HNK Hajduk Split

Kutak za sportski trenutak
User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: HNK Hajduk Split

Post by laganini » 01 Nov 2015, 21:25

..kako nismo imali sreće tribalo je bit pet nula :cudi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
titicha
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1120
Joined: 12 Jul 2015, 00:39
Location: Varaždin-Banjaluka
Status: Offline

Re: HNK Hajduk Split

Post by titicha » 01 Nov 2015, 21:32

laganini wrote:..kako nismo imali sreće tribalo je bit pet nula :cudi
a mozes i tako..
ovisi iz kojeg kuta gledas.
mislila sam na tvoju mastu o vrhu tablice
i 5 bodova prednosti pred dinamom

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: HNK Hajduk Split

Post by laganini » 01 Nov 2015, 21:47

..mašta sam ja i o monici belluci :sex
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: HNK Hajduk Split

Post by KOMESAR » 02 Nov 2015, 06:58

laganini wrote:..mašta sam ja i o monici belluci :sex
Otkad se tebi sviđa ta sorta?
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: HNK Hajduk Split

Post by storm » 31 Jan 2016, 07:37

Još jedan hajdukov biser ode za siću :lupa

Da ga je dinamo kupio, dobili bi barem duplo...i hajduk i Balić :hihi

RIJEŠEN TRANSFER

MALI ČAROBNJAK IPAK ODLAZI IZ SPLITA Hajduk dobiva tri milijuna eura, a 'novi Pirlo' više od milijun eura u četiri godine!


Image
Cropix
Autor: Jurica Radić, Slaven Alfirević


Andrija Balić odlazi u Udinese, sve je dogovoreno, mali čarobnjak se pakira i ide ujutro iz Beleka u Split, pa u Udine.


Hajduk će dobiti tri milijuna eura u tri rate, plus različite bonuse. Balić će potpisati ugovor na 4,5 godine za Udinese.

Nakon 10 dana pregovora uspjeli su se dogovoriti Hajduk i Udinese glede transfera Andrije Balića. Mladi veznjak Bijelih danas (nedjelja) leti iz Antalyje u Split, a potom produžuje za Udine gdje će obaviti liječnički pregled i potpisati ugovor na 4,5 godine. Odšteta je 3 milijuna eura s tim da igraču po ugovoru pripada 10 % ukupnog transfera. Hajduk je pristao na isplatu u roku od godinu dana, ali prva rata stiže tek u srpnju ove godine, a cijeli transfer će se platiti do srpnja 2017. godine u tri rate. Uz to Hajduk ima pravo i na bonus od milijun eura vezanih uz nastupe Balića u Udinama, ali da bi se naplatio bonus treba Andrija ispuniti određenu kvotu odigranih utakmica. Balić će u Udineseu zarađivati 250.000 eura godišnje.

Sve se sinoć odigralo jako brzo u hotelu Sueno Deluxe, dok su igrači bili na zajedničkom sastanku. U trenutku kada su napuštali prostoriju, trener Burić ih je vratio natrag da bi im zajednički priopćio vijest.

- Žao mi je kada netko odlazi, jer je to značilo da je kvalitetan igrač - kazao je trener Damir Burić.

Andrija Balić potom se oprostio od suigrača.

- Bilo mi je lijepo u Hajduku, svima se zahvaljujem i želim vam puno sreće - kazao je 18-godišnji veznjak, jedan od najvećih talenata izašlih iz Hajdukove omladinske škole.

Nakon jedne i pol godine u seniorskoj ekipi Bijelih i odigranih 45 utakmica za Hajduk, Balić napušta Bijele. Postigao je pritom 10 golova, igrao u mladoj reprezentaciji Hrvatske, a od ponedjeljka već bi trebao imati potpisan ugovor za talijanskog prvoligaša Udinese. Posljednju utaikmicu za Bijele odigrao je prošlog petka u Beleku kontra Ferencvarosa.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: HNK Hajduk Split

Post by storm » 13 Feb 2016, 11:09

Čestitam tovari :hihi :cvijece

Image
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: HNK Hajduk Split

Post by drugrankovic » 16 Mar 2016, 15:53

danas je derbi u prvoj utakmici polufinala kupa, hajduk dinamo...

atmosfera pred derbi potpuno van fudbalska usijana do maksimuma... prepucavanja brace mamic i po meni kompleksasa u hajduku onog predsjednika, pa do mrznje preko fejsbuka od strane torcide...

a realnost po hajduk?

gadna! dinamo je realno jaci tri puta bez preterivanja... dolazi u najjacem sastavu, dok je hajduk pun povreda i bez pravog spic igraca...


velika zelja da odigraju i pobede kako znaju i umeju zbog navijaca ih moze sagoreti pa je i debakl moguc u ovom derbiju...

kako god, bice veoma naelektrisano i zanimljivo gledati... kako ce se hajduk snaci... kazem debakle jer je realna opcija ako krenu grlom u jagode... ovaj derbi je i pokazatelj stvarnosti u hajduku ma koliko to oni negirali...

dinamo mnogo jaci neuporedivo, hajduk bez napada slabe odbrane, puno povredjenih... jedino tenzija a ona moze da se obije o glavu...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: HNK Hajduk Split

Post by storm » 16 Mar 2016, 17:20

..sve napisano stoji..
Ali najgore je što je meni, pazi meni, svejedno :lud
Danima sam bio lud od tih tekmi, Split pogotovo... I ne znam koliko sam puta bio... Dinamo, repka... Vrhunac ludila je bio otići na tekmu hajduk zagreb... Čisto da vidimo ekipu kako diše kad misle da nas nema :D


Sad :rol
Ma iznabijati će te kmekavce k'o magarce... Malo mi opet bude drago kad cvile :oo
Jer unatoč muljaži mamić&company za 90% problema sami su krivi... A opet sve im dinamo kriv.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: HNK Hajduk Split

Post by storm » 16 Mar 2016, 18:24

Dinamo ima trening na poljudu :rol

0-2 Soudani i Ćorić prvo poluvrijeme....Soudani show

Image
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: HNK Hajduk Split

Post by drugrankovic » 16 Mar 2016, 18:41

realnost...


prosto se poigravaju s njima a jaci su neopisivo...


ovo je kako i rkeoh pokazatelj stvarnosti hajduka... nos usvoje dvoriste manuti se kompleksa i mrznje koja remeti normalno sagledavanje stvari...


cistka i pravljenje ekipe polako iznova...


ovo nije ni za rezervni sastav dinama...

a dinamo?

silan
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: HNK Hajduk Split

Post by KOMESAR » 01 Jun 2016, 22:35

Više od dvadeset godina prošlo je od raspada Jugoslavije, ali Splitu i sam spomen na nju , čini se, nepoželjnim.

Poslije retuširanja zvijezde petokrake sa slika Hajduka jutros je na rado Splitu, puštena pjesma 'Lipe cvatu, sve je isto k'o i lani' Bijelog dugmeta, a stih 'Ravna ti je Jugoslavija' iz nje je izbrisan.

Tako je umjesto 'Baš me briga gdje si otišla / ravna ti je Jugoslavija, baš me briga, nisi dijete...' pjesma izrezana i zalijepljena pa je zvučala: 'Baš me briga gdje si otišla / baš me briga, nisi dijete...
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: HNK Hajduk Split

Post by storm » 02 Jun 2016, 01:03

Neloš trener....ima onaj kako se kaže "trenerski rukopis"
sa celjem je dobro radio....e kako će to u splitu izgledati :cudi

HNL
Marijan Pušnik novi je trener Hajduka

Piše: S.Č.


Image
Foto: Guliver Image/Getty Images, Olimpija

MARIJAN PUŠNIK novi je trener Hajduka. Slovenski trener, 56-godišnjak, u karijeri je vodio Celje, Dravograd, Korotan, Klagenfurt, Pasargad Tehran, Maribor, Rudar Velenje, Damash, Avispa Fukuoku i Olimpiju.

Kako piše Dalmatinski portal, ovo je veliko iznenađenje, na klupu Hajduka sjeda praktički nepoznato ime na ovim prostorima, ali tako je odlučio novi predsjednik Ivan Kos.

Na Nenada Bjelicu i Zvonimira Soldu nisu blagonaklono gledali u Nadzornom odboru, pa je danas kasno popodne praktički Željko Kopić ostao najizglednija kombinacija, da bi ispalo kako ga je u fotofinišu pretekao - Pušnik.

Dodajmo još da je Mario Branco već u Splitu, te gotovo sa stopostotnom sigurnošću možemo kazati da je on sportski direktor.

Dakle, Pušnik i Branco, to bi trebalo biti konačno rješenje nove uprave.

Image

Ono što se također šuška već neko vrijeme, povratak je Senijada Ibričića u Hajduk, a i sam igrač te je špekulacije prokomentirao ovako:

''Vidjet ćemo sve ovih dana.''
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: HNK Hajduk Split

Post by dr laganini » 15 Jul 2016, 02:19

U PRVOM susretu drugog pretkola Europske lige nogometaši Hajduka su na gostovanju u Rumunjskoj odigrali 2:2 protiv CSMS Iasija izborivši remi nakon što su gubili 0:2.



Golove za rumunjski sastav zabili su Andrei Cristea (19) i Gianmarco Piccioni (23), dok su strijelci za Hajduk bili Franck Ohandza (48) i Ahmed Said (90+4).



Uzvratni susret je 21. srpnja na Poljudu.




Bila je to jedna neobična utakmica u kojoj je zapravo jedino Hajduk davao golove i kreirao šanse pred oba vratara. Naravno, pogotke za domaći sastav dali su igrači Iasija, no bili su to nevjerojatni pokloni obrane Hajduka...

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: HNK Hajduk Split

Post by dr laganini » 28 Jul 2016, 21:31

..hajduk rasturio ukrajince tri nula.u gostima..reka izvukla remi i filijala doma bod sukrajincima..nikad jaci hr klubovi...

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: HNK Hajduk Split

Post by KOMESAR » 28 Jul 2016, 21:35

dr laganini wrote:..hajduk rasturio ukrajince tri nula.u gostima..reka izvukla remi i filijala doma bod sukrajincima..nikad jaci hr klubovi...
Nikad slabiji klubovi u kvalifikacijama.Fudbal polako odumire.Sve je teže motivisati mlade na odricanja..
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: HNK Hajduk Split

Post by dr laganini » 28 Jul 2016, 21:37

..je bas je oslabilo bih klubovi izvukli bod u prvom kolu.:zubi

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: HNK Hajduk Split

Post by KOMESAR » 28 Jul 2016, 21:43

dr laganini wrote:..je bas je oslabilo bih klubovi izvukli bod u prvom kolu.:zubi
BH liga je sramota za sport, a nekad, dok je "Stari" bio živ, žarili smo i palili Europom.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: HNK Hajduk Split

Post by dr laganini » 28 Jul 2016, 21:45

..nisge ni yugi..jel ono pitari jednom.bili prvi :zubi

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: HNK Hajduk Split

Post by KOMESAR » 28 Jul 2016, 21:52

dr laganini wrote:..nisge ni yugi..jel ono pitari jednom.bili prvi :zubi
Liga u Jugoslavije je uvijek namještana.Pravu vrijednost BH fudbala možeš vidjeti ako pogledaš, "generacijski", sastav reprezentacije.Procentualno tu je bilo najviše bosanaca i hercegovaca.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: HNK Hajduk Split

Post by dr laganini » 28 Jul 2016, 21:54

..je svi oni iz zlatne.generacije ajduka vuku bosanske.korijene..iz sedamnestog stoljeca....

Post Reply

Return to “Fudbal”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests