Egzorcizam, salijevanje, zapisi

Islam, Budizam, Kršćanstvo, hodže, popovi....
User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Egzorcizam, salijevanje, zapisi

Post by greeneyes » 28 Mar 2015, 10:35

Hvala Bogu nemam problema s tim šejtanskim stvarima. Ponajviše zbog-Bilo kuda-bismilla svuda. :kafa
Samo sabura

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80763
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9950 times
Been thanked: 6780 times
Status: Offline

Re: Egzorcizam, salijevanje, zapisi

Post by Julia-Klara » 28 Mar 2015, 10:57

saljevanje strave pomaze, vec sam pricala o svom slucaju i slucaju moje sestre
:kafa
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Egzorcizam, salijevanje, zapisi

Post by Biba » 28 Mar 2015, 11:26

Eh, ja garantiram da meni nikakvo salijevamje pomoglo ne bi...Ma meni je nadrivračara i kazala da meni gledati ne može...a zašto ne može..pa znam, zato što je prevarantica...a sad...tko zna, možda jesam opsjednuta :lud ... ali nečim drugim, nadam se :hihi
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80763
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9950 times
Been thanked: 6780 times
Status: Offline

Re: Egzorcizam, salijevanje, zapisi

Post by Julia-Klara » 28 Mar 2015, 11:38

Biba wrote:Eh, ja garantiram da meni nikakvo salijevamje pomoglo ne bi...Ma meni je nadrivračara i kazala da meni gledati ne može...a zašto ne može..pa znam, zato što je prevarantica...a sad...tko zna, možda jesam opsjednuta :lud ... ali nečim drugim, nadam se :hihi
pomoglo ne bi-znaci nisi probala :cudi a i zasto bi neko tebi saljevao stravu ako nije potrebno ... ne radi se o nadrivracarama nego o zenama koje ipak znaju malo vise i od mene i od tebe
ja sam bila dijete kada mi je prvi put pomoglo, a imala sam 13-14 godina kada je pomoglo i drugi put
sestra je imala 3-4 godine kada je njoj pomoglo

ovo govorim jer sam imala slucaj "lijecenja" na sebi a ne da mi je pricala baba komsinicine tetke koja je znala jednu zenu koja je imala teticnu, koja je znala zenu ili muskarca (nije vise sigurna), ali nemam razloga d ajoj ne vjerujem

znaci MENI se desavalo , i mojoj sestri
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Divlja_u_srcu
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18259
Joined: 30 Jul 2014, 10:39
Location: ``Home is where I`m with you``
Mood:
Status: Offline

Re: Egzorcizam, salijevanje, zapisi

Post by Divlja_u_srcu » 28 Mar 2015, 11:44

Sta ja znam, vjerujem i nevjerujem,,jednom mi je jedan hodza proučio i dao jedan zapis da ga stavim u auto, da ce me kao čuvat. Poslje sam stalno imala problema sa autom, imala i sudar i uvjek nekakve nesreće, pa sam se riješila tog zapisa i poslje tog se umirilo.
Saljevanje strave sam dosta puta imala ali da sam osjetila neku promjenu :cudi
Znam samo jedno,,uvjek sam imala strah, taj strah je bio toliko jak da kako su dani prolazili sve mi je bilo gore, bukvalno sam odlijepila..čak sam pomišljala da vise nemam snage da živim, zivot mi je bio tako jadan,,,dok nisam čula za jednog čovjeka, svašta sam probavala nista mi nije pomagalo,,dok nisam otišla kod tog čovjeka koji me je bukvalno (hvala njemu i dragom Allahu) izliječio, strah je nestao, osjecaj je bio kao da sam se preporodila, to opisati nemogu..zivot mi se povratio i počela sam da uživam u njemu..u tog čovjeka potpuno vjerujem, poslije svog doživljaja a u ovo drugo manje vise..znam da je narodu pomogao kod migrena, svakakvih bolesti i tako dalje..osjetila sam na svojoj kozi da je i meni pomogao.
❤️ Majka❤️
Jedina osoba koja može svačije mjesto da zamjeni a njeno niko nemože. ❤️

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80763
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9950 times
Been thanked: 6780 times
Status: Offline

Re: Egzorcizam, salijevanje, zapisi

Post by Julia-Klara » 28 Mar 2015, 11:53

:ok
ja sam imala manje od 5 godina kada me je mama vodila doktorima jer sam se budila u noci, gledala u jednu tacku, ukocila se ili tresla, nisu me mogli dozvati. Sve je to trajalo po 10ak minuta, pa prolazilo samo od sebe. Doktori su me pregeldali, analizirali krv, trajalo je sedmicama, da bi jedan doktor sam rekao mami da me vodi nekome da mi salije stravu. Receno - ucinjeno-pomoglo. Poslije toga se nije vise desavalo.
Drugi slucaj je bio kad sam vec imala 13-14 godina, iz cista mira su po meni poiskakale neke fleke, ko svrab, takodje doktori nisu znali sta je. Na ulici po povratku od doktora me srela nenina dobra prijateljica, pogledala i rekla "dodji kod mene danas". Ja otisla oko 12, i jos jednom oko 17:00, i rekla mi da ne diram vodu do sutradan. Ustala ujutro, ni fleka , niti icega po meni.
Ta zena je umrla za vrijeme rata, bila je prava vjernica, zivjela sama, nije se udavala, ali dijelila i kapom i sakom, usvojila dijete odmah poslije drugog svjetskog rata, bila omiljena u gradu, vjernica-jedina z akoju sam znala da klanja 5 puta na dan. Kada bih dolazila kod nje a ona klanja vrata od stana su uvjek bila otvorena da onaj koji dolazi slobodno udje u stan dok ona zavrsi.
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Egzorcizam, salijevanje, zapisi

Post by drugrankovic » 28 Mar 2015, 12:04

i posle nije cudna? :obrve
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80763
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9950 times
Been thanked: 6780 times
Status: Offline

Re: Egzorcizam, salijevanje, zapisi

Post by Julia-Klara » 28 Mar 2015, 12:05

:obrve
manje nego ostali ;)
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Divlja_u_srcu
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18259
Joined: 30 Jul 2014, 10:39
Location: ``Home is where I`m with you``
Mood:
Status: Offline

Re: Egzorcizam, salijevanje, zapisi

Post by Divlja_u_srcu » 28 Mar 2015, 12:08

zaboravila sam dodati da sam imala problema i sa nesanicom dugo vremena, i u tome mi je pomogao, spavam ko zaklana :ooo to mi je nekako bilo...ma nemogu opisati, jednostavno kao da sam se ponovo rodila i od tada samo zračim pozitivom, nekad me udari depra ali to je zbog ove zemlje hladne :rol

Julija, sva sam se naježila..drago mi je da ti je pomoglo.
meni je majka (Ala joj rahmetelje) uvjek salijevala stravu, bila pobožna, i ona je dobro to radila nema kome nije pomogla,,,poslje nje sam išla kod par drugih ali nista...ima svašta na ovom dunjaluku ali ona mi je pomogla da strah bude manji da,,no nestao nije..
ka čovjek ima muku, neizdrživu muku i nigdje ne vidi svijetlo u tunelu, onda se hvata i za slamku samo da se izvuče iz mraka,,neka priča ko sta hoće, svako ima svoje mišljenje i pravo u sta da vjeruje ili ne,,ali kad čovjek osjeti na svojoj koži onda bukvalno vjeruje u sve, samo da nađe spas...tako sam barem ja i hvala Bogu pa ima ljudi koji uistinu znaju koristiti svoj dar, kao salijevanje strave i kao ovaj čovjek kod kojeg sam ja bila.
❤️ Majka❤️
Jedina osoba koja može svačije mjesto da zamjeni a njeno niko nemože. ❤️

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80763
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9950 times
Been thanked: 6780 times
Status: Offline

Re: Egzorcizam, salijevanje, zapisi

Post by Julia-Klara » 28 Mar 2015, 12:19

ja uvijek kazem da, ako covjek misli da ce mu nesto pomoci neka to i radi, taman se i govana najeo :cudi
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
SaraSara
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5064
Joined: 30 Dec 2014, 18:24
Status: Offline

Re: Egzorcizam, salijevanje, zapisi

Post by SaraSara » 28 Mar 2015, 12:25

ne mogu reci da ne vjerujem, jer ima primjera u mojoj okolini, ali isto mislim i da kada se previse o tome prica i v previse vjeruje da, da covjek sam sebi prizove nevolju....
ali isto tako znam da kada tonemo, onda vjerujemo u sve i sve cemo uraditi :djed
Ne brini se za ono sto nije doslo i ne zalosti se za ono sto je bilo, jer drugacije nije moglo biti.

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Egzorcizam, salijevanje, zapisi

Post by Biba » 28 Mar 2015, 12:29

Julija Klara, mislim da za moj problem salijevanje straave ne bi pomoglo jer mislim da je puno veci...Ne iskljucujem mogucnost da neki ljudi znaju.Mozda sam se malo prenaglila u pisanju...Pisala sam da je mojoj baki zena sve o sinu pogodila, i mojoj mami...Znas, ponakad sam i sama sumnjalada mi se nesto cudno dogadza .....kad sam imala 14 godina trpjela sam jake bolove a lijecnici nisu imali objasnjenje...srecom, to je prestalo....Nisam htjela da ispadne da sam praznoverna ali palo mi je nesto na pamet...Tri put sam nalazila uvojke kose .....jednom u svom stanu a dva puta bas na putu kojim sam ja prva ttebala ujutro hodati...pramen je bio vezan koncem ali ja se nisam bojala...znam da ima ljudi koji mogu pomoci ali i onih koji su zli....nisam mislila da to ne postoji...mislim samo da meni ne bi pomoglo...voljela bih otici u Medzugorje, bas imam zelju....
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80763
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9950 times
Been thanked: 6780 times
Status: Offline

Re: Egzorcizam, salijevanje, zapisi

Post by Julia-Klara » 28 Mar 2015, 12:52

ja, licno, ne vjerujem u ovakve stvari, to ne moram ponavljati...da me sa dpitaju nema teorije da bih otisla igdje i ikome, jer ne vjerujem, ne dajem prostora da se takve stvari mogu desavati
zlo ali i dobro je svuda oko nas, i na tom principu funkcionira svijet - balans se mora imati
u vradzbine i slicne stvari ne vjerujem :cudi
za lose u zivotu nalazim razloge, ne samo u sebi nego i u drugima, a ne mogu reci da su vrazdzbine upitanju, ili da mi neko zeli napraviti nesto lose
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
tovar
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1326
Joined: 08 Aug 2012, 14:55
Status: Offline

Re: Egzorcizam, salijevanje, zapisi

Post by tovar » 28 Mar 2015, 13:38

storm wrote:
Salahuddin wrote:
storm wrote:Meni je to sve u sferi sugestije i autosugestije.... jednostavno mislim da se onima koji vjeruju u to- to isto i događa :cudi
Samo traže znakove u sebi i oko sebe, dok fakat ne natrče na belaj :lud
Zakonom zabraniti i proganjati :kafa
U Saudijskoj Arabiji sijeku glavu za to. I jos mu spale kucu. Adekvatno, zar ne? :D.
Ja bi samo kuću zapalio :pusi
Ha,ha, pa naravno, ali bi istom tom pogoreliću ponudu za izgradnju nove kuće dao i prije nego bi mu je zapalio ha,ha.
O, sudbo kleta...
vrati mi vjeru...u ljude, u ljubav, u bolje sutra;
za uzvrat ja ću moliti Boga
da ti oprosti za sva moja tužna jutra...

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Egzorcizam, salijevanje, zapisi

Post by Biba » 28 Mar 2015, 14:40

Ne znamod cije strane su moci onih koji salijevaju stravu..bez obzira sto su vjernici??..U katolickoj vjeri stoji da ni Isus nije rado cini cudesa iz razloga sto cudesa moze ciniti i pali andzeo...moc je zadrzao...Ponavljam, Sai Baba ima moc.Provjeravali su ga.On moze iz nicega stvoeiti sivkasti prah za kojeg tvrdi da je ljemovit.On nkje madzioniar.Itekako su ga provjeravali i on je cijenjen u svijetu.U Indiji je doktor genije svemira...On ima moc ali pitanje je od koga ta moc dolazi....u raju nema pepela....Mnoge casne sestre ne vjeruju u vraga tj. u zlo....zlo postoji.....i ljudi koji mogu i zele drugima napraviti zlo....ako je covjek sposoban pobiti miljune ljudi zasto ne bi bio u stanju nekome pojedincu nauditi...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
tovar
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1326
Joined: 08 Aug 2012, 14:55
Status: Offline

Re: Egzorcizam, salijevanje, zapisi

Post by tovar » 28 Mar 2015, 15:38

Crna magija ... bijela magija ... Spaljivanjem "vještica" (Malleus maleficarum), tim strašnim, bezumno sramotnim zakonom iz naše prošlosti smo već nanjeli nepojmljivo zlo ženama kao najsavršenijim Božjim bićima. Ja odbijam vjerovati u egzorcizam, saljevanje, zapise i ostale pseudonime tzv. magije u znak isprike svim ženama suosjećajući se tako sa njihovim žrtvama prošlosti, sadašnjosti a bojim se i budućnosti jer je strašna praksa pokazala da su uvijek na kraju žene krive za sve neobjašnjivo i nedokazljivo samo zato jer su slabije i dižem ovdje svoj glas, "Volimo žene jer one ništa manje ne zaslužuju!"
O, sudbo kleta...
vrati mi vjeru...u ljude, u ljubav, u bolje sutra;
za uzvrat ja ću moliti Boga
da ti oprosti za sva moja tužna jutra...

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Egzorcizam, salijevanje, zapisi

Post by Biba » 28 Mar 2015, 15:49

Tovari, cijenim jako tvoje umjetnicko izrazavanje ali zene nisu spaljivali zato sto su bile slabe vec naprotiv..sto su bile pametne...zavist, ljubomora..i zene nisu najsavrsenija bica, nisu savrsenije od muskaraca...nitko nije savrsen, dakle, nitko ne moze biti ni najsavrseniji...ima muskih skoro savrsenih..izvrsnih..tovariš :djed :oo a sva neravnopravnost mozda proizilazi iz toga sto muski ipak vise vole vladati...ama zene caruju.. :oo..ne zasluzuju sve zene ni da ih se voli...ima i zena monstruma... ama za degeneka dobrog majke mi..
Last edited by Biba on 28 Mar 2015, 16:37, edited 1 time in total.
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
tovar
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1326
Joined: 08 Aug 2012, 14:55
Status: Offline

Re: Egzorcizam, salijevanje, zapisi

Post by tovar » 28 Mar 2015, 16:30

Ljubav je moje najjače oružje a vrstan sam poznavatelj oružja, na žalost. Svoje jedine hvale vrijedne životne pobjede sam izvojevao voleći. Mene voljeti nije strah, mene voljeti nije sram. Bezvrijednih medalja da mi jedva na prsa stanu a samo se ljubavlju ponosim kao jedinim istinskim odlikovanjem na srcu mome. Za mene nema osobe a pogotovo neke dame koja nije vrijedna moje ljubavi bez obzira na sve. Samo je pitanje koliko sam ja sposoban voljeti. Mrziti je lako, mrziti je zlo a indiferentnost je po meni i gora od mržnje ili barem jednaka. Ja ljubav volim. (ovo ću sada postaviti kao potpis, Biba ti si moje nadahnuće)
O, sudbo kleta...
vrati mi vjeru...u ljude, u ljubav, u bolje sutra;
za uzvrat ja ću moliti Boga
da ti oprosti za sva moja tužna jutra...

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Egzorcizam, salijevanje, zapisi

Post by Biba » 28 Mar 2015, 16:48

Ja ne mogu reci da sakoga volim..Ne mrzim ali..ne mogu reci ni da se ne bojim ... moj strah nije bezrazlozan...nisam veliki poznavalac ali ponesto znam...ljubav jest snazno oruzje jer kad volis mirnijiji si...samo ako to oruzje netko ne okrene naopako..ili iz nehaja ne pocini glupost...a mir je svakome potreban...tovar bi trebao svakome biti nadahnuce..ali ja ljubav ne volim...ponekad je teza od samara kojeg na tovara stavljaju... :oo a tovar je edno plemenito bice...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
tovar
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1326
Joined: 08 Aug 2012, 14:55
Status: Offline

Re: Egzorcizam, salijevanje, zapisi

Post by tovar » 28 Mar 2015, 19:59

Salahuddin wrote:
:aplauz

Ljubav jeste oruzje. Ljubav je pozitivna osobina i nema mnogo onih koji vole, bez kondicionala. I takva kakva jest (pozitivna energija), ona zraci oko osobe koja posjeduje tu vrlinu i tesko je nesto uraditi osobi koja nadasve voli. Samo naprijed Tovar. Cinis svima oko sebe uslugu svojim prisustvom. :ok
Lako je biti forumaš sa takvim urednicima!

Mi smo onakvi kakvim nas vi učinite, mi smo vašeg uredništva djela, mi smo ovdje odraz vaše duše.
O, sudbo kleta...
vrati mi vjeru...u ljude, u ljubav, u bolje sutra;
za uzvrat ja ću moliti Boga
da ti oprosti za sva moja tužna jutra...

Post Reply

Return to “Religija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests