Naše erotske priče

Poezija, proza, pisci, pravopis, povijest jezika, dijalekti, lokalizam.
User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Naše erotske priče

Post by Socrates » 04 Mar 2016, 16:04

Auuu sto napadoste čovjeka. Ne znam ni šta da napišem. Lijepo bi bilo, a bogami i dosadno, da je ovaj svijet idealan, ali nije. Da li uopste da pisem o sebi, jer ce me moralna policija pojesti.

Ja sam jednom prevario. Odmah prekinuo vezu nakon toga.

Kraće vrijeme sam imao i seksualnu vezu sa udatom ženom. Sve joj u braku valjalo osim seksa. Muž preko noci postao skoro potpuno aseksualan, a ona u najboljoj formi zivota. Nije htio da joj svrsi na lice, a nju je to palilo. Pa normalno da ću je usrećiti. Da li je imala grižnju savjesti? Vjerovatno. To je do nje i njene savjesti. Samo jedno, nezadovoljna žena će kad-tad zamrziti, ili jos gore prezrijeti, muškarca koji bi trebao a neće ili ne može da je zadovolji. Da li su mržnja i prezir bolji od prevare?

Sta je ona trebala da radi? U kojem trenutku joj je bilo odobreno da potraži zadovoljenje? Jedino kad se razvede? Išla je i na bračno savjetovanje. Ništa nije pomoglo.

Nebitno, toliko je gorih stvari na ovom svijetu od seksualne prevare, i svaki čovjek radi barem neku od njih. Seks je potreba većini od nas i ne dešava se uvijek iz ljubavi.

Meni nije jasno kako zdravi seksualno normalni ljudi uspijevaju da ostanu vjerni nekih 30-40 godina, pogotovo u danasnje doba. To je, za mene, naučna fantastika. Tako da ću najvjerovatnije morati i sadašnju vezu da rasturim.
. . . . . . . . .

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Naše erotske priče

Post by Mala_Mu » 04 Mar 2016, 16:31

dobre.vibracije wrote:@nole
ne razumijem zasto se pravdas.
sto se ostalih tice, cemu uopce javno iznosenje vasih moralnih prosudbi posebice na temi koja nije predvidjena za to? nemaju nekog ucinka osim sto guse temu.

sad da i ja ne odem daleko od teme, mislim da ima dobrih prica, ali mi je noletova nekako najlosija.
Slazem se . :ok ( molim bez napada, samo iznosim svoje misljenje)

Noletov stav o prevari svi znate, zasto se onda cudite. Iako mi ne podrzavamo to ( da ni ja ) ovdje su tema erotske price.
Ili cu reci nesto o tome ili zaobici ( kao sto sam i uradila ), a drzati mu bukvicu necu, njegov zivot..

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Naše erotske priče

Post by Nole » 04 Mar 2016, 16:33

Bravo care...al kome ovde to objasniti? Razumem zelenog zato što je mlad i voli....al JK koja, koliko sam usppeo da skontam ima većć brak iza sebe i živi sama u Evropi...nek upita sebe da li njen vibrator nije neka vrsta prevare...?

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95679
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33903 times
Been thanked: 20673 times
Contact:
Status: Online

Re: Naše erotske priče

Post by Rum » 04 Mar 2016, 16:41

greeneyes wrote:Odoh sad jesti, a poslije ću napraviti kafu i s užitkom drkati uz ovu priču od Zmajčeka. :o
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Naše erotske priče

Post by Nole » 04 Mar 2016, 16:43

Mala_Mu wrote:
dobre.vibracije wrote:@nole
ne razumijem zasto se pravdas.
sto se ostalih tice, cemu uopce javno iznosenje vasih moralnih prosudbi posebice na temi koja nije predvidjena za to? nemaju nekog ucinka osim sto guse temu.

sad da i ja ne odem daleko od teme, mislim da ima dobrih prica, ali mi je noletova nekako najlosija.
Slazem se . :ok ( molim bez napada, samo iznosim svoje misljenje)

Noletov stav o prevari svi znate, zasto se onda cudite. Iako mi ne podrzavamo to ( da ni ja ) ovdje su tema erotske price.
Ili cu reci nesto o tome ili zaobici ( kao sto sam i uradila ), a drzati mu bukvicu necu, njegov zivot..
A šta gospodin vibracija radi kada nije sa suprugom u krevetu, a fiziološke potrebe postoje? Zažmuri i jebe pičku koju hoće...MALA OPROSTI MI MOLIM TE NA OVOM KOMENTARU PLIIIIZZZZ TI BAR ZNAŠ KOLIKO TE CENIM!
Pitam HER vibraciju....nije li i to prevara? Lažeš li sebe ili ženu? Budi pošten makar prema sebi klošaru. Ja ovde se ni jednoj forumašici nisam udvarao niti ću ali sam napisao ovde priču koja nije vulgarna, koja se dogodila sa stilom mamlaze...kada si frajeru pitao curu: Želiš li biti princeza u ovom dvorcu???

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Naše erotske priče

Post by greeneyes » 04 Mar 2016, 16:44

greeneyes wrote:Ajde, priča ko priča nije loša, tj. ne bi bila loša da se ne radi o prevari. A pošto se ja ježim i na samu pomisao prevare ovo mi samo još jednoĆ pokazalo kakvih sve fulja ima, a bome i fuljana koji bi hebali sve što ima dvije noge(nemoj se ljutiti, znaš i sam da je to istina).
Ja ne znam šta ovdje ima toliko strašno da se toliko priča o tome?
Jesam ja pričao o samoj priči? Jesam. Jesam je ocijenio, tj. dao svoj sud kao i mnogi drugi? Jesam. Jesam rekao da mi se ovakva vrsta priči ne svidja? Jesam, uzgred se dotakao glavne uloge. To ja kao da pogledaš film i poslije komentarišeš zašto je DiCaprio razbio Hardyja. Šta je ovdje problem i kakvo je to začatavanje, ako ne uzmemo u obzir to što je Nole počeo dalje pričati o tome?

Led te yebo, priča se o nekom moraliziranju, a oni meni morlaiziraju šta ću i kako ću ja komentarisati priču koju sam pročitao.
Samo sabura

User avatar
dobre.vibracije
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 986
Joined: 13 Sep 2015, 13:11
Status: Offline

Re: Naše erotske priče

Post by dobre.vibracije » 04 Mar 2016, 16:48

Nole wrote: A šta gospodin vibracija radi kada nije sa suprugom u krevetu, a fiziološke potrebe postoje? Zažmuri i jebe pičku koju hoće...MALA OPROSTI MI MOLIM TE NA OVOM KOMENTARU PLIIIIZZZZ TI BAR ZNAŠ KOLIKO TE CENIM!
Pitam HER vibraciju....nije li i to prevara? Lažeš li sebe ili ženu? Budi pošten makar prema sebi klošaru. Ja ovde se ni jednoj forumašici nisam udvarao niti ću ali sam napisao ovde priču koja nije vulgarna, koja se dogodila sa stilom mamlaze...kada si frajeru pitao curu: Želiš li biti princeza u ovom dvorcu???
brate, ti nista skonto nisi.
moj ti je savjet da nastavis pisat i jos obogatis temu.
Danas sam tu, a sutra daleko..

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Naše erotske priče

Post by Nole » 04 Mar 2016, 16:54

dobre.vibracije wrote:
Nole wrote: A šta gospodin vibracija radi kada nije sa suprugom u krevetu, a fiziološke potrebe postoje? Zažmuri i jebe pičku koju hoće...MALA OPROSTI MI MOLIM TE NA OVOM KOMENTARU PLIIIIZZZZ TI BAR ZNAŠ KOLIKO TE CENIM!
Pitam HER vibraciju....nije li i to prevara? Lažeš li sebe ili ženu? Budi pošten makar prema sebi klošaru. Ja ovde se ni jednoj forumašici nisam udvarao niti ću ali sam napisao ovde priču koja nije vulgarna, koja se dogodila sa stilom mamlaze...kada si frajeru pitao curu: Želiš li biti princeza u ovom dvorcu???
brate, ti nista skonto nisi.
moj ti je savjet da nastavis pisat i jos obogatis temu.
Zaboravi burazeru...ovde postoji par dece koje obožavam i mnogo više ljudi sa lažnim moralom....odoh sa teme ....ćao...vidimo se na svetskoj politici...

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Naše erotske priče

Post by Biba » 04 Mar 2016, 17:02

Ne osuđujem ni Noleta ni Socratesa, ali osuđujem njihove postupke.
Ja ne mogu shvatiti to varanje.
Raziđi se s partnerom i ebi se s kim oces...
..s ozenjenim i udatim nikad...
Meni je to samo dokaz slabosti...ali covjek ima pravo na svoje slabosti jelte...
Nisam ni ja svetica u nekim drugim stvarima
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Naše erotske priče

Post by greeneyes » 04 Mar 2016, 17:04

Ma ovo se samo tučom moRe riješiti. Ev' ja ću biti sudija. :ćitire
Samo sabura

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Naše erotske priče

Post by Socrates » 04 Mar 2016, 17:36

Biba wrote:Ne osuđujem ni Noleta ni Socratesa, ali osuđujem njihove postupke.
Ja ne mogu shvatiti to varanje.
Raziđi se s partnerom i ebi se s kim oces...
..s ozenjenim i udatim nikad...
Meni je to samo dokaz slabosti...ali covjek ima pravo na svoje slabosti jelte...
Nisam ni ja svetica u nekim drugim stvarima
Ma osuđuj ti koliko hoćeš, ali to ne mijenja ono sto ja govorim. Zahtijevati od čovjeka/žene seksualnu vjernost od nekoliko decenija je isto kao da zahtijevas da ja do kraja zivota jedem svoju omiljenu hranu - Rizoto. Ja možda mogu da jedem rizoto 5-10 godina, ali 11-te godine bih pozderao sve beef steak-ove koji postoje na svijetu. Ne samo to, nego bih ih otimao od ljudi po restoranima.

Da se svi razvode pa tek onda yebu sa drugima, veoma veoma mali broj brakova bi opstao.

Kako mi kažemo beef steak?
Last edited by Socrates on 04 Mar 2016, 17:41, edited 1 time in total.
. . . . . . . . .

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Naše erotske priče

Post by Biba » 04 Mar 2016, 17:39

:ovaj
Ma samo vi pisite decki.. :perezube ..i varajte..pa ja...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
dobre.vibracije
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 986
Joined: 13 Sep 2015, 13:11
Status: Offline

Re: Naše erotske priče

Post by dobre.vibracije » 04 Mar 2016, 18:02

Socrates wrote:
Ma osuđuj ti koliko hoćeš, ali to ne mijenja ono sto ja govorim. Zahtijevati od čovjeka/žene seksualnu vjernost od nekoliko decenija je isto kao da zahtijevas da ja do kraja zivota jedem svoju omiljenu hranu - Rizoto. Ja možda mogu da jedem rizoto 5-10 godina, ali 11-te godine bih pozderao sve beef steak-ove koji postoje na svijetu. Ne samo to, nego bih ih otimao od ljudi po restoranima.

Da se svi razvode pa tek onda yebu sa drugima, veoma veoma mali broj brakova bi opstao.

Kako mi kažemo beef steak?
mesni odrezak.
i da, zanimljiva analogija :D.
Danas sam tu, a sutra daleko..

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6804 times
Status: Offline

Re: Naše erotske priče

Post by Julia-Klara » 04 Mar 2016, 18:34

Nole wrote:Bravo care...al kome ovde to objasniti? Razumem zelenog zato što je mlad i voli....al JK koja, koliko sam usppeo da skontam ima većć brak iza sebe i živi sama u Evropi...nek upita sebe da li njen vibrator nije neka vrsta prevare...?
Po cemu si ti zakljucio da ja imam VEC brak iza sebe?
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Naše erotske priče

Post by Socrates » 04 Mar 2016, 18:39

Nole wrote:Bravo care...al kome ovde to objasniti? Razumem zelenog zato što je mlad i voli....al JK koja, koliko sam usppeo da skontam ima većć brak iza sebe i živi sama u Evropi...nek upita sebe da li njen vibrator nije neka vrsta prevare...?
Ovo je pomalo nizak udarac. Nemoj svjesno da povrijedjujes ženu. Uvijek postoji način da izneses svoje mišljenje bez ovakvih komentara.
. . . . . . . . .

mehaning
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2458
Joined: 03 Jan 2016, 19:54
Status: Offline

Re: Naše erotske priče

Post by mehaning » 04 Mar 2016, 18:48

Nole wrote:
dobre.vibracije wrote:
Nole wrote: A šta gospodin vibracija radi kada nije sa suprugom u krevetu, a fiziološke potrebe postoje? Zažmuri i jebe pičku koju hoće...MALA OPROSTI MI MOLIM TE NA OVOM KOMENTARU PLIIIIZZZZ TI BAR ZNAŠ KOLIKO TE CENIM!
Pitam HER vibraciju....nije li i to prevara? Lažeš li sebe ili ženu? Budi pošten makar prema sebi klošaru. Ja ovde se ni jednoj forumašici nisam udvarao niti ću ali sam napisao ovde priču koja nije vulgarna, koja se dogodila sa stilom mamlaze...kada si frajeru pitao curu: Želiš li biti princeza u ovom dvorcu???
brate, ti nista skonto nisi.
moj ti je savjet da nastavis pisat i jos obogatis temu.
Zaboravi burazeru...ovde postoji par dece koje obožavam i mnogo više ljudi sa lažnim moralom....odoh sa teme ....ćao...vidimo se na svetskoj politici...

Tamo ti kao bolje ide... :sok :grana :grana :grana

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Naše erotske priče

Post by Biba » 04 Mar 2016, 19:29

Socrates, aj svasta sam cula al rizoto i one stvari...ne vidim poveznicu..
Ma kontam, ko biva dodija ti jedna p.... pa koja je razlika ak ti je vec seks potreba bez ljubavi..P.. ko p.... :pusi
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Naše erotske priče

Post by Nole » 04 Mar 2016, 21:32

Biba wrote::ovaj
Ma samo vi pisite decki.. :perezube ..i varajte..pa ja...
A vi žene ne varate? Hoćeš da kažeš da sa muškarcima varamo....grešiš bibo....često muževi zapostave supruge alkohol kocka....zar te žene varaju? Zapostavljene su a žele sex jer su mlade. Imam odličnu drugaricu sa kojom nisam bio u krevetu nikada al smo jedno drugom čak i rame za plakanje...pre par meseci mi se požali...a u pi.ku materinu i vibrator mi crko , a onaj moj me nije dotakao pola godine ...šta ona da radi?

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Naše erotske priče

Post by Nole » 04 Mar 2016, 21:34

mehaning wrote:
Nole wrote:
dobre.vibracije wrote:
Nole wrote: A šta gospodin vibracija radi kada nije sa suprugom u krevetu, a fiziološke potrebe postoje? Zažmuri i jebe pičku koju hoće...MALA OPROSTI MI MOLIM TE NA OVOM KOMENTARU PLIIIIZZZZ TI BAR ZNAŠ KOLIKO TE CENIM!
Pitam HER vibraciju....nije li i to prevara? Lažeš li sebe ili ženu? Budi pošten makar prema sebi klošaru. Ja ovde se ni jednoj forumašici nisam udvarao niti ću ali sam napisao ovde priču koja nije vulgarna, koja se dogodila sa stilom mamlaze...kada si frajeru pitao curu: Želiš li biti princeza u ovom dvorcu???
brate, ti nista skonto nisi.
moj ti je savjet da nastavis pisat i jos obogatis temu.
Zaboravi burazeru...ovde postoji par dece koje obožavam i mnogo više ljudi sa lažnim moralom....odoh sa teme ....ćao...vidimo se na svetskoj politici...

Tamo ti kao bolje ide... :sok :grana :grana :grana
napisao sam SVETSKA a ne exyu :ble

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Naše erotske priče

Post by Biba » 04 Mar 2016, 22:08

Nole wrote:
Biba wrote::ovaj
Ma samo vi pisite decki.. :perezube ..i varajte..pa ja...
A vi žene ne varate? Hoćeš da kažeš da sa muškarcima varamo....grešiš bibo....često muževi zapostave supruge alkohol kocka....zar te žene varaju? Zapostavljene su a žele sex jer su mlade. Imam odličnu drugaricu sa kojom nisam bio u krevetu nikada al smo jedno drugom čak i rame za plakanje...pre par meseci mi se požali...a u pi.ku materinu i vibrator mi crko , a onaj moj me nije dotakao pola godine ...šta ona da radi?
Joj Nole, ta tvoja prijateljica je bedasta...zivi s alkoholicarem i prica tebi o vibratorima tj. Da joj fali oja stvar..
Meni je to nezamislivo..ebga pa ne fali joj kruva pa da kuka...
Sta ga ne odhebe...pa ja..vec tebi kukumace...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

Post Reply

Return to “Književnost i jezik”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests