Isus Krist

Islam, Budizam, Kršćanstvo, hodže, popovi....
User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Isus Krist

Post by Biba » 19 Oct 2015, 17:00

Mohr wrote:
Biba wrote:Dokazano je da je imao krvnu grupu AB, a i njegova majka isto. Znanstvenici godinama proučavaju torinsko platno. Nevjerojatna otkrića imaju. Da bi ostao onakav otisak krvi tijelo je moralo biti kao u lebdećem položaju. Za bju kože nisam naišla na podatak, ali odavno mi se čini da je bio tamnije puti.
Interesantno je i to da su Isusa slikari slikali kao da su vidjeli platno...podudaraju se čak i rezovi - rane - kirurzi su dokazali...još uvijek je platno enigma...

Image
Pitali su znanstvenike kako se osjećaju pored platna. Neki su izjavili da se osjećaju kao i obično, a neki da osjećaju drukčije, nekako posebno. Platno su ispitivali stručnjaci i slika ne bi mogla biti naslikana.
Inače krvna grupa Ab je otkrivena i u krvavim suzama iz Gospinih kipova. I platno i pokrivalo za lice koji su se nalazili na različitim mjestima - pronađeni su i otisci lica su identični. Platno je proučavano nekom metodom kojom se u svemiru ispituju oblici..najsavršenijm metodom...Barem je danas lako ustvrditi je li nešto boja ili krv...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Isus Krist

Post by Mohr » 19 Oct 2015, 17:06

Biba wrote:
Mohr wrote:
Biba wrote:Dokazano je da je imao krvnu grupu AB, a i njegova majka isto. Znanstvenici godinama proučavaju torinsko platno. Nevjerojatna otkrića imaju. Da bi ostao onakav otisak krvi tijelo je moralo biti kao u lebdećem položaju. Za bju kože nisam naišla na podatak, ali odavno mi se čini da je bio tamnije puti.
Interesantno je i to da su Isusa slikari slikali kao da su vidjeli platno...podudaraju se čak i rezovi - rane - kirurzi su dokazali...još uvijek je platno enigma...

Image
Pitali su znanstvenike kako se osjećaju pored platna. Neki su izjavili da se osjećaju kao i obično, a neki da osjećaju drukčije, nekako posebno. Platno su ispitivali stručnjaci i slika ne bi mogla biti naslikana.
Inače krvna grupa Ab je otkrivena i u krvavim suzama iz Gospinih kipova. I platno i pokrivalo za lice koji su se nalazili na različitim mjestima - pronađeni su i otisci lica su identični. Platno je proučavano nekom metodom kojom se u svemiru ispituju oblici..najsavršenijm metodom...Barem je danas lako ustvrditi je li nešto boja ili krv...


Image


:pusa

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Isus Krist

Post by Biba » 19 Oct 2015, 17:38

Sta se ovaj gore cepa...Deset najinteligentnijih ljudi na svijetu - analiza - osmero su vjernici, šestero su katolici..trebam li zalijepiti link..pa se ti drugić smijaj kolo oćeš :rol :ljub
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Isus Krist

Post by Mohr » 19 Oct 2015, 18:06

Biba wrote:Sta se ovaj gore cepa...Deset najinteligentnijih ljudi na svijetu - analiza - osmero su vjernici, šestero su katolici..trebam li zalijepiti link..pa se ti drugić smijaj kolo oćeš :rol :ljub
Ne moraš. Samo, mor'o je ipak netko inteligentniji izmjeriti njihov IQ :pusa Osim toga, znani su nam mnogi inteligentni zlikovci, zar ne ;)

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Isus Krist

Post by drugrankovic » 19 Oct 2015, 18:26

dokaz o rkvnoj grupi isusa? :grana

ta dokazivost nedokazanog nema granica :djed

da da bibo a ti se kopcas na ledja pa ko te shisha munjenu... e plitke li si pameti...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Isus Krist

Post by Biba » 20 Oct 2015, 16:27

Mohr wrote:
Biba wrote:Sta se ovaj gore cepa...Deset najinteligentnijih ljudi na svijetu - analiza - osmero su vjernici, šestero su katolici..trebam li zalijepiti link..pa se ti drugić smijaj kolo oćeš :rol :ljub
Ne moraš. Samo, mor'o je ipak netko inteligentniji izmjeriti njihov IQ :pusa Osim toga, znani su nam mnogi inteligentni zlikovci, zar ne ;)
Pa ja se nadam da znas sta je Mensa...
Postoji dijabolicna inteligencija, al takav je Seselj a ne navedeni u mom postu.....

Sta rankovis sevenda...pa njeg je njegova inteligencija puno put oćerala s foruma...Storm vala ima posla oko njega vazda....
Stavtebevrankovicu boli k uvo kolko sam ja pametna, pristojna, dobra..sebi sam taman..i ne trazim ja da ti sebi meces hebozovne na avatar ...ti ..ma ma :ljub
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Isus Krist

Post by Mohr » 20 Oct 2015, 16:33

Da, znam što je MENSA, pa šta? Baš me čudi što članovi MENSA-e nisu (svi odreda) svjetski lideri.

Samo sam rek'o da testove inteligencije netko sastavlja i ocjenjuje, capito?

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Isus Krist

Post by Biba » 20 Oct 2015, 17:12

Mohr, testove je vjerojatno smišljalo nekoliko ljudi...postoje ljudi koji imaju IQ viši nego Einstein, ali to u temi o Isusu nije bitno bas jako...Mislim da ti mene kontas.
Eno u jednoj temi tu pise da znanstvenici nafataju 500 ljudi ili nekadcsamom45, testiraju ih i donesu zekljucak..to nije znanost...
Htjela sam reci da najinteligentniji ljudi uglavnom vjeruju u Boga....treba li ici dalje od Tesle..

Isus nije zagonetka onima koji vjeruju.. torinsko platno znanstvenicima jos uvijek jest. Tko vjeruje, ne treba mu nimtaj dokaz. Vecina nasega znanja se ipak svodi velikim dijelom upravo na osnovu vjerovanja...
Rankovic mene handra sto sam napisala. Ja imam pravo vjerovati u sta hocu...i ne branim nikome da vjeruje ako se u trookog boga...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Isus Krist

Post by Mohr » 20 Oct 2015, 17:28

Biba wrote:Mohr, testove je vjerojatno smišljalo nekoliko ljudi...postoje ljudi koji imaju IQ viši nego Einstein, ali to u temi o Isusu nije bitno bas jako...Mislim da ti mene kontas.
Eno u jednoj temi tu pise da znanstvenici nafataju 500 ljudi ili nekadcsamom45, testiraju ih i donesu zekljucak..to nije znanost...
Htjela sam reci da najinteligentniji ljudi uglavnom vjeruju u Boga....treba li ici dalje od Tesle..

Isus nije zagonetka onima koji vjeruju.. torinsko platno znanstvenicima jos uvijek jest. Tko vjeruje, ne treba mu nimtaj dokaz. Vecina nasega znanja se ipak svodi velikim dijelom upravo na osnovu vjerovanja...
Rankovic mene handra sto sam napisala. Ja imam pravo vjerovati u sta hocu...i ne branim nikome da vjeruje ako se u trookog boga...
Naravno, ništa nije zagonetka onima koji vjeruju ;) :pusa

A što je s Nikolom? Hoće li mu urnu konačno smjestiti u crkvu :roll

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Isus Krist

Post by Krokodil Behko » 20 Oct 2015, 18:00

Biba wrote:Znanstvenici godinama proučavaju torinsko platno.
Mogu li nam ti znanstvenici, dati neki link, da vidimo u koliko je historijskih izvora iz tog perioda, Isus zaista pomenut?

Ni to još uvijek nije utvrđeno, pa tako da je u najmanju ruku besmisleno tvrditi da je baš on bio ispod torinskog platna.
online

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Isus Krist

Post by Biba » 20 Oct 2015, 21:51

Krokodil Behko wrote:
Biba wrote:Znanstvenici godinama proučavaju torinsko platno.
Mogu li nam ti znanstvenici, dati neki link, da vidimo u koliko je historijskih izvora iz tog perioda, Isus zaista pomenut?

Ni to još uvijek nije utvrđeno, pa tako da je u najmanju ruku besmisleno tvrditi da je baš on bio ispod torinskog platna.
Behko, napisala sam da je Isus enigma znanstvenicima. Nisam napisala da oni tvrde da je u platnu bio Isus.Dodijalo mi je vaše nepažljivo čitanje.De pa niste djeca.
Ali znanost je dokazala da u platnu nije bio običan čovjek. Nikakav slikar ne moze stvoriti onakve otiske. Covjek u platnu je imao moc...lebdenja...
Ako te bas zanima ima video...ti si pametan i znat ces to naci.Ja sam za vas ionako ceto samo matora i luda.
Necu vise o Isusu nista reci....
Imate vi ovdje pametnijih glava...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Isus Krist

Post by Mohr » 20 Oct 2015, 22:36

Nijedan čovjek ne može niti je ikada mogao lebdjeti :o Čovjek bi očekivao da to jedan prosvjetni radnik u XXI stoljeću zna. Ne slušati šarlatanska blebetanja... Kakvo platno, kakav čovjek u platnu? O čemu pričate, ljudi božji :grana

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37666
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: Isus Krist

Post by Pasaga » 20 Oct 2015, 22:37

Mohr wrote:Nijedan čovjek ne može niti je ikada mogao lebdjeti :o Čovjek bi očekivao da to jedan prosvjetni radnik u XXI stoljeću zna. Ne slušati šarlatanska blebetanja... Kakvo platno, kakav čovjek u platnu? O čemu pričate, ljudi božji :grana
:haha :haha
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Isus Krist

Post by Krokodil Behko » 20 Oct 2015, 23:04

Biba wrote:stvoriti onakve otiske. Covjek u platnu je imao moc...lebdenja...
Baš me zanima, kako se na osnovu nekog štofa, može dokazati da je čovjek koji je njime prekriven prije oko 1500 godina, imao moć lebdenja.
online

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Isus Krist

Post by Biba » 21 Oct 2015, 11:11

Krokodil Behko wrote:
Biba wrote:stvoriti onakve otiske. Covjek u platnu je imao moc...lebdenja...
Baš me zanima, kako se na osnovu nekog štofa, može dokazati da je čovjek koji je njime prekriven prije oko 1500 godina, imao moć lebdenja.
Na platnu se vide slike kostiju kao kad se slika dobije rendgenskim zračenjem. Tijelo je zračilo energiju koju mi ljudi nemamo.
Interesantna je i rečenica u kojoj znanstvenik kaže da je tijelo jako izmrcvareno a slika lica odaje totalnu smirenost što nikako ne ide zajedno.

...poslije pete minute u video se govori o tome ...ja sam davno gledala sva četiri videa ..

Ako je rendgenske zrake otkrio pronalazač, zašto bi bilo nemoguće da je tijelo imalo tu moć u trenutku prelaza u drugu dimenziju.
Znanstvenici su dokazali da je i u trenutku kliničke smrti aktivnost mozga starhovito velika i otuda oni doživljaji

evo ....
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Isus Krist

Post by KOMESAR » 07 Nov 2015, 08:50

‘Mi smo ubili Mesiha, Isaa, sina Merjemina, Allahovog poslanika!’ A nisu ga ni ubili ni raspeli, već im se pričinilo. Oni koji su se o njemu u mišljenju razilazili, oni su sami o tome u sumnji bili; o tome nisu ništa pouzdano znali, samo su nagađali; a sigurno je da ga nisu ubili, već ga je Allah uzdigao Sebi. A Allah je silan i mudar” (En-Nisa, 157-158).

Islam tvrdi da Isa a.s., nije ubijen i mi u to vjerujemo. Allah ga je uzdigao sebi i on će se ponovo pojaviti, ponovo će sići na zemlju kao predznak sudnjega dana i kada se pojavi dokinuće sva razilaženja i sumnje vezane za njega, njegovu vjeru, smrt i uskrsnuće.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Isus Krist

Post by Mohr » 07 Nov 2015, 08:57

Eto Bibaro, s' čula :obrve :pusa

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Isus Krist

Post by Biba » 07 Nov 2015, 13:53

Mohr wrote:Eto Bibaro, s' čula :obrve :pusa
Cula sam ja i da imam dvoje djece...ha ja...
Napisala sam nedavno da je pronadjena spaljena kuca i kosti mlade zene...kuca je lpljackana..Rimljani sunto radili...eto dokaza, a Isus je po Bibliji 40 godina prije to nagocijestio....bas je tak bilo...sta sada..

Ovo me tema o boji koze...torinsko platno se ispituje...mozda se sazna..
Koliko ja znam Isus je bio malo tamnoputiji....drago mi je...i ja sam, a imamo i krvnungrupu jednaku..skoro.................ha ja.... :perezube
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Isus Krist

Post by Lebowski » 03 Dec 2015, 14:33

Sve više sam sklon mišljenju da nikad nije ni postojao. Čak mislim da nije postojala ni neka konkretna osoba koja se bavila liječenjem, pripovjedanjem, pretvaranjem vode u vino i čudima uopšte i od koje se napravio mit o njemu. Vjerovatno bi u to vrijeme i Bibino selo imalo nekog svog Isusa.
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Isus Krist

Post by Krokodil Behko » 03 Dec 2015, 17:08

Nema potrebe, da o tome razmišljaš sam, pošto neki historičari ionako nikako da pronađu hronike iz vremena u kojem je živio Isus Krist, a da se on pominje u istima..
online

Post Reply

Return to “Religija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests