Reis Husein ef. Kavazović

Islam, Budizam, Kršćanstvo, hodže, popovi....
User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Bajramska hutba reisa Kavazovića: Neka svako poradi na svom oporavku, a potom neka djeluje na druge

Post by Naseef Mushroom » 04 May 2022, 07:47

Lavlje_srce wrote: 03 May 2022, 21:49
Naseef Mushroom wrote: 03 May 2022, 00:56Znači ne izlazi se na proteste ali kada se radi o snimanju da se protestuje tu je se toliko prijavilo da budu statisti da su poremetili saobraćaj. Kakvo objašnjenje imaš za to ludilo da se više ljudi prijavi da glumi proteste u BH nego da se prijavi na proteste? :oo
Pa ljudi su izgubili vjeru da glasanjem i/ili protestima mogu bilo sta izmjeniti u smislu skidanja oligarha u politici, objasnila sam u postu koji si citirao. Sto je najgore, u pravu su. Uz to, ne postoji zdrava politicka alternativa troglavoj azdaji.

S druge strane, taj spot je itekako imao pozitivnog odjeka, plus u Dubiozu Kolektiv ljudi vjeruju, kao formu drustvenog protesta izrazenog kroz umjetnicku ekspresiju.
Ali ovo je skroz novi level što se tiče snimanja spota.
Zamisli jednom svake dvije godine neko organizuje proteste i niko se ne pojavi a onda se neko oglasi da mu treba statista da se glumi da se protestuje u Bosni i pojave se stotine. Ne znam stvarno koji od tih smajlija bolje ide :D. :grana ili :place

I onda ide snimanje gdje režiser kaže svima da treba da izgleda kao da su izašli protestovati, policija u pripravnosti a oni skrenu u tržni centar jer je sniženje. Još im kaže na kraju snimanja da će se pjesma zvati himna generaciije i onda ta generacija svrati u kafič i svi veselo razgovaraju kako su dobro odglumili da su izašli na ulicu :D. :grana :place

Ima istine u mnogim stvarima koje si napisala ali to su osobe koje svaki dan najmanje dva puta iskreno uzdahnu od muke ali imaju i oni koji se kriju iza toga šta si napisala i koriste ih kao alibi, njima treba samo dobar prut, kao ovim na snimanju. Baš oni koji najviše slušaju Dubiozu i koji će se prvi pojaviti na snimanju su ti koji najviše i pljuju današnje stanje.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
MorningStar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6188
Joined: 08 Nov 2020, 21:29
Mood:
Has thanked: 890 times
Been thanked: 1334 times
Status: Offline

Re: Bajramska hutba reisa Kavazovića: Neka svako poradi na svom oporavku, a potom neka djeluje na druge

Post by MorningStar » 04 May 2022, 08:21

carobnjak N wrote: 03 May 2022, 06:52
Lavlje_srce wrote: 03 May 2022, 00:25

Globalna ekonomija je u zadnjoj fazi Nemanja. Nemoj samo ti o bolesti. :ha
kako vi kažete @kravlje srce
:valja ok humor not bad :ooo
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Bajramska hutba reisa Kavazovića: Neka svako poradi na svom oporavku, a potom neka djeluje na druge

Post by carobnjak N » 04 May 2022, 08:53

najavljuju ga jos tamo od Mojsija :oo
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Bajramska hutba reisa Kavazovića: Neka svako poradi na svom oporavku, a potom neka djeluje na druge

Post by Lavlje_srce » 04 May 2022, 20:35

MorningStar wrote: 04 May 2022, 08:21
carobnjak N wrote: 03 May 2022, 06:52kako vi kažete @kravlje srce
:valja ok humor not bad :ooo
Taj degutantni primitivizam tebi potpada pod "humor"? Primijeni ga na bliznjima ili jos bolje na nekom cetvrtastom rmpaliji duplo vecem od od sebe. Hoces? Neces naravno. Lako je verbalno onanisati online, nekima je to domet. :ok

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Bajramska hutba reisa Kavazovića: Neka svako poradi na svom oporavku, a potom neka djeluje na druge

Post by Lavlje_srce » 04 May 2022, 20:48

Naseef Mushroom wrote: 04 May 2022, 07:47Ali ovo je skroz novi level što se tiče snimanja spota.
Zamisli jednom svake dvije godine neko organizuje proteste i niko se ne pojavi a onda se neko oglasi da mu treba statista da se glumi da se protestuje u Bosni i pojave se stotine. Ne znam stvarno koji od tih smajlija bolje ide :D. :grana ili :place

I onda ide snimanje gdje režiser kaže svima da treba da izgleda kao da su izašli protestovati, policija u pripravnosti a oni skrenu u tržni centar jer je sniženje. Još im kaže na kraju snimanja da će se pjesma zvati himna generaciije i onda ta generacija svrati u kafič i svi veselo razgovaraju kako su dobro odglumili da su izašli na ulicu :D. :grana :place

Ima istine u mnogim stvarima koje si napisala ali to su osobe koje svaki dan najmanje dva puta iskreno uzdahnu od muke ali imaju i oni koji se kriju iza toga šta si napisala i koriste ih kao alibi, njima treba samo dobar prut, kao ovim na snimanju. Baš oni koji najviše slušaju Dubiozu i koji će se prvi pojaviti na snimanju su ti koji najviše i pljuju današnje stanje.
Pa jeste, tuzno je, ljudi su izludjeni. S jedne strane im se nudi lazni zapadnjacki sjaj Zare i Max Mare, a s druge strane ljudi se u visoko korumpiranom drustvu jedva bore da poplacaju racune i prezive. Srednji sloj drustva je generator progresa, sto ekonomskog sto intelektualnog, a on polako ali sigurno nestaje svuda u svijetu. Buckle up, teska vremena dolaze.

Na kraju ce doci do revolucije ili nam nema spasa. Ocigledno jos uvijek voda nije dosla do grla, s tim sto kad pogledas npr. Ziva istina TV, izgleda da je ta granica vec predjena. Bice da joj nije doslo do trenutka kada se kriticna masa suocava s gladju. Kada dodje, umjesto podlijeganja ratnohuskackoj retorici koja se javi kod onih koji osim iste nemaju sta ponuditi da bi ostali na pozicijama, nadati se da ce doci do sistemske transformacije drustva i postavljanja istog na prije svega zdrave temelje.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37890
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2945 times
Been thanked: 2287 times
Status: Offline

Re: Bajramska hutba reisa Kavazovića: Neka svako poradi na svom oporavku, a potom neka djeluje na druge

Post by Pasaga » 04 May 2022, 21:06

recimo,kakva je sit. ovde
malo,nako pratim...bezvrjedno je
samo magla,prasina
koriste se ove napetosti,konflikti
dizu cjenu potrosackih korpi u nebesa,nemozes vise ni pratit
covjek se zapita,jel to do valute ....blato obicno
Pojedine drzavne ustanove,koje imaju jos malo socijalnih celija su
poceli ozbiljno upozoravati
vele,izbijanje konflikata je vrlo izvjesno u ovakvom miljeu
ne zbog vanjskih faktora,turbulencija,vec radi domacih pohlepnih,koji u svemu ucjenjuju narod
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
MorningStar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6188
Joined: 08 Nov 2020, 21:29
Mood:
Has thanked: 890 times
Been thanked: 1334 times
Status: Offline

Re: Bajramska hutba reisa Kavazovića: Neka svako poradi na svom oporavku, a potom neka djeluje na druge

Post by MorningStar » 04 May 2022, 23:58

Lavlje_srce wrote: 04 May 2022, 20:35
MorningStar wrote: 04 May 2022, 08:21
:valja ok humor not bad :ooo
Taj degutantni primitivizam tebi potpada pod "humor"? Primijeni ga na bliznjima ili jos bolje na nekom cetvrtastom rmpaliji duplo vecem od od sebe. Hoces? Neces naravno. Lako je verbalno onanisati online, nekima je to domet. :ok
Evo ti snikers
:D.

Muu

:valja morao sam

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Bajramska hutba reisa Kavazovića: Neka svako poradi na svom oporavku, a potom neka djeluje na druge

Post by Lavlje_srce » 05 May 2022, 00:04

MorningStar wrote: 04 May 2022, 23:58Evo ti snikers
:D.

Muu

:valja morao sam
Glumis kravu? Pa dobro, nije ti ni prvi niti posljednji put. Svako ima svoju zabavu.:inasab

User avatar
MorningStar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6188
Joined: 08 Nov 2020, 21:29
Mood:
Has thanked: 890 times
Been thanked: 1334 times
Status: Offline

Re: Bajramska hutba reisa Kavazovića: Neka svako poradi na svom oporavku, a potom neka djeluje na druge

Post by MorningStar » 05 May 2022, 00:07

Lavlje_srce wrote: 05 May 2022, 00:04
MorningStar wrote: 04 May 2022, 23:58Evo ti snikers
:D.

Muu

:valja morao sam
Glumis kravu? Pa dobro, nije ti ni prvi niti posljednji put. Svako ima svoju zabavu.:inasab
:valja
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.


User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Bajramska hutba reisa Kavazovića: Neka svako poradi na svom oporavku, a potom neka djeluje na druge

Post by Naseef Mushroom » 05 May 2022, 01:05

Lavlje_srce wrote: 04 May 2022, 20:48
Naseef Mushroom wrote: 04 May 2022, 07:47Ali ovo je skroz novi level što se tiče snimanja spota.
Zamisli jednom svake dvije godine neko organizuje proteste i niko se ne pojavi a onda se neko oglasi da mu treba statista da se glumi da se protestuje u Bosni i pojave se stotine. Ne znam stvarno koji od tih smajlija bolje ide :D. :grana ili :place

I onda ide snimanje gdje režiser kaže svima da treba da izgleda kao da su izašli protestovati, policija u pripravnosti a oni skrenu u tržni centar jer je sniženje. Još im kaže na kraju snimanja da će se pjesma zvati himna generaciije i onda ta generacija svrati u kafič i svi veselo razgovaraju kako su dobro odglumili da su izašli na ulicu :D. :grana :place

Ima istine u mnogim stvarima koje si napisala ali to su osobe koje svaki dan najmanje dva puta iskreno uzdahnu od muke ali imaju i oni koji se kriju iza toga šta si napisala i koriste ih kao alibi, njima treba samo dobar prut, kao ovim na snimanju. Baš oni koji najviše slušaju Dubiozu i koji će se prvi pojaviti na snimanju su ti koji najviše i pljuju današnje stanje.
Pa jeste, tuzno je, ljudi su izludjeni. S jedne strane im se nudi lazni zapadnjacki sjaj Zare i Max Mare, a s druge strane ljudi se u visoko korumpiranom drustvu jedva bore da poplacaju racune i prezive. Srednji sloj drustva je generator progresa, sto ekonomskog sto intelektualnog, a on polako ali sigurno nestaje svuda u svijetu. Buckle up, teska vremena dolaze.

Na kraju ce doci do revolucije ili nam nema spasa. Ocigledno jos uvijek voda nije dosla do grla, s tim sto kad pogledas npr. Ziva istina TV, izgleda da je ta granica vec predjena. Bice da joj nije doslo do trenutka kada se kriticna masa suocava s gladju. Kada dodje, umjesto podlijeganja ratnohuskackoj retorici koja se javi kod onih koji osim iste nemaju sta ponuditi da bi ostali na pozicijama, nadati se da ce doci do sistemske transformacije drustva i postavljanja istog na prije svega zdrave temelje.
Sve šta si nabrojala u dosadašnjim postovima, zašto je naš narod takav, iako se sa nekim stvarima ne slažem ipak poštujem što si sve obrazložila i shvatam tvoj pogled na današnje društvo.
Ali ipak, možda čak i nesvjesno, si u drugoj rečenici ovog citiranog posta bolje objasnila zašto se narod, pogotovo mladi, tako pasivno ponašaju.

Jednom je jedan čovjek kojeg znam rekao nešto ružno, ali kada bolje razmislim rekao je samo brutalnu istinu. Kaže da je dobro ako zbog Ukrajine sve poskupi, da ne može više niko priuštiti gorivo, auta, čevape, hljeb, pivu, kahve, mobitele, internet, kafiće i da ode sve u p.m. jer će tek onda možda neko razmisliti gdje živi. Da ako ih ovo sve spusti na zemlju da će onda možda razmisliti gdje žive.

Kaže da nije ni čudo što niko ne razmišlja na proteste ako i oni sa malom platom mogu sebi priuštiti kafiće, kladionice, telefone, duhan, diskoteke, ćevape, obavezne proslave za novu godinu i 1. maj. Kada nestane "Nema nigdje rahatluka kao u Bosni" možda će im iz guzice doći u glavu jer ako se to ne desi kako njima objasniti da žive teško i da moraju izaći na ulice ako ne vide potrebu da išta promjenu?
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Bajramska hutba reisa Kavazovića: Neka svako poradi na svom oporavku, a potom neka djeluje na druge

Post by carobnjak N » 05 May 2022, 06:08

MorningStar wrote: 04 May 2022, 23:58
Lavlje_srce wrote: 04 May 2022, 20:35

Taj degutantni primitivizam tebi potpada pod "humor"? Primijeni ga na bliznjima ili jos bolje na nekom cetvrtastom rmpaliji duplo vecem od od sebe. Hoces? Neces naravno. Lako je verbalno onanisati online, nekima je to domet. :ok
Evo ti snikers
:D.

Muu

:valja morao sam
ali koji je to licemjer zenski, meni daje nadimke, kao ja Nemanja, a kad joj se uzvrati istom mjerom, glumi žrtvu i kao ja sam slaba žena :bua
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Bajramska hutba reisa Kavazovića: Neka svako poradi na svom oporavku, a potom neka djeluje na druge

Post by Lavlje_srce » 05 May 2022, 19:18

Naseef Mushroom wrote: 05 May 2022, 01:05Sve šta si nabrojala u dosadašnjim postovima, zašto je naš narod takav, iako se sa nekim stvarima ne slažem ipak poštujem što si sve obrazložila i shvatam tvoj pogled na današnje društvo.
Ali ipak, možda čak i nesvjesno, si u drugoj rečenici ovog citiranog posta bolje objasnila zašto se narod, pogotovo mladi, tako pasivno ponašaju.

Jednom je jedan čovjek kojeg znam rekao nešto ružno, ali kada bolje razmislim rekao je samo brutalnu istinu. Kaže da je dobro ako zbog Ukrajine sve poskupi, da ne može više niko priuštiti gorivo, auta, čevape, hljeb, pivu, kahve, mobitele, internet, kafiće i da ode sve u p.m. jer će tek onda možda neko razmisliti gdje živi. Da ako ih ovo sve spusti na zemlju da će onda možda razmisliti gdje žive.

Kaže da nije ni čudo što niko ne razmišlja na proteste ako i oni sa malom platom mogu sebi priuštiti kafiće, kladionice, telefone, duhan, diskoteke, ćevape, obavezne proslave za novu godinu i 1. maj. Kada nestane "Nema nigdje rahatluka kao u Bosni" možda će im iz guzice doći u glavu jer ako se to ne desi kako njima objasniti da žive teško i da moraju izaći na ulice ako ne vide potrebu da išta promjenu?
Vrlo je moguce da se to i desi.

Glad ima vlastitu logiku kojom vrlo precizno razlucuje bitno od nebitnog.

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Bajramska hutba reisa Kavazovića: Neka svako poradi na svom oporavku, a potom neka djeluje na druge

Post by Lavlje_srce » 05 May 2022, 19:25

carobnjak N wrote: 05 May 2022, 06:08ali koji je to licemjer zenski, meni daje nadimke, kao ja Nemanja, a kad joj se uzvrati istom mjerom, glumi žrtvu i kao ja sam slaba žena :bua
Nemanjom te nazvao Rum, vrlo precizno, ja sam preuzela. Razlog je mrznja prema Islamu koju si kao bivsi Islamofilicar uspio sabiti u par postova, a koju moje oci jos nisu vidjele. Tu si takodjer krenuo "pucati" orudjem kromanjonaca, ad hominemom. Nisi ti kriv, razumijem da ne mozes bolje od toga, ali to ne znaci da cu te trpjeti. Nakon toga sam te par puta uljudno zamolila da mi se vise ne obracas jer me takvih kao sto si ti strah, ali ti si nastavio. Onaj koji cmizdri i trola si ti, mene tvoj jed i jad ne dotice.

p.s. Apropos de "bua", dijelim tvoj sentiment. Sad me ostavi na miru, ne zato sto sam slaba. Uvijek sam jaka, samo se tobom ne zelim baviti.

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Bajramska hutba reisa Kavazovića: Neka svako poradi na svom oporavku, a potom neka djeluje na druge

Post by carobnjak N » 05 May 2022, 21:08

oh !
prošla si kroz mene kao krava kroz kukuruz ! :hihi
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Bajramska hutba reisa Kavazovića: Neka svako poradi na svom oporavku, a potom neka djeluje na druge

Post by Lavlje_srce » 05 May 2022, 22:16

Krave su visestruko korisnije i daleko plemenitije od tebe vole.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96498
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34430 times
Been thanked: 21153 times
Contact:
Status: Offline

Re: Reis Husein ef. Kavazović

Post by Rum » 29 Aug 2022, 17:26

Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96498
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34430 times
Been thanked: 21153 times
Contact:
Status: Offline

Re: Reis Husein ef. Kavazović

Post by Rum » 29 Aug 2022, 17:28

Jedini koji valja i banovase ga pih
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96498
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34430 times
Been thanked: 21153 times
Contact:
Status: Offline

Re: Reis Husein ef. Kavazović

Post by Rum » 29 Aug 2022, 17:31

Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
harlekin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3089
Joined: 14 Aug 2011, 02:04
Has thanked: 150 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: Bajramska hutba reisa Kavazovića: Neka svako poradi na svom oporavku, a potom neka djeluje na druge

Post by harlekin » 29 Aug 2022, 18:29

Naseef Mushroom wrote: 05 May 2022, 01:05
Lavlje_srce wrote: 04 May 2022, 20:48

Pa jeste, tuzno je, ljudi su izludjeni. S jedne strane im se nudi lazni zapadnjacki sjaj Zare i Max Mare, a s druge strane ljudi se u visoko korumpiranom drustvu jedva bore da poplacaju racune i prezive. Srednji sloj drustva je generator progresa, sto ekonomskog sto intelektualnog, a on polako ali sigurno nestaje svuda u svijetu. Buckle up, teska vremena dolaze.

Na kraju ce doci do revolucije ili nam nema spasa. Ocigledno jos uvijek voda nije dosla do grla, s tim sto kad pogledas npr. Ziva istina TV, izgleda da je ta granica vec predjena. Bice da joj nije doslo do trenutka kada se kriticna masa suocava s gladju. Kada dodje, umjesto podlijeganja ratnohuskackoj retorici koja se javi kod onih koji osim iste nemaju sta ponuditi da bi ostali na pozicijama, nadati se da ce doci do sistemske transformacije drustva i postavljanja istog na prije svega zdrave temelje.
Sve šta si nabrojala u dosadašnjim postovima, zašto je naš narod takav, iako se sa nekim stvarima ne slažem ipak poštujem što si sve obrazložila i shvatam tvoj pogled na današnje društvo.
Ali ipak, možda čak i nesvjesno, si u drugoj rečenici ovog citiranog posta bolje objasnila zašto se narod, pogotovo mladi, tako pasivno ponašaju.

Jednom je jedan čovjek kojeg znam rekao nešto ružno, ali kada bolje razmislim rekao je samo brutalnu istinu. Kaže da je dobro ako zbog Ukrajine sve poskupi, da ne može više niko priuštiti gorivo, auta, čevape, hljeb, pivu, kahve, mobitele, internet, kafiće i da ode sve u p.m. jer će tek onda možda neko razmisliti gdje živi. Da ako ih ovo sve spusti na zemlju da će onda možda razmisliti gdje žive.

Kaže da nije ni čudo što niko ne razmišlja na proteste ako i oni sa malom platom mogu sebi priuštiti kafiće, kladionice, telefone, duhan, diskoteke, ćevape, obavezne proslave za novu godinu i 1. maj. Kada nestane "Nema nigdje rahatluka kao u Bosni" možda će im iz guzice doći u glavu jer ako se to ne desi kako njima objasniti da žive teško i da moraju izaći na ulice ako ne vide potrebu da išta promjenu?
A kakvog smisla ima izlazit na ulice kad nestane svega? Kad je kriza i nema stvari onda ti izlazio il sjedio u kuci njih nema.

Post Reply

Return to “Religija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 45 guests