Hrvatska - aktuelnosti

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 05 Jan 2018, 13:18

Slazemo se jedino, da je drustvo izgubilo kompas...a gotovo sigurno ne, u kom ga je smjeru izgubilo...
;)
Branitelji?
Sad ce bundesliga opet poceti...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14912
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 436 times
Been thanked: 786 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by vila » 05 Jan 2018, 13:21

storm wrote: 05 Jan 2018, 13:18 Slazemo se jedino, da je drustvo izgubilo kompas...a gotovo sigurno ne, u kom ga je smjeru izgubilo...
;)
Branitelji?
Sad ce bundesliga opet poceti...
Ja sam gotovo sigurna da si ga ti izgubio
:ooo

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 05 Jan 2018, 13:23

vila wrote: 05 Jan 2018, 13:21
storm wrote: 05 Jan 2018, 13:18 Slazemo se jedino, da je drustvo izgubilo kompas...a gotovo sigurno ne, u kom ga je smjeru izgubilo...
;)
Branitelji?
Sad ce bundesliga opet poceti...
Ja sam gotovo sigurna da si ga ti izgubio
:ooo
Ja sam sasvim nebitan tu...
Gledam samo u šta se hrvatska pretvara.
I kome se ovo svidja, tesko da voli tu drzavu.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Krokodil Behko » 06 Jan 2018, 10:23

Eh, ovo su zabranili, ali ovo bih i ja zabranio. i to u domu hrvatskih branitelja :plavi


Image
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 06 Jan 2018, 13:05

Krokodil Behko wrote: 06 Jan 2018, 10:23 Eh, ovo su zabranili, ali ovo bih i ja zabranio. i to u domu hrvatskih branitelja :plavi


Image
Katastrofa ukratko...
Osvjedoceni cetnik, sa karijerom podizaca morala nebeskim borcima u domu hrvatskih branitelja :lud
Ali i ne cudi ustvari...to su koalicijski partneri hadezea :cudi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15111
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 956 times
Been thanked: 945 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Tokmak » 06 Jan 2018, 14:00

IDS koalicijski partner HDZ-a? :hm
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 06 Jan 2018, 14:06

zloćko tokmak wrote: 06 Jan 2018, 14:00 IDS koalicijski partner HDZ-a? :hm
Mislim na SDS :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15111
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 956 times
Been thanked: 945 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Tokmak » 06 Jan 2018, 14:09

storm wrote: 06 Jan 2018, 14:06
zloćko tokmak wrote: 06 Jan 2018, 14:00 IDS koalicijski partner HDZ-a? :hm
Mislim na SDS :oo
To je samo dok ne zbacimo briselskog catu sa cela stranke,kojega Pupavac ucjenjuje jer mu odrzava stabilnost Vlade... :roll
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 06 Jan 2018, 14:11

zloćko tokmak wrote: 06 Jan 2018, 14:09
storm wrote: 06 Jan 2018, 14:06
zloćko tokmak wrote: 06 Jan 2018, 14:00 IDS koalicijski partner HDZ-a? :hm
Mislim na SDS :oo
To je samo dok ne zbacimo briselskog catu sa cela stranke,kojega Pupavac ucjenjuje jer mu odrzava stabilnost Vlade... :roll
A vidim Karamaz(n)ov je najavio povratak :D.
Tužno je da sa hrvatskim MOSTom ne mogu a sa SDS mogu....
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15111
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 956 times
Been thanked: 945 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Tokmak » 06 Jan 2018, 14:18

storm wrote: 06 Jan 2018, 14:11
zloćko tokmak wrote: 06 Jan 2018, 14:09
storm wrote: 06 Jan 2018, 14:06
zloćko tokmak wrote: 06 Jan 2018, 14:00 IDS koalicijski partner HDZ-a? :hm
Mislim na SDS :oo
To je samo dok ne zbacimo briselskog catu sa cela stranke,kojega Pupavac ucjenjuje jer mu odrzava stabilnost Vlade... :roll
A vidim Karamaz(n)ov je najavio povratak :D.
Tužno je da sa hrvatskim MOSTom ne mogu a sa SDS mogu....
Mislim da sam to vec pisao:
Nije bilo tu nikakve afere Konzultantica (sjeca li se vise itko razloga koji je sadrzaj te afere :hm ) zbog koje je morao otici Karamarko nego je odmah dan nakon sto je spomenuo lustraciju krenula hajka na njega,a raskid sa MOST-om i ubacivanje etnobiznismena Pupavca u Vladu je drugi razlog...
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 06 Jan 2018, 16:40

Pa reci ti, tko je bio tada na vlasti? Kome lustracija najvise smeta? Kako nije bila afera, kad je svojoj zeni namjestio posao sa vladom? Tj ina/mol...
Ili je premala svota bila u pitanju, da bi to bila afera?
Sve ispod 10milijuna eura se ne racuna?
E jest vas Sanader razmazio :D.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Krokodil Behko » 06 Jan 2018, 17:38

storm wrote: 06 Jan 2018, 14:11
zloćko tokmak wrote: 06 Jan 2018, 14:09
storm wrote: 06 Jan 2018, 14:06
zloćko tokmak wrote: 06 Jan 2018, 14:00 IDS koalicijski partner HDZ-a? :hm
Mislim na SDS :oo
To je samo dok ne zbacimo briselskog catu sa cela stranke,kojega Pupavac ucjenjuje jer mu odrzava stabilnost Vlade... :roll
A vidim Karamaz(n)ov je najavio povratak :D.
Tužno je da sa hrvatskim MOSTom ne mogu a sa SDS mogu....

To je sve Soroševo maslo.
Kad se vrati Karamarko, sigurno će se zauzeti za hercegovačku stvar :djed
Fino se sjećam kako je bio dosta redovan u SA, na ćevapima :oo
online

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Melek » 10 Jan 2018, 06:19

Cini mi se da je Kolinda prilicno ocajna i rastresena u zadnje vrijeme.
Ici Erdoganu da se provaljuje konto BiH na mile oci EU i ostatka dunjaluka.. :ccc
Ne bi me cudilo da se na kraju pojavi i na ovom forumu i iznapada me iz cista mira :oo
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 10 Jan 2018, 11:47

Melek wrote: 10 Jan 2018, 06:19 Cini mi se da je Kolinda prilicno ocajna i rastresena u zadnje vrijeme.
Ici Erdoganu da se provaljuje konto BiH na mile oci EU i ostatka dunjaluka.. :ccc
Ne bi me cudilo da se na kraju pojavi i na ovom forumu i iznapada me iz cista mira :oo
Haha spomenula mu je obecanje sa nekog summita, da ce trgovinska razmjena dosegnuti milijardu dolara....na sto je erdo ispalio...radimo na tome...kupio je besiktas domagoja vidu ...hr reprezentativca :888
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
selektor
Na probnom
Na probnom
Posts: 59
Joined: 01 Jan 2018, 15:13
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by selektor » 10 Jan 2018, 22:28

Melek wrote: 10 Jan 2018, 06:19 Cini mi se da je Kolinda prilicno ocajna i rastresena u zadnje vrijeme.
Ici Erdoganu da se provaljuje konto BiH na mile oci EU i ostatka dunjaluka.. :ccc
Ne bi me cudilo da se na kraju pojavi i na ovom forumu i iznapada me iz cista mira :oo

Dzaba joj nolke si.e i to sto se preziva Kitarevic, Erdo osto mrtav hladan.... :ćitire

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by KOMESAR » 10 Jan 2018, 22:37

selektor wrote: 10 Jan 2018, 22:28
Melek wrote: 10 Jan 2018, 06:19 Cini mi se da je Kolinda prilicno ocajna i rastresena u zadnje vrijeme.
Ici Erdoganu da se provaljuje konto BiH na mile oci EU i ostatka dunjaluka.. :ccc
Ne bi me cudilo da se na kraju pojavi i na ovom forumu i iznapada me iz cista mira :oo

Dzaba joj nolke si.e i to sto se preziva Kitarevic, Erdo osto mrtav hladan.... :ćitire
Ne znas ti sta se je desavalo kad su ugasili kamere?
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by KOMESAR » 10 Jan 2018, 22:42

KOLINDA:
Srbima kojima se ne sviđa u Hrvatskoj neka idu za Beograd.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 11 Jan 2018, 22:29

Tromblon je ispao naivan, nitko mu nije rekao da vetarani šute kad je HDZ na vlasti
Piše: Gordan Duhaček


Image
Foto: Patrik Macek/PIXSELL, Index

IZGLEDA da Petru Janjiću Tromblonu nitko od kolega iz vodećih veteranskih udruga nije otkrio aksiom njihova djelovanja, a to je da su svi oni na daljinskom upravljaču HDZ-a i da taj daljinski upravljač radi na jako skupe baterije, koje se plaćaju milijardama iz državnog proračuna.

Koliko idealistički priprosto, toliko i po demokratski poredak prijeteće, dotični je nedavno u otvorenom pismu zaprijetio premijeru Andreju Plenkoviću kako će u svoje ruke preuzeti rješavanje diplomatskog spora sa Slovenijom oko razgraničenja u Piranskom zaljevu, najavljujući isprva mornaričku akciju s brojnim plovilima koja bi u povijesti mogla postati zapamćena kao hrvatski Dunkirk.

Tromblon - zar nije pomalo čudno kada se odrasli čovjek tako sam predstavlja u javnosti? - se naravno nije imao namjeru povlačiti kao Britanci pred nacistima, nego s flotom kajaka, čamaca, barki, gumenjaka, jedrilica, pedalina i raznih drugih plovila doploviti do sredine Piranskog zaljeva i jednom zauvijek poraziti te bezobrazne "Zlovence". Postavio je svoj ultimatum, odredio rok, Plenkoviću rekao da ga podržava i ministar branitelja Tomo Medved, a onda se u situaciju uključila hrvatska realnost i Tromblona podsjetila da veteranske udruge u RH ne rade ništa ako im to nije namignuo, odobrio ili naredio HDZ.

Novi Zakon o braniteljima kao da su pisali pijani milijarderi

Jer to je trajna tekovina Imovinskog rata, onoga koji se vodio paralelno dok je trajao Domovinski, ali nije završen mirnom reintegracijom istočne Slavonije i Baranje nego traje i danas, sada u novoj verziji koja se zove Proračunski rat. U Proračunskom ratu se privilegirani dio veterana Domovinskog rata bori za što veći dio proračunskog kolača, a HDZ da bude vječno na vlasti, što je spreman platiti i milijardama kuna kojima se kupuje vjernost glasačke mašinerije, među kojom istaknutu poziciju imaju veteranske udruge. Uostalom, na to je još jednom podsjetio i novi zakon koji je pripremilo Medvedovo ministarstvo, tijekom izrade kojega se tjednima jelo i pilo u jednom zagrebačkom hotelu na račun države (šifra: radna skupina), pa ne čudi da je sve rezultiralo zakonom koji kao da su pisali pijani milijarderi, a ne ljudi koji žive u posve osiromašenoj zemlji koja je po svim ekonomskim parametrima na začelju Europske unije.

Neupućeni Petar Janjić je postavljajući svoj ultimatum Plenkoviću valjda zaboravio da na vlasti više nije SDP nego HDZ, što znači da nema “spontanog” šatorašenja, nema “spontanog” iznošenja plinskih boca na ceste i blokiranja prometa, nema višemjesečnih nelegalnih prosvjeda, nema stvaranja atmosfere državnog udara. Ne, to veteranske udruge rade samo u onim rijetkim godinama kada HDZ nije na vlasti; ostalih godina se iza zatvorenih vrata s HDZ-ovom vladom lijepo i bratski dogovara koliko će dobiti novaca koje je država skupila od hrvatskih poreznih obveznika.


HDZ i veteranske udruge vode godinama uspješan Proračunski rat protiv ostatka hrvatskih građana

Pa nisu Đakić, Glogoški i ekipa džabe sudjelovali u Domovinskom ratu, oni očekuju da im se to svake godine nadoknadi u Proračunskom ratu koji HDZ i veteranske udruge iznimno uspješno vode protiv hrvatskih građana. U Proračunskom ratu njihove su zajedničke pobjede tako nadmoćne i veličanstvene da nema niti jedne bitke Domovinskog rata koja bi se s time mogla usporediti, pa čak ni Oluja.

Taj do propasti cijele RH trajni udruženi proračunski pothvat HDZ-a i veteranskih udruga potvrdio je novi Zakon o braniteljima, samo jadnog Tromblona nitko nije obavijestio. Stoga i ne čudi da je kroz nekoliko dana na tragikomičan način reterirao od prvotnih prijetnji, a onda i odustao od svega što je najavio, žaleći se medijima da je izigran i ostavljen na cjedilu. Ispao je doista smiješan u svojoj priprostoj naivnosti i brzopletosti, ali je ipak odigrao društveno pozitivnu ulogu jer je još jednom podsjetio da veteranske udruge skaču samo kada im HDZ kaže “hop”.

Tromblon propustio priliku riješiti barem jedan od četiri kredita

U svemu tome je Tromblon propustio riješiti i problem barem jednog od četiri kredita koje otplaćuje, na što se također požalio medijima. Da je odigrao pametnije, da je znao dogovoriti se iza zatvorenih vrata, da nije pisao otvorena pisma, davao izjave u medijima i blamirao velikog vođu Plenkovića, našao bi ministar Medved načina da mu zatvori bar jedno zaduženje, a mi bismo o tome čitali par godina kasnije u nalazu Državne revizije. Takav je rasplet u suštini bio i očekivan, jer Tromblon je usred HDZ-ove vladavine naumio raširiti šator nasred Piranskog zaljeva, pa je, posve logično, u skladu sa zakonima fizike i običajima HDZ-ove vlasti, potonuo ispod površine.

No, sada je valjda i on naučio - prijetnje i ultimatumi te vrste se samo rade kad je na vlasti SDP. Kad je na vlasti HDZ, onda se zajednički bori u novoj rundi Proračunskog rata u kojem ratni plijen nikada ne izostaje. Samo treba svoje ratne ideale prodati za milijarde koje država otima ostalim sugrađanima. Jest beskrajno parazitski i ljigavo, ali isplati se.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
selektor
Na probnom
Na probnom
Posts: 59
Joined: 01 Jan 2018, 15:13
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by selektor » 12 Jan 2018, 00:32

KOMESAR wrote: 10 Jan 2018, 22:37
selektor wrote: 10 Jan 2018, 22:28
Melek wrote: 10 Jan 2018, 06:19 Cini mi se da je Kolinda prilicno ocajna i rastresena u zadnje vrijeme.
Ici Erdoganu da se provaljuje konto BiH na mile oci EU i ostatka dunjaluka.. :ccc
Ne bi me cudilo da se na kraju pojavi i na ovom forumu i iznapada me iz cista mira :oo

Dzaba joj nolke si.e i to sto se preziva Kitarevic, Erdo osto mrtav hladan.... :ćitire
Ne znas ti sta se je desavalo kad su ugasili kamere?
Image :D

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Sud protjerao ženu iz Rijeke jer se hranila iz kontejnera

Post by Krokodil Behko » 13 Jan 2018, 10:16

Image

Nezaposlena Osječanka Marela M., bez krova nad glavom i bez ikakvih primanja, protjerana je na šest mjeseci iz Rijeke jer je kao beskućnica spavala na cesti, prehranjivala se kopajući po kontejerima. Tu mjeru je, naime, izrekao riječki Prekršajni sud s obzirom da je nesretna Marela M. zatečena u kršenju zakona, odnosno odala se skitnji, javio je Jutarnji list.

Policajci su u razgovoru s njom doznali da nema mogućnosti da unajmi neki stan jer je bez primanja i zaposlenja, dok se za hranu snalazi obilazeći kontejnere za otpad, a pritom uspije skupiti i nešto plastične ambalaže koju unovči i kupi sebi obrok. Umjesto novčane kazne koju beskućnica ne bi mogla platiti, sud je izrekao zaštitnu mjeru udaljenja s područja grada Rijeke narednih pola godine.


(SB)
online

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests