Mustafa ef. Cerić

Islam, Budizam, Kršćanstvo, hodže, popovi....
User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Dr. Mustafa Cerić - kandidat za člana predsjedništva BiH

Post by KOMESAR » 21 Sep 2014, 16:39

KRST TREBA BITI SIMBOL LJUBAVI I TOLERANCIJE, A NE INATA I PROVOKACIJE

„Oni koji su krst postavili na uzvisinu iznad Sarajeva svakako nisu na visini ljudske časti i morala“, naglasio je dr. Cerić, te dodao da, kao što pjesnik reče da je Bosna „prkosna“, taj prkos treba iskoristiti za gradnju bolje budućnosti za sve, kroz suživot i toleranciju, a ne prkositi jedni drugima i državu Bosnu i Hercegovinu sputavati u napretku, a zarad vlastitih sitnih interesa.

Protekle noći, na Zlatištu iznad Sarajeva podignut je krst, što je šokiralo građane Sarajeva.

„Krst/križ u kršćanskoj tradiciji ima historijat još iz doba kada su nevini ljudi razapinjani na križ u vrijeme Rimljana i kada je bio simbol ropstva, sramote i zločina. Poslanik Isa, odnosno Isus, svojim trpljenjem i spremnošću na praštanje i svojom ljubavlju prema čovjeku krst/križ je pretvorio u simbol ljubavi, vjere, tolerancije i suživota“, izjavio je dr. Mustafa Cerić, nezavisni kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva Bosne i Hercegovine, te dodao:

„Bosni križevi/krstovi nisu nepoznati. Nisu joj nikad smetali. Naprotiv, križ/krst je dobre Bošnjane podsjećao na ljubav, vjeru, toleranciju i suživot, no krst koji je jutros osvanuo na brdima Sarajeva više podsjeća na onaj krst granatiranja, širenja straha i mržnje, ubijanja nevine sarajevske djece, a ne na krst ljubavi, vjere, tolerancije i suživota!“

Sarajlije, bez obzira na vjeru i naciju, koji su zajedno sa svojim gradom preživjeli trogodišnju opsadu, strahujući od granata za Zlatišta, od jutros su uznemireni i sa bolom na duši, jer nisu vjerovali da bilo kome može pasti na pamet da ih podsjeća na te strašne dane.

„Zato je krst na Zlatištu krst inata i provokacije, a ne krst slobode i časti za srpski, pravoslavni narod“, smatra dr. Cerić.

Unatoč svemu, dr. Cerić apelira na građane glavnog grada Bosne i Hercegovine da ostanu suzdržani, bez teških riječi i komentara, dostojanstveni kakvi su bili i u ratu, ali i da iskažu ono što im je u duši kako bi oni koji su postavili krst na Zlatištu znali da jedan tako neodgovoran i bezosjećajan čin Sarajlijama nanosi duševnu bol, te da pošalju poruku onima koji misle da svoju sreću, slavu i slobodu mogu graditi na boli drugih.

„Oni koji su krst postavili na uzvisinu iznad Sarajeva svakako nisu na visini ljudske časti i morala“, naglasio je dr. Cerić, te dodao da, kao što pjesnik reče da je Bosna „prkosna“, taj prkos treba iskoristiti za gradnju bolje budućnosti za sve, kroz suživot i toleranciju, a ne prkositi jedni drugima i državu Bosnu i Hercegovinu sputavati u napretku, a zarad vlastitih sitnih interesa.

„Možda nekome mogu donijeti par glasova više na predstojećim izborima, ali inaćenje i provociranje našoj zemlji i njenim narodima neće donijeti ništa dobro“, istakao je dr. Cerić.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Dr. Mustafa Cerić - kandidat za člana predsjedništva BiH

Post by KOMESAR » 21 Sep 2014, 16:41

harlekin wrote:ovu temu treba obrisat
ozbiljno
doci ce tko ozbiljan pa vidjet da je taj hepek zbilja neki kandidat,bruka bgt :kafa
Eto, ti si neko!
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Dr. Mustafa Cerić - kandidat za člana predsjedništva BiH

Post by KOMESAR » 23 Sep 2014, 12:48

NE NAZIVAJMO PRIJATELJE DUŠMANIMA!

„Žalosno je što američka administracija trenutno o dobrobiti naše zemlje razmišlja više nego oni koji je vode. Još je žalosnije što se, umjesto da podrže novu rezoluciju i prihvate dobronamjerne sugestije američkih diplomata, ali i međunarodne zajednice, političari na vlasti u našoj zemlji brinu jedino kako tu vlast zadržati. Jadno je da im je vlastiti interes iznad svega, ponajviše iznad države i naroda koji strahuje od novih poplava“, istaknuo je dr. Cerić.

„Predizborna kampanja u našoj zemlji počela je poprimati međunarodne proporcije. Žalosno je što se u svrhe niske, dnevne političke propagande vrše napadi na prijatelje naše zemlje, samo zato što iznose činjenice i podsjećaju na ono što svi već jako dobro znamo, ponajbolje ljudi u Željeznom Polju, Maglaju, Topčić Polju, Žepču, Doboju...“, izjavio je dr. Mustafa Cerić, nezavisni kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva Bosne i Hercegovine, komentirajući reakcije pojedinih političara, posebno onih iz stranaka na vlasti, na izjave pojedinih američkih zvaničnika u našoj zemlji.

Američke diplomate su na svom blogu nedavno kritizirale vlasti Bosne i Hercegovine zbog neučinkovitosti, te ih otvoreno zapitali šta se desilo sa stotinama miliona dolara pomoći upućene stanovništvu nastradalom u poplavama.

„Stanovnici čije su domove uništile bujice ili odroni, strahuju od svake nove kiše, a kamoli od zime. Njihovi problemi nisu riješeni, niti ima dovoljno vremena da budu riješeni do zime, a sredstava za to je bilo. Oni koji dobronamjerne kritike naših prijatelja shvataju kao uvredu ili prijetnju, konačno se trebaju suočiti sa vlastitom nesposobnošću da vode ovu državu. Umjesto što pretvaranjem prijatelja u dušmane ponovo pokušavaju obmanuti narod i prodati im svoju praznu priču baš pred izbore, bolje bi im bilo da odriješe kesu i pomognu narodu u nevolji“, naglasio je dr. Cerić.

Negativne, nepromišljene i nepotrebne reakcije, dodaje dr. Cerić, dolaze upravo u vrijeme kada je američki kongres na dnevni red uvrstio prijedlog nove rezolucije o našoj zemlji.

„Žalosno je što američka administracija trenutno o dobrobiti naše zemlje razmišlja više nego oni koji je vode. Još je žalosnije što se, umjesto da podrže novu rezoluciju i prihvate dobronamjerne sugestije američkih diplomata, ali i međunarodne zajednice, političari na vlasti u našoj zemlji brinu jedino kako tu vlast zadržati. Jadno je da im je vlastiti interes iznad svega, ponajviše iznad države i naroda koji strahuje od novih poplava“, istaknuo je dr. Cerić.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: Dr. Mustafa Cerić - kandidat za člana predsjedništva BiH

Post by mrki62 » 24 Sep 2014, 09:19

KOMESAR wrote:
fruit wrote:Ne zauzimanjem nikakvod stava po pitanju Vehabija za vrijeme dok je bio Reis,Mustafa je dao svoj doprinos da se oni ukorijene na ovim prostorima.Danas imamo situaciju da ih hapse a državu svrstaju među terorističke.U Džamijama imamo prilično onih "raskoračenih" sa podrezanim pantalonama i moja proicjena je da ćemo ih imati više svakim danom.Volio bih da nam Mustafa malo priča o tome...
Malo je to kompleksinije pitanje za tako jednostavne zaključke.Vidi se da ti ne dostaje mudrosti,a bezbeli i znanja?
Mudrosti i neznanja bi se moglo tebi pripisati, jer nisi skontao ono što je napisao @fruit
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Dr. Mustafa Cerić - kandidat za člana predsjedništva BiH

Post by KOMESAR » 24 Sep 2014, 09:49

Dr.Mustafa Cerić, nezavisni kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva Bosne i Hercegovine, pozvao je, na predizbornom skupu u Goraždu u utorak navečer, mlade da ostanu u svojoj zemlji i u njoj grade svoju sreću i budućnost.

- Mladi su budućnost naše zemlje. Teško mi je gledati kako odlaze u tuđinu. Drago mi je ipak, što u svijetu pokazuju i dokazuju koliko mogu, koliko su pametni i sposobni, kako su spremni izboriti se za svoje bolje sutra. Baš tako se trebaju potruditi i u vlastitoj zemlji, a mi im u tome trebamo pomoći – rekao je Cerić.

Osim što su im davali lažna obećanja i lažne nade, dodao je on, političari na vlasti nisu učinili ništa da pomognu mladima.

– Umjesto da se pobrinu i mladima osiguraju uvjete za kvalitetno školovanje, za rad, za sretnu i sigurnu budućnost, oni im nude političke intrige, zastrašuju ih drugima i drugačijima i druge i drugačije krive za sve što ne valja. Mlade treba podržati, sa mladima raditi, izgrađivati. Ti mladi su i naša djeca. Stoga, pomozimo našoj djeci – naglasio je Cerić.

I primjer odnosa prema mladima, dodao je, primjer je nepostojanja morala u politici.

– Umjesto da se bave konkretnim problemima ovog društva, političari na vlasti preokupirani su isključivo vlastitim interesima i u potpunosti zaokupljeni čuvanjem stolica koje su dobili lažima i podvalama. Ponovo pokušavaju isto, a kada ih upozore naši prijatelji iz svijeta, onda i prijatelje nazovu dušmanima. To nas ne vodi u bolje sutra – zaključio je Cerić.

On je i ovom prilikom pozvao Bošnjake na jedinstvo, naglasivši da se država ne može graditi na svađama, podjelama i prebacivanju krivice na druge.

– Sudbina je u našim i samo našim rukama, samo što toga moramo postati svjesni. Tek tada ćemo, zajedno sa drugim narodima, moći izgraditi modernu, prosperitetnu i sretnu Bosnu i Hercegovinu, spremnu za euroatlantske integracije. Samo na taj način možemo sačuvati zemlju i urediti državu – poručio je Cerić, saopćio je njegov Ured za odnose s javnošću.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Dr. Mustafa Cerić - kandidat za člana predsjedništva BiH

Post by KOMESAR » 10 Oct 2014, 23:18

Poslušajte govor dr. Mustafe Cerića, bošnjačkog kandidata za člana Predsjedništva BiH

Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120420
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Offline

Re: Dr. Mustafa Cerić - kandidat za člana predsjedništva BiH

Post by Krokodil Behko » 12 Oct 2014, 20:31

20:22 U izbornom štabu Mustafe Cerića prilično je vesela atmosfera i već u ponoć planiraju pobjednički marš. Sigurni su u pobjedu njihovog kandidata
:ha
online

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37890
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2945 times
Been thanked: 2287 times
Status: Offline

Re: Dr. Mustafa Cerić - kandidat za člana predsjedništva BiH

Post by Pasaga » 12 Oct 2014, 20:34

Krokodil Behko wrote:
20:22 U izbornom štabu Mustafe Cerića prilično je vesela atmosfera i već u ponoć planiraju pobjednički marš. Sigurni su u pobjedu njihovog kandidata
:ha
...preko Igmana....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Nela
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4897
Joined: 25 Mar 2010, 18:18
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Dr. Mustafa Cerić - kandidat za člana predsjedništva BiH

Post by Nela » 12 Oct 2014, 22:29

Krokodil Behko wrote:
20:22 U izbornom štabu Mustafe Cerića prilično je vesela atmosfera i već u ponoć planiraju pobjednički marš. Sigurni su u pobjedu njihovog kandidata
:ha
Meni se uvijek cinio kao ozbiljan covjek, a vidi ga sto zna provaljivati :plavi
Bas me zanima koliko je dzematlija uspio okupiti.
Nervira me kad je covjek govno a ponasa se k'o Rafaelo kuglica

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120420
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Offline

Cerić: Davutoglu je povrijedio krv bosanskih šehida

Post by Krokodil Behko » 29 Dec 2015, 17:00

Image
Povodom susreta premijera Republike Turske Ahmeta Davutoglua sa Muhamedom Jusufspahićem čelnikom paravjerske tvorevine koju je, kako navode mediji, formirala Bezbjedonosno informativna agencije BIA 2007. godine, predsjednik Svjetskog bošnjačkog kongresa reisu-l-ulema emeritus dr. Mustafa Cerić je uputio pismo


Pismo prenosimo u cjelosti:

Poštovani Premijeru Turske,

Dugo se poznajemo. Još iz Malezije. Mogu reći da smo bili prijatelji prije nego si ti postao premijer Republike Turske, sadr-i azam. Volim ovaj osmanski izraz za premijera zato što ga je ponosno i slavno nosio Bošnjak Mehmed-paša Sokolović u vrijeme kad ni mene ni tebe nije bilo ni u zamisli. Još u Bosni ima tragova od slavnih bosanskih sinova koji su se rame uz rame borili za slobodu Turske na Galipolju, Çanakkale… I opet bi Bošnjaci bili tamo gdje treba da budu ako zatreba. Svjesno sam ti dao moj glas na zadnjim ponovljenim izborima. Uradio sam to zbog mira i stabilnosti Turske. Možda to tebi nije važno, ali jeste važno meni da mogu reći da sam pokazao istinsku brigu o tebi, tvom narodu i tvojoj državi. Nisam očekivao ništa zauzvrat od tebe. Sitan je moj glas da bi ga ti primjetio, ali sam nekako u podsvijesti drž'o da ćeš se bar nekada sjetiti naših prijateljskih i službenih razgovora u Ankari i Istanbulu.

Mislio sam da si bar nešto upamtio, prije svega kao čovjek, kao musliman, kao Turčin, a možda i kao premijer da nas duboko vrijeđa i boli izdaja. Boli nas i vrijeđa to što tebe ne dotiče naša priča o našoj vjerskoj samosvijesti, o našem moralnom ponosu, o našem časnom obrazu, o našem istinskom patriotizmu. Tvojom današnjom posjetom samozvanom srbijanskom muftiji u Beogradu ti ne samo da si razočarao mene, moju braću i prijatelje u Bosni i Sandžaku, već si nas duboko povrijedio. Povrijedio si, Ahmede Davutoglu, krv bosanskih šehida, koji nisu zaslužili da čuju od premijera Republike Turske da im je partner onaj koji je rahmetli Aliju Izetbegovića uporedio sa Radovanom Karadžićem, osumnjičenim za ratni zločin genocida protiv Bošnjaka. Ahmede, nije ti to trebalo. Nije to dostojno ni brata ni prijatelja zato što znaš da nas to duboko vrijeđa i oštro pogađa u dušu i srce. Ne tražimo od tebe izvinjenje, jer izvinjenje ima smisla samo kad se napravi grijeh iz neznanja. A ti si znao šta radiš.


Ova priča nije za tvoje emocije. Jer, da si ih imao ne bi vrijeđao naše emocije, koje ti nećeš i ne možeš ni zamisliti kakve su i kolike su. A da znaš velike su. Veće su nego kad je Dželaluddin-paša u Travniku odsjecao glavu Ilhamiji zbog poezije. Veće su nego kad je Omer paša Latas odrubljivao glave bosanskim begovima i agama, koji odbiše da ih se utjeruje u nizam. Veće su i bolnije, jer se u njima krije strah od tvog nizama, koji nema obzira prema nama, kao što nije imao obzira ni nizam Omera-paše Latasa.

I na kraju hoću da znaš da tvojom današnjim posjetom Muhamedu Jusufspahiću nisi osvojio Srbiju, ali jesi povrijedio Bošnjake u Sandžaku i Bosni. No, nisi nas porazio. Mi smo jači od šejtanskog fitneluka. Ali, jesi nam nagovijestio tvoj nizam na Balkanu. No, zaboravio si da je vrijeme Latasa prošlo. Žao mi je, Ahmede, što nisi prepoznao pravi put, kojim su Bošnjaci odlučili da idu. Niko ih s tog puta ne može odvratiti. Jer, bosanska šehidska krv je emanet koji se ne izdaje. Nikome! Samo je Allah vječan. Samo On zna šta je u ljudskim dušama. Nek’ te Allah čuva, Ahmede, od većih iskušenja.



(DEPO PORTAL)
online

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: Cerić: Davutoglu je povrijedio krv bosanskih šehida

Post by Vladimir RUS » 29 Dec 2015, 17:10

Svi imaju borce i branitelje samo Bošnjaci šehide, a Republici Srpskoj zabranjeno da slavi ono što zvanično i ne slavi. :D

Zona nadrealnog sumraka zdrave pameti. :lud

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Cerić: Davutoglu je povrijedio krv bosanskih šehida

Post by Podrinjac » 29 Dec 2015, 17:28

Ee cuj slavno ga nosio Mehmed pasa Sokolovic.. E jesi nasao osobu na koju Bosnjaci trebaju biti ponosni, majko mila. A covjek bio Srbin koji je presao na Islam.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120420
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Offline

Re: Cerić: Davutoglu je povrijedio krv bosanskih šehida

Post by Krokodil Behko » 29 Dec 2015, 18:09

Podrinjac wrote:Ee cuj slavno ga nosio Mehmed pasa Sokolovic.. E jesi nasao osobu na koju Bosnjaci trebaju biti ponosni, majko mila. A covjek bio Srbin koji je presao na Islam.

Šta ako nije bio Srbin? Odnosno, šta ako je bio vlah? Hoš doći da pokupiš svoje govno s teme, ko čovjek, ili ćeš ostaviti smrad iza sebe?
online

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14921
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 442 times
Been thanked: 797 times
Status: Offline

Re: Cerić: Davutoglu je povrijedio krv bosanskih šehida

Post by vila » 29 Dec 2015, 19:12

Samo sam dosla vidjeti je li drug @mohr ista komentirao?
:kafa

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Cerić: Davutoglu je povrijedio krv bosanskih šehida

Post by Mohr » 29 Dec 2015, 19:39

Vezir ponovno jaše :pusi Šta imam komentirat , "Armani-Ray Ban efendijina" bljuvotina :bua

Inače, već sam ranije rek'o i da su Erdogan & co. goleme ronjese :o


Si zadovoljna vilenice moja :kiss

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37890
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2945 times
Been thanked: 2287 times
Status: Offline

Re: Cerić: Davutoglu je povrijedio krv bosanskih šehida

Post by Pasaga » 29 Dec 2015, 19:40

Mohr wrote:Vezir ponovno jaše :pusi Šta imam komentirat , "Armani-Ray Ban efendijina" bljuvotina :bua

Inače, već sam ranije rek'o i da su Erdogan & co. goleme ronjese :o


Si zadovoljna vilenice moja :kiss
..opet je naso ukljucenu kameru.... :lupa
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14921
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 442 times
Been thanked: 797 times
Status: Offline

Re: Cerić: Davutoglu je povrijedio krv bosanskih šehida

Post by vila » 29 Dec 2015, 19:42

Pa onako ...moram te poticati :ooo

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Cerić: Davutoglu je povrijedio krv bosanskih šehida

Post by Mohr » 29 Dec 2015, 19:42

Krokodil Behko wrote:
Podrinjac wrote:Ee cuj slavno ga nosio Mehmed pasa Sokolovic.. E jesi nasao osobu na koju Bosnjaci trebaju biti ponosni, majko mila. A covjek bio Srbin koji je presao na Islam.

Šta ako nije bio Srbin? Odnosno, šta ako je bio vlah? Hoš doći da pokupiš svoje govno s teme, ko čovjek, ili ćeš ostaviti smrad iza sebe?
Svejedno, uglavnom Bajica Nenadić nije bio Bošnjak, kako truća Cerkan, nego poturčeni kršćanin-rajetin ;)

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Cerić: Davutoglu je povrijedio krv bosanskih šehida

Post by Podrinjac » 29 Dec 2015, 22:04

Krokodil Behko wrote:
Podrinjac wrote:Ee cuj slavno ga nosio Mehmed pasa Sokolovic.. E jesi nasao osobu na koju Bosnjaci trebaju biti ponosni, majko mila. A covjek bio Srbin koji je presao na Islam.

Šta ako nije bio Srbin? Odnosno, šta ako je bio vlah? Hoš doći da pokupiš svoje govno s teme, ko čovjek, ili ćeš ostaviti smrad iza sebe?
Neću ništa pokupiti. Nek ostane smrad.
Samo si trebao gas masku staviti prije nego što si me citirao.

User avatar
Rockefeller
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3670
Joined: 21 Apr 2013, 01:46
Status: Offline

Re: Cerić: Davutoglu je povrijedio krv bosanskih šehida

Post by Rockefeller » 30 Dec 2015, 00:35

Ok, Sokolović nije bio nikakav Bosanac. Srpski efendija ima svo pravo da postoji. I Cerić je smiješan. Ne znam samo je l on vjeruje u ovo što priča il' ne.
Like Frankie said I did it my way!
__________________________________________________

Buddy, you're a young man, hard man
Shouting in the street, gonna take on the world someday
You got blood on your face, you big disgrace
Waving your banner all over the place

___________________________________________________
Think different

Post Reply

Return to “Religija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 54 guests