Polufinale: Hrvatska - Engleska

Post Reply
User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Polufinale: Hrvatska - Engleska

Post by storm » 09 Jul 2018, 06:48

Socrates wrote: 08 Jul 2018, 15:50 Kao I svaka druga nacija na svijetu koja dodje do polufinala Svjetskog Prvenstva, Englezi su optimisti da ga mogu osvojiti.

Ne znam sta je tu cudno, bahato ili umisljeno.
Englezi su bahati sto se tice nogometa, navijacki korpus je stoka, samo da bi to znao treba napustiti sigurnu zonu tastature i monitora :zubi
Uz to da 52 godine nisu osvojili nista, pa i nemaju neko pokrice u tome.
Ne priznaju nikoga van otoka ali njihova stvar...kao i moja, da ustvrdim da su bahati...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Polufinale: Hrvatska - Engleska

Post by storm » 09 Jul 2018, 06:49

Lavlje_srce wrote: 08 Jul 2018, 15:56
Socrates wrote: 08 Jul 2018, 15:50 Kao I svaka druga nacija na svijetu koja dodje do polufinala Svjetskog Prvenstva, Englezi su optimisti da ga mogu osvojiti.

Ne znam sta je tu cudno ili umisljeno.
Pa naravno. No mi na bosanskom forumu doznajemo iz prve ruke da su Englezi megalomanska rulja (oops, nista manje :oo :valja), dok se Hrvati oglasavaju valjda iz kolijevke demokracije. :oo

Toliko o tomU. :oo :oo :oo
Imas malo problema sa percepcijom, pored toga sto te pucaju frustracije?! :p
Pisem o hrvatskoj reprezentaciji i navijacima...da su i do sad ucinili dovoljno s obzirom na kvalitet...a rulja u hrvatskoj ocekuje naslov...
Necemo (i) o engleskoj demokraciji puno...prvo jer je tema sport, a drugo jer je poznata i mnogi je osjecaju.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Polufinale: Hrvatska - Engleska

Post by Melek » 09 Jul 2018, 07:25

Englezi su, historijski gledano, uvijek bili jako efikasni antifasisti :ok
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Polufinale: Hrvatska - Engleska

Post by storm » 09 Jul 2018, 07:29

Melek wrote: 09 Jul 2018, 07:25 Englezi su, historijski gledano, uvijek bili jako efikasni antifasisti :ok
Jesu...u granicama svojih interesa, kao i svi ostali sa velikom moci i utjecajem.
Nego držimo se nogometa ;)
A ne da se liječe ovdje neki...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Polufinale: Hrvatska - Engleska

Post by Melek » 09 Jul 2018, 07:32

Idi to prvo raspravi sa onim Sirokobrijezanima iz Listice :kafa
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Polufinale: Hrvatska - Engleska

Post by Socrates » 09 Jul 2018, 07:57

storm wrote: 09 Jul 2018, 06:48
Socrates wrote: 08 Jul 2018, 15:50 Kao I svaka druga nacija na svijetu koja dodje do polufinala Svjetskog Prvenstva, Englezi su optimisti da ga mogu osvojiti.

Ne znam sta je tu cudno, bahato ili umisljeno.
Englezi su bahati sto se tice nogometa, navijacki korpus je stoka, samo da bi to znao treba napustiti sigurnu zonu tastature i monitora :zubi
Uz to da 52 godine nisu osvojili nista, pa i nemaju neko pokrice u tome.
Ne priznaju nikoga van otoka ali njihova stvar...kao i moja, da ustvrdim da su bahati...
Pa ne znam, zahtijeva poseban sklop licnosti da se neko hvali da je bio navijacki huligan. :D. Obicno se ljudi koji dodju pameti toga stide. :cudi Ja fudbal volim iskljucivo zbog sporta, a ne zato da ispoljavam nasilnicke instinkte u grupi zadojenih ovaca bez mozga. Jedan na jedan, rado vam razbijam noseve, bez obaziranja na naciju, vjeroispovjest, itd.

Nego, jel' se zapjevala koja nacionalisticka dok si bio navijac? Ustaska? Ne znam kako si to mogao izbjeci. :cudi Budi,dakle, iskren, pa mozemo nastaviti pricati. Jer kako reagujes na sasvim opravdanu kritiku hrvatske politizacije fudbala, sve je bar meni jasno. :cudi Jednom navijacki huligan, uvijek ovca. :ok Ako ti nije jasno, ova reprezentacija Hrvatske je pro-HDZovska. HDZ je stranka koja flertuje sa ustastvom I dan-danas rusi drzavu mog I tvog rodjenja. Jel' treba dalje objasnjavati?

Pohvalno je da si dosao na BF da postanes liberal pod stare dane. Ja sam to od rodjenja, a I obrazovao sam se u godinama u kojima si ti bio obican huligan. :zubi

Hajd' sad banuj jer si dobio takve ovlasti. Ovlasti za razmisljanje ti niko nece dati. To moras sam, al' polako, zna da boli glava ako nije dosljedno. Ti to samo nekako polovicno. Dok ti neko ne dirne u huliganske dane tvoje mladosti. :inasab
. . . . . . . . .

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Polufinale: Hrvatska - Engleska

Post by storm » 09 Jul 2018, 08:19

Socrates wrote: 09 Jul 2018, 07:57
storm wrote: 09 Jul 2018, 06:48
Socrates wrote: 08 Jul 2018, 15:50 Kao I svaka druga nacija na svijetu koja dodje do polufinala Svjetskog Prvenstva, Englezi su optimisti da ga mogu osvojiti.

Ne znam sta je tu cudno, bahato ili umisljeno.
Englezi su bahati sto se tice nogometa, navijacki korpus je stoka, samo da bi to znao treba napustiti sigurnu zonu tastature i monitora :zubi
Uz to da 52 godine nisu osvojili nista, pa i nemaju neko pokrice u tome.
Ne priznaju nikoga van otoka ali njihova stvar...kao i moja, da ustvrdim da su bahati...
Pa ne znam, zahtijeva poseban sklop licnosti da se neko hvali da je bio navijacki huligan. :D. Obicno se ljudi koji dodju pameti toga stide. :cudi Ja fudbal volim iskljucivo zbog sporta, a ne zato da ispoljavam nasilnicke instinkte u grupi zadojenih ovaca bez mozga. Jedan na jedan, rado vam razbijam noseve, bez obaziranja na naciju, vjeroispovjest, itd.

Nego, jel' se zapjevala koja nacionalisticka dok si bio navijac? Ustaska? Ne znam kako si to mogao izbjeci. :cudi Budi,dakle, iskren, pa mozemo nastaviti pricati. Jer kako reagujes na sasvim opravdanu kritiku hrvatske politizacije fudbala, sve je bar meni jasno. :cudi Jednom navijacki huligan, uvijek ovca. :ok Ako ti nije jasno, ova reprezentacija Hrvatske je pro-HDZovska. HDZ je stranka koja flertuje sa ustastvom I dan-danas rusi drzavu mog I tvog rodjenja. Jel' treba dalje objasnjavati?

Pohvalno je da si dosao na BF da postanes liberal pod stare dane. Ja sam to od rodjenja, a I obrazovao sam se u godinama u kojima si ti bio obican huligan. :zubi

Hajd' sad banuj jer si dobio takve ovlasti. Ovlasti za razmisljanje ti niko nece dati. To moras sam, al' polako, zna da boli glava ako nije dosljedno. Ti to samo nekako polovicno. Dok ti neko ne dirne u huliganske dane tvoje mladosti. :inasab
Ne vidim gdje sam ja to napisao a ni bio huligan...
Cijeli sam život u privatnom sektoru od toga veci dio imam svoju firmu, a to bas i ne ide sa huliganizmom...to ces cak i ti shvatiti :oo
Ali usput mi je taj tezak rad omogucio i da vidim mnoga prvenstva pa izmedju ostalog i englesku stadionsku kulturu...posebno vanstadionsku :hihi
Sta cu te banirati, pa da ti se svijet srusi :plavi
Ostale su ti samo uvrede...ali toliko ste mi ti i kolegica ti bitni, da ne mogu opisati :D.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Polufinale: Hrvatska - Engleska

Post by storm » 09 Jul 2018, 08:21

A to oko razbijanja noseva hahaha...
O bijedo, vidis koliko si jadan...prebaci se na druge tabletice ili mijenjaj dilera...
Ja zgoljavce nikad ne bi udario tobejarabi..
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Polufinale: Hrvatska - Engleska

Post by Socrates » 09 Jul 2018, 08:22

Sad se vadis, ali neka ti.

Znam ja dobro licemjere, imam nos za njih. :p

Nemoj sad da vadim postove kad nisi bio liberal. :D.
. . . . . . . . .

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Polufinale: Hrvatska - Engleska

Post by storm » 09 Jul 2018, 08:27

Socrates wrote: 09 Jul 2018, 08:22 Sad se vadis, ali neka ti.

Znam ja dobro licemjere, imam nos za njih. :p

Nemoj sad da vadim postove kad nisi bio liberal. :D.
Izvadi...
Ja jesam imao mozda neke pogresne info u nekom periodu, ali stav uvijek isti u skladu sa saznanjima.
Citao sam feral kad bas nije bilo uputno, te podrzavati te stavove
I ne mislim nikad da sve najbolje znam, za razliku od tebe...male sitnicave prznice.
Ali dobro, ti drugo nemas, mozes me samo preko tastature bockati, drugo nemas.
Licemjerje je obicno spominjano u projekciji...zao mi te...:oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Polufinale: Hrvatska - Engleska

Post by Socrates » 09 Jul 2018, 08:27

Drugo pitanje je zasto si banovao Komesara.

On je jebao mater ustasama, nije nikoga poimence povrijedio, osim implicitno Kolindu, igrace I onu bagru u Sirokom Brijegu.
. . . . . . . . .

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Polufinale: Hrvatska - Engleska

Post by Socrates » 09 Jul 2018, 08:29

Covjek je bio u logoru, I ustaske pjesme I neredi mu bas ne prijaju.
. . . . . . . . .

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Polufinale: Hrvatska - Engleska

Post by storm » 09 Jul 2018, 08:31

Socrates wrote: 09 Jul 2018, 08:27 Drugo pitanje je zasto si banovao Komesara.

On je jebao mater ustasama, nije nikoga poimence povrijedio, osim implicitno Kolindu, igrace I onu bagru u Sirokom Brijegu.
Mijesas se u rad moderacije?
Kad ti budes mod (onoj trojici koji bi ostali u tom slucaju) onda baniraj kako hoces..

Sorry dragi, ja jednostavno neam vremena igrati se sa tobom, obaveze cekaju...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Polufinale: Hrvatska - Engleska

Post by Socrates » 09 Jul 2018, 08:33

Sorry, prijatelju, da li ti mislis da je HDZ pro-ustaska stranka?

I da ti ruse domovinu?

Banovao si covjeka bez ikakvog razloga. Povrijedio ti Kolindicu i onu masu ovaca bez mozga?
. . . . . . . . .

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 126 times
Been thanked: 551 times
Status: Offline

Re: Polufinale: Hrvatska - Engleska

Post by gospođa Brams » 09 Jul 2018, 08:38

Jebala vas politika
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Polufinale: Hrvatska - Engleska

Post by Socrates » 09 Jul 2018, 08:39

Iz vase razmjene, gdje on jebe mater ustasama, stice se utisak da ih ti branis.

"A bil' imao cime?" :cudi

Znaci, sebe si trebao banovati. Ili je zabranjeno jebat' mater ustasama?

Ma bravo, prava konzistencija :aplauzz
. . . . . . . . .

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Polufinale: Hrvatska - Engleska

Post by Socrates » 09 Jul 2018, 08:40

gospođa Brams wrote: 09 Jul 2018, 08:38 Jebala vas politika
Ovo nije politika nego osnovno pitanje moralnog stajalista.

Jel' zabranjeno jebat' mater ustasama, u afektu?
. . . . . . . . .

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Polufinale: Hrvatska - Engleska

Post by storm » 09 Jul 2018, 08:47

Socrates wrote: 09 Jul 2018, 08:33 Sorry, prijatelju, da li ti mislis da je HDZ pro-ustaska stranka?

I da ti ruse domovinu?

Banovao si covjeka bez ikakvog razloga. Povrijedio ti Kolindicu i onu masu ovaca bez mozga?
Ja o HDZ mislim sve najgore...ako itko ovdje sprda Kolindu, to sam ja....samo treba čitati
Psovanja neće biti tu, jer gotovo svi imamo tu razloge, da ne prestanemo psovati...
Kao ni izjednačavanja svih hrvata sa ustašama....jasno?!

Evo ti od jutros što sam na dotičnoj temi pisao....i hrpu puta do sad, samo da si htio pročitati
ako ti nije mrsko preleti teme hdz, hdz u bih, kolinda, i slične...pa me onda još pitaj nešto...

storm wrote: 09 Jul 2018, 07:05
Krokodil Behko wrote: 08 Jul 2018, 20:49 I tako to.
Sad ovo čuju Bošnjaci koji su navijali za HR, pa se predomisle, pa kad HR izgubi, a ovi proslave, e ona se oni Hrvati iz Hrvatske pitaju, koji im je đavo i kako su im Englezi, ili neki Turci preči od susjeda. :poludio
Niko štete ne nanese ovoj HR, kao razdragana ekipa Hercegovaca.
Upravo to....
Da prosirim ciljnu grupu...hdz, uzp i vecina hercegovaca....faktori koji su uspjeli djelomicno zgaditi svima okolo sve sto se tice hrvatske, pa i reprezentaciju....
Unisten je kult repke, to sto su sad ulice pune onih koji se svake cetiri godine sjete da postoji nogomet, nista ne znaci...
Najjadnije je, sto ova grupa ljudi vise mrzi BIH no sto vole hr...sto zele biti veci hrvati od samih hrvata...slicno kao i srbi iz pc...a duboko u sebi znaju, da su bosanci, pa ih lupaju frustracije :oo
Ali pisao sam nedavno...meni nikakvih par komada budala nece zgaditi ni maknuti me od slo, hr i bih...kad pricamo o navijackim sklonostima.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Polufinale: Hrvatska - Engleska

Post by Socrates » 09 Jul 2018, 08:56

Ko je izjednacavao sve Hrvate sa ustasama? Navedi materijalni dokaz.

Druga je stvar ako pjevaju ustaske pjesme. Onda jesu ustase.

Da ne zaboravimo, Davor Suker se slikao pored groba Ante Pavelica. Nije moj djed iza ove reprezentacije Hrvatske, nego Davor Suker. Svi su juce sa Kolindom pjevali ustaske pjesme.

U Sirokom Brijegu se okupilo Drustvo Humanista ili ljudi koji na najprizemniji nacin vrijedjaju drzavu mog rodjenja? Mozda nisu ustase, ali su veoma blizu. :ok Potrebna im je samo prilika da postanu ustasice.

Dakle, ne zamagljuj nekim floskulama.

Nije, prijatelju, vaznije ono sto pises od onoga sto radis. Covjek koji je bio u logoru je jebao mater ustasama, a ti si ga banovao. Koji fucking drugi zakljucak da se izvuce nego da branis ustase?

Mozda on mrzi sve Hrvate, ali nije to rekao. Ja sam pola Hrvat I sto puta sam to rekao I nikad mi nije pokazao nikakvu mrznju.
. . . . . . . . .

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Polufinale: Hrvatska - Engleska

Post by storm » 09 Jul 2018, 09:11

Socrates wrote: 09 Jul 2018, 08:56 Ko je izjednacavao sve Hrvate sa ustasama? Navedi materijalni dokaz.

Druga je stvar ako pjevaju ustaske pjesme. Onda jesu ustase.

Da ne zaboravimo, Davor Suker se slikao pored groba Ante Pavelica. Nije moj djed iza ove reprezentacije Hrvatske, nego Davor Suker. Svi su juce sa Kolindom pjevali ustaske pjesme.

U Sirokom Brijegu se okupilo Drustvo Humanista ili ljudi koji na najprizemniji nacin vrijedjaju drzavu mog rodjenja? Mozda nisu ustase, ali su veoma blizu. :ok Potrebna im je samo prilika da postanu ustasice.

Dakle, ne zamagljuj nekim floskulama.
Pusti ti floskule...
Cinjenica je, da je u hrvatskoj zabranjeno isticanje ustastva, kaznjivo i sankcionirano ukoliko se prijavi i obradi.
Problem je u BIH gdje mogu ovi kako hoće i gdje hoće.
Ako i u hr naletis na te likove, mozes se u 90% okladiti otkud potjecu.
Uzalud me u svojoj frustraciji pokusavas staviti na njihovu stranu, komesar je dobio ban zbog psovanja i akumuliranih izjava..
Ja BIH, cjelovitu smatram zemljom svog porijekla i nista to ne moze promijeniti, samo nemam potrebu to stalno isticati...jer nemam problema s tim, niti kome dokazivati. Tko me zna, zna sve o meni, ostali ste prilicno nebitni.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Post Reply

Return to “Arhiva prvenstava”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests