Zakon o pripadnosti prihoda FBiH

Društvene teme iz naše zemlje.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Zakon o pripadnosti prihoda FBiH

Post by Taare » 25 Jan 2022, 22:26

Haj ok, mogu se složiti sa većinom napisanog, al kad pročitam riječ averzija, stomak mi se okreće l okreće.
Kakav komad govedine moraš bit da bi mrzio svoj glavni grad?! Ne kažem za tebe, nego onako generalno.
Ustvari, osjećati odbojnost prema bilo kojem gradu u bih. Svaki je naš.
pogotovo treba biti senzibilan prema sarajevu koje je ispatilo gore od lenjingrada u drugom svjetskom ratu.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Zakon o pripadnosti prihoda FBiH

Post by Mutevelija » 25 Jan 2022, 22:32

Ja ne gledam isto na Bijelinu i Gradacac
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
fruit
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2025
Joined: 25 Oct 2010, 20:05
Has thanked: 33 times
Been thanked: 160 times
Status: Offline

Re: Zakon o pripadnosti prihoda FBiH

Post by fruit » 25 Jan 2022, 22:56

bosanski migrant wrote: 25 Jan 2022, 15:08 Evo ja sam iz TK, iz Gracanice i sta cemo mi konkretno dobiti od ovog, u principu podrzavam ali treba uzeti u obzir i Sarajevo. Ako ce to unazaditi cijelu Federaciju i unistiti jos neko sarajevsko preduzece koje ce onda opet federacija placati godinama...

Hoce li napraviti normalan put Doboj Tuzla, vratiti vozove, povecati plate radnicima jer su najnize u drzavi, sta tacno...
Nisu plate najniže u državi,svi znamo da se u relnom sektoru isplaćuje 400 km na račun ostalo na ruke.
Danas sam slušao razgovor gdje čovjeka koji pregovara sa radnikom da se vrati iz Njemačke i nudi mu 10 km satnicu,topli obrok prekovremene sate i još mu kaže da se o plati još može razgovarati.Na kraju smo malo još razgovarali i on mi kaže..."Kad mi treba znam gdje ih ima..u Njemačkoj"
Lahko je ženu dovest do ludila,hajdi ti nju dovedi do pameti

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43008
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14205 times
Been thanked: 12774 times
Status: Online

Re: Zakon o pripadnosti prihoda FBiH

Post by Masamune » 25 Jan 2022, 23:06

Taare wrote: 25 Jan 2022, 22:26 Haj ok, mogu se složiti sa većinom napisanog, al kad pročitam riječ averzija, stomak mi se okreće l okreće.
Kakav komad govedine moraš bit da bi mrzio svoj glavni grad?! Ne kažem za tebe, nego onako generalno.
Ustvari, osjećati odbojnost prema bilo kojem gradu u bih. Svaki je naš.
pogotovo treba biti senzibilan prema sarajevu koje je ispatilo gore od lenjingrada u drugom svjetskom ratu.
Postavlja se pitanje do koje mjere, jer haman da nikad nije dovoljno dok istovremeno mnogima u Sarajevu druge sredine, a koje su također bile porušene i u kojima su ljudi stradali, nikad nisu ni bile toliko bitne po pitanju obnove i restruktuiranja. Zato je bitno glavešinama da održavaju glasačko tijelo, ali ostalo truba. Dan danas imaš mjesta koja su jad i bijeda i u kojima kao da rat nikad nije ni stao, a u kojima su Bošnjaci većinski narod.

Naravno, ovo se ne odnosi na Tuzlu i Tuzlake i bilo bi vrlo glupo i licemjerno da ja to lično spočitavam i idem u dubiozu, ali itekako tu averziju ima pravo iskazivati recimo jedan random povratnik ili neko drugi izvan Sarajeva koji je također prošao grozote. Tako da... ne bih dalje.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Ljiljan
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 497
Joined: 20 Dec 2021, 20:05
Mood:
Has thanked: 75 times
Been thanked: 220 times
Status: Offline

Re: Zakon o pripadnosti prihoda FBiH

Post by Ljiljan » 25 Jan 2022, 23:32

Treba diskutovati, fino je pročitati vaše stavove i mišljenja ma koliko se ne slagali ili slagali. :ok Ja to ne vidim kao prepucavanje već konstruktivnu raspravu.

Neko je i žičaru spomenuo, moram se vratiti na to. Ono kao Sarajlije hljeba i igara, a te pare su se mogle potrošiti za put u Goraždu/Bihaću... Fun fact: Obnova žičare je bila donacija. :D Sarajevo je zapravo jako malo napravilo od tog novca koji mu se vrati.

Ugl, treba pronaći model koji je odgovarajući, ali nikako ne ovako sdaovski, preko noći, na ho-ruk, iz pogrešnih razloga i nekakve osvete u nevrijeme. Ja se iskreno nadam da će pasti u Domu naroda ili Ustavnom pa da će se uz razgovor doći do optimalnog rješenja.

bosanski migrant
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 494
Joined: 21 Jul 2021, 14:21
Has thanked: 12 times
Been thanked: 69 times
Status: Offline

Re: Zakon o pripadnosti prihoda FBiH

Post by bosanski migrant » 26 Jan 2022, 00:46

fruit wrote: 25 Jan 2022, 22:56
bosanski migrant wrote: 25 Jan 2022, 15:08 Evo ja sam iz TK, iz Gracanice i sta cemo mi konkretno dobiti od ovog, u principu podrzavam ali treba uzeti u obzir i Sarajevo. Ako ce to unazaditi cijelu Federaciju i unistiti jos neko sarajevsko preduzece koje ce onda opet federacija placati godinama...

Hoce li napraviti normalan put Doboj Tuzla, vratiti vozove, povecati plate radnicima jer su najnize u drzavi, sta tacno...
Nisu plate najniže u državi,svi znamo da se u relnom sektoru isplaćuje 400 km na račun ostalo na ruke.
Danas sam slušao razgovor gdje čovjeka koji pregovara sa radnikom da se vrati iz Njemačke i nudi mu 10 km satnicu,topli obrok prekovremene sate i još mu kaže da se o plati još može razgovarati.Na kraju smo malo još razgovarali i on mi kaže..."Kad mi treba znam gdje ih ima..u Njemačkoj"
Nisam rekao da su 400 već da su najniže u Federaciji a i statistika tako kaže. Doboj Istok također po statistici ima niže plaće od Gračanice a u međuvremenu se možda ubacila koja opština. Nisu ni puno veće od 400, zvanično prosjek je oko 600 KM, to što neko dobija na ruke je vrsta kriminala koja je štetna i po samog radnika a ni tih firmi nemaš baš puno u Gračanici.

Ako već kriminala ima u Gračanici ima ga i u drugim opštinama, i tamo valjda onda ide plata na ruke, svejedno je Gračanica skoro na samom dnu.

User avatar
fruit
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2025
Joined: 25 Oct 2010, 20:05
Has thanked: 33 times
Been thanked: 160 times
Status: Offline

Re: Zakon o pripadnosti prihoda FBiH

Post by fruit » 26 Jan 2022, 07:51

bosanski migrant wrote: 26 Jan 2022, 00:46
fruit wrote: 25 Jan 2022, 22:56
Nisu plate najniže u državi,svi znamo da se u relnom sektoru isplaćuje 400 km na račun ostalo na ruke.
Danas sam slušao razgovor gdje čovjeka koji pregovara sa radnikom da se vrati iz Njemačke i nudi mu 10 km satnicu,topli obrok prekovremene sate i još mu kaže da se o plati još može razgovarati.Na kraju smo malo još razgovarali i on mi kaže..."Kad mi treba znam gdje ih ima..u Njemačkoj"
Nisam rekao da su 400 već da su najniže u Federaciji a i statistika tako kaže. Doboj Istok također po statistici ima niže plaće od Gračanice a u međuvremenu se možda ubacila koja opština. Nisu ni puno veće od 400, zvanično prosjek je oko 600 KM, to što neko dobija na ruke je vrsta kriminala koja je štetna i po samog radnika a ni tih firmi nemaš baš puno u Gračanici.

Ako već kriminala ima u Gračanici ima ga i u drugim opštinama, i tamo valjda onda ide plata na ruke, svejedno je Gračanica skoro na samom dnu.
Statistika je skup netačnih podataka.
Ja pokušavam da kažem da tamo gdje je relni sektor izraženiji kao u Gračanici,da je logično da će statistika prikazati manje plaće.Jer velika večina daje plate na ruke i na račun.Tako da dio koji se isplaćuje na ruke ne ulazi ni u kakav prosjek.Ljudi koji rade u proizvodnji peleta (dosta izražen u Gračanici)imaju oko 1500 km 0d toga 400 km ide na račun 1100 km ide na ruke.Jeli to kriminal?
Naravno da nije,kriminalci su oni koji donose zakone i to one nakaradne.Nek smanje poreze i doprinose i ljudi će sve uplaćivati na račun.Ali oni to ne žele zbog javnih ustanova koje time imaju i mnogo veće plate i penzije.
Lahko je ženu dovest do ludila,hajdi ti nju dovedi do pameti

User avatar
fruit
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2025
Joined: 25 Oct 2010, 20:05
Has thanked: 33 times
Been thanked: 160 times
Status: Offline

Re: Zakon o pripadnosti prihoda FBiH

Post by fruit » 26 Jan 2022, 07:55

Ljiljan wrote: 25 Jan 2022, 23:32

Ugl, treba pronaći model koji je odgovarajući, ali nikako ne ovako sdaovski, preko noći, na ho-ruk, iz pogrešnih razloga i nekakve osvete u nevrijeme. Ja se iskreno nadam da će pasti u Domu naroda ili Ustavnom pa da će se uz razgovor doći do optimalnog rješenja.
Zašto SDA -ovski,i zašto se spominje osveta,ako su glasali i SDP i NS i dr.
Pa u tulanskom kantonu je SDP sa Kraljicom sunca na vlasti i sumnjam da se SDA vodila logikom da treba ojačati SDP u Tuzli.
Lahko je ženu dovest do ludila,hajdi ti nju dovedi do pameti

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43008
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14205 times
Been thanked: 12774 times
Status: Online

Re: Zakon o pripadnosti prihoda FBiH

Post by Masamune » 26 Jan 2022, 08:09

Ko je Kraljica sunca?

Prvi put čujem za taj izraz za neku osobu u politici.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

bosanski migrant
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 494
Joined: 21 Jul 2021, 14:21
Has thanked: 12 times
Been thanked: 69 times
Status: Offline

Re: Zakon o pripadnosti prihoda FBiH

Post by bosanski migrant » 26 Jan 2022, 08:44

fruit wrote: 26 Jan 2022, 07:51
bosanski migrant wrote: 26 Jan 2022, 00:46

Nisam rekao da su 400 već da su najniže u Federaciji a i statistika tako kaže. Doboj Istok također po statistici ima niže plaće od Gračanice a u međuvremenu se možda ubacila koja opština. Nisu ni puno veće od 400, zvanično prosjek je oko 600 KM, to što neko dobija na ruke je vrsta kriminala koja je štetna i po samog radnika a ni tih firmi nemaš baš puno u Gračanici.

Ako već kriminala ima u Gračanici ima ga i u drugim opštinama, i tamo valjda onda ide plata na ruke, svejedno je Gračanica skoro na samom dnu.
Statistika je skup netačnih podataka.
Ja pokušavam da kažem da tamo gdje je relni sektor izraženiji kao u Gračanici,da je logično da će statistika prikazati manje plaće.Jer velika večina daje plate na ruke i na račun.Tako da dio koji se isplaćuje na ruke ne ulazi ni u kakav prosjek.Ljudi koji rade u proizvodnji peleta (dosta izražen u Gračanici)imaju oko 1500 km 0d toga 400 km ide na račun 1100 km ide na ruke.Jeli to kriminal?
Naravno da nije,kriminalci su oni koji donose zakone i to one nakaradne.Nek smanje poreze i doprinose i ljudi će sve uplaćivati na račun.Ali oni to ne žele zbog javnih ustanova koje time imaju i mnogo veće plate i penzije.
Koja firma sto pravi pelet ima prosjek 1500 KM, daj konkretno imena. Kovan? Naravno da je kriminal, je li stvarno potrebna rasprava oko toga...

Nikakva vecina ne daje na ruke, o cemu pricas ti...na ruke se daje da se namiri a ne 1000 KM, i nema puno firmi koje to rade... I znam 100% da ih nema puno i da su to uglavnom cifre od 300, 400 KM....

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Zakon o pripadnosti prihoda FBiH

Post by The 51st State » 26 Jan 2022, 09:24

kad malo bolje razmislim preraspojdela javnog nova je nebitna sve dok su ovakve brojke medju gradjanstvom, zanemarimo kafu, alkohol i cigare ali na kocku ovoliko para baciti pa to je odron odrona, u nwkom paralelnom univerzumu zamislimo da se ova milijarda i po vrti u privredi.

Građani FBiH za godinu dana na kockanje potrošili 1,5 milijardu KM, što je otprilike 680KM po stanovniku. Na kafu, cigare i alkohol se dnevno potroši 3,7 miliona KM na nivou BiH. I kažu loše se živi.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Zakon o pripadnosti prihoda FBiH

Post by Taare » 26 Jan 2022, 10:24

MarlboroGold wrote: 25 Jan 2022, 23:06
Taare wrote: 25 Jan 2022, 22:26 Haj ok, mogu se složiti sa većinom napisanog, al kad pročitam riječ averzija, stomak mi se okreće l okreće.
Kakav komad govedine moraš bit da bi mrzio svoj glavni grad?! Ne kažem za tebe, nego onako generalno.
Ustvari, osjećati odbojnost prema bilo kojem gradu u bih. Svaki je naš.
pogotovo treba biti senzibilan prema sarajevu koje je ispatilo gore od lenjingrada u drugom svjetskom ratu.
Postavlja se pitanje do koje mjere, jer haman da nikad nije dovoljno dok istovremeno mnogima u Sarajevu druge sredine, a koje su također bile porušene i u kojima su ljudi stradali, nikad nisu ni bile toliko bitne po pitanju obnove i restruktuiranja. Zato je bitno glavešinama da održavaju glasačko tijelo, ali ostalo truba. Dan danas imaš mjesta koja su jad i bijeda i u kojima kao da rat nikad nije ni stao, a u kojima su Bošnjaci većinski narod.

Naravno, ovo se ne odnosi na Tuzlu i Tuzlake i bilo bi vrlo glupo i licemjerno da ja to lično spočitavam i idem u dubiozu, ali itekako tu averziju ima pravo iskazivati recimo jedan random povratnik ili neko drugi izvan Sarajeva koji je također prošao grozote. Tako da... ne bih dalje.
Pokradene su desetine milijardi donacija za obnovu.
krala vlast, krao narod.
Kamara povratnika je prodavala materijal i gledala da ostane u tuzli, kalesiji i drugim mjestima u koja su izbjegli.
rijetko se ko stvarno vratio. Uostalom, zašto bi se vraćali?!
Ako si ikada išao od kalesije desno, onaj put koji vodi ka vlasenici, odgovor se sam nameće, jelte.
To su bolan vukojebine kakve ne možeš ni zamisliti.
Šekovići, papraća, pa još dalje kamenica, snagovo, cerska... Kanjoni, klisure, šuma, čuke. Nigdje civilizacije.

Politika je kriva što tolike godine nakon rata nismo bili u stanju da se nekim brzim cestama spojimo sa dobojem i orašjem.
Donacija je bilo više nego dovoljno, ali su pokradene. Para je bilo i ima više nego dovoljno za brze ceste, ali se od istih hrane uhljebi i finansiraju izmišljena radna mjesta.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Zakon o pripadnosti prihoda FBiH

Post by Taare » 26 Jan 2022, 10:28

The 51st State wrote: 26 Jan 2022, 09:24 kad malo bolje razmislim preraspojdela javnog nova je nebitna sve dok su ovakve brojke medju gradjanstvom, zanemarimo kafu, alkohol i cigare ali na kocku ovoliko para baciti pa to je odron odrona, u nwkom paralelnom univerzumu zamislimo da se ova milijarda i po vrti u privredi.

Građani FBiH za godinu dana na kockanje potrošili 1,5 milijardu KM, što je otprilike 680KM po stanovniku. Na kafu, cigare i alkohol se dnevno potroši 3,7 miliona KM na nivou BiH. I kažu loše se živi.
Tako je. Samo kockari mogu finansirati da se u roku pet godina izgrade brze ceste do svakog grada u bih.
Svi mi se morete obratit

bosanski migrant
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 494
Joined: 21 Jul 2021, 14:21
Has thanked: 12 times
Been thanked: 69 times
Status: Offline

Re: Zakon o pripadnosti prihoda FBiH

Post by bosanski migrant » 26 Jan 2022, 10:42

Manite se Fadilove politike koja hoće da vam određuje na što ćete vi trošiti novac, je li luksuz popiti kafu ili jesti nešto osim hljeba i to kockanje je odraz siromaštva a ne blagostanja. Dio tih "bačenih" para se svakako vrati kroz donacije, sponzorstcv, itd

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Zakon o pripadnosti prihoda FBiH

Post by The 51st State » 26 Jan 2022, 10:51

kockanje je samo odraz neobrazovanja i neodgovornosti, jeli ti fadil koga iz porodice nacepio pa ga spominjes u svakom postu, pogotovo kad nema veze sa konkretnim primjerom?

bosanski migrant
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 494
Joined: 21 Jul 2021, 14:21
Has thanked: 12 times
Been thanked: 69 times
Status: Offline

Re: Zakon o pripadnosti prihoda FBiH

Post by bosanski migrant » 26 Jan 2022, 10:54

nije nikog nacepio, guzi on nas sve ali kasno neki skontaju...on mi je najodvratniji, eno ga na suđenju opet... a što se tiče kocke u zivotu odigrao jednom kladionicu i jednom bingo, oba puta dobio

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Zakon o pripadnosti prihoda FBiH

Post by The 51st State » 26 Jan 2022, 10:56

dobro bolan, govorimo o opcenitoj cifri koja bi rijesila mnogo problema i manje bi posljedice guzenja bile, dali od fadila ili nekog drugog fadila, poenta je kako ovu katastrofalnu cifru od 1.5 milijardi km svesti u razumne okvire od par stotina miliona marake jer ce uvijek biti ljudi koji kockaju, ovo su ciste bacene pare u ralje kladionicarske mafije, da se ja pitam identicno kao sto postoje kampanje protiv raznoraznih toksikomanija isto bi uveo u javni diskurs i za kockanje.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43008
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14205 times
Been thanked: 12774 times
Status: Online

Re: Zakon o pripadnosti prihoda FBiH

Post by Masamune » 26 Jan 2022, 11:12

Taare wrote: 26 Jan 2022, 10:24
MarlboroGold wrote: 25 Jan 2022, 23:06
Postavlja se pitanje do koje mjere, jer haman da nikad nije dovoljno dok istovremeno mnogima u Sarajevu druge sredine, a koje su također bile porušene i u kojima su ljudi stradali, nikad nisu ni bile toliko bitne po pitanju obnove i restruktuiranja. Zato je bitno glavešinama da održavaju glasačko tijelo, ali ostalo truba. Dan danas imaš mjesta koja su jad i bijeda i u kojima kao da rat nikad nije ni stao, a u kojima su Bošnjaci većinski narod.

Naravno, ovo se ne odnosi na Tuzlu i Tuzlake i bilo bi vrlo glupo i licemjerno da ja to lično spočitavam i idem u dubiozu, ali itekako tu averziju ima pravo iskazivati recimo jedan random povratnik ili neko drugi izvan Sarajeva koji je također prošao grozote. Tako da... ne bih dalje.
Pokradene su desetine milijardi donacija za obnovu.
krala vlast, krao narod.
Kamara povratnika je prodavala materijal i gledala da ostane u tuzli, kalesiji i drugim mjestima u koja su izbjegli.
rijetko se ko stvarno vratio. Uostalom, zašto bi se vraćali?!
Ako si ikada išao od kalesije desno, onaj put koji vodi ka vlasenici, odgovor se sam nameće, jelte.
To su bolan vukojebine kakve ne možeš ni zamisliti.
Šekovići, papraća, pa još dalje kamenica, snagovo, cerska... Kanjoni, klisure, šuma, čuke. Nigdje civilizacije.

Politika je kriva što tolike godine nakon rata nismo bili u stanju da se nekim brzim cestama spojimo sa dobojem i orašjem.
Donacija je bilo više nego dovoljno, ali su pokradene. Para je bilo i ima više nego dovoljno za brze ceste, ali se od istih hrane uhljebi i finansiraju izmišljena radna mjesta.
Pokradene su u svakom mjestu u BiH i to jeste tačno, a Sarajevo nije izuzeto. Pojedini ljudi su se baš svime služili.
Ali slažem se... politika i stramle su najviše krive, a njihova sjedišta su uglavnom u Sarajevu.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
fruit
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2025
Joined: 25 Oct 2010, 20:05
Has thanked: 33 times
Been thanked: 160 times
Status: Offline

Re: Zakon o pripadnosti prihoda FBiH

Post by fruit » 26 Jan 2022, 13:09

bosanski migrant wrote: 26 Jan 2022, 08:44
fruit wrote: 26 Jan 2022, 07:51
Koja firma sto pravi pelet ima prosjek 1500 KM, daj konkretno imena. Kovan? Naravno da je kriminal, je li stvarno potrebna rasprava oko toga...

Nikakva vecina ne daje na ruke, o cemu pricas ti...na ruke se daje da se namiri a ne 1000 KM, i nema puno firmi koje to rade... I znam 100% da ih nema puno i da su to uglavnom cifre od 300, 400 KM....
Nisam reko da ima prosjek 1500,nego imaju više.
1500 imaju oni koji rade u pogonu,Šoferi imaju više naravno koji voze balvane i idu u šumu.
Za Kovan neznam niti sam ga spominjao.Niti znam.
Ponavljam za mene je kriminal ovakvi zakoni,a ti vjerujem da nisi nikad imao 20-ak radnika i obezbjeđivao im plate i doprinose svaki mjesec pa da poznaješ taj osjecaj,,,koji ti zoves kriminal,
Još bolje da vjeruješ da ih nema puno koji to rade,ali izvor informacija nije nam isti.
Lahko je ženu dovest do ludila,hajdi ti nju dovedi do pameti

User avatar
fruit
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2025
Joined: 25 Oct 2010, 20:05
Has thanked: 33 times
Been thanked: 160 times
Status: Offline

Re: Zakon o pripadnosti prihoda FBiH

Post by fruit » 26 Jan 2022, 13:14

MarlboroGold wrote: 26 Jan 2022, 08:09 Ko je Kraljica sunca?

Prvi put čujem za taj izraz za neku osobu u politici.
Nova predsjednica PDA....Sunčica.
Last edited by fruit on 26 Jan 2022, 13:18, edited 1 time in total.
Lahko je ženu dovest do ludila,hajdi ti nju dovedi do pameti

Post Reply

Return to “BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 70 guests