Komunistička partija Jugoslavije

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
MorningStar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6188
Joined: 08 Nov 2020, 21:29
Mood:
Has thanked: 890 times
Been thanked: 1334 times
Status: Offline

Re: Komunistička partija Jugoslavije

Post by MorningStar » 27 Nov 2021, 08:56

Šabović Adis wrote: 27 Nov 2021, 08:21 Morning, ti si, ono, '88. godište, je li tako?
Sumnjam da si zaboravio do sada , jer sam to napisao mislim prije 2 dana - ali da 88 godiste :ooo

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Komunistička partija Jugoslavije

Post by Šabović Adis » 27 Nov 2021, 09:01

MorningStar wrote: 27 Nov 2021, 08:56
Šabović Adis wrote: 27 Nov 2021, 08:21 Morning, ti si, ono, '88. godište, je li tako?
Sumnjam da si zaboravio do sada , jer sam to napisao mislim prije 2 dana - ali da 88 godiste :ooo
Aha.
A jel se smatraš teoretski upućenim, praktično obučenim i materijalno opremljenim, ukratko, doraslim da radiš ovo čega si se dohvatio? Jel se nekako smatraš dužnim da to radiš?
Nemoj pogrešno da me shvatiš: ja sam dužan, ne ti.
Ne mereeee 👉👌

User avatar
MorningStar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6188
Joined: 08 Nov 2020, 21:29
Mood:
Has thanked: 890 times
Been thanked: 1334 times
Status: Offline

Re: Komunistička partija Jugoslavije

Post by MorningStar » 27 Nov 2021, 09:17

Šabović Adis wrote: 27 Nov 2021, 09:01
MorningStar wrote: 27 Nov 2021, 08:56

Sumnjam da si zaboravio do sada , jer sam to napisao mislim prije 2 dana - ali da 88 godiste :ooo
Aha.
A jel se smatraš teoretski upućenim, praktično obučenim i materijalno opremljenim, ukratko, doraslim da radiš ovo čega si se dohvatio? Jel se nekako smatraš dužnim da to radiš?
Nemoj pogrešno da me shvatiš: ja sam dužan, ne ti.
Hm pa za iznosenje misljenja na forumu mislim da sam dovoljno "obucen,opremljen" itd. - Duzan ? Ovo vise shvatam kao rekreaciju nego kao dug ili/te rad za vracanje istog.

Inace ono da preskocim "mlacenje prazne slame" sto kazu pa da direktno odgovorim a i pitam.

Smatram da sam dovoljno upoznat sa materijom da mogu da diskutujem oko iznad spomenutih tema, cak nekako mi je pitanje i smijesno jer ako je ratar sa obronaka kozare mogao da prisustvuje na politickim skupovima te diskutuje i daje misljenje na istim, zasto nebih mogao i ja na virtuelnom forumu 2021 god.

Dalje sad ja malo pitanjce , posto ne znam mozda greskom ali nekako osjecam prilican nivo samopouzdanja kod tebe te moze se naslutiti i ega po pitanju uopste price o komunizmu,sfrj,titu itd... (Nesto u nivou da si uradio ono sto bi rekli komunisti "smrti grijeh" jer izgleda da si "privatizovao" Komunizam,Titoizam,SFRJ pa i sire teme)

A pitanjce je:
-Tvoje obrazovanje nivo i smijer ako mi mozes reci.
-Funkcija tj. Radno mjesto u socijalistickoj Jugoslaviji.

Jer ko zna mozda zaista si neki toliki level sto znanjem to iskustvom da mozes da izdajes potvrde "moze govoriti o komunizmu,sfrj itd"

Al se raspisa :ooo odo kafu praviti :ooo

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Komunistička partija Jugoslavije

Post by Šabović Adis » 27 Nov 2021, 09:41

MorningStar wrote: 27 Nov 2021, 09:17
Šabović Adis wrote: 27 Nov 2021, 09:01

Aha.
A jel se smatraš teoretski upućenim, praktično obučenim i materijalno opremljenim, ukratko, doraslim da radiš ovo čega si se dohvatio? Jel se nekako smatraš dužnim da to radiš?
Nemoj pogrešno da me shvatiš: ja sam dužan, ne ti.
Hm pa za iznosenje misljenja na forumu mislim da sam dovoljno "obucen,opremljen" itd.
:oo Ok, aj da vidimo onda.
A šta kad se ispostavi da ti je izneseno mišljenje bilo pogrešno? Hoćeš li onda da prihvatiš kaznu za grešku, ili ćeš da se vadiš sa jao, pa nisam znao, kako mogu biti kriv?! ? :oo


- Duzan ? Ovo vise shvatam kao rekreaciju nego kao dug ili/te rad za vracanje istog.
Heh, eto koliko si naivan.
A da si dužan, bi li radio ovo što radiš? Ili bi kao i većina koja jeste dužna izbjegavao da vršiš svoje dužnosti, čak pljuvao i po Jugi i po partiji? :oo

Inace ono da preskocim "mlacenje prazne slame" sto kazu pa da direktno odgovorim a i pitam.

Smatram da sam dovoljno upoznat sa materijom da mogu da diskutujem oko iznad spomenutih tema, cak nekako mi je pitanje i smijesno jer ako je ratar sa obronaka kozare mogao da prisustvuje na politickim skupovima te diskutuje i daje misljenje na istim, zasto nebih mogao i ja na virtuelnom forumu 2021 god.

Dalje sad ja malo pitanjce , posto ne znam mozda greskom ali nekako osjecam prilican nivo samopouzdanja kod tebe te moze se naslutiti i ega po pitanju uopste price o komunizmu,sfrj,titu itd... (Nesto u nivou da si uradio ono sto bi rekli komunisti "smrti grijeh" jer izgleda da si "privatizovao" Komunizam,Titoizam,SFRJ pa i sire teme)
Stvarno?
Jel znaš Odziv i Lozinku? Msm, to svaki ratar zna. :oo

A pitanjce je:
-Tvoje obrazovanje nivo i smijer ako mi mozes reci.
-Funkcija tj. Radno mjesto u socijalistickoj Jugoslaviji.

Jer ko zna mozda zaista si neki toliki level sto znanjem to iskustvom da mozes da izdajes potvrde "moze govoriti o komunizmu,sfrj itd"
Vidi, to su povjerljive informacije. Bez Odziva i Lozinke - nema. Vidi gore! :oo
Al se raspisa :ooo odo kafu praviti :ooo
Znam... :valja
Moja poenta je ovo: ako ne znaš, ima da nastradaš. Pusti... :oo
Ne mereeee 👉👌

User avatar
MorningStar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6188
Joined: 08 Nov 2020, 21:29
Mood:
Has thanked: 890 times
Been thanked: 1334 times
Status: Offline

Re: Komunistička partija Jugoslavije

Post by MorningStar » 27 Nov 2021, 09:47

Šabović Adis wrote: 27 Nov 2021, 09:41

:oo Ok, aj da vidimo onda.
A šta kad se ispostavi da ti je izneseno mišljenje bilo pogrešno? Hoćeš li onda da prihvatiš kaznu za grešku, ili ćeš da se vadiš sa jao, pa nisam znao, kako mogu biti kriv?! ? :oo



Heh, eto koliko si naivan.
A da si dužan, bi li radio ovo što radiš? Ili bi kao i većina koja jeste dužna izbjegavao da vršiš svoje dužnosti, čak pljuvao i po Jugi i po partiji? :oo



Stvarno?
Jel znaš Odziv i Lozinku? Msm, to svaki ratar zna. :oo



Znam... :valja
Pa poenta diskusije a to si upoznat veoma dobro - je da se nesto nauci,isprave svoje greske,isprave tudje greske itd - da nisam spreman da prihvatim svoje greske nebi diskutovao - sto se tice kaznjavanja, mislim da je neznanje kazna po sebi dakle ako neko ti pomogne nesto da naucis - more power to him/them sto kazu.A jos nisam siguran ko bi dijelio kazne :D.

Ne znam , jer teska su hipoteticka pitanja - da jesi,da nisi,da jeste , da nije - ali sumnjam da bi drugacije razmisljao jer neke cinjenice npr. sto se tice SFRJ su cinjenice i nebitno kako se okrenes ili licni stav / protiv cinjenica se ne moze. A ovi sto pljuju... pa mislim da je to prirodno - jer vidimo te sto pljuju kakav efekat proizvode na terenu danas na prostorima ex-YU.

Nije ti to fino, ja na tvoja pitanja odgovorim - cak i malo se fokusiram (sto bi trebalo da ti da doznanja da imam odredjenog postovanja prema tebi kao sugovorniku) a ti ... zaobidjes pitanja i ne odgovaras :(

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Komunistička partija Jugoslavije

Post by Šabović Adis » 27 Nov 2021, 10:03

MorningStar wrote: 27 Nov 2021, 09:47
Šabović Adis wrote: 27 Nov 2021, 09:41

:oo Ok, aj da vidimo onda.
A šta kad se ispostavi da ti je izneseno mišljenje bilo pogrešno? Hoćeš li onda da prihvatiš kaznu za grešku, ili ćeš da se vadiš sa jao, pa nisam znao, kako mogu biti kriv?! ? :oo



Heh, eto koliko si naivan.
A da si dužan, bi li radio ovo što radiš? Ili bi kao i većina koja jeste dužna izbjegavao da vršiš svoje dužnosti, čak pljuvao i po Jugi i po partiji? :oo



Stvarno?
Jel znaš Odziv i Lozinku? Msm, to svaki ratar zna. :oo



Znam... :valja
Pa poenta diskusije a to si upoznat veoma dobro - je da se nesto nauci,isprave svoje greske,isprave tudje greske itd - da nisam spreman da prihvatim svoje greske nebi diskutovao - sto se tice kaznjavanja, mislim da je neznanje kazna po sebi dakle ako neko ti pomogne nesto da naucis - more power to him/them sto kazu.A jos nisam siguran ko bi dijelio kazne :D.
Pa zer ne bi trebalo znanje da stičeš u školi? To i jesu ustanove predviđene za predaju i usvajanje znanja, ničega drugog. Plus provjera. Forum nije škola.

Ti izgleda (kao i mnogi, pa ne mogu ekstra tebe za to da krivim) očekuješ da uđeš u ring i da ti onda protivnik ukazuje na greške, da te koriguje i usmjerava umjesto da te oleši na mjestu čim se nešto "oklizneš". Ccc... :oo
Ne znam , jer teska su hipoteticka pitanja - da jesi,da nisi,da jeste , da nije - ali sumnjam da bi drugacije razmisljao jer neke cinjenice npr. sto se tice SFRJ su cinjenice i nebitno kako se okrenes ili licni stav / protiv cinjenica se ne moze. A ovi sto pljuju... pa mislim da je to prirodno - jer vidimo te sto pljuju kakav efekat proizvode na terenu danas na prostorima ex-YU.

Nije ti to fino, ja na tvoja pitanja odgovorim - cak i malo se fokusiram (sto bi trebalo da ti da doznanja da imam odredjenog postovanja prema tebi kao sugovorniku) a ti ... zaobidjes pitanja i ne odgovaras :(
Pa dobro činjenice su činjenice. Nego, ako te uskratim za činjenice čime ćeš onda da barataš?
Ovi što pljuju, njima je neko dao "činjenice" da je Juga propala, da je ovo ovako i ono onako...oni sigurno nisu tražili da se taj čimbenik prvo legitimiše i uopšte ne provjeravaju izvor informacija iz kojeg "činjenice" crpe. Kako oni znaju da li barataju informacijam ili dezinformacijama?
To što te uopšte i pitam za Odziv trebalo bi sve o meni da ti kaže... :oo
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42989
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14197 times
Been thanked: 12766 times
Status: Online

Re: Komunistička partija Jugoslavije

Post by Masamune » 27 Nov 2021, 10:05

Kakve gluposti
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Komunistička partija Jugoslavije

Post by Šabović Adis » 27 Nov 2021, 10:07

Znaš ti Odziv, Malboro? :valja
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120496
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6992 times
Been thanked: 7938 times
Status: Offline

Re: Komunistička partija Jugoslavije

Post by Krokodil Behko » 27 Nov 2021, 10:11

MunDzi wrote: 26 Nov 2021, 23:28 Aaaaaaaaa sad je meni jasan Sabahudinov mentalni sklop.

I on bi kao Tito da upuca medjeda, pa da jednom nogom stane na medjeda i uslikaju se njih dva. :oo

Nemoj tako, mede su fini ljudi, to jest životinje.
Nije u redu, izjednačavati ih s primitivnim likovima
online

User avatar
MorningStar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6188
Joined: 08 Nov 2020, 21:29
Mood:
Has thanked: 890 times
Been thanked: 1334 times
Status: Offline

Re: Komunistička partija Jugoslavije

Post by MorningStar » 27 Nov 2021, 10:14

Šabović Adis wrote: 27 Nov 2021, 10:03

Pa zer ne bi trebalo znanje da stičeš u školi? To i jesu ustanove predviđene za predaju i usvajanje znanja, ničega drugog. Plus provjera. Forum nije škola.

Ti izgleda (kao i mnogi, pa ne mogu ekstra tebe za to da krivim) očekuješ da uđeš u ring i da ti onda protivnik ukazuje na greške, da te koriguje i usmjerava umjesto da te oleši na mjestu čim se nešto "oklizneš". Ccc... :oo

Pa dobro činjenice su činjenice. Nego, ako te uskratim za činjenice čime ćeš onda da barataš?
Ovi što pljuju, njima je neko dao "činjenice" da je Juga propala, da je ovo ovako i ono onako...oni sigurno nisu tražili da se taj čimbenik prvo legitimiše i uopšte ne provjeravaju izvor informacija iz kojeg "činjenice" crpe. Kako oni znaju da li barataju informacijam ili dezinformacijama?
To što te uopšte i pitam za Odziv trebalo bi sve o meni da ti kaže... :oo
Ako ides logikom da se znanje samo stice u skoli te po zavrsetku skole to je to apeks posle kojeg nema daljeg usvajanja,diskusije,dijaloga,ucenja - onda moje pitanje koje sam ti postavio sto se tice tvog stepena i smijera obrazovanja se cini jos bitnijim ali ga i dalje zaobilazis. Da jos dodam da ipak postoji jedna izreka .. narodna koja kaze "cijeli zivot ucim, i opet umrem kao budala".
Dalje sad sto se tice samog foruma - meni je sam naziv forum interesantan, jer nekako mi daje u masti sliku nekih stepenica u Atini - gdje su se ljudi sastajali sjedili i pricali - te nekako dosli tako do nezapamcenih dosega u filozofiji itd.

Sada sto se tice "ringova,lesenja itd" - ljudi koji ulaze u dijaloge,rasprave itd sa ciljem "pobjede" a ne otvorenog uma da vide o cemu se radi - ima naziv za te ljude a to mozes potraziti na internetu, mada ako uzmem visinu sa koje pises to vec znas pretpostavljam.

Uskratiti nekoga za cinjenice, interesantno (donekle i moguce ako percipirane cinjenice nisu u sustini tacne) dakle ti sam si naveo "cinjenice" kada si spomenuo ove sto pljuju, medjutim upravo to i jesu "cinjenice" a ne cinjenice. Recimo cinjenica je Draza Mihajlovic osudjen na smrt od strane FNRJ te ga vise nitko nikada nije vidio niti ima kredibilan dokaz da ga je vidio. A "cinjenica" je da su partizani bili prikriveni cetnici itd.

I ja dajem odgovore, sudjelujem... a od sugovornika nikako odgovora na dva jednostavna pitanja. :(

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Komunistička partija Jugoslavije

Post by The 51st State » 27 Nov 2021, 10:22

Tu su negdje sa nacistima po civilizacijskim dosezima, samo kreteni se mogu furati na tu istorijsku devijaciju

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Komunistička partija Jugoslavije

Post by Šabović Adis » 27 Nov 2021, 10:41

Morning, pogladaj komentar iznad. Je li to u školi naučio? Od koga je to usvojio? Je li to činjenica? :oo

A ovo za tvoja pitanja: ne možeš ti mene da ispitujueš. Ne možeš, nisi dorastao - prvo Odziv pa možemo pričat. Znaš, komunisti jedino u partiji polažu račune. I to samoj partiji. :oo
Ne mereeee 👉👌

User avatar
MorningStar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6188
Joined: 08 Nov 2020, 21:29
Mood:
Has thanked: 890 times
Been thanked: 1334 times
Status: Offline

Re: Komunistička partija Jugoslavije

Post by MorningStar » 27 Nov 2021, 10:47

Šabović Adis wrote: 27 Nov 2021, 10:41 Morning, pogladaj komentar iznad. Je li to u školi naučio? Od koga je to usvojio? Je li to činjenica? :oo

A ovo za tvoja pitanja: ne možeš ti mene da ispitujueš. Ne možeš, nisi dorastao - prvo Odziv pa možemo pričat. Znaš, komunisti jedino u partiji polažu račune. I to samoj partiji. :oo
Ne vidim komentar iznad , vidis jos jednu stvar sam naucio - da ipak neke individue su izgubljene u vremenu,prostoru,uvjerenjima i "cinjenicama" te kao sto sam prije naveo ulaze u rasprave sa ciljem "pobjede" pokusavajuci izvrnuti,licemjerstvom,lazi i generalnim siromastvom ljudskog bica pokusavajuci prvenstveno sebi opravdati ispravnost (nemam blaze rijeci) glupih stavova i poimanja - sve je moguce nekako i progledati kroz prste ali kad se na ovo prvo doda jos i moralna bijeda,ego itd onda ostavlja se da diskutuje sa sobom jer nikakve svrhe i koristi nema.

Eto vidis, opet si zaobisao pitanja ali nema veze "nas" si :oo


Da idemo dalje - veselije :ok


The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Komunistička partija Jugoslavije

Post by The 51st State » 27 Nov 2021, 10:54

Sapke, i on je dio te civilizacijske septicke jame, morete se nastaviti tapsati .

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Komunistička partija Jugoslavije

Post by Šabović Adis » 27 Nov 2021, 11:00

E baš ti hvala što si nam dao odobrenje da nastavimo s tapšanjem. :valja
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Komunistička partija Jugoslavije

Post by Šabović Adis » 27 Nov 2021, 11:03

MorningStar wrote: 27 Nov 2021, 10:47
Šabović Adis wrote: 27 Nov 2021, 10:41 Morning, pogladaj komentar iznad. Je li to u školi naučio? Od koga je to usvojio? Je li to činjenica? :oo

A ovo za tvoja pitanja: ne možeš ti mene da ispitujueš. Ne možeš, nisi dorastao - prvo Odziv pa možemo pričat. Znaš, komunisti jedino u partiji polažu račune. I to samoj partiji. :oo
Ne vidim komentar iznad , vidis jos jednu stvar sam naucio - da ipak neke individue su izgubljene u vremenu,prostoru,uvjerenjima i "cinjenicama" te kao sto sam prije naveo ulaze u rasprave sa ciljem "pobjede" pokusavajuci izvrnuti,licemjerstvom,lazi i generalnim siromastvom ljudskog bica pokusavajuci prvenstveno sebi opravdati ispravnost (nemam blaze rijeci) glupih stavova i poimanja - sve je moguce nekako i progledati kroz prste ali kad se na ovo prvo doda jos i moralna bijeda,ego itd onda ostavlja se da diskutuje sa sobom jer nikakve svrhe i koristi nema.

Eto vidis, opet si zaobisao pitanja ali nema veze "nas" si :oo


Da idemo dalje - veselije :ok

Naravno. To ti je vrhunsko umijeće.
Možda nisi ni svjestan koliko pitanje, kao takvo, zna biti bolno onome kome je upućeno. Zamisli mač. I nasrneš na nekoga mačem. A on ti ga samo istopi. Ili ga smrvi u prah... nije Odziv (a bome ni Lozinka!) bez veze. :oo
Ne mereeee 👉👌

User avatar
MorningStar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6188
Joined: 08 Nov 2020, 21:29
Mood:
Has thanked: 890 times
Been thanked: 1334 times
Status: Offline

Re: Komunistička partija Jugoslavije

Post by MorningStar » 27 Nov 2021, 11:08

Šabović Adis wrote: 27 Nov 2021, 11:03
MorningStar wrote: 27 Nov 2021, 10:47

Ne vidim komentar iznad , vidis jos jednu stvar sam naucio - da ipak neke individue su izgubljene u vremenu,prostoru,uvjerenjima i "cinjenicama" te kao sto sam prije naveo ulaze u rasprave sa ciljem "pobjede" pokusavajuci izvrnuti,licemjerstvom,lazi i generalnim siromastvom ljudskog bica pokusavajuci prvenstveno sebi opravdati ispravnost (nemam blaze rijeci) glupih stavova i poimanja - sve je moguce nekako i progledati kroz prste ali kad se na ovo prvo doda jos i moralna bijeda,ego itd onda ostavlja se da diskutuje sa sobom jer nikakve svrhe i koristi nema.

Eto vidis, opet si zaobisao pitanja ali nema veze "nas" si :oo


Da idemo dalje - veselije :ok

Naravno. To ti je vrhunsko umijeće.
Možda nisi ni svjestan koliko pitanje, kao takvo, zna biti bolno onome kome je upućeno. Zamisli mač. I nasrneš na nekoga mačem. A on ti ga samo istopi. Ili ga smrvi u prah... nije Odziv (a bome ni Lozinka!) bez veze. :oo
Dobro sad mozes da zamislis tj. figurativno opises tu situaciju kao "topljenje maca" ali isto tako moze se ista opisati kao "bjezis" :ooo

User avatar
MorningStar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6188
Joined: 08 Nov 2020, 21:29
Mood:
Has thanked: 890 times
Been thanked: 1334 times
Status: Offline

Re: Komunistička partija Jugoslavije

Post by MorningStar » 27 Nov 2021, 11:18

Image

Image

:cool

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Komunistička partija Jugoslavije

Post by Šabović Adis » 27 Nov 2021, 11:19

MorningStar wrote: 27 Nov 2021, 11:08
Šabović Adis wrote: 27 Nov 2021, 11:03

Naravno. To ti je vrhunsko umijeće.
Možda nisi ni svjestan koliko pitanje, kao takvo, zna biti bolno onome kome je upućeno. Zamisli mač. I nasrneš na nekoga mačem. A on ti ga samo istopi. Ili ga smrvi u prah... nije Odziv (a bome ni Lozinka!) bez veze. :oo
Dobro sad mozes da zamislis tj. figurativno opises tu situaciju kao "topljenje maca" ali isto tako moze se ista opisati kao "bjezis" :ooo
Eskivaža.
For your eyes only:



:oo
Ne mereeee 👉👌

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Komunistička partija Jugoslavije

Post by MunDzi » 27 Nov 2021, 12:04

Krokodil Behko wrote: 27 Nov 2021, 10:11
MunDzi wrote: 26 Nov 2021, 23:28 Aaaaaaaaa sad je meni jasan Sabahudinov mentalni sklop.

I on bi kao Tito da upuca medjeda, pa da jednom nogom stane na medjeda i uslikaju se njih dva. :oo

Nemoj tako, mede su fini ljudi, to jest životinje.
Nije u redu, izjednačavati ih s primitivnim likovima
Ma samo kazem kako to izgleda kad medjed upuca medjeda, pa se jos ponosno uslika.

Post Reply

Return to “Jugonostalgija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests