Sarajevo

Društvene teme iz naše zemlje.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Femea
Propala kaladontašica 
Propala kaladontašica 
Posts: 25549
Joined: 24 Mar 2016, 17:26
Status: Offline

Re: Građani Sarajeva u prosjeku godišnje nemaju vode 152 dana

Post by Femea » 26 Sep 2017, 22:23

"Moguće je da potrošači koji se nalaze na kraju (dnu) zone zbog svoje pogodne konfiguracije imaju kontinuirano vodosnabdijevanje."


:ideja

A zato nemam problema sa redukcijama, nekada je dobro biti i na dnu :hihi
Prestala sam da se opterećujem moranjima i očekivanjima, bilo čijim, pa i svojim.

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Građani Sarajeva u prosjeku godišnje nemaju vode 152 dana

Post by posmatrac » 26 Sep 2017, 22:43

Za vrijeme rata ovaj jedan na prizemlju uvijek vode imao , autoritet glavni bio, gledali u njemu Boga, sve do trenutka dok nije uveden plin i dok se nije poceo kurciti i onaj sa 8mog, onda smo dobili 2 Boga, postali politeisti . :lupa

Nego dodje mi voda danas u 17h, reko fino, kad nestade struje i nije je bilo 2 sata, cim je dosla od silnog ushicenja proradi mi onaj ratni patriotski osjecaj i nadjoh na Youtubu ovaj RizOv evergrin" :lupa

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Građani Sarajeva u prosjeku godišnje nemaju vode 152 dana

Post by Hannibal » 26 Sep 2017, 22:46

imas i od beogradskog sindikata ovu pjesmu
🐽

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Građani Sarajeva u prosjeku godišnje nemaju vode 152 dana

Post by posmatrac » 26 Sep 2017, 23:00

Njihova je vojnici, nije junaci, ova RiZova je posebna, nista bez sargije.

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Građani Sarajeva u prosjeku godišnje nemaju vode 152 dana

Post by Podrinjac » 27 Sep 2017, 07:11

Dok vam je hadžije voda vam i ne treba.

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Građani Sarajeva u prosjeku godišnje nemaju vode 152 dana

Post by Konsultant » 27 Sep 2017, 07:33

Ne treba njima voda, vec popravka tj. generisanje novih projekata. Uzmemo iz budzeta, nesto po povoljnim kreditim i oooooooop... ode voda 10-15% gore. Vase je da placate.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Građani Sarajeva u prosjeku godišnje nemaju vode 152 dana

Post by Socrates » 27 Sep 2017, 18:37

Zato Hani rece neki dan da ne pere nikako noge. :ideja
. . . . . . . . .

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Građani Sarajeva u prosjeku godišnje nemaju vode 152 dana

Post by Konsultant » 28 Sep 2017, 08:36

Hahik wrote: 26 Sep 2017, 12:30 A niko neće reći da imamo vodu 213 dana u prosjeku, to niko neće reći. Eto šta ti je čovjek. Gleda samo ono šta nema, a ono što ima ne cijeni.
Kako sam ovo fulao. Ove rijeci treba cijeniti. :ok

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Građani Sarajeva u prosjeku godišnje nemaju vode 152 dana

Post by carobnjak N » 28 Sep 2017, 09:57

Koliko pretjeruju sa ovim redukcijama ...jes problem ali ni blizu koliko se galami i predstavlja . Nema vode od 23 do 6 h
uglavnom svi spavaju , a možeš nasuti preko dana punu kadu ako ti treba .
Naravno da se to mora riješiti ali to pretjerivanje je tako tipično za naš mentalitet. Samo iz krajnosti u krajnost
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Građani Sarajeva u prosjeku godišnje nemaju vode 152 dana

Post by Podrinjac » 28 Sep 2017, 10:21

To mediji napuhaju samo da bi blatili najveću stranku SDA i našeg cijenjenog hadžiju.

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Građani Sarajeva u prosjeku godišnje nemaju vode 152 dana

Post by carobnjak N » 28 Sep 2017, 10:51

Podrinjac wrote: 28 Sep 2017, 10:21 To mediji napuhaju samo da bi blatili najveću stranku SDA i našeg cijenjenog hadžiju.
Stanje sa vodovodom će biti isto i kad ode sda. Govorim općenito o našem mentalitetu samo nek' se pregoni .
Tako je, recimo, bila priča u ratu, kako u Sarajavu nigdje drveta nema, sve lafo ogoljeno i položeno, a u Vislonovom drvored
lipa iz 1906 godine i danas stoji :D.
U biti te redukcije skoro pa nikako ne utječu na život u gradu , eventualno se neko ne može okupati poslije sexa u 2-3 ujutro.
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Građani Sarajeva u prosjeku godišnje nemaju vode 152 dana

Post by posmatrac » 29 Sep 2017, 16:59

A vidi se da si prvo iskustvo sa asfaltom imao sredinom 90tih( nije cudo da ti Sinan predstavlja muzicki vrh :hihi ) pa ne znas da je u Wilsonovom bila linija razgranicenja tokom rata( brisani prostor) i da je zato drvece " opstalo",a da su ljudi tokom rata lozili knjige, ploce, cijepali fotelje da bi se ugrijali i da bi mogli pojesti nesto.

Ocito tebi istorija pocinje sa dolaskom talibana na vlast, pa ti se oprasta sto o normalnijim vremenima kada redukcija vode nije bilo zglave veze nemas. :hihi

Nego stede krimosi iz SDA struju , iskljuce pumpe i onda zrak sam od sebe vrti sat od vode, nama dolaze racuni za vodu koju ne trosimo.

Placaju duplo struje manje,a gradjanima salju duple racune i zaradjuju vise, da Bog da im za lijekova trebalo.

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Građani Sarajeva u prosjeku godišnje nemaju vode 152 dana

Post by carobnjak N » 30 Sep 2017, 07:17

posmatrac wrote: 29 Sep 2017, 16:59 A vidi se da si prvo iskustvo sa asfaltom imao sredinom 90tih( nije cudo da ti Sinan predstavlja muzicki vrh :hihi ) pa ne znas da je u Wilsonovom bila linija razgranicenja tokom rata( brisani prostor) i da je zato drvece " opstalo",a da su ljudi tokom rata lozili knjige, ploce, cijepali fotelje da bi se ugrijali i da bi mogli pojesti nesto.

Ocito tebi istorija pocinje sa dolaskom talibana na vlast, pa ti se oprasta sto o normalnijim vremenima kada redukcija vode nije bilo zglave veze nemas. :hihi

Nego stede krimosi iz SDA struju , iskljuce pumpe i onda zrak sam od sebe vrti sat od vode, nama dolaze racuni za vodu koju ne trosimo.

Placaju duplo struje manje,a gradjanima salju duple racune i zaradjuju vise, da Bog da im za lijekova trebalo.
Ja uopšte nisam iz Sarajeva, ne znam zašto bi to bilo dokaz neke urbanosti, što ne znam gdje su bile linije.
(Vilsonovo se piše sa običnim V) ...Pa eto nisu bile linije u parku kod predsjedništva, pa se žale da su neka stabla toliko stara, da će pasti
nekome na glavu...Uglavnom, ti si klasični primjer upravo tog pretjerivanja i karikiranja svega što ti nije po tvojoj mjeri, jer nisam rekao da mi
je Sinan muzički vrh već sam ga spomenuo u konteksu tekstova Pink Floyda za koje mislim da nisu uopće nešto kvalitetni, već da je to
jedna furka sa halucinogenim drogama i nema nikakvog zdravog smisla, pa su mi Sinanovi tekstovi bolji od tog prenemaganja.
Ne znam šta misliš pod "normalnijim" vremenima, možda na to kad nije bilo toliko stanovništva u Sa, kad se moglo spavati na klupi i to?
Sarajevo je u suštini, mahala s trolejbusom, kako reče Dino Šaran, i to je istina da naš glavni grad nije nikad imao neku građanštinu
niti ima tu tradiciju. Čaršija (baš) , sa okolnim selima po brdima i kasnije kad su došli austrijanci, izgradili neke institucije i klasične
zgrade njihove monarhije koje su se pomiješale sa ovom mahalom.
Onda je u industrijalizaciji sfrj-a, došlo do ispunjavanja do tad polupraznog prostora između Marijin Dvora i Ilidže, sa onim ružnim
jednoobraznim socijalističkim zgradama (tipa kutija šibica) i do dolaska tvoga babe iz neke vukojebine u tu zgradu , pa ti haustorče
ufurao sebi da si , kad je bilo zlatno doba socijalizma pa ti babo mogao kupiti walkmen, neki "noble" i puno viša klasa od seljaka od kojih
si i sam, jer slušaš drogiranog Morisona ili Floyde.
Tako se srednja klasa brzo odvojila i odrodila od seljaka i radnika, koji su ključni dio društva po teoriji marksizma, i ostavila prazan
prostor u koji je osamdesetih ušao nacionalizam i iskoristio ga.
Dakle, sami ste sebi krivi, kao što ste krivi i za rat pa i za trenutno stanje u državi, jer ste glupavo-nostalgično insistirali na multikulti
BiH, iako su se dvije nacije već odlučile živjeti u dvije susjedne države. Onda ste sukobili goloruki narod , uglavnom seljake i radnike,
sa tim insistiranjem, protiv naoružanih armija , pa se čitav rat sakrivali po haustorima i ni jednom ne uspjevši ozbiljno ugroziti obruč
oko Sarajeva. Svi drugi su nešto uspjeli osloboditi, probiti linije, pomjeriti naeprijatelja, samo vi niste ništa.
Sve što ste dobili, jeste Dejtonom i politkom "Alijice" , koji je uspio uzeti cijeli grad mirnim putem, osloboditi Grbavicu, dio Dobrinje itd
Vidiš kako ti ja, koji volim poslušati i Sinana, mogu održati predavanje iz raznih područja, pa i o tvome vlastitom gradu .
Iz jednostavnog razloga jer sam inteligentniji od tebe, kao što je vjerovatno i većina raje u BiH.
Trebao si na vrijeme posjetiti izložbu Grejsona Perrya koja je bila skoro u Sa, a govorila je o taštini malih razlika i gluposti umišljenog
umjetničkog snobizma.
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Građani Sarajeva u prosjeku godišnje nemaju vode 152 dana

Post by posmatrac » 30 Sep 2017, 17:20

carobnjak N wrote: 30 Sep 2017, 07:17
posmatrac wrote: 29 Sep 2017, 16:59 A vidi se da si prvo iskustvo sa asfaltom imao sredinom 90tih( nije cudo da ti Sinan predstavlja muzicki vrh :hihi ) pa ne znas da je u Wilsonovom bila linija razgranicenja tokom rata( brisani prostor) i da je zato drvece " opstalo",a da su ljudi tokom rata lozili knjige, ploce, cijepali fotelje da bi se ugrijali i da bi mogli pojesti nesto.

Ocito tebi istorija pocinje sa dolaskom talibana na vlast, pa ti se oprasta sto o normalnijim vremenima kada redukcija vode nije bilo zglave veze nemas. :hihi

Nego stede krimosi iz SDA struju , iskljuce pumpe i onda zrak sam od sebe vrti sat od vode, nama dolaze racuni za vodu koju ne trosimo.

Placaju duplo struje manje,a gradjanima salju duple racune i zaradjuju vise, da Bog da im za lijekova trebalo.
Ja uopšte nisam iz Sarajeva, ne znam zašto bi to bilo dokaz neke urbanosti, što ne znam gdje su bile linije.
(Vilsonovo se piše sa običnim V) ...Pa eto nisu bile linije u parku kod predsjedništva, pa se žale da su neka stabla toliko stara, da će pasti
nekome na glavu...Uglavnom, ti si klasični primjer upravo tog pretjerivanja i karikiranja svega što ti nije po tvojoj mjeri, jer nisam rekao da mi
je Sinan muzički vrh već sam ga spomenuo u konteksu tekstova Pink Floyda za koje mislim da nisu uopće nešto kvalitetni, već da je to
jedna furka sa halucinogenim drogama i nema nikakvog zdravog smisla, pa su mi Sinanovi tekstovi bolji od tog prenemaganja.
Ne znam šta misliš pod "normalnijim" vremenima, možda na to kad nije bilo toliko stanovništva u Sa, kad se moglo spavati na klupi i to?
Sarajevo je u suštini, mahala s trolejbusom, kako reče Dino Šaran, i to je istina da naš glavni grad nije nikad imao neku građanštinu
niti ima tu tradiciju. Čaršija (baš) , sa okolnim selima po brdima i kasnije kad su došli austrijanci, izgradili neke institucije i klasične
zgrade njihove monarhije koje su se pomiješale sa ovom mahalom.
Onda je u industrijalizaciji sfrj-a, došlo do ispunjavanja do tad polupraznog prostora između Marijin Dvora i Ilidže, sa onim ružnim
jednoobraznim socijalističkim zgradama (tipa kutija šibica) i do dolaska tvoga babe iz neke vukojebine u tu zgradu , pa ti haustorče
ufurao sebi da si , kad je bilo zlatno doba socijalizma pa ti babo mogao kupiti walkmen, neki "noble" i puno viša klasa od seljaka od kojih
si i sam, jer slušaš drogiranog Morisona ili Floyde.
Tako se srednja klasa brzo odvojila i odrodila od seljaka i radnika, koji su ključni dio društva po teoriji marksizma, i ostavila prazan
prostor u koji je osamdesetih ušao nacionalizam i iskoristio ga.
Dakle, sami ste sebi krivi, kao što ste krivi i za rat pa i za trenutno stanje u državi, jer ste glupavo-nostalgično insistirali na multikulti
BiH, iako su se dvije nacije već odlučile živjeti u dvije susjedne države. Onda ste sukobili goloruki narod , uglavnom seljake i radnike,
sa tim insistiranjem, protiv naoružanih armija , pa se čitav rat sakrivali po haustorima i ni jednom ne uspjevši ozbiljno ugroziti obruč
oko Sarajeva. Svi drugi su nešto uspjeli osloboditi, probiti linije, pomjeriti naeprijatelja, samo vi niste ništa.
Sve što ste dobili, jeste Dejtonom i politkom "Alijice" , koji je uspio uzeti cijeli grad mirnim putem, osloboditi Grbavicu, dio Dobrinje itd
Vidiš kako ti ja, koji volim poslušati i Sinana, mogu održati predavanje iz raznih područja, pa i o tvome vlastitom gradu .
Iz jednostavnog razloga jer sam inteligentniji od tebe, kao što je vjerovatno i većina raje u BiH.
Trebao si na vrijeme posjetiti izložbu Grejsona Perrya koja je bila skoro u Sa, a govorila je o taštini malih razlika i gluposti umišljenog
umjetničkog snobizma.
Auu koji si ti seljacki komplexas, koji pati od toga da bude pametniji nego sto jeste :D.
Wilsonovo setaliste je nazvano po americkom predsjedniku i utemeljitelju " Lige NAroda" Woodrowu Wilsonu, pa ja pisem Wilsonovo, iako je zapravo svejedno. :lupa
Nisi iz SArajeva, dozivio si prvo iskustvo sa asfaltom 90tih( vidim ti po komentarima i nacinom na koji razmisljas) i ti sebi dajes za pravo da pricas o Sarajevu i o vremenu u kojem su ti Komunisti izgradili 80% grada, Kosevo, Breku,Ciglane, Kosevsko brdo, Pofalice, Hrasno, MAltu, Grbavicu, Ch Willu, Otoku, Buca Potok, Svrakino, Alipasino, Dobrinju, Olimpijsko, Vojnicko itd

Nije bilo " tolikog" stanovnistva u Sarajevu a grad imao 250000 stanovnika vise( nesto izginulo, nesto pobjeglo, natalitet zbog kriminala SDA i ostalih nacionalistickih kriminalnih stranaka sve manji), pa se cudis sto su to bila neka bolja vremena a opet pises kako je nekakva industrijalizacija pokrenula nesto :lupa , pa da te upitam, sta je danas sa tom indistrijalizacijom u ovim danasnjim "boljim vremenima", sta je "Energoinvestom", Sikom, "VAskom Miskinom", " Hidrogradnja", " Vranicom", " Pretisom" " Zrakom", " Zorom", " Upijem" i ostalim privrednim gigantima..

Znaci samo su gradjani Sarajeva na referendumu 92 glasali( bez obzira na naciju) za nacionalisticke stranke i samo su iskljucivo oni krivi sto je doslo do rata, a ne seljacka primitivna bagra neovisno o lokaciji na kojem prostoru Bih su zivjeli, pa je Sarajevo krivo sto je bilo urbano i multietnicko, sto je u svom sastavu imalo 33% Bosanskih pravoslavaca(sto je bilo okruzeno srpskim naseljima, Lukavica, Ilidza, RAjlovac PAle itd), i sto je JNA koja se pretvorila u SNA upravo u Sarajevu imala najveccu brojnost( kasarna MArsal Tito bila jedna od najvecih u Jugoslaviji) samo promjenila lokaciju i stacionirala tesko naoruzanje na okolna brda i na Grbavici.

Mora da si iz neke selendre koja Cetnicima nije bila toliko ni zanimljiva, pa ne znam ko je to osim Krajisnika ( 5 Korpusa) uz pomoc Hrvatske vojske i onog oslobodjenja Vozuce( AMjevice) ikada sa nase strane i pomjerao ikakve linije, pa kako to da danas kontrolisemo samo 23% Bih( ono sto je ARmija bih sacuvala), kada su i ti tvoji seoski dijelovi Bih bili tako sposobni,a SArajevo nije. :lupa

KAkve ces ti izlozbe posjecivati kada jednog firauna primitivnog koji ne zna ni sta pjeva i cije pjesme se svode one najnize strasti primitivnog pecinskog covjeka i alkoholicara za 2 razreda osnovne koji je uvijek kao racocaran sto ga neka seljancura nece, poredis sa Rock muzikom( Psihodelija je samo jedan segment) cije poruke prestavljaju stanje svijesti drustva, opisuju drustvene procese, koja predstavlja revolucinorani pokret, koji omladinu i kulturoloski razvoj drustva stavlja u srce zbivanja :lupa

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Građani Sarajeva u prosjeku godišnje nemaju vode 152 dana

Post by carobnjak N » 30 Sep 2017, 19:13

Kad pišeš i govoriš, najviše o sebi govoriš , a ti si ponovio to "seljak" toliko puta, da vjerovatno imaš tu neku vrstu kompleksa inferiornosti
ili se samo tako osjećaš kad pokušavaš diskutovati samnom. To je pokušaj, jer nisi u stanju ništa kompleksnije napisati od tog
klasičnog ruganja ad hominem...
P.S.
Nazivi ulica se pišu na maternjem jeziku, a koliko znam kod nas nema slova W, osim ako se ne praviš englez, čisto ono...da djeluješ
urbano i pametnije. Na žalost tvoju, što više pišeš isapadaš veća sirovina.
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119711
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5666 times
Been thanked: 12187 times
Contact:
Status: Offline

Re: Građani Sarajeva u prosjeku godišnje nemaju vode 152 dana

Post by Maja » 30 Sep 2017, 19:52

Ne znam sta ove Sarajlije hoce.
Eno u Australiji redukcije vode.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120420
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Offline

Sarajevo ide na referendum

Post by Krokodil Behko » 06 Oct 2017, 19:05

Image

Naša stranka, Socijaldemokratska partija BiH, Demokratska fronta i Građanski savez uputili su Općinskom vijeću Općine Novo Sarajevo Prijedlog odluke o raspisivanju referenduma za preimenovanje naziva Sportske dvorane „Novo Sarajevo“ u Sportsku dvoranu „Goran Čengić“.


Iz Naše stranke je saopćeno da je pitanje na koje bi građani trebali odgovoriti „Da li ste saglasni s tim da se Sportska dvorana 'Novo Sarajevo' preimenuje u Sportsku dvoranu 'Goran Čengić'?“ Predviđeni datum održavanja referenduma je 26. novembar 2017. godine.


- Da li će do referenduma doći, zavisit će od vijećnika koji će na prvoj narednoj sjednici odlučivati o tome da li su za održavanje referenduma. Prethodno, ovo pitanje mora biti uvršteno na dnevni red, o čemu će se odlučivati u ponedjeljak - navodi se u saopćenju.


Dodaje se da je referendum jedini pravi način da svi dobiju priliku da kažu mišljenje o ovom problemu koji je ustalasao javnost ne samo u općini Novo Sarajevo i gradu Sarajevu nego i šire.


(FENA/md)
online

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Sarajevo ide na referendum

Post by Podrinjac » 06 Oct 2017, 19:08

Ja se obradovah. Rekoh ide na referendum, odvaja se od Bosne.

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Sarajevo ide na referendum

Post by Hannibal » 06 Oct 2017, 19:11

bilobi nam super ocm
🐽

Username
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9024
Joined: 27 Sep 2016, 14:02
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Sarajevo ide na referendum

Post by Username » 06 Oct 2017, 19:13

Nikakvo odvajanje, samo zblizavanje :)

Post Reply

Return to “BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests