Kriminalci i kriminalne grupe u BiH

Društvene teme iz naše zemlje.

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply
Ruana
Status: Offline

Re: Natjerali ga da iskopa sebi grob na Trebeviću

Post by Ruana » 02 Aug 2013, 22:35

Treba ga izmisliti za ovakve.

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Natjerali ga da iskopa sebi grob na Trebeviću

Post by laganini » 02 Aug 2013, 22:47

sad će se javit mrki..ha,ha..
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96424
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34380 times
Been thanked: 21117 times
Contact:
Status: Offline

Re: Natjerali ga da iskopa sebi grob na Trebeviću

Post by Rum » 02 Aug 2013, 22:56

Izice oni do jutra i taj je nahebo tek :obrve
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Natjerali ga da iskopa sebi grob na Trebeviću

Post by laganini » 02 Aug 2013, 22:57

jako moguć scenarij...
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
pparadiso™
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 250
Joined: 27 Jun 2013, 15:21
Location: Jos uvek se lociram...
Contact:
Status: Offline

Re: Natjerali ga da iskopa sebi grob na Trebeviću

Post by pparadiso™ » 03 Aug 2013, 00:11

oni su vec vani... :DD
Nikad ne raspravljaj sa budalom. Prvo ce te spustiti na svoj nivo, a onda ce te dobiti na iskustvo!

Bambi
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5425
Joined: 20 Feb 2012, 17:30
Location: Grad celika,a ime mu je Zenica
Status: Offline

Re: Natjerali ga da iskopa sebi grob na Trebeviću

Post by Bambi » 03 Aug 2013, 00:42

Treba njih na doživotnu osudit,ma i to je mala kazna za njih :ljut :cudi

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120399
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7897 times
Status: Offline

Re: Natjerali ga da iskopa sebi grob na Trebeviću

Post by Krokodil Behko » 03 Aug 2013, 01:00

I ovaj koji je kopao sebi grob, kriminalac je kao i ovi koji su ga natjerivali. Šta bi ova naša policija da se oni sami ne otkucavaju? Nikada ne bi nikoga uhvatili.
online

User avatar
pparadiso™
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 250
Joined: 27 Jun 2013, 15:21
Location: Jos uvek se lociram...
Contact:
Status: Offline

Re: Natjerali ga da iskopa sebi grob na Trebeviću

Post by pparadiso™ » 03 Aug 2013, 01:07

Znate li da su Staljin&Co ...u ONO vreme imali grad na dalekom severu Rusije gde su slali ljude poput ovih...Mislim da se na tu temu i snimio neki film...
Kada je bilo potrebno oni su "radili poslove" za one koji su od njih to trazili ( citaj vlada ) ...Za uzvrat su imali slobodu zivljenja u takvim gradovima...
Neki su doziveli i duboku starost.
Nikad ne raspravljaj sa budalom. Prvo ce te spustiti na svoj nivo, a onda ce te dobiti na iskustvo!

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Natjerali ga da iskopa sebi grob na Trebeviću

Post by Zagorka » 03 Aug 2013, 13:56

Ruana wrote:Treba ga izmisliti za ovakve.
šta će ga izmišljati,jeftinije je po' litre benzina i klipa šibice......slučajno ispadne nekome kod saslušanja :zao

ali neće to,trebaju nekome ovakvi ljudi i ovakvo stanje......
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120399
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7897 times
Status: Offline

Naoružana banda otima luksuzne aute

Post by Krokodil Behko » 11 Aug 2013, 22:40

Image

Dvojica maskiranih i teško naoružanih razbojnika ukrala su prekjučer dva sata poslije ponoći Audi A7, vlasništvo Mirze Imamovića, sina Nihada Imamovića, jednog od najpoznatijih privrednika u BiH, a istu noć na meti kradljivaca našla se i porodica Zornić, koja živi u sarajevskom naselju Buča Potok.

Image

Žrtve tvrde da se, navodno, radi o dobro organiziranoj bandi od dvadesetak ljudi, koji su naoružani dugim cijevima, a čije su mete mahom luksuzni automobili nerijetko viđenijih građana! Krađe su, saznajemo, intenzivirane u posljednjih nekoliko dana.

Upali u avliju

Kako nam je ispričao Enver Zornić, vlasnik skupocjenog BMW-a X6, koji je ukraden kad i Imamovićev Audi A7, došao je iz Minhena da provede Bajram sa svojim bližnjima, ne sluteći šta će ga zadesiti prvi dan nakon dolaska u Sarajevo.

Image

- Oko četiri sata ujutro primijetio sam da se nešto dešava u avliji. Kada sam pogledao kroz prozor, ugledao sam lopova s fantomkom na glavi. Uperio je pušku u mene. Pomislio sam da će pucati. Međutim, ušao je auto, dok su ostala trojica čekala. Sakrili su se iza zida. Čuo sam kako govori: “Daj ključ!” U roku od nekoliko sekundi odvezli su se u nepoznatom pravcu. Odmah smo pozvali policiju - ispričao nam je Zornić.

On je dodao da su mu policajci tokom obavljanja uviđaja kazali da postoji mogućnost da je ovo djelo automafije s Pala. Također, tvrdi da je čuo da postoji grupa od 20 ljudi koja krade automobile po Sarajevu.

- Tvrdim da ovo nisu učinili neki narkomani nego organizirana skupina muškaraca naoružanih do zuba. Nije jednostavno ukrasti auto poput BMW-a X6. Morao si biti zaista dobro upućen u cijeli proces krađe, način dekodiranja... Ali, s druge strane, i hrabar, jer ipak je ovo porodična kuća, privatni posjed, a upasti tek tako u nečiju avliju je van svake pameti - kazao je Enver, dodajući da ne želi ni pomisliti šta su sve lopovi mogli učiniti njegovoj ženi, djeci, majci da su upali u kuću.

Nihad Imamović kaže da je zabrinut za sigurnost svih građana Sarajeva. On kaže da je njegov sin bio žrtva drumskog razbojništva na Ciglanama, u samom centru Sarajeva.

Reakcije nadležnih

- Zabrinut sam za sve nas, ne samo za sebe. Ovo nije obična krađa auta. Ovo je oružani drumski napad u centru grada. To može biti vrlo blizu krivičnog djela ubistvo. Samo je sekunda falila da se zapuca - kaže Imamović.

Ipak, dodaje da je najgore što ne vidi nikakve reakcije nadležnih, odnosno da se nešto preventivno radi kada je u pitanju sigurnosna situacija.

Pratili ga na cesti?

Senad Zornić ispričao nam je da je istu večer kada je ukradeno vozilo njegovog brata, vozeći sestrinu kćerku na Sarajevski aerodrom, doživio veliku neugodnost na semaforu kada je nepoznati muškarac prišao i pitao ga je li vozilo na prodaju.

- Kategorično sam mu odgovorio da nije i nastavio voziti. Na trenutak sam osjetio neku nelagodu, ali nisam pridavao značaja tome. Međutim, nakon što su ukrali Enverovo vozilo, povezao sam taj događaj na semaforu s krađom. Vjerovatno je auto neko “tipovao”. Nema šta drugo biti u pitanju. Ne mogu zasigurno reći da me je neko pratio na cesti, ali sve je moguće - dodao je Senad.
online

User avatar
Dust
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7268
Joined: 21 Dec 2011, 01:53
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Naoružana banda otima luksuzne aute

Post by Dust » 11 Aug 2013, 23:30

LuksuznA autA
Gledam te nekim drugim ocima
upravo onako kako ne treba...
I ne shvatam sta mi se desava
nedostaje mi rec koja resava
u tebi je neka tajna ostala
k'o muzika starih majstora

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96424
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34380 times
Been thanked: 21117 times
Contact:
Status: Offline

Re: Naoružana banda otima luksuzne aute

Post by Rum » 12 Aug 2013, 00:09

Neka su im ukrali hoce se kurciti ,gilja po bausteli i ulozi sve pare u avto si luuud hej i ja bi ti klepio :djed
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: Naoružana banda otima luksuzne aute

Post by mrki62 » 12 Aug 2013, 08:11

Toga će biti sve više. I treba tako jer niko se ne pita odakle nekima biznisima lova .
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

Bambi
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5425
Joined: 20 Feb 2012, 17:30
Location: Grad celika,a ime mu je Zenica
Status: Offline

Re: Naoružana banda otima luksuzne aute

Post by Bambi » 12 Aug 2013, 13:31

Jesu li im vratili auta? :hihi :plavi

User avatar
Nela
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4897
Joined: 25 Mar 2010, 18:18
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Naoružana banda otima luksuzne aute

Post by Nela » 12 Aug 2013, 23:07

Svako ovako auto ima kasko i cemu sikiracija :oo
Nervira me kad je covjek govno a ponasa se k'o Rafaelo kuglica

User avatar
Toruk Makto
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3417
Joined: 24 Mar 2010, 02:02
Location: C:\Documents and Settings\Toruk Makto\Desktop
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Naoružana banda otima luksuzne aute

Post by Toruk Makto » 13 Aug 2013, 16:59

:ooo ja juce procito naoruzana BaBa otima auta , :plavi
i danas na poslu kontam zajebana neka babetina naoruzala se hahah
Dal se trava sadi kod njih ko kod nas žito ,
da vidim svemirca , to bi ga ja upitooo .

User avatar
Peggy Sue
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2785
Joined: 06 Dec 2012, 13:40
Location: na šarenom podguzu
Status: Offline

Re: Kriminalci i kriminalne grupe u BiH

Post by Peggy Sue » 13 Sep 2013, 14:26

Htjedoh postaviti na temu Zenica, ali da ne kvarim onako lijepo zamišljenu temu...

Ukinuta presuda-bludne radnje

Kantonalni sud u Zenici poništio je prvostepenu osuđujuću presudu Općinskog suda te je naložio novo suđenje Zeničaninu Salihu Deliću (63), optuženom da je počinio bludne radnje nad 12-godišnjom bratičnom.

Delić je presudom zeničkog Općinskog suda osuđen na godinu zatvora, ali je ta presuda nakon žalbe odbrane poništena te je naloženo novo suđenje. Delić je optužen da je više puta od novembra 2011. do sredine marta 2012. godine u svojoj kući u selu Sviće i na drugim lokacijama, namjeravajući da zadovolji svoju spolnu pohotu, seksualno uznemiravao kćerku svog brata.

Prema optužnici, Delić nije izvršio nasilje niti je došlo do spolnog kontakta nego samo do seksualnog uznemiravanja, odnosno bludnih radnji, kako to tretira zakon.

Zanimljiv je povod Kantonalnog suda da poništi presudu prvostepenog suda. Naime, u presudi koju potpisuje sudija Nermin Tešnjak, navodi se da je Sud potvrdio žalbu odbrane na činjenicu da je prvostepeni sud samo pročitao iskaz oštećene iz istrage i vještačenje, ali je nije i direktno saslušao.

Taj je zahtjev odbrane u prvostepenom postupku odbijen, čime je, prema Kantonalnom sudu, optuženom umanjena mogućnost odbrane.

Izvor: zenicablog

I ne znam da li sam ovu vijest postavila zbog ove budaletine koja je imala bludne radnje nad bratovom kćerkom ili zbog sudije koji ga je osudio na godinu dana zatvora zbog toga.....
Image

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Kriminalci i kriminalne grupe u BiH

Post by Bla » 13 Sep 2013, 14:33

Pravo i pravda su dvije različite stvari i ne treba ih miješati. Nerijetko se desi da zbog propusta tužilaštva krivci ne budu sanksionisani.
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Kriminalci i kriminalne grupe u BiH

Post by Luna. » 13 Sep 2013, 15:09

Peggy Sue wrote:Htjedoh postaviti na temu Zenica, ali da ne kvarim onako lijepo zamišljenu temu...

Ukinuta presuda-bludne radnje

Kantonalni sud u Zenici poništio je prvostepenu osuđujuću presudu Općinskog suda te je naložio novo suđenje Zeničaninu Salihu Deliću (63), optuženom da je počinio bludne radnje nad 12-godišnjom bratičnom.

Delić je presudom zeničkog Općinskog suda osuđen na godinu zatvora, ali je ta presuda nakon žalbe odbrane poništena te je naloženo novo suđenje. Delić je optužen da je više puta od novembra 2011. do sredine marta 2012. godine u svojoj kući u selu Sviće i na drugim lokacijama, namjeravajući da zadovolji svoju spolnu pohotu, seksualno uznemiravao kćerku svog brata.

Prema optužnici, Delić nije izvršio nasilje niti je došlo do spolnog kontakta nego samo do seksualnog uznemiravanja, odnosno bludnih radnji, kako to tretira zakon.

Zanimljiv je povod Kantonalnog suda da poništi presudu prvostepenog suda. Naime, u presudi koju potpisuje sudija Nermin Tešnjak, navodi se da je Sud potvrdio žalbu odbrane na činjenicu da je prvostepeni sud samo pročitao iskaz oštećene iz istrage i vještačenje, ali je nije i direktno saslušao.

Taj je zahtjev odbrane u prvostepenom postupku odbijen, čime je, prema Kantonalnom sudu, optuženom umanjena mogućnost odbrane.

Izvor: zenicablog

I ne znam da li sam ovu vijest postavila zbog ove budaletine koja je imala bludne radnje nad bratovom kćerkom ili zbog sudije koji ga je osudio na godinu dana zatvora zbog toga.....
a sad nece d
dobit ni godinu vjerovatno
ima djubre dobrog advokata a sudije korumpirane i proce ko nista...
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Naoružana banda otima luksuzne aute

Post by Calla » 13 Sep 2013, 15:25

Rum wrote:Neka su im ukrali hoce se kurciti ,gilja po bausteli i ulozi sve pare u avto si luuud hej i ja bi ti klepio :djed

sve ces ovako razmisljati dok i tebi ne polupaju ogledala ili ukradu auto koje i nije bas toliko lu ksuzno ali eto mozda im je trebao bas tvoj tip auta za kakav dio odrezati koji im fali na drugom autu,,
Krada i otimacina su krivicna djela koja se trebaju kaznjavati zatvorom po nekoliko godina
a ne samo novcanom kaznom :ljut
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

Post Reply

Return to “BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests