Kriminalci i kriminalne grupe u BiH

Društvene teme iz naše zemlje.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
amidza idriz
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1851
Joined: 20 Mar 2019, 00:53
Location: komuna
Has thanked: 429 times
Been thanked: 279 times
Status: Offline

Re: Osumnjičeni za ubistvo sarajevskih policajaca je zet ratnog zločinca Milomira Savčića, pobjegao u Španiju

Post by amidza idriz » 04 Nov 2021, 12:09

kakav punac takav zet. :)
#Jaki ljudi ne spustaju druge dole, oni ih podizu.#

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Osumnjičeni za ubistvo sarajevskih policajaca je zet ratnog zločinca Milomira Savčića, pobjegao u Španiju

Post by Taare » 04 Nov 2021, 16:11

Ni ne vraćat ga iz španije. Samo poslat emsare da mu na jedan radikalan način pokažu pogubnost njegovog postupka.
Svi mi se morete obratit

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37410
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 24848 times
Been thanked: 4708 times
Status: Online

Re: Osumnjičeni za ubistvo sarajevskih policajaca je zet ratnog zločinca Milomira Savčića, pobjegao u Španiju

Post by ElTriconi » 04 Nov 2021, 16:41

j.... ih usta ruzne 😂
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120501
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6994 times
Been thanked: 7944 times
Status: Online

Re: Osumnjičeni za ubistvo sarajevskih policajaca je zet ratnog zločinca Milomira Savčića, pobjegao u Španiju

Post by Krokodil Behko » 04 Nov 2021, 20:16

Znači, odbjegli ratni zločinac, optužen za genocid, dojavu dobio od Tadićke i na vrijeme pobjegao. Prethodno je tri godine tajio zeta, koji je takođe zločinac, a pokrivala ih je njegova kćerka koja regularno radi u policiji.


I baš nije prošlo ni deset dana otkako je Tadićka maknuta i odjednom nađoše DNK na mjestu zločina.
Nisu oni taj DNK pronašli prije par dana, on je pronađen vjerovatno u danima poslije ubistva piolicajaca i bio je u nečijoj ladici cijelo ovo vrijeme.
online

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Osumnjičeni za ubistvo sarajevskih policajaca je zet ratnog zločinca Milomira Savčića, pobjegao u Španiju

Post by greeneyes » 04 Nov 2021, 20:18

Ko bi rekao da ovako glupava faca moze ubiti
Samo sabura

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Osumnjičeni za ubistvo sarajevskih policajaca je zet ratnog zločinca Milomira Savčića, pobjegao u Španiju

Post by Mutevelija » 04 Nov 2021, 20:22

CikCikCikPogodi wrote: 04 Nov 2021, 12:04 Image

Aleksandar Macan prvooptuženi je u slučaju ubistva dvojice sarajevskih policajaca, saznaje portal Klix.ba. Macan je u bijegu, a policija jutros u Istočnom Sarajevu hapsi njegove pomagače i pretresa lokacije u vlasništvu njemu bliskih osoba.

Macan je zet optuženog ratnog zločinca Milomira Savčića, a policija pretresa kuću i radno mjesto Savčićeve kćerke Marijane, koja je udata za Macana.

Marijana Savčić-Macan zaposlena je u Policijskoj upravi Pale, zbog toga se pretresi vrše i na toj lokaciji.
Image
Aleksandar Macan nije zatečen na svojoj adresi u Istočnom Sarajevu, a sumnja se da se trenutno nalazi u Španiji, gdje je pobjegao nedavno. Macanov DNK je pronađen na mjestu ubistva policajaca.

On je ranije povezivan s krivičnim djelima krađe automobila.

Milomir Savčić optužen je za ratne zločine, a od ljetos se nalazi u bijegu u Srbiji. Predsjednik je Boračke organizacije Republike Srpske.

Ranije smo objavili kako je policija uhapsila jednu osobu u jutrošnjoj akciji privođenja ubica sarajevskih policajaca, koja se provodi u Istočnom Sarajevu i na Palama.

Podsjećamo, u pucnjavi koja se dogodila oko četiri sata ujutru 28. oktobra 2018. godine u sarajevskom naselju Alipašino Polje ubijen je policijski službenik Adis Šehović, dok je Davor Vujinović teško ranjen, a kasnije je podlegao povredama.

Izvor: Klix.ba
Ja sam ovog.milomira vidio na cirilici mislio neki politicar 😂
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37410
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 24848 times
Been thanked: 4708 times
Status: Online

Re: Osumnjičeni za ubistvo sarajevskih policajaca je zet ratnog zločinca Milomira Savčića, pobjegao u Španiju

Post by ElTriconi » 04 Nov 2021, 20:22

greeneyes wrote: 04 Nov 2021, 20:18 Ko bi rekao da ovako glupava faca moze ubiti
Ne bih mu dao da mi iscjepa drva za cenera ocam, cjenko bih se do petaka po metru, eto kaki je 🤔
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Osumnjičeni za ubistvo sarajevskih policajaca je zet ratnog zločinca Milomira Savčića, pobjegao u Španiju

Post by greeneyes » 04 Nov 2021, 20:23

ElTriconi wrote: 04 Nov 2021, 20:22
greeneyes wrote: 04 Nov 2021, 20:18 Ko bi rekao da ovako glupava faca moze ubiti
Ne bih mu dao da mi iscjepa drva za cenera ocam, cjenko bih se do petaka po metru, eto kaki je 🤔
Ne bih mu dao da mi trisca naciputka
Samo sabura

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37923
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2957 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: Osumnjičeni za ubistvo sarajevskih policajaca je zet ratnog zločinca Milomira Savčića, pobjegao u Španiju

Post by Pasaga » 04 Nov 2021, 20:24

ona jadna,sama,vehne :pusi
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26742
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14891 times
Been thanked: 3971 times
Status: Offline

Re: Osumnjičeni za ubistvo sarajevskih policajaca je zet ratnog zločinca Milomira Savčića, pobjegao u Španiju

Post by Veca » 04 Nov 2021, 20:32

...napokon da "nadju ubice policajaca, a ijope pobjeg'o :grana ...boze sacuvaj!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120501
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6994 times
Been thanked: 7944 times
Status: Online

Re: Osumnjičeni za ubistvo sarajevskih policajaca je zet ratnog zločinca Milomira Savčića, pobjegao u Španiju

Post by Krokodil Behko » 04 Nov 2021, 20:35

Veca wrote: 04 Nov 2021, 20:32 ...napokon da "nadju ubice policajaca, a ijope pobjeg'o :grana ...boze sacuvaj!

Pa ako je u Španiji, ima interpol, naći će ga. Nije prvi mafijaš iz naše regije koji se tamo krio, hvatali su ih i ranije. Problem bi bio da se sakrio u Srbiji, pošto je to čuvena zemlja reda i zakona.
online

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37923
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2957 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: Osumnjičeni za ubistvo sarajevskih policajaca je zet ratnog zločinca Milomira Savčića, pobjegao u Španiju

Post by Pasaga » 04 Nov 2021, 20:36

punac se tu pobrinuo ....
a tamo je garant
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26742
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14891 times
Been thanked: 3971 times
Status: Offline

Re: Osumnjičeni za ubistvo sarajevskih policajaca je zet ratnog zločinca Milomira Savčića, pobjegao u Španiju

Post by Veca » 04 Nov 2021, 22:38

Krokodil Behko wrote: 04 Nov 2021, 20:35
Veca wrote: 04 Nov 2021, 20:32 ...napokon da "nadju ubice policajaca, a ijope pobjeg'o :grana ...boze sacuvaj!

Pa ako je u Španiji, ima interpol, naći će ga. Nije prvi mafijaš iz naše regije koji se tamo krio, hvatali su ih i ranije. Problem bi bio da se sakrio u Srbiji, pošto je to čuvena zemlja reda i zakona.

u pravu si ti, samo se ja bayagi cudim, kako to svaki pobjegne! :grana
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84543
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11067 times
Been thanked: 16647 times
Status: Offline

Re: Osumnjičeni za ubistvo sarajevskih policajaca je zet ratnog zločinca Milomira Savčića, pobjegao u Španiju

Post by Fuddo » 04 Nov 2021, 23:00

A gleaj ti kakav sonjo ubije ljude, unesreci porodice…
Lijepi Texas
oMa u vuRunu
Dozvolite da se obratimo

User avatar
amidza idriz
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1851
Joined: 20 Mar 2019, 00:53
Location: komuna
Has thanked: 429 times
Been thanked: 279 times
Status: Offline

Re: Osumnjičeni za ubistvo sarajevskih policajaca je zet ratnog zločinca Milomira Savčića, pobjegao u Španiju

Post by amidza idriz » 04 Nov 2021, 23:59

Gledam prije neki dan obiljezavaju godisnjicu ubistva policajaca a knedla mi u grlu da nisu pronasli ubice.
Sada mi je puno lakse.
Lakse ce biti i porodicama a povraceno je povjerenje u institucije.
#Jaki ljudi ne spustaju druge dole, oni ih podizu.#

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37923
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2957 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: Osumnjičeni za ubistvo sarajevskih policajaca je zet ratnog zločinca Milomira Savčića, pobjegao u Španiju

Post by Pasaga » 05 Nov 2021, 05:17

ovo govori da je TADICKA MOGLA IMAT OVU INFO,DA JE ZNALA KO JE UBICA?
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Osumnjičeni za ubistvo sarajevskih policajaca je zet ratnog zločinca Milomira Savčića, pobjegao u Španiju

Post by Taare » 05 Nov 2021, 08:00

Fuddo wrote: 04 Nov 2021, 23:00 A gleaj ti kakav sonjo ubije ljude, unesreci porodice…
Lijepi Texas
oMa u vuRunu
Bježi bolan, kakva furuna. Četničko govno je ugasilo živote dvojici poštenih, familijarnih ljudi.
jedina adekvatna kazna bila bi da se govno sveže konjima na repove i raščereči.
Svi mi se morete obratit

Tolumbar
Na probnom
Na probnom
Posts: 6
Joined: 17 Nov 2021, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: BiH po organizovanom kriminalu peta zemlja u Evropi, najviše trgujemo heroinom i oružjem

Post by Tolumbar » 17 Nov 2021, 22:26

Mutevelija wrote: 01 Nov 2021, 21:19 ""Bosanci su često žrtve prisilnog rada u građevinskoj industriji drugim sektorima u susjednim balkanskim i evropskim zemljama. Bosanskim ženama i djevojkama se trguje radi seksualne eksploatacije u privatnim stanovima i motelima. Posebno su marginalizirani Romi", stoji u izvještaju.

Evo odakle vicevi o Muji i Fati.

Mujo i bauštela Fata ko francuska sobarica.
Ovo mi nije jasno kako moze prisilni rad u susjednim zemljama?

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96654
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34590 times
Been thanked: 21253 times
Contact:
Status: Offline

DRAMA U ZENICI: Maskirani opljačkali radnika, ukrali oko 6.000 KM

Post by Rum » 23 Nov 2021, 13:49

Image

U krugu firme „Tola Company“ d.o.o. Zenica jutros u 7.55 sati dvije maskirane nepoznate osobe, u automobilu marke Golf 5, napali su radnika te kompanije te mu ukrali neodređenu sumu novca, piše Zenicainfo.

„Desio se nemio događaj gdje su dva nepoznata lica u automobilu marke Golf 5 zlatne boje napala našeg blagajnika radnika koji je upravo krenuo s novcem koji koristimo za otkup sekundarnih sirovina koji je bio u jednoj limenoj kutiji, kao kasa neka gdje stoji taj novac. Fizički su ga ovdje presreli, izašli i oteli mu tu kutiju i odgurnuli ga nogom. Potom su sjeli i otišli u nepoznatom pravcu“, navodi Darijan Mileusnić, direktor firme „Tola Company“ d.o.o. Zenica.

Potom su obavijestili Ministarstvo unutrašnjih poslova koji su odmah došli na lice mjesta i izvršili uviđaj. A o podacima o količini novca koji su otuđili, naš sagovornik pojašnjava:„Negdje otprilike oko 5.000 ili 6.000 maraka se radi, ne znam sad precizno ili tačno koliko je bilo“, završava Mileusnić.

„Po neslužbenim informacijama, tako smo čuli ovdje od pripadnika Ministarstva unutrašnjih poslova, čuli smo da je vozilo već pronađeno negdje u Gornoj Zenici u nekoj garaži i da je zapaljeno već“, kazao je Darijan Mileusnić za portal Zenicainfo.ba.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Koraci_u_noci
Penzioner
Penzioner
Posts: 24968
Joined: 04 Jun 2020, 19:21
Has thanked: 7009 times
Been thanked: 6657 times
Status: Online

Re: DRAMA U ZENICI: Maskirani opljačkali radnika, ukrali oko 6.000 KM

Post by Koraci_u_noci » 23 Nov 2021, 13:53

Bit ce da je dojava iznutra bila
Pobjeci sad od svega zelim

Post Reply

Return to “BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests