Sve je više prelazaka u Islam

Islam, Budizam, Kršćanstvo, hodže, popovi....
User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Sve je više prelazaka u Islam

Post by paparaci » 17 Jan 2015, 01:15

laganini wrote:..isus je začet po duhu svetom i zbog toga se rabi izraz sin božiji...znači marija je odabrana ta da ga rodi..sad jasnije.. :ok
shvatam sta mi govoris.
ali on je meni rekao kako je Isus ipak Bog.
zatim rece onu poznatu kako je on zrtvovao svoj zivot za sve nas - za one koji su bili i koji ce biti.
pitam ga onda kako je to moguce, ako je Bog? jer Bog ne umire.
za taj cin je odbacio to bozansko sa sebe i postao smrtnik.
dobro. shvatam.
pa ko ga je ozivio opet? Bog!
pa ko je Bog? on (Isus). :sok

kako moze sam sebe oziviti ako je postao smrtnik?
valjda mora postojati Bog koji ga je povratio u zivot?

itd. - jako zapetljan i naporan razgovor.

shvatio sam samo da on tj. Isus oslikava ta tri bica ili svojstva. nikako da skontam. :cudi
Lebowski wrote:Nema mehanizma koji to omogucava..ali vjerske knjige mozes alobodno tuziti za vrijedjanje. Da je neka druga knjiga bila bi povucena iz prodaje.

I to sve rade maloj djeci koja pojma ne mogu imati o Bogu i slicno... indoktrinacija od malena. Treba pustiti ljude do 18 g pa nek onda biraju sta ce sa sibim
tako je. pustimo djecu da rade sta hoce. neka sami svoj duh i svoju licnost razvijaju. nemojmo ih uciti ponasanju, radu, disciplini, slati ih u vrtice, skole. neka sami odluce sta ce i kako ce. nase je samo da im ponudimo krov nad glavom, da ih obucemo i nahranimo. tako sve do punoljetnosti. a onda, kud koji mili moji.
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

User avatar
Rockefeller
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3670
Joined: 21 Apr 2013, 01:46
Status: Offline

Re: Sve je više prelazaka u Islam

Post by Rockefeller » 17 Jan 2015, 01:20

JCR wrote:
Rockefeller wrote:
Salahuddin wrote: Prelaskom na judaizam ces ispuniti svoju zelju (mada islamu ne manjka doktora nauka ali eto, ti bi da moraju biti i bogati, kao da je siromastvo rezervisano samo za muslimane).
Za mene jednog nije teško. Ja mogu i u džep. A od judaizma bi islamski svijet imao štošta naučiti i dobrog čuti.
Da naucimo ubijati 2500 ljudi svako ljeto :pk
Ubijanje nije svojstveno samo Jevrejima. I muslimani su to radili i rade i danas kao i svi ostali.
Like Frankie said I did it my way!
__________________________________________________

Buddy, you're a young man, hard man
Shouting in the street, gonna take on the world someday
You got blood on your face, you big disgrace
Waving your banner all over the place

___________________________________________________
Think different

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: Sve je više prelazaka u Islam

Post by JCR » 17 Jan 2015, 01:28

1. To su ekstremisti
2. Ti ekstremisti ubiju vise muslimana vec ostalih
3. To niko ne opravdava za razliku od paradrzave Izrael koja je nastala i zivi na genocidu nad Palestincima (muslimanima i krscanima)

Ne vidim nista tu na sta bi se trebalo ugledati. Svjetski lihvari koji su zapoceli dva svjetska rata samo kako bi dosli do svog cilja.

User avatar
Rockefeller
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3670
Joined: 21 Apr 2013, 01:46
Status: Offline

Re: Sve je više prelazaka u Islam

Post by Rockefeller » 17 Jan 2015, 01:45

JCR wrote:1. To su ekstremisti
2. Ti ekstremisti ubiju vise muslimana vec ostalih
3. To niko ne opravdava za razliku od paradrzave Izrael koja je nastala i zivi na genocidu nad Palestincima (muslimanima i krscanima)

Ne vidim nista tu na sta bi se trebalo ugledati. Svjetski lihvari koji su zapoceli dva svjetska rata samo kako bi dosli do svog cilja.
Jesu započeli dva svjetska rata ako su etnička većina u Njemačkoj i Austriji.

Ni muslimani nisu ništa manje ekstremisti. A muslimani Turci su napravili genocid nad Armencima. Onda su etnički očistili pola Kipra. Reklo bi se da oni imaju nešto protiv pravoslavaca.
Like Frankie said I did it my way!
__________________________________________________

Buddy, you're a young man, hard man
Shouting in the street, gonna take on the world someday
You got blood on your face, you big disgrace
Waving your banner all over the place

___________________________________________________
Think different

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Sve je više prelazaka u Islam

Post by Lebowski » 17 Jan 2015, 08:56

Salahuddin wrote:
paparaci wrote:
laganini wrote:..isus je začet po duhu svetom i zbog toga se rabi izraz sin božiji...znači marija je odabrana ta da ga rodi..sad jasnije.. :ok
shvatam sta mi govoris.
ali on je meni rekao kako je Isus ipak Bog.
zatim rece onu poznatu kako je on zrtvovao svoj zivot za sve nas - za one koji su bili i koji ce biti.
pitam ga onda kako je to moguce, ako je Bog? jer Bog ne umire.
za taj cin je odbacio to bozansko sa sebe i postao smrtnik.
dobro. shvatam.
pa ko ga je ozivio opet? Bog!
pa ko je Bog? on (Isus). :sok

kako moze sam sebe oziviti ako je postao smrtnik?
valjda mora postojati Bog koji ga je povratio u zivot?

itd. - jako zapetljan i naporan razgovor.

shvatio sam samo da on tj. Isus oslikava ta tri bica ili svojstva. nikako da skontam. :cudi
Lebowski wrote:Nema mehanizma koji to omogucava..ali vjerske knjige mozes alobodno tuziti za vrijedjanje. Da je neka druga knjiga bila bi povucena iz prodaje.

I to sve rade maloj djeci koja pojma ne mogu imati o Bogu i slicno... indoktrinacija od malena. Treba pustiti ljude do 18 g pa nek onda biraju sta ce sa sibim
tako je. pustimo djecu da rade sta hoce. neka sami svoj duh i svoju licnost razvijaju. nemojmo ih uciti ponasanju, radu, disciplini, slati ih u vrtice, skole. neka sami odluce sta ce i kako ce. nase je samo da im ponudimo krov nad glavom, da ih obucemo i nahranimo. tako sve do punoljetnosti. a onda, kud koji mili moji.
I
Ne zamaraj se. Lebowski se pokazao kao islamofob. Nazalost.
Ha? Nisam ja nikakav islamofob, kakve su to smijesne kvalifikacije da se diskredituje sagovornik.. svako ko imalo sumnja i postavlja pitanja odmab islamofob. :hm
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Sve je više prelazaka u Islam

Post by Lebowski » 17 Jan 2015, 09:31

Možda ne poznajem islam kao ti i možda ne znam 40000 hadisa al poznajem ga dovoljno da mogu o njemu pričati.
To što si mi sada rekao bi mi reklo 95% vjernika iako znam koliko je ko pročitao, kad i koliko toga je shvatio, na koji način je čitao..
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Sve je više prelazaka u Islam

Post by Lebowski » 17 Jan 2015, 10:02

paparaci wrote:
laganini wrote:..isus je začet po duhu svetom i zbog toga se rabi izraz sin božiji...znači marija je odabrana ta da ga rodi..sad jasnije.. :ok
shvatam sta mi govoris.
ali on je meni rekao kako je Isus ipak Bog.
zatim rece onu poznatu kako je on zrtvovao svoj zivot za sve nas - za one koji su bili i koji ce biti.
pitam ga onda kako je to moguce, ako je Bog? jer Bog ne umire.
za taj cin je odbacio to bozansko sa sebe i postao smrtnik.
dobro. shvatam.
pa ko ga je ozivio opet? Bog!
pa ko je Bog? on (Isus). :sok

kako moze sam sebe oziviti ako je postao smrtnik?
valjda mora postojati Bog koji ga je povratio u zivot?

itd. - jako zapetljan i naporan razgovor.

shvatio sam samo da on tj. Isus oslikava ta tri bica ili svojstva. nikako da skontam. :cudi
Lebowski wrote:Nema mehanizma koji to omogucava..ali vjerske knjige mozes alobodno tuziti za vrijedjanje. Da je neka druga knjiga bila bi povucena iz prodaje.

I to sve rade maloj djeci koja pojma ne mogu imati o Bogu i slicno... indoktrinacija od malena. Treba pustiti ljude do 18 g pa nek onda biraju sta ce sa sibim
tako je. pustimo djecu da rade sta hoce. neka sami svoj duh i svoju licnost razvijaju. nemojmo ih uciti ponasanju, radu, disciplini, slati ih u vrtice, skole. neka sami odluce sta ce i kako ce. nase je samo da im ponudimo krov nad glavom, da ih obucemo i nahranimo. tako sve do punoljetnosti. a onda, kud koji mili moji.
Svi će se složiti da je to indoktrinacija, čak i vjerska lica, eksperti :cudi
To za 18 godina kažem onako, da dočaram ali svakako je prerano djeci od 4 godine ubacivati u glavu svašta a i ako neko želi neka dijete uputi tamo gdje treba a ne u školi da uči o tome...

Hajd i neka uči al nemojte kasnije palamuditi o tome da su djeca sama birala.

Drugo, kakve to ima veze sa duhom, ličnošću, ponašanjem, disciplinom.. o čemu ba pričaš?
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Sve je više prelazaka u Islam

Post by Lebowski » 17 Jan 2015, 10:09

JCR wrote:Kad je drzava dala i jednu marku za izgradnju bilo kojeg vjerskog objekta. Sumnjam i za Medjugorje da su ista dali. Nedavno se u mom rodnom mjestu pravila sehidska cesma. Sta mislis kolko je drzava dala? Iznesi dokaz da daju pare pa cemo pricat
Općina pomogla sa 800 hiljada KM.

http://www.klix.ba/vijesti/bih/otvorena ... /141120114
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: Sve je više prelazaka u Islam

Post by JCR » 17 Jan 2015, 10:48

Lebowski wrote:
JCR wrote:Kad je drzava dala i jednu marku za izgradnju bilo kojeg vjerskog objekta. Sumnjam i za Medjugorje da su ista dali. Nedavno se u mom rodnom mjestu pravila sehidska cesma. Sta mislis kolko je drzava dala? Iznesi dokaz da daju pare pa cemo pricat
Općina pomogla sa 800 hiljada KM.

http://www.klix.ba/vijesti/bih/otvorena ... /141120114
Prvi slucaj za koji ja cujem i to sa 800.000 :cudi Pogledaj koliko je jos dzamija izgradjeno bez pomoci drzave ukljucujuci neke koje su porusene u agresiji na BiH. Izolovan ali pozitivan slucaj

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: Sve je više prelazaka u Islam

Post by JCR » 17 Jan 2015, 10:54

Rockefeller wrote:
JCR wrote:1. To su ekstremisti
2. Ti ekstremisti ubiju vise muslimana vec ostalih
3. To niko ne opravdava za razliku od paradrzave Izrael koja je nastala i zivi na genocidu nad Palestincima (muslimanima i krscanima)

Ne vidim nista tu na sta bi se trebalo ugledati. Svjetski lihvari koji su zapoceli dva svjetska rata samo kako bi dosli do svog cilja.
Jesu započeli dva svjetska rata ako su etnička većina u Njemačkoj i Austriji.

Ni muslimani nisu ništa manje ekstremisti. A muslimani Turci su napravili genocid nad Armencima. Onda su etnički očistili pola Kipra. Reklo bi se da oni imaju nešto protiv pravoslavaca.
Nikad nisi cuo za pojam "Siva eminencija". To su oni koji se mijesaju u politiku drugih drzava, ostvaruju svoje ciljeve kroz tudje proteste i ratove primjer ti je ona revolucija kad su skinuli Milosevica. Oktobarska kako vec...

Koliko ima muslimanskih drzava a koliko zidovskih? Genocid niko ne opravdava, ali zidovske niko ne osudjuje. Naravno od vas komunjara se ne moze cuti nista cime se zidovi osudjuju jer zaboga to su zrtve Holokausta.

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Sve je više prelazaka u Islam

Post by Lebowski » 17 Jan 2015, 11:34

JCR wrote:
Lebowski wrote:
JCR wrote:Kad je drzava dala i jednu marku za izgradnju bilo kojeg vjerskog objekta. Sumnjam i za Medjugorje da su ista dali. Nedavno se u mom rodnom mjestu pravila sehidska cesma. Sta mislis kolko je drzava dala? Iznesi dokaz da daju pare pa cemo pricat
Općina pomogla sa 800 hiljada KM.

http://www.klix.ba/vijesti/bih/otvorena ... /141120114
Prvi slucaj za koji ja cujem i to sa 800.000 :cudi Pogledaj koliko je jos dzamija izgradjeno bez pomoci drzave ukljucujuci neke koje su porusene u agresiji na BiH. Izolovan ali pozitivan slucaj
NIje to izolovan slučaj. Većina džamija se gradi od novca iz stranih donacija i džematlija ali pomaže i vlast, država.. onoliko koliko je moguće. Hajd, nije tema ali samo da reagujem na ovu tvoju tvrdnju da država nije dala ni marku za izgradnju bilo kojeg vjerskog objekta. Nećemo dalje. :oo
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Sve je više prelazaka u Islam

Post by paparaci » 18 Jan 2015, 02:34

Lebowski wrote:
Svi će se složiti da je to indoktrinacija, čak i vjerska lica, eksperti :cudi
pa mozemo reci da je sve indoktrinacija sto roditelji cine. bez obzira o kakvom svjetonazoru se radilo. da li to za nekog bilo ispravno ili ne. :cudi
To za 18 godina kažem onako, da dočaram ali svakako je prerano djeci od 4 godine ubacivati u glavu svašta a i ako neko želi neka dijete uputi tamo gdje treba a ne u školi da uči o tome...
ma ja. to sad kazes onako kad ne znas sta bi drugo. poput mrkija - jegulja. :oo :p
hoces li se odluciti - indoktrinacija, ali ipak je dozvoljavas?
Hajd i neka uči al nemojte kasnije palamuditi o tome da su djeca sama birala.
za to imaju vremena kad odrastu tj. sazriju dovoljno.
a "moja" je duznost i obaveza da ih odgojim u duhu islama.
kako ce kasnije odluciti, to je zaista njihova stvar.
Drugo, kakve to ima veze sa duhom, ličnošću, ponašanjem, disciplinom.. o čemu ba pričaš?
kakve veze nema?
pricam o tome da ti pricas ( :D. ) o nametanju vjere i o kojekakvoj slobodi izbora.
pa kad je tako, zasto im onda nametati uopste bilo sta? zasto ih tjerati da uce pisati i citati, da idu u skolu,.....
mozda to oni uopste ne zele!?
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Sve je više prelazaka u Islam

Post by Lebowski » 22 Jan 2015, 22:15

evo još jedna :123


Bosanka sa prebivalištem u Holandiji
Rođena kršćanka prihvatila Islam kao svoju religiju!

Image

Tatjana Merjam Đurđević je rođena Sarajka, odrasla u Mostaru sa stalnim prebivalištem u Holandiji. Odrasla je u tradicionalnoj kršćanskoj porodici i za naš portal govori zašto je Islam prihvatila kao svoju vjeru i kako je nositi hidžab u zapadnom svijetu. Tatjana predaje na medicinskom fakultetu forenziku, drži studio za Ismakologiju, više poznato kao yoga, i posjeduje ordinaciju u kojoj radi sa zlostavljanim ženama i djecom u obliku kreativne terapije. U sklopu ordinacije radi Hidžamu i kiropraktičke tretmane.

Novi: Šta vas je motivisalo da pređete na Islam?

Ne bih to nazvala prelazak na Islam, jer za mene je to nešto što sam oduvijek osjećala u srcu, ali naravno trebalo je proći razna iskušenja da bih hvala Bogu spoznala istinu.

Novi: Kako su reagirali najbliži prijatelji i rodbina kada ste im rekli da ćete prihvatiti Islam?

Naravno da je bilo dosta negativnih reakcija, ali se nisam obazirala na takve reakcije, niti se danas obazirem. Bilo je i pozitivnih reakcija, pa čak i oduševljenja od strane prijatelja.

Novi: Zasto je Islam drugčiji od ostalih religija?

Razlika je u islamskoj molitvi tj. namazu, ne postoji nešto što se naziva posrednik, tj.obraćanje Bogu je direktno i iz srca. Jednom su me upitali šta dobivaš namazom? Odgovorih, da namazom ne dobijam ništa, ali puno toga gubim, čudno su me gledali dok im nisam objasnila da se oslobađam nemira, ljubomore, mržnje, straha od smrti itd.

Novi:Veliki broj građana prelazi na Islam, šta je razlog?

Smatram da ih motiviše ono što je i mene motiviralo, spoznaja istine i prave ruke spasa.

Novi: Da li je teško nositi hidžab u zapadnim zemljama?

Ne bih to nazvala teškoćom, to je moj lični odabir, uvijek postoje oni koji te gledaju mrko i poprijeko, ali snaga leži u čovjeku i ja je pronalazim u samoj sebi. Svako ima pravo da vjeruje ili nevjeruje, ja nosim hidžab jer se osjećam čisto i zaštićeno.

Novi: Kako komentarišete zabranu nošenja hidžaba u nekim zemljama?

Smatram da to nije ničije pravo da zabranjuje lični izbor svakog pojedinca. Naprimjer, u Francuskoj zbog aktuelnih dešavanja masovno govore o slobodi, pa zar nije sloboda nositi hidžab?
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Sve je više prelazaka u Islam

Post by KOMESAR » 01 Feb 2015, 11:09

Nakon što su vidjeli jednostavnost i ravnopravnost među svim ljudima, u Saudijskoj Arabiji je islam prihvatilo 500 Kineza.


Bez obzira na bogatstvo koje je posjedovao bivši Saudijski kralj, a koje se mjeri na nekoliko milijardi dolara, on je ipak ukopan u prašnjavu zemlju sa običnim nišanima kao i svako drugi. Islam nalaže da se grobovi ne ukrašavaju niti da se prave grobnice na njima, s obzirom da su kod Allaha svi ljudi jednaki a samo se razlikuju po bogobojaznosti.

Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Sve je više prelazaka u Islam

Post by Lebowski » 02 Feb 2015, 22:42

Neki dan i 2 čovjeka u Luksemburgu prešli na islam.
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Sve je više prelazaka u Islam

Post by paparaci » 02 Feb 2015, 23:44

ovu temu je sevap zakljucati i baciti u kontejner.
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120506
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6995 times
Been thanked: 7946 times
Status: Online

Lindsay Lohan obrisala sve postove zbog prelaska u islam

Post by Krokodil Behko » 17 Jan 2017, 09:49

Image
Američka pjevačica i glumica Lindsay Lohan obrisala je sve postove i fotografije sa njenog Instagrama, a opisu poruke napisala je "Alaikum salam" ili "Mir s vama".
Svjetski mediji već odavno uveliko pišu kako je Lohan prešla na islam, a pjevačica nije ni demantovala, ali ni priznala tu informaciju.

Prošle godine je u izjavi za američke medije kazala kako je prije dvije godine pročitala Kur'an, a je osnovala je i produkcijsku kompaniju u Dubaiju, gdje je i dočekala 2017. godinu.

"Moji vrlo bliski prijatelji iz Londona i Saudijske Arabije dali su mi Kur'an, kojeg sam ponijela sa sobom u New York i učila iz njega. To mi je otvorilo vrata spoznavanja duhovnosti, da pronađem sebe", rekla je Lindsay na turskoj TV Haber Turk.

(vijesti.ba)
online

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Lindsay Lohan obrisala sve postove zbog prelaska u islam

Post by Nice try » 17 Jan 2017, 09:58

Nema šta nije probala,pa dođe na red i promjena vjere.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Lindsay Lohan obrisala sve postove zbog prelaska u islam

Post by Bla » 17 Jan 2017, 10:01

sav sam se naježio :oo

jeko ona?
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119837
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5701 times
Been thanked: 12281 times
Contact:
Status: Online

Re: Lindsay Lohan obrisala sve postove zbog prelaska u islam

Post by Maja » 17 Jan 2017, 10:45

Buduci terorista.

Post Reply

Return to “Religija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 53 guests