Premijer liga BiH 2014/15

Locked
User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Premijer liga BiH 2014/15

Post by storm » 31 May 2015, 21:41

Amidža :oo

Image

Malezijac zadovoljan
Tan: Ulaganje u Sarajevo mi se isplati

Piše: M. Šljivak

Vlasnik FK Sarajevo, Vincent Tan, govorio je nakon osvajanja titule prvaka bordo tima.

Malezijac je istakao kako je uložio oko četiri miliona eura, ali da mu je ulaganje u FK Sarajevo profitabilna investicija.

"Uložio sam oko četiri miliona eura. Timu ide dobro i za mene će ovo biti dobra i profitabilna investicija. Ove godine ćemo prodati jednog igrača, što će vratiti dio uloženog, a naredne godine očekujem da profit bude i bolji", rekao je Tan, te je dodao kako nije navikao da ga ljudi grle i ljube, kao što je to bio slučaj u Sarajevu.

"Vidim da su i ljudi dobro prihvatili ulaganje u klub. Navijači su me podržali i to je lijepo vidjeti. Mnogi su me grlili i ljubili, što mi je bilo čudno, jer nisam navikao da me muškarci ljube", istakao je Vincent Tan.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Premijer liga BiH 2014/15

Post by drugrankovic » 02 Jun 2015, 16:07

tako, partizan sampion, sarajevo takodje...


dje je zeljo?

:zubi
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Premijer liga BiH 2014/15

Post by storm » 02 Jun 2015, 16:11

Brini se ti radije gdje je dinamo :sjedi
Jel još pece?
Taman ste malo zarasli da vas opet razguzimo :valja
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Premijer liga BiH 2014/15

Post by drugrankovic » 02 Jun 2015, 16:48

ih jak mi dinamo... tuta bugarin im bez tri komada ne ucera... a bude i petarda :zubi

klasika, jedna pobjeda, zataska vjecito guzenje :valja

milo mi je za sarajevo :)
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Premijer liga BiH 2014/15

Post by drugrankovic » 02 Jun 2015, 16:52

nego nadam se da na vas necemo naletet u kvalifikacijama za ligu shampiona... ipak je dinamo trenutno bolji...

ne mogu reci u svemu organiziraniji jer nasa omladinska skola je medju vodecim u evropi, i centar poput zemunela, samo sto se to sve rasproda i da ne zaigra u prvi tim maltene...

no, i dinamova skola je odlicna, a plus skauting, prvi tim...


srpski fudbal je trenutno u kurcu, sve go lopov do lopova... a i treneri su nam ko babe... ko ih onakvoj taktici uci ebo ih otac...

sve samo ne fudbal...

no, valjda ce i njima doc kraj, a onda ce biti dana za megdana, jer ipak ono sto su ove ciganke i grobari u svjetu, nece dinamo dostic
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Premijer liga BiH 2014/15

Post by Mala_Mu » 07 Jun 2015, 20:26

Mladost ulazi u Premijer ligu :jupi

b@jric
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 274
Joined: 08 Apr 2015, 23:33
Location: ⚜ Republika BiH ⚜
Status: Offline

Re: Premijer liga BiH 2014/15

Post by b@jric » 09 Jun 2015, 00:08

Mala_Mu wrote:Mladost ulazi u Premijer ligu :jupi
Kako su ušli tako će se i vratiti :pusi
⚜ ⚜ Ne prihvatam himnu i zastavu koje mi je dejton dao, jer dejton mi je uzeo srce a dao zamišljene granice!!
Hoću ljiljane zlatne i zemlju tisućljetnu i hoću balkan na kojem heroji nisu ratni zločinci!! ⚜ ⚜

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Premijer liga BiH 2014/15

Post by Mala_Mu » 09 Jun 2015, 11:20

ne bih rekla imaju dobru ekipu :D I sto je najvaznije dobro zaradjuju,bolje nego ovi u Premijer ligi,dakle trudit ce se :ooo

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Premijer liga BiH 2014/15

Post by Mala_Mu » 09 Jun 2015, 11:28

:hop
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Premijer liga BiH 2014/15

Post by storm » 06 Jul 2015, 12:46

Image

Slučaj Škahić: Husarić spreman za detektor laži, a Tanović?
Piše: A. Beganović

Ime mladog 21-godišnjeg defanzivnog fudbalera, Ibrahima Škahića, dospjelo je u žižu bosanskohercegovačke sportske javnosti nakon njegovog potpisa ugovora sa FK Sloboda.
Naime, nekoliko dana nakon što su u FK Sloboda mladog defanzivca predstavili kao svog igrača oglasili su se iz FK Velež, koji tvrde da Škahić ima potpisan ugovor s njima do ljeta naredne godine, a službenim saopštenjem Rođeni su odgovorili i Admiru Husariću, Škahćevom menadžeru, koji tvrdi da su odgovorna lica iz mostarskog kluba krivotvorili potpis njegovog štičenika.

"Povodom posljednjih izjava izvjesnog Admira Husarića koje su puštene u javnost, a u kojima se pominje FK Velež, upravljačko-rukovodeće strukture FK Velež obavještavaju sportsku javnost da nećemo dopustiti da iko blati ime našeg kluba, koji je već skoro stoljeće simbol za sve one vrline vjerovatno strane miljeu iz kojeg dolaze razni menadžeri. Vjerujući u maksimu da stoput ponovljena laž postaje istina, Husarić nastavlja da kleveta naš klub. Poput lošeg scenariste niskobudžetnih kriminalističkih filmova Husarić traži vještačenje potpisa, ide po advokate u Bijeljinu i ne čekajući stav Fudbalskog saveza BiH donosi presudu F.K. Velež i njegovim uposlenicima. Sa Admirom Husarićem ćemo se dakako sresti na sudu gdje će morati dokazati svoje tvrdnje. Ibrahim Škahić je igrač F.K. Velež u kojem je postao cijenjen igrač. Bili smo uz njega, trpili njegove greške i podržavali ga, pod cijenu rezultata i kritike publike.I danas mislimo da smo uradili ispravnu stvar. Ibrahim Škahić je igrač F.K. Velež sve dok drugačije ne kaže Fudbalski savez BiH ili UEFA", između ostalog su naveli iz FK Velež.

Međutim, njihovo saopštenje nije previše uzbudilo pomenutog Husarića, koji i dalje tvrdi da je istina na njihovoj strani, te poziva odgovorna lica FK Velež na detektor laži.

"Prije svega želim reći da već nekoliko godina odlično sarađujem sa Veležom u kojem su dubok trag ostavili mnogobrojni igrači koje zastupam. Tu prije svega mislim na Adina Džafića, Šefku Okića i Senadina Oštrakovića. Nikada nije bilo nikakvih problema između mene i Veleža do slučaja Škahić", za SportSport.ba je istakao Husarić.

Škahićev menadžer istakao je i da su on i njegov štićenik ispoštovali sve propise predviđene za prelazak iz jednog u drugi klub.

"Prvog dana prelaznog roka igrač je podnio zahtjev za izdavanje ispisnice i brisovnice za šta posjedujemo i pismeni dokaz. Klub i Nogometni savez HNK-a nisu odgovorili na naš zahtjev što su prema Pravilniku o registraciji bili dužni uraditi. Pet dana kasnije amaterski bianco ugovor popunjavaju i šalju ga u NS HNK-a na ovjeru, a isti se 24. juna ovjerava od strane registracionog sudije i time se ponovo krši Pravilnik o registraciji. Dakle, Škahić je imao amaterski ugovor za sezonu 2014/2015 i 8. juna je pismenim putem istakao da želi promijeniti sredinu jer mu je amaterski ugovor istekao. Međutim, onda se pojavljuje direktor Veleža koji je iz ladice izvadio bianco ugovor kojeg je prošle godine poturio igraču prilikom potpisivanja ugovora i time je prekršio Pravilnik o registraciji i statusu igrača", u jednom dahu za SportSport.ba govori Husarić.

"No, da javnost ne bi pomislila da nešto izmišljam jasno i glasno poručujem direktoru Veleža da sam spreman za detektor laži. Angažovali smo već advokatski tim koji radi na ovom slučaju i kako bismo sve sumnje skinuli s naših imena tražit ćemo vještačenje starosti potpisa ugovora", dodao je Husarić.

Međutim, to nije sve, odnosno Husarić najavljuje i pokretanje krivičnih prijava protiv direktora Veleža, Sedina Tanovića i registracionog sudije NS HNK-a.

"Naša želja je bila korektno se rastati sa Veležom, kojeg jako uvažavamo. Kada ovo kažem, ne mislim na ljude koji trenutno vode Velež i koji su ponos svih Mostaraca doveli na mjesto na kojem se trenutno nalazi. Ali, pošto se služe svijm i svačim mogu im poručiti da ćemo putem arbitraže tražiti da se Škahiću isplate dvije plate, kao i dio ugovornih rata iz prošle sezone koje mu je Velež ostao dužan. Također, ukoliko se ovaj slučaj ubrzano ne riješi podnijet ćemo krivične prijave protiv direktora Tanovića i registracionog sudije NS HNK-a", zaključio je Husarić.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Locked

Return to “Arhiva prvenstava”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 36 guests