
Ti ljudi su se borili za hrvatsku,je da to nama smeta ali s njihove strane to je ok,to nisu ustase,ustase su ubijali i hrvate a ovi iz tkz herceg bosne ne,oni su imali isti cilj ko i oni iz zagreba.
A iskreno ja smatram da im treba dat herceg bosnu,i srbima rs.To bi u biti najbolje bilo za sve da ne spoticu jedni druge,jedino politicarima nebi odgovaralo jer im onda ne moze onaj drugi bit kriv uvijek,to bi pokopalo covica,bakira i dodika.Dodik npr sutra da se osamostali preksutra bi ga njegovi sutnuli jer je sljam i on to zna,zato sve da ga netko tjera na to on u biti nece to uradit jer bi sebe pokopao,ti likovi zive i mogu zivjet samo u kaosu ovakvom.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović zbog ustaških simbola napustio obilježavanje godišnjice

Post by Naseef Mushroom » 22 Jan 2021, 14:51

harlekin wrote: 22 Jan 2021, 14:28
Naseef Mushroom wrote: 22 Jan 2021, 13:25

Ne, samo smeta dvoličnost Milanovića

Image

Pa to je razumno :cudi
Ti ljudi su se borili za hrvatsku,je da to nama smeta ali s njihove strane to je ok,to nisu ustase,ustase su ubijali i hrvate a ovi iz tkz herceg bosne ne,oni su imali isti cilj ko i oni iz zagreba.
A iskreno ja smatram da im treba dat herceg bosnu,i srbima rs.To bi u biti najbolje bilo za sve da ne spoticu jedni druge,jedino politicarima nebi odgovaralo jer im onda ne moze onaj drugi bit kriv uvijek,to bi pokopalo covica,bakira i dodika.Dodik npr sutra da se osamostali preksutra bi ga njegovi sutnuli jer je sljam i on to zna,zato sve da ga netko tjera na to on u biti nece to uradit jer bi sebe pokopao,ti likovi zive i mogu zivjet samo u kaosu ovakvom.
Isti cilj? Ahmići? Stari most? Heliodrom? Kordić?

I šta veliš treba i Hrvatima dati herceg-bosnu radi nekog mira u kući?
Ti gledaš političare a ne gledaš narod. Pitaj povratnike kako je njima što je rs postao zvaničan dok ja i ti iz Federacije ili dijaspore pametujemo "Eto dat ćemo im treći pa da vidimo o čemu će se Bakir, Čović i Dodik onda svađati" pa da se smijemo onda njihovim provalama jer nemamo pametnijeg posla u sredinama gdje imamo osnovna ljudska prava dok bi Bošnjake u zvaničnoj herceg-bosni to dokrajčilo.
Ja tvoj komentar smatram sramotnim.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
harlekin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3089
Joined: 14 Aug 2011, 02:04
Has thanked: 150 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović zbog ustaških simbola napustio obilježavanje godišnjice

Post by harlekin » 22 Jan 2021, 15:20

Naseef Mushroom wrote: 22 Jan 2021, 14:51
harlekin wrote: 22 Jan 2021, 14:28
Pa to je razumno :cudi
Ti ljudi su se borili za hrvatsku,je da to nama smeta ali s njihove strane to je ok,to nisu ustase,ustase su ubijali i hrvate a ovi iz tkz herceg bosne ne,oni su imali isti cilj ko i oni iz zagreba.
A iskreno ja smatram da im treba dat herceg bosnu,i srbima rs.To bi u biti najbolje bilo za sve da ne spoticu jedni druge,jedino politicarima nebi odgovaralo jer im onda ne moze onaj drugi bit kriv uvijek,to bi pokopalo covica,bakira i dodika.Dodik npr sutra da se osamostali preksutra bi ga njegovi sutnuli jer je sljam i on to zna,zato sve da ga netko tjera na to on u biti nece to uradit jer bi sebe pokopao,ti likovi zive i mogu zivjet samo u kaosu ovakvom.
Isti cilj? Ahmići? Stari most? Heliodrom? Kordić?

I šta veliš treba i Hrvatima dati herceg-bosnu radi nekog mira u kući?
Ti gledaš političare a ne gledaš narod. Pitaj povratnike kako je njima što je rs postao zvaničan dok ja i ti iz Federacije ili dijaspore pametujemo "Eto dat ćemo im treći pa da vidimo o čemu će se Bakir, Čović i Dodik onda svađati" pa da se smijemo onda njihovim provalama jer nemamo pametnijeg posla u sredinama gdje imamo osnovna ljudska prava dok bi Bošnjake u zvaničnoj herceg-bosni to dokrajčilo.
Ja tvoj komentar smatram sramotnim.
Ja gledam politicare a ne narod?tvoj bakir gleda narod?
Macak ja ne da to tvoje lupetanje i guranje ahmica i srebrenice ko neprobojnog stranackog stita dozivljavam sramotnim,nego bi ti rado raspalio takvu samarcinu da ti ostane na licu trajni podsjetnik da vi iz SDA i ostali sugavi bandi nemate dozvolu ta imena spominjat.Izdali ste svaku kost u zemlji,svaku nenu sto uzdise za svojima,treba vam prijeki sud svima sta ste napravili od bosne i jos bez srama spominjete mrtve.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović zbog ustaških simbola napustio obilježavanje godišnjice

Post by Melek » 22 Jan 2021, 15:26

Ko je i šta izdao, to je diskutabilno. Tvrdnje da je SDA izdala Srebrenicu dok SDP to evidentno (dokazano) radi su npr besmisleno-smišljeno poturanje nekom nečeg. Dok, recimo, izdaja jedne Posavine je evidentna stvar, nema dalje. Hoću da kažem - imaju one fiktivne tvrdnje s ciljem postizanja nečega i imaju konkretna djela sa čistim dokazima. Ja više vjerujem u ovo drugo što je vidljivo vlastitim očima i opipljivo a manje u ono prvo.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović zbog ustaških simbola napustio obilježavanje godišnjice

Post by Naseef Mushroom » 22 Jan 2021, 17:02

harlekin wrote: 22 Jan 2021, 15:20
Naseef Mushroom wrote: 22 Jan 2021, 14:51
Isti cilj? Ahmići? Stari most? Heliodrom? Kordić?

I šta veliš treba i Hrvatima dati herceg-bosnu radi nekog mira u kući?
Ti gledaš političare a ne gledaš narod. Pitaj povratnike kako je njima što je rs postao zvaničan dok ja i ti iz Federacije ili dijaspore pametujemo "Eto dat ćemo im treći pa da vidimo o čemu će se Bakir, Čović i Dodik onda svađati" pa da se smijemo onda njihovim provalama jer nemamo pametnijeg posla u sredinama gdje imamo osnovna ljudska prava dok bi Bošnjake u zvaničnoj herceg-bosni to dokrajčilo.
Ja tvoj komentar smatram sramotnim.
Ja gledam politicare a ne narod?tvoj bakir gleda narod?
Macak ja ne da to tvoje lupetanje i guranje ahmica i srebrenice ko neprobojnog stranackog stita dozivljavam sramotnim,nego bi ti rado raspalio takvu samarcinu da ti ostane na licu trajni podsjetnik da vi iz SDA i ostali sugavi bandi nemate dozvolu ta imena spominjat.Izdali ste svaku kost u zemlji,svaku nenu sto uzdise za svojima,treba vam prijeki sud svima sta ste napravili od bosne i jos bez srama spominjete mrtve.
Pa reče ti da je isti cilj da su Zagrepčani i ovi iz herceg-bosne imali isti cilj pa rekoh da te napomenem kakav cilj je imao HVO i sad se ljutiš što nabrajam za šta je "zaslužan" HVO i šamarao bi? Pa ošamari sebe da se prisjetiš jer si izgleda zaboravio kakve su se strahote radile u stvaranju te famozne erceg-bosne samo da bi neko kao ti ko je tada bio klinac danas udobno sjedio za računarom i predlagao da se ostvari ta užasna tvorevina samo da bi ti uz kokice čekao da vidiš o čemu bi onda Bakir i Čović raspravljali a narod koji živi na toj teritoriji nek se jebe.

I ja ne demantujem da ima dosta ljudi, čak i puno Bošnjaka, pa i prodanih duša iz SDA, koji tajno rade ili bi radili na stvaranju herceg-bosne ali tako otvoreno reći kao ti, onako usput kao dobar dan, je stvarno za :bua
Sram te bilo.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
harlekin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3089
Joined: 14 Aug 2011, 02:04
Has thanked: 150 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović zbog ustaških simbola napustio obilježavanje godišnjice

Post by harlekin » 22 Jan 2021, 22:44

Naseef Mushroom wrote: 22 Jan 2021, 17:02
harlekin wrote: 22 Jan 2021, 15:20
Ja gledam politicare a ne narod?tvoj bakir gleda narod?
Macak ja ne da to tvoje lupetanje i guranje ahmica i srebrenice ko neprobojnog stranackog stita dozivljavam sramotnim,nego bi ti rado raspalio takvu samarcinu da ti ostane na licu trajni podsjetnik da vi iz SDA i ostali sugavi bandi nemate dozvolu ta imena spominjat.Izdali ste svaku kost u zemlji,svaku nenu sto uzdise za svojima,treba vam prijeki sud svima sta ste napravili od bosne i jos bez srama spominjete mrtve.
Pa reče ti da je isti cilj da su Zagrepčani i ovi iz herceg-bosne imali isti cilj pa rekoh da te napomenem kakav cilj je imao HVO i sad se ljutiš što nabrajam za šta je "zaslužan" HVO i šamarao bi? Pa ošamari sebe da se prisjetiš jer si izgleda zaboravio kakve su se strahote radile u stvaranju te famozne erceg-bosne samo da bi neko kao ti ko je tada bio klinac danas udobno sjedio za računarom i predlagao da se ostvari ta užasna tvorevina samo da bi ti uz kokice čekao da vidiš o čemu bi onda Bakir i Čović raspravljali a narod koji živi na toj teritoriji nek se jebe.

I ja ne demantujem da ima dosta ljudi, čak i puno Bošnjaka, pa i prodanih duša iz SDA, koji tajno rade ili bi radili na stvaranju herceg-bosne ali tako otvoreno reći kao ti, onako usput kao dobar dan, je stvarno za :bua
Sram te bilo.
Ahaa zbog tih koji rade na stvaranju herceg bosne vi ste pokrali,unistili i raselili BiH,tako da nitko nema od ceg sta stvorit,ma vidjaj vidjaj muuudrooo :hm
Sto je najsmjesnije u tom svem sto vi sebi umislili da ste nekakvi predstavnici bosnjaka i islama u BiH,ono vjera i patriotizam pa tko nest kaze protiv vas taj ne voli bosnjake ili islam,cirkus zivi,kontas ti da men neugodno bude kad od te vase sorte se neki pojavi u medijima,kontas da ste sramota za BiH i islam?
Svako druga vam je Srebrenica ili Ahmici,zbilja sta kazete mrtvima?vi ste umrli da bi mi mogli uvalit narodu usisavace umjesto respiratora?ili vi ste umrli da bi mi svoje mutave sinove mogli utrpat u fotelje kakve,sebi par penzija sredit?ne ne jos bolje,steta sto ste umrli sad bi mogli pljackat vise naroda?
Il jos bolje,ej mrtvi sjecate se onog cetnika Vucica,ev nemojte zamjerit al mi ga doveli da se malo u guzu uvucemo kome?
Vi bosnjaci?vi muslimani?

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović zbog ustaških simbola napustio obilježavanje godišnjice

Post by Naseef Mushroom » 22 Jan 2021, 23:37

harlekin wrote: 22 Jan 2021, 22:44
Naseef Mushroom wrote: 22 Jan 2021, 17:02
Pa reče ti da je isti cilj da su Zagrepčani i ovi iz herceg-bosne imali isti cilj pa rekoh da te napomenem kakav cilj je imao HVO i sad se ljutiš što nabrajam za šta je "zaslužan" HVO i šamarao bi? Pa ošamari sebe da se prisjetiš jer si izgleda zaboravio kakve su se strahote radile u stvaranju te famozne erceg-bosne samo da bi neko kao ti ko je tada bio klinac danas udobno sjedio za računarom i predlagao da se ostvari ta užasna tvorevina samo da bi ti uz kokice čekao da vidiš o čemu bi onda Bakir i Čović raspravljali a narod koji živi na toj teritoriji nek se jebe.

I ja ne demantujem da ima dosta ljudi, čak i puno Bošnjaka, pa i prodanih duša iz SDA, koji tajno rade ili bi radili na stvaranju herceg-bosne ali tako otvoreno reći kao ti, onako usput kao dobar dan, je stvarno za :bua
Sram te bilo.
Ahaa zbog tih koji rade na stvaranju herceg bosne vi ste pokrali,unistili i raselili BiH,tako da nitko nema od ceg sta stvorit,ma vidjaj vidjaj muuudrooo :hm
Sto je najsmjesnije u tom svem sto vi sebi umislili da ste nekakvi predstavnici bosnjaka i islama u BiH,ono vjera i patriotizam pa tko nest kaze protiv vas taj ne voli bosnjake ili islam,cirkus zivi,kontas ti da men neugodno bude kad od te vase sorte se neki pojavi u medijima,kontas da ste sramota za BiH i islam?
Svako druga vam je Srebrenica ili Ahmici,zbilja sta kazete mrtvima?vi ste umrli da bi mi mogli uvalit narodu usisavace umjesto respiratora?ili vi ste umrli da bi mi svoje mutave sinove mogli utrpat u fotelje kakve,sebi par penzija sredit?ne ne jos bolje,steta sto ste umrli sad bi mogli pljackat vise naroda?
Il jos bolje,ej mrtvi sjecate se onog cetnika Vucica,ev nemojte zamjerit al mi ga doveli da se malo u guzu uvucemo kome?
Vi bosnjaci?vi muslimani?
Prijetiš šamarima po forumima kao da ti je 15, gubiš kontrolu i dobijaš napad bijesa kada se god neko ne slaže sa tobom i svaki ti komentar ispadne na kraju kao best of ofucanih fraza FGRovaca, to je izgleda tvoj domet.
Vidimo se na idućoj temi gdje ćeš najvjerovatnije na temi ARBiH pred Banjalukom držati govor o Fikretovim respiratorima.
Lahku ti noć.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120507
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6995 times
Been thanked: 7946 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Krokodil Behko » 10 Feb 2021, 08:44

MILANOVIĆ DOVODI NACIJU DO LUDILA: "Žrtve seksualnog uznemiravanja uopće nisu sve jednake i iste"


Image

“Još jednom ću ponoviti ono što velika većina zna, vidi i osjeća: žrtve seksualnog uznemiravanja uopće nisu sve jednake i iste. Dapače, često nisu niti približno iste. Razlike znaju biti ogromne. Od užasa do krajnjeg neukusa. Ćorci kojima nas zadnja dva dana zasipaju militantni kulturni ratnici i ratnice i pravobraniteljice na taster, uobičajeni su. Pitanje spolnog zlostavljanja uvijek je bilo i ostat će klasno-statusno uvjetovano. Odozgo prema dolje, nikada obratno. Naravno, ovo se odnosi na tzv. normalan, običan svijet, od pekarne do sveučilišta. Hollywood nije onaj normalan, odnosno stvaran svijet i boli me uho za njihove probleme i ‘žrtve’ na grčevitom putu do gaže od sedam milijuna dolara za sat i po montiranog materijala. Oni i one posve legitimno trguju svojim talentom, seksepilom i privlačnošću. To ima svoju cijenu i svoju premiju. Nije za svakoga. Sve je jasno. Bavimo se radije sobom i svojim problemima, ne tuđim. Ostat će zabilježeno da me je, bez da sam ih uopće spomenuo, divljački (da, divljački) napala sitna hrvatska falanga, i to zato što sam dirnuo u vjerodostojnost i, prije svega, relevantnost stanovitih američkih glumica”, napisao je Milanović.
online

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31690
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7226 times
Been thanked: 3933 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Mister No » 10 Feb 2021, 09:33

I ovaj je odlemio.
The Dark Side Of The Forum...

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by insomnia » 10 Feb 2021, 11:04

U pravu je lik
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Naseef Mushroom » 10 Feb 2021, 12:01

100% u pravu. Ovo je ono što sam pisao mjesec prije da Me Too mentalitet dolazi i na Balkan.
Me Too najveći aktuelni neprijatelj žena koje su stvarno silovane, zlostavljane i napastovane.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31690
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7226 times
Been thanked: 3933 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Mister No » 10 Feb 2021, 13:11

Nije on nekakav forumas da moze tako lako davati ovakve izjave.
Jebo te, o čemu vi razmisljate.
The Dark Side Of The Forum...

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Naseef Mushroom » 10 Feb 2021, 13:21

Mister No wrote: 10 Feb 2021, 13:11 Nije on nekakav forumas da moze tako lako davati ovakve izjave.
Jebo te, o čemu vi razmisljate.
Baš tako, nije on nekakav forumaš da može imati svoje mišljenje i stav bez posljedica nego je javna ličnost i tu mora biti marioneta i zombi bez razmišljanja da ga ne bi ove Me Too feministkinje pojele.
Čovjek je sve u pravu, pogotovo kod onih Hollywoodskih glumica.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31690
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7226 times
Been thanked: 3933 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Mister No » 10 Feb 2021, 13:25

Strpase na dozivotnu robiju u SAD-eu onog režisera bas zbog tih glumica.
Pausalno iznosenje zakljucaka o ovako ozbiljnoj temi moze biti loziona samo za siroke balkanske mase i njima slicne.
The Dark Side Of The Forum...

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 83 guests