Halid Bešlić

Sve o muzici, šta je aktuelno, tekstovi pjesama
User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7766 times
Status: Online

Halid Bešlić

Post by Krokodil Behko » 10 Mar 2013, 15:37

Image

vi znaju prelijepu pjesmu – Poljem se širi miris ljiljana. Ali, kada je riječ o Halidu Bešliću i mirisima, uskoro asocijacija neće biti samo ova pjesma. Naime, legendarni bosanskohercegovački pjevač uskoro bi trebao lansirati parfem sa vlastitim potpisom, po uzoru na brojne svjetske celebrityje.

Kako doznajemo, u ovom poslu su i poznati tuzlanski maneken Amer Hodžić te bivši estradni menadžer, a danas uspješni poslovni čovjek Mirko Pavić, a nedavno su u Sarajevu obavljeni i razgovori o detaljima cijele stvari.

Razmišlja se i o imenu, jedan od prijedloga bio je da se parfem zove “Halid”, no prevagnula je opcija po kojoj bi naziv cijele linije kozmetičkih proizvoda trebao biti HB, po inicijalima čuvenog muzičara. Cijena parfema trebala bi biti oko 20 konvertibilnih maraka (10 eura).
online

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Halid Bešlić lansira vlastiti parfem

Post by Zagorka » 10 Mar 2013, 15:42

parfem halid :zid
ma moze citala sam da je i onaj osman hadzic imao svoj parfem :ubihse
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Nela
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4897
Joined: 25 Mar 2010, 18:18
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Halid Bešlić lansira vlastiti parfem

Post by Nela » 10 Mar 2013, 15:44

oooooo Boze, :zid
Nervira me kad je covjek govno a ponasa se k'o Rafaelo kuglica

User avatar
Dust
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7268
Joined: 21 Dec 2011, 01:53
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Halid Bešlić lansira vlastiti parfem

Post by Dust » 10 Mar 2013, 20:17

Da li bi ovo bio i prvi parfem s naseg podrucja? Mislim, postoji li neki parfem (osim Znojsona :oo) a da originira s nasih prostora.
Gledam te nekim drugim ocima
upravo onako kako ne treba...
I ne shvatam sta mi se desava
nedostaje mi rec koja resava
u tebi je neka tajna ostala
k'o muzika starih majstora

dacina_curica
Status: Offline

Re: Halid Bešlić lansira vlastiti parfem

Post by dacina_curica » 10 Mar 2013, 20:26

Hoce l' biti reklama? :oo "To je moj Halid!" :noga

User avatar
STrendzer
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8758
Joined: 26 Jan 2012, 20:39
Status: Offline

Re: Halid Bešlić lansira vlastiti parfem

Post by STrendzer » 10 Mar 2013, 20:27

zasto Halid ne bi mogao producirat svoj parfem?!...da li su oni koji vec imaju svoje parfeme bolji od Halida u bilo kojem smislu?!..ne bih rekao..osim toga Halid ima jako dobar imidz kod nas i cijenjen je na prostoru cijele ex YU...zasto bi pederi poput Karl Laferfelda,Bossa,JOOPa itd. bili bolji od Halida?...nea sanse..
i Ralf Lauren je prvo imao svoju modnu konfekciju pa se onda dao na biznis sa parfemima,kao i svi ostali...BOSS proizvodi i satoev sa svojim imenom a to cine jos mnogi drugi...da ne nabrajam,poznajem mnoge te marke i cesto se uhvatim u cudu kad vidim u radnji u prolazu da je svaki "ciganje"(nista protiv Roma nemam) proizveo svoju marku satova,jeans kolekciju,modnu kolekciju,nakit kolekciju,handykolekciju itd..

licno,ne vidim razlog zasto Halid ne bi lansirao svoj produkt...u svakom slucaju jako je pozitivna licnost i ima vrlo dobru muziku..ljudi ga vole..

User avatar
Toruk Makto
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3417
Joined: 24 Mar 2010, 02:02
Location: C:\Documents and Settings\Toruk Makto\Desktop
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Halid Bešlić lansira vlastiti parfem

Post by Toruk Makto » 10 Mar 2013, 21:05

:D.
Dal se trava sadi kod njih ko kod nas žito ,
da vidim svemirca , to bi ga ja upitooo .

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 126 times
Been thanked: 551 times
Status: Offline

Re: Halid Bešlić lansira vlastiti parfem

Post by gospođa Brams » 10 Mar 2013, 21:18

nikad nisam kontala te parfeme nekih poznatih ličnosti
jel ih oni prave i mješaju vlastoručno? ili se samo slikaju za reklamu? :cudi
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Online

Re: Halid Bešlić lansira vlastiti parfem

Post by Maja » 10 Mar 2013, 21:20

Na ovom parfemu sigurno neće pisati Ohne alkohol.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37669
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2867 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: Halid Bešlić lansira vlastiti parfem

Post by Pasaga » 10 Mar 2013, 21:24

camargue wrote:zasto Halid ne bi mogao producirat svoj parfem?!...da li su oni koji vec imaju svoje parfeme bolji od Halida u bilo kojem smislu?!..ne bih rekao..osim toga Halid ima jako dobar imidz kod nas i cijenjen je na prostoru cijele ex YU...zasto bi pederi poput Karl Laferfelda,Bossa,JOOPa itd. bili bolji od Halida?...nea sanse..
i Ralf Lauren je prvo imao svoju modnu konfekciju pa se onda dao na biznis sa parfemima,kao i svi ostali...BOSS proizvodi i satoev sa svojim imenom a to cine jos mnogi drugi...da ne nabrajam,poznajem mnoge te marke i cesto se uhvatim u cudu kad vidim u radnji u prolazu da je svaki "ciganje"(nista protiv Roma nemam) proizveo svoju marku satova,jeans kolekciju,modnu kolekciju,nakit kolekciju,handykolekciju itd..

licno,ne vidim razlog zasto Halid ne bi lansirao svoj produkt...u svakom slucaju jako je pozitivna licnost i ima vrlo dobru muziku..ljudi ga vole..
On ce u tome uspjeti,ako nista na lokalnom nivou.
A za sire trziste,tu mora jos poraditi na svom imidzu,uozbiljiti se.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Halid Bešlić lansira vlastiti parfem

Post by paparaci » 11 Mar 2013, 02:19

Maja wrote:Na ovom parfemu sigurno neće pisati Ohne alkohol.
:D.
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

User avatar
Toruk Makto
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3417
Joined: 24 Mar 2010, 02:02
Location: C:\Documents and Settings\Toruk Makto\Desktop
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Halid Bešlić lansira vlastiti parfem

Post by Toruk Makto » 11 Mar 2013, 02:22

Oko van Glaven parfem , zjalav je haalid ee :D.
Dal se trava sadi kod njih ko kod nas žito ,
da vidim svemirca , to bi ga ja upitooo .

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Halid Bešlić lansira vlastiti parfem

Post by Heidi » 11 Mar 2013, 02:27

pa neka se zove 'prvi poljubac' :hihi a prva misao mi bjese 'stakleno oko' :lud
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7766 times
Status: Online

Re: Halid Bešlić lansira vlastiti parfem

Post by Krokodil Behko » 14 Mar 2013, 15:36

Pogledajte kako će izgledati Halidov Parfem

Image

Svi znaju prelijepu pjesmu – Poljem se širi miris ljiljana. Ali, kada je riječ o Halidu Bešliću i mirisima, uskoro asocijacija neće biti samo ova pjesma. Naime, legendarni bosanskohercegovački pjevač uskoro bi, kako smo već pisali, trebao lansirati parfem sa vlastitim potpisom, po uzoru na brojne svjetske celebrityje.

Image

Kako doznajemo, u ovom poslu su i estradni novinar i maneken Amer Hodžić te bivši estradni menadžer i tekstopisac, a danas uspješni poslovni čovjek Mirko Pavić, generalni menadzer firme “Amazon cosmetics”, a nedavno su u Sarajevu obavljeni i razgovori o detaljima cijele stvari.

Image

Razmišlja se i o imenu, jedan od prijedloga bio je da se parfem zove “Halid”, no prevagnula je opcija po kojoj bi naziv cijele linije kozmetičkih proizvoda trebao biti HB, po inicijalima čuvenog muzičara.

- Siguran sam da imamo priču, imamo kvalitete prije svega koji će nadmašiti i mnoge svjetske poput Dejvida Bekama, Brus Vilsa… priča idejni tvorac već sada “HB” parfema Mirko Pavić.

Cijena parfema trebala bi biti oko 50 konvertibilnih maraka (25 eura).

Image

Uskoro počinje promotivna kampanja te realizacija i spota za Bešlićev parfem. Njegova promocija će se održati u Sarajevu, a planirano je da to bude velika zabava na kojoj će se osim domaćih pojaviti mnoge javne ličnosti iz regiona
online

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95678
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33899 times
Been thanked: 20673 times
Contact:
Status: Offline

Re: Halid Bešlić lansira vlastiti parfem

Post by Rum » 11 May 2013, 10:51

:haha :haha :haha :haha
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Dalia
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3570
Joined: 18 Apr 2013, 12:44
Status: Offline

Re: Halid Bešlić lansira vlastiti parfem

Post by Dalia » 11 May 2013, 13:06

dacina_curica wrote:Hoce l' biti reklama? :oo "To je moj Halid!" :noga
:plavi :plavi :plavi


Od ovog mi je samo gori parfem Osmana Hadžića, nakon njega ništa me ne može iznenaditi. :oo
Fine djevojke su u krevetu u 9, da bi mogle kući doći do 11. :zubi

User avatar
STrendzer
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8758
Joined: 26 Jan 2012, 20:39
Status: Offline

Re: Halid Bešlić lansira vlastiti parfem

Post by STrendzer » 11 May 2013, 14:47

ma ja ba...sve stara prica :hm...kod nas je bitno da je strano ime na parfemflasici o kojemu mi nista ne znamo i koje nam nista ustvari neznaci i gdje neznamo jel se radi o konju ili o covjeku ili o brdu nekakvom diljem svijeta i odmah je automatski dobro!...a 95% nas nezna raspoznat skoro niti jedan parfem,ustvari,to nije samo kod nas tako,to je svugdje tako-glede raspoznavanja parfema po mirisu,a bez imena!..

kao da su ljudi,hodajuce kreature tipa pederosa,Lagerfelda,Joopa,Versace itd. izjebanih sHupkova bolji od nasiH normalosa!?...i bez uzbudjenja,ovo samo konstatujem,nista ovo nije novo,tako bilo i tako ce i ostat..

samo nek je Schmidt,Johnson,Karlson,Hans,Klinton,Wiliams itd...,i odmah je dobar..

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Halid Bešlić lansira vlastiti parfem

Post by Luna. » 11 May 2013, 15:13

camargue wrote:zasto Halid ne bi mogao producirat svoj parfem?!...da li su oni koji vec imaju svoje parfeme bolji od Halida u bilo kojem smislu?!..ne bih rekao..osim toga Halid ima jako dobar imidz kod nas i cijenjen je na prostoru cijele ex YU...zasto bi pederi poput Karl Laferfelda,Bossa,JOOPa itd. bili bolji od Halida?...nea sanse..
i Ralf Lauren je prvo imao svoju modnu konfekciju pa se onda dao na biznis sa parfemima,kao i svi ostali...BOSS proizvodi i satoev sa svojim imenom a to cine jos mnogi drugi...da ne nabrajam,poznajem mnoge te marke i cesto se uhvatim u cudu kad vidim u radnji u prolazu da je svaki "ciganje"(nista protiv Roma nemam) proizveo svoju marku satova,jeans kolekciju,modnu kolekciju,nakit kolekciju,handykolekciju itd..

licno,ne vidim razlog zasto Halid ne bi lansirao svoj produkt...u svakom slucaju jako je pozitivna licnost i ima vrlo dobru muziku..ljudi ga vole..
slazem se s ovim u potpunosti... sto ne bi mogo halid lansirati svoj parfem, modnu liniju ili bilo sta drugo... ja cu prva kupit muzu taj parfem ako mi se bude svidio
gospođa Brams wrote:nikad nisam kontala te parfeme nekih poznatih ličnosti
jel ih oni prave i mješaju vlastoručno? ili se samo slikaju za reklamu? :cudi
ne prave oni, ali ucestvuju aktivno u izboru sastojaka... kazu otprilike kakav je njihov ukus i onda se prave razicite kombinacije a oni isprobavaju i na kraju izaberu ono sto odgovara njihovom ukusu... znaci, kad kupis takav parfem, mirises onako kako voli da mirise taj koji potpisuje parfem... tako je uglavnom kod prvog parfema, a ako im se osladi i vide da je profitabilno, onda vjerujem da potpisuju ono sto ce nnajbolje ici na trzistu...
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7766 times
Status: Online

Re: Halid Bešlić lansira vlastiti parfem

Post by Krokodil Behko » 11 May 2013, 16:28

Imamo dosta slika na temi. Da se primjetiti da je bočica povelika ali je cijena svega 20 maraka. Halidu želim sreću s tim parfemom ali ne mogu da se upitam, kakav kvalitet dobijemo za toliko para? Ono što vidim na našem tržištu a za toliko para, nije puno kvalitetno. Nemam ništa protiv Halidovog parfema ali možda bi bilo bolje da se ide na što veći kvalitet. Ko je njegov fan, platit će i više.
online

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Online

Re: Halid Bešlić lansira vlastiti parfem

Post by Maja » 11 May 2013, 16:33

Čim nađem momka kupiću mu ovaj parfem. Želim uz sebe muškarca koji će šmekati na Halida.

Post Reply

Return to “Muzika”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests