Finale: Hrvatska - Francuska

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Finale: Hrvatska - Francuska

Post by Hannibal » 16 Jul 2018, 00:06

jesil navijo za borusiju dok je igro koler
🐽

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2419 times
Status: Offline

Re: Finale: Hrvatska - Francuska

Post by Melek » 16 Jul 2018, 00:11

Sokiran sam rezultatom, nisam vjerovao da ce Francuska biti cak na putu da totalno deklasira Hrvatsku. Da nije bilo one Mandzukiceve kamenjarsko-skutorske finte prema francuskom golmanu i postizanja gola "na guzove", opsta psihoza na terenu bi vodila ravno ka tamo negdje 7:1 ili tako nekako.
Ovako je on malo taj trend prelomio i ublazio poraz.

Zanima me recituju li u Listici stagod veceras?
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120037
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6820 times
Been thanked: 7701 times
Status: Offline

Re: Finale: Hrvatska - Francuska

Post by Krokodil Behko » 16 Jul 2018, 00:13

Evo, na više hrvatskih portala, krive Pussy Riots, za poraz :plavi
Naravno, riječ je o onom patrijotskom dijelu Hrvata, za koje smo već naučno dokazali, da više ne čuvaju ovce, nego ovce čuvaju njih, da se ne izgube u modernom svijetu :hihi
online

User avatar
Muamer18
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1043
Joined: 30 Apr 2018, 18:58
Status: Offline

Re: Finale: Hrvatska - Francuska

Post by Muamer18 » 16 Jul 2018, 00:47

Hannibal wrote: 16 Jul 2018, 00:06 jesil navijo za borusiju dok je igro koler
To je ta sampionska generacija iz 1997 godine. Nazad su igrali Koler, Julio Cesar i Zammer i bili pravi bedem odbrane. U napadu su igrali Ridle, Lars Ricken i jos poneki igraci ne mogu da im se sjetim imena. Cinili su osnovu Njemacke reprezentacije iz generacije iz Eura 1996 godine. Tada su se za titulu borili Verder, Borussia i Bajern. Za Verder je igrao cuveni Mario Basler. Borussia je tada osvojila Bundes Ligu.

User avatar
Muamer18
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1043
Joined: 30 Apr 2018, 18:58
Status: Offline

Re: Finale: Hrvatska - Francuska

Post by Muamer18 » 16 Jul 2018, 01:24

Francuska je ocitala lekciju Hrvatskoj i smatram da Hrvatska nije mogla nista uciniti neumoljjivoj Francuskoj. Hrvatska je usla fajterski i htjela je tvrdom igrom da izbaci iz kolosjeka Francusku ali to joj nije poslo za rukom jer Hratska bi primala gol a meni najdrazi gol je gol Pogbe koji je musliman i koji je pokazao da muslimani ne mogu bez titule i da su muslimani najbolji u sportu i da see kod njih razvija sport. Francuska ima muslimane i ti muslimani zive dobro i mogu da klanjaju.

User avatar
damir5
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 25962
Joined: 20 Mar 2016, 21:04
Location: bosanski forum
Mood:
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Finale: Hrvatska - Francuska

Post by damir5 » 16 Jul 2018, 01:26

muslimani dominiraju :ooo
Me? Wrong? Never! Image

User avatar
Muamer18
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1043
Joined: 30 Apr 2018, 18:58
Status: Offline

Re: Finale: Hrvatska - Francuska

Post by Muamer18 » 16 Jul 2018, 01:40

Naravno da muslimani dominiraju jer u svim europskim reprezentacijama ima muslimana i vazna su karika u svakoj ekipi. Nabil Fekir igra za Francusku i on je vazan igrac a gol Pogbe necu komentarisati. Gol Pogbe je ostavio u meni snazan utjesak. Muslimani su na kraju pobjedili i dokazali svijetu da se bez muslimana ne moze i da muslimani cine osnovu svakog tima. Zasto bih ja navijao za Hrvatsku koja u timu nema muslimana i koja je mislili osvojiti sampionat bez ijednog muslimana. Hrvatska zasluzeno ostaje porazena i ona nikada nece osvojiti svjetsko prvenstvo.

DeksaLBJ
Na probnom
Na probnom
Posts: 8
Joined: 12 Jul 2018, 03:09
Status: Offline

Re: Finale: Hrvatska - Francuska

Post by DeksaLBJ » 16 Jul 2018, 02:05

Hrvatska je veci dio meca dominirala i dogadja se da Francuzi na kontre povedu 3-1. Onda, majstorija Mbapea i tu je kraj price...

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18064
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3666 times
Been thanked: 3548 times
Status: Offline

Re: Finale: Hrvatska - Francuska

Post by srculence7 » 16 Jul 2018, 02:45

Sveukupno gledano može se reći da su Francuzi bili ubedljiviji na prvenstvu ali sam ulazak reprezentacije Hrvatske u finale je veliki uspeh i ne može se to osporavati, može im se samo čestitati :respekt
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Finale: Hrvatska - Francuska

Post by Socrates » 16 Jul 2018, 05:48

Pa niko ne zeli da osporava bilo kakav uspjeh, ali nisam od onih koji se razdragano tapsu po ramenu, u vjecitoj igri neke plemenske retorike i samopotvrdjivanja, po kojoj smo "mi igrom razbili Francuze, ali su nas pobjedili africke francuzoirane crncuge I korumpirana FIFA u nekom udruzenom zlocinackom poduhvatu bjelosvjetske bagre koja je po svaku cijenu htjela sprijeciti genetski nadmocne ciste Hrvate da osvoje prvenstvo." Svijeta u Fudbalu. :djed

Jer, malo listajuci po hrvatskim portalima, takav narativ preovladava, sa upravo ovakvim izrazima. Dakle, "normalan fudbalski nastrojeni hrvatski covjek" sa pristupom internetu polako prihvata neki poklic tuge I bijesa hipnotizirane hrvatske gomile. I nimalo prijateljski raspolozene prema crncima, prije svega. :rol

I don't give a shit about that. Jest da bih ja sve te rasiste zatvarao ili barem globio da nemaju sta da jedu sutra, al' to je nevazno.

Fudbal je tu da se analizira, a ne da se u tuzi i bijesu predajemo najnizim nagonima plemena. Mene ne interesuju ni najplemenitije strane bilo kojeg fucking plemena. To prepustam drugima. :sjedi

Odgledao sam ponovo utakmicu, naravno, jer me je fascinirala kao nijedna u mom zivotu, i zbog dogadjaja na terenu, a i zbog dogadjaja izvan terena. Sasvim sigurno mogu da kazem da smo bili svjedoci najbizarnije vazne utakmice svih vremena, sve skupa sa ulijetanjem Pussy Riot klape na teren i Kolindinog ljubljenja pehara kojeg reprezentacija njene zemlje nije osvojila. :lud Are you fucking completely insane, gospodjo predsjednice? :ccc Inace, svi ti ugledni gosti na dodjeli pehara I medalja su izgledali kao da su na dobrom LSD tripu. Za njih dobrom, za nas komicnom, pa I tragi-komicnom. :lupa

I plus kisa, za koju samozvani pravi Hrvati kazu da je padala zbog nepravde koja im je nanesena, jer "nebo je proplakalo jer su nam frankofonski Crnci iz divljina Afrike uzeli pehar koji nam je bio sudjen jos tamo negdje od prvog historijskog spominjanja hrvatskog naroda".

Najbizarnija vazna utakmica svih vremena, I'm telling you. :djed

I, dakle, ne zelim da minimiziram uspjeh, ali moram da primjetim da je ovakva utakmica najgora utakmica koja ti se moze desiti u ovakvim okolnostima, jer ona, svojom bizarnoscu, neizbjezno minimizira taj uspjeh. :cudi

Hrvatska reprezentacija je, naime, porazila samu sebe u finalu. :cudi

Ja vjerujem I u fudbalske bogove, pa mislim da su ih hrvatski reprezentativci malo izazivali prije finalne utakmice. A nije da im do finala nisu bili naklonjeni. I naveo bih ja kako su oni izazivali fudbalske bogove, ali onda mi kazu da mrzim zgodnog zavodnika Lovrena. :123 Koji ce, vjerujem, nakon povratka u rodnu Hrvatsku ( :ccc ) da ozeni sve Hrvatice, a bogami i Hrvate homoseksualne orijentacije. Toliko je zgodan da ima zgodnoce na raspolaganju za citavu populaciju genetski nadmocne fudbalske nacije, sudeci po sve jacem poklicu na portalima Lijepe Nase.

U drugom postu o samoj utakmici, mada nema sta se vec nije reklo, ali da sam za sebe zatvorim ovo prvenstvo i vratim se mom voljenom Tottenhamu.
. . . . . . . . .

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Finale: Hrvatska - Francuska

Post by Socrates » 16 Jul 2018, 06:08

Al' ipak prvo da se osvrnem jos jednom na Pussy Riot incident.

Mbappe daje dupli high five Pussy Riot dami, a Lovren hvata za vrat Pussy Riot gospodina. :D. Samo to bi trebalo biti dovoljno da zakljucimo 'dje ba zapelo.

Na stranu to sto je Lovren za to trebao dobiti crveni karton. :crveni
. . . . . . . . .

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Finale: Hrvatska - Francuska

Post by Socrates » 16 Jul 2018, 06:40

Zakljucak Broj 1; Subasic je finalnu utakmicu igrao povrijedjen. :ccc Trener golmana, fizioterapeut, a na kraju i selektor koji to nisu primjetili tokom treninga su za ozbiljnu psiholosku analizu. Pa, ako je sve u redu, onda disciplinske kazne. Da li su oni uopste prisustvovali treninzima? Da li su uopste drzali treninge? O Subasicu ne znam sta bih rekao, neki fudbaleri su malo priglupi, zele da igraju I kad su povrijedjeni.

Da li je ovaj skup odgovornih ljudi mislio da Francuzi nece uputiti nijedan sut na gol, ja ne znam, ali zdrav golman se ne ponasa onako. Da mu je tristogodisnji starac uputio sut sa 40 metara, on ne bi odbranio. :cudi Mozda su se nadali da ce granitna odbrana sve da izblokira, ali prva zabluda im je bila da je odbrana granitna.

Zakljucak Broj 2; Luka Modric je podbacio finalnu utakmicu. Podbacili su jos neki, ali, eto, on je kljucni igrac. Nije se tu desavalo nikakvo razbijanje Francuza u prvom poluvremenu, kako vecina javnog mnijenja tvrdi, nego Hrvatska je jednostavno podbacila, i to dobro, u svemu, osim u posjedu lopte. Imali su dosta vise suteva od Francuza, ali manje suteva na gol. Sa povrijedjenim golmanom, ovo je bio jedini moguci ishod.

Zakljucak Broj 3; Francuska ne da je bila prosjecna, nego su igrali ispod prosjeka. Sve u svemu, to je bilo interesantno, ali nekvalitetno finale. Jedni trcali k'o muhe bez glave, sa previse adrenalina, bez ikakvog finalnog proizvoda, a druge su fudbalski bogovi pomilovali. To je rezime prvog poluvremena.

Zakljucak Broj 4; Faul ili nije faul. Bog Svemocni to ne bi mogao da vidi in real time. Da podsjetim, odluke da li je nesto faul ili ne nisu podlozne VAR-u. Ne mogu se pregledati. Igrac koji je startovao na Griezmana, morao je znati da je u nepovoljnijoj poziciji. Dakle, pogresno postavljanje u odbrani je uzrok citave situacije, a o golu da ne pricam. Amaterska odbrana. Nema slucajnih golova, ima duplih gresaka odbrane.

Zakljucak Broj 5; Mislim da svako zdravorazuman zna da je ono bio penal koji se morao dosuditi. Opet, greska u odbrani, I to opet napadaca. Pretpostavljam da nisu previse uvjezbavali odbranu iz prekida.
. . . . . . . . .

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2419 times
Status: Offline

Re: Finale: Hrvatska - Francuska

Post by Melek » 16 Jul 2018, 09:53

Ruku na srce, Hrvatska se do finala i dovukla nekako "lutrijski" i to u vise navrata. Izvuce se nerijesen rezultat pa se onda ima srece sa penalima. Cak dva puta se tako izvukla pobjeda, bilo je na putu i treci put da se igra lutrija, ali na srecu dobise Englezi neki tamo gol u produzetcima. A Francuzi su sa njima odigrali klasicni fudbal. Sa lakocom su im blokirali gotovo sve napade a onda im rutinski zabijali golove. Meni je licno zao sto Belgija nije igrala u finalima. A i, onako usput, razjaren sam skutorskom reakcijom prema kojoj je svaka hrvatska pobjeda iskoristena za vrijedjanje drzave BiH. Jos vise sam ubijedjen da im apsolutno nije mjesto u BiH i da treba da grickaju orahe negdje drugdje.
Last edited by Melek on 16 Jul 2018, 10:00, edited 1 time in total.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Finale: Hrvatska - Francuska

Post by lejlamo » 16 Jul 2018, 09:59

e, nek je završilo i ovo kino.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Finale: Hrvatska - Francuska

Post by Socrates » 16 Jul 2018, 16:06

Pise neki Rajko Tomanic sa portala Muralist. Ne znam da li je komunist, nacionalist, il' sta vec drugo. :ccc

" Mozda će neko misliti da je ovo politički, a ne sportski tekst i biti će u pravu jer danas je sport najveća politika koja svoju zemlju može promovirati puno bolje od svih korumpiranih i pokvarenih političara koji nas desetljećima, a i stotinama godina vode kao pastiri ovce.

Danas se mala Hrvatska sastala s jednom od najvećih svjetskih kolonizatora, Francuskom, one najveće, Engleze, izbacili smo u polufinalu. Nismo finale Svjetskog prvenstva u nogometu izgubili od Francuske nego od igrača iz njihovih bivših kolonija.

Stoljećima su ove dvije nacije porobljavale više od dvije trećine svijeta, pljačkale male narode ubijale ih i nad njima vršile neviđene genocide. Rezultat toga je da Engleska ima najveće i najbolje stadione, najbolju ligu na svijetu, veliki standard, baš kao i Francuska. Današnja generacija ovih nacija uživa u plodovima nedjela njihovih predaka, a Hrvatska koja je bila cijele svoje povijesti porobljena može se ponositi s ligom koju gleda 50 ljudi, devastiranim stadionom u Maksimiru, i zastarjelim u Splitu.

Naša djeca treniraju bosi i na livadama, dok mali Englezi i Francuzi uživaju sav mogući luksuz uz opremu najpoznatijih svjetskih proizvođača.

I bez obzira na sve to na ovom Svjetskom prvenstvu pokazali smo duh Zrinskih i Frankopana i otišli na giljotinu koja nam je već prije bila pripremljena. Nisu nas mogli zaustaviti do finala, no sve povijesne finale smo izgubili pa zašto ne bi i ovaj, bez obzira što smo bili bolja momčad.

Ne treba tugovati, možemo plakati, ali samo sa suzama radosnicama jer smo cijelom svijetu pokazali tko smo, što možemo i za što smo sve spremni!

Zato je Hrvatska trn u oku svim svjetskim silama koje žele i dalje dominirati nama, što im uz ovakve Vlade nije teško, no u sportu vrijede neka druga pravila na koje ne mogu utjecati.

Pravo lice ponosne i nikada ponižene Hrvatske pokazali su naši „drugi“ VATRENI, vratili jedinstvo i ponos napaćenoj naciji, no što to koristi kada će sve to političari pripisati sebi u zaslugu."
. . . . . . . . .

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Finale: Hrvatska - Francuska

Post by KOMESAR » 16 Jul 2018, 18:11

Muamer18 wrote: 16 Jul 2018, 01:40 Naravno da muslimani dominiraju jer u svim europskim reprezentacijama ima muslimana i vazna su karika u svakoj ekipi. Nabil Fekir igra za Francusku i on je vazan igrac a gol Pogbe necu komentarisati. Gol Pogbe je ostavio u meni snazan utjesak. Muslimani su na kraju pobjedili i dokazali svijetu da se bez muslimana ne moze i da muslimani cine osnovu svakog tima. Zasto bih ja navijao za Hrvatsku koja u timu nema muslimana i koja je mislili osvojiti sampionat bez ijednog muslimana. Hrvatska zasluzeno ostaje porazena i ona nikada nece osvojiti svjetsko prvenstvo.
37209101_2071282582945158_7865382130379915264_n.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Finale: Hrvatska - Francuska

Post by KOMESAR » 16 Jul 2018, 18:19

Čestitam Hrvatskoj na velikom (istorijskom) rezultatu!

p.s.
Naravno,proslavilo se i u BiH:

U Širokom Brijegu se pjevalo „J...m te Bosno, j...m te ja, Hrvatska moja domovina“, a veća grupa momaka je na gradskom trgu skandirala ustaški poklič „za dom spremni“ i pozdravljala nacističkim pozdravom podignutom desnicom.

Najveći broj „navijača“ okupio se u Mostaru gdje se pjevalo u čast osuđenog ratnog zločinca Slobodana Praljka, a mogla se čuti i poznata ustaška pjesma „Evo zore, evo dana, evo Jure i Bobana“.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Finale: Hrvatska - Francuska

Post by Mala_Mu » 16 Jul 2018, 20:13

Auuu kakav docek :klanja

Pratim cijelo vrijeme.. nevjerovatno

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86347
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1640 times
Status: Offline

Re: Finale: Hrvatska - Francuska

Post by Mutevelija » 16 Jul 2018, 20:41

Koji tacno Hrvata ili Francuza
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Finale: Hrvatska - Francuska

Post by Podrinjac » 16 Jul 2018, 20:47

Kao šlag na tortu Thompson je tu da još malo poveća nacionalistčko-fašističke naboje.

Post Reply

Return to “Arhiva prvenstava”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests