Osmina finala EP

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Osmina finala EP

Post by greeneyes » 01 Jul 2016, 01:38

De ne piskaraj budalaštine kakav najveći učinuk po pitanju golova i asistencija, šta t' je. :D.

Pa Messi i Cristiano su zabili triput više golova nego li što je Payet i golova i asistencija. Dalje, Messi od 2009 pa na ovamo ima 120+ asistencija, Cesc oko 100 plus 70-80 golova, Ozil preko 100 asistencija, Suarez preko 60 asistencija + 150 golova i tako dalje i tako šire. A Payet ti za to vrijeme skupio nešto preko 60 asistencija i identičan broj golova. Tako da-mojne meni tih šupljaka. :ne

Pa i ne probili se jedan ured sprco 30 godina, drugi i premašio, vakat li je?

Pa valjda toliko poznajemo Payeta i fudbal općenito da znamo da je on ofanzvini vezni igrač ili krilo? I prema tome je l' on ofanzivac ili ne? :roll
Samo sabura

User avatar
phenom
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 677
Joined: 06 Mar 2016, 18:36
Status: Offline

Re: Osmina finala EP

Post by phenom » 01 Jul 2016, 01:59

greeneyes wrote:De ne piskaraj budalaštine kakav najveći učinuk po pitanju golova i asistencija, šta t' je. :D.

Pa Messi i Cristiano su zabili triput više golova nego li što je Payet i golova i asistencija. Dalje, Messi od 2009 pa na ovamo ima 120+ asistencija, Cesc oko 100 plus 70-80 golova, Ozil preko 100 asistencija, Suarez preko 60 asistencija + 150 golova i tako dalje i tako šire. A Payet ti za to vrijeme skupio nešto preko 60 asistencija i identičan broj golova. Tako da-mojne meni tih šupljaka. :ne

Pa i ne probili se jedan ured sprco 30 godina, drugi i premašio, vakat li je?

Pa valjda toliko poznajemo Payeta i fudbal općenito da znamo da je on ofanzvini vezni igrač ili krilo? I prema tome je l' on ofanzivac ili ne? :roll
On može igrati sve a što se tiče golovi+asistencije ovo je bilo na Arena-Sport Dnevniku i istina je, ali dok je još igrao za Marseille samo ne znam od koje do koje je to godine uglavnom prošlog ljeta sam to gledao ...
To šta je on po orjentaciji krilo nije važno kada na terenu igra sve šta treba i kreatora igre i krilo i napadača ...
I jako malo znaš o Payetu ...
A ja? Ja ću stajati sa strane i voleti te VIŠE OD SVIH!!!

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Osmina finala EP

Post by greeneyes » 01 Jul 2016, 02:14

Naravno da nije istina. Obična budalaština. Najbolja Payetova sezone, izuzev ove enotm azvršene, što se tiče golova i asistencija jeste prošla sezona u dresu Marseja. I tada je imao 7 golova i 16 asistencija, a iste sezone je Ozil imo 6 golova i 19 asistencija. A o Messiju, Ronaldu, Suarezu, Alexisu, Cescu, Lewi, benzemi sezonama unazad da ne govorim. Dakle, budalaština na kvadrat.

Da je polivalentan-jeste, može igrati obje krilne pozicije i ofanzivnog veznog. I ne znam što to spominješ, to niko ne spori. Samo potvrdjujemo da je ofanzivni tip igrača kak' ja rekoh, a ti se ko začudi. :o

Mislim da se jasno može vidjeti ko koliko zna. :obrve
Samo sabura

User avatar
phenom
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 677
Joined: 06 Mar 2016, 18:36
Status: Offline

Re: Osmina finala EP

Post by phenom » 01 Jul 2016, 02:34

greeneyes wrote:Naravno da nije istina. Obična budalaština. Najbolja Payetova sezone, izuzev ove enotm azvršene, što se tiče golova i asistencija jeste prošla sezona u dresu Marseja. I tada je imao 7 golova i 16 asistencija, a iste sezone je Ozil imo 6 golova i 19 asistencija. A o Messiju, Ronaldu, Suarezu, Alexisu, Cescu, Lewi, benzemi sezonama unazad da ne govorim. Dakle, budalaština na kvadrat.

Da je polivalentan-jeste, može igrati obje krilne pozicije i ofanzivnog veznog. I ne znam što to spominješ, to niko ne spori. Samo potvrdjujemo da je ofanzivni tip igrača kak' ja rekoh, a ti se ko začudi. :o

Mislim da se jasno može vidjeti ko koliko zna. :obrve
Dečko mislim da se nismo razumjeli.
Mješaš babe i žabe ...
Rekao si da Pedro Sanches može povući loptu .... i da im je to razlika ... Ja kazem da Payet ne da ne moze nego to i radi ...
Govorim ti da na grafici on i jeste ofanzivac, ali ne karakterističan i on pokrijeva čitav vezni red od organizatora igre pa i do tog ofanzivca ...
I kako to da on dobija lopte na oba krila dosta često, ali je sa loptom dosta više na centru...
A ovo što se tiče golovi+asistencije nemam dokaz tako da je o tome i glupo raspravljati, ali tako je bilo na arena- sportu na ljeto samo ne znam koji je raspon bio od koje do koje godine mozda nije interval od 5g ...
Karakteristični ofanzivci su ti Grizzman, James Rodriguez , Bale , Ronaldo , Thomas Muller ...
Ako je Payet takav profil igrača onda nemamo o čemu pričati zaista.
Ili možda više liči na Andresa Iniestu ???
Koji je također postavljen kao ofanzivan igrač , ali svi znamo da je glavno violina svoje reprezentacije i da je lopta kod njega uvijek i na sredini i naprijed ...
Tako da nemoj iznositi te nabulze i kada kazes da je igrač karakterističan ofanzivač šta ti to znači uopšte ????
Da je karakterističan napadač , špic , polušpic , krilo ???
Da ti još kazem u fudbalu se za ofanzivnog igrača moze reci samo za špica , polu špica i krilnog napadača što nije isto što i krilo i po oznakama krilo je MF a krilni napadač WF ... A u veznom redu imaš defanzivnog veznog , centralnog veznog , ofanzivnog veznog i krilo pravo , a ne krilnog napadača. Dimitry Payet gdje god da igra on je i centralni vezni i ofanzivni vezni i krilo ..
Tako reci za njega da je karakterističan ofanzivac je samo po sebi uvreda ... I nemoj da te grafika zavara ako ga stave na grafici kao lijevo krilo
Image
Znači po tebi on i Grizman su igrači istog profila i kalibra jer su na grafici predstavljeni istim pozicijama. Eto to je tvoje znanje o fudbalu ... Koliko je golova asistirao grizman , koliko je kornera izveo , koliko puta je uzeo loptu na svojoj polovici i prenjeo je na protivničku i koliko je puta bio fauliran od strane protivničkih igrača jer je bio u naletu opasnom po gol ???
A koliko puta Payet ??? Mnogo više svega ovoga ...
Tako da stvarno pogledati grafički prikaz i za čovjeka koji vrijedi za najkreativnijeg igrača i sa najboljim pregledom igre možda trenutno reći da je karakterističan ofanzivac je više nego uvreda .......
Jer karakterističan ofanzivac ti je Grizman, ali još bolji primjer od Grizmana ti je Thomas Muller pa tako malo zapitaj se da li ti ova dvojica imaju ikakve sličnosti sa Payetom ... I koliko talenta ima Payet a koliko oni
A ja? Ja ću stajati sa strane i voleti te VIŠE OD SVIH!!!

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Osmina finala EP

Post by greeneyes » 01 Jul 2016, 09:51

Sinko dragi, jedini koji ovdje mjesa babe i zabe i pise budalastine si ti. Cuj Payet nije ofanzivac, a ti se prvi zaletio postavljati njegov ofanzivni ucinak. Sto nam bolan ne postavi koliko ima uklizavanja, oduzetih lopti, koliko prosjecno odigra pasova, kolika je tacnost istih? Bilo sta sto ce dokazati da nije klasicni ofanzivni vezni/krilo? :DD :roll


I nisam ja rekao da je razlika izmedju Renata i Payeta sto jedan zna povuci loptu, a drugi ne. Samo hocu reci da je i Edgar Davids znao baratati s loptom, ali ga ljudi nisu poredili sa Zidanom, jer nisu na istim pozicijama. Valjda, napokon, razumijes sta se prica.


Ove budalastine o Iniesti da ne spominjem. U formaciji 4-3-3 s jednim zadnjim veznim-ne postoji ofanzivni vezni igrac, imas samo dva centralna vezna i taj spomenuti zadnji vezni. Druga je stvar sto je Iniesta takav mag da i s te pozicije napravi dar mar u ofanzivi, mimo toga sto odigra 80-ak pasova uz tacnost od 90% sto je misaona imenica za Payeta. I nije to ni cudno, jer Payet NE IGRA Iniestinu poziciju nego je kao sto rekoh ofanzivac, a ti te tvrdnje kako igra sve okaci macku o rep ili argumentuj, sto naravno ne's uciniti jer nemas takve argumente. Tako da te pricice pricaj djeci u komsiluku.

Ps: ti jedini poredis te pobrojane s Payetom. Dakle, dozovi se. I Luca Toni i Del Piero su bili ofanzivci, a ti mi reci jesu imali ikakve slicnosti sem sto su davali golove i sto su Italijani? :o
Samo sabura

User avatar
phenom
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 677
Joined: 06 Mar 2016, 18:36
Status: Offline

Re: Osmina finala EP

Post by phenom » 01 Jul 2016, 12:41

greeneyes wrote:Sinko dragi, jedini koji ovdje mjesa babe i zabe i pise budalastine si ti. Cuj Payet nije ofanzivac, a ti se prvi zaletio postavljati njegov ofanzivni ucinak. Sto nam bolan ne postavi koliko ima uklizavanja, oduzetih lopti, koliko prosjecno odigra pasova, kolika je tacnost istih? Bilo sta sto ce dokazati da nije klasicni ofanzivni vezni/krilo? :DD :roll


I nisam ja rekao da je razlika izmedju Renata i Payeta sto jedan zna povuci loptu, a drugi ne. Samo hocu reci da je i Edgar Davids znao baratati s loptom, ali ga ljudi nisu poredili sa Zidanom, jer nisu na istim pozicijama. Valjda, napokon, razumijes sta se prica.


Ove budalastine o Iniesti da ne spominjem. U formaciji 4-3-3 s jednim zadnjim veznim-ne postoji ofanzivni vezni igrac, imas samo dva centralna vezna i taj spomenuti zadnji vezni. Druga je stvar sto je Iniesta takav mag da i s te pozicije napravi dar mar u ofanzivi, mimo toga sto odigra 80-ak pasova uz tacnost od 90% sto je misaona imenica za Payeta. I nije to ni cudno, jer Payet NE IGRA Iniestinu poziciju nego je kao sto rekoh ofanzivac, a ti te tvrdnje kako igra sve okaci macku o rep ili argumentuj, sto naravno ne's uciniti jer nemas takve argumente. Tako da te pricice pricaj djeci u komsiluku.

Ps: ti jedini poredis te pobrojane s Payetom. Dakle, dozovi se. I Luca Toni i Del Piero su bili ofanzivci, a ti mi reci jesu imali ikakve slicnosti sem sto su davali golove i sto su Italijani? :o
Dovoljno si rekao ostao sam frapiran ovime što sam upravo pročitao nemam zaista šta više reći osim :aplauzz :aplauzz :aplauzz :aplauzz
Igrač koji u Francuskoj reprezentaciji i svim klubovima u kojima je igrao/igra/igrati će kreira igru je klasičan ofanzivac i koji je bio najbolji asistent u Francuskoj ligi daleko ispred svih ostalih u sezoni 2014/2015 i koji je sudjelovao osim golova i asistencije u oko 90 golova svojih klubova u zadnje dvije godine , koliko je asistencija ove godine imao u engleskoj ligi ne znam , ali je sigurno bio u top 3 :aplauzz :aplauzz :aplauzz :aplauzz
Samo mi reci ako sam dobro skontao po tebi su Renato Sanches i Zidane sličniji igrači nego Payet i Renato Sanches ???
I koliko je Del Piero imao asistencija u karijeri ??? Koliko taj tvoj Luka Toni ??? Koliko Thomas Muller ima ??? Koliko Grizmann ???
A koliko imaju Payet i Iniesta ???
A ja? Ja ću stajati sa strane i voleti te VIŠE OD SVIH!!!

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Osmina finala EP

Post by greeneyes » 01 Jul 2016, 12:57

Dijete drago prvo izuci pojmove ofanziva, te ko su ofanzivni igraci pa onda dodji diskutovati sa mnom. Mojne prosipati iz supljeg u prazno. Payet u zivotu nije odigrao 5 utakmica na centru igralista, a ti ga poredis s Iniestom, tj pozicijom Inieste. :o

Ne, Zidane i Payet su slicniji igraci(kad ih vec zelis porediti), obojica operisani od bilo kakvih defanzivnih igraca, kao sto su obojica igraci koji ne kontrolisu igru ala Xavi, Iniesta ili bilo koji drugi centralni veznjak gdje ti pokusavas utrpati Payeta, sto svakako nema veze s realnoscu.
Samo sabura

User avatar
phenom
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 677
Joined: 06 Mar 2016, 18:36
Status: Offline

Re: Osmina finala EP

Post by phenom » 01 Jul 2016, 13:19

greeneyes wrote:Dijete drago prvo izuci pojmove ofanziva, te ko su ofanzivni igraci pa onda dodji diskutovati sa mnom. Mojne prosipati iz supljeg u prazno. Payet u zivotu nije odigrao 5 utakmica na centru igralista, a ti ga poredis s Iniestom, tj pozicijom Inieste. :o

Ne, Zidane i Payet su slicniji igraci(kad ih vec zelis porediti), obojica operisani od bilo kakvih defanzivnih igraca, kao sto su obojica igraci koji ne kontrolisu igru ala Xavi, Iniesta ili bilo koji drugi centralni veznjak gdje ti pokusavas utrpati Payeta, sto svakako nema veze s realnoscu.
Jebe te grafika kazem ja a ne položaj igrača na terenu :D. :D. :D. :D
Od koga je počinjao svaki napad Marseillea od njega ...
Od koga počinje svaki napad West Hama od njega ..
Od koga počinje svaki napad Francuza od njega ...
Što znači da su Marseille , West Ham i Francuzi retardirane ekipe jer daju jednom ofanzivcu da im vodi igru ... ???
Xavi i Iniesta nisu ni slični igrači ... Iniesta daleko više zadržava loptu kod sebe i ima dribling što Xavi nema ... Xavi može dati neki kvalitetniji pas, a Iniesta manje kvalitetan pas, ali uvijek može napraviti višak sa svojom tehnikom i izvući na sebe kojeg igrača da bih oslobodio prostor Messiju , Neymaru i Suarezu da pokupe sav kajmak i njega stave u drugi plan ... Isti slučaj je i sa Payetom samo što on igra u West Hamu pa mu niko ne moze oduzeti zaslugu jer svi znamo da je Caroll debilčina kao i onaj Kuyate i da bi se da čitava ekipa raspala da nema Payeta ... I nikako ne mogu shvatiti kako možeš reći da je mozak svih ekipa u kojima je nastupao i nastupa i nastupati će klasičan ofanzivac stvarno žalosno i za koga engleski mediji kažu da je najkreativniji igrač zadnje sezone ..
Po meni najkreativniji i najkorisniji igrači zadnjih 10g su Kaka , Iniesta i Payet ... E sada ako ti u nekome koga nazivaju najkreativnijim igračom zadnje 1-2g kažeš da je karakterističan ofanzivac ja stvarno nemam šta reći ... Oduvijek su karakteristični ofanzivci bili kreativni i kreirali akcije svoje ekipe :valja :valja :valja :valja :valja
Što se tiče Zidanea on čitav vezni red može igrati , ali imao je Real ekipu u kojoj gdje god da staviš Zidanea ili bilo koga ne možeš pogriješiti.
Po meni najjača ekipa svih vremena ... Ronaldo - el fenomeno , Zidane , Beckham , Figo , Casillas , Carlos , Raul i ne bih dalje da nabrajam da ne bih koga izostavio ...
A ja? Ja ću stajati sa strane i voleti te VIŠE OD SVIH!!!

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Osmina finala EP

Post by greeneyes » 01 Jul 2016, 16:14

Ja mazge, boktenejebo. Cuj Payet najkreativniji igrac u zadnjih 10 godina i to rame uz rame s Iniestom. O led te ne yeb'o, s kim ja diskutujem.

Yebe tebe to sto nemas veze o fudbalu. Sinoc je Lewa dolazio do centra po loptu je l' to znaci da on nije napadac? Nisu to statue, Bog ti pomogao, pa da striktno stoje na odredjenom dijelu terena. :pusa

Messi je napadac, a kreira sve napade Argentine. Dakle, ofanzivac je. E tako i Payet, naravmo i desetostruko manjoj mjeri kreira napade svog tima iz neposredne blizine protivnickog gola sto ga i cini ofanzivcem.

I nemoj mi vise replicirati, ocito je da u svakom sportu nadjes nekog samo dobrog sportasa i guras ga medju najveceg. U tenisu je Gasquet bolji od Novaka, a ovdje Payet rame uz rame s Iniestom. A nije im tu mjesto svakako.

I izuci pojam ofanziva trebat ce ti. Mislim da si to trebao i u skoli nauciti, bar iz silnih lekcija o ratovima, ofanzivama i taako.
Samo sabura

User avatar
phenom
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 677
Joined: 06 Mar 2016, 18:36
Status: Offline

Re: Osmina finala EP

Post by phenom » 01 Jul 2016, 17:04

greeneyes wrote:Ja mazge, boktenejebo. Cuj Payet najkreativniji igrac u zadnjih 10 godina i to rame uz rame s Iniestom. O led te ne yeb'o, s kim ja diskutujem.

Yebe tebe to sto nemas veze o fudbalu. Sinoc je Lewa dolazio do centra po loptu je l' to znaci da on nije napadac? Nisu to statue, Bog ti pomogao, pa da striktno stoje na odredjenom dijelu terena. :pusa

Messi je napadac, a kreira sve napade Argentine. Dakle, ofanzivac je. E tako i Payet, naravmo i desetostruko manjoj mjeri kreira napade svog tima iz neposredne blizine protivnickog gola sto ga i cini ofanzivcem.

I nemoj mi vise replicirati, ocito je da u svakom sportu nadjes nekog samo dobrog sportasa i guras ga medju najveceg. U tenisu je Gasquet bolji od Novaka, a ovdje Payet rame uz rame s Iniestom. A nije im tu mjesto svakako.

I izuci pojam ofanziva trebat ce ti. Mislim da si to trebao i u skoli nauciti, bar iz silnih lekcija o ratovima, ofanzivama i taako.
Prvo se nauci raspravljati postovati i čitaj sta sam napisao i ponekad odgovori na pitanja i iznesi dokaze ..
Nisam rekao da Payet nije ofanzivan igrač nego da nije karakterističan ofanzivac kao ni Iniesta ... I jedan i drugi mogu pokriti sve pozicije u veznom redu što karakterističan ofanzivac ne može kao tvoj Messi i Del Piero koje si naveo kao ni Grizman ni Muller koje sam ja naveo
Do sada sam te svaki put ispostovao i odgovorio a sada trazim od tebe da mi odgovoris
Kolika je brojka asistencija i golova u kojima je sudjelovao Payeta i tih tvojih karakterističnih ofanzivaca ??!
Zašto je brojks Payeta daleko veca od ovih tvojih ofanzivaca ???
Možda zato što nije karakterističan ofanzivac ...
Karakterističan ofanzivac ima zadatak da zabije što mogu i rade i Payet i Iniesta.
Ali karakteristican ofanzivac nema zadatak da kreira akciju i izgradi akciju za pogodak i to ne rade Grizman Muller Del Piero iako se vode na istim pozicijama po grafici kao i Payet i Iniesta u cemu su ova 2 trenutno daleko ispred ostalih ...
Daj Mulleru ,Grizmanu i Silvi loptu na centru i zapitaj se šta ce sa njom uraditi ??? Pa dati će je Ozilu Payetu, i Iniesti koji ce dalje planirati napad ... Velika je razlika između karakteristicnog ofanzivca i igrača koji po prirodi igra na toj poziciji ,ali je mozak ekipe ..

Što se tiče toga u svakom sportu po jednog da imam nije istina ... U svakom sportu ih imam više.
Što se tiče Gasqueta nije rame uz rame sa Djokovicem daleko je i bolji i veci teniser od njega i to je pokazao više puta dok je bio tinejdzer, a sada što ga boli ona stvar za dokazivanjem to nije mjerilo. Dovoljno je vidjeti 3 udarca jednog 3 drugog da se vidi ko je talentirana mašina a ko psihopata i antitalentirani kloc
U fudbalu mi se najviše sviđaju Verati, Modric pa onda Payet i Iniesta ...
A o tome ko zna, a ko ne o fudbalu ne bih da raspravljam dovoljno mi je bilo da citam vaše prognoze dok je bila grupna faza i smijem se i demantujem [emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji3]
A ja? Ja ću stajati sa strane i voleti te VIŠE OD SVIH!!!

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Osmina finala EP

Post by greeneyes » 01 Jul 2016, 17:35

Ja fino dikstujem s osobama koji imaju argumente, a s osobama koje subjektivno lupetaju gluposti nastupam tako kako nastupam. Kao da pokušavaš normalno diskutirati s osobom koja kaže da su Messi i Dirk Kuyt bara-bara. Nemoguće.

Dakle, pod
1.) Payet ne igra poziciju Inieste
2.) Payet ne može igrati sve pozicije u veznom redu. Igra ofanzivnog veznog i krilne pozicije(u formaciji 4-2-3-1 ili 4-3-3, dakle ne bočni vezni ili stara krila koja imaju zadatke pomagati i defanzivno).
3:)Ofanzivan /= Napadač, nego svaki igrač koji je zadužen za ofanzivnu moć svoje ekipe i koji je operisan od defanzivnih zadataka
4.) Brojke Payeta kao što sam već argumentovao dokazao nisu najbolje, štaviše, daleko su od najboljih
5.) Iniesta zabija svake treće godine, a asistira nešto češće baš iz razloga što nije ofanzivni vezni kao Payet
6.) To što se Payet u Fra vraća po loptu jer Fra izuzev Pogbe nema iole kreativnog veznjaka, to je druga stvar. Pique zna zabiti gol, povući loptu do protivničkog šesnaesterca, ali je on DEFANZIVAC, i to niko ne može osporiti. A to što zna povući loptu to mu je samo plus u njegovoj igri, a ne njegovo primarna zadaća.

Eto, sad mi daj kontra-argumente na ovo. Dakle, bez presipanja iz šupljeg u prazno i razvodnjavanja diskusije.

Dovoljno je to pročitati to vezano za Gasqueta I Novaka da vidiš s kim imaš posla.

ps: Veratti i Modrić su klasa. I Payet je dobar igrač, ofanzivan, dakako.
Samo sabura

User avatar
phenom
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 677
Joined: 06 Mar 2016, 18:36
Status: Offline

Re: Osmina finala EP

Post by phenom » 01 Jul 2016, 18:00

Možeš li mi reci šta je Andres Iniesta po poziciji ovako ???
Koliko je imao asistencija u zadnje 3g on , koliko Payet --->>> odnosno koliko to češće Iniesta od Payeta asistirea ???
I kud Francuzi nemaju , kud nema West Ham a kud Marseille nije imao zadnjih 6g pa morao karakteristični ofanzivni vezni Dimitri Payet biti najbolji asistent lige i vodiiti igru kluba 5g iako je tu imao Valbuenu Baradu i još par sjajnih kreativaca ...
I
A ja? Ja ću stajati sa strane i voleti te VIŠE OD SVIH!!!

Post Reply

Return to “Arhiva prvenstava”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests