Nagla ozdravljenja gdje je medicina digla ruke

Islam, Budizam, Kršćanstvo, hodže, popovi....
kim jong un
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 311
Joined: 19 Jun 2013, 11:13
Location: tamo gdje je dom
Status: Offline

Nagla ozdravljenja gdje je medicina digla ruke

Post by kim jong un » 13 Jul 2013, 00:13

4.7.2013 emisija provjereno u kojoj su govorili ljudi koji su doživili neizlječive bolesti doktori ih pošalju doma umrjet jer kako kažu u medicini za njih nema ljeka,po svim istraživanjima kažu im koliko je
ostalo i oni se spremaju na najgore a svjesni su da im tjelo propada u smrt malo po malo.
onda se počnu molit i jednog jutra se probude zdravi bolest ko rukom odnešena a doktor ostane bez
rječi i nema znanstvenog dokaza kako su ozdravili bez medicinske pomoći osuđeni na kraj.

Naši novinari razgovarali su s osobama koje tvrde - vjera i molitva su nas izliječili! Franjo i Kay čuli su ono što nisu htjeli. Ni očekivali. Dijagnozu protiv koje se nisu mogli boriti lijekovima, terapijama, operacijama. Dijagnozu koja ih je stavila pred gotov čin.
jedna od spremnih na smrt kaže:
1.)Najprije su me dobro našopali pilulama, injekcijama da to mogu podnijeti. Vidjela sam na njegovim očima da nešto nije u redu. Rekao mi je da imam rak. To je bio užas, takva bol, takva patnja, i nisu više ništa mogli napraviti nego su me pustili. A neka ode kući i u miru umre", ispričala nam je Kay Đuraković.
2.)Franji su liječnici dijagnosticirali multipla sklerozu. Bolest koja napada središnji živčani sustav. Na njegovom primjeru gubitka vida, učili su i studenti. Profesor im je pokazivao oštećeno područje njegova oka,utvrđeno je da će zauvjek ostat sljep da je to neizlječivo i preko primjera njegove
sljepoće se učilo na faksu on je par puta otišao u crkvu i hop progledao!!!svi iznenađeni kako?
I on je rekao, kolege studenti, ovo što je plavo, to je mrtvo, to više nikada neće raditi. Ja mogu reći da je to proradilo. Kao da nikad nije bilo prisutno. Vidim normalno, vozim normalno, funkcioniram normalno", rekao nam je Franjo Bošković.

evo primjer ivana pavla 2 on je ozdravljivo ljude za koje bi medicina digla ruke,medicina 21 st :grana
Ženi iz Kostarike dijagnosticirali su aneurizmu na mozgu, dali joj mjesec dana života, a ona je ozdravila. Časna sestra iz Francuske je pak ozdravila od Parkinsonove bolesti. I jedna i druga imale su neizlječive bolesti, a sada su zdrave - i to, vjeruju, zbog molitve Papi Ivanu Pavlu II.
Jedno od njih priča je i Monike iz Slovačke koju smo posjetili prije dvije godine. ''Činjenica je da je to što sam se izliječila velika zasluga liječnika, ali mislim si, kao vjernica, da je to ipak bila jedna velika milost s neba koja mi je pomogla da se spasim'', rekla je tada Monika Ujlacka.
Papa Ivan Pavao II u vrijeme svog pontifikata proputovao je 1,2 milijuna kilometara - drugim riječima, obišao je zemaljsku kuglu 30 puta. Bio je prvi papa koji je posjetio Afriku, Aziju i Južnu Ameriku. Prvi koji je posjetio sinagogu i džamiju.
mnogi ljudi su tražili pomoć i drugi dan ozdravili.
slovak otac monike tražio je pavla da moli za ozdravljenje ćerke i pogodite čudo ozdravila
medicina zabezbeknuta :sok
pa nek mi neko kaže da bog ne postoji moja terapija od sad nadalje što god me bude mučilo
su molitva i bog jer medicina je loša i krklja te nepotrebnim tabletama i proglasete mrtvim ali
ti bez ljeka ozdraviš drugi dan a ostalo je sve vječni upitnik,kako?kako je on ozdravio?
pitanje mi jedno davno na um padne moj debeli hlade zašto ljudi rade

User avatar
Rockefeller
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3670
Joined: 21 Apr 2013, 01:46
Status: Offline

Re: nagla ozdravljenja gdje je medicina digla ruke

Post by Rockefeller » 13 Jul 2013, 00:29

Nema to veze sa bogom, to je fenomen na koji polako dajemo odgovor. Povezano je sa stanjem duha čovjeka. Pesimista se tako nikad ne bi izliječio, kod optimiste postoji mogućnost. To je jedan preduslov za izliječenje al' ne i jedini.

Na takav način se izlječavaju i muslimani i katolici i pravoslavci i budisti, hindusi, pagani i svi ljudi svijeta. Nisam sa medicinom na ti, al' mislim da tu odlučujuću ulogu igra nešto što su doktori nazvali "placebo efekat".

Evo u ovom tekstu je to haman mnogo bolje objašnjeno.
Like Frankie said I did it my way!
__________________________________________________

Buddy, you're a young man, hard man
Shouting in the street, gonna take on the world someday
You got blood on your face, you big disgrace
Waving your banner all over the place

___________________________________________________
Think different

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: nagla ozdravljenja gdje je medicina digla ruke

Post by paparaci » 13 Jul 2013, 01:00

Rockefeller wrote:Nema to veze sa bogom, to je fenomen na koji polako dajemo odgovor. Povezano je sa stanjem duha čovjeka.
stanje duha covjeka je i te kako ima veze sa Bogom tj. njegovim odnosom prema Njemu.
Na takav način se izlječavaju i muslimani i katolici i pravoslavci i budisti, hindusi, pagani i svi ljudi svijeta. Nisam sa medicinom na ti, al' mislim da tu odlučujuću ulogu igra nešto što su doktori nazvali "placebo efekat".
pa u kontekstu ovog sto je kim naveo placebo efekat nema nikakve veze.

da se razumijemo. nisam pobornik toga da ljudi samo bjeze molitvi u takvim i blazim slucajevima, umjesto da se obrate doktoru.
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

User avatar
Rockefeller
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3670
Joined: 21 Apr 2013, 01:46
Status: Offline

Re: Nagla ozdravljenja gdje je medicina digla ruke

Post by Rockefeller » 13 Jul 2013, 01:59

paparaci wrote:stanje duha covjeka je i te kako ima veze sa Bogom tj. njegovim odnosom prema Njemu.
Kako bi objasnio onda stanje duha kod ateiste? Oni ne mogu biti psihički jaki? :hm

Ne bih rekao.
paparaci wrote:pa u kontekstu ovog sto je kim naveo placebo efekat nema nikakve veze.
Ja opet naglašavam da nisam doktor, al' logika mi govori da ima.

U tekstu i piše:
Zaključak

Iz navedenog se vidi da placebo efekat ima veoma značajno mesto u savremenoj medicini i farmaciji i da je najviše zasnovan na moći verovanja i autosugestije (pozitivna energija), ali da su uvek moguće i zloupotrebe.
Ono što ja hoću da kažem je kako je to tema koja nije otkrivena u potpunosti, ja posljedično još manje znam o njoj, al' da mnogi ljudi voljom svoje snage, koja utiče na organizam, može izliječiti razne bolesti.

U ovom dijelu teksta je srž onoga što hoću da kažem:
Mehanizam delovanja placebo efekta zasniva se na psihološkom delovanju, jer ukoliko osoba veruje da mu određeni lek (ili terapija) pomaže, onda kora velikog mozga utiče na žlezde sa unutrašnjim lučenjem. Delujući na žlezde sa unutrašnjim lučenjem (hipotalamus, hipofiza...), podsvest utiče na povećanje odbrambenih funkcija organizma. Takvim delovanjem placebo efekat utiče na autosugestiju, volju, motivaciju i podiže imunološki sistem, što povoljno deluje u borbi protiv svih bolesti.
To su otprilike ta čudna ozdravljenja koja se dešavaju. Primjer je i onaj olomlani Meki Torabi. On one koje je i uspio izliječiti izliječio je čistim placebo efektom.
Like Frankie said I did it my way!
__________________________________________________

Buddy, you're a young man, hard man
Shouting in the street, gonna take on the world someday
You got blood on your face, you big disgrace
Waving your banner all over the place

___________________________________________________
Think different

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Nagla ozdravljenja gdje je medicina digla ruke

Post by paparaci » 13 Jul 2013, 02:19

ma ateisti su operisani od duha. :D.

pa u tekstu se radi prvenstveno o tome kako su ljudi uz pomoc molitve tj. uz obracanje Bogu ozdravili. ne vidim tu nikakvog placebo efekta. iako ovaj citirani isjecak s tvoje strane ukazuje na to da bi se molitva mogla svrstati pod neki vid terapije, za mene to opet u ovom kontekstu ne pije vode iz tog razloga sto su doktori digli ruke od tih osoba i nisu im prepisali takav vid terapije ili bilo kakvu drugu terapiju. ljudi su samovoljno potrazili pomoc i utociste kod Njega.
Last edited by paparaci on 16 Jul 2013, 02:42, edited 1 time in total.
Reason: Obrisan off.
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

kim jong un
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 311
Joined: 19 Jun 2013, 11:13
Location: tamo gdje je dom
Status: Offline

Re: Nagla ozdravljenja gdje je medicina digla ruke

Post by kim jong un » 13 Jul 2013, 12:44

rockfeller ne čitaš kakav placebo efekt?
njima doktori nisu rekli da se mole ili da koriste ljekove već samo da čekaju smrt znači grob im kopali
unapred ne postoji ni zrno nade tako da ovo što si naveo ne pije vodu
pitanje mi jedno davno na um padne moj debeli hlade zašto ljudi rade

kim jong un
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 311
Joined: 19 Jun 2013, 11:13
Location: tamo gdje je dom
Status: Offline

Re: Nagla ozdravljenja gdje je medicina digla ruke

Post by kim jong un » 13 Jul 2013, 12:45

paparaci wrote:ma ateisti su operisani od duha. :D.

pa u tekstu se radi prvenstveno o tome kako su ljudi uz pomoc molitve tj. uz obracanje Bogu ozdravili. ne vidim tu nikakvog placebo efekta. iako ovaj citirani isjecak s tvoje strane ukazuje na to da bi se molitva mogla svrstati pod neki vid terapije, za mene to opet u ovom kontekstu ne pije vode iz tog razloga sto su doktori digli ruke od tih osoba i nisu im prepisali takav vid terapije ili bilo kakvu drugu terapiju. ljudi su samovoljno potrazili pomoc i utociste kod Njega.
e baš tako :ok
pitanje mi jedno davno na um padne moj debeli hlade zašto ljudi rade

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Nagla ozdravljenja gdje je medicina digla ruke

Post by laganini » 14 Jul 2013, 01:59

ivan pavao II dokazana čuda i proglašen svecem,blažen bio..
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Rockefeller
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3670
Joined: 21 Apr 2013, 01:46
Status: Offline

Re: Nagla ozdravljenja gdje je medicina digla ruke

Post by Rockefeller » 14 Jul 2013, 02:50

Pa upravo (da vam ovako djuture odgovorim) je Ivan Pavle, spomenut u tekstu, liječio placebo efektom. Dotakne bolesnika rukom, ovaj pomisli evo čuda i čudo se desi. Samo što to nije nikakvo čudo, a pogotovo ne božije mješanje u ljudske stvari, nego proces koji izazove vjera da ga je taj čovjek upravo izliječio.

Tablete, terapije, bog, vrač, Isus, prorok, svetac, samoprozvani čudotvorac svi oni izazivaju isti efekat. Forma drugačija, al' proces je potpuno isti.

Kod svih njih narod povjeruje da će ga upravo on izliječiti. A ustvari se sami izliječe baš tom vjerom.
kim jong un wrote:njima doktori nisu rekli da se mole ili da koriste ljekove već samo da čekaju smrt znači grob im kopali
Pa naš život nije život programiranog pacijenta. Neće nam doktor propisati vjeru. Mi smo jedini ti koji mogu odrediti koliko ćemo vjerovati u naše ozdravljene.

Kad neko kaže "imam rak" (pu,pu daleko bilo) mnogi po defaultu se spremaju za smrt. Postoji i ona šaka ljudi koja je psihološki jačih, oni će i dalje vjerovati u izliječenje. Takvi se okrenu nekom "mediju za ispunjenje želje" (moja fraza). Mnogi su odlazili kod spomenutog Mekija Torabija (navodno i malo sutra islamskog čudotvorca), eto neke je i papa izliječio, neki su odlazili ovom ili onom ili su se molili bogu, satani, mjesecu, suncu, velikom pretku Mali mrav i kod nekih je to upalilo, kod nekih ne.

Postoji jedna žena u Americi, a mnogi su vjerovatno i čuli za nju, zove se Louise Hay. I ona tvrdi da joj je uspiijevalo ljude izliječiti od side, tumora, raka i drugih neizlječivih bolesti. Ni ona nije ništa drugo radila do ubjedljivala ljude da je zaista to tako, da ona to može. I oni koji su se uspjeli izliječiti su se prepuštali vjeri da ona to može i tako uticali na svoj imunološki sistem koji je djelovao na u prijašnjem postu opsanom efektu.

U ovakvim stvarima, tj. kod čudotvornih ozdravljenja bog se može izjednačiti i sa papom i sa Mekijem i sa Louise Hay. Svi su iste efekte postizali i u svim primjerima je to moguće, al' je to izliječenje produkt jačanja imunološkog sistema a ne nijednog boga.
Like Frankie said I did it my way!
__________________________________________________

Buddy, you're a young man, hard man
Shouting in the street, gonna take on the world someday
You got blood on your face, you big disgrace
Waving your banner all over the place

___________________________________________________
Think different

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Nagla ozdravljenja gdje je medicina digla ruke

Post by Lebowski » 17 Feb 2016, 14:46

Ne postoji nijedan zabilježeni slučaj božije intervencije, nijedno čudo, pri spašavanju ljudi od teških bolesti. U mizernim procentima djeluje na otprilike isti način kao što djeluje u svakoj religiji ali i bez nje, uz pomoć nečeg drugog.
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

navika
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12400
Joined: 18 Mar 2015, 20:07
Status: Offline

Re: Nagla ozdravljenja gdje je medicina digla ruke

Post by navika » 17 Feb 2016, 18:55

Lebowski wrote:Ne postoji nijedan zabilježeni slučaj božije intervencije, nijedno čudo, pri spašavanju ljudi od teških bolesti. U mizernim procentima djeluje na otprilike isti način kao što djeluje u svakoj religiji ali i bez nje, uz pomoć nečeg drugog.
Kako ko to vidi. Neko u svemu sto ga okruzuje vidi Bozija cuda i intervencije, neko ni u cemu.

Abordzini su imali jedan obicaj - kada neko kod njih zgrijesi, dolazi vrac s vrecom nekih kostiju. Nesto vraca s tim i okrece kosti prema gresniku. Oni su ubijedjeni da je to smrtonosno i za veliko cudo svaki gresnik od tog i umre. Ako ne odmah onda u roku od pet dana. Psiha.
A jedan americki doktor tvrdi da zapravo ne postoje neizljecive bolesti, postoje samo neizlijecivi ljudi. Tvrdi da ljude ne ubija npr. rak koliko uvjerenje da je to smrtonosna bolest.

Ne znam da li je neko sluso ili citao pricu Anite Moorjani. Ako niste - preporucujem. Ona se bukvalno vratila iz mrtvih. Sad odrzava seminare gdje prica ljudima o svom iskustvu i svojoj spoznaji. Ona tvrdi da je krivac za njenu bolest ustvari bio strah, sto je opet psiha. Da ja ne prepricavam njene dozivljaje, potrazite sami. Nece vam biti zao sigurno :)


Evo jedan djelic

Svoj život sada živim iz uživanja, a ne iz straha. To je jedna jednostavna razlika između onoga tko sam danas i tko sam bila prije iskustva bliska smrti (NDE).Sve što sam ranije činila, činila sam – i ne shvaćajući to – da bih izbjegla bol ili da bih zadovoljila druge ljude. Bila sam uhvaćena u krug činjenja, težnji, traženja i postizanja; i najmanje sam obraćala pažnju na sebe. Strah mi je bio pogonsko gorivo života – strah da ću razočarati druge, da sam sebična, da nisam dovoljno dobra. U vlastitom umu sam uvijek bila neuspješna.
Nakon NDE-a više ne osjećam da sam se na ovaj svet vratila da bih išta postigla. Vratila sam se samo da budem. Uslijed toga, sve što činim, činim iz ljubavi. Više me ne brine da li ću sve uraditi kako treba, niti da li ću se uklopiti u pravila i doktrine. Jednostavno slijedim vlastito srce, i znam da tako ne mogu pogriješiti. Ironično je što sam tim putem zadovoljila mnogo više ljudi nego što je moje staro ja ikad uspjelo. Razlog za to je što sam jednostavno mnogo sretnija i oslobođenija. I to je upravo uveliko utjecalo na moje zdravlje. Budući da sada sebe promatram kao beskrajno biće, fizička strana se postara sama za sebe, budući da je ona samo odraz onoga što mi se odigrava u duši. Bezuvjetna ljubav prema sebi mi nevjerojatno pojačava energiju, a univerzum reagira u skladu s tim. Izvanjski svijet odražava ono što osjećamo u vezi sa sobom. Kad odbacimo negativna samoprosuđivanja, svom svijetu dopuštamo da se preobrazi. Kako se on preobražava, tako smo u stanju osjećati sve veće povjerenje. A što veće povjerenje osjećamo, više smo u stanju da prestanemo pokušavati kontrolirati ishode. Kad se pokušamo prepustiti tom toku i kretati se s njim, umjesto da se čvrsto pridržavamo doktrina drugih ljudi i vjerovanja koja smo nekad imali, mnogo bolje i preciznije odražavamo ono tko i što zaista jesmo.

Anita Moorjani

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Nagla ozdravljenja gdje je medicina digla ruke

Post by Biba » 17 Feb 2016, 20:20

Ne znam...ja znam da su mene polumrtvu odvukli s brcanskog mosta u bolnicu...prije toga sam dvaput bila u samrtnom hropcu...
Kolaps i sok...valjda sam prezivjela jer sam bila sigurna da cu prezivjeti...nije se dogodilo nikakvo jacanje imuniteta..ja sam doslovce umirala po drugi put...
Mislim da je sve Bozja volja...i sve s razlogom...cuda su moguca ako ih jako zelimo, ali to ne moze svatko...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Nagla ozdravljenja gdje je medicina digla ruke

Post by Biba » 17 Feb 2016, 20:47

Lebowski wrote:Ne postoji nijedan zabilježeni slučaj božije intervencije, nijedno čudo, pri spašavanju ljudi od teških bolesti. U mizernim procentima djeluje na otprilike isti način kao što djeluje u svakoj religiji ali i bez nje, uz pomoć nečeg drugog.
Postoji...kad rak pluca u terminalnoj fazi preko noci nestane, onda to nije placebo vec cudo...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

mehaning
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2458
Joined: 03 Jan 2016, 19:54
Status: Offline

Re: Nagla ozdravljenja gdje je medicina digla ruke

Post by mehaning » 17 Feb 2016, 20:51

Ja bi pitao... :cudi

Kako religija objašnjava tako puno bolesti, kad bi Bog mogao pojedinca jednostavno isključiti kad mu dođe vrijeme... :cudi

Ipak bi to bilo nekako higijenički... :hm

navika
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12400
Joined: 18 Mar 2015, 20:07
Status: Offline

Re: Nagla ozdravljenja gdje je medicina digla ruke

Post by navika » 17 Feb 2016, 22:23

mehaning wrote:Ja bi pitao... :cudi

Kako religija objašnjava tako puno bolesti, kad bi Bog mogao pojedinca jednostavno isključiti kad mu dođe vrijeme... :cudi

Ipak bi to bilo nekako higijenički... :hm
Bog ce i iskljucit pojedinca kad mu dodje vrijeme. Ni sata, ni minute prije toga, dzaba se nekom zurit :oo
Kako ces znati da li je tvoja misija na zemlji zavrsila? Ako si jos ziv onda nije. :)

A da se drzimo religijskog nacina zivota, bolesti nebi bilo, bar ne u ovolikoj mjeri. Pod religijskim nacinom zivota ne smatram samo otici u crkvu ili dzamiju (Boga smo skoro i od tud istjerali) vec cjelokupan svoj zivot uskladit s tim nekim duhovnim vrijednostima.

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Nagla ozdravljenja gdje je medicina digla ruke

Post by Lebowski » 17 Feb 2016, 22:32

Može se isto reći i da se držimo npr. komunističkog ili socijalističkog sistema ne bi bilo ovoliko bolesti.. Možemo reći ali ima ono ali..

Dotad, u praksi, neka me neko ispravi ako griješim, najbolje države sa najmanje gladnih i bolesnih, sa najdugovječnijim ljudima i najboljim statistikama(od smrtnosti djece, novorođenčadi, od teških bolesti, epidemija) su tamo gdje religija nije u prvom planu..

I kad spomineješ misiju na zemlji.. Meni se nekako čini da nemaju svi tu misiju, samo se pojave i odu... osim ako misliš da bolesno dijete koje umre od gladi ima neku misiju, milioni takvih.. ili bolesnih čitav život, siromašnih koji nemaju ni priliku da nešto promijene :cudi
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Nagla ozdravljenja gdje je medicina digla ruke

Post by Biba » 17 Feb 2016, 22:40

Lebowski, ja sam to objasnila pricom o vinogradu i nadnicarima...
Svi imamo misiju, samo neki to nikad nece shvatiti...sta da ja sto puta tumacim ko Svabo tralala...
U najbogatijim zemljama velis dugovjecni..a jesu li sretni....nisam sigurna..
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Nagla ozdravljenja gdje je medicina digla ruke

Post by Lebowski » 17 Feb 2016, 22:44

Pa de odgovori svojim riječima koja je misija bebe koja umre ni kriva ni dužna a koja tvoja, i gdje je tu pravda?

A sreća.. Čini mi se si i ti rekla da nisi sretna pa...
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
Čarobni
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8632
Joined: 12 Jul 2015, 01:03
Been thanked: 13 times
Status: Offline

Re: Nagla ozdravljenja gdje je medicina digla ruke

Post by Čarobni » 17 Feb 2016, 22:58

Lebowski wrote: Dotad, u praksi, neka me neko ispravi ako griješim, najbolje države sa najmanje gladnih i bolesnih, sa najdugovječnijim ljudima i najboljim statistikama(od smrtnosti djece, novorođenčadi, od teških bolesti, epidemija) su tamo gdje religija nije u prvom planu..
Image

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Nagla ozdravljenja gdje je medicina digla ruke

Post by Biba » 17 Feb 2016, 23:04

Lebowski wrote:Pa de odgovori svojim riječima koja je misija bebe koja umre ni kriva ni dužna a koja tvoja, i gdje je tu pravda?

A sreća.. Čini mi se si i ti rekla da nisi sretna pa...
Lebowski, nije bitno koliko je netko zivio..iskustvo zivota svatko ima za sebe a ne za druge osobe...
Blago bebama...oni ne znaju za dugotrajne patnje..
Ja vjerujem da smo mi nesto drugo vise od tijela...ono je kratkotrajno..
Zar svi ne kazu da im je zivot prosao kao dlanom o dlan

Mene nisi shvatio...imala sam ja belaja do jaja..ali sretna sam sto je ovako kako je sad...
Ocekujem puno gore jos, ali ne bojim se...
Da sam barem prije znala strah malo odgurnuti....
Last edited by Biba on 17 Feb 2016, 23:06, edited 1 time in total.
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

Post Reply

Return to “Religija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests