Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Društvene teme iz naše zemlje.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Šabović Adis » 29 Sep 2021, 22:45

Naseef Mushroom wrote: 29 Sep 2021, 22:17
Šabović Adis wrote: 29 Sep 2021, 21:50 A nije ni ustranki.
Provjeri malo bolje tu informaciju.

A u pravu si, kada si jad onda zbog dušmana nemaš privilegije da tražiš pravdu, kao npr. Dragičević. Mogao je ostati u Italiji, brojati Evre i svake godine navraćati u posjetu kao Ahmed Džida ali eto odluči se vratiti i stvarati večnu, prelepu i celovitu republiku srpsku i kada časna bitka umjesto velike Srbije spade na "srbuj makar slamu jeo" sada meni treba biti žao što je postao jad?
Koju informaciju?
Veliš, Dženan i David su bili članovi SDA i SNSD? Možda roditelji njihovi? Kako se meni čini moraš biti makar u nekoj stranci, kao Arijana, pa da ti najbližeg ne može tek tako neko oteti, da ga mrak pojede i nikom ništa. Dženan izgleda i nije bio toliki jad kako su neki mislii.
To kao prvo, a kao drugo, imaš ti šta protiv jednog od dva bosanskohercegovačka entiteta?
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Naseef Mushroom » 29 Sep 2021, 23:08

Šabović Adis wrote: 29 Sep 2021, 22:45
Naseef Mushroom wrote: 29 Sep 2021, 22:17
Provjeri malo bolje tu informaciju.

A u pravu si, kada si jad onda zbog dušmana nemaš privilegije da tražiš pravdu, kao npr. Dragičević. Mogao je ostati u Italiji, brojati Evre i svake godine navraćati u posjetu kao Ahmed Džida ali eto odluči se vratiti i stvarati večnu, prelepu i celovitu republiku srpsku i kada časna bitka umjesto velike Srbije spade na "srbuj makar slamu jeo" sada meni treba biti žao što je postao jad?
Koju informaciju?
Veliš, Dženan i David su bili članovi SDA i SNSD? Možda roditelji njihovi? Kako se meni čini moraš biti makar u nekoj stranci, kao Arijana, pa da ti najbližeg ne može tek tako neko oteti, da ga mrak pojede i nikom ništa. Dženan izgleda i nije bio toliki jad kako su neki mislii.
To kao prvo, a kao drugo, imaš ti šta protiv jednog od dva bosanskohercegovačka entiteta?
Ma ja, Jugoslaven u srcu i duši koji kritikuje od kada je se registrovao svaki potez Bošnjaka i ostalih pro-BH orijentisanih da su izdajice domovine pita šta imam protiv entiteta rs? Nema šta, prava definicija Jugoslavena, zvučiš kao Titov unuk. Još jedan dokaz zašto je ta fašisticka tvorevina "Bratstva i jedinstva gdje se nile gledalo ko je ko" Srboslavija sa pravom završila na smetljištu historije.

I sve to šta si napisao nema veze sa ovim što čini sve da postane druga Gorica Dodik.
Šta je poganije? Što ja kao neko kome ništa ne dođu David, Dženan, Ifet, Muriz, Davor, Dalila, Gordana, Arijana, gdje nemam koristi ni od koga i pišem neutralno pa makar nekada bezosjećajno zvučalo ili gdje rodena sestra gradi karijeru sa ovakvim slikama i govorom tijela gdje se predstavlja kao "Zayebana mala koja ide u obračun sa državom".

Je li tebi normalno ovakvo prezentriranje osobe po portalima čiju priču znamo i po čemu je postala poznata?
Last edited by Naseef Mushroom on 29 Sep 2021, 23:12, edited 1 time in total.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120520
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6999 times
Been thanked: 7954 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Krokodil Behko » 29 Sep 2021, 23:12

Šabović Adis wrote: 29 Sep 2021, 22:45
Naseef Mushroom wrote: 29 Sep 2021, 22:17
Provjeri malo bolje tu informaciju.

A u pravu si, kada si jad onda zbog dušmana nemaš privilegije da tražiš pravdu, kao npr. Dragičević. Mogao je ostati u Italiji, brojati Evre i svake godine navraćati u posjetu kao Ahmed Džida ali eto odluči se vratiti i stvarati večnu, prelepu i celovitu republiku srpsku i kada časna bitka umjesto velike Srbije spade na "srbuj makar slamu jeo" sada meni treba biti žao što je postao jad?
Koju informaciju?
Veliš, Dženan i David su bili članovi SDA i SNSD? Možda roditelji njihovi? Kako se meni čini moraš biti makar u nekoj stranci, kao Arijana, pa da ti najbližeg ne može tek tako neko oteti, da ga mrak pojede i nikom ništa. Dženan izgleda i nije bio toliki jad kako su neki mislii.
To kao prvo, a kao drugo, imaš ti šta protiv jednog od dva bosanskohercegovačka entiteta?

Evo ti sto godina vremena, donesi bilo šta o ubistvima te dvojice, ali da ima smisla.


Ova mala nije insan. Ona na smrti brata gradi karijeru i siguran sam da ne misli mnogo o (stvarnim) ubicama rođenog brata. Jad od porodice. Još koju godinu, dok vi srboljševici ne pokrepavate, pa se više neće imati ko ložiti na ove gluposti.
online

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Naseef Mushroom » 29 Sep 2021, 23:26

Krokodil Behko wrote: 29 Sep 2021, 23:12
Šabović Adis wrote: 29 Sep 2021, 22:45

Koju informaciju?
Veliš, Dženan i David su bili članovi SDA i SNSD? Možda roditelji njihovi? Kako se meni čini moraš biti makar u nekoj stranci, kao Arijana, pa da ti najbližeg ne može tek tako neko oteti, da ga mrak pojede i nikom ništa. Dženan izgleda i nije bio toliki jad kako su neki mislii.
To kao prvo, a kao drugo, imaš ti šta protiv jednog od dva bosanskohercegovačka entiteta?

Evo ti sto godina vremena, donesi bilo šta o ubistvima te dvojice, ali da ima smisla.


Ova mala nije insan. Ona na smrti brata gradi karijeru i siguran sam da ne misli mnogo o (stvarnim) ubicama rođenog brata. Jad od porodice. Još koju godinu, dok vi srboljševici ne pokrepavate, pa se više neće imati ko ložiti na ove gluposti.
Tu se varamo.
Svo vrijeme sam se pitao šta je Adis mislio sa tim da Jugoslavija nije nestala i da i dalje postoji samo mi to ne primjetimo. Svo vrijeme sam mislio da budalaše dok taj isti forumaš koji omaložava svaki potez ARBiH i svih pro-BH građana da su izdajice domovine nije napisao ovo
Šabović Adis wrote: 29 Sep 2021, 22:45 To kao prvo, a kao drugo, imaš ti šta protiv jednog od dva bosanskohercegovačka entiteta?
i odmah me podsjetilo na ovo
Titov unuk: Republika Srpska je antifašistička, zato hoće da je ukinu
To sada mnoge stvari objašnjava
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120520
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6999 times
Been thanked: 7954 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Krokodil Behko » 29 Sep 2021, 23:32

Žena osumnjičenog, sama sve priznala.
Nemerem biliviti, da je lik učinio sve, da oslobodi ubicu svog sina


online

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Šabović Adis » 29 Sep 2021, 23:53

Naseef Mushroom wrote: 29 Sep 2021, 23:08Ma ja, Jugoslaven u srcu i duši koji kritikuje od kada je se registrovao svaki potez Bošnjaka i ostalih pro-BH orijentisanih da su izdajice domovine pita šta imam protiv entiteta rs? Nema šta, prava definicija Jugoslavena, zvučiš kao Titov unuk. Još jedan dokaz zašto je ta fašisticka tvorevina "Bratstva i jedinstva gdje se nile gledalo ko je ko" Srboslavija sa pravom završila na smetljištu historije.
Opa?! Alergisjski izboj?! :oo
Gledaj, Bošnjače:
Image

Znaš šta je ovo? Znaš, znaš!

Lijepo te pitam imaš li ti šta protiv jednog od dva bosanskohercegovačka entiteta? Možda s Ustavom BiH imaš problem? Možda s Alijom i torbom u kojoj je onomad i tvoju glavu nosio? A? Pogledaj ih. Složna braća vulgaris. Eto ti "bratstva i jedninstva", serem ti se na njega! :valja
Ja sam u najmanju ruku legalista, tako da nemoj meni bijesne gliste izigravat! :oo
I sve to šta si napisao nema veze sa ovim što čini sve da postane druga Gorica Dodik.
Tuži je! I nju i Goricu.
Valjda znaš šta ćeš staviti u Prijavu kad je budeš podnosio. :ok
Šta je poganije? Što ja kao neko kome ništa ne dođu David, Dženan, Ifet, Muriz, Davor, Dalila, Gordana, Arijana, gdje nemam koristi ni od koga i pišem neutralno pa makar nekada bezosjećajno zvučalo ili gdje rodena sestra gradi karijeru sa ovakvim slikama i govorom tijela gdje se predstavlja kao "Zayebana mala koja ide u obračun sa državom".
Ni meni David i Dženan ne dođu ništa, al makar znam da kad se vodi sudski proces treba držat jezik za zubima i ne letit pred rudu.
Je li tebi normalno ovakvo prezentriranje osobe po portalima čiju priču znamo i po čemu je postala poznata?
Kad baš pitaš da ti kažem: meni je odavno prestalo biti nenormalno da gledam predizborne kampanje...ko da je cirkus u grad došo. Pitam se samo otkud ti ideja da mi je, ili da bi mi trebala biti, Arijana veći klovn nego recimo Bakir. Čuj prezentiranje po portalima...:valja
Krokodil Behko wrote: 29 Sep 2021, 23:12
Evo ti sto godina vremena, donesi bilo šta o ubistvima te dvojice, ali da ima smisla.


Ova mala nije insan. Ona na smrti brata gradi karijeru i siguran sam da ne misli mnogo o (stvarnim) ubicama rođenog brata. Jad od porodice. Još koju godinu, dok vi srboljševici ne pokrepavate, pa se više neće imati ko ložiti na ove gluposti.
Majstore, osporen je nekadašnji zaključak da se radi o nesretnom slučaju. To je po srijedi. Dakle, ako te neko pita je li Dženan stradao u nesretnom slučaju ne možeš tek tako reći da jeste - dok se ovaj sudski proces ne završi i dok presuda ne bude glasila "nesretan slučaj".
Čuj srboljševici...jbt, vi izgleda fakat ne razunmijete o čemu se radi. :grana
Last edited by Šabović Adis on 29 Sep 2021, 23:56, edited 1 time in total.
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Shadow
Svemirka
Svemirka
Posts: 51719
Joined: 06 Apr 2020, 08:13
Has thanked: 21052 times
Been thanked: 20888 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Shadow » 29 Sep 2021, 23:55

:D. Ova hladna ko spricer. Vjestica.
I ovu pricu im ne bi ni jaslicko doba progutalo.
Mirno more

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Naseef Mushroom » 30 Sep 2021, 00:12

Šabović Adis wrote: 29 Sep 2021, 23:53
Naseef Mushroom wrote: 29 Sep 2021, 23:08Ma ja, Jugoslaven u srcu i duši koji kritikuje od kada je se registrovao svaki potez Bošnjaka i ostalih pro-BH orijentisanih da su izdajice domovine pita šta imam protiv entiteta rs? Nema šta, prava definicija Jugoslavena, zvučiš kao Titov unuk. Još jedan dokaz zašto je ta fašisticka tvorevina "Bratstva i jedinstva gdje se nile gledalo ko je ko" Srboslavija sa pravom završila na smetljištu historije.
Opa?! Alergisjski izboj?! :oo
Gledaj, Bošnjače:
Image

Znaš šta je ovo? Znaš, znaš!

Lijepo te pitam imaš li ti šta protiv jednog od dva bosanskohercegovačka entiteta? Možda s Ustavom BiH imaš problem? Možda s Alijom i torbom u kojoj je onomad i tvoju glavu nosio? A? Pogledaj ih. Složna braća vulgaris. Eto ti "bratstva i jedninstva", serem ti se na njega! :valja
Ja sam u najmanju ruku legalista, tako da nemoj meni bijesne gliste izigravat! :oo
I sve to šta si napisao nema veze sa ovim što čini sve da postane druga Gorica Dodik.
Tuži je! I nju i Goricu.
Valjda znaš šta ćeš staviti u Prijavu kad je budeš podnosio. :ok
Šta je poganije? Što ja kao neko kome ništa ne dođu David, Dženan, Ifet, Muriz, Davor, Dalila, Gordana, Arijana, gdje nemam koristi ni od koga i pišem neutralno pa makar nekada bezosjećajno zvučalo ili gdje rodena sestra gradi karijeru sa ovakvim slikama i govorom tijela gdje se predstavlja kao "Zayebana mala koja ide u obračun sa državom".
Ni meni David i Dženan ne dođu ništa, al makar znam da kad se vodi sudski proces treba držat jezik za zubima i ne letit pred rudu.
Je li tebi normalno ovakvo prezentriranje osobe po portalima čiju priču znamo i po čemu je postala poznata?
Kad baš pitaš da ti kažem: meni je odavno prestalo biti nenormalno da gledam predizborne kampanje...ko da je cirkus u grad došo. Pitam se samo otkud ti ideja da mi je, ili da bi mi trebala biti, Arijana veći klovn nego recimo Bakir. Čuj prezentiranje po portalima...:valja
Krokodil Behko wrote: 29 Sep 2021, 23:12
Evo ti sto godina vremena, donesi bilo šta o ubistvima te dvojice, ali da ima smisla.


Ova mala nije insan. Ona na smrti brata gradi karijeru i siguran sam da ne misli mnogo o (stvarnim) ubicama rođenog brata. Jad od porodice. Još koju godinu, dok vi srboljševici ne pokrepavate, pa se više neće imati ko ložiti na ove gluposti.
Majstore, osporen je nekadašnji zaključak da se radi o nesretnom slučaju. To je po srijedi. Dakle, ako te neko pita je li Dženan stradao u nesretnom slučaju ne možeš tek tako reći da jeste - dok se ovaj sudski proces ne završi i dok presuda ne bude glasila "nesretan slučaj".
Čuj srboljševici...jbt, vi izgleda fakat ne razunmijete o čemu se radi. :grana
Sve te osobe koje si nabrojao, šta god uradili opet se ne može nadmašiti sa poganošću profitirati nad rođenim bratom i uzimati ga u usta svake sedmice dok karijera napreduje.
Šta ću je tužiit? Nije to krivično djelo ali je dno dna.

A kako fino tvrdiš da moramo uvažavati republiku srpsku jer je potvrđena sa potpisom a sam ne uvažavaš što je jedan sa slike usavršio definiciju Jugoslavije sa govorom na Gazimestanu a druga dvojica potvrdila potpisom izlaz iz nje i definitivni kraj postojanja pa opet to tvrdoglavo ignorišeš i ne želiš se pomiriti sa tim da je mrtva.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Šabović Adis » 30 Sep 2021, 00:31

Naseef Mushroom wrote: 30 Sep 2021, 00:12 Sve te osobe koje si nabrojao, šta god uradili opet se ne može nadmašiti sa poganošću profitirati nad rođenim bratom i uzimati ga u usta svake sedmice dok karijera napreduje.
Ma bravo, ako će ko da profitira treba Bakir da profitira, i Dodik, jel, ipak su oni ti za koje je rezervisano licitiranje žrtvama uopšte. :ok
Šta ću je tužiit? Nije to krivično djelo ali je dno dna.
Ma ja, bolje olajavat iz sigurnosti anonimnosti. :ok

A kako fino tvrdiš da moramo uvažavati republiku srpsku jer je potvrđena sa potpisom a sam ne uvažavaš što je jedan sa slike usavršio definiciju Jugoslavije sa govorom na Gazimestanu a druga dvojica potvrdila potpisom izlaz iz nje i definitivni kraj postojanja pa opet to tvrdoglavo ignorišeš i ne želiš se pomiriti sa tim da je mrtva.
Opet ti s tim izlazom?!
Ide li tebi u tu glavu da Republika Bosna i Hercegovina, Republika Hrvatska, Republika Slovenija nikad nisu bile u sastavu SFRJ tako da je nemoguće da su je napustile, da su iz nje izašle?
To kao prvo, a kao drugo, Milošević se za Jugoslaviju zalagao taman toliko koliko i za Jugoslovene - 0%.
I kao treće, što sam ti već rekao jednom, Sudnji dan ćeš dočekati, propisano je tako. Smrt SFRJ nećeš, nismo je propisali. :ok
Ne mereeee 👉👌

--jusuf--
Na probnom
Na probnom
Posts: 98
Joined: 23 Dec 2021, 21:38
Has thanked: 56 times
Been thanked: 19 times
Status: Offline

Dodik i Dragičević zajedno šetaju

Post by --jusuf-- » 31 Dec 2021, 16:29

https://www.klix.ba/vijesti/bih/davor-d ... /211231093
Šta reći?
Pogledajte ove dvije s lijeve strane kako gledaju.

--jusuf--
Na probnom
Na probnom
Posts: 98
Joined: 23 Dec 2021, 21:38
Has thanked: 56 times
Been thanked: 19 times
Status: Offline

Re: Dodik i Dragičević zajedno šetaju

Post by --jusuf-- » 31 Dec 2021, 16:30

"Posjedujem čvrste dokaze da je riječ o ubistvu u koje su umiješani vrh MUP-a RS i Milorad Dodik", rekao je tada Dragičević.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Dodik i Dragičević zajedno šetaju

Post by insomnia » 31 Dec 2021, 16:31

Propade Bosnjacima jos jedna nada u suzivot nakon sto skinu Dodika 😂😂
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Dodik i Dragičević zajedno šetaju

Post by insomnia » 31 Dec 2021, 16:41

Trebali su i Muriza zvati. Jazuk je
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Dodik i Dragičević zajedno šetaju

Post by Hurija » 31 Dec 2021, 17:00

:D

Samo sloga Srbina spašava.
Ostalo je cutanje.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37927
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2958 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: Dodik i Dragičević zajedno šetaju

Post by Pasaga » 31 Dec 2021, 17:01

insomnia wrote: 31 Dec 2021, 16:41 Trebali su i Muriza zvati. Jazuk je
nije toliki ni jazuk,koliko je neposteno
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120520
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6999 times
Been thanked: 7954 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Krokodil Behko » 03 Jan 2022, 22:51

Đe odoše oni pravdaši sad?
Davor Dragičević, kao on to tvrdi, samo je minutu šetao s Dodikom.
Ali i toliko je bilo dovoljno, da potpuno promijeni mišljenje

Ćitajte pažljivo, između redova. Plan je da se njega iskoristi, kako bi se državno pravosuđe proglasdilo krivim za zastoj u slučaju

Govoreći o podršci koju je dobijao sve vrijeme u svojoj borbi naglasio je da su mu je pružali i pojedini političari među kojima su i Branislav Borenović, Vukota Govedarica, Jelena Trivić i Draško Stanivuković te da se to promijenilo nakon izbora.


“To su jednostavno politički lešinari koji su samo željeli lajk i glas, nikada njih nije interesovala pravda za moje dijete, niti ja, niti grupa Pravda za Davida. Nikad za nas nisu ni stali. Četiri godine mi se borimo i da li ste vidjeli da li su bili na bilo kojem suđenju, kada su dobili pendrek u glavu, nisu nikad”, naglasio je Dragičević.

Otkrio nam je i šta mu je Dodik poručio nakon poruke koju mu je uputio kada ga je prije nekoliko dana sreo u centru grada. “Nije ništa odgovorio samo je nešto promrmljao kao tužioci. Da mu je imalo ostalo razuma i pameti kao te moći, koliko god on mislio da je moćan, ali nije, on bi prvi sve pokrenuo da se riješi, ali ovo će ostaviti nesagledive posljedice i po entitet i institucije Republike Srpske, a ovima drugima nikada nije ni bilo stalo već su samo željeli pokupiti političke poene to se vidjelo odmah onog dana kada je Igor Crnadak rekao da su postigli historijski uspjeh, to je njih i interesovalo”, poručio je Dragičević.

Naglasio je da će Stanivuković, ukoliko ostane na vlasti biti gori od Dodika 100.000 puta.

“I on i Jelena Trivić, ako je to alternativa ovom entitetu neka objese i mene, dijete su mi ubili, ali svejedno, neće se dočekati nikada nimalo bolje. Alternative tu nema. Draško Stanivuković je sin ratnog profitera i tajkuna, a ljudi su glasali za to. Ja ne znam više da li treba narodu otvarati oči, neka žmiri ili oslijepe, mene ne interesuju”, zaključio je na kraju razgovora Dragičević.

(N1)


https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/23 ... a_ako.html
online

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Taare » 17 Feb 2022, 19:03

Nakon što je Kantonalni sud Sarajevo odbio produžiti pritvor Seferovićima napisan je drugi izvještaj o počinjenoj saobraćajnoj nesreći koji je svjedokinja odbila uraditi. U drugom izvještaju su spomenuti Ljubo i Bekrija Seferović.

- Rekla sam im da to nisu ta krivična djela i da to nikada neće proći jer se to nikada nije ni desilo - kazala je svjedokinja.
Ovo je jasno svima koji su pročitali prvu presudu.
Momak nije usmrćen udarom automobila, nego nekog predmeta.
Budući da tužilaštvo prilikom prvog suđenja nije pronašlo predmenet kojim je usmrćen dzenan, te nakon prijetnje od strane suda da će seferovići biti pušteni na slobodu, odlučili su se za najgoru moguću opciju, a to je mijenjanje optužnice, pa je onda umjesto ubistva išlo na saobraćajku.

Naravno da su izgubili slučaj i sud je oslobodio seferoviće za saobraćajnu nesreću.
Tužilaštvo je imalo priznanje ljube seferovića da je nekim predmetom udario dženana, ali je problem što nisu našli taj predmet.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120520
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6999 times
Been thanked: 7954 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Krokodil Behko » 03 Jul 2022, 19:49

Baš je našo mjesto, da priča o paljevini


online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120520
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6999 times
Been thanked: 7954 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Krokodil Behko » 06 Oct 2022, 16:04

Ja ne znam što već jednom ne zatvore ovu budaletinu Muriza.
Prijeti dovesto 100 šlepera i blokirati Sarajevo, jer eto, on neće da slzuša laži, a i dalje nema ništa čime bi potkrijepio svoje tvrdnje o uroti i ubistvu
online

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Naseef Mushroom » 06 Oct 2022, 17:08

Fadila prijavi neka baba i on dospi na crnu listu a ovdje se oko nečeg ozbiljnijeg ništa ne pokreće. Pa možda jer se nema šta pokrenuti.

Eto recimo da je rahmetli Dženan važniji od Joze Leotara i da je toliko osoba umješano u ubistvo. Kako da je isti slučaj kod Dragičevića? I gle slučajnosti oba imaju istog advokata i oba daju iste senzacionalističke izjave "Ovog datuma ću izdati jednu tajnu, za tri mjeseca ću reći imena" i onda pomjere datum.

Eto, pokušavam shvatiti situaciju, sve mislim očevi šute jer ih je advokat savjetovao da će uskoro se šta pokrenuti ali ništa od toga i oni šute i dalje? Ima li jače od godine kada je Feraget obećao da će se uskoro država tresti?

Pa prvi bi onaj ludi Dragičević koji je još prije nekoliko godina rekao da zna imena ubica već trebao kada je shvatio da su mu sve lađe potonule do sada vikati u Sarajevu ili Banjaluci "Oooo Ifete! Yebem i tebe i šutnju! Milane Milanoviću (ili ko je god) ubico, dosta sam se suzdržavao i šutio bla bla bla" ili bi se čulo da je usmrtio ubicu.

Sad kada je prošla predizborma, sada se od "sva vlast iz oba entiteta je nam ubila djecu" okrenuko na ozbiljne prijetnje prema Sarajevu koje od karadžića nisu izgovorene, od obadvojice.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

Post Reply

Return to “BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 88 guests