Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Društvene teme iz naše zemlje.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Taare » 12 Sep 2021, 03:22

Zing-Zong wrote: 12 Sep 2021, 00:15 Treba napisati...neko je ubici navlačio majice...
Ako pročitamo presudu u kojoj je rekonstruisan cijeli slučaj, ne možemo doći do drugog zaključka osim onog da je ljubo ubio dženana.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120365
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6956 times
Been thanked: 7875 times
Status: Online

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Krokodil Behko » 12 Sep 2021, 09:39

Kaže Senad Pećanin, kako je moguće da više Sarajlija ode na Cecin koncert, nego da dođe na taj protest.
Meni se čini, na Cecine koncerete upravo i idu ovi i ovakvi, koji su bili na protestu.
online

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11831
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2925 times
Been thanked: 2597 times
Status: Online

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Naseef Mushroom » 12 Sep 2021, 10:29

Jedan od top komentara na Klixu
Prepali se SDAovci jucerasnjih masovnih protesta koji su okupili ise od 10.000 ljudi pa su iz SDA platili medijima da objave kako je bilo jedva 2.500 kako bi ublazili svoje strahove.
Pa onda Senad Pećanin izjavi
Kako je moguće da više Sarajlija ode na koncert Cece u Lukavicu nego na protest protiv zločinačke vlasti?
Je li to i Senad Pećanin, jedan od najpoznatijih i najglasnijih ličnosti sa jučerašnjeg protesta, SDA plaćenik pa lažira cifre?
Ne znaju više ni sami gdje udaraju.
Sva priča zadnje 4 godine, svaka kritika, svaki neuspjeh, svaki izgovor se svodi na priču o SDA botovima i SDA medijima.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11831
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2925 times
Been thanked: 2597 times
Status: Online

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Naseef Mushroom » 12 Sep 2021, 11:04

Krokodil Behko wrote: 12 Sep 2021, 09:39 Kaže Senad Pećanin, kako je moguće da više Sarajlija ode na Cecin koncert, nego da dođe na taj protest.
Meni se čini, na Cecine koncerete upravo i idu ovi i ovakvi, koji su bili na protestu.
Pa Senad Pećanin je sam dao odgovor na ovo pitanje puno patetike koje je sam postavio
Šta se to dogodilo sa Sarajevom i Sarajlijama koje su u ratu pružili otpor fašistima s brda?
Kme kme
Možda zato što to nisu samo fašisti sa brda već imaju ime, od imena vojske pa do naroda kojoj pripadaju? Ali yebeš šta je međunarodni sud presudio, važno je ne uvrijediti šačicu koja je došla iz Banjaluke. Ja mislim da je bar 200 Sarajlija koji su pružili otpor Srbima se ogadio taj skup i voljeli bi da nisu nikako došli. Hrabre Sarajlije koje su branile Sarajevo nemaju volje na takve "da se ko ne uvrijedi" skupove više ići.

Ali ne može taj skup/protest proći bez standardne patetike Bošnji.
Pećanin u govoru sav nabrijan počinje nešto brbljati o Bakiru, Dodiku i Čoviću i nacionalizmu.
Prvo sta ima veze Dragan Čović sa ubistvima u Sarajevu i Banjaluci?
Drugo, čak da je sam vrh SDA umiješan u ubistvo Dženana, nacionalizam nema veze sa tim. SDA, ako je stvarno bilo ubistvo od nekoga iz SDA onda ga neki ljudi iz stranke štote isto kao što bi radili to neki za svog SDPovca, SBBovca, NSovca ili NiPovca. Znači to ima veze sa svim samo ne sa nacionalizmom.

Znamo ko govori 26 godina o nacionalistickim strankama čak tamo gdje i nema nacionalizma i onda neki tvrde da se ovo nije pretvorilo u stranački skup?
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Šabović Adis » 12 Sep 2021, 17:22

^^

Majstore, imaš ti djece? Jesu ti živa? Il ti je koje slučajno stradalo u saobraćajnoj nesreći?
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11831
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2925 times
Been thanked: 2597 times
Status: Online

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Naseef Mushroom » 12 Sep 2021, 17:33

Šabović Adis wrote: 12 Sep 2021, 17:22 ^^

Majstore, imaš ti djece? Jesu ti živa? Il ti je koje slučajno stradalo u saobraćajnoj nesreći?
Imam, hvala Bogu živa ali kakve to veze ima sa ovim što sam do sada pisao?
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Šabović Adis » 12 Sep 2021, 17:38

Naseef Mushroom wrote: 12 Sep 2021, 17:33
Šabović Adis wrote: 12 Sep 2021, 17:22 ^^

Majstore, imaš ti djece? Jesu ti živa? Il ti je koje slučajno stradalo u saobraćajnoj nesreći?
Imam, hvala Bogu živa ali kakve to veze ima sa ovim što sam do sada pisao?
E pa vidiš, Murizu fali jedno, a ti bi se isto ko i mnogi drugi makar mogao obuzdat i ne odmagat ako već pomoći ne možeš.
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11831
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2925 times
Been thanked: 2597 times
Status: Online

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Naseef Mushroom » 12 Sep 2021, 17:55

Šabović Adis wrote: 12 Sep 2021, 17:38
Naseef Mushroom wrote: 12 Sep 2021, 17:33
Imam, hvala Bogu živa ali kakve to veze ima sa ovim što sam do sada pisao?
E pa vidiš, Murizu fali jedno, a ti bi se isto ko i mnogi drugi makar mogao obuzdat i ne odmagat ako već pomoći ne možeš.
Ja nisam nijednom napisao da je Muriz kriv i da je do njega ali sam više puta napisao da je strašno da te to zadesi da od bola ne možeš znati kada sa tobom manipulišu.
Je li fali Mirsadu Kebi jedno dijete pa da je on kao bio neki faktor na protestima?
Fali li Drašku Stanivukoviću jedno dijete pa je kod protesta u Banjaluci ubacio sebe u prvi plan gdje je bio vođa protesta a nije više Davida i Davora ni pominjao i na kraju politički profitirao?
Fali li Senadu Pećaninu jedno dijete pa drži predizborni govor i pominje Bakira, Dodika i Čovića i borbu protiv nacionalista iako Dragan Čović nikako ne može imati veze sa dešavanjima u Sarajevu i Banjaluci a i ako je ovo istina što govore o ubistvu to je onda kriva mafija ili stranka ali nikako nacionalizam.
Automatski se ne smije to pitati ili kritikovati jer time i te osobe postaju nedodirljive kao da su i one dijete izgubile.

Tvoj post je najbolji primjer šta sam pisao na ovoj temi više puta, gdje iako nisam nijednom loše o ocu pisao ipak se kritikujem kada pominjem likove umiješane u podršci koji bi mogli profitirati jer odmah ide automatski "Otac izgubio dijete a ti tako pišeš" i tako ti likovi manipulišu Murizom.
Odjednom je "Dirneš li u Gordanu Tadić ti ne daš da se ubice otkriju".
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Šabović Adis » 12 Sep 2021, 18:04

Naseef Mushroom wrote: 12 Sep 2021, 17:55
Šabović Adis wrote: 12 Sep 2021, 17:38

E pa vidiš, Murizu fali jedno, a ti bi se isto ko i mnogi drugi makar mogao obuzdat i ne odmagat ako već pomoći ne možeš.
Ja nisam nijednom napisao da je Muriz kriv i da je do njega ali sam više puta napisao da je strašno da te to zadesi da od bola ne možeš znati kada sa tobom manipulišu.
Je li fali Mirsadu Kebi jedno dijete pa da je on kao bio neki faktor na protestima?
Fali li Drašku Stanivukoviću jedno dijete pa je kod protesta u Banjaluci ubacio sebe u prvi plan gdje je bio vođa protesta a nije više Davida i Davora ni pominjao i na kraju politički profitirao?
Fali li Senadu Pećaninu jedno dijete pa drži predizborni govor i pominje Bakira, Dodika i Čovića i borbu protiv nacionalista iako Dragan Čović nikako ne može imati veze sa dešavanjima u Sarajevu i Banjaluci a i ako je ovo istina što govore o ubistvu to je onda kriva mafija ili stranka ali nikako nacionalizam.
Automatski se ne smije to pitati ili kritikovati jer time i te osobe postaju nedodirljive kao da su i one dijete izgubile.

Tvoj post je najbolji primjer šta sam pisao na ovoj temi više puta, gdje iako nisam nijednom loše o ocu pisao ipak se kritikujem kada pominjem likove umiješane u podršci koji bi mogli profitirati jer odmah ide automatski "Otac izgubio dijete a ti tako pišeš" i tako ti likovi manipulišu Murizom.
Odjednom je "Dirneš li u Gordanu Tadić ti ne daš da se ubice otkriju".
Kako ti to znaš? Jesi ti neki stručnjak za manipulaciju?
Paša moj solidni, ne fali ni Bakiru dijete pa se (ničim izazvan?) našo prozvan da komentariše s nekakvim napadom na Bošnjake?! Mora da se i ti osjećaš napadnuto, jele? Znaš ti o čemu to Bake? Mislim, nije da si u bolu i da si izmanipulisan...
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120365
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6956 times
Been thanked: 7875 times
Status: Online

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Krokodil Behko » 12 Sep 2021, 19:04

Ovo bi policija trebala isprebijati i nabiti dobro


„Danas o smjeni Vlade KS odlučuje Aljoša Čampara, koji je i federalni ministar unutrašnjih poslova, institucije u kojoj su uništeni pojedini materijalni dokazi o ubistvu moga brata. Za to nikada niko nije odgovarao“
(Arijana Memić, izvor Novinska agencija Patria, 9. januar 2020. godine).


Ali kad je Čampara promijenio stranu, onda se rado slika s njim.

Image


I šta kažete, kako me nije sramota, ona jadnica samo traži pravdu za brata?
Ama, mene bi bilo sramota, da ne kontam ništa oko ovoga. Ovo bi ja šmrkom sve rastjerao.
online

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by insomnia » 12 Sep 2021, 19:11

Pa i kifla je bio premijer kantona u to doba
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37855
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2934 times
Been thanked: 2276 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Pasaga » 12 Sep 2021, 19:12

oooo...jbte...ekipe
:grana
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120365
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6956 times
Been thanked: 7875 times
Status: Online

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Krokodil Behko » 12 Sep 2021, 19:18

insomnia wrote: 12 Sep 2021, 19:11 Pa i kifla je bio premijer kantona u to doba

Ama, ovo je stvarno vrijeđanje inteligencije.
Možda je neko i ubio tog momka, ali nemoguće je da se cijela vlast urotila, da se ubije neki obični momak, a potom se ponovo urotili, da prikriju dokaze.
online

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Šabović Adis » 12 Sep 2021, 19:23

Što se onda trzaju uopšte?
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11831
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2925 times
Been thanked: 2597 times
Status: Online

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Naseef Mushroom » 12 Sep 2021, 20:00

Šabović Adis wrote: 12 Sep 2021, 18:04
Naseef Mushroom wrote: 12 Sep 2021, 17:55
Ja nisam nijednom napisao da je Muriz kriv i da je do njega ali sam više puta napisao da je strašno da te to zadesi da od bola ne možeš znati kada sa tobom manipulišu.
Je li fali Mirsadu Kebi jedno dijete pa da je on kao bio neki faktor na protestima?
Fali li Drašku Stanivukoviću jedno dijete pa je kod protesta u Banjaluci ubacio sebe u prvi plan gdje je bio vođa protesta a nije više Davida i Davora ni pominjao i na kraju politički profitirao?
Fali li Senadu Pećaninu jedno dijete pa drži predizborni govor i pominje Bakira, Dodika i Čovića i borbu protiv nacionalista iako Dragan Čović nikako ne može imati veze sa dešavanjima u Sarajevu i Banjaluci a i ako je ovo istina što govore o ubistvu to je onda kriva mafija ili stranka ali nikako nacionalizam.
Automatski se ne smije to pitati ili kritikovati jer time i te osobe postaju nedodirljive kao da su i one dijete izgubile.

Tvoj post je najbolji primjer šta sam pisao na ovoj temi više puta, gdje iako nisam nijednom loše o ocu pisao ipak se kritikujem kada pominjem likove umiješane u podršci koji bi mogli profitirati jer odmah ide automatski "Otac izgubio dijete a ti tako pišeš" i tako ti likovi manipulišu Murizom.
Odjednom je "Dirneš li u Gordanu Tadić ti ne daš da se ubice otkriju".
Kako ti to znaš? Jesi ti neki stručnjak za manipulaciju?
Paša moj solidni, ne fali ni Bakiru dijete pa se (ničim izazvan?) našo prozvan da komentariše s nekakvim napadom na Bošnjake?! Mora da se i ti osjećaš napadnuto, jele? Znaš ti o čemu to Bake? Mislim, nije da si u bolu i da si izmanipulisan...
Ja se ne vodim emocijama već činjenicama i ne može me niko izmanipulisati
Evo primjer kada je Bakir izjavio kako je hapšenje Novalića napad na Bošnjake. Ja uopšte ne slušam šta Bakir govori već koristim logiku.

Afera respiratori. Umiješani Fadil Novalić, Fahrudin Solak, Fikret Hodžić, Jerka Miličević i Ana Bavrka. U isto vrijeme skandal oko pokretne bolnice u rs-u.
Oko pokretne bolnice nikoga ne diraju a hapse samo Novalića, Solaka i Fikreta. Miličević (bar tada) i Bavrku ne diraju.
Kada 7 pljačkaša opljačkaju banku, ako se uhapse svih sedam to je pravda, ako uhapsiš od njih samo 4 crnca a onih 3 bijelaca pustiš da idu to je rasizam.
Da je udar na Bošnjake nije manipulacija već zdrav ratzum i logika.

Hapšenje Osmice i ponovo priča o udaru na Bošnjake.
Recimo da Osmica stvarno nije sposoban za tu poziciju i nema kvalifikacija.
U BiH ima 100-1000 osoba na pozicijama za koje nemaju kvalifikacije. Većinom ih drže Srbi i Hrvati. Od toliko pozicija prioritet je smjena jedna od kedne od ključnih pozicija koju drže Bošnjaci

(Znam da će sada neko šaljivo postaviti komentar da je se izjasnio Hrvatom, prežvakana tema gdje je se dalo objašnjenje, naravno da na njega gledaju drugačije nego na Hrvata Josipa).
I to bi se nelako dalo opravdati da je umjesto njega trebao doći neki Bošnjak iz SDPa, SBBa, NiPa itd. ali je trebao doći neki SNSDovac ili SDSovac koji nište više ne bi bio kvalifikovan a još bi negirao državu.

Znači ništa manipulacije kod mene, samo se držim informacija koje su dostupne.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11831
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2925 times
Been thanked: 2597 times
Status: Online

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Naseef Mushroom » 12 Sep 2021, 20:04

Krokodil Behko wrote: 12 Sep 2021, 19:18
insomnia wrote: 12 Sep 2021, 19:11 Pa i kifla je bio premijer kantona u to doba

Ama, ovo je stvarno vrijeđanje inteligencije.
Možda je neko i ubio tog momka, ali nemoguće je da se cijela vlast urotila, da se ubije neki obični momak, a potom se ponovo urotili, da prikriju dokaze.
Pa slično i kod Dragičevića u Banjaluci. Ispade da je više ljudi bilo umiješano nego kod ubistva Zorana Đinđića.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Šabović Adis » 12 Sep 2021, 20:09

Naseef Mushroom wrote: 12 Sep 2021, 20:00
Šabović Adis wrote: 12 Sep 2021, 18:04

Kako ti to znaš? Jesi ti neki stručnjak za manipulaciju?
Paša moj solidni, ne fali ni Bakiru dijete pa se (ničim izazvan?) našo prozvan da komentariše s nekakvim napadom na Bošnjake?! Mora da se i ti osjećaš napadnuto, jele? Znaš ti o čemu to Bake? Mislim, nije da si u bolu i da si izmanipulisan...
Ja se ne vodim emocijama već činjenicama i ne može me niko izmanipulisati
Evo primjer kada je Bakir izjavio kako je hapšenje Novalića napad na Bošnjake. Ja uopšte ne slušam šta Bakir govori već koristim logiku.

Afera respiratori. Umiješani Fadil Novalić, Fahrudin Solak, Fikret Hodžić, Jerka Miličević i Ana Bavrka. U isto vrijeme skandal oko pokretne bolnice u rs-u.
Oko pokretne bolnice nikoga ne diraju a hapse samo Novalića, Solaka i Fikreta. Miličević (bar tada) i Bavrku ne diraju.
Kada 7 pljačkaša opljačkaju banku, ako se uhapse svih sedam to je pravda, ako uhapsiš od njih samo 4 crnca a onih 3 bijelaca pustiš da idu to je rasizam.
Da je udar na Bošnjake nije manipulacija već zdrav ratzum i logika.

Hapšenje Osmice i ponovo priča o udaru na Bošnjake.
Recimo da Osmica stvarno nije sposoban za tu poziciju i nema kvalifikacija.
U BiH ima 100-1000 osoba na pozicijama za koje nemaju kvalifikacije. Većinom ih drže Srbi i Hrvati. Od toliko pozicija prioritet je smjena jedna od kedne od ključnih pozicija koju drže Bošnjaci

(Znam da će sada neko šaljivo postaviti komentar da je se izjasnio Hrvatom, prežvakana tema gdje je se dalo objašnjenje, naravno da na njega gledaju drugačije nego na Hrvata Josipa).
I to bi se nelako dalo opravdati da je umjesto njega trebao doći neki Bošnjak iz SDPa, SBBa, NiPa itd. ali je trebao doći neki SNSDovac ili SDSovac koji nište više ne bi bio kvalifikovan a još bi negirao državu.

Znači ništa manipulacije kod mene, samo se držim informacija koje su dostupne.
Nazife, bi li ti znao da je na tebe izvršen udar da Bakir tu informaciju nije dao u javnost?

A i mene budale, koga ja pitam...nekoga ko po svoje mišljenje ide ili u džamiju ili u stranku. :valja
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11831
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2925 times
Been thanked: 2597 times
Status: Online

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Naseef Mushroom » 12 Sep 2021, 20:18

Šabović Adis wrote: 12 Sep 2021, 20:09
Naseef Mushroom wrote: 12 Sep 2021, 20:00
Ja se ne vodim emocijama već činjenicama i ne može me niko izmanipulisati
Evo primjer kada je Bakir izjavio kako je hapšenje Novalića napad na Bošnjake. Ja uopšte ne slušam šta Bakir govori već koristim logiku.

Afera respiratori. Umiješani Fadil Novalić, Fahrudin Solak, Fikret Hodžić, Jerka Miličević i Ana Bavrka. U isto vrijeme skandal oko pokretne bolnice u rs-u.
Oko pokretne bolnice nikoga ne diraju a hapse samo Novalića, Solaka i Fikreta. Miličević (bar tada) i Bavrku ne diraju.
Kada 7 pljačkaša opljačkaju banku, ako se uhapse svih sedam to je pravda, ako uhapsiš od njih samo 4 crnca a onih 3 bijelaca pustiš da idu to je rasizam.
Da je udar na Bošnjake nije manipulacija već zdrav ratzum i logika.

Hapšenje Osmice i ponovo priča o udaru na Bošnjake.
Recimo da Osmica stvarno nije sposoban za tu poziciju i nema kvalifikacija.
U BiH ima 100-1000 osoba na pozicijama za koje nemaju kvalifikacije. Većinom ih drže Srbi i Hrvati. Od toliko pozicija prioritet je smjena jedna od kedne od ključnih pozicija koju drže Bošnjaci

(Znam da će sada neko šaljivo postaviti komentar da je se izjasnio Hrvatom, prežvakana tema gdje je se dalo objašnjenje, naravno da na njega gledaju drugačije nego na Hrvata Josipa).
I to bi se nelako dalo opravdati da je umjesto njega trebao doći neki Bošnjak iz SDPa, SBBa, NiPa itd. ali je trebao doći neki SNSDovac ili SDSovac koji nište više ne bi bio kvalifikovan a još bi negirao državu.

Znači ništa manipulacije kod mene, samo se držim informacija koje su dostupne.
Nazife, bi li ti znao da je na tebe izvršen udar da Bakir tu informaciju nije dao u javnost?

A i mene budale, koga ja pitam...nekoga ko po svoje mišljenje ide ili u džamiju ili u stranku. :valja
Ne bih možda formulisao tako tu rečenicu "Izvršen je udar" ali bi primjetio da od toliko nesposobnih i nekvalifikovanih osoba na funkcijama njima je prioritet se pozabaviti sa jednom od rijetkih pozicija koju drže Bošnjaci i još na njegovo mjesto postaviti ne SDP, SBB ili NiPovce već baš SDSovce ili SNSDovce
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by insomnia » 12 Sep 2021, 20:27

Ti bas nikako da shvatis. Oni uopste nisu bitni u ovoj prici. Oni rade ono sto im je u opisu posla, slabe neprijatelja.
Bitno je to da SDA na ovakvu poziciju niposto nije smjela postaviti lika kojeg je tako lako skloniti
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11831
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2925 times
Been thanked: 2597 times
Status: Online

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Naseef Mushroom » 12 Sep 2021, 20:48

insomnia wrote: 12 Sep 2021, 20:27 Ti bas nikako da shvatis. Oni uopste nisu bitni u ovoj prici. Oni rade ono sto im je u opisu posla, slabe neprijatelja.
Bitno je to da SDA na ovakvu poziciju niposto nije smjela postaviti lika kojeg je tako lako skloniti
Pa čitav sistem u Bosni i Hercegovini funkcioniše tako da su na funkciji likovi koje je lahko skloniti, od one ublehe gradonačelnice glavnog grada do direktora vodovoda Trebinja.

Ne pravdam uopšte Bošnjake koji su zaslužili da se smjene ali kako to da se uvijek pravi pravna država od nalogodavaca Srba i Hrvata počevši od Bošnjaka i zaustavljanjem kod Bošnjaka, znači samo Bošnjaka a Srbi i Hrvati mogu orgijati sa svojim lažnim diplomama?
Hapsi Osmicu ali hapsi i sve druge u Sarajevu, Prijedoru, Trebinju, Širokom, Tešnju i Bihaću i ja se prvi potpisujem da se to uradi.

Eto da su postavili nekoga kvalifikovanog koga nije lahko skloniti, onda ga ne bi dirali ali opet bi imali na funkcijama Srbe i Hrvate sa sumnjiivm diplomama koji bi radili protiv države koji bi bili nedodirljivi niti bi se hapsili.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

Post Reply

Return to “BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests