GRUPA D - Hrvatska, Turska, Češka, Španjolska

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: GRUPA D - Hrvatska, Turska, Češka, ŠpaMeninjolska

Post by Sheval » 19 Jun 2016, 23:55

Koji crni bbb?Pogledaj odakle je velika vecina uhapsenih.Uostalom...nebitno...bbb i Torcida idu u ovakvim situacijama na istoj strani.Idemo dalje...borba protiv najradikalnije komunisticke ostavstine part 54.

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: GRUPA D - Hrvatska, Turska, Češka, Španjolska

Post by Sheval » 19 Jun 2016, 23:57

Ne znam...vi sto pratite drustvene mreze...je li se ocitovala velika domoljubna gromada,Zeljka Markic?

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: GRUPA D - Hrvatska, Turska, Češka, Španjolska

Post by Nole » 19 Jun 2016, 23:58

Krokodil Behko wrote:
storm wrote:
Krokodil Behko wrote:Ovo su sve BBB krivi, ja sam za to da se oni pozatvaraju. :kafa
Sve treba pozatvarati....i kazniti....pa kome kazna za baklju, kome za milijunske utaje poreza, pa kome za privatizacijske krađe i tako redom.... samo imam dojam da bi, iako povelika grupa bbb, ipak bila u manjini u šetnji zatvorskim krugom :kafa

Ko god, nabacio je loptu Mamićima, pa tako da je taj potez bezveze.
Taman podigli optužnicu, a on je sad stekao simpatije javnosti.
Sad on i Šuker kažu: Eto, sad vidite protiv koga se mi borimo.
Niko ne spori te kriminalne radnje, samo što je ovo bio autogol.
Ne slažem se sa tobom... Ljutnja je trenutno na njih al već ih puno ljudi polako počinje shvatati. Ti ljudi vole i Hrvatsku i fudbal i ni njima nije bilo lako to da urade al se jednom mora stati na put bagri.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120037
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6820 times
Been thanked: 7702 times
Status: Offline

Re: GRUPA D - Hrvatska, Turska, Češka, Španjolska

Post by Krokodil Behko » 20 Jun 2016, 00:05

Nole wrote:
Krokodil Behko wrote:
storm wrote:
Krokodil Behko wrote:Ovo su sve BBB krivi, ja sam za to da se oni pozatvaraju. :kafa
Sve treba pozatvarati....i kazniti....pa kome kazna za baklju, kome za milijunske utaje poreza, pa kome za privatizacijske krađe i tako redom.... samo imam dojam da bi, iako povelika grupa bbb, ipak bila u manjini u šetnji zatvorskim krugom :kafa

Ko god, nabacio je loptu Mamićima, pa tako da je taj potez bezveze.
Taman podigli optužnicu, a on je sad stekao simpatije javnosti.
Sad on i Šuker kažu: Eto, sad vidite protiv koga se mi borimo.
Niko ne spori te kriminalne radnje, samo što je ovo bio autogol.
Ne slažem se sa tobom... Ljutnja je trenutno na njih al već ih puno ljudi polako počinje shvatati. Ti ljudi vole i Hrvatsku i fudbal i ni njima nije bilo lako to da urade al se jednom mora stati na put bagri.
To nije pravi način. Reprezentacija je otišla da predstavlja državu i svoj narod.
Otišli su ostaviti srce na terenu i nemaju ništa s Mamićem, pa tako da oni ne zaslužuju takav tretman, niti HR kao državi ovo treba, nakon sada već mnogobrojnih izgreda. Milioni su se okupili da navijaju znajući da je to sve tako, pa zašto onda nisu mogli i njih nekoliko?
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: GRUPA D - Hrvatska, Turska, Češka, Španjolska

Post by storm » 20 Jun 2016, 00:05

Krokodil Behko wrote:

Ko god, nabacio je loptu Mamićima, pa tako da je taj potez bezveze.
Taman podigli optužnicu, a on je sad stekao simpatije javnosti.
Sad on i Šuker kažu: Eto, sad vidite protiv koga se mi borimo.
Niko ne spori te kriminalne radnje, samo što je ovo bio autogol.
Ako bude sudstvo nezavisno, ovo nema nikakve veze sa predmet(ima) Mamić....
Medije drže pod kontrolom, tek tu i tamo se poneki novinar zapita....gadno je....ja ovo sad i ono, kad sam ja išao po tekmama ne mogu usporediti.
U redu uvijek je bilo poneko sranje od tipova koji su fkt klošari i huligani....policija to sredi i voljno...

kako bi jedan moj frend napisao:
Dame i gospodo, danas je izvršen terorizam! Osam baklji bačeno je na teren! Što je 350 milijuna izvučenih kuna iz Dinama, silovana nogometna Dalmacija, uništen Hajduk, tv serviser uz ustašu Joea kao treneri privatne Mamićeve reprezentacije... Pustimo sad to. OSAM BAKLJI JE UBAČENO! Još uvijek me prolaze trnci, ne ponovilo se... Jedino je lijepo vidjeti da je Hrvatska složna u osudi tog svirepog, nezapamćenog zločina, kao što nikad nije bila u zadnjih 25 godina u osudi bilo kojeg privatizacijskog ili državnog zločina. Što je osam trilijardi pokradenog i uhljebljenog novca, prema OSAM BAKLJI! Tu je Hrvatska odlučila podvući crtu! Velika zemlja, velikih ljudi i velikih prioriteta! Neka nam bace državu u govna, neka bace nas na burzu, ali baklje bacati NE ĆE TE! Ja Tarzan, ona Džejn, mi Hrvati!
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: GRUPA D - Hrvatska, Turska, Češka, Španjolska

Post by Nole » 20 Jun 2016, 00:14

Behko...ali koji je drugi način... Pazi cela Evropa je to videla a ljudi kao taj moj frend iz Koprivnice objašnjavaju drugima van Hrvatske zašto je moralo baš tako.
UEFA ako zbog ovoga izbaci Hrvatsku ili joj oduzme bodove je na strani Mamića i ostale bagre... Finansijska kazna i gotovo. Zbpg baklji nikada niko nije izbačen a i onaj redar ko da nikad nije video topovski udar bem ga luda di će da ga u ruke uzima...

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120037
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6820 times
Been thanked: 7702 times
Status: Offline

Re: GRUPA D - Hrvatska, Turska, Češka, Španjolska

Post by Krokodil Behko » 20 Jun 2016, 00:19

Nek bojkotuju reprezentaciju i to svi. Isto i za klubove.
Sve dok taj dio ne postane osjetan u svojoj brojnosti, ništa se neće promijeniti.
Bolje je i tako, nego ovako praviti dramu, plaćati kazne, a počinitelji kriminala imaju priliku da sad sami sebe proglase sirotim žrtvama.
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: GRUPA D - Hrvatska, Turska, Češka, Španjolska

Post by storm » 20 Jun 2016, 00:20

Nole wrote:Behko...ali koji je drugi način... Pazi cela Evropa je to videla a ljudi kao taj moj frend iz Koprivnice objašnjavaju drugima van Hrvatske zašto je moralo baš tako.
UEFA ako zbog ovoga izbaci Hrvatsku ili joj oduzme bodove je na strani Mamića i ostale bagre... Finansijska kazna i gotovo. Zbpg baklji nikada niko nije izbačen a i onaj redar ko da nikad nije video topovski udar bem ga luda di će da ga u ruke uzima...
Čitam da nema šanse za izbacivanjem (ako ostane na tome) ali da će kazna biti nezapamćena (financijska) i još par tekmi bez gledatelja u sljedećim kvalama....
btw ovih su dana i madžari sličnu bakljadicu izveli i nikome ništa...

Image

http://www.youtube.com/watch?v=RnnYl3OyEyk

Image
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: GRUPA D - Hrvatska, Turska, Češka, Španjolska

Post by Sheval » 20 Jun 2016, 00:20

Krvi ti,sjecas se ti Muniba Usanovica?E kurac moj bi otisao da nije bilo konstantnog pritiska.

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: GRUPA D - Hrvatska, Turska, Češka, Španjolska

Post by Nole » 20 Jun 2016, 00:27

Krokodil Behko wrote:Nek bojkotuju reprezentaciju i to svi. Isto i za klubove.
Sve dok taj dio ne postane osjetan u svojoj brojnosti, ništa se neće promijeniti.
Bolje je i tako, nego ovako praviti dramu, plaćati kazne, a počinitelji kriminala imaju priliku da sad sami sebe proglase sirotim žrtvama.
To se nikada ne mogu dogovoriti. Postoje navijači kojima se i plaća da idu na tekme...pa što se klubovi ne dogovore da prvi ugoovori ne budu manji od npr 6 godina, pa bi igrači igrali bar do 23 godine u našim ligama...ovako sa 19 već odlaze. Da nije tih klubova gde bi oni pokazali svoj talenat i posle uzeli pare od bogatih zapadnih klubova? Al ne, tu muljaju svi od menadžera do uprave... Ovi navijači nisu nikog tukli nisu lomilli stolice i gađali protivničke igrače, nisu uleteli u teren i nekog povredili. Oni su samo bacili baklje i par topovskih udara da bi napravili mali prekid utakmuce i time pokazali svoje nezadovljsvo prema HNSu

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: GRUPA D - Hrvatska, Turska, Češka, Španjolska

Post by Nole » 20 Jun 2016, 00:34

storm wrote:
Nole wrote:Behko...ali koji je drugi način... Pazi cela Evropa je to videla a ljudi kao taj moj frend iz Koprivnice objašnjavaju drugima van Hrvatske zašto je moralo baš tako.
UEFA ako zbog ovoga izbaci Hrvatsku ili joj oduzme bodove je na strani Mamića i ostale bagre... Finansijska kazna i gotovo. Zbpg baklji nikada niko nije izbačen a i onaj redar ko da nikad nije video topovski udar bem ga luda di će da ga u ruke uzima...
Čitam da nema šanse za izbacivanjem (ako ostane na tome) ali da će kazna biti nezapamćena (financijska) i još par tekmi bez gledatelja u sljedećim kvalama....
btw ovih su dana i madžari sličnu bakljadicu izveli i nikome ništa...

Image

http://www.youtube.com/watch?v=RnnYl3OyEyk

Image
Pa samo nas iz exyu i kažnjavaju... Zbog onog drona Srbija kaznjena i oduzimanjem bodova a Albanija ništa....
Al kako ti vaši momci osim baklji nisu napravilli nikakvo sranje oni nisu huligani... I trebala bi neku peticiju u HR napraviti za njihovu odbraanu. Zna se što su to uradili oni vole Hrvatsku u vaš fudbal sad me niko u suprotno ne može ubediti.

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: GRUPA D - Hrvatska, Turska, Češka, Španjolska

Post by Nole » 20 Jun 2016, 10:02

I Šveđanima je sve jasno: "U hrvatskom savezu korupcija je široko rasprostranjena"

NEREDI hrvatskih huligana na utakmici između Hrvatske i Češke na Europskom prvenstvu stigli su i do Skandinavije. Švedska televizija Sveriges (SVT) analizirala je zašto se dogodio prekid u Saint-Etienneu, a njen stručni komentator Markus Johannesson ovako je vidio cijelu situaciju.

"Neredi su bili unaprijed planirani, jer se dio navijača bori protiv predsjednika Saveza Davor Šukera te izvršnog potpredsjednika Zdravka Mamića", poručuje Johannesson.

U studiju je otvoreno govorila i sportska novinarka Johanna Franden.

"Duga je to povijest incidenata. U Hrvatskom nogometnom savezu korupcija je široko rasprostranjena. Prosvjedi navijača najavljeni su i to ne iznenađuje", smatra Franden.

Bivši nogometaš a sada trener Daniel Nannskog osudio je ponašanje huligana u Saint-Etienneu.

"Korupcija ili ne to, definitivno, nije način boriti se protiv toga. To se nije smjelo dogoditi, jer se na takav način neće ništa riješiti", zaključio je Nannskog.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: GRUPA D - Hrvatska, Turska, Češka, Španjolska

Post by storm » 20 Jun 2016, 22:07

Disciplinska komisija Europske nogometne federacije (UEFA) kaznila je Hrvatski nogometni savez (HNS) sa 100,000 eura i zabranom prodaje ulaznica za utakmice osobama koje se nalaze na popisu huligana zbog nereda hrvatskih huligana za vrijeme utakmice protiv Češke igrane 17. lipnja u Saint Etienneu.
ujeo vuk magarca...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: GRUPA D - Hrvatska, Turska, Češka, Španjolska

Post by Nole » 20 Jun 2016, 22:17

storm wrote:
Disciplinska komisija Europske nogometne federacije (UEFA) kaznila je Hrvatski nogometni savez (HNS) sa 100,000 eura i zabranom prodaje ulaznica za utakmice osobama koje se nalaze na popisu huligana zbog nereda hrvatskih huligana za vrijeme utakmice protiv Češke igrane 17. lipnja u Saint Etienneu.
ujeo vuk magarca...
Odlično...napravili frku zbog osam baklji...
Kako su neki hrvatski mediji napisali da su huligani iz Srbije i BIH danas smo se zajebavali na fb. Onaj moj frend iz Koprivnice me optužio da sam ja bacio topovski udar i dve baklje :plavi
E braćo Hrvati...kad budete imali Bogdanova znaćete šta su huligani....ovi vaši još klikere nisu prerasli :pusi :plavi

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14912
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 436 times
Been thanked: 786 times
Status: Offline

Re: GRUPA D - Hrvatska, Turska, Češka, Španjolska

Post by vila » 21 Jun 2016, 22:45

Perisic ajlovju
:srce
:hrvatska

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2419 times
Status: Offline

Re: GRUPA D - Hrvatska, Turska, Češka, Španjolska

Post by Melek » 21 Jun 2016, 22:49

Onaj Cop sto sada udje, je li to neki tamo potomak onog bivseg YU reprezentativca Copa?
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95041
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33305 times
Been thanked: 20316 times
Contact:
Status: Offline

Re: GRUPA D - Hrvatska, Turska, Češka, Španjolska

Post by Rum » 21 Jun 2016, 22:52

:rum neka jebase spance dosadne
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
phenom
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 677
Joined: 06 Mar 2016, 18:36
Status: Offline

Re: GRUPA D - Hrvatska, Turska, Češka, Španjolska

Post by phenom » 21 Jun 2016, 22:57

Prodana utakmica ahahahh
A ja? Ja ću stajati sa strane i voleti te VIŠE OD SVIH!!!

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: GRUPA D - Hrvatska, Turska, Češka, Španjolska

Post by rethna » 21 Jun 2016, 23:01

I kad me neko upita sto mrzim Spance :rol Nije vidjelo penala,jos im onaj kloc puca :D.

I Turska pobijedila :jupi :1
Question everything.

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: GRUPA D - Hrvatska, Turska, Češka, Španjolska

Post by Sheval » 21 Jun 2016, 23:09

Nadam se da ce Hrvatska ispasti u 1/8 finala.Prizeljkujem to.

Post Reply

Return to “Arhiva prvenstava”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests