Mario Mandžukić

Kutak za sportski trenutak
User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120420
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Offline

Re: Mario Mandžukić

Post by Krokodil Behko » 16 May 2014, 20:29

Mourinho hvali Džeku. Znači, treba mu teži centarfor.
Neko ko će biti kao Drogba nekada. Mandžukić nije loše rješenje.
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Mario Mandžukić

Post by storm » 16 May 2014, 21:26

Krokodil Behko wrote:Mourinho hvali Džeku. Znači, treba mu teži centarfor.
Neko ko će biti kao Drogba nekada. Mandžukić nije loše rješenje.
Pa i dosta su slični džeko i mandžo, ne samo fizički.... možda je džeko za nijansu bolji sa tehnikom a mandžo bolji radnik i trkač za ekipu....ali tu je to sve :cudi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Mario Mandžukić

Post by storm » 17 May 2014, 09:46

Nova žrtva "kukavice": Mandžo kao Eto´o i Ibrahimović

Image

Njemački mediji tvrde da Mario Mandžukić uskoro napušta Bayern
Pep Guardiola prekrižio je hrvatskog reprezentativca
Nijemci tvrde da će Mandžo završiti kao svojedobno Ibrahimović i Eto'o


Foto: Screenshot; Focus.de

MARIO MANDŽUKIĆ na izlaznim je vratima Bayerna. Njemački mediji tvrde da je hrvatski reprezentativac odigrao svoje pod vodstvom Pepa Guardiole. Mandžu je snašla sudbina Zlatana Ibrahimovića i Samuela Eto'a, koji su na sličan način okončali karijeru u Pepovoj Barceloni.

> Gotovo je, Guardiola potjerao Mandžukića! "Želim ti sreću u novom klubu!"

Focus donosi zanimljiv intervju s autorom Guardioline biografije, Danielom Martinezom, koji je objasnio kako je pukla ljubav između najboljeg ovosezonskog strijelca Bayerna i trenera bavarskog diva.

"Guardiola nije normalan"

"Ako Guardiola smatra da mu neki igrač ne treba u ekipi, on će ga jednostavno ignorirati. Ibrahimović je najbolji primjer. Pep je fantastičan trener, ali ponekad se ponaša kukavički i nema hrabrosti. Ako ne želi nekog igrača, jednostavno mu treba reći - idi!", rekao je Martinez, koji se vratio na slučaj s Eto'om.

"Eto'o je jednom rekao da Guardiola nije normalan", prisjetio se Španjolac.

"On nikada izravno nije htio razgovarati sa mnom", kasnije se požalio Eto'o, kojeg je Guardiola potjerao iz Barcelone jer je htio napraviti mjesta za Zlatana Ibrahimovića.

"Moramo promijeniti momčad. Mislim da je tako najbolje za klub", rekao je tada Guardiola.

Mou trlja ruke

Inače, vijest da je Mandžukić u izlogu odmah je aktivirala brojne europske velikane, koji sada pripremaju ponudu za hrvatskog napadača. Prvi u redu stoji Chelsea. Jose Mourinho nedavno je izjavio kako mu treba "killer" u napadu, a tu su još i Arsenal, Juventus...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120420
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Offline

Re: Mario Mandžukić

Post by Krokodil Behko » 17 May 2014, 09:56

Pa eto, fino ja rekoh sinoć. Čim Mourinho hvali Džeku, to znači da je krenuo u shoping, pa pošto je Džeko tek treći izbor Pelegrina, nadao se kupiti ga.

Ništa Juventus. Za Mandžu je bolji izbor Chelsea. Puno para i garantovan prolaz u drugi krug LP, plus što mu odgovara stil igre. Arsenal nije tim za njega. To je neki drugi stil.
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Mario Mandžukić

Post by storm » 17 May 2014, 10:02

Krokodil Behko wrote:Pa eto, fino ja rekoh sinoć. Čim Mourinho hvali Džeku, to znači da je krenuo u shoping, pa pošto je Džeko tek treći izbor Pelegrina, nadao se kupiti ga.

Ništa Juventus. Za Mandžu je bolji izbor Chelsea. Puno para i garantovan prolaz u drugi krug LP, plus što mu odgovara stil igre. Arsenal nije tim za njega. To je neki drugi stil.
Za Arsenal je prestar ...oni samo djecu kupuju :D
I ja mislim, da bi mu chelsea, općenito premier liga bolje odgovarala od juvea i serie A...
a o parama, da ne pričamo
štoprije mora to riješiti da dođe čiste glave na SP ....jako je to bitno kod njega
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Mario Mandžukić

Post by storm » 19 May 2014, 20:45

:aplauzz :aplauzz :aplauzz kralju :klanja

NOGOMETAŠ U AKCIJI
I MARIO MANDŽUKIĆ POMAŽE U Gunju došao s dva kombija humanitarne pomoći


Image

Boris Kovacev / CROPIX

Autor: Nikola Patković



Poplavljena područja obišao je i hrvatski nogmetaš, Mario Mandžukić, koji je u pratnji menadžera Ivana Cvjetkovića došao u Gunju, a sa sobom je dovezao dva kombija humanitarne pomoći za stradalo stanovništvo.
Image


ELITA OSTAVILA NAROD Slavonija poharana, na terenu kaos, a Milanović obilazi političke skupove
MILANOVIĆ 'Ne znam hoću li opet obilaziti poplavljena mjesta, ne bih htio da to izgleda kao poziranje'

- Došao sam biti primjer drugima i da pomognem koliko mogu. Slika ovdje sve govori i vidim da nije lako, ali ako mogu dati podršku moje je da to učinim. Ti ljudi navijaju za nas kada igramo pa onda i ja mogu njih podržati i naivjati da oni budu dobro. Sreo sam i neke svoje prijatelje koje nisam dugo vodio i drago mi je da su dobro - rekao je Mandžukić koji je na novinarski uipt hoće li se možda reprezentativci ujediniti i organizirazi neku veću akciju prikupljanja pomoći, rekao je da on na to ne može utjdaci, ali da bi volio kada bi se to dogodilo.

Image
Image
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Mario Mandžukić

Post by storm » 22 May 2014, 11:20

Mario Mandžukić, nakon što je dopremio 6 tona pomoći u poplavama poharanu slavoniju, nije zaboravio ni rodni kraj.....jučer je i u Odžak dopremio humanitarnu pomoć...

ljudina :klanja
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Mario Mandžukić

Post by storm » 23 May 2014, 08:43

Sami velikani: Ovo su klubovi gdje bi Mario Mandžukić mogao nastaviti karijeru

Image

Chelsea, Arsenal, Manchester United, Real Madrid i Borussia Dortmund - neki su od klubova za koje bi ovog ljeta mogao potpisati Mario Mandžukić



"KAKO se stvari mogu brzo promijeniti. Prošle godine Mario Mandžukić je slavljen kao junak Bayerna koji je osvojio sve što se moglo osvojiti. Sada je, pak, na odlasku", piše Cristian Nyari, kolumnist američkog portala BleacherReport.

Budući da je izvjesno da Mandžukić sljedeće sezone neće igrati za Guardiolin Bayern, Amerikanac je izdvojio pet klubova u koje bi hrvatski napadač mogao otići.

1. Chelsea

"Posljednje informacije govore da bi Mandžukić mogao u Chelsea, a David Luiz i 15 milijuna funti u Bayern. Bavarci traže središnjeg braniča, a David Luiz je idealan za Guardiolin sustav. Chelsea, pak, ima problem s napadačima. Demba Ba i Fernando Torres nisu efikasni, a Samuel Eto`o je prošao najbolji dio svoje karijere. Mandžukić bi mogao biti idealan protuotrov za Mourinhove napadačke jade s energijom i realizacijom koja mu je nedostajala ove sezone."

2. Arsenal

"Arsene Wenger, menadžer Arsenala, trebao bi produžiti ugovor i dobiti 100 milijuna funti za transfere. Mandžukić je jedan od nogometaša koje prati. Arsenal je nakon devet godina posta osvojio trofej - FA Cup, ali u prvenstvu je imao problema s napadačima baš poput gradskog rivala Chelseaja. Olivier Giroud je bio upotrebljiv, ali samo s vremena na vrijeme. Mandžukić bi u Arsenalu bio poput onog iz Bayerna jer mi se uklopio u stil igre i filozofiju Wengerove momčadi."

3. Manchester United

"Novi menadžer Uniteda Louis van Gaal želi Mandžukića kao jedno od prvih pojačanja. Van Gaal je sudjelovao u stvaranju moćnog Bayerna, a otkrio je neke nogometaše poput Thomasa Mullera i Holgera Badstubera. Očekuje se da slično napravi i u Unitedu, a Mandžukić bi bio idealan partner Wayne Rooneyu koji bi mogao igrati povučenije i pokazati svoju kreativnost. Mandžukićeva igra glavom i fizička pripremljenost napravit će lakšim njegov prelazak u Premierligu."

4. Real Madrid

"Real je u finalu Lige prvaka i u lovu na deseti naslov, no to nije dovoljno da se zasite navijači Galacticosa koji su razočarani što su u Primeri završili iza Atletica i Barcelone. Prva napadačka želja Reala je Luis Suarez, ali on bi mogao ostati u Liverpoolu, a Arsenal bi mogao pokušati dovesti Karima Benzemu. To bi otvorilo poziciju za Mandžukića koji ima iskustvo igranja na najvišoj razini i čiji sunarodnjak Luka Modrić već igra za Real."

5. Borussia Dortmund

"Zašto ne? Možda zvuči nerealno, ali Borussia traži i drugog napadača nakon odlaska Roberta Lewandowskog, a dolaska Adriana Ramosa iz Herthe. Ostaje vidjeti hoće li Bayern prodati igrača izravnom konkurentu, ali Mandžukićeva borbenost i sposobnost da igra nemilosrdni presing su savršeni za sustav trenera Borussije Jurgena Kloppa."
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Bambi
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5425
Joined: 20 Feb 2012, 17:30
Location: Grad celika,a ime mu je Zenica
Status: Offline

Re: Mario Mandžukić

Post by Bambi » 23 May 2014, 10:22

U slucaju prodaje torresa mario moze u chelsea...sta ce oni placati igraca koji ce sjediti na klupi bezveze (torresa). Kad se njega rijese onda bi im dobro dosao Mario...
Mislim da Arsenalu nije neophodan..oni znaju 'baratati' sa svojim igracima tako da mislim da im nije jos vrijeme da dovode Mandzukica jer imaju solidan tim sad zasad ...
Mario bi Unitedu bas dobro dosao..pogotovo sad kad su popustili...Mario i jos jedan ili dva solidna odbrambena igraca definitivno su neophodni Unitedu.
U realu nikad nije sigurno ko ce igrati a ko ce sjediti na klupi... a real ima jaku momcad i dobre igrace na svakoj poziciji tako da Mario ne bi trebao u Real...
Borussija samo kupuje nAke napadace i prodaje..i to vjecito sa bayernom :D. Eh sad..da li borussija moze placati mandzukica kao Bayern? Mislim da ako bi presao u borussiju ,Mario ne bi ostao duze od jedne ,max. Dvije godine... :cudi

Gdje bi se uklopio? Pa moje licno misljenje ,najprije u Unitedu i Borussiji (zbog stila igre) pa tek onda u ostalim timovima...
Last edited by Bambi on 23 May 2014, 10:26, edited 1 time in total.

Blackhawk
Status: Offline

Re: Mario Mandžukić

Post by Blackhawk » 23 May 2014, 10:25

Bambi trk u kupatilo na umivanje... i onda procitaj opet sto si napisala :)

Bambi
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5425
Joined: 20 Feb 2012, 17:30
Location: Grad celika,a ime mu je Zenica
Status: Offline

Re: Mario Mandžukić

Post by Bambi » 23 May 2014, 10:26

Ma pisem sa moba bolan ev ispravljeno je :haha jbg :haha

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Mario Mandžukić

Post by storm » 23 May 2014, 13:18

:D. ne dirajte mi bambuchu :pusa

može on svugdje....samo neka odabere momčad da igra, a plača mu je otprilike svugdje ista...mislim tu negdje...
šteta za bayern, mislim da je on pored svega i velikii bayernovac i još se dodatno ulagao u igru kao da je ponikao tamo ...ali takav je to biznis :cudi
uvjeren sam da bi on pristao do kraja karijere potpisati za bayern, da se njega pita...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Mario Mandžukić

Post by storm » 23 May 2014, 20:08

nico wrote:otkako znam za sebe, za bayern sam... al neki dan sam stvarno pozelio da izgube zbog onog supkocelavca... kad ne znas kako nekoga maket, onda koristis kandziju, e jbg... a i za mandzu, dobro mu je ciro rekao, bas je djilkos, bosansko-slavonski :oo
on je đilkoš, samo za takav tip igrača je potrebna ta drskost..nema tu kruha od umiljatih i dobrih....samo rokaj :D. , ali je i jako priprost momak....čak mi se čini da je više brijao na sebe kad je prešao u dinamo , nego sad u bayernu...
prošlog ljeta dofura se sa novom panamerom porsche i pitaju ga da se slikaju sa njim ispred auta, a on je sve odbio, uz riječi ....možete samo sa mnom ili samo sa autom :D šta misliš, koliko ih se slikalu uz auto :valja ( kao da ga je bilo stid sa kakvim je strojem došao )
hoću reći ne voli se preseravati :ok
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120420
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Offline

Re: Mario Mandžukić

Post by Krokodil Behko » 23 May 2014, 20:10

nico wrote:otkako znam za sebe, za bayern sam... al neki dan sam stvarno pozelio da izgube zbog onog supkocelavca... kad ne znas kako nekoga maket, onda koristis kandziju, e jbg... a i za mandzu, dobro mu je ciro rekao, bas je djilkos, bosansko-slavonski :oo
Bayern i nije neki tim, a to znamo svi, pa i ti :D
Ako taj Mandžo bude htio kod nas, ne primamo neprijateljske igrače :bd2
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Mario Mandžukić

Post by storm » 23 May 2014, 20:16

Krokodil Behko wrote:
nico wrote:otkako znam za sebe, za bayern sam... al neki dan sam stvarno pozelio da izgube zbog onog supkocelavca... kad ne znas kako nekoga maket, onda koristis kandziju, e jbg... a i za mandzu, dobro mu je ciro rekao, bas je djilkos, bosansko-slavonski :oo
Bayern i nije neki tim, a to znamo svi, pa i ti :D
Ako taj Mandžo bude htio kod nas, ne primamo neprijateljske igrače :bd2
jah jah .... :plavi
đuka je idealan upravo za bvb ....praktično domači bundesligaški igrač...ponajbolje riješenje za obje strane :ok
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120420
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Offline

Re: Mario Mandžukić

Post by Krokodil Behko » 23 May 2014, 23:10

nico wrote:
Krokodil Behko wrote:
nico wrote:otkako znam za sebe, za bayern sam... al neki dan sam stvarno pozelio da izgube zbog onog supkocelavca... kad ne znas kako nekoga maket, onda koristis kandziju, e jbg... a i za mandzu, dobro mu je ciro rekao, bas je djilkos, bosansko-slavonski :oo
Bayern i nije neki tim, a to znamo svi, pa i ti :D
Ako taj Mandžo bude htio kod nas, ne primamo neprijateljske igrače :bd2
hahah vidi ti bvb-ovca :ooo
ma dasta, nikakav tim, kako da ne... trenutno imaju slinavog trenera - samo :oo


e da, ak budes kad u blizini dortmunda, javi na vrijeme.. :)
Jednom Nico, jednom ću na Westfalen i to mi je jedan od bitnih ciljeva.
Ne znam kada, ali znaj da ću ići s tobom, da gledamo veliki i ogromni BVB kako dere tog Bayerna :bd
online

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 883 times
Status: Offline

Re: Mario Mandžukić

Post by Sheval » 24 May 2014, 14:09

Ma lik je car.Kad ga vidim tamo sa običnim ljudima,i on običan.
Kralj!

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Mario Mandžukić

Post by komsija » 24 May 2014, 14:17

Mandzo je ljudina :cool
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Mario Mandžukić

Post by drugrankovic » 24 May 2014, 18:07

sad ce ljudina pedalu iz bajerna a potom ode u zaborav...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Mario Mandžukić

Post by komsija » 02 Jun 2014, 10:58

Nesto se kuha u timu Hrvatske
Spekulise se da ja Mario napustio reprezentaciju
Ima li neko vise informacija
http://www.index.hr/vijesti/clanak/bomb ... 50917.aspx
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

Post Reply

Return to “Fudbal”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 52 guests