Hrvatska - aktuelnosti

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Šokantna ispovijest radnika poznate mesne kompanije koja posluje i u BiH

Post by Melek » 26 Dec 2017, 23:53

Imajte u vidu da Bla isporucuje primarnu sirovinu putem uzgoja vlastite teladi :oo
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Šokantna ispovijest radnika poznate mesne kompanije koja posluje i u BiH

Post by Bla » 27 Dec 2017, 00:04

kamo sreće da je tako :oo
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80125
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7020 times
Been thanked: 11331 times
Status: Offline

Re: Šokantna ispovijest radnika poznate mesne kompanije koja posluje i u BiH

Post by spacebound » 27 Dec 2017, 06:22

Bla je najsretniji i najpametniji, on to hrani, odgoji, ucmeka, susi, pravi kobasice, kulen....Sta dusa pozeli :oo

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25660
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3109 times
Been thanked: 4104 times
Contact:
Status: Offline

Re: Šokantna ispovijest radnika poznate mesne kompanije koja posluje i u BiH

Post by ina » 27 Dec 2017, 10:42

Ta kontrolisana podrucja znaju kako odrzati vlastito kolo.
A jedno je ljudska greska a drugo namjerno i cesto manipuliranje hrane u svrhe zarade pod svaku cijenu...

Ne znam sta znaci fuserimo. :oo
Svijest ima sidrište.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by KOMESAR » 27 Dec 2017, 23:22

Dini se ne pise dobro U agresorskom Dubrovniku.Mogli bi mu prisjesti njini euri?
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37668
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2866 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Pasaga » 30 Dec 2017, 18:06

http://avaz.ba/region/hrvatska/336454/v ... en-pritvor

tamo se nepise dobro nikom.... izgleda....
Veliko je zlo, ... vjeronauku,u cetiri zida...
Vani,moramo biti ljudi ....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Krokodil Behko » 02 Jan 2018, 10:57

Lagana pjesmica za 4. razred osnovne.
Sve je manja i manja razlika, između Hrvatske i Srbije.


Image
online

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15116
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 957 times
Been thanked: 946 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Tokmak » 02 Jan 2018, 16:14

povampireni ustaša okitio kuću u središtu Zagreba... :rol

Image

očekuje se oštra reakcija hrvatskih vlasti na očito veličanje ustaštva i fašizma neprilično 21. stoljeću i europskim uljudbenim vrijednostima kakvim teže svi hrvatski građani ,bez obzira na spol,dob,etničku pripadnost,rasu ili kojem su spolu bliži,suprotnom ili svom... :jutarnja
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 04 Jan 2018, 11:36

Bemumisa...hoce satorasi da mi napadnu dezelu :oo (usrahse)
Pero Janjic tromblon (ocito ispaljeni tromblon) dao plijenkovicu 72 sata da to riješi sa slovenijom i ocuva grudu u hrvata...inace se sator-divizija krenuti :hihi

Po mom skromnom misljenju- pametnije i svsishodnije bi im bilo da krenu na markov trg...tamo se nalazi problem hrvatske a ne u susjedama...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14912
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 436 times
Been thanked: 786 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by vila » 04 Jan 2018, 11:48

storm wrote: 04 Jan 2018, 11:36 Bemumisa...hoce satorasi da mi napadnu dezelu :oo (usrahse)
Pero Janjic tromblon (ocito ispaljeni tromblon) dao plijenkovicu 72 sata da to riješi sa slovenijom i ocuva grudu u hrvata...inace se sator-divizija krenuti :hihi

Po mom skromnom misljenju- pametnije i svsishodnije bi im bilo da krenu na markov trg...tamo se nalazi problem hrvatske a ne u susjedama...
Prvo
Jako je ruzno da kupis te fore sa indexa i ismijavas se sa braniteljskom populacijom nazivajuci ih satorasima
Drugo
Valjda znas tko je lik kojeg ismijavas i koliko je kritican bio i prema proslim vlastima u hr
I ima puno pravo biti kritican
Trece
Mozda plenkovicu i ostalim evropskim uvlacišupanima i treba pokazati zube...
Ovo najmanje ima veze sa slovenijom ....to si jedino dobro rekao
Uostalom,idi tjesi onog lika "tudi tukaj je slovenija"
Jos se nije oporavio od soka da je ipak tudi tukaj hrvatska

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 04 Jan 2018, 11:54

vila wrote: 04 Jan 2018, 11:48
storm wrote: 04 Jan 2018, 11:36 Bemumisa...hoce satorasi da mi napadnu dezelu :oo (usrahse)
Pero Janjic tromblon (ocito ispaljeni tromblon) dao plijenkovicu 72 sata da to riješi sa slovenijom i ocuva grudu u hrvata...inace se sator-divizija krenuti :hihi

Po mom skromnom misljenju- pametnije i svsishodnije bi im bilo da krenu na markov trg...tamo se nalazi problem hrvatske a ne u susjedama...
Prvo
Jako je ruzno da kupis te fore sa indexa i ismijavas se sa braniteljskom populacijom nazivajuci ih satorasima
Drugo
Valjda znas tko je lik kojeg ismijavas i koliko je kritican bio i prema proslim vlastima u hr
I ima puno pravo biti kritican
Trece
Mozda plenkovicu i ostalim evropskim uvlacišupanima i treba pokazati zube...
Ovo najmanje ima veze sa slovenijom ....to si jedino dobro rekao
Uostalom,idi tjesi onog lika "tudi tukaj je slovenija"
Jos se nije oporavio od soka da je ipak tudi tukaj hrvatska
Ismijavati ću se sa likovima, koji drže hrvatsku svojim vlasništvom...
Poznajem hrpu branitelja osobno, kako prijatelja, tako i iz obitelji...i ne želiš da tu napišem mišljenje o šatorašima.
I opet sam napisao šatoraši jer dugo i nisu.
Tu ne mislim na branitelje nego na par stotina, istinabog branitelja, kad je trebalo....ali i koji beskrupolozno muzu hrvatsku i vraćaju unazad.
Samo citat Gotovine- borio sam se da živim u hrvatskoj a ne od nje. kraj citata- govori sve na tu temu.

Uostalom, neka napadnu....bilo bi to najbrže brisanje iz članstva EU ...a i na terenu, nije Aviano daleko.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Krokodil Behko » 04 Jan 2018, 16:36

Stoji Ruža, do Hrvata, mi smo braća svi :D
Kaže Tomašićka, jao si ga se Janezima.

storm wrote: 04 Jan 2018, 11:54 Uostalom, neka napadnu....bilo bi to najbrže brisanje iz članstva EU ...a i na terenu, nije Aviano daleko.

Time bi im samo učinili uslugu, pošto oni i hoće da istupe iz EU.
Naravno, to bi bilo vrlo pogubno za Hrvatsku i ne vjerujem u taj scenarij, ali, nikad ne reci nikad.
Zsanimljivo, vođe HDZ-a tvrde da su europejci, a neće da budu u EU :hm
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 04 Jan 2018, 20:36

Krokodil Behko wrote: 04 Jan 2018, 16:36 Stoji Ruža, do Hrvata, mi smo braća svi :D
Kaže Tomašićka, jao si ga se Janezima.

storm wrote: 04 Jan 2018, 11:54 Uostalom, neka napadnu....bilo bi to najbrže brisanje iz članstva EU ...a i na terenu, nije Aviano daleko.

Time bi im samo učinili uslugu, pošto oni i hoće da istupe iz EU.
Naravno, to bi bilo vrlo pogubno za Hrvatsku i ne vjerujem u taj scenarij, ali, nikad ne reci nikad.
Zsanimljivo, vođe HDZ-a tvrde da su europejci, a neće da budu u EU :hm
Nisam mislio da ću ovo izustiti ikada....hrvatska je i pod onim lopužom sanaderom imala politiku gospode i određen renome.
Meni je par slovenaca reklo, da ne vjeruju šta gledaju i slušaju...i to ljudi koji nikoga ne mrze, širokih pogleda na svijet i prilično informirani i školovani, tvrde dase hrvatska strahovito približila srbiji, retorici i cijelom folkloru.
Nije naravno hr protiv eu.....samo se budale, kao i obično najglasnije čuju....a i podosta pametnih je napustilo državu, pa ovi imaju sve više prostora.
Uzdrkali su se oko lavora mora...a šute o tome da je luka rijeka ispala iz igre, pa je sad luka koper izgledni kandidat da sva njemačka industrija vozila tu traži izlaz na mora...
sagraditi će se i drugi tir pruge.....i madžari su u igri jer imaju interesa (trebamo li pričati o ina mol aferi i potezanju?)
Onda pogledaš političke barometre....hdz i kolinda na vrhu i dalje :sok :lud :cudi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Krokodil Behko » 04 Jan 2018, 21:04

storm wrote: 04 Jan 2018, 20:36
Krokodil Behko wrote: 04 Jan 2018, 16:36 Stoji Ruža, do Hrvata, mi smo braća svi :D
Kaže Tomašićka, jao si ga se Janezima.

storm wrote: 04 Jan 2018, 11:54 Uostalom, neka napadnu....bilo bi to najbrže brisanje iz članstva EU ...a i na terenu, nije Aviano daleko.

Time bi im samo učinili uslugu, pošto oni i hoće da istupe iz EU.
Naravno, to bi bilo vrlo pogubno za Hrvatsku i ne vjerujem u taj scenarij, ali, nikad ne reci nikad.
Zsanimljivo, vođe HDZ-a tvrde da su europejci, a neće da budu u EU :hm
Nisam mislio da ću ovo izustiti ikada....hrvatska je i pod onim lopužom sanaderom imala politiku gospode i određen renome.
Meni je par slovenaca reklo, da ne vjeruju šta gledaju i slušaju...i to ljudi koji nikoga ne mrze, širokih pogleda na svijet i prilično informirani i školovani, tvrde dase hrvatska strahovito približila srbiji, retorici i cijelom folkloru.
Nije naravno hr protiv eu.....samo se budale, kao i obično najglasnije čuju....a i podosta pametnih je napustilo državu, pa ovi imaju sve više prostora.
Uzdrkali su se oko lavora mora...a šute o tome da je luka rijeka ispala iz igre, pa je sad luka koper izgledni kandidat da sva njemačka industrija vozila tu traži izlaz na mora...
sagraditi će se i drugi tir pruge.....i madžari su u igri jer imaju interesa (trebamo li pričati o ina mol aferi i potezanju?)
Onda pogledaš političke barometre....hdz i kolinda na vrhu i dalje :sok :lud :cudi

Dosta se radikalizirala situacija. Svaki dan ima neki novi anti-evropski ispad.
Što je najgore, oni protestiraju protiv EU, zaklinju se u Orbana, a taj isti Orban mlati Hrvatsku po ušima svaki dan. :leb

Nije im jasno koliko je opasna situacija i za veće zemlje, a kamo tek za male solo zemlje i zbilja su se s mozgom pozdravili, ako su ga ikad i imali.
online

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Socrates » 04 Jan 2018, 21:09

Ubi "nas", u ovom slucaju hrvatske vodje, nezahvalnost.

Ne znam 'dje ce, ali na kraju nece ni'dje. :123
. . . . . . . . .

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37668
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2866 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Pasaga » 04 Jan 2018, 21:20

Uzmimo i Hr,SRBIJU,BH...
...SVE TE OLIGARHIJE,koje su zaposjele,uz obilnu podrsku NARODA :p
one su razbile,srusile sudbine,snove...miliona ljudi....
.. to niko ziv ni u dogledno vrjeme nece moci sanirat....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Socrates » 04 Jan 2018, 21:24

Pa ovi u Hrvatskoj su vjerovatno zakljucili da mogu vise krasti kada su mimo svijeta, u ovom slucaju Evrope, nego kada su dio Evrope.

Nije to neka posebno teska matematika.

Samo sto to za sobom povlaci i druge stvari. Izgleda da kod nas ne moze drugacije nego da politicari "vise na banderama", pa onda dodju drugi, isti k'o I oni.
. . . . . . . . .

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 05 Jan 2018, 05:56

Stvar je jednostavna....EU priznaje arbitražni sporazum...
i ako si član nečega, imaš se držati i nekih dogovora.
Inače po mišljenju mnogih stručnjaka i realnih ljudi, arbitraža je pogodnija za Hrvatsku....realna u piranskom zaljevu (koliko% obale, toliko i mora na toj mikrolokaciji...) a odlična na kopnu.....gotovo sve strateške točke pripale su hrvatskoj.
Ali sad je igra povrijeđenog ega....poput male djece napustili arbitražu, zbog gluposti (jer su se dogovarali slovenski arbitar i slovenski član pregovaračkog tima--- a je kao ne bi se mogli dogovarati :D.) sad ego ne da prihvatiti povoljnu arbitražu...uglavnom hrpa gluposti, dok ljudi na terenu nemaju problema.
Sad ide i blokada ulaska u schengen....jer što je najgore, pun je kurac već i ostalim članicama tog tehniciranja i problema
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Sheval » 05 Jan 2018, 08:59

Koja ekspanzija desnicarskog ludila u zadnje vrijeme. Srednji vijek, krstaški ratovi, lomace i kamenovanja...djeluju tako blizu sveukupnoj situaciji.

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14912
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 436 times
Been thanked: 786 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by vila » 05 Jan 2018, 12:58

storm wrote: 04 Jan 2018, 11:54
vila wrote: 04 Jan 2018, 11:48
storm wrote: 04 Jan 2018, 11:36 Bemumisa...hoce satorasi da mi napadnu dezelu :oo (usrahse)
Pero Janjic tromblon (ocito ispaljeni tromblon) dao plijenkovicu 72 sata da to riješi sa slovenijom i ocuva grudu u hrvata...inace se sator-divizija krenuti :hihi

Po mom skromnom misljenju- pametnije i svsishodnije bi im bilo da krenu na markov trg...tamo se nalazi problem hrvatske a ne u susjedama...
Prvo
Jako je ruzno da kupis te fore sa indexa i ismijavas se sa braniteljskom populacijom nazivajuci ih satorasima
Drugo
Valjda znas tko je lik kojeg ismijavas i koliko je kritican bio i prema proslim vlastima u hr
I ima puno pravo biti kritican
Trece
Mozda plenkovicu i ostalim evropskim uvlacišupanima i treba pokazati zube...
Ovo najmanje ima veze sa slovenijom ....to si jedino dobro rekao
Uostalom,idi tjesi onog lika "tudi tukaj je slovenija"
Jos se nije oporavio od soka da je ipak tudi tukaj hrvatska
Ismijavati ću se sa likovima, koji drže hrvatsku svojim vlasništvom...
Poznajem hrpu branitelja osobno, kako prijatelja, tako i iz obitelji...i ne želiš da tu napišem mišljenje o šatorašima.
I opet sam napisao šatoraši jer dugo i nisu.
Tu ne mislim na branitelje nego na par stotina, istinabog branitelja, kad je trebalo....ali i koji beskrupolozno muzu hrvatsku i vraćaju unazad.
Samo citat Gotovine- borio sam se da živim u hrvatskoj a ne od nje. kraj citata- govori sve na tu temu.

Uostalom, neka napadnu....bilo bi to najbrže brisanje iz članstva EU ...a i na terenu, nije Aviano daleko.
Ma tko ce koga napasti?
Ne pisi gluposti :grana
Ja ti opet kazem da nije lipo a ti kako hoces
To sto bi dio medijske scene bio najsretniji da svi branitelji pocine kolektivno samoubojstvo (kao da ih se iovako ne ubija previse),to sto se ti isti mediji i iste licnosti svojski trude da predstave branitelje kao neku skupinu koja pljacka drzavu,to sto i medu tim braniteljima ima olosa nam ne daje za pravo da iih kolektivno vrijedamo i konstantno prikazujemo kao smetnju hrvatskoj drzavi
Ti prisvjednici koje ti nazivas "satorasima" imaju pravo prosvjedovati kao i svaka druga skupina u drzavi
I najmanje su prosvjedovali zbog beneficija
Uostalom tko sam ja ili tko si ti da jednom branitelju koji je u kolicima kazes da muze drzavu??
Groma ti cetri!!!!
Nekad me stvarno sramota kakvo smo drustvo postali...kolektivno ispranog mozga
Spominjes gotovinu kojeg ja postujem kao i svakog branitelja
On isto ima mirovinu i uredno koristi braniteljske povlastice to sto je izabrao da se povuce i ne komentira nista je njegovo pravo
A upravo zbog toga je on odjednom postao moralna vertikala medijima jer pazi sad "šuti"
A ti isto mediji su ga bili spremni razapeti i razapinjati unedogled prije oslobadajuce presude
Cak je bio spreman i clanak o ratnom zlocincu i pllaceniku gotovini
A kad sam se vec toga dotakla vrlo malo je nedostajalo da presuda bude osudujuca
I razapeli bi ga gore nego praljka i pljuvali gore nego praljka i ti ga sigurno ne bi citirao
Jer bi u tom slucaju,osim sto je hrvatski general,on bio i placenik i bjegunac i zlocinac
Ponavljam od tog scenarija ga je djelio samo jedan glas
Kao sto rekoh...drustvo kolektivno ispranog mozga

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests