IPTV lista domacih,stranih i sportskih kanala oko 290 kanala

Bosanci i Hercegovci širom svijeta

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

Post Reply
VIP Networks
Na probnom
Na probnom
Posts: 4
Joined: 03 Dec 2013, 00:55
Status: Offline

Ex Yu IPTV Kanali za Dijasporu

Post by VIP Networks » 03 Dec 2013, 00:59

Postovani,


VIP-Networks Vam pruza mogucnost da dobijete paket prilagodjen potrebama ljudi sa prostora EX YU, koji zive u dijaspori, u kome su zastupljena sva tri medija: TV, radio i dnevna stampa.

Paket sadrzi preko 100 kanala iz svih bivsih YU republika, veliki broj internacionalnih kanala, citanje dnevne stampe, slusanje radio stanica, tri video kluba sa oko 500 filmova - domace, Blockbuster holivudske produkcije, filmove za odrasle i jos puno novih kanala u pripremi (azururanje je iz meseca u mesec). Usluga je pre-paid karaktera, cena mesecne pretplate je Evropa 15.90 Eura, America 19.90 USD, Canada 20.00 CAD, ne postoji ugovorna obaveza, samim tim postoje pocetni troskovi kupovine opreme, odnosno SetTopBox-a (uredjaja za prijem signala), uredjaj je malih dimenzija, priblizno velicine dvd uredjaja pa je stoga lako prenosiv, nije vezan za odredjeno mesto prebivalista, potrebna je jedino internet konekcija. Veoma je lak za montazu, sve sto je potrebno jeste da se poveze internet i televizijski kabl.

Ako se odlucite za kupovinu paketa televizijskih kanala VIP-Networks molimo Vas da iznos od 145.90 Eura (za Evropu), 209.90 USD (za Ameriku) ili 215.00 CAD (za Kanadu) uplatite na racun firme. Nakon izvrsene uplate postajete nas korisnik i Vase su samo mesecne obaveze u iznosu od Evropa 15.90 Eura, America 19.90 USD, Canada 20.00 CAD.
Ako se, pak, odlucite da izvrsite uplatu na godisnjem nivou, Vi zapravo placate 10 meseci, a koristite 12 meseci, znaci dobijate 2 meseca gratis.
Inace, svakom Vasom preporukom koja postane nas korisnik ostvarujete proviziju od 10% , odnosno mesec dana gratis.

Pored pracenja na standardan nacin, putem resivera, mozete sve pratiti i putem Smart TV aplikacija - opcija za koju nije potreban Set Top Box. Ukoliko se odlucite za ovu opciju, potrebno je da uplatite - 45.90 eur, 59.90 USD, odnosno 50.00 CAD (aktivacija paketa 30 eur (Evropa), 40 USD (America), 30 CAD (Canada)+ mesecna pretplata Evropa 15.90 Eura, America 19.90 USD, Canada 20.00 CAD)
Napomena: Putem Smart TV aplikacije pratite samo TV kanale, bez video klubova i radio stanica.



Podaci za uplatu:

VIP-Networks AG, Wien, Österreich
IBAN: AT98 1400 0062 1005 0726
BIC: BAWAATWW



Nakon izvrsene uplate potrebno je da nam na e-mail vipprodaja@gmail.com posaljete Vase podatke:

1. Ime i prezime
2. Adresu stanovanja (ulica, broj, grad, drzava)
3. Skeniranu uplatnicu ili fotografiju uplatnice
4. Kontakt telefon Za Za vise informacija (spisak kanala, filmova, radio stanica), dostava... mozete se obratiti na tel. +4313369000106




Srdacan pozdrav,
VIP-Networks AG,
Landstrasser Hauptstrasse 71, 1030 Wien
tel. +4313369000106
vipprodaja@gmail.com

VIP Networks
Na probnom
Na probnom
Posts: 4
Joined: 03 Dec 2013, 00:55
Status: Offline

Re: Ex Yu IPTV Kanali za Dijasporu

Post by VIP Networks » 17 Dec 2013, 22:07

Image
Image
Image

VIP Networks
Na probnom
Na probnom
Posts: 4
Joined: 03 Dec 2013, 00:55
Status: Offline

Re: Ex Yu IPTV Kanali za Dijasporu

Post by VIP Networks » 17 Jan 2014, 23:50

Obavestenje svim zainteresovanima,
od sada u uz aktivaciju dobija se novi model risivera THD601DC koji od Vaseg televizora pravi SMART TV, odnosno sem kanala koj su u ponudi imate mogucnost koriscenja Skype, YouTube, Netflix, Facebook, Plex, Angry Birds(Other optional). Android platforma. Pogledajte karakteristike preko linka
http://www.telergyhd.com/products/telergy-stb/

Srdacan pozdrav,
VIP-Networks AG,
Landstrasser Hauptstrasse 71, 1030 Wien
tel. +4313369000106
vipprodaja@gmail.com

Image

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ex Yu IPTV Kanali za Dijasporu

Post by paparaci » 20 Jan 2014, 23:38

ja sam nasao slicno rijesenje. odlicno je. pocetna investicija je malo biberli, ali ok.

svidja mi se sto je za to sve samo potreban resiver i internet. nema tanjira i kilometarskih kablova.
resiver se cak bezicno moze povezati sa internetom. :cool
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95672
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33886 times
Been thanked: 20665 times
Contact:
Status: Offline

Re: Ex Yu IPTV Kanali za Dijasporu

Post by Rum » 21 Jan 2014, 00:05

paparaci wrote:ja sam nasao slicno rijesenje. odlicno je. pocetna investicija je malo biberli, ali ok.

svidja mi se sto je za to sve samo potreban resiver i internet. nema tanjira i kilometarskih kablova.
resiver se cak bezicno moze povezati sa internetom. :cool
Sta si zbavio da nije ono Bosna tv :hm
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ex Yu IPTV Kanali za Dijasporu

Post by paparaci » 21 Jan 2014, 00:17

ne znam ni ja sam, vjeruj. :D.

vidio sam to kod jednog naseg covjeka i svidjelo mi se odmah.
trazio sam broj covjeka koji mu je to sredio, ali nikako da se cujemo i nadjemo.
za nekih desetak dana smo razmijenili samo dvije, tri poruke. kad god ga nazovem, nikad se ne javi. :D.

znam samo da mozes izabrati npr. koji ces satelit gledati i odmah ti izlista sve kanale.
bilo je to brzinski, jer je bilo jos gostiju. tako da ti jos nista konkretno ne mogu reci.
cekam taj razgovor i sastanak k'o ozeblo sunce. :oo
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ex Yu IPTV Kanali za Dijasporu

Post by paparaci » 21 Jan 2014, 22:00

koje razocarenje. :(

veceras sam se napokon uspio cuti sa covjekom - da bi mi rekao kako to ne fercera bRez sateliCke!!! :place

RumE, pomazi!!!

zna li jos neko za ovakvo rijesenje koje sam u prethodnom postu opisao ili sto nudi autor ove teme?

Black, znas li ti ista?

pomozite, molim vas! :ruke
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

Ruana
Status: Offline

Re: Ex Yu IPTV Kanali za Dijasporu

Post by Ruana » 21 Jan 2014, 22:02

Ja imam to, ne treba antena. I to sam u Njemackoj narucila.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95672
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33886 times
Been thanked: 20665 times
Contact:
Status: Offline

Re: Ex Yu IPTV Kanali za Dijasporu

Post by Rum » 21 Jan 2014, 22:19

Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ex Yu IPTV Kanali za Dijasporu

Post by paparaci » 21 Jan 2014, 22:23

Ruana wrote:Ja imam to, ne treba antena. I to sam u Njemackoj narucila.

previse mi je to informacija. mozes li malo sazeti. :hihi :p

upravo sam gledao to. ne izgleda lose. ali nemaju face tv.

previse brate onih pink kanala. jos mi je sve pink pred ocima. :D.
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

Ruana
Status: Offline

Re: Ex Yu IPTV Kanali za Dijasporu

Post by Ruana » 21 Jan 2014, 22:27

Ja imam face i sve nase kanale osim hajata uz to nekakve sportske i cijelu bivsu nam. Zove se net tv plus. Kosta 19 eura mjesecno.

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ex Yu IPTV Kanali za Dijasporu

Post by paparaci » 21 Jan 2014, 22:32

znam i za to. najvjerovatnije da ce to biti na kraju. samo da se jos nesto skontam.

reci mi kako si zadovoljna? kakav je kvalitet slike? emituju li se kanali u hd kvalitetu i da li se primijetiti razlika?
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

Blackhawk
Status: Offline

Re: Ex Yu IPTV Kanali za Dijasporu

Post by Blackhawk » 21 Jan 2014, 22:37

http://bosanski-forum.com/viewtopic.php ... 5&start=20
imas ovog tu sto reklamirao GSS media... oni su bez satelita.. http://www.gss-media.com/portal/o-nama/
Imas net tv plus koji mozes gledati na tv, a isto tako mozes i skinuti njihov player i gledati i na compu... naravno treba kljuc..
https://www.nettvplus.com/

Pa imas i ovaj
http://www.tvbalkan.com/

Ruana
Status: Offline

Re: Ex Yu IPTV Kanali za Dijasporu

Post by Ruana » 21 Jan 2014, 22:37

Kvalitet zavisi od jacine internta, neki kanali su u hd, oni sto imaju hd. Razlika se primjeti.

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ex Yu IPTV Kanali za Dijasporu

Post by paparaci » 21 Jan 2014, 22:50

Blackhawk wrote:http://bosanski-forum.com/viewtopic.php ... 5&start=20
imas ovog tu sto reklamirao GSS media... oni su bez satelita.. http://www.gss-media.com/portal/o-nama/
Imas net tv plus koji mozes gledati na tv, a isto tako mozes i skinuti njihov player i gledati i na compu... naravno treba kljuc..
https://www.nettvplus.com/

Pa imas i ovaj
http://www.tvbalkan.com/

Hvala majstore. :ruke

sutra cu nastaviti sa istrazivanjem. :oo
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Ex Yu IPTV Kanali za Dijasporu

Post by Calla » 24 Jan 2014, 17:44

Paparaci,,ako si jos uvjek zainteresovan za nabavljanje tv kanala u dijaspori a nisi nabavio opremu za gledanje nasih kanala sa ex yu i zelis to,mogu ti ja svoj resiver prodati upola cjene ,,ja sam prosle godine iz radoznalosti preko Net TV plus nabavila sebi HQpaket,,medutim nakon tri mjeseca probnog sam primjetila da sam i ta puna tri mjeseca jako rjetko gledala tv,,,pa mi to sve negdje u cosku stoji i skuplja prasinu,
a nisam ni ugovor posle ta tri mjeseca produzila uglavnom mogu ti dati broj telefona od ovog covjeka koji se bavi spajanjem kanala i prodavanjem potrebne opreme,,u Njemackoj
Pocetni paket sa opremom i ugovor za tri mjeseca kosta 209 €,,
sam resiver kosta 150€a motorola Vip 1003Boxja sam na kraju kupila i adapter za bezicni internet Powerline 3xAdapter dlan 85 HS mini Powerline Network kit sa tri godine garancije ca 80€ i njega ti mogu dati u pola cjene jer sam i njega jako malo koristila skoro nikako
mozes komotno biti siguran da je skoro oprema sva kao i nova..??eto
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ex Yu IPTV Kanali za Dijasporu

Post by paparaci » 25 Jan 2014, 01:28

da, jos trazim.

Hvala ti na ponudi, ali nista od toga.

razlog je taj sto s tim resiverom nista drugo ne mogu zapoceti sem ga koristiti u svrhu koristenja nettv plus-a.

skontao sam da vecina tih posluzitelja koristi sad android-resivere, cije su mogucnosti daleko vece. tako da sam odlucio kupiti sebi jedan takav - ali tako reci neutralan. tj. ne od tih posluzitelja. na taj resiver onda mogu instalirati aplikaciju od nettv plus-a, a kljuc cu dobiti (besplatno) od nekog ko njihove usluge vec koristi. nadam se da ce upaliti.

Hvala ti jos jednom! a mozda mi i zatrebas opet. :oo
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

Blackhawk
Status: Offline

Re: Ex Yu IPTV Kanali za Dijasporu

Post by Blackhawk » 25 Jan 2014, 09:41

Ja mislim da ces se preletiti s tim i da nije moguce koristiti drugi resiver a pogotovo ne necije korisnicko ime tj kljuc..
Zato dobro se raspitaj kod poznavalaca problematike da li moze ili ne moze, prije nego kupis resiver.
Za nettv plus imas aplikaciju i za racunar, skini je sebi pa potrazi od koga kljuc pa vidi moze li na taj nacin.. ako ne moze onda sigurno ne moze ni preko resivera.

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ex Yu IPTV Kanali za Dijasporu

Post by paparaci » 26 Jan 2014, 02:16

more, more. no sikiriki.
na njega isto mogu instalirati aplikaciju, jer mu je android os. a na google play ima njihova aplikacija.

onaj ko je redovni pretplatnik moze registrovati vise aparata. npr. laptop, mobitel, tablet,........
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Ex Yu IPTV Kanali za Dijasporu

Post by Calla » 27 Jan 2014, 08:49

paparaci wrote:da, jos trazim.

Hvala ti na ponudi, ali nista od toga.

razlog je taj sto s tim resiverom nista drugo ne mogu zapoceti sem ga koristiti u svrhu koristenja nettv plus-a.

skontao sam da vecina tih posluzitelja koristi sad android-resivere, cije su mogucnosti daleko vece. tako da sam odlucio kupiti sebi jedan takav - ali tako reci neutralan. tj. ne od tih posluzitelja. na taj resiver onda mogu instalirati aplikaciju od nettv plus-a, a kljuc cu dobiti (besplatno) od nekog ko njihove usluge vec koristi. nadam se da ce upaliti.

Hvala ti jos jednom! a mozda mi i zatrebas opet. :oo

pa da ,tehnika je cudo,,,
ima li ista drugo na ovom svjetu da se razvija tako brzo kao tehnika
uz bosansku kreativnost,,,,ok,,kupuj onda androidnu ponudu zasigurno su kreativniji !!
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

Post Reply

Return to “Dijaspora”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests