Lovačke priče (glavne uloge-forumaši)

Za forumaše koji vole da pišu, crtaju, fotografišu, izrađuju. Naših ruku djelo!
User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81332
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10248 times
Been thanked: 7130 times
Status: Offline

Re: Lovačke priče (glavne uloge-forumaši)

Post by Julia-Klara » 08 Jan 2015, 09:43

laganini wrote:..ja sam konstatira da jk halucinira u zadnje vrime...vrag odnia i sex :hihi
:rol rekoh ti neces umocit, dzaba ti je :cudi
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Lovačke priče (glavne uloge-forumaši)

Post by Heidi » 08 Jan 2015, 14:34

Jos, jos, jos :D.
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119808
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5695 times
Been thanked: 12253 times
Contact:
Status: Offline

Re: Lovačke priče (glavne uloge-forumaši)

Post by Maja » 08 Jan 2015, 15:07

E sad preusmjeri tok price na nekog drugog. Ode nam Melek :D.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81332
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10248 times
Been thanked: 7130 times
Status: Offline

Re: Lovačke priče (glavne uloge-forumaši)

Post by Julia-Klara » 08 Jan 2015, 15:12

naravno...on je svoju ulogu imao i odigrao...tebe ceka drugi i ljepsi kraj ;)
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Lovačke priče (glavne uloge-forumaši)

Post by Calla » 08 Jan 2015, 15:18

jojj Kraljice,,, :D. :D. :cool :aplauzz
dajj nastavakkkk :srce :srce
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37923
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2957 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: Lovačke priče (glavne uloge-forumaši)

Post by Pasaga » 08 Jan 2015, 19:23

:p ...a dje su meraklije.... ;)
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
STrendzer
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8758
Joined: 26 Jan 2012, 20:39
Status: Offline

Re: Lovačke priče (glavne uloge-forumaši)

Post by STrendzer » 08 Jan 2015, 20:39

laganini wrote:..ja sam konstatira da jk halucinira u zadnje vrime...vrag odnia i sex :hihi
ma julija je zagorila ko ciganski tiganj :oo

:hihi

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81332
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10248 times
Been thanked: 7130 times
Status: Offline

Re: Lovačke priče (glavne uloge-forumaši)

Post by Julia-Klara » 08 Jan 2015, 20:41

camargue wrote:
laganini wrote:..ja sam konstatira da jk halucinira u zadnje vrime...vrag odnia i sex :hihi
ma julija je zagorila ko ciganski tiganj :oo

:hihi
znaci obojica bi ste umocili?

:sipak jednom :sipak drugom
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37923
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2957 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: Lovačke priče (glavne uloge-forumaši)

Post by Pasaga » 08 Jan 2015, 21:51

Julia-Klara wrote:
camargue wrote:
laganini wrote:..ja sam konstatira da jk halucinira u zadnje vrime...vrag odnia i sex :hihi
ma julija je zagorila ko ciganski tiganj :oo

:hihi
znaci obojica bi ste umocili?

:sipak jednom :sipak drugom
..ja sam uctiv,stidan....majke mi......
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Lovačke priče (glavne uloge-forumaši)

Post by Zagorka » 08 Jan 2015, 22:38

jao julija jesi ih skinula :D.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81332
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10248 times
Been thanked: 7130 times
Status: Offline

Re: Lovačke priče (glavne uloge-forumaši)

Post by Julia-Klara » 06 Feb 2015, 03:33

Hercegovacko sunce je palilo kozu na vrelinu nenaviknutih forumasica,a samo je Klara drobila i brojala sebi u njedra:"Neka Klaro, ne bi ti bila ti da ne poletis prva! Hoce da se druzi, hoce da ih vidi...Sad se kuhaj i mlati tom lepezom, mozak si izmlatila dabogda".
EU stigli, Skandinavci stigli, svi su bili na broju. U medju vremenu se pojavio String da im kaze kako mu se probio auspuh i da nema sanse da ih vozika, pri tom kradom gledajuci u narogusenu Klaru.
"Ali cemo veceras raspalit logorsku vatru pa cemo svi zapjevati, a ja cu tamburat, jel valja?"
Svi veselo zapljescu,osim Klare naravno.
Obilazak grada i Mostarskih ljepota nije dugo trajao, a napaceni dijasporci su trazili hladovinu i slobodna mjesta po kaficima kako bi se rashladili. Maja se nije mogla nacuditi ljenosti svojih gostiju, pri tom zaboravljajuci kako u dijaspori ipak ne rastu pare na drvetu,ali ne zaboravljajuci na lijepu sumu koju ce podijeliti s Behkom kad se svi za par dana vrate tamo odakle su dosli.
Nekako pred vece, kada su vec svi skoro popadali od umora, Maja ih odvede u pansion, Behko izvadi raspored spavanja koji je sastavio seretski se smjeskajuci dok je iscitavao imena:Bona i storm, mala_mu i greeneyes, Salahuddin i Lebowski, Rabiosa i paparaci, laganini i Lanci, Melek i akrep i Enes, Heidi-Calla-vila, Klara sama jer hrce,i na kraju u nedostatku kreveta ja moram dijeliti sobu sa Zagorkom i Lunom..."
"Kah,Kah," zacu se iz prikrajka,"Da ti nece biti puno?" upita String.
Behko se okrenu i rece:"Tebi ce i Fiesta biti dovoljna...Dragi gosti, izvolite u svoje odaje!"
U tom se trenutku zacu neko tandrkanje po kaldrmi i svi se okrenuse.Niz nizbrdicu se na rolama spustao mladic u poodmaklim godinama, na rolama, u bermudama i majici sa natpisom "I'm sexy and I know it".
"Pozz ljudi i neljudi, naklon macke, jeste me pozeljele? Evo vama vaseg Alphe neodoljivog", pri tom dizuci suncane ochale koje je imao na nosu iako je bio vec mracak.
Nekoliko njih se obradovase, green i mala se izljubise i izgrlise s njima, a "macke" su ga gledale bez nekog velikog interesa, mirno grickajuci sjemenke.
"De da se mi istusiramo, presvucemo, pa hajmo pravit tu logorsku vatru", rece neko, i forumasi se razdijelise i razmilise po sobama.Ispred pansiona ostade Alpha bez svog rasporeda, pogleda u Stringa i njegovu Fiestu,na sto ovaj odbrusi:"Sve bukirano, sorry jarane", i ode.
"Sve glumci i glumice, misle da su moralne vertikale,fujjjjj" .
Iza coska se zacu pjesma pa se promolise i tri glave iza coska - radeta, mrki i rankovic.
****
"Haloooo, moze li to malo lakse?Dje bas vama da daju krevet koji skripi, velahavle", gundjala je Klara u sobi pored storma i Bone. "Sidji sa zene,bolan ne bio, ccccc!
"Ja sam na njemu,Klaro, nije on na meni, nist' se ne sekiraj"
"Ako,ako,sestro, samo naprijed..."
.."A sta da ima kazem, mlado ,ludo,zaljubljeno,hajd."
Poslije nekih sat vremena svi su bili u basti, mirisni,okupani i osvjezeni.Raspaljivao se rostilj, pripremala se logorska vatra, politicari su vec poceli bistriti politiku, zene razmjenjivati recepte.
Heidi je usetala pocesljana kao Lepa Brena , u mini suknjici i bijelim stramplama, spremna na nastup.
"Nadam se da znas i neke Brenine", dobaci u prolazu Stringu koji zakoluta ocima."Ako ne znas Brenu onda ima da sviras meni i Klari Rokere s Moravu, jel ti jasno??? Ionako ce ti ona noge polomit, tako da ti je bolje da slusas sto ti se kaze", zaprijetila je. Ovaj proguta knedlu, smisljajuci kako da se izvuce i pobjegne, ali bi ipak sacekao da makar malo cugnu i ne primjete da im vise niko ne svira.
Potekla je prica od Kulina bana i dobrijeh dana, razglabalo se sve u 16, Heidi je pjevala i plesala na stolu, momci je bodrili podvirujuci se pod suknju,ne znajuci da Heidi na sve ovakve skupove nosi i triko, pa se podvirivanje bas i ne isplati.
Behko se svojski trudio ugoditi svojim izabranicama Zagorki i Luni, koje su stipale jedna drugu kad ovaj ne bi gledao, ne bi li onesposobile onu drugu, znajuci da ih ocekuje zestok ljubavni klinc kada se vrata sobe zatvore za njima, i privremeni stanovnici utonu u san.
Laganini je pokusavao sarmirati skoro svaku forumasicu svojim nabacivanjem, ne uspijevajuci, pa se kao pravi penzioner povukao u svoju sobu odgledati dnevnik i otisao na spavanje.
Alpha se vozao po dvoristu na svojim rolama, stavio slusalice u svoj najnoviji model mobitela slusajuci East17 greatest hits, ignorisuci cak i one koji su pokusavali zapoceti pricu s njim.
Maja je ceznutljivo gledala u Meleka, koji se svojski trudio da mu akrep ne vidi kako kriomice pogleda u Maju, izvijajuci obrvama kao da zeli reci "izvini", ali njeno srce je vec znalo da od sve one carolije koju su imali na forumu u stvarnosti nije ostalo nista.
Odjednom nesto shushnu!!!
***
Nastavice se ;)
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
fruit
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2010
Joined: 25 Oct 2010, 20:05
Has thanked: 27 times
Been thanked: 144 times
Status: Offline

Re: Lovačke priče (glavne uloge-forumaši)

Post by fruit » 06 Feb 2015, 09:10

:aplauzz
Lahko je ženu dovest do ludila,hajdi ti nju dovedi do pameti

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Lovačke priče (glavne uloge-forumaši)

Post by Zagorka » 06 Feb 2015, 18:06

Julia-Klara wrote:Hercegovacko sunce je palilo kozu na vrelinu nenaviknutih forumasica,a samo je Klara drobila i brojala sebi u njedra:"Neka Klaro, ne bi ti bila ti da ne poletis prva! Hoce da se druzi, hoce da ih vidi...Sad se kuhaj i mlati tom lepezom, mozak si izmlatila dabogda".
EU stigli, Skandinavci stigli, svi su bili na broju. U medju vremenu se pojavio String da im kaze kako mu se probio auspuh i da nema sanse da ih vozika, pri tom kradom gledajuci u narogusenu Klaru.
"Ali cemo veceras raspalit logorsku vatru pa cemo svi zapjevati, a ja cu tamburat, jel valja?"
Svi veselo zapljescu,osim Klare naravno.
Obilazak grada i Mostarskih ljepota nije dugo trajao, a napaceni dijasporci su trazili hladovinu i slobodna mjesta po kaficima kako bi se rashladili. Maja se nije mogla nacuditi ljenosti svojih gostiju, pri tom zaboravljajuci kako u dijaspori ipak ne rastu pare na drvetu,ali ne zaboravljajuci na lijepu sumu koju ce podijeliti s Behkom kad se svi za par dana vrate tamo odakle su dosli.
Nekako pred vece, kada su vec svi skoro popadali od umora, Maja ih odvede u pansion, Behko izvadi raspored spavanja koji je sastavio seretski se smjeskajuci dok je iscitavao imena:Bona i storm, mala_mu i greeneyes, Salahuddin i Lebowski, Rabiosa i paparaci, laganini i Lanci, Melek i akrep i Enes, Heidi-Calla-vila, Klara sama jer hrce,i na kraju u nedostatku kreveta ja moram dijeliti sobu sa Zagorkom i Lunom..."
"Kah,Kah," zacu se iz prikrajka,"Da ti nece biti puno?" upita String.
Behko se okrenu i rece:"Tebi ce i Fiesta biti dovoljna.
..Dragi gosti, izvolite u svoje odaje!"
U tom se trenutku zacu neko tandrkanje po kaldrmi i svi se okrenuse.Niz nizbrdicu se na rolama spustao mladic u poodmaklim godinama, na rolama, u bermudama i majici sa natpisom "I'm sexy and I know it".
"Pozz ljudi i neljudi, naklon macke, jeste me pozeljele? Evo vama vaseg Alphe neodoljivog", pri tom dizuci suncane ochale koje je imao na nosu iako je bio vec mracak.
Nekoliko njih se obradovase, green i mala se izljubise i izgrlise s njima, a "macke" su ga gledale bez nekog velikog interesa, mirno grickajuci sjemenke.
"De da se mi istusiramo, presvucemo, pa hajmo pravit tu logorsku vatru", rece neko, i forumasi se razdijelise i razmilise po sobama.Ispred pansiona ostade Alpha bez svog rasporeda, pogleda u Stringa i njegovu Fiestu,na sto ovaj odbrusi:"Sve bukirano, sorry jarane", i ode.
"Sve glumci i glumice, misle da su moralne vertikale,fujjjjj" .
Iza coska se zacu pjesma pa se promolise i tri glave iza coska - radeta, mrki i rankovic.
****
"Haloooo, moze li to malo lakse?Dje bas vama da daju krevet koji skripi, velahavle", gundjala je Klara u sobi pored storma i Bone. "Sidji sa zene,bolan ne bio, ccccc!
"Ja sam na njemu,Klaro, nije on na meni, nist' se ne sekiraj"
"Ako,ako,sestro, samo naprijed..."
.."A sta da ima kazem, mlado ,ludo,zaljubljeno,hajd."
Poslije nekih sat vremena svi su bili u basti, mirisni,okupani i osvjezeni.Raspaljivao se rostilj, pripremala se logorska vatra, politicari su vec poceli bistriti politiku, zene razmjenjivati recepte.
Heidi je usetala pocesljana kao Lepa Brena , u mini suknjici i bijelim stramplama, spremna na nastup.
"Nadam se da znas i neke Brenine", dobaci u prolazu Stringu koji zakoluta ocima."Ako ne znas Brenu onda ima da sviras meni i Klari Rokere s Moravu, jel ti jasno??? Ionako ce ti ona noge polomit, tako da ti je bolje da slusas sto ti se kaze", zaprijetila je. Ovaj proguta knedlu, smisljajuci kako da se izvuce i pobjegne, ali bi ipak sacekao da makar malo cugnu i ne primjete da im vise niko ne svira.
Potekla je prica od Kulina bana i dobrijeh dana, razglabalo se sve u 16, Heidi je pjevala i plesala na stolu, momci je bodrili podvirujuci se pod suknju,ne znajuci da Heidi na sve ovakve skupove nosi i triko, pa se podvirivanje bas i ne isplati.
Behko se svojski trudio ugoditi svojim izabranicama Zagorki i Luni, koje su stipale jedna drugu kad ovaj ne bi gledao, ne bi li onesposobile onu drugu, znajuci da ih ocekuje zestok ljubavni klinc kada se vrata sobe zatvore za njima, i privremeni stanovnici utonu u san.
Laganini je pokusavao sarmirati skoro svaku forumasicu svojim nabacivanjem, ne uspijevajuci, pa se kao pravi penzioner povukao u svoju sobu odgledati dnevnik i otisao na spavanje.
Alpha se vozao po dvoristu na svojim rolama, stavio slusalice u svoj najnoviji model mobitela slusajuci East17 greatest hits, ignorisuci cak i one koji su pokusavali zapoceti pricu s njim.
Maja je ceznutljivo gledala u Meleka, koji se svojski trudio da mu akrep ne vidi kako kriomice pogleda u Maju, izvijajuci obrvama kao da zeli reci "izvini", ali njeno srce je vec znalo da od sve one carolije koju su imali na forumu u stvarnosti nije ostalo nista.
Odjednom nesto shushnu!!!
***
Nastavice se ;)

:valja :valja što ti je reći poznavanje materije :cool
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Lovačke priče (glavne uloge-forumaši)

Post by drugrankovic » 06 Feb 2015, 22:16

i onda ona tri ocrnjena u ovoj prici, oni s pjesmom iza coska, lepo zapalili hotel i tamo iza brda se smijali :valja dok gore navedena raja u gacama niz pozarne stepenice juri i spasava guice... :haha


cuj "radeta, mrki, i rankovic", i to na kraju ... ko poslednje budaletine jel?!?!?!
:oklagija
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120484
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6992 times
Been thanked: 7931 times
Status: Offline

Re: Lovačke priče (glavne uloge-forumaši)

Post by Krokodil Behko » 06 Feb 2015, 22:25

Zagorka wrote:
Julia-Klara wrote:Hercegovacko sunce je palilo kozu na vrelinu nenaviknutih forumasica,a samo je Klara drobila i brojala sebi u njedra:"Neka Klaro, ne bi ti bila ti da ne poletis prva! Hoce da se druzi, hoce da ih vidi...Sad se kuhaj i mlati tom lepezom, mozak si izmlatila dabogda".
EU stigli, Skandinavci stigli, svi su bili na broju. U medju vremenu se pojavio String da im kaze kako mu se probio auspuh i da nema sanse da ih vozika, pri tom kradom gledajuci u narogusenu Klaru.
"Ali cemo veceras raspalit logorsku vatru pa cemo svi zapjevati, a ja cu tamburat, jel valja?"
Svi veselo zapljescu,osim Klare naravno.
Obilazak grada i Mostarskih ljepota nije dugo trajao, a napaceni dijasporci su trazili hladovinu i slobodna mjesta po kaficima kako bi se rashladili. Maja se nije mogla nacuditi ljenosti svojih gostiju, pri tom zaboravljajuci kako u dijaspori ipak ne rastu pare na drvetu,ali ne zaboravljajuci na lijepu sumu koju ce podijeliti s Behkom kad se svi za par dana vrate tamo odakle su dosli.
Nekako pred vece, kada su vec svi skoro popadali od umora, Maja ih odvede u pansion, Behko izvadi raspored spavanja koji je sastavio seretski se smjeskajuci dok je iscitavao imena:Bona i storm, mala_mu i greeneyes, Salahuddin i Lebowski, Rabiosa i paparaci, laganini i Lanci, Melek i akrep i Enes, Heidi-Calla-vila, Klara sama jer hrce,i na kraju u nedostatku kreveta ja moram dijeliti sobu sa Zagorkom i Lunom..."
"Kah,Kah," zacu se iz prikrajka,"Da ti nece biti puno?" upita String.
Behko se okrenu i rece:"Tebi ce i Fiesta biti dovoljna.
..Dragi gosti, izvolite u svoje odaje!"
U tom se trenutku zacu neko tandrkanje po kaldrmi i svi se okrenuse.Niz nizbrdicu se na rolama spustao mladic u poodmaklim godinama, na rolama, u bermudama i majici sa natpisom "I'm sexy and I know it".
"Pozz ljudi i neljudi, naklon macke, jeste me pozeljele? Evo vama vaseg Alphe neodoljivog", pri tom dizuci suncane ochale koje je imao na nosu iako je bio vec mracak.
Nekoliko njih se obradovase, green i mala se izljubise i izgrlise s njima, a "macke" su ga gledale bez nekog velikog interesa, mirno grickajuci sjemenke.
"De da se mi istusiramo, presvucemo, pa hajmo pravit tu logorsku vatru", rece neko, i forumasi se razdijelise i razmilise po sobama.Ispred pansiona ostade Alpha bez svog rasporeda, pogleda u Stringa i njegovu Fiestu,na sto ovaj odbrusi:"Sve bukirano, sorry jarane", i ode.
"Sve glumci i glumice, misle da su moralne vertikale,fujjjjj" .
Iza coska se zacu pjesma pa se promolise i tri glave iza coska - radeta, mrki i rankovic.
****
"Haloooo, moze li to malo lakse?Dje bas vama da daju krevet koji skripi, velahavle", gundjala je Klara u sobi pored storma i Bone. "Sidji sa zene,bolan ne bio, ccccc!
"Ja sam na njemu,Klaro, nije on na meni, nist' se ne sekiraj"
"Ako,ako,sestro, samo naprijed..."
.."A sta da ima kazem, mlado ,ludo,zaljubljeno,hajd."
Poslije nekih sat vremena svi su bili u basti, mirisni,okupani i osvjezeni.Raspaljivao se rostilj, pripremala se logorska vatra, politicari su vec poceli bistriti politiku, zene razmjenjivati recepte.
Heidi je usetala pocesljana kao Lepa Brena , u mini suknjici i bijelim stramplama, spremna na nastup.
"Nadam se da znas i neke Brenine", dobaci u prolazu Stringu koji zakoluta ocima."Ako ne znas Brenu onda ima da sviras meni i Klari Rokere s Moravu, jel ti jasno??? Ionako ce ti ona noge polomit, tako da ti je bolje da slusas sto ti se kaze", zaprijetila je. Ovaj proguta knedlu, smisljajuci kako da se izvuce i pobjegne, ali bi ipak sacekao da makar malo cugnu i ne primjete da im vise niko ne svira.
Potekla je prica od Kulina bana i dobrijeh dana, razglabalo se sve u 16, Heidi je pjevala i plesala na stolu, momci je bodrili podvirujuci se pod suknju,ne znajuci da Heidi na sve ovakve skupove nosi i triko, pa se podvirivanje bas i ne isplati.
Behko se svojski trudio ugoditi svojim izabranicama Zagorki i Luni, koje su stipale jedna drugu kad ovaj ne bi gledao, ne bi li onesposobile onu drugu, znajuci da ih ocekuje zestok ljubavni klinc kada se vrata sobe zatvore za njima, i privremeni stanovnici utonu u san.
Laganini je pokusavao sarmirati skoro svaku forumasicu svojim nabacivanjem, ne uspijevajuci, pa se kao pravi penzioner povukao u svoju sobu odgledati dnevnik i otisao na spavanje.
Alpha se vozao po dvoristu na svojim rolama, stavio slusalice u svoj najnoviji model mobitela slusajuci East17 greatest hits, ignorisuci cak i one koji su pokusavali zapoceti pricu s njim.
Maja je ceznutljivo gledala u Meleka, koji se svojski trudio da mu akrep ne vidi kako kriomice pogleda u Maju, izvijajuci obrvama kao da zeli reci "izvini", ali njeno srce je vec znalo da od sve one carolije koju su imali na forumu u stvarnosti nije ostalo nista.
Odjednom nesto shushnu!!!
***
Nastavice se ;)

:valja :valja što ti je reći poznavanje materije :cool
Slabo nam Luna navraća. E baš sam poželio, a garant i ti.
Jelda da kad nam padne u šake u sobi, ima da je .............. :haah
online

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Lovačke priče (glavne uloge-forumaši)

Post by drugrankovic » 06 Feb 2015, 23:19

Odjednom nesto shushnu! ... Prije toga, radeta poslije pjesme pogleda u ranka i prozbori: da miniramo? :obrve
mnogo je kume mnogo... odgovori ranko
A da bar zapalimo? Upita radeta
Greote, s kezom do usiju promrmlja ranko...


Da bar prvo provjerimo ima li pozarne stepenice upita mrki?
Ajde humanisto kad vazda nesto pametujes idi provjeri i javi preko motorole odbrusi mu ranko... A ti radeta rode dok janez osmatra rjesi se ovog ajvana na bicikleto alphe, ne trebaju nam svjedoci... Radeta trknu do recepcionerke mlade bujnih grudi kojoj dade 30 evra (mnogo je kume mnogo) i ova izadje i pozva alphu da joj pomogne neshto unutra... Problem rjesen... Mrki se javlja preko motorole...
"Orao javi se"
a ranko i radeta ko jedan:
"ORLOVI" :valja :srbija na prijemu!
Stepenice tu!

U redu soko, i benzin tu!
I poce ...

Dase vrnemo na,
Odjednom nesto shushnu! ... Kad string preko terasa lomata se i ko zdravko colic: GORI VATRAAAAAAAAA PUNA PLAMAAAAA

a potom gacani istrcase pa brze bolje ne planirana fiskultura... Bjezte noge posrah vas!
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81332
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10248 times
Been thanked: 7130 times
Status: Offline

Re: Lovačke priče (glavne uloge-forumaši)

Post by Julia-Klara » 07 Feb 2015, 02:34

Rankovicu de pisi svoje price, ne nastavljaj moje :kafa
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Lovačke priče (glavne uloge-forumaši)

Post by drugrankovic » 07 Feb 2015, 07:52

:valja


pa "crna" trojka... takav i epilog :lupa


malo sale, dobro je ono, nastavi...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Lovačke priče (glavne uloge-forumaši)

Post by Heidi » 07 Feb 2015, 13:40

Eki ja paveljka! :valja bleso jedna brcanska :valja
To bi zaista bio veliki izazov, da se tako bestidno pred forumasima (koje uopste ne poznajem) oslobodim svih strahova i komplexa! Apsolutno preskakanje sjene! :rumenko

Dobro sad, nece Heidi kvariti igru. Idem vjezbati koreografiju.

[ytube][/ytube]

PS stabilan hastal!
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Lovačke priče (glavne uloge-forumaši)

Post by Mala_Mu » 07 Feb 2015, 16:46

Hocemo nastavak :hop

:ok

Post Reply

Return to “Kutak za kreativne”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 42 guests