Lice Muhameda a.s. zabrana !

Islam, Budizam, Kršćanstvo, hodže, popovi....
User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42826
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14100 times
Been thanked: 12689 times
Status: Online

Re: U saobraćajnoj nesreći poginuo Šveđanin Lars Vilks, autor karikature poslanika Muhammeda

Post by Masamune » 04 Oct 2021, 13:55

To što si opisao su preletači. Ljudi koji se prodaju svakom sistemu koji je IN. Nekad su bili ateisti ili vjernici na baterije i najveći komunisti, a danas od njih ne možeš ući u vjerski objekat kad navale na nešto u zavisnosti šta se održava u objektu ili ispred istog.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81263
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10219 times
Been thanked: 7088 times
Status: Online

Re: U saobraćajnoj nesreći poginuo Šveđanin Lars Vilks, autor karikature poslanika Muhammeda

Post by Julia-Klara » 04 Oct 2021, 13:57

Moj tetak je karikaturista, ali se ne bavi vjerskom karikaturom, vise socijalnom i politickom :)
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42826
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14100 times
Been thanked: 12689 times
Status: Online

Re: U saobraćajnoj nesreći poginuo Šveđanin Lars Vilks, autor karikature poslanika Muhammeda

Post by Masamune » 04 Oct 2021, 14:04

Gle sad kad potegnu argumente Staljin, Mao itd.

Davno prežavakana stvar da ateizam nikad nije bio ideologija. Ovo naprijed navedeno poturanje ateizmu je neozbiljno i samo dokaz da osoba nema pojma o istom.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: U saobraćajnoj nesreći poginuo Šveđanin Lars Vilks, autor karikature poslanika Muhammeda

Post by Naseef Mushroom » 04 Oct 2021, 14:24

MarlboroGold wrote: 04 Oct 2021, 13:55 To što si opisao su preletači. Ljudi koji se prodaju svakom sistemu koji je IN. Nekad su bili ateisti ili vjernici na baterije i najveći komunisti, a danas od njih ne možeš ući u vjerski objekat kad navale na nešto u zavisnosti šta se održava u objektu ili ispred istog.
Agnostici? Sumnjam, to su mnogi ateisti koji su se distancirali od Boga jer "neće da ih prave budalama pričom o nekom imaginarnom prijatelju" dok nisu i sami skontali da ispadaju budale jer koriste logiku da se ovo sve nije moglo samo stvoriti.

Kad već pričamo kako je šta postalo IN, većini Bošnjaka je npr. postalo IN onog momenta kada su Srbi porušili tolike džamije, snimili pjesme o silovanju "bula" i pobili toliko naroda samo što se mole Allahu i onda se stvarno čudiš što je Bošnjacima to postalo IN?

Mada i u onom sistemu su komunisti i ateisti bili uglavnom oni koji su gledali karijeru i bili u partiji, većina ostalih građana, sva 3 naroda, su itekako imali više-manje dodir sa svojom religijom, znači nije da je BiH u onom sistemu bila ateistička sve do 90ih pa da su se onda građani prilagodili sistemu
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: U saobraćajnoj nesreći poginuo Šveđanin Lars Vilks, autor karikature poslanika Muhammeda

Post by Hurija » 04 Oct 2021, 14:25

Remzudin wrote: 04 Oct 2021, 12:05
Hurija wrote: 04 Oct 2021, 10:03 :hm

Da nije Remzo ovdje umješao prste .
hos ti plesku ?
Jesi ti Crveni Remzo ?.


:ha
Ostalo je cutanje.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42826
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14100 times
Been thanked: 12689 times
Status: Online

Re: U saobraćajnoj nesreći poginuo Šveđanin Lars Vilks, autor karikature poslanika Muhammeda

Post by Masamune » 04 Oct 2021, 14:26

Naseef Mushroom wrote: 04 Oct 2021, 14:24
MarlboroGold wrote: 04 Oct 2021, 13:55 To što si opisao su preletači. Ljudi koji se prodaju svakom sistemu koji je IN. Nekad su bili ateisti ili vjernici na baterije i najveći komunisti, a danas od njih ne možeš ući u vjerski objekat kad navale na nešto u zavisnosti šta se održava u objektu ili ispred istog.
Agnostici? Sumnjam, to su mnogi ateisti koji su se distancirali od Boga jer "neće da ih prave budalama pričom o nekom imaginarnom prijatelju" dok nisu i sami skontali da ispadaju budale jer koriste logiku da se ovo sve nije moglo samo stvoriti.

Kad već pričamo kako je šta postalo IN, većini Bošnjaka je npr. postalo IN onog momenta kada su Srbi porušili tolike džamije, snimili pjesme o silovanju "bula" i pobili toliko naroda samo što se mole Allahu i onda se stvarno čudiš što je Bošnjacima to postalo IN?

Mada i u onom sistemu su komunisti i ateisti bili uglavnom oni koji su gledali karijeru i bili u partiji, većina ostalih građana, sva 3 naroda, su itekako imali više-manje dodir sa svojom religijom, znači nije da je BiH u onom sistemu bila ateistička sve do 90ih pa da su se onda građani prilagodili sistemu
Jašta su. Džamije zjapile prazne. Kaže nisu nam dali, a što je lafina. Nistu htjeli. Kod mene je rahmetli djed znao na prste dvije ruke nabrojati ljude iz svoje mahale koji su tad išli redovno u džamiju, a nakon rata 20 puta više ljudi odjednom počeše dolaziti i to mahom nekakvi funkcioneri pizde materine.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: U saobraćajnoj nesreći poginuo Šveđanin Lars Vilks, autor karikature poslanika Muhammeda

Post by Naseef Mushroom » 04 Oct 2021, 14:38

MarlboroGold wrote: 04 Oct 2021, 14:26
Naseef Mushroom wrote: 04 Oct 2021, 14:24
Agnostici? Sumnjam, to su mnogi ateisti koji su se distancirali od Boga jer "neće da ih prave budalama pričom o nekom imaginarnom prijatelju" dok nisu i sami skontali da ispadaju budale jer koriste logiku da se ovo sve nije moglo samo stvoriti.

Kad već pričamo kako je šta postalo IN, većini Bošnjaka je npr. postalo IN onog momenta kada su Srbi porušili tolike džamije, snimili pjesme o silovanju "bula" i pobili toliko naroda samo što se mole Allahu i onda se stvarno čudiš što je Bošnjacima to postalo IN?

Mada i u onom sistemu su komunisti i ateisti bili uglavnom oni koji su gledali karijeru i bili u partiji, većina ostalih građana, sva 3 naroda, su itekako imali više-manje dodir sa svojom religijom, znači nije da je BiH u onom sistemu bila ateistička sve do 90ih pa da su se onda građani prilagodili sistemu
Jašta su. Džamije zjapile prazne. Kaže nisu nam dali, a što je lafina. Nistu htjeli. Kod mene je rahmetli djed znao na prste dvije ruke nabrojati ljude iz svoje mahale koji su tad išli redovno u džamiju, a nakon rata 20 puta više ljudi odjednom počeše dolaziti i to mahom nekakvi funkcioneri pizde materine.
I ipak su prije rata se slavili bajrami, božići, uskrsi.
Opet da ponovim, šta misliš? Da je možda razlog za punije džamije nakon rata bio što su rušili džamije, genocid i etničko čišćenje, neka vrsta ponosa, buđenja i inata a ne zbog toga što smo se prilagodili nekom sistemu iz interesa?
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: U saobraćajnoj nesreći poginuo Šveđanin Lars Vilks, autor karikature poslanika Muhammeda

Post by Melek » 04 Oct 2021, 15:15

Bruji Švedska oko ovoga, ko da im je umro Tito :grana
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42826
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14100 times
Been thanked: 12689 times
Status: Online

Re: U saobraćajnoj nesreći poginuo Šveđanin Lars Vilks, autor karikature poslanika Muhammeda

Post by Masamune » 04 Oct 2021, 15:56

Naseef Mushroom wrote: 04 Oct 2021, 14:38
MarlboroGold wrote: 04 Oct 2021, 14:26
Jašta su. Džamije zjapile prazne. Kaže nisu nam dali, a što je lafina. Nistu htjeli. Kod mene je rahmetli djed znao na prste dvije ruke nabrojati ljude iz svoje mahale koji su tad išli redovno u džamiju, a nakon rata 20 puta više ljudi odjednom počeše dolaziti i to mahom nekakvi funkcioneri pizde materine.
I ipak su prije rata se slavili bajrami, božići, uskrsi.
Opet da ponovim, šta misliš? Da je možda razlog za punije džamije nakon rata bio što su rušili džamije, genocid i etničko čišćenje, neka vrsta ponosa, buđenja i inata a ne zbog toga što smo se prilagodili nekom sistemu iz interesa?
Kod nekih vjerovatno jeste, a kod nekih sigurno nije i to je evidentno.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: U saobraćajnoj nesreći poginuo Šveđanin Lars Vilks, autor karikature poslanika Muhammeda

Post by Šabović Adis » 04 Oct 2021, 16:06

MarlboroGold wrote: 04 Oct 2021, 11:56 To on undercover da uđe u Adisovu partiju, pa da ih uništi iznutra
Ućeš i ti kad budeš znao Odziv i Lozinku.
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: U saobraćajnoj nesreći poginuo Šveđanin Lars Vilks, autor karikature poslanika Muhammeda

Post by Naseef Mushroom » 04 Oct 2021, 16:15

MarlboroGold wrote: 04 Oct 2021, 15:56
Naseef Mushroom wrote: 04 Oct 2021, 14:38
I ipak su prije rata se slavili bajrami, božići, uskrsi.
Opet da ponovim, šta misliš? Da je možda razlog za punije džamije nakon rata bio što su rušili džamije, genocid i etničko čišćenje, neka vrsta ponosa, buđenja i inata a ne zbog toga što smo se prilagodili nekom sistemu iz interesa?
Kod nekih vjerovatno jeste, a kod nekih sigurno nije i to je evidentno.
Pa isto kao i u onom sistemu. Komunjare i ateiste su bili oni koji si bili u partiji i ciljali na veliko, običan svijet je bio iskren vjernik. Tako i danas, vjernici na baterije su uglavnom nekoliko stotina privatnika koji imaju korist od toga dok je običan narod zadržao onu iskrenu vjeru i nije se morao prilagoditi sistemu, kao prvo što nema koristi od toga a kao drugo nisu morali glumiti vjernike jer su to bili i prije rata.
npr. silni trgovci, tekstilci, obućari, urari, automehaničari, frizeri, zubari, TV majstori, pumpaši, konobari, kakva je korist njihova bila prije rata da glume komunjare i i za rata da glume vjernike?
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31579
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2680 times
Been thanked: 5127 times
Status: Offline

Re: U saobraćajnoj nesreći poginuo Šveđanin Lars Vilks, autor karikature poslanika Muhammeda

Post by Matan » 04 Oct 2021, 16:17

Vjernik moze biti i da ne ides u ljudske hramove..
ja sam vjernik, ali me Bozija administracija na zemlji ne zanima..
samim time ni vjerski objekti..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42826
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14100 times
Been thanked: 12689 times
Status: Online

Re: U saobraćajnoj nesreći poginuo Šveđanin Lars Vilks, autor karikature poslanika Muhammeda

Post by Masamune » 04 Oct 2021, 16:33

Naseef Mushroom wrote: 04 Oct 2021, 16:15
MarlboroGold wrote: 04 Oct 2021, 15:56
Kod nekih vjerovatno jeste, a kod nekih sigurno nije i to je evidentno.
Pa isto kao i u onom sistemu. Komunjare i ateiste su bili oni koji si bili u partiji i ciljali na veliko, običan svijet je bio iskren vjernik. Tako i danas, vjernici na baterije su uglavnom nekoliko stotina privatnika koji imaju korist od toga dok je običan narod zadržao onu iskrenu vjeru i nije se morao prilagoditi sistemu, kao prvo što nema koristi od toga a kao drugo nisu morali glumiti vjernike jer su to bili i prije rata.
npr. silni trgovci, tekstilci, obućari, urari, automehaničari, frizeri, zubari, TV majstori, pumpaši, konobari, kakva je korist njihova bila prije rata da glume komunjare i i za rata da glume vjernike?
Pa i tu je bio interes, jer ko je bio blizak KPJ taj je htio biti primjećen tamam bio moler. Religije nisu bile IN pa ih mnogi nisu praktikovali. Kad je pukla tikva i kad su religije ponovo postale IN tad su u džamijama nastupali sa "hajd budem ja tebi dobar, ja tebi ovo ono, a ti mene tamo proguraj" pa takvi moleri za par mjeseci završe neki fakultet i uđu u politiku i postanu aždahe.

Kakavih nekoliko stotina privatnika... čitav državni aparat je u tim vodama, kao i svi oni oko njih.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42826
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14100 times
Been thanked: 12689 times
Status: Online

Re: U saobraćajnoj nesreći poginuo Šveđanin Lars Vilks, autor karikature poslanika Muhammeda

Post by Masamune » 04 Oct 2021, 16:37

Ti izgleda nisi svjestan koji je sve kriminal i kakvi su sve kriminalci kod nas prisutni. Od običnog građevinca pa dalje. Koliko samo kradu građevinski materijal da bi tamo neko bio dobar, jer usluga za uslugu. Uzmu šljunak, pijesak i slično i odvezu nekome pred kuću da bi nešto izgradio, a veze s njima nema. Sve uz akoBogdanje, hvaljenIsus itd.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37880
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2941 times
Been thanked: 2285 times
Status: Online

Re: U saobraćajnoj nesreći poginuo Šveđanin Lars Vilks, autor karikature poslanika Muhammeda

Post by Pasaga » 04 Oct 2021, 17:13

MarlboroGold wrote: 04 Oct 2021, 16:37 Ti izgleda nisi svjestan koji je sve kriminal i kakvi su sve kriminalci kod nas prisutni. Od običnog građevinca pa dalje. Koliko samo kradu građevinski materijal da bi tamo neko bio dobar, jer usluga za uslugu. Uzmu šljunak, pijesak i slično i odvezu nekome pred kuću da bi nešto izgradio, a veze s njima nema. Sve uz akoBogdanje, hvaljenIsus itd.
jos u bivsoj nam..
uselio u nov stan....
nakon mjesec-dva...sva keramika otpala...
ispod je bilo ljepila,koliko na vrh prsta stane
nemislim da ni danas nije bolje...
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42826
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14100 times
Been thanked: 12689 times
Status: Online

Re: U saobraćajnoj nesreći poginuo Šveđanin Lars Vilks, autor karikature poslanika Muhammeda

Post by Masamune » 04 Oct 2021, 17:25

Pasaga wrote: 04 Oct 2021, 17:13
MarlboroGold wrote: 04 Oct 2021, 16:37 Ti izgleda nisi svjestan koji je sve kriminal i kakvi su sve kriminalci kod nas prisutni. Od običnog građevinca pa dalje. Koliko samo kradu građevinski materijal da bi tamo neko bio dobar, jer usluga za uslugu. Uzmu šljunak, pijesak i slično i odvezu nekome pred kuću da bi nešto izgradio, a veze s njima nema. Sve uz akoBogdanje, hvaljenIsus itd.
jos u bivsoj nam..
uselio u nov stan....
nakon mjesec-dva...sva keramika otpala...
ispod je bilo ljepila,koliko na vrh prsta stane
nemislim da ni danas nije bolje...
Bilo je i tad da valja. Ja to ne osporavam, vec tvrdim da su ljudi promijenili jednu matricu i uzeli drugu, a sutra bi neku trecu.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Remzudin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4969
Joined: 29 Feb 2016, 19:05
Has thanked: 192 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: U saobraćajnoj nesreći poginuo Šveđanin Lars Vilks, autor karikature poslanika Muhammeda

Post by Remzudin » 04 Oct 2021, 20:05

Hurija wrote: 04 Oct 2021, 14:25
Remzudin wrote: 04 Oct 2021, 12:05

hos ti plesku ?
Jesi ti Crveni Remzo ?.


:ha

necu da kazem

Ja sam od 2016 ovde,treba da me znas na sve strane.Cak i velicinu mog magicnog staba.

User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3112
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 319 times
Status: Offline

Re: Može li kriza u kineskoj kompaniji dovesti do globalnog finansijskog kraha

Post by CikCikCikPogodi » 05 Oct 2021, 12:24

Jos dvije gradavinska firme nisu platile dugove.
Fantasis 12 milijardi dolara
Sinic 14 milijardi

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Može li kriza u kineskoj kompaniji dovesti do globalnog finansijskog kraha

Post by The 51st State » 05 Oct 2021, 12:26

rjesavaju se bezvrijednih dolara...

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Može li kriza u kineskoj kompaniji dovesti do globalnog finansijskog kraha

Post by Melek » 05 Oct 2021, 12:34

Pa, berza je dobro otresla ovaj zadnji period a kinezi još čestitog degeneka nisu primili.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

Post Reply

Return to “Religija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests