Sve vijesti u BiH

Društvene teme iz naše zemlje.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Sve vijesti u BiH

Post by Bla » 27 Apr 2015, 21:36

Nekakvo sranje u Zvorniku.
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Teroristički napad u Zvorniku

Post by storm » 27 Apr 2015, 21:57

Image

Naoružani muškarac vičući "Allahu ekber" upao u postaju i ubio policajca
Piše: R.J
Screenshot: YouTube (RTRS)

JEDAN je policajac ubijen, a dva su ranjena nakon što je naoružani napadač upao u policijsku postaju i otvorio vatru po policijskim službenicima. Policija je nakon razmjene vatre ubila napadača.

"U 19 sati u PU Zvornik ušao je naoružani muškarac i počeo pucati. Ubio je jednog policajca, a dvojicu ranio. Napadač je potom ubijen, a povrijeđeni policajci prevezeni u bolnicu", izjavila je glasnogovornica CJB Bijeljina Aleksandra Simojlović, javlja Klix.ba.

Ranjeni policajci nisu u životnoj opasnosti, a motiv napada za sada nije poznat.

Kako Dnevni avaz neslužbeno doznaje ubijen je policajac Dragan Đurić, a ranjeni su Željko Gajić i Stevo Milovanović.


[ytube][/ytube]


Neslužbeno se doznaje i da je napadač došao u automobilu Golf 2 crne boje te je uz povike "Allahu ekber" krenuo pucati.

Kako RTRS saznaje, napadač na postaju je Nermin Ibrić.

Iz Opće bolnice u Zvorniku potvrdili su kako su Gajić i Milovanović u stabilnom stanju i izvan životne opasnosti.

Ministar sigurnosti: Ili ćemo mi pobijediti terorizam ili će terorizam pobijediti državu

Direktor policije Republike Srpske Gojko Vasić potvrdio je za "Avaz" da je napad na policijsku stanicu u Zvorniku okarakteriziran kao "teroristički napad".

"U ogromnim smo problemima i moramo im se suprotstaviti. Ili ćemo mi pobijediti terorizam ili će terorizam pobijediti državu", poručio je ministar sigurnosti BiH Dragan Mektić.

Dodik: Jasno je da se radi o napadu s vjerskim i terorističkim motivima

Predsjednik RS-a Dodik napad je iskoristio kako bi se ponovo obrušio na tijela vlasti BiH optužujući policijske i obavještajne agencije na državnoj razini da nisu radile svoj posao jer nisu dostavile nikakve informacije o mogućem napadu.

"Nije bio nikakvih podataka o napadu i to samo govori koliko je u RS terorista-spavača", kazao je Dodik lokalnim medijima.

Dodao je kako je uvjeren da nije riječ o izoliranom činu.

"Jasno je da se radi o napadu s vjerskim i terorističkim motivima", kazao je Dodik.

Policijske agencije u Bosni i Hercegovini odmah su podigle stupanj pripravnosti

Odmah nakon vijesti o napadu i indicija o mogućim motivima napadača u Zvornik su uz pojačanje iz policija Republike Srpske upućeni i pripadnici Državne agencije za istrage i zaštitu (SIPA) te tužiteljski tim Tužiteljstva BiH koje je zaduženo za procesuiranje slučajeva terorizma.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Terasa svjesti
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6580
Joined: 08 Mar 2015, 15:23
Location: Big nothing
Status: Offline

Re: Teroristički napad u Zvorniku

Post by Terasa svjesti » 27 Apr 2015, 22:07

:) Ako se Dodik i aktuelna vlast u RS-u nadala navodnim teroriističkim napadima , onda su policijska tjela trebala dodatno pojačati sigurnost . U istom segmetntu trebalo je odrediti dodatni OBL-a policijskih postaja i podići stepen gotovosti policije .
Pametan čovjek vidi onoliko, koliko mu treba, a ne koliko može vidjeti.
(Michael de Montaigne).

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Teroristički napad u Zvorniku

Post by Bla » 27 Apr 2015, 22:27

Jel' to piše negdje u tekstu a ne vidim ili ne kontam odakle ti sad to?
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Terasa svjesti
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6580
Joined: 08 Mar 2015, 15:23
Location: Big nothing
Status: Offline

Re: Teroristički napad u Zvorniku

Post by Terasa svjesti » 27 Apr 2015, 22:30

:roll Vidim šta se potencira u kontekstu Bla a stvari su bile solidno procjenjene .
Pametan čovjek vidi onoliko, koliko mu treba, a ne koliko može vidjeti.
(Michael de Montaigne).

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: Teroristički napad u Zvorniku

Post by JCR » 27 Apr 2015, 22:36

Od petka se znalo da ce bit napad, mislim znala je policija. Ne znam kako tamo nisu bili spremni

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Teroristički napad u Zvorniku

Post by storm » 27 Apr 2015, 23:09

Mislim, da se baš striktno pripremiti na terorizam i nije baš jednostavno.... to je obično čin, koji se uglavnom bazira na iznenađenju, prate kad je najmanja pozornost.... i mučki, kukavički, prikriveno.... pizde karakterno rekao bih :kafa
Šteta što je seronja poginuo...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7928 times
Status: Online

Re: Teroristički napad u Zvorniku

Post by Krokodil Behko » 28 Apr 2015, 00:04

Zvanično potvrđeno: Napad na policijsku stanicu izveo je Nerdin Ibrić, rođen 1991. u Sapni

U policijskoj stanici u Zvorniku u 19.10 sati je došlo do pucnjave u kojoj su ubijeni jedan policajac i napadač, dok su dvojica policajca ranjeni

Ministar unutrašnjih poslova RS Dragan Lukač je potvrdio da je teroristički napad na policijsku stanicu u Zvorniku izvršio Nerdin Ibrić, rođen 1991. godine, iz sela Sapna kod Zvornika.

Nerdin Ibrić, kako saznaje "Avaz" rođen je u Kučić Kuli kod Zvornika, gdje je i živio. Imao je godinu dana kada su pripadnici VRS-e sa pripadnicima zvorničke policije i paravojnih jedinica iz Srbije, njegovog oca Sejfu, zajedno sa oko 750 Bošnjaka, 1.juna 1992.godine odveli na Bijeli Potok, odakle su na nepoznatoj lokaciji svi pobijeni.
Ove vehabije, kao po pravilu, pojavljuju se kad su najmanje potrebni.
Što jedan kreten napravi, sad svi moraju popravljati, a ima ih i kojima je godra što se ovo uopšte desilo. Npr Dodik&co.

Fino ja velim, zakonom zabraniti pokrivanje žena, jer bez toga ne može biti ni vehabija.
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Teroristički napad u Zvorniku

Post by storm » 28 Apr 2015, 00:07

Dodiku je ovo premija :cudi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Teroristički napad u Zvorniku

Post by drugrankovic » 28 Apr 2015, 00:20

pricajte vi sto ocete ali ovo je vjerski nacionalni napad... aj sad nek ispadne srbi su to organizovali jer su jedva docekali pa skrenite temu...

da je bilo obrnuto bio bi to nastavak genocida i larma na sva zvona a vi besramno sad pricate o tome kako to dodiku super doslo... ebo dodika on nije ubijen no srbi...

eno ubijte njega ...


krokodil nije marama losa... zavisi od covjeka i ubjedjenja... znam idealnu zenu u sarajevu u marami... dusa...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Teroristički napad u Zvorniku

Post by drugrankovic » 28 Apr 2015, 00:23

i da se razumjemo ne krivim bošnjake... ovo su bolesni idioti... svima je to jasno...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81323
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10242 times
Been thanked: 7122 times
Status: Offline

Re: Teroristički napad u Zvorniku

Post by Julia-Klara » 28 Apr 2015, 00:30

sto trazio to dobio
jednom se ova drzava mora ocistiti od sljama koji viri iza svakog coska
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Teroristički napad u Zvorniku

Post by storm » 28 Apr 2015, 00:57

drugrankovic wrote:pricajte vi sto ocete ali ovo je vjerski nacionalni napad... aj sad nek ispadne srbi su to organizovali jer su jedva docekali pa skrenite temu...

da je bilo obrnuto bio bi to nastavak genocida i larma na sva zvona a vi besramno sad pricate o tome kako to dodiku super doslo... ebo dodika on nije ubijen no srbi...

eno ubijte njega ...


krokodil nije marama losa... zavisi od covjeka i ubjedjenja... znam idealnu zenu u sarajevu u marami... dusa...
jedini ti ovdje izokrećeš nešto ... ovo je najštetnije za muslimane, a poznavajući dodika, neće od ove tragedije propustiti izvući korist za svoju političku opciju ... jel to jasno... je :kafa
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Teroristički napad u Zvorniku

Post by drugrankovic » 28 Apr 2015, 02:28

jedini ja jel?

aj mani se...

direktan napad na RS i njeno postojanje tu price nema

sad, naravno razlikovati ko je to iza tog napada na RS jer se radi o ekstremistickom idiotskom djelu...

da je obrnuto drecalo bi se da se nova rezolucija napravi...

ne smje se zaboraviti ubistvo starog svata na svadbi do cega je dovjelo 1992... neko racuna na to, sad irne trezvene glave sa iskustvom da se do velikog sranja ne dodje rješiti ovo... od federacije ne očekivati mnogo (nema leba od izetbegoviceve dinastije) traažiti da djeluju ali prevashodno u se i u svoje kljuse... na teritoriji RS precesljavati svako jebeno selo i ubuduce odvojiti zito od kukolja... noralno čovjeku se nakloniti i irna bosna a ove istrijebiti do poslednjeg sa teritorije RS... bryo i efikasno... dakle zna se otprilike koje dje, ko mrsi s vehabijama i kretenima , i najmanje sumnjivog na rekreativni razgovor... pa poligraf... da prizna kad je prdno...

bošnjacia normalnim kojih je većina apsolutna pružiti ruku i mirna bosna...

u RS su na žalost burne reakcije a i u srbiji... kažem sjetit se ubistva starog svata, ne poci isti putem... ne nasjesti na provokacije...

to upravo ovi zele idioti... pravi bošnjak će pooći srbinu košiji jer neće opet u ista govna... i ovo ih može i ujediniti... da se ljudi pokazu...

no opet RS mora da odreaguje na svom rejonu sa svojom policijom u borbi potiv ovih idiota beskompromisno...

ali pametno! nema euforije, vec nece dozvoliti da ovo povuce ko nekad u sranje ili osvjete bez kraja...


ovo oze na lose izvuci ako se ljudi pocnu prepucavati.. u zelji punoj baruta i sibica se hitno odstranjuje...


ljudi su zabrinuti kako pored ovih idiota djecu u skolu slati...

nada se razumu a poboljsanje obavestajnih aktivnosti na radu sa ciljem unistenja ovih radikalnih elemenata je neminovnost...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7928 times
Status: Online

Re: Teroristički napad u Zvorniku

Post by Krokodil Behko » 28 Apr 2015, 09:48

drugrankovic wrote:jedini ja jel?

aj mani se...

direktan napad na RS i njeno postojanje tu price nema
Vidim, cugamo malko u rano jutro? ;)

Veliš direktan napad na RS? A šta bi s onim povratnikom u istu tu opštinu prije godinu dana kojeg je sjekirom zaklao neki Srbin?


http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /140422072

Znaš li da je od završetka rata, pa do danas, na području RS ubijeno oko 50 Bošnjaka i Hrvata povratnika, a da ubice u 90% slučajeva nisu otkrivene?

Napad na RS? Kad pročitam ovakve stvari, zaista se pitam, šta smo toliko skrivili bogu, pa da nam vi budete komšije.

Taj Nerdin ili kako se već zvao, idiot je koji je zaslužio to što je na kraju i dobio, ali iz aviona se vidi, da je to planirani incident jednog fanatika, jer da je taj napad bio planiran od grupe ljudi, sasvim sigurno bilo bi više mrtvih, a ne ovako ko kauboj uletio u policijsku stanicu. Da ga ebem, ako postoji obavještajna služba na planeti, a koja je mogla osujetiti ovakav napad i čista je glupost, nazvati to planiranim napadom. Možda ga je on sam planirao ali kako već rekoh, da ga je planirala grupa ljudi, grupa ljudi bi ga i izvela.
Možda ja tu i griješim ali vrijeme će pokazati. Kruže svakakve informacije.
Na Indexu Hr, komentariše se da je sve ovo ispalo zbog parkiranja, to jeste nisu mu dozvolili da se negdje tamo parkira.
sad, naravno razlikovati ko je to iza tog napada na RS jer se radi o ekstremistickom idiotskom djelu...

Isto kao i sa Mevlidom Jašarevićem.. Islamski fanatizam je tu i on je bio inspirator


ne smje se zaboraviti ubistvo starog svata na svadbi do cega je dovjelo 1992... neko racuna na to, sad irne trezvene glave sa iskustvom da se do velikog sranja ne dodje rješiti ovo...
Ma da, tragedija velika oko srpskog svata. :plaace
Po ko zna koji put, Ćelo Delalić (kriminalac) je umiješan u to ubistvo Nikole Gardovića (kriminalca). Lopov ubio lopova i tu nema nikakve političke konotacije, osim u glavama sheep mitomana.

Za razliku od toga, ne moramo ići od Zvornika do Sarajeva, da bi pronašli bilo kakvo ubistvo svog sunarodnjaka. U Podrinju je tokom rata, ubijeno 16.708 bošnjačkih civila.

Image

Žao mi je i saosjećam sasvakim ljudskim gubitkom, pa i s ubistvom ovog policajca, međutim, ovakvi komentari, mogu me samo natjerati da mi i ne bude žao.

od federacije ne očekivati mnogo (nema leba od izetbegoviceve dinastije)
Ja već rekoh. Pedeset mrtvih poslije rata, a ubice nikad nisu pronađene.
Sad ti reci, koliko je srpskih povratnika ubijeno u Federaciji, od koje ti eto kažeš, da ne treba očekivati mnogo. Koje laganje jbt, pedeset mrtvih zapišamo, pa mrtvace tražimo tamo gdje ih nema. :lud


noralno čovjeku se nakloniti i irna bosna a ove istrijebiti do poslednjeg sa teritorije RS... bryo i efikasno... dakle zna se otprilike koje dje, ko mrsi s vehabijama i kretenima , i najmanje sumnjivog na rekreativni razgovor... pa poligraf... da prizna kad je prdno...
Vehabije treba istrijebiti ali na području cijele BiH. To kako ti prezentiraš, a samo na području RS, neko bi mogao zloupotrijebiti pa istrijebiti i ono malo Bošnjaka u RS koji su se vratili, a nekim čudom nisu pobijeni.
bošnjacia normalnim kojih je većina apsolutna pružiti ruku i mirna bosna...

A zatim:

no opet RS mora da odreaguje na svom rejonu sa svojom policijom u borbi potiv ovih idiota beskompromisno...
Koja policija? Jel ona što istražuje aferu "dva papka", a ne mrda s mjesta? Policija u kojoj sve vrvi od čuvara srpskih koncetracionih logora?

nada se razumu a poboljsanje obavestajnih aktivnosti na radu sa ciljem unistenja ovih radikalnih elemenata je neminovnost...
Slažem se.
online

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Teroristički napad u Zvorniku

Post by drugrankovic » 28 Apr 2015, 10:01

krokodil citiracu jednog ovde intelektualca:

pocela opravdanja, divno i NEBITNO :)


drugo, najslicniji koentari u RS su sledeci: šta se drugačije i očekivalo od bošnjačke strane?
vezano za avazova sranja odmah posle toga kako su ovom ubili cetnici oca u ratu... opet cu citirati divno i NEBITNO :)

avaz je produzena ruka fundamentalisticke vlade u Sarajevu (kakav babo takav i naslednik) i šta očekivati od vlade koja i pored teroristickog napada u Bosni nije ucinila nista pa je usledio onaj vehabija sa autoato na ulici u Sarajevu... i dalje su mudzahedini leglo u Bosni sto se evrope tice... al kaida ia tu svoja sela sa svoji koljacima kao zahvalnicu za usluge...

tako da ne cude ni ovde koentari, poput terasinog smjeska licemjernog i price o navodnoj najavi napada... bla bla bla... to govori da su onda upravo organizovali sa vladom , koja ce prethodno da kaze ocekujeo neka sranja pa udri... upozorili smo ne? trt milojka

direktan napad na RS njeno postojanje i njene institucije nego šta

napad na zakonske snage policiju uz alahu ekber je direktan napad na RS

ponovicu citat

DIVNO I NEBITNO :)



sad use i u svoje ruke, odvojiti zito od kukolja a na teritoriji RS i Srbije svi silama (posto sluzba ce to da odradi) jebati i oca ocinjega za sva vremena i unistiti s korjenom vehabije, i razne islaske radikalne idiote...

ljudi u RS su u strahu kako sad djete poslat u skolu... od bošnjaka čestitih neće bit pravdanja no pomoć... ovo ože i na dobro izać da narod ustane i ne dozvoli krvavi rat koji je svako gubitak...

sa makedonijom takodje u borbu protiv ovih jer i tamo su siptari napali policiju...

alahu ekber i ubijanje srpskih policajaca u sred stanice? a zukorlicu? jel svrbjela guzica? nijesi imo mira... sad ces se ceses i dje svrbjelo nije!!!

do poslednjeg eliminisati! i mirna bosna...

a za ove komentare na zalost ocekivano i zabole nas...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Teroristički napad u Zvorniku

Post by drugrankovic » 28 Apr 2015, 10:06

i nemoj i spoinjes marame da se ukidaju... ima puno divnih cestitih zena s maramo znam pouzdano...


sad ce vehabista vidi sta ga snaslo... lako mu je bilo sa zapadom koji ga i osmislio... akcija bez pardona do poslednjeg, ko metlom ocistiti... rak se mora odstraniti a normalne ljude izolovati...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7928 times
Status: Online

Re: Teroristički napad u Zvorniku

Post by Krokodil Behko » 28 Apr 2015, 10:16

Divno i nebitno? Pedeset mrtvih koje si i ti eto zapišao?
Rado bih da se obračunamo s vehabijama i šta tebe boli, ako mi hoćemo ukinuti marame?

Na koji način, komentar nekog srpskog hejtera može biti relevantan u svemu ovome? Čak je i retardiran, pa tvrdi da je Avaz produžena ruka Vlade FBiH, a svi znamo da su SDA i Avaz na ratnoj nozi.

Ali znam ja šta je u pitanju. Ko vas ne zna, skupo bi vas platio. Avaz je objavio da su mu Srbi likvidirali oca, pa sad i to valja popišati a na Avaz napasti zbog drskih "dezinformacija".

Vi niti priznajete, niti ćete ikada priznati šta ste sve učinili u ratu, pa eto i iza rata.
Mi ćemo se obračunati s vehabijama, ali vi se nikada nećete obračunati s četničkim ravnogorskim pokretom, koji broji oko 100.000 ljudi, deseterostruko je brojniji od vehabija, baštini genocide i sve ostale vrste zločina i kao takav je najterorističkija organizacija savremenog svijeta.
online

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Teroristički napad u Zvorniku

Post by Zagorka » 28 Apr 2015, 11:20

Rekla sam vam ja da ne valjaju momci koji voze golfa dvicu :ccc
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96625
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34554 times
Been thanked: 21232 times
Contact:
Status: Offline

Re: Teroristički napad u Zvorniku

Post by Rum » 28 Apr 2015, 12:19

Ubijeni Dragan Đurić i ranjeni Željko Gajić na spisku srpskih policajaca koji su učestvovali u genocidu u Srebrenici



Ubijeni policajac Dragan Đurić i ranjeni Željko Gajić u napadu na policijsku stanicu u Zvorniku nalaze se na spisku policajaca, pripadnika policije Republike Srpske koji su učestvovali u genocidu u Srebrenic koji je sačinila Komisije za Srebrenicu.

Da li je to razlog napada na njih, da li je Nerdin Ibrić napravio prvu krvnu osvetu u Bosni i Hercegovini.

Nerdin Ibrić, kako saznaje “Avaz” rođen je u Kučić Kuli kod Zvornika, gdje je i živio. Imao je godinu dana kada su pripadnici VRS-e sa pripadnicima zvorničke policije i paravojnih jedinica iz Srbije, njegovog oca Sejfu, zajedno sa oko 750 Bošnjaka, 1.juna 1992.godine odveli na Bijeli Potok, odakle su na nepoznatoj lokaciji svi pobijeni.

Ibrić je skupa sa svojom majkom bio jedan od prvih povratnika u Kučić Kulu.

Image
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

Post Reply

Return to “BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests