Senad Hadžić iz Banovića krenuo pješke na hadž

Islam, Budizam, Kršćanstvo, hodže, popovi....
Ruana
Status: Offline

Re: Senad Hadžić iz Banovića krenuo pješke na hadž

Post by Ruana » 22 Oct 2012, 20:17

Vidis koliko se razumijes.
Ono sto je musliman obavezan klanjati od namaza su farzovi pet dnevnih namaza po sve cetiri priznata fikhska mezheba: hanefijskom, malikijskom, safijskom i hanbelijskom.
Prema tome ni to ti pravilo nije tacno. Hocu reci tacno je da podne ima 10 rekjata, ne moze vise,(po tvome) ali moze manje.

User avatar
silence
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9687
Joined: 18 Oct 2010, 23:07
Status: Offline

Re: Senad Hadžić iz Banovića krenuo pješke na hadž

Post by silence » 22 Oct 2012, 20:21

Ruana wrote:Vidis koliko se razumijes.
Ono sto je musliman obavezan klanjati od namaza su farzovi pet dnevnih namaza po sve cetiri priznata fikhska mezheba: hanefijskom, malikijskom, safijskom i hanbelijskom.
Prema tome ni to ti pravilo nije tacno. Hocu reci tacno je da podne ima 10 rekjata, ne moze vise,(po tvome) ali moze manje.
Poznato je da može manje, skraćeno, pa zato nisam ni navela manje, jer je ispravno, ali sam zato navela više, kao neispravno. :mah
To je bio samo primjer za razmišljanje... :D

Ne bih više o Senadu...davno sam mu poželjela sreću...
:mah
Čuvaj se žurbe, jer ona uvijek dovodi do kajanja:
onaj koji žuri govori prije nego što sazna,
odgovara prije negoli nešto shvati,
odluči prije negoli provjeri,
kudi prije nego što se u nešto uvjeri.
(Arapska poslovica)

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Senad Hadžić iz Banovića krenuo pješke na hadž

Post by Lavlje_srce » 23 Oct 2012, 20:51

Krokodil Behko wrote:Hodočasnika iz BiH u Meki dočekali saudijski mediji
Meni je iskreno jako drago sto je uspio, usprkos svima koji su ga vrijedjali i ismijavali. Ostvario je veliki san, a to zasluzuje samo respekt. Cak mi je natjerao suze na oci. Bravo Senade. :)

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96465
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34406 times
Been thanked: 21143 times
Contact:
Status: Online

Re: Senad Hadžić iz Banovića krenuo pješke na hadž

Post by Rum » 23 Oct 2012, 20:53

Lavlje_srce wrote:
Krokodil Behko wrote:Hodočasnika iz BiH u Meki dočekali saudijski mediji
Meni je iskreno jako drago sto je uspio, usprkos svima koji su ga vrijedjali i ismijavali. Ostvario je veliki san, a to zasluzuje samo respekt. Cak mi je natjerao suze na oci. Bravo Senade. :)
:cool :cool
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96465
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34406 times
Been thanked: 21143 times
Contact:
Status: Online

Re: Senad Hadžić iz Banovića krenuo pješke na hadž

Post by Rum » 24 Oct 2012, 21:49

Senad Hadžić: Mekka posebno svijetli, suze mi teku od radosti


Image

“Ovo su najbolji dani mog života”, kazao je 47-godišnji Hadžić po dolasku u Mekku, nakon pređenih 5.900 km i za AFP je ispričao kako je na prolasku kroz teritoriju koju drže trupe sirijskog predsjednika Bashara al-Assada bio zaustavljen i kako su mu tražili da isprazni svoj ruksak.

“Kad sam im pokazao Kur’an i objasnio da sam na hodočašću pješke, pustili su me da idem”, kazao je Senad. “Pješačio sam u ime Allaha, za islam, Bosnu i Hercegovinu, za svoje roditelje i sestru”.

Hadžić objašnjava da mu je Bog u snovima pokazao kuda treba ići, kao i to da treba proći kroz Siriju umjesto kroz Irak. U Bugarskoj je hodao na temperaturi od -31 stepen, a u Jordanu na +44. Nekoliko sedmica je u Istanbulu čekao dozvolu da prepješači most na Bosforu, a dva mjeseca da dobije vizu za ulazak u Saudijsku Arabiju.

Novinarima u toj zemlji je pričao o svojim motivima.

“Želio sam otići na hadž, ali nisam imao novca. Zato sam odlučio da pješačim do Saudijske Arabije sa samo 200 eura u džepu”, ispričao je. “Spavao sam u džamijama, školama i u kućama koje su mi otvorili dobri ljudi. Neki su me pitali je li me strah kad prolazim kroz divljinu, a ja bih im odgovorio: Zašto bih se bojao? Bog je uz mene”.

Senad će zajedno sa ostalim vjernicima u Mini provesti noć pod šatorima. Rekao je da će sa sobom nositi tri zastave – BiH, Jordana i Saudijske Arabije, te da su mu dobri ljudi iz Jordana omogućili da zakolje kurban.

Posebno ga je oduševila bjelina i Mekka koja, kako on kaže, posebno svijetli.

“Milioni hadžija u bijelim ihramima idu prema Mini i svi su isti pred Allahom, bogati, siromašni, direktor, radnik, muškarac, dijete, predsjednik, portir…”, poručuje Senad putem svog Facebook profila i kaže da je iscrpljen od puta, ali da ide dalje s jakom željom i da mu suze naviru na oči kad vidi djecu i starce u kolonama.

“Ne postoje dunjalučke riječi da se opiše ta ljepota”, kaže Banovićanin.

Iako se u Saudijsku Arabiju slilo skoro 1,7 miliona muslimana iz mnogih zemalja svijeta, dosad nije zabilježen nijedan incident. Hadž osigurava oko 25.700 članova saudijskih snaga sigurnosti, a u Mini je i 100 pripadnika civilne zaštite spremno da odgovori u hitnim slučajevima.

Zvaničan početak hadža obilježava se osmog dana mjeseca zul-hidždžeta. Tog dana hodočasnici idu iz Mekke u Minu, gdje noće ispod šatora i spremaju se za put na Arefat. U četvrtak će krenuti tamo. Arefat je oko 10 kilometara jugoistočno od Mine.

Stajanje na Arefatu smatra se najvažnijim obredom hadža.

Image

Odmah nakon zalaska Sunca kreće se u pravcu Muzdelife, koja se nalazi na putu prema Mekki. Tu će hadžije prikupiti 49 kamenčića da bi u naredna tri dana kamenovali šejtana u okviru jednog od posljednjih rituala hadža. Nakon toga slijedi klanje kurbana, ritualno žrtvovanje životinje, najčešće ovna. Posljednja tri dana hadža vjernici nastavljaju kamenovati šejtana i kružiti oko Kabe.

Hadž je jedan od pet islamskih šarta, stroga obaveza svakog punoljetnog muslimana i muslimanke koji su u mogućnosti da jedanput u životu obave hodočašće Bejtullaha, Božijeg hrama u Mekki, i ostalih znamenja.

Image Senadova dozvola ulaska u Siriju na kojoj piše da ide pješke u Saudijsku Arabiju

Farzovi ili stroge obaveze hadža su: ihram (oblačenje dva nešivena platna, što podrazumijeva i određene stege, kao zabranu šišanja, pokrivanja glave…), stajanje (vukuf) na Arefatu dan pred Bajram i sedam osnovnih obilazaka oko Kabe (tavafuz-zijare).

Okupljanje ljudi na Arefatu u tolikom broju asocira na sudnji dan, kada će svaki musliman stati pred Boga i odgovarati za svoja djela.

Dan nakon stajanja na Arefatu je Kurban-bajram ili Hadžijski bajram, islamski blagdan prinošenja žrtve. Ove godine u BiH on je u petak, 26. oktobra.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120418
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7909 times
Status: Online

BBC objavio priču o Senadu Hadžiću (VIDEO)

Post by Krokodil Behko » 28 Oct 2012, 13:45

Prepješačio 5650 kilometara bez novca

Image

Bosanac Senad Hadžić (47) prepješačio je 5.650 km na putu do Meke i nakon što je ostavio za sobom sedam zemalja i dvije pustinje, srećno završio svoje hodočašće.

Kako sam kaže, Bog ga je sačuvao na putu kroz ratom rastrganu Siriju.

Kako prenosi BBC, Hadžić je proveo nekoliko sati na sirijskoj granici pokušavajući da dobije vizu. Kad je dobio sirijsku vizu, priča, jedan oficir iz vojske predsjednika Bašara al-Asada ‘zamolio me da se za njega pomolim u Meki, uspijem li živ izaći iz Sirije’.

Image

Kasnije je Hadžić morao da pregovara na više punktova kako bi ga pustili da prođe – neke punktove je držala sirijska vojska, neke pobunjenici. Po njegovim riječima, sirijska viza “ništa ne znači. Pobunjenik može izaći iz kukuruzišta i tražiti vaš pasoš”.

“Niko nije pucao u mene. Zaustavili su me naoružani ljudi koji su mi pregledali pasoš. Ali kad sam rekao da sam na Božjem putu, i pobunjenici i vojska predsjednika Assada pustili su me da prođem”.

Neki od njih su čak poljubili Kur’an koji sam nosio sa sobom – rekao je Hadžić, koji je u rancu imao i Bibliju.

Na hadž, dužnost koju svaki musliman treba da obavi najmanje jednom u svom životu, Hadžić je krenuo iz Banovića.

Nije bilo nijednog lakog dana, svaki dan je bio težak. Ali istovremeno bilo je i uzbudljivo. Hodao sam kroz sedam zemalja, dvije pustinje, 5.650 kilometara, bez novca – rekao je Hadžić.

[ytube][/ytube]
online

User avatar
blento59
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11733
Joined: 18 Aug 2011, 23:07
Status: Offline

Re: BBC objavio priču o Senadu Hadžiću (VIDEO)

Post by blento59 » 28 Oct 2012, 13:50

cuj bez novca
pa cak je nasao i nas u americi
prosle sedmice je od mog komsije po treci put trazio para
poslao mu je 500 dolara kao i prvih 2 puta
Kada je živ onda je visok, a kada je mrtav onda je dugačak

tonko.
Na probnom
Na probnom
Posts: 62
Joined: 27 Mar 2010, 16:04
Status: Offline

Re: BBC objavio priču o Senadu Hadžiću (VIDEO)

Post by tonko. » 29 Oct 2012, 10:44

Svaka čast čovjeku. I ovdje je bio u medijima :respekt

User avatar
STrendzer
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8758
Joined: 26 Jan 2012, 20:39
Status: Offline

Re: BBC objavio priču o Senadu Hadžiću (VIDEO)

Post by STrendzer » 29 Oct 2012, 10:51

cojk je legenda,svaka mu cast!..a neki ga negiraju samo zato sto on-Senad,ne misli "torovski" :ok

ovo sto je on napravio je velika stvar,treba za to imat ogromnu volju i zelju i odricanja a prije svega velika muda,ko u Bika...koliko ljudi ga kritikuju a ne smiju ispred rodjene kuce da izadju u prvi mracak a da ne govorim o tome koliko ljudi ne bi smjelo na toliko dugo vremena ostavit svoju zivotnu pratilju-zenu ili prijateljicu iz ljubomornih poriva da se,kao-nece poebat dok on bude toliko dugo odsutan...

bravo Senade!

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120418
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7909 times
Status: Online

Re: BBC objavio priču o Senadu Hadžiću (VIDEO)

Post by Krokodil Behko » 29 Oct 2012, 16:35

Senad Hadžić se vraća kući autobusom i avionom

Bosanskohercegovačka, ali i svjetska javnost, je s velikim interesom popratila poduhvat Senada Hadžića, koji je iz rodnih Banovića deset mjeseci pješačio do Meke kako bi obavio svetu islamsku dužnost hadž. Iako su mnogi bili skeptični da će uspjeti svoj naum provesti do kraja, Senad se u domovinu iz Meke vraća kao hadžija.

Kako je objavljeno na Facebook profilu koji je sve vrijeme pratio njegov pohod, Senad je jutros u 1:30 sati napustio Meku i uputio se autobusom u glavni grad Jordana. U Ammanu bi trebao prespavati jednu noć, a zatim se avionom preko Istanbula vratiti u Sarajevo.

Iako mu je Kraljevina Saudijska Arabija obećala pomoći u organizaciji prijevoza, Senad nije mogao čekati kartu pa se sam uputio u Amman. Hadžić je na put krenuo veoma iscrpljen i pod visokom temperaturom, jer gotovo da nikako nije odmarao otkako je ušao u Saudijsku Arabiju.

Jedva čeka da se vrati u domovinu i posjeti mezare svojih roditelja. No, problem su finansijska sredstva, no nada se da će, kao i do sada, biti dobrih ljudi koji će mu ponuditi pomoć.

Podsjetimo, hrabri Banovićanin o kojem su posljednjih dana izvještavali svi svjetski mediji na put za Meku krenuo je u decembru prošle godine u namjeri da učvrsti svoju vjeru u Boga i obavi hadž.

Na putu su ga dočekale brojne prepreke, od nedostatka novca i neizdrživih vremenskih uvjeta do rata u Siriji. Senad ih je, kako kaže, uz Božiju pomoć sve savladao, uspješno prepješačio 6.000 kilometara i postao prvi čovjek kojem je to pošlo za rukom.

Šta će Senad učiniti kad se vrati u Banoviće?

Kako doznajemo, Senad Hadžić će smijeniti Mirsada Kukića-Kuku te na njegovo
mjesto postaviti Mrgana Saletovića, vlasnika diskoteke "Q&M".
Takodjer, bit će smijenjen sadašnji načelnik općine a novi će biti aktuelna visočka
načelnica Amra Babić. I u policiji će biti nekih promjena. no za sada Senad o tome
još uvijek, ne želi govoriti.
online

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: BBC objavio priču o Senadu Hadžiću (VIDEO)

Post by paparaci » 30 Oct 2012, 02:16

Senci ubi baju! :bravo
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

Ruana
Status: Offline

Re: BBC objavio priču o Senadu Hadžiću (VIDEO)

Post by Ruana » 30 Oct 2012, 07:17

Zamisli prepjesaciti sedam zemalja i dvije pustinje. Svaka mu cast.

User avatar
silence
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9687
Joined: 18 Oct 2010, 23:07
Status: Offline

Re: BBC objavio priču o Senadu Hadžiću (VIDEO)

Post by silence » 30 Oct 2012, 12:31

Šta će Senad učiniti kad se vrati u Banoviće?

Kako doznajemo, Senad Hadžić će smijeniti Mirsada Kukića-Kuku te na njegovo
mjesto postaviti Mrgana Saletovića, vlasnika diskoteke "Q&M".
Takodjer, bit će smijenjen sadašnji načelnik općine a novi će biti aktuelna visočka
načelnica Amra Babić. I u policiji će biti nekih promjena. no za sada Senad o tome
još uvijek, ne želi govoriti.
Šta, je li se to Senad počinje baviti politikom :sok?

Možda nam krene nabolje....
:grana

:klanja
Čuvaj se žurbe, jer ona uvijek dovodi do kajanja:
onaj koji žuri govori prije nego što sazna,
odgovara prije negoli nešto shvati,
odluči prije negoli provjeri,
kudi prije nego što se u nešto uvjeri.
(Arapska poslovica)

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120418
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7909 times
Status: Online

Re: Senad Hadžić iz Banovića krenuo pješke na hadž

Post by Krokodil Behko » 31 Oct 2012, 15:01

Senad Hadžić se vratio danas u BiH sa iscjeliteljskim moćima

Image

Prva grupa bosanskohercegovačkih hadžija doputovala je danas na Međunarodni aerodrom u Sarajevo, javio je izvještač agencije Anadolija (AA). Među njima je bio i Senad Hadžić iz Banovića, koji je pješice putovao kroz sedam država kako bi u Meki obavio jednu od temeljnih dužnosti muslimana.

U ekskluzivnom razgovoru za agenciju Anadolija Hadžić je kazao da je putovao kroz BiH, Srbiju, Bugarsku, Tursku, Siriju, Jordan i, naravno, Saudsijsku Arabiju, te opisao pojedine događaje koje je doživio na putu ka Mekki.

"Mojom dovom su izliječena tri čovjeka koja su bolovala od karcinoma, raka. Svu noć sam proveo u ibadetu za majku čovjeka koji me je primio kod sebe u Ankari i nahranio. Njegova majka je bila u kolicima. Dva dana nakon što sam otišao, javili su mi da je prohodala. Kad god mi je bilo potrebno bilo šta, od snage za nastavljanje puta pa do opskrbe, sve to sam tražio od Allaha dž. š., i sve su mi želje bile ispunjene. Kroz svoj put bio sam svjedok mnogih nevjerovatnih događaja", ispričao je Hadžić.

Posebno mu je, kako kaže, bio težak put kroz Siriju. Hadžić je kazao da je vrlo često bio zaustavljan i da su mu sirijski vojnici htjeli oduzeti pasoš.

"Pomogao mi je jedan Assadov vojnik, Ali. To nikome prije nisam smio reći, jer je čovjek mogao biti ubijen. On je svojim vojnicima kazao da sam ja na Allahovom putu i da me ne smiju ubiti. Također, Ali mi je omogućio lakši nastavak puta", rekao je Hadžić.

Tokom puta dugog više od 5.000 kilometara Hadžić je poderao 13 pari cipela i 1.000 pari čarapa.

Jedan od neugodnih iskustava Hadžić je doživio i u Jordanu.

"Ja sam ponosno nosio zastavu BiH na leđima, kada su me djeca počela kamenovati jer su mislili da sam Amerikanac. To mi se dva puta desilo u Jordanu" kazao je on, dodavši da je, na kraju, postao počasni građanin Jordana gdje su ga pozvali da tu živi i da dođe kad god bude poželio.

Hadžić je istakao da je jako sretan što je prvi čovjek koji je otišao pješice na hadž. Također, oborio je svjetski rekord u pređenim kilometrima.

"U Mekki su mi potvrdili da sam prvi čovjek koji je pješice stigao na hadž. A prvo mi nisu htjeli dati vizu koju sam čekao tri mjeseca. Kada sam im rekao da u Kur'anu stoji da se na hadž treba ići i pješke, oni su počeli vijećati zbog mene. Na kraju mi je jedan od šejhova prišao i kazao da ga je stid da mi pogleda u oči. Dok sam obavljao svoju vjersku dužnost, tekle su mi suze niz lice. Bio sam jako sretan", zaključio je Hadžić svoju nevjerovatnu priču.

Na koncu se zahvalio i novinarima agencije Anadolija koji su ga pratili tokom njegovog nevjerovatnog putovanja.
online

Blackhawk
Status: Offline

Re: Senad Hadžić iz Banovića krenuo pješke na hadž

Post by Blackhawk » 31 Oct 2012, 16:34

I sta reci na sve ovo....

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Senad Hadžić iz Banovića krenuo pješke na hadž

Post by Zagorka » 31 Oct 2012, 16:38

ne znam vala sta reci....sad da je iscjeljitelj postao :hm


p.s.jeli ovo neka zajebancija za diskoteku?

(nemojte se smijati,ozbiljno pitam fakat,sta ja znam vise sta je tacno,sta nije)
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Major
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1775
Joined: 24 Dec 2011, 23:30
Status: Offline

Re: Senad Hadžić iz Banovića krenuo pješke na hadž

Post by Major » 31 Oct 2012, 17:34

A sta reci na ovo, sa pravom pita dobri momak BlackHawk.
Imajuci ove dole Senadove izjave , granici sa cistom ludorijom, Kukic je bivsi dikrektor rudnika i jedan od najmocniji na TK,
vlasnik diskoteke nije Mrgan Saletovic nego uparvo mocni Kukic, Mrgan je donedavno bio njegov a moguce jois uvjek cuvopazitelj,
valjda se to tako kaze.
Da ce raditi na tome da smijeni i gradonacelnika Banovica Biriparica i stavini na njegovo mjesto Visocanku Amru Babic,je vrhunac
nelogicnog i nadasve nesvjesnog razmisljanja.
Šta će Senad učiniti kad se vrati u Banoviće?

Kako doznajemo, Senad Hadžić će smijeniti Mirsada Kukića-Kuku te na njegovo
mjesto postaviti Mrgana Saletovića, vlasnika diskoteke "Q&M".
Takodjer, bit će smijenjen sadašnji načelnik općine a novi će biti aktuelna visočka
načelnica Amra Babić. I u policiji će biti nekih promjena. no za sada Senad o tome
još uvijek, ne želi govoriti.


Ali vrhunac haluciniranja je ovaj dio Senadovog komentara.
Iskren da budem, strasno mi je zao tog covjeka i uvjeren sam da ce pasti na teret drustvu.
Uvjeren sam da mu je pod hitno potrebna ljekarska pomoc.
"Mojom dovom su izliječena tri čovjeka koja su bolovala od karcinoma, raka. Svu noć sam proveo u ibadetu za majku čovjeka koji me je primio kod sebe u Ankari i nahranio. Njegova majka je bila u kolicima. Dva dana nakon što sam otišao, javili su mi da je prohodala. Kad god mi je bilo potrebno bilo šta, od snage za nastavljanje puta pa do opskrbe, sve to sam tražio od Allaha dž. š., i sve su mi želje bile ispunjene. Kroz svoj put bio sam svjedok mnogih nevjerovatnih događaja", ispričao je Hadžić.
"In dem Augenblick, in dem ein Mensch den Sinn und den
Wert des Lebens bezweifelt, ist er krank"....Sigmund Freud

User avatar
silence
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9687
Joined: 18 Oct 2010, 23:07
Status: Offline

Re: Senad Hadžić iz Banovića krenuo pješke na hadž

Post by silence » 31 Oct 2012, 17:57

Odlično! Senad Hadžić iscjeljitelj... :hihi
Upravo nam je takav jedan Torabi trebao... Sad će i voda u Banovićima postati sveta... :DD

Nego, posmatrajući gornju sliku zapazih nešto neobično i zapitah se zašto su se morale praviti fotomontaže... :sok

Šta je sa Senadovom rukom koju sam zaokružila (nije dobro obrađena), a i veća je u odnosu na drugu ruku. Ako je ovo montaža, a očito se vidi da jeste, pitam se zašto ovo nekom treba? Zašto je sve ovo bilo potrebno Senadu?
I nije ovo prva montaža... :ljut

Image
[/i]
Čuvaj se žurbe, jer ona uvijek dovodi do kajanja:
onaj koji žuri govori prije nego što sazna,
odgovara prije negoli nešto shvati,
odluči prije negoli provjeri,
kudi prije nego što se u nešto uvjeri.
(Arapska poslovica)

Ruana
Status: Offline

Re: Senad Hadžić iz Banovića krenuo pješke na hadž

Post by Ruana » 31 Oct 2012, 18:26

Ovo ne samo da je montaza nego i cista izmisljotina cijeli tekst.
Ko garantuje da je sve ovo Senad rekao, je li ovo najnovija od Fahrinih "profesionalaca".?

User avatar
Dust
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7268
Joined: 21 Dec 2011, 01:53
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Senad Hadžić iz Banovića krenuo pješke na hadž

Post by Dust » 31 Oct 2012, 18:35

Zar ima neko ko je zaista povjerovao u istinitost navedenih tekstova??

Sile, ne vjerujem da je slika montaza. Mislim da je ruka samo bila blize objektivu kamere, sto je ucinilo neproporcionalnom u odnosu na ostale dijelove tijela.
Gledam te nekim drugim ocima
upravo onako kako ne treba...
I ne shvatam sta mi se desava
nedostaje mi rec koja resava
u tebi je neka tajna ostala
k'o muzika starih majstora

Post Reply

Return to “Religija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests