Finale EURO2016

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80421
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7132 times
Been thanked: 11562 times
Status: Online

Re: Finale EURO2016

Post by spacebound » 11 Jul 2016, 06:54

gospođa Brams wrote:Ovom Ćosiću s HRTa treba zabranit da ikad ista vise komentira, taj valja gluposti kao da je napusen, skoro sam ga ugasila i gledala bez zvuka
Nisi nikad utakmicu gledala na BHT-u :oo Oni ubijaju mozdane celije :rol

Za utakmicu i osvajaca turnira no comment.Jedino ostajem pri onom da mi je zao Ronalda.

User avatar
Markoxx36
Na probnom
Na probnom
Posts: 18
Joined: 11 Jul 2016, 11:36
Status: Offline

Re: Finale EURO2016

Post by Markoxx36 » 11 Jul 2016, 11:45

Portugal je igrao od pocetka turnira mudro i strpljivo. Jaka odbrana, umrtvljen fudbal, umaranje protivnika i pri kraju napad i pobjednicki gol. Iako takav fudbal nikome nije lijep ipak mozemo samo im reci : Bravo momci !

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Finale EURO2016

Post by Nole » 11 Jul 2016, 11:53

Markoxx36 wrote:Portugal je igrao od pocetka turnira mudro i strpljivo. Jaka odbrana, umrtvljen fudbal, umaranje protivnika i pri kraju napad i pobjednicki gol. Iako takav fudbal nikome nije lijep ipak mozemo samo im reci : Bravo momci !
Fudbal je bio toliko zanimvljiv da nisam bio kod kuma pa o svemu divanili ugasio biih tv i legao da spavam...jutros me kolega pita koja je reza, on popizdeo nakon 90min i otišao u krevet.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80421
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7132 times
Been thanked: 11562 times
Status: Online

Re: Finale EURO2016

Post by spacebound » 11 Jul 2016, 12:11

Nole wrote:
Markoxx36 wrote:Portugal je igrao od pocetka turnira mudro i strpljivo. Jaka odbrana, umrtvljen fudbal, umaranje protivnika i pri kraju napad i pobjednicki gol. Iako takav fudbal nikome nije lijep ipak mozemo samo im reci : Bravo momci !
Fudbal je bio toliko zanimvljiv da nisam bio kod kuma pa o svemu divanili ugasio biih tv i legao da spavam...jutros me kolega pita koja je reza, on popizdeo nakon 90min i otišao u krevet.
I ja zaspala pocetkom drugog poluvremena :ruke I nisam nista propustila.

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Finale EURO2016

Post by Nole » 11 Jul 2016, 12:16

spacebound wrote:
Nole wrote:
Markoxx36 wrote:Portugal je igrao od pocetka turnira mudro i strpljivo. Jaka odbrana, umrtvljen fudbal, umaranje protivnika i pri kraju napad i pobjednicki gol. Iako takav fudbal nikome nije lijep ipak mozemo samo im reci : Bravo momci !
Fudbal je bio toliko zanimvljiv da nisam bio kod kuma pa o svemu divanili ugasio biih tv i legao da spavam...jutros me kolega pita koja je reza, on popizdeo nakon 90min i otišao u krevet.
I ja zaspala pocetkom drugog poluvremena :ruke I nisam nista propustila.
Vala baš :D.

User avatar
Markoxx36
Na probnom
Na probnom
Posts: 18
Joined: 11 Jul 2016, 11:36
Status: Offline

Re: Finale EURO2016

Post by Markoxx36 » 11 Jul 2016, 12:20

Pa moram priznati da sam se vise od pola tekme sa curom mazio i igrao. A kada su Portugalci dali gol skocio sam a mala mi rekla: duso sta je, da te nisam prejako za uvo griznula :) -Ma jok , dadose papci gol .

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Finale EURO2016

Post by storm » 11 Jul 2016, 12:29

Prošla su vremena spektakla u završnicama, da o finalima ne pričam... Mene tekma nije razočarala jer više nisam ni očekivao :cudi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Finale EURO2016

Post by Nole » 11 Jul 2016, 12:32

Ajmo na poražene malo

Nemački mediji besni na Anu: "Toliko je zaljubljen u nju da nosi čak i srpsku zastavu na treningu"

Image

User avatar
STrendzer
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8758
Joined: 26 Jan 2012, 20:39
Status: Offline

Re: Finale EURO2016

Post by STrendzer » 11 Jul 2016, 12:52

Cestitam Portugalcima od srca .


Bolje oni nego francuzi koji su vise puta sto-sta osvajali ili nijemci...neka pobijedi ponekad i slabiji mada su portugalci u rangu sa najboljima.

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Finale EURO2016

Post by Nole » 11 Jul 2016, 13:01

Ovo se sinoć nije dogodilo iako je bilo finale EP

Image

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120352
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6949 times
Been thanked: 7870 times
Status: Offline

Re: Finale EURO2016

Post by Krokodil Behko » 11 Jul 2016, 14:22

SVE FULIO Koga je Safet Sušić vidio kao pobjednika Eura

Safeta Sušića ubuduće ne bi trebalo pitati ništa vezano za fudbal.

Premda je bio veličanstven fudbaler te je poslije kao selektor odveo našu fudbalsku reprezentaciju na Svjetsko prvenstvu u Brazilu 2014. Pape se ovoga puta iskazao kao vrlo loš prognezer.

Uoči Evropskog prvenstva, logikom trogodišnjaka, u finalu je vidio svjetskog prvaka Njemačku i evropskog Španiju, a vidovito je zaključio da bi dobar rezultat mogla napraviti – Engleska.

- Dva najveća kandidata za osvajanje titule su Njemačka i Španija. Volio bih gledati to finale, ako je zbog žrijeba moguće. To su u ovom trenutku dvije najbolje reprezentacije i ne znam ko bi ih mogao ugroziti. Nakon njih najviše šansi dajem Engleskoj, koja bi mogla napraviti iznenađenje, a ne treba zaboraviti ni Belgiju. Što se Francuske tiče njih ne vidim u završnici – kazao je Pape.

Ziheraški je odigrao, no nije se proslavio.

(avaz)
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Finale EURO2016

Post by storm » 11 Jul 2016, 14:56

Taj ni od kladionice ne može živjeti... Pošto je evidentno, da ni od trenerskih poslova nije nešto :hihi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15174
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 970 times
Been thanked: 959 times
Status: Offline

Re: Finale EURO2016

Post by Tokmak » 11 Jul 2016, 16:16

drago mi je naročito i zbog KvareŽme da je osvojio titulu...koja je ono pukotina,mile ti majke :ha

samo da je malo sportskije živio mogao je napraviti strašnu karijeru,a u glavi je nešto kao Zlatan Ibrahimović :D.

dovoljno je bilo sinoć primjetiti tamo nekad u drugom poluvremenu ili drugom produžetku kada je Koscielnya obgrlio i stisnuo rukom oko vrata dok su trčali za jednom loptom koja im je otišla u francuski gol-aut i nije ga puštao nikako dok ga ovaj nije uspio odgurnuti od sebe... :D.

pravi onaj cigo portugalski,kao da ga je učio netko iz Mostara... :hihi
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Finale EURO2016

Post by storm » 11 Jul 2016, 18:33

zloćko_tokmak wrote:drago mi je naročito i zbog KvareŽme da je osvojio titulu...koja je ono pukotina,mile ti majke :ha

samo da je malo sportskije živio mogao je napraviti strašnu karijeru,a u glavi je nešto kao Zlatan Ibrahimović :D.

dovoljno je bilo sinoć primjetiti tamo nekad u drugom poluvremenu ili drugom produžetku kada je Koscielnya obgrlio i stisnuo rukom oko vrata dok su trčali za jednom loptom koja im je otišla u francuski gol-aut i nije ga puštao nikako dok ga ovaj nije uspio odgurnuti od sebe... :D.

pravi onaj cigo portugalski,kao da ga je učio netko iz Mostara... :hihi
Quaresma i jeste Rom.....ili cigo po naški :ooo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Finale EURO2016

Post by storm » 11 Jul 2016, 18:38

DOČEK PRVAKA Lisabon je na veličanstven način dočekao svoje heroje

S.Č.
Image
Foto: Hina

PORTUGAL je prvi put u povijesti prvak Europe. Možda neočekivano, no nimalo ne nezasluženo. Selecao je od početka turnira točno znao što želi i znao je kako doći do tog cilja. Portugal nije igrao atraktivan nogomet, nisu umirali u ljepoti, no budimo realni, koja je momčad igrala lijepo na ovom Euru i za koju bi se momčad moglo reći da je trebala biti prvak? Jalova Francuska? Bezlična Njemačka? Dezorijentirana i katastrofalno vođena Belgija? Nema šanse.


Image

Image



Portugal je samo znao iskoristiti ono što mu se nudilo. Imali su najlukavijeg trenera, imali su čudesnog Pepea, daleko najboljeg igrača turnira, a u Ronaldu su imali vođu, kako na travnjaku, tako i van njega. Dizali su se iz utakmice u utakmicu i pokazali su da su momčad s mudima i karakterom. Dovoljno za naslov? U ovoj, u povijesti nikad lošijoj konkurenciji itekako.

http://www.youtube.com/watch?v=86_UiVUDiIk

Odmah nakon utakmice ulice portugalskih gradova preplavili su navijači koji su do zore slavili najveći uspjeh u povijesti portugalskog nogometa, a veličanstven je bio i doček u Lisabonu jutros.

Dočekao ih i predsjednik De Sousa
Nacionalnim nogometnim junacima u ponedjeljak se poklonio i portugalski predsjednik Marcelo Rebelo de Sousa koji im je na posebnom prijemu uručio odlikovanja.

"Svima im zahvaljujem. Ovo odlikovanje za posebne zasluge nije dobila nijedna portugalska reprezentacija prije ove", izjavio je portugalski predsjednik za nacionalnu televiziju.

Nakon prijema kod predsjednika, uslijedila je parada pobjednika ulicama glavnog grada i susret s navijačima u fanzoni u središtu Lisabona.
Image

Image
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Finale EURO2016

Post by Nole » 12 Jul 2016, 13:39

najlepše na EŠ
ANA I ŠVAJNI SE UPRAVO VENČALI

Image

:aplauzz :aplauzz :aplauzz

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Finale EURO2016

Post by Nole » 12 Jul 2016, 14:12

Nina Badrić prva će otpevati pesmu posle venčanja....čisto da znate sa Ninom sam sedeo i družio se u diskoteci Studio u NS....super je lik!

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Finale EURO2016

Post by storm » 12 Jul 2016, 14:17

Nole wrote:Nina Badrić prva će otpevati pesmu posle venčanja....čisto da znate sa Ninom sam sedeo i družio se u diskoteci Studio u NS....super je lik!
Ja oduvijek mislio da je žena :lupa
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Finale EURO2016

Post by Nole » 12 Jul 2016, 14:38

storm wrote:
Nole wrote:Nina Badrić prva će otpevati pesmu posle venčanja....čisto da znate sa Ninom sam sedeo i družio se u diskoteci Studio u NS....super je lik!
Ja oduvijek mislio da je žena :lupa
Druži se samnom..
.i biće nešto od tebe :pusi

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Finale EURO2016

Post by Mala_Mu » 15 Jul 2016, 23:18

Jedan veliki :rol na finale.

Post Reply

Return to “Arhiva prvenstava”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests