Afera respiratori

Društvene teme iz naše zemlje.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16283
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3372 times
Been thanked: 2659 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by Lavlje_srce » 08 Apr 2021, 17:45

HAVANA wrote: 08 Apr 2021, 17:36Oni su krivi za kompletnu situaciju kakva je i nek snose odgovornost.Ali kazem,nece nista biti od ovoga.Opet ce neko moj disati na nesta,ne znam ni na sta,opet ce me neko nazvati da kupim lijek,opet necu moci sestru odvesti doktoru u tu utvrdu i opet ce oni nastaviti po svom.Pare i vlast.To njih zanima.Mali bahati smrdljivci kojim nikada nije dosta novca i moci.A ljudi umiru.I to je tako.Galamice zbog bolnice,muriz ce nesta vikat,ovaj,onaj...Al nista od toga svega nema.Oni mogu sve i sve im prolazi.Tako ce i ostati.Zacudio bi se da nesta bude.
Ali fenomen balkanske sirotinje je za proucavanje - podrzace ih doslovno do zadnjeg daha (na svim stranama). Nevjerovatno.

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by Chloe » 08 Apr 2021, 17:47

Fuddo wrote: 08 Apr 2021, 17:27
HAVANA wrote: 08 Apr 2021, 17:17
Ne vjerujem.
Pa vidis da si razuman, da su neke stvari van svake pameti koje se ljudima serviraju.
Ali druze ti sad na osnovu tih budalastina koje je ko zna i iz kojeg razloga servirao javnosti, imas situaciju da se citava bolnica sad i sa tim mora zajebavat, a ljudi ne znaju kud glavom udaraju. Bolnicki kapaciteti popunjeni, pacijenti non stop pristizu, imas hronican nedostatak osoblja, resursa, svega... i sad na sve to ti se moras zajebavat sa nekim budi bog s nama optuznicama.
Pa dje je to normalno, i ko moze izdrzati sav taj pritisak a da ne pukne?
:pusa
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53257
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1878 times
Been thanked: 14903 times
Status: Online

Re: Afera respiratori

Post by HAVANA » 08 Apr 2021, 17:54

Lavlje_srce wrote: 08 Apr 2021, 17:45
HAVANA wrote: 08 Apr 2021, 17:36Oni su krivi za kompletnu situaciju kakva je i nek snose odgovornost.Ali kazem,nece nista biti od ovoga.Opet ce neko moj disati na nesta,ne znam ni na sta,opet ce me neko nazvati da kupim lijek,opet necu moci sestru odvesti doktoru u tu utvrdu i opet ce oni nastaviti po svom.Pare i vlast.To njih zanima.Mali bahati smrdljivci kojim nikada nije dosta novca i moci.A ljudi umiru.I to je tako.Galamice zbog bolnice,muriz ce nesta vikat,ovaj,onaj...Al nista od toga svega nema.Oni mogu sve i sve im prolazi.Tako ce i ostati.Zacudio bi se da nesta bude.
Ali fenomen balkanske sirotinje je za proucavanje - podrzace ih doslovno do zadnjeg daha (na svim stranama). Nevjerovatno.
Ma majke mi meni se to davno zgadilo oko para i vlasti da vec dugo i ne pratim.Al to je toliko bahato i silno,nedodirljivo da i krivica za smrt ljudi prolazi.Bolesno drustvo.Onom dijete ubiju i zamota ekipa sve to,onaj covjeka ubije autom i zavrsi se i to,lijek jebeni moras kupiti da ti ko ne umre i opet umre, dok ti to sve izdeveras ,zakasnis...Itditd.Onda covjek pobjesni ali nema od toga nista,jedes sebe a ne mozes im nista.Ako im sta dohaka,dohakace im njihova bahatost.A uredno nista ne rade nego mute i kradu.I prose.Samo da naprose sto vise.I opet i to negdje ode.Nije ih sramota da im srbija vakcinise gradjane i salje pomoc.Jad i bijeda.Prose i kradu 30 godina.Za bolje ne znaju i nisu.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Zizi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 24050
Joined: 09 Nov 2019, 18:32
Has thanked: 6146 times
Been thanked: 5409 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by Zizi » 08 Apr 2021, 17:56

HAVANA wrote: 08 Apr 2021, 17:36
Fuddo wrote: 08 Apr 2021, 17:27

Pa vidis da si razuman, da su neke stvari van svake pameti koje se ljudima serviraju.
Ali druze ti sad na osnovu tih budalastina koje je ko zna i iz kojeg razloga servirao javnosti, imas situaciju da se citava bolnica sad i sa tim mora zajebavat, a ljudi ne znaju kud glavom udaraju. Bolnicki kapaciteti popunjeni, pacijenti non stop pristizu, imas hronican nedostatak osoblja, resursa, svega... i sad na sve to ti se moras zajebavat sa nekim budi bog s nama optuznicama.
Pa dje je to normalno, i ko moze izdrzati sav taj pritisak a da ne pukne?
Oni su krivi za kompletnu situaciju kakva je i nek snose odgovornost.Ali kazem,nece nista biti od ovoga.Opet ce neko moj disati na nesta,ne znam ni na sta,opet ce me neko nazvati da kupim lijek,opet necu moci sestru odvesti doktoru u tu utvrdu i opet ce oni nastaviti po svom.Pare i vlast.To njih zanima.Mali bahati smrdljivci kojim nikada nije dosta novca i moci.A ljudi umiru.I to je tako.Galamice zbog bolnice,muriz ce nesta vikat,ovaj,onaj...Al nista od toga svega nema.Oni mogu sve i sve im prolazi.Tako ce i ostati.Zacudio bi se da nesta bude.
Oni su ogledalo našeg naroda, zato im sve prolazi. Takav je nažalost mentalni sklop većine naših građana.

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16283
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3372 times
Been thanked: 2659 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by Lavlje_srce » 08 Apr 2021, 18:04

HAVANA wrote: 08 Apr 2021, 17:54Ma majke mi meni se to davno zgadilo oko para i vlasti da vec dugo i ne pratim.Al to je toliko bahato i silno,nedodirljivo da i krivica za smrt ljudi prolazi.Bolesno drustvo.Onom dijete ubiju i zamota ekipa sve to,onaj covjeka ubije autom i zavrsi se i to,lijek jebeni moras kupiti da ti ko ne umre i opet umre, dok ti to sve izdeveras ,zakasnis...Itditd.Onda covjek pobjesni ali nema od toga nista,jedes sebe a ne mozes im nista.Ako im sta dohaka,dohakace im njihova bahatost.A uredno nista ne rade nego mute i kradu.I prose.Samo da naprose sto vise.I opet i to negdje ode.Nije ih sramota da im srbija vakcinise gradjane i salje pomoc.Jad i bijeda.Prose i kradu 30 godina.Za bolje ne znaju i nisu.
Znam sve moj HAVANA. A koliko je ljudi (i djece) u medjuvremenu umrlo zbog njihove beskrupulozne korupcije i nepotizma (i prije ovog raspada sistema) mozemo samo nagadjati.

Sto se tice boldanog, iz tvoje tastature u Bozije usi.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83788
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10910 times
Been thanked: 16211 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by Fuddo » 08 Apr 2021, 18:07

HAVANA wrote: 08 Apr 2021, 17:36
Fuddo wrote: 08 Apr 2021, 17:27

Pa vidis da si razuman, da su neke stvari van svake pameti koje se ljudima serviraju.
Ali druze ti sad na osnovu tih budalastina koje je ko zna i iz kojeg razloga servirao javnosti, imas situaciju da se citava bolnica sad i sa tim mora zajebavat, a ljudi ne znaju kud glavom udaraju. Bolnicki kapaciteti popunjeni, pacijenti non stop pristizu, imas hronican nedostatak osoblja, resursa, svega... i sad na sve to ti se moras zajebavat sa nekim budi bog s nama optuznicama.
Pa dje je to normalno, i ko moze izdrzati sav taj pritisak a da ne pukne?
Oni su krivi za kompletnu situaciju kakva je i nek snose odgovornost.Ali kazem,nece nista biti od ovoga.Opet ce neko moj disati na nesta,ne znam ni na sta,opet ce me neko nazvati da kupim lijek,opet necu moci sestru odvesti doktoru u tu utvrdu i opet ce oni nastaviti po svom.Pare i vlast.To njih zanima.Mali bahati smrdljivci kojim nikada nije dosta novca i moci.A ljudi umiru.I to je tako.Galamice zbog bolnice,muriz ce nesta vikat,ovaj,onaj...Al nista od toga svega nema.Oni mogu sve i sve im prolazi.Tako ce i ostati.Zacudio bi se da nesta bude.
Ne, za ovu situaciju koju sad imas sa nekontrolisanom pandemijom krive su horde budala.
Doktori su upozoravali, bukvalno molili da se ne popusta sa mjerama, da se ne otvaraju kafane, da se kontrolisu ljudi koji ti ulaze u zemlju, ali avaj. Tu si sitni klosari, novopecene gazde kafana, vlasnici hotela, ajjjj jaooo propade nam biznis ( ovdje ne mislim na tebe licno jer si citavo vrijeme postovao struku i slagao se svime sto su predlagali, bez obzira na gubitke koje imas, za to kapa dole). I sad kad su ti uvalili sranje na skijanju, svi se prave ludi i razapinju Sebiju. Sad ona treba da izmisli neko cudo, i sve zaustavi.
Kako, jebote?
Cime?
Kakav respirator?
Dzaba sto svi znaju da kad se dodje do respiratora, to je amin, gotovo, samo mali procenat se izvuce, da ga prikopcas na ne znam ti sta.
Ja uopste ne poricem da ima more javasluka, korupcije, nerada, sranja na kub, al brate dragi treba biti posten i ne optuzivati nekog za nesto za sta nije kriv, i cak je upozoravao sta ce se desiti.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 26575
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 13850 times
Been thanked: 14116 times
Status: Online

Re: Afera respiratori

Post by ironman » 09 Apr 2021, 18:33

Dzaba je to pisati nekima.
Katastrofalna opozicija nema,ponavljam nema nista za ponudit pa su se uhvatili ove price sto je strasno.
Neki dan oprase svi Dzaferovica i Komsica kad im je vucic nepozvan i na svoju inicijativu donio vakcine danas forto slavodobitno prima donaciju vakcina iz iste te srbije i kaze " gradjani srbije ce zimovati u Sa besplatno o trosku kantona( ko da je iz njegovog licnog dzepa) kao protuuslugu za ove vakcine.
Shizofrenija tacno ne na kvadrat nego na kub.
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by insomnia » 09 Apr 2021, 18:37

Jos im dalibone sugave sto hin niko nece 😁
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53257
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1878 times
Been thanked: 14903 times
Status: Online

Re: Afera respiratori

Post by HAVANA » 09 Apr 2021, 19:31

Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53257
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1878 times
Been thanked: 14903 times
Status: Online

Re: Afera respiratori

Post by HAVANA » 09 Apr 2021, 19:33

Cerka od avde palica... Da ne bude opet naka trojka kriva...
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
lilith1
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5046
Joined: 11 Nov 2020, 11:46
Has thanked: 509 times
Been thanked: 1869 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by lilith1 » 09 Apr 2021, 20:16

HAVANA wrote: 09 Apr 2021, 19:33 Cerka od avde palica... Da ne bude opet naka trojka kriva...
Na prvu pomislih od forumasa umrlog da je kcerka
You got to know when to hold 'em, know when to fold 'em
Know when to walk away and know when to run
You never count your money when you're sittin' at the table
There'll be time enough for countin' when the dealing's done

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83788
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10910 times
Been thanked: 16211 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by Fuddo » 09 Apr 2021, 20:22

Ovaj email zaista izgleda pravo profesionalno, basKo da ti se javlja frajer sa pika i kae imam jos sest feluga u garazi ako hoS kupit.
Cuj, hi, greetings from Angela
Uspostavili kontakt preko Linkedlna...
Ojebote :D.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 26575
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 13850 times
Been thanked: 14116 times
Status: Online

Re: Afera respiratori

Post by ironman » 09 Apr 2021, 20:23

Opozicija....ne moze nize.
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53257
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1878 times
Been thanked: 14903 times
Status: Online

Re: Afera respiratori

Post by HAVANA » 09 Apr 2021, 20:28

Pa eto guglajte sami. Na pasja preskakala ga ima. Teze nac senzor protoka zraka za volva.A tek milona km... :haha
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83788
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10910 times
Been thanked: 16211 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by Fuddo » 09 Apr 2021, 20:29

ironman wrote: 09 Apr 2021, 20:23 Opozicija....ne moze nize.
Ovi ba ljudi nisu zdravi da bok kaze :D.
Pa da su se bar malo potrudili da to lici na nesta.
Cuj, hi Angela
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37680
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2874 times
Been thanked: 2206 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by Pasaga » 09 Apr 2021, 20:32

Fuddo wrote: 09 Apr 2021, 20:29
ironman wrote: 09 Apr 2021, 20:23 Opozicija....ne moze nize.
Ovi ba ljudi nisu zdravi da bok kaze :D.
Pa da su se bar malo potrudili da to lici na nesta.
Cuj, hi Angela
Image
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83788
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10910 times
Been thanked: 16211 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by Fuddo » 09 Apr 2021, 20:38

I kad kucas Angelinu adresu u pretrazivac,
Gleaj gdje te odvede

Imageimage post

:D.

To ba treba pocet samarat
Dozvolite da se obratimo

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53257
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1878 times
Been thanked: 14903 times
Status: Online

Re: Afera respiratori

Post by HAVANA » 09 Apr 2021, 20:41

Pa probaj kupiti ovo govno pa pogledaj gdje te vodi i ko prodaje. Fikret drugo i ne moze kupiti. Ni naci. A ni ugradit sebe i koga treba. Sto i jeste bit ove price.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53257
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1878 times
Been thanked: 14903 times
Status: Online

Re: Afera respiratori

Post by HAVANA » 09 Apr 2021, 20:42

Cuj fikret. Ja se svaki put, al svaki, nasmijem kad izgovorim fikret i nabavka respiratora
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37680
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2874 times
Been thanked: 2206 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by Pasaga » 09 Apr 2021, 20:43

HAVANA wrote: 09 Apr 2021, 20:42 Cuj fikret. Ja se svaki put, al svaki, nasmijem kad izgovorim fikret i nabavka respiratora
de,vako...
hocel ovo zaista ,sva ova buranija
proc u zajebanciji
pojo vuk magare
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

Post Reply

Return to “BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests