Kladionica EURO 2016 3.kolo
Kladionica EURO 2016 3.kolo
Nedjelja, 19. juni
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A)
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A)
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B)
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B)
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C)
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C)
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D)
21:00 (Lens): Češka - Turska (D)
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F)
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F)
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E)
21:00 (Lille): Italija - Irska (E)
Habibti, ya nour el - ain...
Re: Kladionica EURO 2016 3.kolo
Nedjelja, 19. juni
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A) X
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A) X
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B) 2
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B) X
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C) 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C) X2
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D) X
21:00 (Lens): Češka - Turska (D) 2
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F) 2
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F) X
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E) X2
21:00 (Lille): Italija - Irska (E) 1
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A) X
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A) X
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B) 2
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B) X
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C) 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C) X2
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D) X
21:00 (Lens): Češka - Turska (D) 2
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F) 2
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F) X
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E) X2
21:00 (Lille): Italija - Irska (E) 1
Habibti, ya nour el - ain...
- spacebound
- Urednik foruma
- Posts: 80480
- Joined: 13 Nov 2015, 08:33
- Location: u obecanoj zemlji
- Has thanked: 7157 times
- Been thanked: 11601 times
- Status: Online
Re: Kladionica EURO 2016 3.kolo
Nedjelja, 19. juni
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A)x2
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A)x
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B)2
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B)x
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C)2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C)1
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D)x2
21:00 (Lens): Češka - Turska (D)1
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F)2
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F)2
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E)2
21:00 (Lille): Italija - Irska (E)1x
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A)x2
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A)x
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B)2
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B)x
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C)2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C)1
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D)x2
21:00 (Lens): Češka - Turska (D)1
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F)2
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F)2
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E)2
21:00 (Lille): Italija - Irska (E)1x
Exchan
- Mala_Mu
- atomica
- Posts: 63332
- Joined: 09 Feb 2014, 13:14
- Location: Dolina Mumijevih
- Mood:
- Has thanked: 551 times
- Been thanked: 1386 times
- Status: Offline
Re: Kladionica EURO 2016 3.kolo
Nedjelja, 19. juni
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A) 2
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A) 1
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B) 2
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B) 2
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C) 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C) 1
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D) 2
21:00 (Lens): Češka - Turska (D) 1
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F) 2
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F) 2
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E) 2
21:00 (Lille): Italija - Irska (E) 1
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A) 2
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A) 1
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B) 2
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B) 2
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C) 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C) 1
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D) 2
21:00 (Lens): Češka - Turska (D) 1
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F) 2
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F) 2
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E) 2
21:00 (Lille): Italija - Irska (E) 1
- Socrates
- Forum [Bot]
- Posts: 44805
- Joined: 09 Jan 2016, 07:50
- Location: . . . . . . . . .
- Been thanked: 2 times
- Status: Offline
Re: Kladionica EURO 2016 3.kolo
Ne bih da off-topicarim, ali kako mozete prognozirati rezultate treceg kola ako ne znate rezultate prva dva?
. . . . . . . . .
Re: Kladionica EURO 2016 3.kolo
Ima smisla....ali ja sam postavio, jer će između zadnje tekme prethodnog kruga i prve narednog, biti jako malo vremena, da bi svi stigli postaviti oklade....Socrates wrote:Ne bih da off-topicarim, ali kako mozete prognozirati rezultate treceg kola ako ne znate rezultate prva dva?
Vidjeti ćeš kako će biti osip i kašnjenja, kad krene osmina finala....
Habibti, ya nour el - ain...
Re: Kladionica EURO 2016 3.kolo
Nedjelja, 19. juni
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A) 2
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A) x
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B) 2
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B) x
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C) 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C) 1
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D) 2
21:00 (Lens): Češka - Turska (D)
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F) 2
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F) x
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E) x
21:00 (Lille): Italija - Irska (E) x
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A) 2
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A) x
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B) 2
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B) x
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C) 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C) 1
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D) 2
21:00 (Lens): Češka - Turska (D)
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F) 2
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F) x
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E) x
21:00 (Lille): Italija - Irska (E) x
"Kakve su ti misli, takav ti je život"
- Mala_Mu
- atomica
- Posts: 63332
- Joined: 09 Feb 2014, 13:14
- Location: Dolina Mumijevih
- Mood:
- Has thanked: 551 times
- Been thanked: 1386 times
- Status: Offline
- Hannibal
- Forum [Bot]
- Posts: 64067
- Joined: 03 Sep 2015, 23:23
- Mood:
- Has thanked: 6850 times
- Been thanked: 2189 times
- Status: Offline
Re: Kladionica EURO 2016 3.kolo
Nedjelja, 19. juni
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A) - X
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A) - X
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B) - 2
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B) - X
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C) - 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C) - X
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D) - X
21:00 (Lens): Češka - Turska (D) - X
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F) - 2
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F) - X
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E) - 2
21:00 (Lille): Italija - Irska (E) - 1
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A) - X
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A) - X
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B) - 2
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B) - X
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C) - 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C) - X
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D) - X
21:00 (Lens): Češka - Turska (D) - X
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F) - 2
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F) - X
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E) - 2
21:00 (Lille): Italija - Irska (E) - 1
🐽
- Tokmak
- Vucin apostol
- Posts: 15186
- Joined: 08 Jul 2015, 17:31
- Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
- Has thanked: 973 times
- Been thanked: 961 times
- Status: Offline
Re: Kladionica EURO 2016 3.kolo
Nedjelja, 19. juni
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska X2
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija 2
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska 2
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales 2
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska 2
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija X2
21:00 (Lens): Češka - Turska 2
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal 2
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija X2
21:00 (Nice): Švedska - Belgija X2
21:00 (Lille): Italija - Irska X2
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska X2
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija 2
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska 2
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales 2
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska 2
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija X2
21:00 (Lens): Češka - Turska 2
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal 2
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija X2
21:00 (Nice): Švedska - Belgija X2
21:00 (Lille): Italija - Irska X2
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.
- srculence7
- Forum [Bot]
- Posts: 18138
- Joined: 31 Mar 2016, 03:35
- Location: iza zatvorenih vrata
- Has thanked: 3742 times
- Been thanked: 3693 times
- Status: Offline
Re: Kladionica EURO 2016 3.kolo
Nedjelja, 19. juni
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A) X2
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A) 1
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B) X2
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B) 2
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C) 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C) X
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D) X
21:00 (Lens): Češka - Turska (D) 1
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F) 2
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F) X2
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E) X2
21:00 (Lille): Italija - Irska (E) 1
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A) X2
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A) 1
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B) X2
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B) 2
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C) 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C) X
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D) X
21:00 (Lens): Češka - Turska (D) 1
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F) 2
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F) X2
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E) X2
21:00 (Lille): Italija - Irska (E) 1
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.
- Socrates
- Forum [Bot]
- Posts: 44805
- Joined: 09 Jan 2016, 07:50
- Location: . . . . . . . . .
- Been thanked: 2 times
- Status: Offline
Re: Kladionica EURO 2016 3.kolo
Nedjelja, 19. juni
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A) 2
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A) 1
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B) 2
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B) x
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C) 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C) 2
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D) x
21:00 (Lens): Češka - Turska (D) 1
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F) 2
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F) x
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E) 2
21:00 (Lille): Italija - Irska (E) 1
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A) 2
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A) 1
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B) 2
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B) x
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C) 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C) 2
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D) x
21:00 (Lens): Češka - Turska (D) 1
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F) 2
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F) x
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E) 2
21:00 (Lille): Italija - Irska (E) 1
. . . . . . . . .
Re: Kladionica EURO 2016 3.kolo
Nedjelja, 19. juni
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A) X
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A) 1
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B) 2
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B) X
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C) 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C) X2
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D) X
21:00 (Lens): Češka - Turska (D) X
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F) 2
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F) X
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E) X2
21:00 (Lille): Italija - Irska (E) 1
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A) X
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A) 1
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B) 2
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B) X
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C) 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C) X2
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D) X
21:00 (Lens): Češka - Turska (D) X
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F) 2
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F) X
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E) X2
21:00 (Lille): Italija - Irska (E) 1
- Heidi
- Forum [Bot]
- Posts: 45896
- Joined: 01 Sep 2011, 22:10
- Location: Kosmicki raspor
- Been thanked: 5 times
- Status: Offline
Re: Kladionica EURO 2016 3.kolo
Nedjelja, 19. juni
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A) 1
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A) x
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B) 2
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B) x
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C) 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C) 2
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D) 2
21:00 (Lens): Češka - Turska (D) x
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F) 2
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F) 1
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E) 2
21:00 (Lille): Italija - Irska (E) x
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A) 1
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A) x
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B) 2
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B) x
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C) 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C) 2
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D) 2
21:00 (Lens): Češka - Turska (D) x
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F) 2
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F) 1
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E) 2
21:00 (Lille): Italija - Irska (E) x
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.
- Maja
- Administrator
- Posts: 119657
- Joined: 23 Mar 2010, 23:31
- Location: Mrduša Donja
- Has thanked: 5645 times
- Been thanked: 12154 times
- Contact:
- Status: Offline
Re: Kladionica EURO 2016 3.kolo
Nedjelja, 19. juni
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A) x
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A) 1
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B) 2
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B) x
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C) 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C) 2
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D) x
21:00 (Lens): Češka - Turska (D) 2
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F) 2
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F) 1
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E) 1
21:00 (Lille): Italija - Irska (E) x
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A) x
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A) 1
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B) 2
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B) x
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C) 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C) 2
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D) x
21:00 (Lens): Češka - Turska (D) 2
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F) 2
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F) 1
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E) 1
21:00 (Lille): Italija - Irska (E) x
- greeneyes
- Hadžija
- Posts: 90760
- Joined: 19 Jan 2013, 21:17
- Location: Ispod šljive na sred njive.
- Has thanked: 6125 times
- Been thanked: 6702 times
- Status: Offline
Re: Kladionica EURO 2016 3.kolo
Nedjelja, 19. juni
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A) 2
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A) 1
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B) 2
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B) 1
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C) 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C) 2
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D) 2
21:00 (Lens): Češka - Turska (D) 1
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F) 2
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F) 2
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E) 2
21:00 (Lille): Italija - Irska (E) x
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A) 2
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A) 1
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B) 2
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B) 1
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C) 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C) 2
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D) 2
21:00 (Lens): Češka - Turska (D) 1
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F) 2
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F) 2
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E) 2
21:00 (Lille): Italija - Irska (E) x
Samo sabura
Re: Kladionica EURO 2016 3.kolo
Nedjelja, 19. juni
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A) X
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A) 1
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B) 1
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B) 2
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C) 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C) X
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D) 2
21:00 (Lens): Češka - Turska (D) X
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F) X
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F) 1
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E) X
21:00 (Lille): Italija - Irska (E) 1
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A) X
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A) 1
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B) 1
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B) 2
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C) 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C) X
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D) 2
21:00 (Lens): Češka - Turska (D) X
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F) X
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F) 1
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E) X
21:00 (Lille): Italija - Irska (E) 1
Question everything.
- greeneyes
- Hadžija
- Posts: 90760
- Joined: 19 Jan 2013, 21:17
- Location: Ispod šljive na sred njive.
- Has thanked: 6125 times
- Been thanked: 6702 times
- Status: Offline
Re: Kladionica EURO 2016 3.kolo
Sedam iksevaHannibal Lecter wrote:Nedjelja, 19. juni
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A) - X
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A) - X
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B) - 2
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B) - X
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C) - 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C) - X
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D) - X
21:00 (Lens): Češka - Turska (D) - X
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F) - 2
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F) - X
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E) - 2
21:00 (Lille): Italija - Irska (E) - 1
Samo sabura
- Podrinjac
- Forum [Bot]
- Posts: 12409
- Joined: 07 Jul 2014, 15:53
- Location: raždeGo
- Been thanked: 4 times
- Status: Offline
Re: Kladionica EURO 2016 3.kolo
Nedjelja, 19. juni
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A) - 2
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A) - X
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B) - X
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B) - 2
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C) - 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C) - 2
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D) - 2
21:00 (Lens): Češka - Turska (D) - 1
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F) - X
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F) - 2
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E) - 2
21:00 (Lille): Italija - Irska (E) - X
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A) - 2
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A) - X
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B) - X
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B) - 2
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C) - 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C) - 2
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D) - 2
21:00 (Lens): Češka - Turska (D) - 1
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F) - X
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F) - 2
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E) - 2
21:00 (Lille): Italija - Irska (E) - X
- Sheval
- Forum [Bot]
- Posts: 17562
- Joined: 02 Mar 2012, 21:53
- Has thanked: 344 times
- Been thanked: 883 times
- Status: Offline
Re: Kladionica EURO 2016 3.kolo
Nedjelja, 19. juni
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A) X
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A) 2
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B) X
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B) X2
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C) 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C) X
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D) 2
21:00 (Lens): Češka - Turska (D) 1
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F) 2
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F) X
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E) 1
21:00 (Lille): Italija - Irska (E) X
21.00 (Lille): Švicarska - Francuska (A) X
21.00 (Lyon): Rumunija - Albanija (A) 2
Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (St Etienne): Slovačka - Engleska (B) X
21:00 (Toulouse): Rusija - Wales (B) X2
Utorak, 21. juni
18:00 (Paris): Sjeverna Irska - Njemačka (C) 2
18:00 (Marseille): Ukrajina - Poljska (C) X
21:00 (Bordeaux): Hrvatska - Španija (D) 2
21:00 (Lens): Češka - Turska (D) 1
Srijeda, 22. juni
18:00 (Lyon): Mađarska - Portugal (F) 2
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F) X
21:00 (Nice): Švedska - Belgija (E) 1
21:00 (Lille): Italija - Irska (E) X
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 17 guests