Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Društvene teme iz naše zemlje.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7769 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Krokodil Behko » 16 Sep 2021, 15:50

Naseef Mushroom wrote: 16 Sep 2021, 14:39
Koraci_u_noci wrote: 16 Sep 2021, 10:37 Tacno nas sve budalama prave
Ja nikada u životu nisam bio toliko otporan na to da me ko pravi budalom kao kod ovog slučaja.

Ovdje se politički protivnici obračunavaju, bit će hapšenja, smjena, optužbi, dobijanja glasova a sve pod izgovorom
"Klupko se odmotava, bliže smo rješavanju ko je ubio Dženana" i sve će se riješiti osim to o čemu govore, na stranu što je 90% "umiješanih" zaslužilo da se privedu zbog nekih drugih stvari.

Pa evo žele sada predložiti Ferageta da se kandiduje za člana predsjedništva. Zašto bi iko ko želi da se riješi konačno slučaj Memić i Dragičević ponudio jednom advokatu kojeg hvale obe porodice da se jedini bori za pravdu i to radi besplatno da se kandiduje i time izgubi fokus sa slučaja jer neće više imati dovoljno vremena za to?
Kakva je to logika? Koga prave budalom?
Jedino što će time dobiti kandidat opozicije glasove jer će većina reći "Pa to je onaj Feraget koji je se hrabro borio, savjest me tjera da glasam" dok Čika Pedja i SDAov koalicioni partner Fahro zadovoljno trljaju ruke.

Najbolje su napisali na jednom drugom forumu, kada to pišu forumu gdje krive SDA i kada kiša pada to sve govori
E to je poenta. Koliko god neko mrzio SDA, kao što je mrzim i sam, zloupotrijebiti vlastito mrtvo dijete, kako bi naštetilo bilo kojoj stranci, pa makar to bila i SDA, krajnje je morbidno i nemoralno.

U tom slučaju, SDA je suho zlato, kakva je opozicija koja se služi ovakvim metodama. Kad bi stavili na jedan tas sav kriminal SDA, od vremena certifikata, Zore, Energoinvesta, preko Grasa, Željeznica i privatizacije, pa sve do respiratora i Sebijinih diploma, ne može se mjeriti sa težinom i morbidnosti ovog djela na drugom tasu, ukoliko se pokaže da je zaista tako. Osloboditi pritiscims stvarne ubice, zatvoriti nevine ljude, pljuvati po svemu i svakome,.... zaista nemam riječi.
Ali da ne prejudiciram, sačekt ću presudu.
Jedino se ne slažem da to otac lično radi ali je izmanipulisan od onih koji tako razmišljaju.

Pa njegova će kandidatura, sigurno ići u korist SDA, jer nemaju te stranke bazu, kao što je ima SDA, a poraz će ih još više obrukati. Taj prijedlog je svjedočanstvo da nema nijedne jače ličnosti u toj "opoziciji", koja je kadra izaći SDA kandidatu na crtu.

Nije da nije, volio bih da pobijedi neko drugi, dosta je bilo i tog Bakira, isti je stvarno privatizirao i partiju i državu, ali ovako će samo natjerati još glasača prema Bakiru
online

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26348
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14241 times
Been thanked: 3773 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Veca » 16 Sep 2021, 15:58

...ocevima (familijama) je svejedno tko ce proces dovesti do kraja, u to sam sigurna, njima je najvaznije da ubice njihove djece budu osudjeni! ...a traze da budu osudjeni i svi oni koji su podmetali, zataskavali-tko zna sta sve radili-evo 5 godina! ...nedao bog nikom dozivjeti, da ti dijete tako "ode na drugi svijet! ...ja sam uz oceve, njihova krivica ni najmanja nije!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7769 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Krokodil Behko » 16 Sep 2021, 17:18

Evo i Bakir mu kaže, ako već zna ko je ubica, nek kaže već jednom

Tako je u jednom dijelu intervjua Izetbegović kazao da ga je Muriz Memić, Dženanov otac posjetio prije četiri - pet godina i tom prilikom mu rekao da zna ko je ubica njegovog sina.

“I on je to poslije više puta ponovio u javnosti. Dakle, ne znam ja tu stvar, gospodin Memić tvrdi da on zna i ne bih htio sada da prozivam čovjeka, ali ako zaista bilo šta zna, a rekao je to javno, neka kaže to Tužilaštvu.
online

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83788
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10910 times
Been thanked: 16211 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Fuddo » 16 Sep 2021, 17:55

Krokodil Behko wrote: 16 Sep 2021, 17:18 Evo i Bakir mu kaže, ako već zna ko je ubica, nek kaže već jednom

Tako je u jednom dijelu intervjua Izetbegović kazao da ga je Muriz Memić, Dženanov otac posjetio prije četiri - pet godina i tom prilikom mu rekao da zna ko je ubica njegovog sina.

“I on je to poslije više puta ponovio u javnosti. Dakle, ne znam ja tu stvar, gospodin Memić tvrdi da on zna i ne bih htio sada da prozivam čovjeka, ali ako zaista bilo šta zna, a rekao je to javno, neka kaže to Tužilaštvu.
Ma razvlace cojeka lokalni ljigavci ko zvaku, on se jadan u svoj tugi i bolu pogubio, razumljivo je to.
Nedobog nikom.
Da mi to neko napravi, i ja znam ko je, pa ne bi ni tog bilo.
A ni mene.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11828
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2922 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Naseef Mushroom » 16 Sep 2021, 18:11

Veca wrote: 16 Sep 2021, 15:58 ...ocevima (familijama) je svejedno tko ce proces dovesti do kraja, u to sam sigurna, njima je najvaznije da ubice njihove djece budu osudjeni! ...a traze da budu osudjeni i svi oni koji su podmetali, zataskavali-tko zna sta sve radili-evo 5 godina! ...nedao bog nikom dozivjeti, da ti dijete tako "ode na drugi svijet! ...ja sam uz oceve, njihova krivica ni najmanja nije!
Davor i Muriz su obadvojica više puta izjavili da je Ifet jedini advokat koji se bori za njih a da nije ni marke uzeo, sumnjam da im je svejedno ko će proces dovesti do kraja pogotovo u eri korumpiranih advokata
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11828
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2922 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Naseef Mushroom » 16 Sep 2021, 18:28

MarlboroGold wrote: 16 Sep 2021, 15:33 Baš vi znate je li čovjek izmanipulisan ili ne. Niste uopšte kompetentni da tvrdite tako nešto.
Pa je li ima logike da advokatu kojeg obe familije zovu jedinim advokatom koji se iskreno bori za njih i to besplatno ponuditi poziciju zbog koje neće imati vremena da se bavi oko slučaja jer predstoji predizborna?
Ali se ide na to "Bećirević, Konaković, Zvizdić su šanse 80% da pobjede ali za Ifeta su šanse 99% pogotovo kada mu je protivkandidat iz stranke čije članove optužujemo da su umiješani u ubistvo", svima jenjasno da će Dženan pasti u drugi plan kada nastupi predizborna.

Sve podsjeća na Draška i njegovu kandidaturu. Do protesta za Davida bio je poznat samo YouTuberima po videima gdje lomi asfalt i onda je se na skupovima gurao u prvi red, čak teatralno bio hapšen, privodili su ga u policiju dok nije najavio kandidaturu, onda je Pravda za Davida bila bez Davora i Suzane i Draško je bio glavna zvijezda gdje Davida skoro nije ni pominjao.
Danas Banjalučani dolaze u Sarajevo na proteste jer se gradonačeonik, taji sti Draško nije izborio da se smiju održati u Banjaluci.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26348
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14241 times
Been thanked: 3773 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Veca » 16 Sep 2021, 18:40

Naseef Mushroom wrote: 16 Sep 2021, 18:11
Veca wrote: 16 Sep 2021, 15:58 ...ocevima (familijama) je svejedno tko ce proces dovesti do kraja, u to sam sigurna, njima je najvaznije da ubice njihove djece budu osudjeni! ...a traze da budu osudjeni i svi oni koji su podmetali, zataskavali-tko zna sta sve radili-evo 5 godina! ...nedao bog nikom dozivjeti, da ti dijete tako "ode na drugi svijet! ...ja sam uz oceve, njihova krivica ni najmanja nije!
Davor i Muriz su obadvojica više puta izjavili da je Ifet jedini advokat koji se bori za njih a da nije ni marke uzeo, sumnjam da im je svejedno ko će proces dovesti do kraja pogotovo u eri korumpiranih advokata

...nisam mislila na advokata, nego na tuzilastvo, sudije itd. ...nea boljeg od Ferageta, svaka njemu cast, ono mati jednom radja! :srce
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11828
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2922 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Naseef Mushroom » 16 Sep 2021, 19:11

Veca wrote: 16 Sep 2021, 18:40
Naseef Mushroom wrote: 16 Sep 2021, 18:11
Davor i Muriz su obadvojica više puta izjavili da je Ifet jedini advokat koji se bori za njih a da nije ni marke uzeo, sumnjam da im je svejedno ko će proces dovesti do kraja pogotovo u eri korumpiranih advokata

...nisam mislila na advokata, nego na tuzilastvo, sudije itd. ...nea boljeg od Ferageta, svaka njemu cast, ono mati jednom radja! :srce
I baš zato što ono mati jednom rađa se postavlja pitanje zašto mu se nudi kandidatura da mu se odvrati fokus?
Ali važnije je Trojci na emocije da se pobjedi Bakir nego da se ostavi čovjek na miru da privede ovaj slučaj kraju.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42178
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13798 times
Been thanked: 12341 times
Status: Online

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Masamune » 16 Sep 2021, 19:16

Naseef Mushroom wrote: 16 Sep 2021, 18:28
MarlboroGold wrote: 16 Sep 2021, 15:33 Baš vi znate je li čovjek izmanipulisan ili ne. Niste uopšte kompetentni da tvrdite tako nešto.
Pa je li ima logike da advokatu kojeg obe familije zovu jedinim advokatom koji se iskreno bori za njih i to besplatno ponuditi poziciju zbog koje neće imati vremena da se bavi oko slučaja jer predstoji predizborna?
Ali se ide na to "Bećirević, Konaković, Zvizdić su šanse 80% da pobjede ali za Ifeta su šanse 99% pogotovo kada mu je protivkandidat iz stranke čije članove optužujemo da su umiješani u ubistvo", svima jenjasno da će Dženan pasti u drugi plan kada nastupi predizborna.

Sve podsjeća na Draška i njegovu kandidaturu. Do protesta za Davida bio je poznat samo YouTuberima po videima gdje lomi asfalt i onda je se na skupovima gurao u prvi red, čak teatralno bio hapšen, privodili su ga u policiju dok nije najavio kandidaturu, onda je Pravda za Davida bila bez Davora i Suzane i Draško je bio glavna zvijezda gdje Davida skoro nije ni pominjao.
Danas Banjalučani dolaze u Sarajevo na proteste jer se gradonačeonik, taji sti Draško nije izborio da se smiju održati u Banjaluci.
Polako ba, opušteno. Pusti ljude da ganjaju pravdu za koju misle da jeste. Ako ne uspiju i failaju onda će i Murizu biti jasno da je to gotova priča. Kao otac ubijenog djeteta ima pravo da radi šta hoće i da ga podrže oni koji žele. Nema tu manipulacije, već je obostrana korist. Ako faila onda će dobiti tužbe za klevete svih ovih godina i snosiće odgovornost za iste. Treba samo pustiti da se to završi pa kako god ispadne na kraju.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26348
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14241 times
Been thanked: 3773 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Veca » 16 Sep 2021, 19:54

...a jbg. kao da se Feraget licno javio da bude kandidat :roll ...mogu oni probati sta hoce, njemu ne pada na um, da takvo sta prihvati! ...poseban je to karakter!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7769 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Krokodil Behko » 16 Sep 2021, 22:19

Ovo već prelazi granice svakog ukusa
"Bakire Izetbegoviću, neka politika konačno prepusti naš slučaj pravosudnim institucijama i prestane se miješati. Prestanite davati izjave o nečemu o čemu pojma nemate jer da imate, znali biste da je po zakonu sud taj koji treba reći ko je ubica. Tužilaštvo treba da istraži a sud na kraju da kaže ko je ubica", rekla je Memić.

Ipak je prava adresa tužilaštvo, jer sud sudi onima koje tužilaštvo privede, pred taj sud.
Ali mala balava i pokvarena to ne zna.

Pa jel to ja retardiran, pa da nasjednem na ove parolaške izjave?

Mediji bi trebali ignorisati i Muriza i sve njegove trolove.
online

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53257
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1878 times
Been thanked: 14903 times
Status: Online

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by HAVANA » 16 Sep 2021, 22:28

Nista on ovde nece rijesiti. Sa ovakvim se samo silom rijesava. Sistem cao. Jebe se njih i za dijete i sve. Za pocetak trebo je odma svezati za stolicu onog sto je izbrisao snimak.A sve je jako cudno. Prosto nevjerovatno koliko ljudi se tu mora upetljati da se to sve zavrti. Ne znam sta i kako. A da smrdi, smrdi gluho bilo kako smrdi.Kod nas sve smrdi i sve prodje u tom smradu, a ovaj je zavro. I neka je al ne kontam kako moze to tako. Svaka njemu cast na samokontroli, pogotovo ako zna ko je. Ma i ako samo naslucuje...
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53257
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1878 times
Been thanked: 14903 times
Status: Online

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by HAVANA » 16 Sep 2021, 22:31

Krokodil Behko wrote: 16 Sep 2021, 22:19 Ovo već prelazi granice svakog ukusa
"Bakire Izetbegoviću, neka politika konačno prepusti naš slučaj pravosudnim institucijama i prestane se miješati. Prestanite davati izjave o nečemu o čemu pojma nemate jer da imate, znali biste da je po zakonu sud taj koji treba reći ko je ubica. Tužilaštvo treba da istraži a sud na kraju da kaže ko je ubica", rekla je Memić.

Ipak je prava adresa tužilaštvo, jer sud sudi onima koje tužilaštvo privede, pred taj sud.
Ali mala balava i pokvarena to ne zna.

Pa jel to ja retardiran, pa da nasjednem na ove parolaške izjave?

Mediji bi trebali ignorisati i Muriza i sve njegove trolove.
Ne kontam ja tebe. Ubiju ti dijete, brata i ti trazis sto bi svako nornalan trazio u ovako smrdljivoj i supljoj prici... I ona pokvarena. Zasto? Da ih je pobila sve ja bi imao razumijevanja za taj cin.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7769 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Krokodil Behko » 16 Sep 2021, 22:37

HAVANA wrote: 16 Sep 2021, 22:31
Krokodil Behko wrote: 16 Sep 2021, 22:19 Ovo već prelazi granice svakog ukusa




Ipak je prava adresa tužilaštvo, jer sud sudi onima koje tužilaštvo privede, pred taj sud.
Ali mala balava i pokvarena to ne zna.

Pa jel to ja retardiran, pa da nasjednem na ove parolaške izjave?

Mediji bi trebali ignorisati i Muriza i sve njegove trolove.
Ne kontam ja tebe. Ubiju ti dijete, brata i ti trazis sto bi svako nornalan trazio u ovako smrdljivoj i supljoj prici... I ona pokvarena. Zasto? Da ih je pobila sve ja bi imao razumijevanja za taj cin.

Oni su rekli prije pet godina, da znaju ko je to uradio, a Bakir je rekao, ako znaju nek kažu.
Super jednostavno.

Posebna bi priča bila, kako znaju da je uopšte ubijen.

Ja sam čovjek filozof i vjerujem samo u ono što sam vidio svojim očima, ili je neko dobro potkrijepio svoje riječi.

U ovom slučaju, sve što Muriz treba da uradi, da ode u tužilaštvo i da kaže ko je ubica, ako već zna i ako je to bilo ubistvo.

Šta treba, još 5 godina da sjedim i slušam ove likove kako tvrde da znaju sve?
online

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53257
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1878 times
Been thanked: 14903 times
Status: Online

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by HAVANA » 16 Sep 2021, 22:40

Pa mogu i ja otic negdje i rec behko obio granap. Zna se ciji je to posao, ja mogu qrcu pricat. Pogotovo sa ovim igracima. Samo kad vidim imena, smrdi mi na kilometre. Mali je ovo grad.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by greeneyes » 16 Sep 2021, 22:41

Samo neka cera ljudina. Pa taman da traje jos 5 godina
Samo sabura

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53257
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1878 times
Been thanked: 14903 times
Status: Online

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by HAVANA » 16 Sep 2021, 22:43

Mi cemo sjedit 5 godina i drkat qrac po forumu. Djeteta nema. Svaka njemu cast. Ne znam ali mislim da bi ih redom pobio. Ko ce znat kako bi reagovao ali jebo si mi zivot, jebacu i ja tvoj i cao.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11828
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2922 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Naseef Mushroom » 16 Sep 2021, 22:45

HAVANA wrote: 16 Sep 2021, 22:31
Krokodil Behko wrote: 16 Sep 2021, 22:19 Ovo već prelazi granice svakog ukusa




Ipak je prava adresa tužilaštvo, jer sud sudi onima koje tužilaštvo privede, pred taj sud.
Ali mala balava i pokvarena to ne zna.

Pa jel to ja retardiran, pa da nasjednem na ove parolaške izjave?

Mediji bi trebali ignorisati i Muriza i sve njegove trolove.
Ne kontam ja tebe. Ubiju ti dijete, brata i ti trazis sto bi svako nornalan trazio u ovako smrdljivoj i supljoj prici... I ona pokvarena. Zasto? Da ih je pobila sve ja bi imao razumijevanja za taj cin.
Da ih je pobila sve sačuvala bi obraz a ne ovako
Zastupnica Naroda i pravde Arijana Memić obratila se 29. 01. 2020. godine na sjednici Skupštine KS navodeći da će građani ocijeniti rad Vlade KS.

“Vlada koja je vratila izgubljenu nadu da može drugačije, pokazala da se može raditi u interesu građana, javno i transparentno. O sudbini ove vlade odlučuju oni kojima je važniji lični interes od opsšteg, odlučuju zadrugari i oni koji su nepravdu učinjenu njima lično,stavili sa strane a sve zarad interesa njihovih političkih šefova. Danas o smjeni Vlade odlučuje Aljoša Čampara, koji je i federalni ministar unutrašnjih poslova, institucije u kojoj su uništeni pojedini materijalni dokazi o ubistvu moga brata. Za to nikada niko nije odgovarao“ – navela je Arijana Memić, sestra ubijenog Dženana Memića.
Image
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53257
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1878 times
Been thanked: 14903 times
Status: Online

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by HAVANA » 16 Sep 2021, 22:46

Snimak bi sve rijesio. Ja sam pljacku, sudare,svasta rijesio sa snimcima zadnjih 10 godina. Kako ga nema u pm, sto li?
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11828
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2922 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: Dženan i David: Ubistva bez kazne u BiH

Post by Naseef Mushroom » 16 Sep 2021, 22:46

greeneyes wrote: 16 Sep 2021, 22:41 Samo neka cera ljudina. Pa taman da traje jos 5 godina
Pa i cilj je da ćera još 5 godina, taman do isteka idućeg mandata onih koji manipuulišu njime.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

Post Reply

Return to “BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests