Hrvatska - aktuelnosti

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 01 Jul 2017, 19:53

KOMESAR wrote: 01 Jul 2017, 19:51
storm wrote: 01 Jul 2017, 19:19 Pa jest....u eu hrvatskoj se ustaše kazneno progone i kažnjavaju.....što za BIH ne bi mogao reći :hm
U Hrvatskoj svaki grm,svaka staza,svaki potočić,svaki skup,...tajno i javno veliča ustaše i njihovo djelo.
Dugo nisi bio u Hrvatskoj....ali još prije moraš posjetiti nekoga :ok
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by KOMESAR » 01 Jul 2017, 19:57

storm wrote: 01 Jul 2017, 19:53
KOMESAR wrote: 01 Jul 2017, 19:51
storm wrote: 01 Jul 2017, 19:19 Pa jest....u eu hrvatskoj se ustaše kazneno progone i kažnjavaju.....što za BIH ne bi mogao reći :hm
U Hrvatskoj svaki grm,svaka staza,svaki potočić,svaki skup,...tajno i javno veliča ustaše i njihovo djelo.
Dugo nisi bio u Hrvatskoj....ali još prije moraš posjetiti nekoga :ok
Zar čišćenje "Titovih staza" ništa ne govori?

p.s.
Himzo je davno otišao ,preporučuješ nekoga?
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 02 Jul 2017, 08:24

KOMESAR wrote: 01 Jul 2017, 19:57
storm wrote: 01 Jul 2017, 19:53
KOMESAR wrote: 01 Jul 2017, 19:51
storm wrote: 01 Jul 2017, 19:19 Pa jest....u eu hrvatskoj se ustaše kazneno progone i kažnjavaju.....što za BIH ne bi mogao reći :hm
U Hrvatskoj svaki grm,svaka staza,svaki potočić,svaki skup,...tajno i javno veliča ustaše i njihovo djelo.
Dugo nisi bio u Hrvatskoj....ali još prije moraš posjetiti nekoga :ok
Zar čišćenje "Titovih staza" ništa ne govori?

p.s.
Himzo je davno otišao ,preporučuješ nekoga?
Budale se uvijek, cak i ako ih je tek nekolicina, jako daleko cuju...
Previse citas komentare na portalima...lako je seruckati iz anonimnosti doma...na terenu je slika drukcija.
Naravno ne negiram te devijacije i pojave i ako si primjetio, sam ja, ih ispostavljam :ok
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by KOMESAR » 02 Jul 2017, 08:37

storm wrote: 02 Jul 2017, 08:24
KOMESAR wrote: 01 Jul 2017, 19:57
storm wrote: 01 Jul 2017, 19:53
KOMESAR wrote: 01 Jul 2017, 19:51

U Hrvatskoj svaki grm,svaka staza,svaki potočić,svaki skup,...tajno i javno veliča ustaše i njihovo djelo.
Dugo nisi bio u Hrvatskoj....ali još prije moraš posjetiti nekoga :ok
Zar čišćenje "Titovih staza" ništa ne govori?

p.s.
Himzo je davno otišao ,preporučuješ nekoga?
Budale se uvijek, cak i ako ih je tek nekolicina, jako daleko cuju...
Previse citas komentare na portalima...lako je seruckati iz anonimnosti doma...na terenu je slika drukcija.
Naravno ne negiram te devijacije i pojave i ako si primjetio, sam ja, ih ispostavljam :ok
Mene raduje ako su to isti ljudi ,i oni na stadionu, i oni srednjoškolci,i oni na trgovima ,i oni na Tompsonovim koncertima, i oni sa pločama,...
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 02 Jul 2017, 08:42

Pa uglavnom...a radi i psihologija mase...velika vecina se sasvim drukcije ponasa na stadionu, koncertu, nekom dogadjaju koji malo stimulira niske strasti...pa i u virtuali...
U reali i ostatku zivota je to sve malo ili puno drukcije...to znas i sam.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by KOMESAR » 02 Jul 2017, 08:52

storm wrote: 02 Jul 2017, 08:42 Pa uglavnom...a radi i psihologija mase...velika vecina se sasvim drukcije ponasa na stadionu, koncertu, nekom dogadjaju koji malo stimulira niske strasti...pa i u virtuali...
U reali i ostatku zivota je to sve malo ili puno drukcije...to znas i sam.
Slažem se s tobom da je čovjek drugačiji kad je sam sa sobom,ali me brine to naglo brisanje svega što je Tito stvorio.To ne radi manjina nego izabrana većina.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 02 Jul 2017, 09:04

KOMESAR wrote: 02 Jul 2017, 08:52
storm wrote: 02 Jul 2017, 08:42 Pa uglavnom...a radi i psihologija mase...velika vecina se sasvim drukcije ponasa na stadionu, koncertu, nekom dogadjaju koji malo stimulira niske strasti...pa i u virtuali...
U reali i ostatku zivota je to sve malo ili puno drukcije...to znas i sam.
Slažem se s tobom da je čovjek drugačiji kad je sam sa sobom,ali me brine to naglo brisanje svega što je Tito stvorio.To ne radi manjina nego izabrana većina.
Ako mene pitaš...ova je sad vlast totalno pogubila kompas.... s jedne strane izvjesni su zaokreti u desno....s druge koaliraju sa HNS, Pupovcem...donose setove zakona za spas tajkuna...a sve da sačuvaju fotelje.
Čude me hrvati kako to samo posmatraju

evo kako to englezi rade ovih dana...čim im nešto nije po godu
Image
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Mirelam
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12356
Joined: 13 Jul 2015, 20:47
Has thanked: 35 times
Been thanked: 337 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Mirelam » 02 Jul 2017, 15:02

Vidi kod engleza trasaparenta ,komunizam kuca na vrata. :ooo
Ostalo mi sitno za procitat'.

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Mohr » 03 Jul 2017, 23:32

Izručeni strvinarima

Piše: Boris Rašeta, Novosti


Pressing, N1, 19. lipnja, 20:00

U Dnevniku HRT-a prvih 15 minuta imate samo o Plenkoviću – žali se Nikola Grmoja Peri Štefaniću i ne griješi. Ali što je naš Nidžo radio dok je bio na vlasti? Koga su urednici tada zvali da pitaju za mišljenje? Možda njega? Kako su od onakve televizije napravili ovo groblje? Od petka do nedjelje, od zore do podneva, na svim programima radija i televizije sad možemo – hvala Mostu i Mostovu mandataru Karamarku – gledati i slušati sate i sate litanija i misa, procesija i proštenja. Plenki će doći i proći, no ovo će čudo ostati. Tko će dirati stečena prava? Ali neće ovo overdoziranje crkvom evangelizirati narod, nego će rastjerati publiku. Još je jedan javni sustav bačen na koljena forsiranjem korisnih idiota. :o To vide svi s dva zrna soli u glavi pa se nemaju pravo iščuđavati nad praćenjem Plenkovića, ima i on pravo na svojih 15 minuta slave, uvjetno tri godine.


Dnevnik, HRT, 24. lipnja, 22:15

Kolinda Grabar-Kitarović na inauguraciju Aleksandra Vučića došla je odjevena kao reklama za T-Com. Haljinom drečavo-magenta boje, kakvu je teško naći i u Disney Worldu, ukrala je šou novom srpskom predsjedniku. Da ide nekom u svatove, ta bi sigurno obukla vjenčanicu! :D. A Vučić se nije naljutio pa je ekskluzivni intervju dao HRT-ovom Hrvoju Zovku, koji je pak na tu temu gostovao u Dnevniku 3. Odličan poznavatelj regije, Zovko je procijenio da bi ovo mogla biti dobra prilika za novi dijalog pošto su regionalne međudržavne relacije posljednjih godina slijedile principe plesa: korak naprijed, nazad dva. ‘Aleksandar Vučić naveo je stvari o kojima je Beograd spreman razgovarati. To nam već daje za pravo da možemo reći da bi Zagreb i Beograd mogli početi rješavati problem po problem’, rekao je Zovko i dodao da za razliku od Tomislava Nikolića, Vučić točno zna što želi. Valjda je u pravu: ovo je jedna od zadnjih prilika, možda netko i shvati. Ove zemlje odumiru od gluposti. :(


RTL Danas, 25. lipnja, 18:30

U prilogu vidimo prvake HDZ-a kako licitiraju pravom prvenstva na ideju uklanjanja Trga Josipa Broza Tita iz Zagreba. Gordan Jandroković kaže da je to inicijativa HDZ-a, a ne Hasanbegovića ili nekog sličnog. :obrve Bravo, genijalno: sutra će se zaklinjati na odanost Tuđmanu koji je rukama i nogama branio Tita. Odmah potom u Dnevniku (slučajno ili dobrom uredničkom odlukom), nakon priloga o uklanjanju imena Trga, ide prilog o uklanjanju trgovina i trgovkinja Konzuma. Riječi ‘trg’ i ‘trgovina’ imaju isti korijen, trguje se na trgu, po mogućnosti na punom trgu, tržište je, na slovenskom, trg. Kod nas nestaje i jedno i drugo. U prošle dvije godine iz Hrvatske je u Njemačku otišlo 92.000 ljudi, to je bio masovni plebiscit nogama. :noga Jasno je da je otišao najvitalniji, najsposobniji dio populacije. Tko ostaje? Oni koji se boje rada, svijeta, konkurencije, trga, tržišta: ukratko, glasači stranaka kojima će te stranke i u zemlji osigurati posao.

Ministrica Martina Dalić poslovično je petljala i muljala. Iako je Vlada preuzela Agrokor s izlikom da time čuva radna mjesta, mjesec dana nakon lokalnih izbora počinju otkazi. ‘U procesu restrukturiranja očekujem da se radnicima Konzuma, ako u manjim dućanima ne mogu sačuvati radna mjesta, ona nađu u sustavu Konzuma’, rekla je Dalić, ali nije objasnila kako izvesti to osmo svjetsko čudo u kojemu bi Agrokoru trebao pomoći američki strvinarski fond, koji je pomagao i Portoriku u sanaciji jedne kompanije. Da bi vratio dug, Portoriko je smanjio zdravstvenu zaštitu i usluge javnog prijevoza, otpustio 30.000 radnika u javnom sektoru, zatvorio sto škola, povećao porez na promet za više od 50 posto… Stopa siromaštva na otoku porasla je oko 45 posto, a samo 40 posto radne snage ima posao. Zarobljeni u ekonomskoj spirali smrti, ljudi su masovno emigrirali u SAD: Portoriko je od 2006. godine napustilo 300.000 građana.


Dnevnik, Nova TV, 26. lipnja, 19:00

Miki Bandić je kapitulirao pred Zlatkom Hasanbegovićem i pristao na promjenu imena Trga maršala Tita. Inicijatori te promjene panično su se bojali referenduma. Znali su da bi ih čovjek koji je umro prije 40 godina na demokratskom referendumu uvjerljivo pobijedio. :p To pokazuju sve ankete. Josip Broz Tito nije bilo liberalni vladar – u njegovom je rječniku liberalizam uvijek kotirao kao psovka – ali on nije ni poražen od liberala, niti zbog liberalne agende. On je izgubio trg zato što je pobijedio fašiste, naciste i njihove saveznike. :o To se vidi i po inicijativi da Jure Francetić dobije spomen-ploču na rodnoj kući. Tito je smetao i zato što su njegova postignuća uvijek odmjeravana s današnjima. Zna se kako je današnjica prolazila u tom odmjeravanju. :sex U njegovo vrijeme Ina je imala 33.000 zaposlenih i bila je najjača hrvatska i jugoslavenska tvrtka. Danas je maloprodajni lanac Mola, koji su Mađari spasili od bankrota. Da bi vratili nacionalno vlasništvo nad Inom, predstavnici Vlade najavili su prodaju HEP-a u kojemu je od 20-ak elektrana Titov sustav napravio njih 18. Od ACI-jevih marina, koje su jedva izbjegle prodaju Turcima (do daljnjeg), 12 je napravio general Veljko Barbieri, jedna je napravljena u demokraciji. :aplauz Uglavnom je to tako, to svi znaju i vide, pa je jako teško izdržati takve poraze od jednog pokojnika. Zato je on ubijen s leđa, iz zasjede, od ljudi koji su rat proveli po pivnicama i sličnim institucijama, urlajući protiv četnika i komunista.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by KOMESAR » 05 Jul 2017, 22:44

“Istra je država, Istrijan je nacionalnost. Istrijan je svako onaj ko – poštuje sve istarske narode, njihove jezike, dijalekte i govore, te njihove tradicije; onaj ko prihvata njene kulture, naročito kulturu suživota; onaj ko djeluje, u granicama svojih mogućnosti i sposobnosti, u pravcu unapređenja Istre i za dobrobit njenih građana”

Ovako glasi poruka na blogu koji zagovara otcjepljenje Istre od Hrvatske.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by SPINERKA » 09 Jul 2017, 03:12

:hihi
Image

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by KOMESAR » 09 Jul 2017, 21:20

Procjenjuje se kako je godišnji odlazak iz Hrvatske vjerojatno na nivou 80.000 osoba, a trogodišnji (ako ih je samo u Njemačku u tri godine otišlo oko 180.000) – više od 300.000 osoba! "
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by KOMESAR » 09 Jul 2017, 22:39

Zagreb, događaj iz javnog prijevoza…

Tramvaj broj 14, šest sati poslije podne, špica, svi se vraćaju kući, ludnica.
Jedan od putnika koji udobno sjede je crnac, neodređenih godina.

Tramvaj staje na stajalištu, ulazi žena, trudna je, što se lako vidi, nosi pune torbe, tu je i jedna baba i još nekoliko ljudi.

Crnac, vidjevši trudnu ženu, kaže:

– “Izvolite, sjednite.” ljubazno joj, na solidnom hrvatskom, nudi mjesto i ustaje.

U tom trenutku tramvaj kreće, a ona baba, vidjevši u naguravanju sa ostalim putnicima slobodno mjesto, jurnu na isto, odgurnu trudnu ženu i brzo uskoči na sjedalo. I sjedi tako ona, sva sretna što je osvojila prazno mjesto, kad joj crnac ljubazno reče:

– “Oprostite gospođo, ali ja sam ustupio mjesto ovoj gospođi jer je trudna i izgledala je umorno. Mislim da se Vama ništa loše neće dogoditi ako još malo budete stajali, a nju pustite da sjedne.”

Na to baba odgovara:

– “Ne znam iz kojeg ste plemena mladiću, ali ovdje, u ovoj civiliziranoj zemlji ustupa se mjesto starim i bolesnim ženama, a ne mladim i zdravim!”

Crnca je očigledno naljutila ova rasistička primjedba pa je lijepo i izrazito ljubazno odgovorio staroj gospođi:

“Ne znam iz kojeg ste sela vi gospođo, ali u mom se selu takve stare i zajedljive babe jedu za večeru!”

Kažu da je reakcija u tramvaju bila neopisiva…!!!!!!
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120482
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6992 times
Been thanked: 7930 times
Status: Online

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Krokodil Behko » 09 Jul 2017, 23:31

Imal šta novo?
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 10 Jul 2017, 06:14

Krokodil Behko wrote: 09 Jul 2017, 23:31 Imal šta novo?
Koja sramota jucer citam :lupa

Mislim da u Đakovu bila neka kulturno folklorna priredba...izmedju ostalog i postava iz Turske bila...o na defileu normalno sa turskom zastavom isli, kad je neki pijani dripac naletio i skinuo zastavu...
Normalno ljudi ogorceni napustili manifestaciju :cudi
Ljudi su kako kazu ocevici, plakali od sramote...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120482
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6992 times
Been thanked: 7930 times
Status: Online

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Krokodil Behko » 10 Jul 2017, 09:45

storm wrote: 10 Jul 2017, 06:14
Krokodil Behko wrote: 09 Jul 2017, 23:31 Imal šta novo?
Koja sramota jucer citam :lupa

Mislim da u Đakovu bila neka kulturno folklorna priredba...izmedju ostalog i postava iz Turske bila...o na defileu normalno sa turskom zastavom isli, kad je neki pijani dripac naletio i skinuo zastavu...
Normalno ljudi ogorceni napustili manifestaciju :cudi
Ljudi su kako kazu ocevici, plakali od sramote...

To mora da su neki jugo fašisti, pošto ovi drugi nemaju nikakav problem sa Redžom i ekipom :D
online

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81332
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10248 times
Been thanked: 7130 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Julia-Klara » 18 Jul 2017, 09:25

Sta je ovo ljudi sa ovim pozarima??? Tuga!!!
Prije par godina poplave, sad pozari...
:tuzna
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 18 Jul 2017, 10:56

Drito u bulju :ok
Liberal.hr
FB_IMG_1500367569019.jpg
Kad zakaže državni aparat, dobri su i huligani
18.07.2017.
PIŠE: Mario Nakić
Zaštita ljudskih prava građana - života, slobode i imovine - trebala bi biti temeljna funkcija države. Kad dođe do neke prirodne nesreće ili katastrofe, poput velikih požara oko Splita koji su jučer zahvatili i rubne dijelove samog grada, upravo bi se trebao iskazati državni aparat koji jako skupo plaćamo u obliku poreza i još 500-tinjak parafiskalnih nameta. To su, znate, oni kanaderi i vatrogasna vozila prijeko potrebna da se brojni dobrovoljci, kojih hvala Bogu ima, mogu boriti s vatrom.

Država je (opet) zakazala, no to više nikoga ne čudi. Žalosno je samo što će malo tko povezati stvari pa upitati zašto se iz proračuna izdvajaju milijuni kuna za, recimo, financiranje prosocijalističkih pamfleta dok nemamo dovoljno kanadera ni vatrogasnih vozila na Jadranu. Ili, još bolje, zašto moramo imati glomaznu i neučinkovitu upravu i zar su besmislena, a skupa radna mjesta uhljeba važnija od imovine i života poštenih građana?



U brojnim novinarskim komentarima koje jutros čitam na portalima nisam vidio da je ijedan komentator povezao nedostatak osnovne opreme za borbu s ovakvim katastrofama s razbacivanjem proračunskog novca na spomenute gluposti, a upravo to mislim da je ključni problem ovdje. Fiskalna odgovornost. Ne može nitko reći da proračunskog novca za tu svrhu nema kad je zaštita života i imovine građana temeljna svrha državnog proračuna. To je trebao biti prioritet broj 1, a ne nešto što ostane visiti jer, eto, potrošili smo novac na svoje hirove i kupovinu glasova pa nam preostaje da se nadamo da do većih požara u naseljima neće doći. To je vrlo naivna pretpostavka kad živiš na ovakvom geografskom položaju.



Kao i inače u uvjetima katastrofe naš je narod pokazao veliko srce i solidarnost. Posebno je dirljivo bilo kad su BBB-i odlučili pomoći Torcidi i zajedno spašavati Split od vatre. To su svi dočekali pljeskanjem, što je u redu, no mnogi od njih će prvom sljedećom prilikom osuđivati te "huligane s tribina". Kad ih policija bude proganjala i kad ih bude privodila zbog pjevanja krive pjesme, dobar dio javnosti će se naći na strani represivnog državnog aparata. Kad je najteže, neće vam taj državni aparat pomoći, nego "huligani s tribina". Pokazalo se to i tijekom borbe protiv poplave u Gunji, a i danas opet. Vrijeme je da narod shvati tko je na njegovoj strani i, kao u uvjetima katastrofe ili rata, tako i u mirno vrijeme, trebamo poduprijeti jedni druge.

Zamislite kako bi bilo da su Hrvati ovako solidarni i kad nije vanredna situacija. Zamislite da ne tražimo od države samo kako da nas stavi u povlašteni položaj u odnosu na ostale građane, da nas ne vodi zavist protiv uspješnijih, nego da se divimo uspjesima svojih sugrađana. Zamislite da si međusobno dobrovoljno pomažemo, da smo solidarni prema susjedima u nevolji i da ne očekujemo da će mu pomoći država jer neće, baš kao što nije puno pomogla ni Splićanima jučer. Važno je shvatiti koji je smisao državnih institucija kako bismo mi, kao narodna masa koja uvjetuje vodeću politiku zemlje, mogli usmjeriti političare na vlasti na pravi put, jako je važno da shvatimo: država je morala osigurati ne dovoljan broj, nego čak i da bude višak kanadera i vatrogasne opreme u Splitu. Isto tako, važno je shvatiti: nama, kao građanima, je dužnost pomagati sugrađanima u nevolji.
FB_IMG_1500367583830.jpg
FB_IMG_1500367606001.jpg
FB_IMG_1500367611856.jpg
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Bla » 18 Jul 2017, 11:00

zamislio sam :ovaj
ali to nije u ljudskoj prirodi pa će kao misao i ostati. :oo
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 18 Jul 2017, 11:03

Bla wrote: 18 Jul 2017, 11:00 zamislio sam :ovaj
ali to nije u ljudskoj prirodi pa će kao misao i ostati. :oo
Naprotiv...pokazuje bas ljudsku prirodu...bez tih mega drzava :ok

Evo slovenci se nude sa opremom...ali ne mogu, jer dok trome drzave izmjene note, zamolbe itd...izgori dalmacija.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: Mister No and 32 guests