PREMIJER LIGA BIH
- Mala_Mu
- atomica
- Posts: 63332
- Joined: 09 Feb 2014, 13:14
- Location: Dolina Mumijevih
- Mood:
- Has thanked: 551 times
- Been thanked: 1385 times
- Status: Offline
Re: Kladionica za forumaše
9 KOLO
REZULTATI UTAKMICA
23.04.
Valladolid - Girona (20:30) 1:0 1
Watford - Southampton (20:45) 1:1 X
24.04.
Atletico Madrid - Valencia (19:30) 3:2 1
Leganes - Ath. Bilbao (20:30) 0:1 2
Espanyol - Celta (20:30) 1:1 X
Levante - Real Betis (21:30) 4:0 1
Zeljeznicar - Siroki Brijeg (20:00) 0:0 X
25.04.
Getafe - Real Madrid (21:30) 0:0 X
27.04.
Bologna - Empoli (15:00) 3:1 1
Inter - Juventus (20:30) 1:1 X
Southampton - Bournemouth (16:00) 3:3 X
Fulham - Cardiff (16:00) 1:0 1
Crystal - Palace - Everton (16:00) 0:0 X
Ath. Bilbao - Alaves (13:00) 1:1 X
28.04.
Spal - Genoa (15:00) 1:1 X
Sampdoria - Lazio (18:00) 1:2 2
Torino - Milan (18:00) 2:0 1
Man Utd - Chelsea (17:30) 1:1 X
REZULTATI FORUMAŠA
Socrates 82
Duminjo 81
User 72
Vrag 71
Hani 70
Mala 70
Krokodil 69
Sheval 67
Zlocko 58
Mute 52
Max 48
Mister 46
Srculence 40
Maja 34
UKUPNI POREDAK
Sheval 501
Mala 500
Hani 481
Srculence 467
User 466
Mister 460
Krokodil 427
Zlocko 422
Max 421
Socrates 415
Maja 405
Mute 401
Storm 367
Duminjo 295
Vrag 288
REZULTATI UTAKMICA
23.04.
Valladolid - Girona (20:30) 1:0 1
Watford - Southampton (20:45) 1:1 X
24.04.
Atletico Madrid - Valencia (19:30) 3:2 1
Leganes - Ath. Bilbao (20:30) 0:1 2
Espanyol - Celta (20:30) 1:1 X
Levante - Real Betis (21:30) 4:0 1
Zeljeznicar - Siroki Brijeg (20:00) 0:0 X
25.04.
Getafe - Real Madrid (21:30) 0:0 X
27.04.
Bologna - Empoli (15:00) 3:1 1
Inter - Juventus (20:30) 1:1 X
Southampton - Bournemouth (16:00) 3:3 X
Fulham - Cardiff (16:00) 1:0 1
Crystal - Palace - Everton (16:00) 0:0 X
Ath. Bilbao - Alaves (13:00) 1:1 X
28.04.
Spal - Genoa (15:00) 1:1 X
Sampdoria - Lazio (18:00) 1:2 2
Torino - Milan (18:00) 2:0 1
Man Utd - Chelsea (17:30) 1:1 X
REZULTATI FORUMAŠA
Socrates 82
Duminjo 81
User 72
Vrag 71
Hani 70
Mala 70
Krokodil 69
Sheval 67
Zlocko 58
Mute 52
Max 48
Mister 46
Srculence 40
Maja 34
UKUPNI POREDAK
Sheval 501
Mala 500
Hani 481
Srculence 467
User 466
Mister 460
Krokodil 427
Zlocko 422
Max 421
Socrates 415
Maja 405
Mute 401
Storm 367
Duminjo 295
Vrag 288
- Mala_Mu
- atomica
- Posts: 63332
- Joined: 09 Feb 2014, 13:14
- Location: Dolina Mumijevih
- Mood:
- Has thanked: 551 times
- Been thanked: 1385 times
- Status: Offline
Re: Kladionica za forumaše
10 KOLO
04.05.
Levante - Rayo (13:00)
Alaves - Real Sociedad (18:30)
Celta - Barcelona (20:45)
Hertha BSC - Stuttgart (15:30)
Monchengladbach - Hoffenheim (15:30)
Werder - Borrusia Dortmund (18:30)
Cardif - Crystal Palace (18:30)
05.05.
Eibar - Real Betis (14:00)
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30)
Huesca - Valencia (20:45)
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30)
Empoli - Fiorentina (12:30)
Lazio - Atalanta (15:00)
Parma - Sampdoria (15:00)
04.05.
Levante - Rayo (13:00)
Alaves - Real Sociedad (18:30)
Celta - Barcelona (20:45)
Hertha BSC - Stuttgart (15:30)
Monchengladbach - Hoffenheim (15:30)
Werder - Borrusia Dortmund (18:30)
Cardif - Crystal Palace (18:30)
05.05.
Eibar - Real Betis (14:00)
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30)
Huesca - Valencia (20:45)
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30)
Empoli - Fiorentina (12:30)
Lazio - Atalanta (15:00)
Parma - Sampdoria (15:00)
- Krokodil Behko
- Globalni moderator
- Posts: 120038
- Joined: 21 Apr 2010, 22:40
- Location: nesto u čevljanovićima
- Has thanked: 6820 times
- Been thanked: 7704 times
- Status: Offline
Re: Kladionica za forumaše
10 KOLO
04.05.
Levante - Rayo (13:00) 1
Alaves - Real Sociedad (18:30) X
Celta - Barcelona (20:45) X
Hertha BSC - Stuttgart (15:30) 1
Monchengladbach - Hoffenheim (15:30) 2
Werder - Borrusia Dortmund (18:30) 2
Cardif - Crystal Palace (18:30) 1
05.05.
Eibar - Real Betis (14:00) X
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30) X
Huesca - Valencia (20:45) 2
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30) 1
Empoli - Fiorentina (12:30) 1
Lazio - Atalanta (15:00) 1
Parma - Sampdoria (15:00) X
04.05.
Levante - Rayo (13:00) 1
Alaves - Real Sociedad (18:30) X
Celta - Barcelona (20:45) X
Hertha BSC - Stuttgart (15:30) 1
Monchengladbach - Hoffenheim (15:30) 2
Werder - Borrusia Dortmund (18:30) 2
Cardif - Crystal Palace (18:30) 1
05.05.
Eibar - Real Betis (14:00) X
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30) X
Huesca - Valencia (20:45) 2
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30) 1
Empoli - Fiorentina (12:30) 1
Lazio - Atalanta (15:00) 1
Parma - Sampdoria (15:00) X
online
- Tokmak
- Vucin apostol
- Posts: 15079
- Joined: 08 Jul 2015, 17:31
- Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
- Has thanked: 948 times
- Been thanked: 936 times
- Status: Offline
Re: Kladionica za forumaše
10 KOLO
04.05.
Levante - Rayo (13:00) X2
Alaves - Real Sociedad (18:30) 1
Celta - Barcelona (20:45) 1
Hertha BSC - Stuttgart (15:30) 2
Monchengladbach - Hoffenheim (15:30) X2
Werder - Borrusia Dortmund (18:30) 2
Cardif - Crystal Palace (18:30) 1
05.05.
Eibar - Real Betis (14:00) X
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30) X
Huesca - Valencia (20:45) 1X
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30) 1
Empoli - Fiorentina (12:30) 1
Lazio - Atalanta (15:00) 1
Parma - Sampdoria (15:00) X
04.05.
Levante - Rayo (13:00) X2
Alaves - Real Sociedad (18:30) 1
Celta - Barcelona (20:45) 1
Hertha BSC - Stuttgart (15:30) 2
Monchengladbach - Hoffenheim (15:30) X2
Werder - Borrusia Dortmund (18:30) 2
Cardif - Crystal Palace (18:30) 1
05.05.
Eibar - Real Betis (14:00) X
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30) X
Huesca - Valencia (20:45) 1X
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30) 1
Empoli - Fiorentina (12:30) 1
Lazio - Atalanta (15:00) 1
Parma - Sampdoria (15:00) X
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.
- Mutevelija
- Selonačelnik
- Posts: 86347
- Joined: 28 Nov 2015, 20:04
- Has thanked: 849 times
- Been thanked: 1640 times
- Status: Offline
Re: Kladionica za forumaše
04.05.
Levante - Rayo (13:00) 1
Alaves - Real Sociedad (18:30) 2
Celta - Barcelona (20:45) 2
Hertha BSC - Stuttgart (15:30) 2
Monchengladbach - Hoffenheim (15:30) 2
Werder - Borrusia Dortmund (18:30) 2
Cardif - Crystal Palace (18:30) 1
05.05.
Eibar - Real Betis (14:00) x
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30) 1
Huesca - Valencia (20:45) 2
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30) 1
Empoli - Fiorentina (12:30) 2
Lazio - Atalanta (15:00) 2
Parma - Sampdoria (15:00) 1
Levante - Rayo (13:00) 1
Alaves - Real Sociedad (18:30) 2
Celta - Barcelona (20:45) 2
Hertha BSC - Stuttgart (15:30) 2
Monchengladbach - Hoffenheim (15:30) 2
Werder - Borrusia Dortmund (18:30) 2
Cardif - Crystal Palace (18:30) 1
05.05.
Eibar - Real Betis (14:00) x
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30) 1
Huesca - Valencia (20:45) 2
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30) 1
Empoli - Fiorentina (12:30) 2
Lazio - Atalanta (15:00) 2
Parma - Sampdoria (15:00) 1
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció
- Mister No
- The Good, the Bad and the Ugly
- Posts: 31581
- Joined: 28 Sep 2010, 18:17
- Has thanked: 7114 times
- Been thanked: 3852 times
- Status: Offline
Re: Kladionica za forumaše
10 KOLO
04.05.
Levante - Rayo (13:00) 1
Alaves - Real Sociedad (18:30) 1
Celta - Barcelona (20:45) 2
Hertha BSC - Stuttgart (15:30) 1
Monchengladbach - Hoffenheim (15:30) x
Werder - Borrusia Dortmund (18:30) x
Cardif - Crystal Palace (18:30) 1
05.05.
Eibar - Real Betis (14:00) X
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30) X
Huesca - Valencia (20:45) 2
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30) 1
Empoli - Fiorentina (12:30) 2
Lazio - Atalanta (15:00) x
Parma - Sampdoria (15:00) 2
04.05.
Levante - Rayo (13:00) 1
Alaves - Real Sociedad (18:30) 1
Celta - Barcelona (20:45) 2
Hertha BSC - Stuttgart (15:30) 1
Monchengladbach - Hoffenheim (15:30) x
Werder - Borrusia Dortmund (18:30) x
Cardif - Crystal Palace (18:30) 1
05.05.
Eibar - Real Betis (14:00) X
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30) X
Huesca - Valencia (20:45) 2
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30) 1
Empoli - Fiorentina (12:30) 2
Lazio - Atalanta (15:00) x
Parma - Sampdoria (15:00) 2
High Hopes...
- Duminjo
- Urednik foruma
- Posts: 55457
- Joined: 17 Mar 2019, 21:52
- Has thanked: 1842 times
- Been thanked: 5526 times
- Status: Offline
Re: Kladionica za forumaše
10 KOLO
04.05.
Levante - Rayo (13:00) 1
Alaves - Real Sociedad (18:30) 1
Celta - Barcelona (20:45) X
Hertha BSC - Stuttgart (15:30) 1
Monchengladbach - Hoffenheim (15:30) 2
Werder - Borrusia Dortmund (18:30) X
Cardif - Crystal Palace (18:30) X
05.05.
Eibar - Real Betis (14:00) 1
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30) X
Huesca - Valencia (20:45) 2
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30) X
Empoli - Fiorentina (12:30) X
Lazio - Atalanta (15:00) 1
Parma - Sampdoria (15:00) X
04.05.
Levante - Rayo (13:00) 1
Alaves - Real Sociedad (18:30) 1
Celta - Barcelona (20:45) X
Hertha BSC - Stuttgart (15:30) 1
Monchengladbach - Hoffenheim (15:30) 2
Werder - Borrusia Dortmund (18:30) X
Cardif - Crystal Palace (18:30) X
05.05.
Eibar - Real Betis (14:00) 1
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30) X
Huesca - Valencia (20:45) 2
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30) X
Empoli - Fiorentina (12:30) X
Lazio - Atalanta (15:00) 1
Parma - Sampdoria (15:00) X
- Socrates
- Forum [Bot]
- Posts: 44805
- Joined: 09 Jan 2016, 07:50
- Location: . . . . . . . . .
- Been thanked: 2 times
- Status: Offline
Re: Kladionica za forumaše
10 KOLO
04.05.
Levante - Rayo (13:00) 1
Alaves - Real Sociedad (18:30) 1
Celta - Barcelona (20:45) 2
Hertha BSC - Stuttgart (15:30) 1
Monchengladbach - Hoffenheim (15:30) 1
Werder - Borrusia Dortmund (18:30) 2
Cardif - Crystal Palace (18:30) 1
05.05.
Eibar - Real Betis (14:00) 1
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30) 2
Huesca - Valencia (20:45) 2
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30) X
Empoli - Fiorentina (12:30) X
Lazio - Atalanta (15:00) 1
Parma - Sampdoria (15:00) 2
04.05.
Levante - Rayo (13:00) 1
Alaves - Real Sociedad (18:30) 1
Celta - Barcelona (20:45) 2
Hertha BSC - Stuttgart (15:30) 1
Monchengladbach - Hoffenheim (15:30) 1
Werder - Borrusia Dortmund (18:30) 2
Cardif - Crystal Palace (18:30) 1
05.05.
Eibar - Real Betis (14:00) 1
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30) 2
Huesca - Valencia (20:45) 2
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30) X
Empoli - Fiorentina (12:30) X
Lazio - Atalanta (15:00) 1
Parma - Sampdoria (15:00) 2
. . . . . . . . .
- srculence7
- Forum [Bot]
- Posts: 18064
- Joined: 31 Mar 2016, 03:35
- Location: iza zatvorenih vrata
- Has thanked: 3666 times
- Been thanked: 3548 times
- Status: Offline
Re: Kladionica za forumaše
10 KOLO
04.05.
Levante - Rayo (13:00) 1
Alaves - Real Sociedad (18:30) 1
Celta - Barcelona (20:45) X
Hertha BSC - Stuttgart (15:30) 1
Monchengladbach - Hoffenheim (15:30) 2
Werder - Borrusia Dortmund (18:30) 2
Cardif - Crystal Palace (18:30) X
05.05.
Eibar - Real Betis (14:00) 1
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30) 2
Huesca - Valencia (20:45) 2
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30) 1
Empoli - Fiorentina (12:30) 1
Lazio - Atalanta (15:00) 1
Parma - Sampdoria (15:00) 2
04.05.
Levante - Rayo (13:00) 1
Alaves - Real Sociedad (18:30) 1
Celta - Barcelona (20:45) X
Hertha BSC - Stuttgart (15:30) 1
Monchengladbach - Hoffenheim (15:30) 2
Werder - Borrusia Dortmund (18:30) 2
Cardif - Crystal Palace (18:30) X
05.05.
Eibar - Real Betis (14:00) 1
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30) 2
Huesca - Valencia (20:45) 2
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30) 1
Empoli - Fiorentina (12:30) 1
Lazio - Atalanta (15:00) 1
Parma - Sampdoria (15:00) 2
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.
- Sheval
- Forum [Bot]
- Posts: 17562
- Joined: 02 Mar 2012, 21:53
- Has thanked: 344 times
- Been thanked: 882 times
- Status: Offline
Re: Kladionica za forumaše
10 KOLO
04.05.
Levante - Rayo (13:00) x
Alaves - Real Sociedad (18:30) x
Celta - Barcelona (20:45) x
Hertha BSC - Stuttgart (15:30) x
Monchengladbach - Hoffenheim (15:30) 2
Werder - Borrusia Dortmund (18:30) 2
Cardif - Crystal Palace (18:30) 2
05.05.
Eibar - Real Betis (14:00) 1
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30) 2
Huesca - Valencia (20:45) 2
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30) 1
Empoli - Fiorentina (12:30) 1
Lazio - Atalanta (15:00) 1
Parma - Sampdoria (15:00) 2
04.05.
Levante - Rayo (13:00) x
Alaves - Real Sociedad (18:30) x
Celta - Barcelona (20:45) x
Hertha BSC - Stuttgart (15:30) x
Monchengladbach - Hoffenheim (15:30) 2
Werder - Borrusia Dortmund (18:30) 2
Cardif - Crystal Palace (18:30) 2
05.05.
Eibar - Real Betis (14:00) 1
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30) 2
Huesca - Valencia (20:45) 2
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30) 1
Empoli - Fiorentina (12:30) 1
Lazio - Atalanta (15:00) 1
Parma - Sampdoria (15:00) 2
-
- Inventar foruma
- Posts: 9024
- Joined: 27 Sep 2016, 14:02
- Been thanked: 1 time
- Status: Offline
Re: Kladionica za forumaše
Levante - Rayo (13:00) 2
Alaves - Real Sociedad (18:30) 2
Celta - Barcelona (20:45) 1
Hertha BSC - Stuttgart (15:30) x
Monchengladbach - Hoffenheim (15:30) 2
Werder - Borrusia Dortmund (18:30) 1
Cardif - Crystal Palace (18:30) 2
05.05.
Eibar - Real Betis (14:00) x
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30) x
Huesca - Valencia (20:45) 2
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30) 1
Empoli - Fiorentina (12:30) 1
Lazio - Atalanta (15:00) x
Parma - Sampdoria (15:00) x
Alaves - Real Sociedad (18:30) 2
Celta - Barcelona (20:45) 1
Hertha BSC - Stuttgart (15:30) x
Monchengladbach - Hoffenheim (15:30) 2
Werder - Borrusia Dortmund (18:30) 1
Cardif - Crystal Palace (18:30) 2
05.05.
Eibar - Real Betis (14:00) x
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30) x
Huesca - Valencia (20:45) 2
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30) 1
Empoli - Fiorentina (12:30) 1
Lazio - Atalanta (15:00) x
Parma - Sampdoria (15:00) x
- Mala_Mu
- atomica
- Posts: 63332
- Joined: 09 Feb 2014, 13:14
- Location: Dolina Mumijevih
- Mood:
- Has thanked: 551 times
- Been thanked: 1385 times
- Status: Offline
Re: Kladionica za forumaše
Levante - Rayo (13:00) 1
Alaves - Real Sociedad (18:30) 2
Celta - Barcelona (20:45) 1
Hertha BSC - Stuttgart (15:30) 2
Monchengladbach - Hoffenheim (15:30) 1
Werder - Borrusia Dortmund (18:30) 2
Cardif - Crystal Palace (18:30) 1
Alaves - Real Sociedad (18:30) 2
Celta - Barcelona (20:45) 1
Hertha BSC - Stuttgart (15:30) 2
Monchengladbach - Hoffenheim (15:30) 1
Werder - Borrusia Dortmund (18:30) 2
Cardif - Crystal Palace (18:30) 1
- Hannibal
- Forum [Bot]
- Posts: 64067
- Joined: 03 Sep 2015, 23:23
- Mood:
- Has thanked: 6850 times
- Been thanked: 2189 times
- Status: Offline
Re: Kladionica za forumaše
Alaves - Real Sociedad (18:30) 2
Celta - Barcelona (20:45) 1
Hertha BSC - Stuttgart (15:30) x
Monchengladbach - Hoffenheim (15:30) 1
Werder - Borrusia Dortmund (18:30) 2
Cardif - Crystal Palace (18:30) 1
05.05.
Eibar - Real Betis (14:00) X
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30) 2
Huesca - Valencia (20:45) 2
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30) 1
Empoli - Fiorentina (12:30) 1
Lazio - Atalanta (15:00) 2
Parma - Sampdoria (15:00) X
Celta - Barcelona (20:45) 1
Hertha BSC - Stuttgart (15:30) x
Monchengladbach - Hoffenheim (15:30) 1
Werder - Borrusia Dortmund (18:30) 2
Cardif - Crystal Palace (18:30) 1
05.05.
Eibar - Real Betis (14:00) X
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30) 2
Huesca - Valencia (20:45) 2
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30) 1
Empoli - Fiorentina (12:30) 1
Lazio - Atalanta (15:00) 2
Parma - Sampdoria (15:00) X
🐽
- Maja
- Administrator
- Posts: 119064
- Joined: 23 Mar 2010, 23:31
- Location: Mrduša Donja
- Has thanked: 5478 times
- Been thanked: 11602 times
- Contact:
- Status: Offline
- Maja
- Administrator
- Posts: 119064
- Joined: 23 Mar 2010, 23:31
- Location: Mrduša Donja
- Has thanked: 5478 times
- Been thanked: 11602 times
- Contact:
- Status: Offline
Re: Kladionica za forumaše
Eibar - Real Betis (14:00) 1
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30) 2
Huesca - Valencia (20:45) 2
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30) 1
Empoli - Fiorentina (12:30) x
Lazio - Atalanta (15:00) x
Parma - Sampdoria (15:00) x
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30) 2
Huesca - Valencia (20:45) 2
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30) 1
Empoli - Fiorentina (12:30) x
Lazio - Atalanta (15:00) x
Parma - Sampdoria (15:00) x
- Mala_Mu
- atomica
- Posts: 63332
- Joined: 09 Feb 2014, 13:14
- Location: Dolina Mumijevih
- Mood:
- Has thanked: 551 times
- Been thanked: 1385 times
- Status: Offline
Re: Kladionica za forumaše
Eto i ja toliko pametujem a i sama zakasnila na jednu
Shevale
Eibar - Real Betis (14:00) 1
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30) 2
Huesca - Valencia (20:45) 2
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30) 1
Lazio - Atalanta (15:00) X
Parma - Sampdoria (15:00) X
Shevale
Eibar - Real Betis (14:00) 1
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30) 2
Huesca - Valencia (20:45) 2
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30) 1
Lazio - Atalanta (15:00) X
Parma - Sampdoria (15:00) X
- Mala_Mu
- atomica
- Posts: 63332
- Joined: 09 Feb 2014, 13:14
- Location: Dolina Mumijevih
- Mood:
- Has thanked: 551 times
- Been thanked: 1385 times
- Status: Offline
Re: Kladionica za forumaše
10 KOLO
REZULTATI UTAKMICA
04.05.
Levante - Rayo (13:00) 4:1 1
Alaves - Real Sociedad (18:30) 0:1 2
Celta - Barcelona (20:45) 2:0 1
Hertha BSC - Stuttgart (15:30) 3:1 1
Monchengladbach - Hoffenheim (15:30) 2:2 X
Werder - Borrusia Dortmund (18:30) 2:2 X
Cardif - Crystal Palace (18:30) 2:3 2
05.05.
Eibar - Real Betis (14:00) 1:0 1
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30) 1:0 1
Huesca - Valencia (20:45) 2:6 2
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30) 6:1 1
Empoli - Fiorentina (12:30) 1:0 1
Lazio - Atalanta (15:00) 1:3 2
Parma - Sampdoria (15:00) 3:3 X
REZULTATI FORUMAŠA
User 55
Hani 55
Mala 54
Mister 49
Duminjo 49
Krokodil 46
Mute 45
Srculence 43
Sheval 37
Zlocko 34
Maja 32
Socrates 29
UKUPNI POREDAK
Mala 554
Sheval 538
Hani 536
User 521
Srculence 510
Mister 509
Krokodil 473
Zlocko 456
Mute 446
Socrates 444
Maja 437
Max 421
Storm 367
Duminjo 344
Vrag 288
REZULTATI UTAKMICA
04.05.
Levante - Rayo (13:00) 4:1 1
Alaves - Real Sociedad (18:30) 0:1 2
Celta - Barcelona (20:45) 2:0 1
Hertha BSC - Stuttgart (15:30) 3:1 1
Monchengladbach - Hoffenheim (15:30) 2:2 X
Werder - Borrusia Dortmund (18:30) 2:2 X
Cardif - Crystal Palace (18:30) 2:3 2
05.05.
Eibar - Real Betis (14:00) 1:0 1
Valladolid - Ath. Bilbao (18:30) 1:0 1
Huesca - Valencia (20:45) 2:6 2
Bayer - Eintracht Frankfurt (18:30) 6:1 1
Empoli - Fiorentina (12:30) 1:0 1
Lazio - Atalanta (15:00) 1:3 2
Parma - Sampdoria (15:00) 3:3 X
REZULTATI FORUMAŠA
User 55
Hani 55
Mala 54
Mister 49
Duminjo 49
Krokodil 46
Mute 45
Srculence 43
Sheval 37
Zlocko 34
Maja 32
Socrates 29
UKUPNI POREDAK
Mala 554
Sheval 538
Hani 536
User 521
Srculence 510
Mister 509
Krokodil 473
Zlocko 456
Mute 446
Socrates 444
Maja 437
Max 421
Storm 367
Duminjo 344
Vrag 288
- Mala_Mu
- atomica
- Posts: 63332
- Joined: 09 Feb 2014, 13:14
- Location: Dolina Mumijevih
- Mood:
- Has thanked: 551 times
- Been thanked: 1385 times
- Status: Offline
Re: Kladionica za forumaše
11 KOLO
11.05.
Augsburg - Hertha (15:30)
Hannover - Freiburg (15:30)
Hoffenheim - W. Bremen (15:30)
Leipzig - Bayern (15:30)
12.05.
Burnley - Arsenal (16:00)
Crystal Palace - Bournemouth (14:00)
Tottenham - Everton (16:00)
Leicester - Chelsea (16:00)
Ath. Bilbao - Celta Vigo (18:30)
Atl. Madrid - Sevilla (18:30)
Barcelona - Getafe (18:30)
Girona -Levante (18:30)
Real Sociedad - Real Madrid (18:30)
Roma - Juventus (20:30)
Sampdoria - Empoli (15:00)
11.05.
Augsburg - Hertha (15:30)
Hannover - Freiburg (15:30)
Hoffenheim - W. Bremen (15:30)
Leipzig - Bayern (15:30)
12.05.
Burnley - Arsenal (16:00)
Crystal Palace - Bournemouth (14:00)
Tottenham - Everton (16:00)
Leicester - Chelsea (16:00)
Ath. Bilbao - Celta Vigo (18:30)
Atl. Madrid - Sevilla (18:30)
Barcelona - Getafe (18:30)
Girona -Levante (18:30)
Real Sociedad - Real Madrid (18:30)
Roma - Juventus (20:30)
Sampdoria - Empoli (15:00)
- Krokodil Behko
- Globalni moderator
- Posts: 120038
- Joined: 21 Apr 2010, 22:40
- Location: nesto u čevljanovićima
- Has thanked: 6820 times
- Been thanked: 7704 times
- Status: Offline
Re: Kladionica za forumaše
11 KOLO
11.05.
Augsburg - Hertha (15:30) 1
Hannover - Freiburg (15:30) X
Hoffenheim - W. Bremen (15:30) 1
Leipzig - Bayern (15:30) 1
12.05.
Burnley - Arsenal (16:00) 2
Crystal Palace - Bournemouth (14:00) X
Tottenham - Everton (16:00) X
Leicester - Chelsea (16:00) 2
Ath. Bilbao - Celta Vigo (18:30) 1
Atl. Madrid - Sevilla (18:30) X
Barcelona - Getafe (18:30) 1
Girona -Levante (18:30) 2
Real Sociedad - Real Madrid (18:30) 1
Roma - Juventus (20:30) 2
Sampdoria - Empoli (15:00) X
Puno ljudi oprostice lahko sebi... ono sto drugima X
11.05.
Augsburg - Hertha (15:30) 1
Hannover - Freiburg (15:30) X
Hoffenheim - W. Bremen (15:30) 1
Leipzig - Bayern (15:30) 1
12.05.
Burnley - Arsenal (16:00) 2
Crystal Palace - Bournemouth (14:00) X
Tottenham - Everton (16:00) X
Leicester - Chelsea (16:00) 2
Ath. Bilbao - Celta Vigo (18:30) 1
Atl. Madrid - Sevilla (18:30) X
Barcelona - Getafe (18:30) 1
Girona -Levante (18:30) 2
Real Sociedad - Real Madrid (18:30) 1
Roma - Juventus (20:30) 2
Sampdoria - Empoli (15:00) X
Puno ljudi oprostice lahko sebi... ono sto drugima X
online
- Mister No
- The Good, the Bad and the Ugly
- Posts: 31581
- Joined: 28 Sep 2010, 18:17
- Has thanked: 7114 times
- Been thanked: 3852 times
- Status: Offline
Re: Kladionica za forumaše
11 KOLO
11.05.
Augsburg - Hertha (15:30) 1
Hannover - Freiburg (15:30) X
Hoffenheim - W. Bremen (15:30) 1
Leipzig - Bayern (15:30) 2
12.05.
Burnley - Arsenal (16:00) 2
Crystal Palace - Bournemouth (14:00) X
Tottenham - Everton (16:00) 1
Leicester - Chelsea (16:00) 2
Ath. Bilbao - Celta Vigo (18:30) 1
Atl. Madrid - Sevilla (18:30) 1
Barcelona - Getafe (18:30) 1
Girona -Levante (18:30) 2
Real Sociedad - Real Madrid (18:30) 1
Roma - Juventus (20:30) 2
Sampdoria - Empoli (15:00) 1
11.05.
Augsburg - Hertha (15:30) 1
Hannover - Freiburg (15:30) X
Hoffenheim - W. Bremen (15:30) 1
Leipzig - Bayern (15:30) 2
12.05.
Burnley - Arsenal (16:00) 2
Crystal Palace - Bournemouth (14:00) X
Tottenham - Everton (16:00) 1
Leicester - Chelsea (16:00) 2
Ath. Bilbao - Celta Vigo (18:30) 1
Atl. Madrid - Sevilla (18:30) 1
Barcelona - Getafe (18:30) 1
Girona -Levante (18:30) 2
Real Sociedad - Real Madrid (18:30) 1
Roma - Juventus (20:30) 2
Sampdoria - Empoli (15:00) 1
High Hopes...
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 6 guests