BiH pred najezdom hiljada migranata

Društvene teme iz naše zemlje.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120352
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6949 times
Been thanked: 7869 times
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by Krokodil Behko » 14 Feb 2018, 19:41

srculence7 wrote: 14 Feb 2018, 15:23
Krokodil Behko wrote: 14 Feb 2018, 09:46
srculence7 wrote: 14 Feb 2018, 01:11
Krokodil Behko wrote: 13 Feb 2018, 23:06 Nemamo mi mogućnost ni 1000 da ih smjestimo, kako treba, osim pojedinačnih inicijativa.
Kako su to bezveze izgovori...
Sigurno da postoji Štab za delovanje u vanrednim situacijama, ako ne u tom mestu onda u regionu, koji treba da rešava takve situacije, naravno i Crveni krst, čemu služi ta organizacija kod vas?

Nisu to bezveze izgovori, nego sve sami "najopakiji džihadisti" i njihovo će prisustvo ubrzo biti razglašeno putem većine srpskih i bar polovine hrvatskih medija, pod naslovom "BiH ima 1.000.000 isilovaca".
Možda nam i ne bi bio problem zbrinuti ni 10.000 izbjeglica, da nije zluradih oko nas.
U tim smo situacijama već bivali. Arapske i turske investicije, višestruko su veće u susjednim zemljama, ali svejedno, obavezno se prebroji svaki cent kojeg oni ulože u BiH.
Pa da za svoju nesposobnost lakše je najaviti neku potencijalnu zluradost drugih...Behko, ne sviđa mi se ovakvo rezonovanje.

To nije rezonovanje, nego sumarij prethodnih dešavanja.
Prisjetimo se samo Kolindinih 6000 isilovaca i nekih 10.000 Bakirovih mudžahedina.
online

User avatar
gaga
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1291
Joined: 07 Jan 2018, 22:02
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by gaga » 14 Feb 2018, 20:06

Koliko je ludilo i mrznja prema muslimanima to je nevjerovatno.Najagilniji su polucigan Orban,pijandura Zeman...itd.Pozivaju se na demokratiju i krscanstvo,neke njihove fasiticke vrijednosti.Najgore je sto glupaci vjeruju u njihove price.I to sve neke desne stranke,zatim krscansko-demokratske stranke!!!!Zamisli kada bi se kod nas osnovala islamsko-demokratska stranka.Da se ja pitam,primio bih u BiH najmanje 10 000 izbjeglica.
Pametni uce i od budala, budale ni od pametnih

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120352
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6949 times
Been thanked: 7869 times
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by Krokodil Behko » 14 Feb 2018, 20:14

Migranti kod Sarajeva pronašli privremeni dom: Nigdje nismo tako dobro dočekani kao u BiH


Image


Grupa od blizu 40 migranata među kojima ima i djece pronašla je svoj privremeni smještaj u mjestu Nebočaj nadomak Sarajeva.

Migranti trenutno borave u domovima mještana koji su ponudili svoju nesebičnu pomoć. Ekipa portala Klix.ba obišla je mjesto u kojem su konačno pronašli toplotu i hranu.


Image


Jedan od migranata je ljekar Selam Agberi iz Afganistana. Kako kaže, u kući u Nebočaju boravi već 45 dana.

"Ovdje sam s bratom, a porodica je ostala kući. Išao sam preko Irana, u Turskoj sam radio 50 dana. Policija u Grčkoj je pravila probleme pa i bila brutalna prema nama. Ovdje je sve uredu i imamo sve što nam treba, možda i ostanem u BiH", rekao je Agberi za Klix.


Image


Sirijac Ahmed Felah je u svojoj državi izgubio sve i sada želi završiti u Sloveniji, a naposljetku u Njemačkoj. Ipak, sviđa mu se u BiH jer im ljudi pomažu da nađu hranu i mjesto za spavanje.

"Probleme sam imao u Novom Pazaru i još jednom mjestu u Srbiji, s policijom i s nekim građanima. U BiH sam naišao na pomoć pa čak i ljekarsku skrb. Nigdje nije bilo kao u BiH", rekao je Felah koji je do jučer spavao po autobuskim stanicama.


Image


Pomoć su im pružili mještani, a trenutno u dvije kuće boravi 36 muškaraca i jedna porodica sa četvero djece. Privremeni dom su im osigurala dva bh. Egipćanina, dok organizaciju nabavke hrane i obuće vodi lokalac Husein Sarajlić.

"Uključili smo se da bismo pomogli koliko možemo hranom i ostalim osnovnim potrepštinama. Oni su bosi, imaju poderanu odjeću i često imaju probleme s nogama jer dolaze pješke, uglavnom preko Srbije. Dakle, ovo je prvi potez dok se ne uključe organi poput općine", rekao je Sarajlić za Klix.ba


Image


Migranti dolaze uglavnom iz Sirije, Afganistana i Alžira.

"Prvo su boravili na Ilidži, a u jednoj kući je trenutno njih 36, samo da bi se sklonili s hladnoće. U vlasnikovoj kući boravi još jedna porodica sa četvero djece i također je riječ o privremenom boravku, jer tu nažalost ne mogu živjeti", objašnjava Sarajlić.

Neki od migranata su ovdje više od mjesec dana, a savjesni građani pomažu hranom i odjećom. Pokrenuta je akcija sakupljanja osnovnih potrepština - najbitnija je hrana i novac ne treba uplaćivati, poručuju mještani. Sve informacije o tome kako pomoći ljudima u potrebi možete dobiti na broj telefona 061/824-316.
online

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102602
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2968 times
Been thanked: 3076 times
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by Chloe » 14 Feb 2018, 20:22

Nije mi jasan odnos države prema ovim ljudima. Niko se zvanično nije oglasio i izjasnio o statusu tih ljudi. Kod nas ih ima koji su se prijavili za azil oni se vraćaju za Sa, ali ima i onih koji nisu ... šta će biti s njima.
Ono što su do sad dobili pomoći je samo od naroda.
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by KOMESAR » 14 Feb 2018, 20:25

Chloe wrote: 14 Feb 2018, 20:22 Nije mi jasan odnos države prema ovim ljudima. Niko se zvanično nije oglasio i izjasnio o statusu tih ljudi. Kod nas ih ima koji su se prijavili za azil oni se vraćaju za Sa, ali ima i onih koji nisu ... šta će biti s njima.
Ono što su do sad dobili pomoći je samo od naroda.
Koje crne države?
SDA više ne može pomoći ni svojim ulizicama.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by Mutevelija » 14 Feb 2018, 20:26

Država bije svoj narod :cudi
Nista me ne začuđuje
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120352
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6949 times
Been thanked: 7869 times
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by Krokodil Behko » 14 Feb 2018, 20:28

Chloe wrote: 14 Feb 2018, 20:22 Nije mi jasan odnos države prema ovim ljudima. Niko se zvanično nije oglasio i izjasnio o statusu tih ljudi. Kod nas ih ima koji su se prijavili za azil oni se vraćaju za Sa, ali ima i onih koji nisu ... šta će biti s njima.
Ono što su do sad dobili pomoći je samo od naroda.

Oglasili su se danas i rekli da BiH može primiti čak 100 izbjeglica, a za ostalo je potrebna pomoć,
od strane međunarodne zajednice.
online

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37841
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2931 times
Been thanked: 2273 times
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by Pasaga » 14 Feb 2018, 20:29

KOMESAR wrote: 14 Feb 2018, 20:25
Chloe wrote: 14 Feb 2018, 20:22 Nije mi jasan odnos države prema ovim ljudima. Niko se zvanično nije oglasio i izjasnio o statusu tih ljudi. Kod nas ih ima koji su se prijavili za azil oni se vraćaju za Sa, ali ima i onih koji nisu ... šta će biti s njima.
Ono što su do sad dobili pomoći je samo od naroda.
Koje crne države?
SDA više ne može pomoći ni svojim ulizicama.
... nije SDA ...citava drzava ...
sta rade koalicioni partneri....Scepo,Covke ...
... ili oni nisu Bosanci ..... :)
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by Mutevelija » 14 Feb 2018, 20:44

Hajmo svi u glas SDA ljudska prova sva SDA DEmokratija AAAa :ooo

VEseli se Herceg Bosno pred nama je pobjeda :plavi



Promijenili čim su zaratili sa Hrvatima

:valja

Ili su ukrali ovu ratnu pjesmu
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by rethna » 15 Feb 2018, 00:33

Chloe wrote: 14 Feb 2018, 08:56
rethna wrote: 14 Feb 2018, 04:40 Kad sam ja i kad govorio da smo mi daleko od onoga sto bismo htjeli da budemo, ali su me kamenovali :ccc

Citam tu, zatvorili i dzamiju. Mozda iz IZ jesu dijelom u pravu da to trebaju nadlezni organi da rijesavaju i mozda se ne bi ni pokrenula vlada bez da ovi nisu napravili taj korak, ali opet ni zatvaranje vrata nije nacin. Ostali nisu ni otvorili :lupa
Nisu džamije adekvatne za njihov boravak, posebno ne gradska, koje je mala i nema pomoćnih prostorija.
Meni nije jasno št ase desilo sa dvoranom, koja je na neki način bila spremna za prijem izbjeglica,
:hm vjerovatno su prostorije iskorištene i zauzete, ili je 'pak Općina pustila odgovornom Ministarstvu da riješi problem.
Znam da kod nas neće biti bez krova nad glavom, neće biti gladni ... mi smo takav narod, al' nije to nikavo rješenje. :cudi
Nisam ni rekao da bi to trebao biti prvi izbor, ali kad su ih vec primili nisu ih trebali izbacivati. A opet drugi kako je navedeno nisu ni otvorili vrata. Dzamija bi trebala da sluzi i za to, makar da im pruzi krov nad glavom, ljudi bi im mogli donijeti osnovne potrepstine. Kazem privremeno, jer tim ljudima i nije cilj ostajati u Bosni. Smijesno je da se vlada i nadlezni organi moraju pozivati od strane gradjana ili vjerskih institucija da nesto poduzmu i budu upuceni u stanje.
U konacnici se sva ta pomoc bazira na obicnim gradjanima i njihovoj savjesti, onima koji su spremni i u mogucnosti pomoci.
Question everything.

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by rethna » 15 Feb 2018, 00:48

srculence7 wrote: 14 Feb 2018, 17:58
Veca wrote: 14 Feb 2018, 17:51 ...bona Srculence, pa 'rvati uskoro, nece nama dat' preko granice, a kamol' njima! :grana ...neki to sebi zamisljaju prelagano!
Kome šta nije jasno, treba ovo proučiti :)

https://rm.coe.int/16806f1618
Ovakve slike su se mogle svakodnevno vidjeti po Beogradu prije 2-3 godine.
Image
Bilo ih je na svakom koraku.
Ali ok ni tada, tim migrantima nije cilj bio zadrzavati se u Srbiji i Beogradu, ali bili su i prisiljeni jer je dobrim dijelom za to zasluzna madjarska ograda i barikade na granici.
Zeljeli su samo tranzit dalje prema zapadu. A i radilo se o dosta vecem broju od oko 65.000 izbjeglica. Neki su i novcano bili dobro opremljeni.
Ovaj sad val(cic) nosi oko 750 ljudi koliko sam procitao pa se uspanicili sta ce. Ne zele oni ostati. No, dosta je tu i onih ekonomskih migranata, ljudi koji su se infiltrirali, iz Alzira, Egipta mjesta koja i nisu trenutno zariste rata, ali jednostavno se zele domoci boljeg zivota pa koriste priliku. Govori i to podatak da su vecinom muskarci u pokretu. Neki jednostavno zele izbjeci regrutaciju jer ponestaje vojske.
Question everything.

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18138
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3742 times
Been thanked: 3692 times
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by srculence7 » 15 Feb 2018, 04:05

Pa bilo je naravno, samo sad su malo pripremljeniji za takve situacije, jednostavno postoji razmena informacija o njihovom kretanju.
Ono što je bitno, da imaju prava u okviru prihvatilišta, kada su zbrinuti makar i u prolazu da dobiju hranu, vodu, ako je potrebna i trijaža odnosno medicinska pomoć.
rethna wrote: 15 Feb 2018, 00:33 Smijesno je da se vlada i nadlezni organi moraju pozivati od strane gradjana ili vjerskih institucija da nesto poduzmu i budu upuceni u stanje.
U konacnici se sva ta pomoc bazira na obicnim gradjanima i njihovoj savjesti, onima koji su spremni i u mogucnosti pomoci.
E vidi, nije smešno, postoje organizacije koje su u obavezi i odgovorne za to i ako nisu u stanju da reše na nivou opštine ili regiona, odnosno države samostalno onda ide taj apel za pomoć koji se upućuje međunarodnoj zajednici kao što je Behko već i rekao da je učinjeno.
A ljudima svaka čast na humanosti :ok
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102602
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2968 times
Been thanked: 3076 times
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by Chloe » 15 Feb 2018, 07:31

rethna wrote: 15 Feb 2018, 00:33
Chloe wrote: 14 Feb 2018, 08:56
rethna wrote: 14 Feb 2018, 04:40 Kad sam ja i kad govorio da smo mi daleko od onoga sto bismo htjeli da budemo, ali su me kamenovali :ccc

Citam tu, zatvorili i dzamiju. Mozda iz IZ jesu dijelom u pravu da to trebaju nadlezni organi da rijesavaju i mozda se ne bi ni pokrenula vlada bez da ovi nisu napravili taj korak, ali opet ni zatvaranje vrata nije nacin. Ostali nisu ni otvorili :lupa
Nisu džamije adekvatne za njihov boravak, posebno ne gradska, koje je mala i nema pomoćnih prostorija.
Meni nije jasno št ase desilo sa dvoranom, koja je na neki način bila spremna za prijem izbjeglica,
:hm vjerovatno su prostorije iskorištene i zauzete, ili je 'pak Općina pustila odgovornom Ministarstvu da riješi problem.
Znam da kod nas neće biti bez krova nad glavom, neće biti gladni ... mi smo takav narod, al' nije to nikavo rješenje. :cudi
Nisam ni rekao da bi to trebao biti prvi izbor, ali kad su ih vec primili nisu ih trebali izbacivati. A opet drugi kako je navedeno nisu ni otvorili vrata. Dzamija bi trebala da sluzi i za to, makar da im pruzi krov nad glavom, ljudi bi im mogli donijeti osnovne potrepstine. Kazem privremeno, jer tim ljudima i nije cilj ostajati u Bosni. Smijesno je da se vlada i nadlezni organi moraju pozivati od strane gradjana ili vjerskih institucija da nesto poduzmu i budu upuceni u stanje.
U konacnici se sva ta pomoc bazira na obicnim gradjanima i njihovoj savjesti, onima koji su spremni i u mogucnosti pomoci.
Nisu ljudi izbačeni, nego im je pronađen adekvatniji smještaj. :)

BiH je dobila 5 miliončića kema za prihvatni centar izbjeglica od EU, kapacitet smještaja 105 osoba :lupa ... kao može se proširiti. Ali dok oni "prošire" šta sa izbjeglicama? :misli

Ispada da SIPA nije trebala razbijati onaj lanac krijumčara ljudima jer tako bi najbolje pomogli tim ljudima. :123
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80418
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7132 times
Been thanked: 11560 times
Status: Online

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by spacebound » 15 Feb 2018, 07:36

Veca wrote: 14 Feb 2018, 17:51
...bona Srculence, pa 'rvati uskoro, nece nama dat' preko granice, a kamol' njima! :grana ...neki to sebi zamisljaju prelagano!
:ok Moja sestra ne smije doci zbog njih, kaze ne pustaju preko granice sa potvrdom koju ona ima o radnom odnosu, iako je to vazeci dokument Njemacke.Kao sto nekog jadnika s radnom vizom nisu htjeli pustitid da udje u EU jer uz sebe nije imao 150 eura, dzaba viza.I onda da pricamo o izbjeglicama :grana

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102602
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2968 times
Been thanked: 3076 times
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by Chloe » 15 Feb 2018, 07:56

spacebound wrote: 15 Feb 2018, 07:36
Veca wrote: 14 Feb 2018, 17:51
...bona Srculence, pa 'rvati uskoro, nece nama dat' preko granice, a kamol' njima! :grana ...neki to sebi zamisljaju prelagano!
:ok Moja sestra ne smije doci zbog njih, kaze ne pustaju preko granice sa potvrdom koju ona ima o radnom odnosu, iako je to vazeci dokument Njemacke.Kao sto nekog jadnika s radnom vizom nisu htjeli pustitid da udje u EU jer uz sebe nije imao 150 eura, dzaba viza.I onda da pricamo o izbjeglicama :grana
To je već godinama tako ... ništa novo. :misli Mi uvijek imamo po osobi 100-150 eura u novčaniku kad idemo u Hr ... :cudi inače postoji mogućnost da kod detaljnije kontrole nas vrate ako ih nemamo. To je njihov zakon i nema tu izvrdavanja. :)

Inače, Hrvati su pojačali kontrolu granice u ovom našem dijelu, tek sad će gužve biti na prelasku granice ... :123
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80418
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7132 times
Been thanked: 11560 times
Status: Online

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by spacebound » 15 Feb 2018, 08:07

Chloe wrote: 15 Feb 2018, 07:56
spacebound wrote: 15 Feb 2018, 07:36
Veca wrote: 14 Feb 2018, 17:51
...bona Srculence, pa 'rvati uskoro, nece nama dat' preko granice, a kamol' njima! :grana ...neki to sebi zamisljaju prelagano!
:ok Moja sestra ne smije doci zbog njih, kaze ne pustaju preko granice sa potvrdom koju ona ima o radnom odnosu, iako je to vazeci dokument Njemacke.Kao sto nekog jadnika s radnom vizom nisu htjeli pustitid da udje u EU jer uz sebe nije imao 150 eura, dzaba viza.I onda da pricamo o izbjeglicama :grana
To je već godinama tako ... ništa novo. :misli Mi uvijek imamo po osobi 100-150 eura u novčaniku kad idemo u Hr ... :cudi inače postoji mogućnost da kod detaljnije kontrole nas vrate ako ih nemamo. To je njihov zakon i nema tu izvrdavanja. :)

Inače, Hrvati su pojačali kontrolu granice u ovom našem dijelu, tek sad će gužve biti na prelasku granice ... :123
drugo si ti koja ides turisticki,a ovaj momak ima radnu vizu njemacke drzave, i da ga vrate, meni i mnogima je to van pamet,ili da moja sestra vec mjesecima ne smije doci iako radi, sve po zakonu, ima dokument izdat od njemacke drzave koji mijenja vizu i s kojim bi trebalo da moze putovati, ali su joj sami njemci rekli da hrvatsku granicu prelazi na svoju odgovornost jer znaju da oni oko toga znaju praviti problem, zavisno od srece koju imas, odnosno ko bude radio kad budes prolazila.E ako je to uredu... :cudi

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by storm » 15 Feb 2018, 08:15

To vam je uvijek tako....onaj zadnji tj prvi na granici EU i schengena ima te direktive....ostali fino operu ruke a zajednički su zakoni i propisi u pet deka...(jedan od prvih uvjeta uopće pristupanja u EU)
Kako su nas Austrijanci mrcvarili prije ulaska u EU :grana
pa poslije je bilo uvijek između slo i hr muka prelaziti.....sad si mašemo i prolazimo ali su sad hrvati zategli na svojim granicama....
a stoji da sam malo šupaka sreo u životu poput hr policije i carinika :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102602
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2968 times
Been thanked: 3076 times
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by Chloe » 15 Feb 2018, 08:18

Lično sam bila svjedokom kod tih prelazaka granica i na Slo i Aut ...
Naoružati se strpljenjem, pridržavati se onog što traže i to je to ... :cudi
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
damir5
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 25962
Joined: 20 Mar 2016, 21:04
Location: bosanski forum
Mood:
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by damir5 » 15 Feb 2018, 08:21

Hr carinici, tacnije granicna policija su meni bas cool. Ovim putem pozdravljam slatku plavusu na prelazu Zupanja :plavi slovenci su glumili vecu strogocu
Ko je prelazio Bugarsku granicu zna sta su djubrad :rol
Me? Wrong? Never! Image

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by storm » 15 Feb 2018, 08:22

damir5 wrote: 15 Feb 2018, 08:21 Hr carinici, tacnije granicna policija su meni bas cool. Ovim putem pozdravljam slatku plavusu na prelazu Zupanja :plavi slovenci su glumili vecu strogocu
Ko je prelazio Bugarsku granicu zna sta su djubrad :rol
Ti nisi objektivan....zbog plavuše :valja
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Post Reply

Return to “BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests